Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Délelőtt nem engedett be a net, így csak most tudok jönni. Jó sokat írtatok alig győztem olvasni.
Tegnap kifejezetten rossz napom volt, folyamatosan rosszul éreztem magam. Ma egy fokkal már jobb. Az uh képet nem sikerult jól lefotózni, vaku nélkül nem látszik, vakuval pedig fényes fehér lesz. De nem adom fel még próbálkozom.

Bugristigris
Üdv körünkben!Kép
Én is nyolc évig szedtem fogigátlót, de mire visszaállt a ciklusom jó néhány hónap eltelt. A gyógyi abbahagyása utáni első hónap úgy jött meg mint amikor szedtem, a következö két hónap nagyon hosszú volt, 48 és 35 nap. Ha így nézem akkor kb 4 hónap múlva álltam vissza, a rendes ciklusra.
Szerintem ne aggódj idővel minden helyreáll. Lehet, hogy neked is több hónap kell.

Mesi
Nagyon bíztató a görbéd és az együttlétek is jókor voltak. Remélem nem kiabáljuk el, de ez nagyon babagyanús.

Titi
A digitális hőmérővel tényleg pontosabb lenne. De a görbéd így sem tűnik rossznak. Az akciókat pedig tessék folytatni, ha mégis később van a pé.

Virág
Örülök, hogy minden rendben van.Kép
A napi együttlétekért most irigyellek, nálunk sajnos ritkább lett mióta rosszul vagyok.

Anita
Ne higgy a negatív tesztnek. Vegyél másikat és próbáld ki. Minden tünetet érzel, biztos, hogy baba van. A doki is meg fogja erősíteni. A kórházi vizelet és vérvizsgálat tuti eredményt mutat.

Koda
Neked is szurkolok, hogy minnél hamarabb sikerüljön a kistesó.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Megint eltűntek a számegyeneseim. A kommentárt nem írom le még1x, túl hosszú lenne.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Most értem vissza ebédről. A párom vetetett velem tesztet. Holnap lehet megnézem, ez is olyan Gravi-HCG-s. Ez mutatta a pozitívat halványan hétfőn.

Nálam se volt jó délelőtt a topik.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

 
 

Nagyon tetszik Mesi, nagyon aranyosat kaptam.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Mesi!
Köszi a számegyenest!

Az újaknak üdvözlet!

Anita!
A halvány csík is csík! Clear Blue-t nem tudsz venni valahol? DM-ben vagy Rossmannban?

Lányok, a pé meghatározását elősegítheti az LH-teszt is, DM-ben, Rossmannban, Corában is kapható, Corax a neve, rózsaszín dobozban van. Ez 1-2 nappal a pé előtt jelez, vizelettel kell tesztelni. 8 teszt van egy csomagban, az ára 2-3000 forint.
A Prime again-t is változatlanul ajánlom! (Sunrider)

Az émelygés még mindig itt kísért egész nap, este a legrosszabb, sokszor hajnali 2-ig nem tudok elaludni.Kép
De úgy vagyok vele, hogy ez legyen a legkisebb probléma, a lényeg az, hogy van baba és úgy tűnik, egészséges!

Cupicica
cupicica
 
 


Halihó!
Valamiért engem sem engedett fel ez a vacak babanet.
Anita!
Drukkolok neked nagyon és várom a híreket holnap! Kép
Titi és Mesi!
Szerintem is nagyon bíztató a görbétek, remélem hamarosan nekem is lesz ilyen! Kép
bugristigris
 
 


Szia Cupicica!

Már én is küszködöm a rosszulétekkel, de igazad van,ha minden rendben a fenét érdekli hányingerem van-e vagy nincs, a fő, hogy egészséges legyen a picur és jól érezze magát bennem.
Tesztet ma már vettem köszi, remélem mivel ugyanaz mint az első, ami pozitív volt, most is az lesz, csak erősebb csíkokkal.

Köszi a drukkokat Tigris, remélem hamarosan te is ebben a cipőben jársz, mint mi.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Cupicica!
Lehet, hogy következő ciklusban veszek egy ilyen LH-tesztet, ez nagyon nagy segítség lehetne. Most például milyen jó lett volna. Mert most már nem vagyok biztos benne, hogy nem a hőmérőm vacakol.
Ez az émelygés meg csak elmúlik majd. Tényleg az a lényeg, hogy egészségesek legyetek!

