Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudom mit kell mondani.Sogorom egyszerüen azt mondta a 12 hos utän mikor le akartäk fixälni a 15 hos-ra az idöpontot hogy felesleges ,mert nem akarjäk azt beadatni és ennyiben maradtak.Hät jol megfontolom a dolgot.Nem akarom hogy beteg legyen ällandoan a manokäm.
zsuu74
 
 


Értem!!!!

Danikám otthagyta a suliba a magyarkönvet,amibe a holnapra feladott vers van.Most hívtam az osztárs anyuját,hogy diktálja le.Nem nézett hülyének.Még mondtam is neki.Még jó hogy nem a János vitézt kérte a tanár.....Kép
Most szaladunk fürdeni.

Kovács Roland
roli
 
 


Kukuccccccccssssss!
Itt vagyok!!!!

Hippppphipppppphurrrá!!!
Na lesz dolgom,úgy látom.Be kell pótolnom az elmaradt mailek megírását...
Sahi!
Neked is,de nem ígérem,hogy többet írok mint te!

Zsuu!!!
Nagyon sajnálom picifiad.Jobbulást neki.A lappangási idő alat is lehet láz.Vírus okozza,ezért a legtöbbször láz kíséri.
Kitártás neked!

Heni!
Hogy van HERCEGEM?Kicsi lányom lovagja?Olyan rég raktál fel képet,már hiányzik.Na egyet a frizudról!!!


Iszom egy kávét,meg bedobom Dorkát a a mosógépbe!
Képzeljétek legujjabb szokása,hogy a lakásban ami mozdítható beviszi a fürdőbe és a kádba dobja.Ma ezeket találta:fél pár cipő,fél pár szandi,fotoragasztó,fésű,kanál,2 toll,1 fénykép,2 tampon,3 plüss,bejárati ajtó kulcsa,légycsapó....
Na mit szóltok?
Vendég
 

 
 

Jajjjjj de hiányzott nekem valaki!!!!

nem tudtan SMSt küldeni,mert az elöbb letelefonáltam nullára.

Ilyenkor még kávézóóóóóóL.Mit fogsz éjjel csinálni?Kép

Milyen jó,hogy olyan nagy kádatok van.Sok minden elfér benne.Dodó uezt csinálja,csak Õ a kukába dobja.

Szerintem tök összeillenek.Náluk mindig˝rend˝leszKépKépKép

Mi már pancsiztunk,Vagyis a fiúk.
Majd este dobok képet.Az új frizurkám még nincs lefotózva.Egyedül nem megy.

Ja és mailt is írtam.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Épp most olvastam el!De csak úgy tom megnézni a mellékleteket,ha letöltöm.Apa meg nem engedi,mert jujujuj sok vírus volt a gépen és ezért nem tudtam fellépni.
Mond meg fiatalúrnak,hogy fotozzon.Dorka ért hozzá.Kép
Ja,kávé kell,muszáj.A lételemem....KépKép
Vendég
 


Egy fotó rólunk,még nem is láttatok.Kép
Nyáron készült.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagytok még?

Zsuu!
Sajnálom szegényt. Patriknak egyetlen pötty jött ki először, de az már szinte hólyag volt és utána lázasodott csak, aztán pöttyösödött.
Remélem gyorsan jobban lesz!

Viki!

Látom meggyógyult a géped!

Roli!

Gyorsan helyrejött a kukaca szerencsére. Örülök!

Apa ma itthon van, az ágyban fekszik a két fiúval.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Roli!

Szóval megszépültél! Mégjobban? Majd láthatjuk.
Volt foltos hajhullásom a nyáron, emiatt le kellett vágatnom a hosszú hajamat, én nagyon sajnáltam és alig vártam, hogy megnőjön. Mennyit vágott a fodrász belőle?

Viki!

Bee én már láttam!!!
Már nekem elküldted !!!
Olyan nyugiba elvan a három pasi. Imádom!!!

Kép,
Kép
sahi
 
 


Meine apa nincen itthon....
Szivi!
Az túlzás,hogy meggyógyult,de a krízisen átestünk.már remélhetem a teljes felépülést.HEHEKép
Anyud hogy van?
Vendég
 


Dehogynem!!!/vicc volt/
Tényleg nyáron készűlt?Kép

Kár,hogy nemtudod megnézni.Én sz@rrá röhögtem magam.Izomláz lett a hasamba.Kép

KépNa nemilyen lettem az új hajammal.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Hahó Viki!

Itt vagy?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Helló Sahi!

