Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Trallala Híradó!
"Ma végre kiengedték Lucát az inteznzívről, már majdnem együtt a család, csak Apa hiányzik! Mindkét bébi meghaladta már a születési sulyát. Tüneményesek!"

A párja pedig küldte a rég várt képeket. Hát tényleg tünyeményesek úgy elfogadnám én is őket. Kép
Zsófi, Luca!
Kép

Luca
Kép

Zsófi
Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Helga!
Nagyon jó az uh képetek. Kép
Hogy vagytok? Ti hogy álltok a kelengye beszerzésével?

Gina!
Hátha most hogy nem figyelsz jön a kis lakó. Kép
Jelentkezz mi volt a konzultáción. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépek az új babócás képek. Remélem mindenkinek a terve szerint mennek a dolgok. Én azért nem jelentkeztem mostanában, mert megmutatta, hogy bent lakik. A hét elején egész nap hánytam. Úgy kifacsart, mint egy vírusos nyavalya. Most meg ég a gyomrom, nem győzök rágcsálni. Azért örülök a tüneteknek, mert legalább tudom hogy nem vagyok egyedül. Most múltunk 9 hetesek.Jövőhét végén megyünk uh-ra.
tina30
 
 

 
 

Zsebi!
Köszönöm! A kelengyéről annyit, hogy a párom roppant babonából nem hajlandó vásárolni, azt mondta, ha mi bent leszünk a kórházban ő mindent beszerez. Én csak előtte a legszükségesebb dolgokat vehetem meg, a többi az ő dolga. Most itt tartunk, úgyhogy nekünk még nincs semmi babaholmink.
Tralllala!
A lányok tündériek, most én is irigy vagyok picit, de kb.11 hét, annyit már fél lábon is kibírunk.
Puszi
Helga 28+5

Kép

Kép
hel29
 
 


Szolgálati közlemény!!

A www.lombikbaba.hu főoldalán megjelent a végső kérdőív a hazai meddőségi kezelésekről alkotott személyes tapasztalatok, vélemények feltérképezése végett.

Kérek szépen mindenkit, hogy látogasson el az oldalra, és szánjon rá percet a kitöltésre! Figyelem: a teszt két részes, az első rész "feltöltése" után a másodikat is ki kellene tölteni.

Előre is nagyon köszönjük!!

Norka (20+6)
s_norka
 
 


Sziasztok!
Ma voltam konzin a központban. Nemtom érdekel-e valakit, mi volt.
A dokinéni elárulta,, miert nem lett a sok nagy petikéből bébike. Rossz minőségűek voltak, nem voltak életképesek. Egyik sem. Sajna.

DE nyáron jön a 2. beültetés, ha csak addigra nem zebrásodom. Ja megkérdeztem a pajzsmirigy hormonokat T3/T4. Azt mondta, term. kivizsgálták, és oké vagy mi. A prolaktin szintem megfelelő volt, stb. DE most ujra megyek hormondokihoz is, bizti ami bizti. Amugy most megdicsért, mert fogytam, szebb a bőröm, van ciklusom és egészségesen élek. Ez fontos, azt mondta.

Na szóval ez van velem. Remény...más semmi. Ja és gyönyörködhetek a ti bébijeitekben. Jah és van nekem is egy kishaverom, aki feldob. Õ 10 hónapos, a barátnőmé és naponta jókat játszunk.

Ti mizujs?

Gina
Vendég
 


Gina!
Ez hogy érti hogy rossz minőségűek? Akkor miért ülették vissza őket? Azért ezt úgy bírom. Kép
Reméljük mostmár tényleg minden rendben lesz nálatok. Gyönyörű petesejtek szép embriók és meg is maradnak. Kép Addik pedig hajrá a spontánra! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Ezt én sem értettem teljesen, de azt mondta a dokinéni, hogy bár gyenge minőségűek volta, 3 megtermékenyült. És a 2t azért ültették be, mert nem volt kizárt, hogy megmarad. És ha már végigcsináltam a hormonális kezelést, stb....