Tigris, tuti, Neked is lesz ilyen hamarosan. Csak szorgosan mérd a hőd!

KépKép
titi_27
 
 


csajok!láttam olyan franko pé.méröt!egy kis digitális szerkezet, van a végén valami fujoka bele kell fujni minden nap és kijelzi hogy van vagy sem!szerintetek kiprobáljam?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!

Szerintem érdemes kipróbálni, ha nem túl drága! Én pg53-at használtam, bár így utólag megnézve az adataimat, nem akkor fogant a baba, amikor a szerkentyű szerint pé-m volt, hanem 3-4 nappal később.

Cupicica
cupicica
 
 


Hát, ha nem drága, én kíváncsi volnék rá! Mindenesetre ha megveszed, számolj be róla!

KépKép
titi_27
 
 


majd megérdeklödöm az árát!és tök jo mert digitálisan jelez nem jelekkel meg ilyesmi!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


sziasztok,
cupicica de jó neked te már majdnem hetes vagy:, bárcsak már itt tartanék...
voltál v. mész uh-ra hét előtt?
kumpibogar
 
 


Kumpibogar
Mikor mégy újra dokihoz?
A rosszulléttel hogy állsz?

Virág
Szerintem érdemes rá beruházni, ha nem túl drága.

Mesi
Köszi a számegyenest. Még mindig rózsaszín az enyém látom.

Anita
Két erős csikot kívánok, holnapra.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szép jó estét mindenkinek! Lassan elteszem magam holnapra. Holnap reggel jövök, remélem, a fertility lassan megmutatja a peteérésem is, bár én már tudom, tegnap vagy tegnapelőtt volt, amikor fájt a hasam alja. A mai akciózás viszont sztornózva lett, még csak most jöttünk haza, a párom majd' meg hal a fogfájástól, nekem meg szúrkál ezerrel a hasim, szóval, bízom az eddigi akciókban. Hátha elég lesz! Bár, bevallom őszintén, szerintem a mai kellett volna még hozzá, így nem érzem 100%-osnak a dolgot, de sajnos ehhez nem vagyok elég egyedül nekem akarni. Minden esetre jövő hét végén kiderül, akkor várható a mensim.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a dokinál. Háááát, nem nyugtatott meg, sőt most még idegesebb vagyok.
Azt mondta, hogy így tapintásra nincsen semmi bajom, de hát igen, lehet hogy a császártól, pláne hogy be is volt gyulladva a seb, szóval lehet hogy tényleg elzáródott a petevezetékem. Azt mondta ha még 3 hónapig nem sikerül, megcsinálja az átjárhatóságit. Most már tuti biztos vagyok benne, hogy elzáródott. Jövő vasárnap tuti meg fog jönni, most már kellő közönnyel tudom várni. Csak ez a 3 hónap telne már el! Úgyhogy úgy látszik, tényleg el kell indítanom a 2007-es topicot.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Ma nem leszek gép közelben csak este tudok jönni. Mindenkinek szép napot!

Tücsök
A dokik szeretik egy kicsit megrémíteni az embert. Mindig a legrosszabb eshetőséget vázolják. Még ne add fel, lehet, hogy minden rendben van, csak még a szervezeted nem áll készen az újabb babára. Én is császáros voltam, és összejött, tehát fel a fejjel. Ráadásul akkor sikerült amikor megkaptam a tüszőérésre a beutalót.
Csináld a tornát, idd tovább a teát és meglátod sikerülni fog.Kép

Titi
Nagyon kívánom, hogy sikerüljön. Ki kell tartania a kiskatonáknak 2-3 napig, tehát még semmi nincs veszve. Nagyobb az esély a kislányra(tudod ők lassabbak).

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


SziasztokKép

AnitaKép
???? Izgulok!

TitiKép
Sajnálom, hogy nem jött össze a tegnapi nap. De a fogfájás tényleg kegyetlen lehet a párodnak.
Én is csak támogatni tudom Zsuzsa hozzászólását!
Hőd hogy alakul?

MesiKép
Én azért bízok benne, hogy nincs semmi baj. Hamarabb gondolom nem csinálja meg ezt a vizsgálatot ugye? Legalább túl lennél rajta és tudnátok, hogy hogyan tovább.