Háááááát szép nemlettem,nert apa is azt mondta,hogy csodák nincsenek.
Majd fenékig érő hajból vállig érő haj lett.

Kovács Roland
roli
 
 


Viki!

Köszi a körülményekhez képest már jobban van, ha lenne az osztályon hely már átvitték volna az intenzívről. Holnap délután megyünk majd be, az unokái hangja és látványa sokat javít a hangulatán. Ma is Tomi gagyogott neki a telefonba úgy örült neki.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Roli, Viki!

Tomi apa gumicsizmájába és cipőjébe szokta tenni a dolgokat, múltkor amit nem akart megenni pont apának abba a cipőjébe tette, amit ritkán hord, finom illat kezdett lengedezni pár nap múlva képzelhetitek ....
Szóval a kád és a kuka jobb.

Roli!
Hogy tudtál megválni tőle? Nekem hátközépig érő volt a leghosszabb. Apa nekem is hasonlóakat szokott mondani ha megjövök a fodrásztól.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Ti nem akartok nekem egy kicsit hosszabban mesélni magatokról?

Naaaaaa Légyszi Légyszi !!!!!!!!

Kép,
Kép
sahi
 
 


Tök jó magamnak irogatni.
Na mentem, mert már utánam kiabál a sereg!
pusz mindenkinek és jó dumcsit mára stb.
Szép álmokat ......

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sahi.Az unokák mindenkiből kihozzák a legjobbat.Hidd el hamarosan jobb kedve lesz.

Heni!"A cicus csípi a húst?"
Vendég
 


Sahi!
Jó éjt,de most mért mész?
Én közben Dorkázom,sajna jelen pillanatban no segítség
Vendég
 


Ja meg a vacsi készítés,pakolás,peluscsere....
Vendég
 


KépKép
Kéretik nem röhögni,mert úgy is megtudom!!!!KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Heni!
Azért majd meglesem ám a küldött mellékleteket!
Most picit elsuhanok,elaltatom Dorkát.
Jövök,mihelyst tudok....

Ja,az a macsek egyre jobb.Én is akarom!!!!!!!
Vendég
 


Na megyek fürdeni!Kép
Majd jövök.......
Viki legalább te ne tünj el.o

Kár,hogy mész Sahi.De azért jó éjszakát:Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Kép
Vendég
 


Heni!
Te így nem is tucccc fürödni,mé imitálod????
Vendég
 


Kiváncsi FáncsiKépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Na máááááá méééééé ne.Megint kikezdel velem????Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Én??????????????Kikezdeni?????????Veled??????????
Azon már túl vagyunk szivi.KépKépKépKép

Mert útááááálod a vízet béjbi!Max egy pocsolyába ugranál,de csak úszógumival...
Vendég
 


Ja,imént kinevettelek,vagyis röhögtelek....KépKépKép

Na,asszem én az altatásnál tartottam....
Vendég
 


Hallottam a fürdőbe. KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Jóóóóó lett béjbi.De tényleg.De nem te vagyol!!!
Vendég
 


Néééééééé mááááá.Látjátik eztetetet????
Vendég
 


Tudom,de nagyon gáz volt.Ráadásul jól megáztam délután és még szarabb lett.Na erről ennyit.

Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Na megyek altatni.De majd jövök.addig megpróbálok felnőni.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok LÁnyok!!!!!!!

Van itt valaki?! Nem volt napközben gépem, így most tudok csak jönni.

Zsuu

Szegény Guiliano, egyik betegségből a másikba! Téged sem irigyellek! Hogy van egyébként?

Nekünk ma egy picit nehezebb napunnk volt. Grétike ma elesett és nagyon beütötte a buksiját. Szép piros csik van a pofikáján. Az ebédet meg úgy fújták ki, hogy "öröm" volt nézni. Csak a Dorina ette meg a főztömet, a többieknek kénytelen voltam bébiételt adni. Na de nagyon jót sétáltunk délután. Nálunk nagyon szép idő volt, jót aludtak a levegőn.

Roli,Bizzo

Én meg holnap megyek kukuc ügybe orvoshoz a Gergővel. Nekem azt mondta az előző vizsgálatkor, hogy ne huzogassam, le van neki nőve, és nagyon szűk a fitymája. Heni nálad csak le volt nőve, vagy szűk is volt. Csak azért kérdem, hogy mire számítsak, nekünk is fel fogják rántani, vagy esetleg műtét?! A sógornőm kisfia is ilyen cipőbe járt annak idején és képzeljétek nem nyúltak hozzá, sőt 5 éves korára rendeződött a dolog magától. Nektek miért kellett most megcsinálni?
manó3
 
 


Szia Manó!

