Új privát üzeneted érkezett!

Breni nem tudok, nincs a kártyámon pénz.

Kép
elizabeth25
 
 


A 8-9 napot miért olyan fontos kihagyni?

Ettől a sok kihagyástól én is kilennék! Kép

angel37
 
 


Nem tudom, azt a kinez mondta. Fogalmam sincs.

Hát gondolhatod, én is hogy kivagyok, és nem értem a miértjét. Szerintem azért ez durva. Eddig a heti 2 azért megvolt, bár a kinez mondta, hogy télen a pasik lustábbak meg minden, de szerintem ez akkor sem normális. Azt is aláírom, hogy egy kapcsolat elején a pár többet van együtt, mert újdonság, meg minden, de azért ez már durva. Igy soha nem lesz babánk, de ezt nem fogja fel!

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Sziasztok!

Julcsi, először is köszi, hogy mindennap átírogattál engem is ,annak ellenére, hogy csak olvasó üzemmódban vagyok jelen! Kép És szeretném, ha kivennél a táblából. Igazából pár naponta sietve utánatok olvasok, de nem tudom követni, kivel mi történik. Azért nagyon szorítok mindenkinek! Ha esetleg csoda történne velem - amit már erősen kétlek - az elsők között lesztek, akik megtudjátok. Azt úgysem fogom kibírni, hogy ne olvasgassalak Titeket, hiszen remélem, hogy így-vagy úgy, még az idén bebabásodik mindenki! Tehát mindenkinek szorítok továbbra is !
Kép
nolina
 
 


Sziasztok!
Na Eli drága, látod, Te magad is leírtad, hogy 1-1,5 év még normális...nem is ragozom. Nagyon köszi hogy mindezt leírtad, egy csomó mindent nem tudtam, pl. hogy háturól szeretkezős módszerrel fiú lesz, stb....mi úgy szeretnénk elsőre kisfiútKép de végülis az a lényeg hogy egészséges kis Tűzmanó legyen.Kép
Szóval! Ami engem illet úgy döntöttünk az a legjobb megoldás ha 12-én 14-én és 16-án leszünk együtt -kis Valentin napi bébiKép- az a ciklusom szempontjából a 12.14.16 napok. Remélem így telitalálat lesz.
Figyelj ELi, ne haragudj, de szerintem ez a 8-9 nap nem nagyon stimmel - gondolj bele ha 2 nap alatt termelődnek a hímivarsajetek akkor ennek semmi értelme. A 16 nap kihagyás szerintem nagyon sokKép egyébként is. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nálam az van hogy minél többet kihagyunk, annál kevésbé kivánjuk. Amikor minden másnap együtt vagyunk akkor alig telik el 1-2 nap és megnt nagyon kívánjuk. Egyszer volt viszont 1 hét kihagyás, és alig bírtuk újra elkezdeni (bár igaz hogy mennyiségileg láthatóan több sp..termelt akkor az én kis drágám)....
Vendég
 


Sziasztok lányok, jó reggelt!