VirágKép
Jól hangzik ez a kis kütyü! Hol láttad, hol találkoztál vele?

Én a 9. napon vagyok, úgyhogy csak várunk Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Ma ismét halvány pozitív lett. Már sírtam reggel, mi lehet. Biztos baj van. A párom azt javasolta menjek ma el orvoshoz. Valamit már biztos látnia kell. Nálunk van hüvely UH. Így legalább megnyugszom, még akkor is, ha két hét múlva esetleg vissza kell mennem. Hátha már lát valami babára utaló nyomot.
Most gondolkodtam, és azt mondta a paradoki, hogy a 2006-os évben született gyerekek szivárvány gyerekek ( ami azt jelenti, hogy tiszta lélekkel születnek le a Földre, a kiválasztott szülőkhöz) és ezeket a babákat a teszt nagyon későn mutatja ki.
Lehet, hogy ebben ti nem hisztek, de nekem ezt a babót is megmondta és 3 hetesnek tippelte ( fogantatástól).

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


sziasztok!tücsi nem lesz semmi gond!lehet még korán van a második babához a szervezetednek,de ne aggodj eljön a te idöd is!minden rendbe lesz a dokinál!

Koda a terhességi tesztembe volt rola egy papir!

Anita!mi van a tesztel?ugye pozitiv 100%osan?

Titi ne aggodj ha megvolt a pé-d akkor a tegnap esti akcio nem oszt nem szorozz akkor már tuti összejött!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


tényleg csajok!rimarral mi ujság?tudtok rola valamit?remélem nem hagyott itt minket

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Halihó!
Hogy vagytok?
Anita!
Várjuk az eredményt, nagyon szorítok neked!
Mesi!
Nem hinném (én, mint laikus)hogy egy császártól elzáródhat valakinek a petevezetéke. Anyukám is császárral szülte a tesómat és mégis összejöttem én is utána! Kép Szerintem csak akciózzatok továbbra is türelmesen!
Titi!
Ha ennek a babának most kellett megfogannia, akkor elég lesz az eddigi akciótok. Ha nem, akkor a tegnapi sem segített volna! Én drukkolok neked is! Kép
Bufo!
Veled mi újság?
Virág!
Ha kipróbálod, akkor mindenképp oszd meg velünk a tapasztalataidat, hisz mind egy cipőben járunk! Kép
Nálam semmi változás, úgyhogy várakozok, Kodával kezet foghatok! Kép
bugristigris
 
 


Anita!
Csak semmi elkeseredés! Nagggyon jó a teszt, amit vettél!! Nagyon érzékeny, úgyhogy ha ott a halvány csík, az jó! Tudod, hogy mindenkinél máshogy, máskor jön elő a csík! 2 ugyan olyan teszt nem tévedhet kétszer!!!! Mennyi idős lehet a terhesség? És mennyire halvány a csík?
De szerintem is menj el UH-ra, Az a legtisztább dolog. Nekem annó csak az 5. hét után pár napra láttak az ultrahandon petezsákot. Addig nem tudtak biztosat mondani.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hát én is 5 hetes és 4 napos lehetek, az itteni kalkulátorok szerint, és bízom benne, ha mást nem is de a petezsákot már látni lehet. Már akkor is megnyugodnék. Nem bánnám, ha legalább a terhesség ténye bebizonyosodna.
Az a halvány csík is nagy sokára 3/4 óra múlva jött ki. Lehet látni, mert nem csak képzelem a párom is látta. De attól még félek. Remélem kapok időpontot délutánra, vagy kora estére. Délután 2 körül kell időpontot kérnem, mert ma van magánrendelése a dokimnak, és akkor tud időpontot mondani, remélem még mára. Majd délután megírom, mikor kell mennem. És azt is remélem, lát is valamit.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! Sajnos nem igazán fogok tudni jönni ma, mert egész napos progi van idebent a munkahelyemen. De azért este megpróbálok még bekukkantani.

Köszi mindenkinek a bíztatást, bár igazatok lenne, reméljük, úgy lesz. Tegnap nagyon szúrkált a hasam, nem tudom, mi lehetett, ilyet még nem éreztem.

Mesi, nem értem, de hisz még semmi bizonyíték nincs arra vonatkozóan, hogy el lenne záródva a petevezetéked. Nem? Hisz nem csinált még erre vonatkozóan vizsgálatot, vagy igen? Szerintem ne légy ebben olyan biztos, én cseppet sem hiszem ezt el. Várjuk ki a végét, hisz most ebben a hónapban tényleg sikeresnek kellene lennetek.