na ennyi

köszi a biztatást

Gina
Vendég
 


Gina!
Nem hergelni akarlak, csak ebbe az egészbe az a gáz amit én is átéltem. Az első lombikomnál kétnaposan raktak vissza a hat megtermékenyült embrióból kettőt. Amikor nem sikerült visszementem egy konzultációra a hogyan továbbot illetően. És amikro megkérdeztem mi lehett az oka illetve miért két naposan kaptam vissza a válasz az volt "mert ott jobb helyük volt és kint nem élték volna meg a másnapot". ebbe csak az a gáz hogy miért nem dönthettem én abban a helyzetben hiszen ha az ilyen "rossz" minőségű embriókat nem kérem vissza akkor az nem számít bele a tb. által támogatott 5 lehetőségbe, na most nyilván nekik az volt az érdekük, hogy meglegyen a transzfer. Na, de mindegy csak tényleg szomorú a helyzet. Kép
De remélem most mindenki révbe ér és nem kell ezzel foglalkoznunk. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Gina, Zsebi, tényleg elég bosszantó a ti helyzetetekben, hogy utólag tudjátok meg ezeket a dolgokat, nem is értem, hogy ilyen esetekre miért nincs valami szabályozás, vagy határ, hogy milyen minőségtől számít használhatónak... Kép
Reméljük, hogy a következő mindkettőtöknek sikeres lesz, és nem kell majd tovább rágódni ezen!

Trallala kislányai édesek! Látszik is a képeken, Luca kisebb, de nemsokára utoléri majd a tesót! Kép

Nálunk volt tegnap egy kis riadalom, délután elkezdett görcsölni, szúrkálni a hasam. Fél óra múltán felhívtam a dokit, hogy ilyenkor mi van, és rögtön mondta, hogy menjek be a kórházba a kis motyómmal, keressem meg az ügyeletes orvost egy vizsgálatra, maradjak is bent, és hétfő reggel menjek le hozzá. Hát jól beparáztam, de nem kezdtünk el kapkodni, lefeküdtem, felraktam a délutáni utrókat, és pihentem 2 órát. A görcsök el is múltak. Azért összepakolt nekem a párom, és estefelé bementünk, az ügyeletes orvos nagyon szimpi volt, megnézte a babókat uh-n, és végül mindent rendben talált. Szívecskéjük szépen ver, nőttek is múlt hét óta kb. 4 mm-t, és már látszott a kezük-lábuk. Olyan szépek! Kép
Azért lehetnek ezek a görcsök, mert nő a méh, és rángatja az izmokat. Fekvésre ítélt, és no-spát is kell szednem, holnap reggel meg be a dokihoz, mert rendi volt, nem ragaszkodott hozzá így, hogy jobban voltam, és mindent rendben talált, hogy befeküdjek. Szussz, jobban szeretek itthon hányni... Kép

Kép
baba888
 
 


Baba,
remélem most már minden rendben nálatok, gondolom, hogy megijedtetek tegnap délután! Tényleg, Neked ilyen esetekben a Nyírőbe kell menned? Ha igen, akkor szerencséd volt nagyon, hogy ilyen szimpi ügyeletes dokit fogtál ki (nem tudod véletlen a nevét), mert amikor én bekerültem novemberben, velem olyan stílusban beszélt, hogy pillanatok alatt totál megsemmisültnek éreztem magam, jól leszúrt, hogy miért nem jöttem előbb, és amikor meg mertem kérdezni (akkor még kis "tudatlanként", hogy ez az egész hiperstimu nem árt-e a babáknak, akkor közölte, hogy "asszonyom, itt most a maga életéről van szó, nem a babákról") Na, gondolhatod, de ne is beszéljünk többet róla, mert én azt a 10 napot bent egy borzalomként éltem meg... Vigyázz magatokra és tényleg feküdj, nehogy valami baj legyen!

Hajnesz,
Te nagyon rendesen betartod a doki utasításait és gondolom fekszel folyamatosan, azért nem jelentkezel, de meglátod, ez most meg is hozza a gyümölcsét! Mega drukkok mennek Neked!!

Wish,
holnap lesz a punkció? Reméljük sok petikét le tudnak szívni, Neked is nagyon szorítok!

Én egyébként azon gondolkodom, hogy lassan kérek egy időpontot a dokihoz, hogy megbeszéljük, nem kell-e esetleg már a fagyibaba előtti hónapban a clostyt elkezdeni, mert nekem mindig csak a második ciklusban használt.. Attól tartok, sajna megint nincs peteérésem (bár bíztam benne, hátha a sok hormontól esetleg helyreállt a rend), mert a múlt hónapi 29 nap után ma már megint a 30-on vagyok, és még semmi.. bár kicsit már érzem a hasam..)

No, legyetek jók és további szép vasárnap estét!