Tűzmanó, gondolhatod, hogy nem én akarok ennyit kihagyni. Hétfőn együtt voltunk , előző héten, azóta semmi, gondolhatod, az már 9 nap. Tegnap este hazamentem, és odabújtam hozzá, hogy bújjunk össze, erre közölte, hogy nincs kedve. Én meg csak álltam és néztem. Azthittem a multkori nagy balhé után megjött az esze, de ebből a szempontból egyre rosszabb. Eddig azért a heti 2 megvolt, most meg már két hetente esetleg egy, hát ez durva. Ráadásul állandóan tv-zik, hazaértem 6 kor, éjfélig nézte a tv-t, nézte gondolom volna tovább is, csak már tök ideg voltam és átmentem, hogy talán jöhetne aludni, és akkor még ő volt megsértődve. Reggel próbáltam vele beszélni, hogy miért van ez a nagy kihagyás, ez csak egy ideje van, mondtam neki, hogy ha már nem kíván, vagy ilyenek, vagy van valakije, mondja meg, és hagyjuk egymást békén, de aztán hátat fordított és olvasott tovább. Én már nem tudok mit csinálni, de valahol mindig éreztem, ha valaha véget fog érni a kapcsolatunk az a sex miatt lesz. Kép A kineziológus mondta, hogy ne legyek kiakadva, mert a férfiak télen tunyábbak, lustábbak és nem kívánják annyit a sexet, hát nem tudom, de az ismeretségi körömben egy embernél sincs így, arról nem is beszélve, hogy mondtam neki reggel, hogy babát szeretnék, de így nem fog menni, hogy ő nem tesz érte semmit. Jaj lányok, nem akarok megint itt nyavajogni nektek, de adjatok tanácsot, mert már végképp nem tudom, hogy mitévő legyek. Amúgy rendes, mire hazaértem csinált nekem vacsit, leterítette a szobákba az új szőnyegeket, felporszívozott, stb. Nem is ezzel van a gond. De ha én nem kezdeményezek akkor talán hetekig nincs semmi, de most már kezdeményezni sem merek, mert folyton elutasít, így kinek lenne kedve, sexy fehérnemű, meg ilyenek. Kép NA JÓ MOST MÁR FEJEZEM, MERT NAGYON HOSSZÚ VOLTAM! BOCSI MINDENKITÕL, DE EZ MOST ÚGY KIJÖTT!

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt!
Eliza!Te hívtál most telefonon?
Az én pasim sem egy szex őrült,de hál'istennek ha én elkezdem már neki is lesz kedve hozzá,általában.Bár én sem igényem,de most igen,hogy sikerüljön a baba.Hát ez van.Sajnos nem tudok tanácsot adni,mert ezt megkéne beszélni,de amint látom Tomival nem lehet.Kép

Kép
breni
 
 


Igen, én hívtalak. Mikor hívhatlak, hogy dumcsizzunk? Puszi

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
A kiírásaid véletlenül nem a " Gyereket akarok" című könyvből vannak? Nekem megvan ez a könyv és a szövegek amiket írtál, szinte szóról szóra így vannak benne?

Kép
Kép
sosi
 
 


Sosi, de igen. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Írok e-mailt,kb.10 perc múlva.
Úgy látom nagyon nehezen indul be ez a nap a topikban.

Kép
breni
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Eli nagyon sajnálom Kép sajnos nem tudok Neked sok biztatót mindaniKép egy viszont biztos: azon mindenképp el kellene gondolkozni, hogy egyáltalán így érdemes-e felvállalni egy gyereket a kapcsolatodba. Tudom, hogy nagyon szeretnél babát. De ha most így éltek mi lesz később? Mi lesz ha majd az a kisbaba ott fog ordítani egész éjjeleket? Szerinted akkor Tominak több kedve lesz hozzá? Ne haragudj én nem akarlak megbántani, jószándékkal írom le mindezt. Nekem azt mondta az anyukám hogy egy gyereket soha nem szabad egy felbomlóban lévő, vagy rossz irányba sodródó kapcsolatba bevállalni, mert az csak még jobban széthúzó erő lesz. Figyelj nekem volt egy házasságom, 4 évig tartott. Én akartam gyereket, ő nem. Egy idő után elkezdett egyedül bulizni járni. A szex is úgy indult, hogy 2 naponta, aztán kb. 1 évvel a házasságkötésünk után már csak heti 1x, 2 évvel a házasságkötésünk után mér csak 2 hetente 1x.. És én pedig olyan vak voltam hogy még így is elfogadtam őt azt mondtam nem érdekel, lesz ez még jobb csak be kell érnie. Mindenben ő volt a főnök, mindenben alkalmazkodtam hozzá. Annyira ragaszkodtam hozzá, és annyira családot akartam alapítani.
Aztán tudod mi lett? 4 év után még ő hagyott el engem, nagyon csúfosan, mint később kiderült már évek óta voltak különböző barátnői. A mai napig nem tudtam feldolgozni azt a tényt, hogy éveken át hagytam magam porig alázni. És most összeteszem a két kezem, hogy a házasságunk kezdete óta végig gumival védekeztünk és így nem kaphattam el tőle semmit. És most most olyan férfi van mellettem aki az elmúlt 1,5 évben egy hangyányit sem változott rossz irányba, mindig ölel, mindig simogat, akkor is ha holtfáradt, és érzem rajta hogy szeret. Hogy nem elfordul tőlem. Hogy nem érdekli hogy +5 kilóval több vagyok, ugyanolyannak lát, stb.
Szerintem azt egy kapcsolatban nagyon is lehet érezni hogy merre tart.
Nagyon drukkolok Neked ELi hogy megtaláld a boldogságod és rendben legyen az életed.
Vendég
 


Eliza!Írtam.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Angel!
Remelem nem masnapos vagy es azert nem jelentkezel!!!!!!Meselj,mi volt???