Milyen vizsgálatot csinált, amiből azt állapította meg, hogy LEHET, hogy el van záródva?

Anita, ne izgulj, tuti, hogy kismama vagy! Hisz még csak csütörtök van, alig egy hete, hogy késik. Szerintem azért ilyen halvány. De ha csak 3/4 óra múlva jött ki a jel... nem tudom, én úgy olvastam, hogy 10 perc után már nem érvényes, amit mutat. Remélem, eljutsz dokihoz ma, nagyon várom az eredményt! Biztos, hogy baba van, csak még biztos korai a teszt.

Dobok egy görbét is. Én olyan 18-ra teszem gondolatban a peteérésemet. Kíváncsi vagyok, holnapra már a fertility is fog szerintem mutatni eredményt.

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok!
Koda, Bugristigris én is üdvözöllek titeket!

Virág,
kösz az érdeklődést.Jól vagyunk.A hasszúrkálás elmúlt, már csak néha feszül, meg ugye szorítanak a gatyóim.Már a gombokat nem gombolom beKépha ülök, mert úgy már egy idő után nyom.A melleim feszülnek, férjem nagy örömére nőttek legalább egy számmalKép

Anita!
Nyugi.Az első teszt nekem is halvány volt.Tök mindegy hogy halvány-e, ha ott van, akkor baba van!Nehogy már ezen parázz!Hé, lesz egy szép kisbabádKép

rimar
rimar
 
 


Most látom irtamn nektek egy kisregényt erre nincs ittKépmár azt se tudom miket irtam de megprobálom ugyanugy leirni!

Anita tuti hogy baba van ne keseredj el lehet korai volt a teszt!menj el dokihoz hogy megnyugodj mert az idegeskedésed árt az angyalkádnak!ez lesz a neve ha kislány lesz?van ám ilyen névKép

Tigris!igen van ilyen hogy elzárodik föleg ha a seb begyullad,de nagyon ritka!Nekem pont most mesélte el anyum,mert attol féltem örökölhetem ugyanis nagynénémnek nem lett második babája és öt is császározták,de anya elmesélte hogy nénjüsnekbegyulladta seb és csomo lett a vezetéken ami elzárta,de mondom ez ritka!
Majd jövöhonapba kiprobálom azt a tesztet és akkor elmondom milyen ebbe a honapba a napi akcioval tesztelünkKép

Tücsi ne aggodj a doki szerintem észre vette volna már hogy valami gond van az átjárhatoságit meg ate megnyugtatásodra fogja csinálni,ha ugy látná hogy gon van akkor biztos már most megcsinálná!már biztos irtad de bocsi hogy nem emléxem zsoltikát szoptatod vagy szoptattad?

Titi ne aggodj ha már megvolt a pé-d a tegnapi akcio nem változtatot volna semmin ha van baba(remélem van) akkor az már elöbb sikerült a tegnapi nem oszt nem szoroz!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


szia rimar!végre elökerültél!nekem nincs babám mégis csak ugy tudok mostanba hosszabb ideig ülni hogy kigombolom a nadrágot.mert szorit pedig eddig nagy volt rám és állitolag nem is hiztam!ez van!
a férjed akkor bizti örül az egy számmal nagyobb cickonak,te meg azért örülsz mert tudod miért nagyobb!tök jo!anitának már nem ez az elsö tesztje de a tesztek hülyék és tuti babája van!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Virág!
Nem angyalka lesz a neve. Tudom, hogy van olyan név, de nem azt akarjuk neki adni. Terveink már megvannak fiúra is és lányra is.