Fanni
fanny1
 
 


Baba!
Ez nagyon rosszúl hangzik, de remélem hogy nem lesz semmi baj, tessék minél többet pihenni és csak jóra gondolni. Esetleg egy egy pohár vörösbort felfogyasztani ami ilyenkor jótékony hatású. Kép

Fanni!
Szerintem akkor hívd fel őket és beszéljétek meg. Remélem te leszel a topik első fagyis anyukája. Kép

Én is mindig vágyok a fagyibabákra, de eddig soha nem sikerült sajnos. Kép

Wish!
holnapra nagy nagy durkk neked, hogy minél több szép petit tudjanak leszívni, aztán a randihoz külön durkkokat küldök. Kép
Amint tudsz gyere és írd meg hogy alakult a dolog!!!!!

Hajnesz!
neked mennek a drukkok tovább és nagyon vigyázz magadra. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Még egy hét és te leszel a legboldogabbb!!!!!!!!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Velem már minden rendben, csak pihennem kell.

Fanni, nem a Nyírőbe járok, mert az én dokim Söfis, csak a Nyírőben külsősként lombikozik. És a "rendes" dokim is Söfis, a Garamvölgyihez járok, ő ott a fővezér. Kép Mondta is az ügyeletes, hogy este majd úgyis beszél a főorvos úrral, beszámol neki a nap eseményeiről is, és elmondja, hogy voltam bent, és hazamentem.
Azért ezek után nagyon örülök, hogy már nem a Nyírőbe kell járnom, a Söfis tapasztalataim eddig nagyon pozitívak, akárhányszor, akármiért voltam bent, mindig mindenki kedves volt, és valahogy úgy érzem, hogy a Garamvölgyi betegeivel ha lehet még kedvesebbek. Kép De lehet, hogy ezt már csak képzelem. Kép

Mindegy reggel bemegyünk hozzá, hogy mind végérvényesen megnyugodjunk.
Csak ez a rosszullét múlhatna már, mert már szeretném 100%-osan élvezni a babákat. Ma is hánytam, és annyira kiveszi az erőmet, de ha nem hányok akkor is egész nap öklendezem. Na ennyit a nyavajgásból. Kép

Kép
baba888
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Sajna ismét dolgozóban, pedig simán el tudtam volna viselni még egy hetet otthon, most nagyon jól esett a pihenés.

Csodálatos képeket tettetek fel, nem győzök gyönyörködni bennük!!!

Baba Kép
Ha tudnád, mennyire szívesen átvenném már Tőled rókakomát!!! Nekem pont ez jelentené a 100%-os élvezetet, mert tudnám, hogy megvannak és minden rendben. Kép Azért nem irigyellek, biztos nagyon sz@r, de egyszer ezen is túlleszel! Kép

Látom, ide még nem ékezett meg a hír: Wishnek 9 petikéje lett!!! Kép Drukk drukk!!!

És nagyon nagyon köszönöm a sok drukkot Lányok, annyira aranyosak vagytok!!! Úgy szeretnék már kicsit én is örülni.
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Még egy hét és te leszel a legboldogabb!!!!
Nem tudtál volna még egy hetet otthon maradni, ha már úgyis jól esett a pihi?
Nagyon nagoyn sokat gondolok rád és ezután is hihetetlen módon küldöm a drukkot.

Én is pont ezt akartam írni Babának hogy itt sokan átvállalnánk a róka családot! Kép

Baba!
Mi volt ma a dokinál?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
Az a helyzet, hogy itt az irodában mindenkinek megvan a saját feladatköre és nem is szerettem volna, ha bárki nekiáll az én feladatomat végezni, mert tuti pluszmunkát hagyott volna nekem, így inkább bejöttem, mert van határidős is. Amúgy hálisten, most elég nyugis a légkör, pihengethetek itt is, csak épp nem vízszintesben.
Tudom, hülyeség, hogy most ennyire foglalkoztat a munka, de nem hiszem, hogy ezzel ártanék a helyzetnek, ha stresszes, pörgős lenne, nem jönnék be. Kép
hajnesz
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy csak így betolakodom közétek, de a segítségeteket szeretném kérni. A transzfer utáni harmadik napon vagyok és kicsit fájdogál a pocakom. Ez hol szúrkálgató érzés a petefészkeim környékén, hol pedig az alhasi tájékon tompa fájás, mint a mensi előtt. Ez "természetes" a hormonoktól vagy meg kell hogy ijedjek egy kicsit.
Köszi
claire28
 
 


Hajnesz!
Én is azt mondom ha stresszelnéd magad akkor ne menj be de ha szépen nyugisan elvagy akkor miért ne? Legalább le vagy foglalva. Kép