Eli!
Nem tudok neked tanacsot adni!Neked kell erezned hogy ez jo-e igy neked!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nálam nem volt bnet.De úgy látom másnál sem.Vagy egyébként sincs itt senki?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Kicsit sok a munkám, közben meg nem is volt bnet.
Eli, én tényleg nem tudok mit mondani. Tudom, hogy az ember az utolsó pillanatig küzd, mert nagyon fél attól, hogy mi lesz akkor ha összedől a felépített vár, az élete. Mi lesz utána, mihez kezd. Nem látja a jövőjét, stb...
Szóval nagyon nehéz. Itt nem az a lényeg, hogy mikor vagytok együtt, mennyi időközönként, hanem, hogy az igényeket összehangoljátok. De úgy látom ez nem megy. Te szeretnéd gyakran, Tomi meg nem.ű
Már beszéltetek róla, látod, hopgy semmi sem változik. Ezt csak magadban játszhatod le. És ez nehéz menet lesz, az tuti. Hát én remélem, hogy ha így vagy úgy is de a legjobban döntesz és boldog leszel. Mert most nagyon sokszor nem vagy az és ez nem jó!
Julcsi2
 


ANGEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hello Csajok,

Móni, hogy vagy???

Angyal,
érezted tegnap, hogy szorítunk neked? Kép Mi volt a hurkapálcással, meg otthon?

Betti,
holnap délelőtt hívlak etetés ügyben.

Eli,
szerintem képtelenség tanácsot adni. A férjed is szeretne gyereket?

Julcsi, Breni, hogy vagytok?
potter_76
 
 


Szia Ancsa! Kép
Angyal lehet, hogy még a flittereket szedegeti le magáról. Kép
potter_76
 
 


Adi, tök jó a kép, de azért köszi, hogy segítettél a rajzzal én nem vagyok még ebben szakértő, de majd leszek! Kép

Ági, köszönöm kérdésed, tegnap kérdezted páromat is. Azt hiszem megemésztette, de tegnap amikor a kezébe nyomtam egy doboz Maca-t. Megkérdezte, hogy mi a fenének kell akkor szednie, ha azt mondtam, hogy egy csődör!!! KépKép
Tényleg ezt mondtam! KépKép Kép Kép

Én már alig várom az inszemet, olyan lassan telik az idő. Egyik lány mesélte, hogy nekik csak 15 M mozgó volt és azt mondták, hogy ez kevés a spontánhoz. Hát akkor mit szóüljunk mi a 9 M-val.
Azért persze ennek is örülök nagyon. Emlékszel, hogy el voltam keseredve, hogy mi van ha semmi nem lesz? A férfi meddőség topicban sokan sokkal rosszabb eredményekkel küszködnek. (hát ehhez képest mondam én a férjecskémnek, hogy ő egy csődör!, és úgy látom ezt meg tudta jegyezniKép
Nem örül a Macának, mert nem ismeri, azt mondja meg akarom mérgezni! Kép Nem szereti a gyogyókat!

Angel jelentkezz!

szia Ancsa és Reni és Sosi!
Julcsi2
 


Nolina, jó hogy adtál jelet magadról, bár azt hittem mikor megláttam a neved, hogy zebrás hír lesz!De mégsem!Kép
Azért akkor majd feltétlenül gyere, meg egyébként is, ha tudsz!
Julcsi2
 


Nolina, jó hogy adtál jelet magadról, bár azt hittem mikor megláttam a neved, hogy zebrás hír lesz!De mégsem!Kép
Azért akkor majd feltétlenül gyere, meg egyébként is, ha tudsz!
Julcsi2
 


Sziasztok!