Rimar ! Köszi, hogy drukkolsz.
Később jövök bocsi itt a párom értem, megyek kajcizni.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


mik a nevek?majd ird le!joétvágyat!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág! Ha fiú lesz, akkor Roland Attila, ha lány lenne akkor, Dorina Anita. Az első neveket a párom választotta, a második neveket én szeretném mi utánnunk. Bár az én nevem helyett Annát szerettem volna, de neki nem tetszett, azt mondta inkább legyen Anita. A Dorina amúgyis azt jelenti, hogy Isten ajándéka. Nem kell több szentes név, és az enyém szebb.
Azt mondta a párom volt otthon és a két tesztem ugyan olyan pozitív, se élesebb se halványabb. Reggel az a halvány nagyon halvány volt. Azért voltam olyan csalódott. Most olyan, mint a másik. Majd estére megtudom. Már nem idegeskedek rajta, árt a babómnak.Kép

Rimar, én már vettem egy számmal nagyobb cicifixet. A nadrággal kicsit várok. Ki van ugyan nekem is gombolva, ahogy itt ülök, de még azért beleférek.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita tök jo nevek,nekünk is a lány név már biztos de a fiun még "veszekszünk" egy kicsit!ha lesz babánk és kislány lesz akkor Norina lesz ha fiu akkor én Ricardo-t szeretnék de férjem nem igy javasoltam a feliciánt,az se nagyon jön be neki!ha Nimrod helyett lányunk lett volna akkor nyolc honapig Bonitát akrtunk aztán utso honapba afroditéra változtattuk és szülés elött kérdeztem férjem mit fog mondani a szülöszobán ha kislány lesz erre ö:akropolisz egész nap azt gyakoroltuk nehogy elfelejtse a nevet!Nimrodka meg nyolc honapig Kevin volt!És van egy Nimrod nevü ismerösünk nem akarta elhinni amikor hivtuk hogy megszületett Nimrod amikor hazavittük nem a gyerek volt elsö neki hanem hogy megnézze a papirt hogy tényleg Nimrod és nagyon imádja föleg mert a druszájaKép)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Tök jók ezek a nevek. TesztenekKép.Nektek több a lehetőségetek, ott több névből lehet válogatni, mit itthon.
A fiam is az apja nevét kapta születéskor, és lány nevünk nem is volt nagyon, mert 17 hetesen úgy kitárulkozott, látszott a kukaca, így nem is gondoltunk lány névre. Mikor megszületett és azt mondtuk Gyula, a kórházba nem hittek a fülüknek, azt mondták 20 éve nem született Gyula nevű gyerek. Na, de még adtam mellé egy Dánielt így 2 neve van. Hátha később nem fog neki tetszeni, aztán megváltoztatja. Bár szerintem, ha ezt szokta meg, nem fog változtatni.
Remélem este nem csalódom. Még várok egy órát aztán felhívom a dokit. Úgy félek.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!
Már küldtem nektek egy üzenetet,de valahol eltünt. Szereték csatlakozni hozzátok. Már sokat olvastam rólatok, és hasonló helyzetben vagyok veletek.
Virág!
Nekem is rendszertelen a mensim. Most is már lassan két hete késik.
Anita!
Gratulálok a babához. Biztos, hogy sikerült. Már én is csináltam egy tesztet,de sajnos negatív lett. Most várok még néhány napot.

Kép

Kép
oné
 
 


nekem is elveszett az üzim!

Anita magyar neves könyvböl válogattunk mert nem akarunk német nevet a gyerekeknek meg nem is igazán tetszenek a német nevek olyan nevet akartunk akarunk ami különleges otthon is!

Oné üdv köztünk!nekem csak mostanába rendszertelen kb egy fél éve!miota probálkoztok?van már babátok?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Na végre sikerült elküldenem.
Sziasztok!
Még nem nagyon ismerem a rendszer, ezért bocs hogy 2X írok egymás után.
A férjemmel már 2005 májusa óta próbálkozunk, hogy összejöjjön egy kistesó a lányunknak, aki a jövőhéten lesz 21 hónapos, és egy tündér.
Már dokinál is voltam.Elküldött hormonvizsgálatra, aminek olyan hihetetlen lett az eredménye, hogy azt mondta, ha februárban is ilyet produkálok akkor visszaadja a diplomáját. Ugyhogy most reménykedem, hogy hátha azért késik.
Na nem untatlak tovább titeket.
Remélem mielőbb válaszoltok.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Szia Noé!

Üdvözlünk nálunk.Kép
Köszi, hogy biztatsz.
Mesélj magadról. Van már babátok?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


oné nem untatsz minket épp elenkezöleg szerintem mindannyian szeretnénk megismerni!de mégi mi lett az eredmény mert én sajnos ebböl nem jöttem rá!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia GyöngyiKép
Mit értett azon, hogy visszadaja a dimplomáját? Olyan rossz vagy olyan jó lett az eredmény? Bocsi, de tényleg nem értem.