Nem tudom megmondani mire számíts,mert minden orvos más.
Dodónak nagyon szépen hátra lehetett húzni a bőrt,de egy vékony hártyaszerű bőr ott maradt,ami volt egy szép rés.Így nem okozott gondot.de viszont napról napra egyre kisebb lett a rés és alá beállt a váladék(faggyú)Na már most ez nem valami higiénikus,ráadásul ha benő hol pisil?Ezért a dokinő szépen visszafejtette.Mi evvel nem tudtunk várni.
Dancinál viszont ezt az egész bőr alig tudtuk hátra húzni.Õ előszőr kapott egy tágítókrémet,ami nem használt.Neki sajna vágtak és rá két hétre mégegyszer.
ezéert nem tudok neked erre mit mondani.De ha nagy baj lett volna múltkor akkor azt mond6a volna a doki.Ezért szerintem ne idegeskedj.

Vikikém merre vagy???
Na és atöbbiek???
Csanikó
Zsuu
Marcsi
Évi
Bizo
Sahi(ja ő már alszik)Remélem nem hagytam ki senkit.

Kovács Roland
roli
 
 


Grétikének küldök sok gyogypuszit a buksijära!!!

Heni!!Nagyon csinos az uj frizud,de nekem nem lett volna szivem levägatni.

Giuliano toväbbra is läzas,köhög és nem akar enni.Apa hordozgatja amiota megjött.(nemrég)A hätamnak annyi,kenguruban kellett cipelnem szinte egész du.Remélem holnapra ezt elfelejti.Leszakad a hätam.
zsuu74
 
 


Jajjj szegény!!!!Semmivel nem tudod levinni a lázát.Legalább alszik?Mi lehet megint a baja.A múltkori nem jött kiteljesen???

Tudod Zsuu 10 év után már uncsi volt.De most olyan könnyűnek KépKépKépérzem magam.Lehet,hogy fogytam pár kilót???

Kovács Roland
roli
 
 


Sogoromék köhögnek ,läzzal,torokfäjässal.Vagy azoktol kapta ela virust szombaton a bababulin,vagy pedig a bäränyhimlö eleje.Remélem nem mindkettö.

Tényleg ha levägatom ,fogyok!!!!!De jo lenne pär kilot ledobni !
zsuu74
 
 


Azon a képen nem úgy néztél ki,mint akinek fogyni kell.

Valószínű,hogy tőlük kapta el.még gyenge volt a múltkori után.

Kovács Roland
roli
 
 


Csajok nem baj ha elmegyek alukálni? Ma így egy picit többet tudok akkor szundizni! Igérem holnap is jövök, jó éjszakát decmamik!
manó3
 
 


Hogy lenne baj!Szerintem én is megyek.Még berakom Dani táskáját.Jó éjszakát mindenkinek.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Na visszatértem.
Apáztam.......Néha azt is kell!!!!!!ugyehogyugye!!

Zsuu!
Szegénykém,sajnálom.elaludt már?Sok folyadék+cici.Ez majd segít rajta.

Henikém!Itt vagyok!Látod?Vagy a hajaddal a buksidból is eltűnt pár méter agytekervény???
Vendég
 


Hüphüphüp.Lassu volt apa...hehehehehehehe
Mindenki elment...
Vendég
 


Jó éjt...Kép
Vendég
 


Na mi van mire mindenki elmegy megjössz????

Kovács Roland
roli
 
 


Hát látod...Apa elvett pár percet az estémből.
Kész a tatyó????
Vendég
 


AHa!!!!
Dodó már egyszer felkelt.Kép
Dorka csucsuzik szépen?

Kovács Roland
roli
 
 


Yes!9kor elaludt,most rakta az ágyára,mert apa aludni tér...kifárasztottam.Kép

Tod mire jöttem rá?Hogy a te figuráidra rákattintva,le tom menteni azt ami tecccccik.nem kell keresgélnem neten.tesóm meg még nem hozta.
Vendég
 


Képehhez csak gratulálni tudok!!!!
Lehet akkor többet nem küldök.Én gürizek vele te meg lenyúlod.EJNYE_BEJNYEKépKépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Assssszem magadra hagylak.Vagyis apára.Most már tényleg megyek csucsu.
Holnap tali.

Sziasztok mindenkinek.JoccccakátKép

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?