Angel írd meg hogy mi van Veled! Kép Tegnap nagyon drukkoltam ámKép Azt is írd meg mi volt a dokinál.

Julcs, légy szíves írd le néhány mondatban ha esetleg nem gond, hogy mit csinálnak egy ilyen kivizsgálásnál (meddőségin). Nekünk egyelőre nincs rá szükség, de sose lehet tudni, mit hoz a jövő. Csak kíváncsiságból kérdezem egyelőre. Vinni kell spermát és ott vizsgálják, vagy ott kell produkálni vmit? Mit vizsgálnak benne? Mi számít jónak/megfelelőnek? Bocs ha egy kicsit sokat kérdeztem.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ági!

Holnap akkor várom a hívásod!

Angel!
Merre vagy??? Várjuk nagyon a híreket!

Kicsit rosszalkodik a torkom, szépen látszanak a manduláim és eléggé pirosak is. Phlogosol-t ajánlott a doki, remélem, hogy néhány nap öblögetés helyre hozza. Sajnos mindenki gödhös itt bent a munkahelyemen, rámköhögnek meg ilyenek. Nincs kedvem betegnek lenni, mert még 19 napot dolgoznom kell. Kép

Betti
betti73
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 24+7 30 nap Budapest 29 év baba érkezése:május 20 Kép
Betti 73 2005. június 22+6 29 nap Budapest 22 év baba érkezése:június 8. Kép
Gilinglanag 2002. márc. 107 29 nap Budapest 35 év - Kép
Banya 2005. febr. 96 28-30 nap Pécs 24 év - Kép
Adi 2005. aug. 12+5 ? Rendszertelen Pécs 28 év - Kép
Anita(Nyenye) 2005. nov. 39 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba Kép
Kikike 2005 május 70 39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év - -
Lara 2005. ápr. 28 24-36 nap Komló 26 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 25 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év - -
Ancsa 2003. okt. 22 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Reni 2005. szept. 20 33-37 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
Beuka 2004. szept. 18 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év febr.21. 1. konz. -
O. Kriszti 2005. febr. 8 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba -
Julcsi 2005. márc. 6 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év febr.23 hormonvizsg. -
Kata 2005. dec. 6 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év - -
Móni 2005. márc. 4 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba -
Elizabeth 2005.júl. 2 30 nap rendszeres Budapest 25 év kinez dec.16.óta babaproject jan.16.óta -
Kamilla 2005. máj. 49 24-26 nap Budapest 27 év - - </pre>
Julcsi2
 


Julcsi!

Köszi a táblát! Egy kicsit megfiatalítottál. Kép 32 vagyok és nem 22. Kép Kijavítasz majd? Köszi szépen. Kép

Betti
betti73
 
 


Julcsi!Köszi a táblát.
Kikikéről nem tud semki semmit?Mi lehet vele?

Kép
breni
 
 


Hopsz Betti, pedig tudtam, csak elütöttem! De még mindig jobb mintha 10-zel többet írtam volna, nem igaz?Kép

Breni, nem tudom mi van Kikikével, de ha nem jelentkezik, akkor azt hiszem ki kellene vegyük a táblából! És Gilingalangot is. De ha szeretnétek bentmaradni akkor jelentkezzetek!
Gilingalang inkább másik topicba írt.
Itt nem nagyon tud róla senki semmit, vagy igen?
Julcsi2
 


Julcsi!Mi újság?Már nincs is olyan messze 23.-a.Mi lesz a hormonvizsgálaton,mit csinálnak veled?Én még nem voltam.
Én is várom a 20.-át mert addigra kiderül sikerült e ez a hónap.

Kép
breni
 
 


Reni, vérvétel alapján nézik meg a hormonszintet és kapunk egy időpontot, amikor beszélgetünk a dokival a hormon és a spermavizsgálatból leszűrt dolgokról és a további teendőkről. Ha nálam nem is lesz semmi, akkor is inszemre kell mennünk. Ehhez pedig nekem csinálnak HSG-t, amit ha jól tudom csak ciklus közepén csinálnak, tehát az már átmegy a következő hónapra, tehát inszem legközelebb csak áprilisban lehet. Az meg még nagyon messze van!Kép Kép
Julcsi2
 


Julcsi,
köszi a táblát. Kép
Szerintem Gilit kiveheted.