AnitaKép
Sikerült beszélned a dokival?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Most látom, Virág sem nagyon érti. Legalább nem vagyok egyedülKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Az asszisztensével tudtam csak beszélni, mivel ma szabin van a dokim. Megnyugtatott egy kicsit ( elég jóban vagyok vele) jövő hétre adott időpontot. 16-án megyek 3/4 2-re.
Azt mondta, ilyen hamar kimutatta az már nagyon jó, még ha halvány is, de pozitív, és talán jobb is így, hogy jövő héten megyek, mert akkor már tud konkrétat is mondani a dokim. Most kicsit megynyugodtam és örül a lelkem.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok! Csak gyorsan benéztem, aztán megyek is tornázni.

Rimar, örülök, hogy jól vagy! Ezek a nagyobb cicik pedig engem is nagyon izgatnak, mikor lesz már nekem is nagyobb egy kicsivel?! Kép

Anita, az elgondolt nevek nagyon tutisak, nekem is nagyon tetszenek. Istenem, csak már biztos eredményed lenne! Gondolom, nagyon izgulhatsz tényleg, mi lehet a hol halványan pozitív, hol meg egy csík. De jövő héten kiderül. Tényleg igaza lehet az asszisztensnek, hogy még talán jobb is így, hisz addigra már nagyobb is lesz a bébi.

Szia Oné!
Üdvözöllek én is a "csapatunkban". Vannak gondolataid, vajon miért nem jött még össze eddig a baba? Hisz akkor már Ti sem tegnap kezdtétek, bár fél év (vagyis 8 hónap) gondolom, a dokik szerint még nem sok. Szoktál hőmérőzni? Lehetséges, hogy Ti sem találjátok meg a megfelelő napot a ciklusban? Reméljük, csak ez a probléma, és ez a hónap sikeres lesz számodra is. Amúgy mennyire szokott rendszertelen lenni?

Mesi? Merre vagy? Ugye nem kettyentél el nagyon? Kinél voltál? A Szent Imrésnél? Mindig elfelejtem a nevét... Balogh? Jól emlékszem? Magánrendelésen voltál? De még mindig nem értem, hogy mondhat ilyet tapintásra, hogy lehet, hogy elzáródott a petevezeték. Attól, hogy a seb be van gyulladva nem értem, hogy vonzza magával az elzáródást. Jaj, annyit gondolok rád, ne add fel Mesi! Ti ebben a hónapban mindent megtettetek, még nincs vége a ciklusnak, sosem lehet tudni, talán most fogant meg a kistesó.

Most próbaképpen beírtam a fertilitybe holnapra néhány értéket, és mindenképp 18-ra teszi a peteérésem. 17-én voltunk együtt, tehát az esélyem az meg van. De boldog volnék, ha sikerült volna! A párom is nagyon izgul. Már csak 1 hét, és talán kiderül.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Először is boldog babásodást mindenkinek!

Virág, azt hiszem te írtál egy szerkezetről, ami a peteérést mutatja, digitális.
Hol láttál ilyet? Mi a neve? Nagyon megköszönném, ha válaszolnál.

Köszi
Cic
cicmerák
 
 


sziasztok,
bufo:
még mindig vannak sajnaKép bár ma kezdtem a 9 hetet és mintha 1 fokkal jóbban lennék de azért a hányinger hasfájás meg van...
sőt hétfőn még hánytam is (savat)Kép
de majd elmúlik hamarosan, csak minden rendben legyenKép
jövő pénteken megyek uh-ra 21-én kedden dokihozKép


tényleg szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mennyi a "reális" hálapénz a normál terhesambulanciás rendelésen?
én 5000 adtam múltkor de az szülésig sok lesz + még a szülési hálapénzt a dokinak+a szülésznőnek....
szóval ti adtak a rendelésen pénzt?
kumpibogar
 
 


de hülye vagyok mégcsak a 8 hetet kezdem.............még számolni se tudok......Kép)))
kumpibogar
 
 


Szia Kumpibogár!