Claire!
Nem kell megijedni ez természtes, van aki semmit nem érez van aki itt ott szurkálást. Nekem például az első lombikomnál kifejezetten fájt a pocakom sok minentől függ ez. Kép Ne aggódj csak a kicsik ágyaznak odabent. Hányat kapál vissza, hova jártok?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Köszi a választ. A bp-i Kaáli-ba járunk és ez az első próbálkozásunk. Hármat kaptam vissza a kilenc petesejtből, bár mindegyik megtermékenyült, de ez a három volt a legszebb.
claire28
 
 


Claire!
És a többit lehetett esetleg fagyasztani?
Ha gondolod maradj velünk, jó kis csapat verődött itt össze. Én sok segítséget kapok itt a lányoktól. Kép

Drukkolunk neked is nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha szereted az alkoholt nyugodtan igyál meg egy-egy pohár vörösbort esténként. Én is a Bp-i Kaáliba járok Krizsa doki a dokim és ő mindig ezt javasolja. A bibi hogy nem annyira szertetem az alkoholt. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Claire,
nem hinném, hogy itt bárki is "betolakodónak" tekintene Téged, ez a topic pont azért jött létre, hogy segítsünk egymásnak. Pihnej sokat és meglátod minden rendben lesz!

Hajnesz,
de jó, hogy újra hallottunk felőled! Már csak néhány nap, és Veled örülhetünk, meglásd! Ha nyugis a munkád, szerintem sem árt, ha bemész, még jobb is, mert legalább eltereli a gondolataidat! Én is mentem volna dolgozni már a második héten, csak ugye közbejött a kórház...

Wish,
9 petike az nagyon szép! Mikor lesz az ET, szerdán/csütörtökön? Azóta már biztos randiznak a fiúk-lányok, sok sikert nekik!!!

Baba,
minden rendben van? Mit tanácsolt az orvos?

Zsebi,
köszönöm szépen a bíztatást, nagyon szeretnék tényleg fagyibabás jó példát mutatni a topicnak!

Puszi, jó éjt!
fanny1
 
 


Fanni!
Ennek így kell lennie! Hány is van nektek a frigóban?

Holnap írok Tralllalának hogy mi van velük és jelentkezem!!!!

Hajnesz!
Ismét eltelt egy nap!!!!!!!!!!!!

Wish!
Picurkák már szépen egyásra találtak. Kép

Zsebi Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

mirelitbaba transzfer előtt állunk, illetve már múlt hónapban be akarták őket ültetni, de nem volt normális ciklusom, úgyhogy most a menses 2. napjától megint kapok puregont. Nektek mik a tapasztalataitok? Olyan fura, hogy az ember (lánya) mélyhűtőből kap gyermeket.. olyan nagyon lassan peregnek a napok...
szorítok itt csöndben mindenkinek továbbra is,
lucia

Kép
lucia1
 
 


Lucia!
Szeritem semmivel nem furcsább érzés (bár nekem nem volt még csak vágytam a fagyikra) mint ha belegondolsz lombikból kapni őket.
Nem tudok erről bővebben nyilatkozni mert nekem még nem volt, az biztos, hgoy kell hogy legyen normál ciklusban petérés amit vagy segítséggel megrepesztenek vagy megvárják míg megreped és ehhez mérten kapod vissza a kicsiket.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Három embriónk lett, holnap kapjuk vissza őket.

HajniKép
Csak lazán azt a munkát!!!!

wish
 
 


Wish,
ez nagyon klassz, szorítok a kicsiknek,hogy ügyesen kapaszkodjanak!

Zsebike,
nekünk sajna csak 2 manónk van a "frigóban", úgyhogy nagyon bíztatom őket, hogy aztán majd ébredjenek fel!! Ma egyébként kértem időpontot a dokihoz jövő hét péntekre!

Lucia,
üdv a csapatban. Mint talál visszaolvastad, mi is fagyibabás transzferre készülünk, csak előbb még elmegyünk síelni. Mivel én az első lombikomnál hiperstimus lettem, de nagyon, most valószínűleg csak Clostylbegittel (enyhe gyógyszer) érlelünk petesjetet, és ha magától megreped, akkor jön az ET. De én azt veszem észre, ahány ház, annyi szokás: Stella dokija például nem ragaszkodott a peteéréshez, ő csak a méhnyálkahártya vastagítására adott hormont. Hát, én nagyon szorítok Neked, járj jó példával előttem :-))

Baba,
minden rendben Veled???? Jelentkezz, ha tudsz!

Hajnesz,
továbbra is megadrukkok Neked!