Betti,
jobbulást! Képzeld, most derült ki, hogy párom mégsem utazik ma, majd csak pár hét múlva Kép Azért holnapi ebéd okés.
Már vágod a centiket visszafelé...mármint márciusig?

Kamilla,
mi van veled? Megjött már a mensid, voltál dokinál?

Amikor még én vizsgáztam szülészetből, (5-6éve), akkor még a 2 év próbálkozás volt normális.
potter_76
 
 


Julcsi, nem ismétlik meg a spermavizsgálatot?
potter_76
 
 


Na Üdv!

Köszi a sok hiányolást! Kép Kép Kép
De sajnos egészen eddig el voltam havazva - munkailag is...Kép

Hát dióhéjban: pasivizsgálat következik, és csak utána nyúlnak hozzám, mert az a kellemetlenebbik. Befektetnek majd egy napra, és lesz egy HSG-vel egybekötött méhszájtágítás (vmi ballont fognak feltenni), mert nagyon össze van szűkülve a méhszáj Kép Elvileg átférnek a lukon a kisfickók, de nehezítheti a dolgot Kép A doki fel is dugott egy kiskefét a lukba, hogy mennyire szűk (belefért Kép), de egy kicsit vérzett, így akkor lemondtam az estéről... DE 11 körül jobban lettem, és addig furmánykodtam, míg félig alvó páromat felpiszkáltam Kép És sztem jól tettem, mert ma mintha nyomná az oldalamat a PÉ! Kép Persze nem garancia ez ugye semmire.

Hát ez van! Kép

angel37
 
 


Ági, lehet hogy meg fogják. A doki javasolta a páromnak. De ez a doki, akihez telefonon irányították páromat nem a mi kezelőorvosunk és mondta párom, hogy először megvárjuk a hormonvizsgálat eredményét is. A hormonvizsgálat után összülünk orvosunkkal és majd ő megmondja az okosat. Szerintem is kell még egy!
Jajj csak ne lennék olyan türelmetlen.
Julcsi2
 


Szia Angel!

Sajnálom a méhszáj-szűkületet! Ilyenről még nem hallottam, de ezekszerint erre is van megoldás!
Apának mikor lesz vizsgálat? Ha nála valami nem oké, Téged nemis vizsgálnak? Dehát mindkettőtöknek okénak kell lenni, nem igaz?
Ha ma van Pé, az akció ngyon esélyes volt!Kép
Julcsi2
 


Angyal,
Kép
Hátha jót tett a dokival az előkefélés. Kép Csinált helyet. Jó, hogy fiatal pasasod van, félálomban sem rest. Kép

Julcsi,
Kép

Betti,
voltam férjemnél kajálni, akkora húst ettem, hogy hazáig kismamatartásom volt! Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!!!!

Julcsi!!!

Írtam mélt!!!!

Nálunk minden ok,Regina nagyon sokat mocorog,aktív baba!!

Drukk megy mindenkinek!!!

Anita&Regina baba (20 hét)El se hiszem!!!!
csanita
 
 


Julcsi,
normál méh esetében nem igazán van ilyen, én egy kicsit speciális vagyok Kép

bármi van apával, sztem akkoris engem is meg kell nézni, csak lehet, hogy gond esetén talán később... nem tudom, az az igazság, hogy ezt nem is kérdeztem Kép

Potter,
ez nekem is eszembe jutott Kép

angel37
 
 


Szia Anita!

Betehetlek a táblánkba? Te azért meglátogatsz minket néha.
Holnap tudok csak írni, msot mennem kell! Szép estét Mindenkinek!