Én csak magánrendelésre járok és 5000Ft-ba kerül minden vizsgálat.
Mikor ezelőtt 5 évvel szültem akkor 10000-et adtam az orvosnak a szülésért. Most nálunk újabban az a szokás, hogy nem a fogadott orvosodnál szülsz, hanem aki éppen ügyeletben van a szülőszobán. Valami EU-s törvény miatt.
Sajnálom is a dolgot, mert most is ugyanahhoz az orvoshoz járok, akihez eddig és szívesen szülnék újra nála, de ha nem lesz akkor ügyeletes, akkor az a pech. A szülésznőkkel ugyanez a helyzet. SajnosKép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Cicmerák nem tudom a nevét a terhességi tesztembe volt egy szorolap rola sajna én se tudom mi a neve mert a tesztet kidobtam!de majd valahogy kideritem,de nem tudom otthon lehet e venni!

Kumpi azt tudom hogy itt már a dokik nem fogadnak el pénzt mert az már benne van afizuba.nálunk tuti megsérteném ha felajánlanám!és mivel magyaro.is benn van eu-ba szerintem már otthon se kell hálapénzt adni meg hát nem is szabadna a dokiknak elfogadni,tavaly ebböl volt nagy botrány!Egészségügyibe jártam és ott volt szo erröla pénzröl és egyik növér elmesélte hogy emberek cseszték el adokikat mert azt hitték hogy akkor jobb ellátásba részesülnek ha több pénzt adnak pedig ez nem igy van!ugyhogy én meggondolnám otthon hogy adjak e pénzt!a másik ha dokinak kell pénz ugyis kitalál valamit hogy miért fizessél!A másik a rosszulléted 4hét mulva ugyis elmulikKépszivesen szeretném töled átvenni a rosszulléteketKép

Tényleg tücsi hol van?remélem nem keseredett el mert nincs miért!

titi szoritok ez ugyis a te honapod tücsivel!és biztos sikered leszKépén lefoglalom a jövöhonapot és mondom én leszek az utso


Anita mondtam hogy hülye a teszt,igazolta az aszisztens is ugyhogy hagyd abba az idegeskedést!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Köszi Virág, már megnyugodtam, ma egész jó a közérzetem a tegnapihoz képest. Most próbálom élvezni a terhességemet és nem gondolni a rosszra. Jövő héten már úgyis láthatom. Elárulom titkon nagyon kislányt szeretnék, de igazából mindegy csak egészséges és probléma mentes legyen a visszamaradt 8 hónap.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Látom nincs itt senki!
Akkor mindenkinek jó éjt! Szép álmokat!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Egészen kalandos napom volt. 15cm hóban tolni a babakocsit egy kicsit lefárasztott, mert többször kellett emelni mint tolni. Remélem ezzel nem ártottam a pocakban a babának. Bízom benne erős és ott akar maradni. Ma meglepően jól voltam, de gondolom ez ritka alkalom volt.

Anita
Nagyon helyes, hogy megnyugodtál. Nincs is semmi baj, a baba ott van az tuti. A dokibácsi is ezt fogja megállapítani. Ha szerencséd van talán lesz szívhang is.

Kumpibogar
Az én dokim a kórházba hív mindig és ott nem fogad el semmit. De van magánrendelése is, oda azért az elején és a végén a saját megnyugtatásomra mentem el. Szülésznőt én nem fogadtam a fiammal, és most sem fogok, mind rendes. A dokinak pedig ha nincs a szülésért előte kért tarifája akkor annyit adsz amennyit gondolsz. Mi 50-et adtunk, azért, mert akkor kb ennyi volt az átlag abban a kórházban.

Virág
Aranyosak a nevek amiket választottatok. Mind különleges. Mi még sehogy nem állunk a név terén. Lesz ebből még egy két átgondolt este úgy hiszem, mert általában nem tetszik amit a másik akar. De még van időnk.

Oné
Köszöntelek a kis csapatunkban.Kép Gyors sikert kívánok!
Sajnos én sem tudtam kivenni, hogy akkor most jó az eredmény vagy sem?

Titi
Szorítok ám nagyon neked. Jó esélyed van a babára ebben a hónapban.

Tücsök
Jobban érzed már magad? Remélem nem vagy elkeseredve. Különben is ennek a hónapnak még nincs eredménye, tehát még izgulunk és szorítunk érted. Nem szabad feladni.

Rimar
Elhiszem, hogy a cickóknak örül a párod.Kép
A nadrág nekem is kezd szoros lenni, de nem bánom.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?