Eli, megsértődtél?
Julcsi2
 


Angyal,
ha annyira alacsony a spermaszám, hogy csak lombik jön szóba, akkor tökmindegy a petevezetők átjárhatósága, mert a petesejtet úgyis a petefészekből szívják ki hasszurival, és a megtermékenyített embriót a méh üregébe rakják vissza, így kikerülik a p.vezetőket. Ezért kérdeztem tegnap, hogy nem lesz-e előbb apavizsgálat.
potter_76
 
 


Ja, csajok. Fellélegezhettek, a Kiszel Tünde nem is terhes, csak kamuzott. Kép
Most olvastam ezt egy prominens hetilap címkapján bolti sorbanállás közben. Kép
Ja, és Marsi Anikó síelni megy 5 hónaposan és hú meg hő, és Majka majdnem elvesztette a mobiltelefonját. Kép
potter_76
 
 


Potter,
tudom! inszemhez viszont nem mindegy! Kép de őszintén szólva nem szeretnék azt se, pláne nem lombikot Kép

Na ez a hülye nő már megint! Kép Tényleg kamu?

angel37
 
 


Angyal,
de ha nagyon rossz a katonavizsgálat eredménye, akkor inszemet nem csinálnak, hanem kapcsiból lombikot. Ezért nem érdemes egy kellemetlen vizsgélatnak alávetni senkit, ha nem is kell a kezeléshez. De biztos ezt is tudod. Ha elég jó apa eredménye (és má mérne lenne jó, ugye) valszeg utána rögtön hsg. (A fotózás megvár. Kép)

KT: címlapon láttam, mint a hét híre. Kép
potter_76
 
 


aha...
márpedig azt nagyon nem szeretnék Kép igazad van, így akkor valszeg nem kellene engem macerálni...
fura, de inkább egy ilyen vizsgálat, minthogy apával ne legyen vmi rendben!
sajna cigizik (na nem láncbagós), és csak mostanában kezdünk átállni a tökös gatyáről a kényelmesre... azért nagyon bízom! Kép

angel37
 
 


Angyal
Írtam a hőmérősbe,és mail is ment!
Az én párom mondhatni láncbagós.Jajj most elárulok vmit.Kis cetliket írt az elintézni valóiról:Nikotin -tapasz,Cavinton .....KépKépKépKépHát nem ari?Gondolom a Cavinton a kiegészítő kezelés!KépKépKépKávéval bevéve tuti hatás!!!!!!KépKépKépKépKép
Ja,és mi is váltottunk gatyát,(teljesen véletlenül),így ha most babás leszek tökös gatyák irány a kuka!
Na megszűnök mára!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angyal,
valszeg nem is kell addig eljutnotok.
A bagósoknak is szok lenni gyerekük. De pl lehetne azzal növelni az esélyeket, ha egyáltalán nem hordana gatyát, nem? Kép

Hello Okr!
potter_76
 
 


Szia Potter!
Hogy van a kismami?Német nyelvből vizsga?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt!
Angel!Sajnálom,de ha gyógyítható az viszont jó.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!Jó reggelt.

Köszi a hiányolást Potter.
Rövid tudósítás: Mensim még mindig nincs, már-már majdnem elmentem dokihoz mikor elindult felfelé a hőm, úgyhogy most kivárom a 14 nap "lutheal phase"-t és csak akkor megyek, ha akkor se jön meg. De szerintem most meg fog jönni, mert volt pé-m. Nálunk is, mint Angeléknél apuka megy most vizsgálatra, amint megjön nekem. Aztán eredménytől függően lépünk tovább.
Okr. Jó neked, hogy a párod ilyen együttműködő bagó és gatya téren. Nálunk mind a kettő nagy probléma és nem hajlandó változtatni. Majd meglátjuk a vizsgálat után mennyire változik a hozzáállása. Remélem azért vele minden OK és nem kell majd veszekednem vele a cigi miatt.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Kamilla, de jó, hogy adsz hírt magadról! Kép Meglátod, hamarosan rendeződik a ciklusod! De a helyedben azért mindenképpen elmennék dokibácsihoz! Kép

Az én párom nagy dohányos volt. Január óta nem cigizik, csak nikotinos rágót rág. Sajnos a vágy nem enyhül, talán most rosszabb mint az első hetekben. De most stresszesebb a meló is. Remélem erős lesz és kibírja. A gtyáról nem próbáltam lebeszélni, de öltönynadrág alá nem is tudom, hogy nézne ki a libikóka!Kép

Ja és igenmég az alkoholistáknak és drogosoknak is szok lenni gyerek. Persze azért csökkentett eséllyel indulnak!
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?