Pussz: Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, itt vagyok, csak a tegnapi nap... Blőőőeee...
Szóval mentünk reggel a dokihoz, kis "kezes" vizsgálat, minden rendben. Legközelebb a 12. heti uh után mentem volna, de azt mondta inkább találkozzunk előbb is, úgyhogy majd jövő csütin megint rámnéz. Oké. Csak végig annyira rosszul voltam, nagyon korán keltünk, fél 7-re már bent voltunk a Söfiben (amúgy Csömörön lakunk), és egy banánt ettem útközben. Hazafelé meg zacskóval a kezemben ültem a kocsiban, és imádkoztam, hogy hazáig kibírjam. Imám meghallgattatott, ahogy hazaértünk hánytam, és utána egész nap annyira rosszul voltam, hogy ki sem keltem az ágyból. Csak ezért nem írtam.
Ma kicsit jobb, és most el is látom a rókámat instrukciókkal, hogy hova menjen... Kép

Wish, nagyon drukk, most biztos ügyik lesznek!! A 3 jó szám, én is annyit kaptam... Kép

Hajnesz, jó hogy itt vagy! Csütörtökön teszt? Vérvételre mész?
Te előtte is a Kósához jártál, vagy ezután majd visszamész egy régi dokidhoz?

Kép
baba888
 
 


Köszi a bíztatást! Pénteken megyek UH-ra, akkor lesz hormonszintmérés is gondolom. A nyhártya már az előző ciklusban is jó volt, 12 mm, a hormonszintekekel azonban vmi gond volt, így a Konc dr. azt mondta, hogy várjuk meg a köv. ciklust, és inkább egy picit stimulál is, merthogy olyan nagyon szépek azok az embriók (szám szerint 2, 8-9 sejtesek). Szóval most itt tartunk.

Fanni, te kihez jársz? És nektek mikor lesz? Mi is megyünk síelni, gondoltam ez még közben belefér. Persze csak 3 nap, de már alig várom. Engem is túlstimuláltak elsőre, meg is maradt a baba, csak hát.. ez egy eléggé szomorú történet, nem is nagyon tudok róla beszélni. Talán annyira túlvagyunk rajta, hogy egy második lombikba belevágjunk. Illetve nem tom a fagyasztásos transzfer mennyire számít annak.

Kép
lucia1
 
 


Claire Kép
Én is azt mondom, hogy egy kis vörösbor esténként csodákra képes! Nekem mindig elmúlik tőle a szúrás, görcsölés. Nekem még a fekvés segített sokat, mindig akkor jelentkeztek a görcsök, ha felkeltem.

Hajrá Wishbébik!!! KépKépKép

Baba Kép
Örülök, hogy egy kicsit jobb ma, bár gondolom, ez az állapot percről percre tartogat meglepetéseket...Kép
Nem tudom, hogy merjek-e tesztelni. Most csak az a cél, hogy ne lássak barnát, ha wc-re megyek...amúgy pénteken lesz vérvétel a Nyírőben.
Egyelőre nem tervezem otthagyni Kósát, mondjuk van egy II-es Nőis dokim is, vele terveztük anno a bébit, de nem tudom, mit szólna, ha újra látna, mert csak úgy se szó se beszéd bedurcizva "hagytam ott" két éve és kerestem meg Kósát, mert úgy éreztem, nem vesz komolyan. Kép
hajnesz
 
 


Hajni, Wish, drukkolok nektek! Hajni, pont egy napon megyünk vizsgálatra, majd gondolok rád nagyon!

Kép
lucia1
 
 


Wish,
szorítok, hogy minden a lehető legjobban alakuljon. Holnapra sok sikert.

Fanny,
neked is legyen olyan sikeres széria, mint nekünk volt december 19. Kellemes pihenést, és ne feledj bemelegíteni.

Baba888,
látom egy cipőben járunk. Ha nem eszem azért van gond, ha eszem akkor meg azért.

Hajnesz,mindenki máshogy vészeli át ezeket a napokat. Ha úgy gondolod, hogy neked segít, csináld meg a tesztet. Viszont péntek már nincs olyan messze. Nekem könnyű volt a döntés, mert semmi értelme nem volt tesztelnem, 2 naponta hcg szurit nyomtam. Üdvözlet mindenkinek. Csütörtökön megyek a 10. heti uh-ra.
tina30
 
 


Üdv az újaknak is! Kép

Hajni,
akkor szerintem egyértelmű, hogy Kósánál maradsz nem? Én azért megyek vissza Garamvölgyihez, mert miután sikerült, és Zsuzsikával beszélgettem a továbbiakról, kérdeztem, hogy maradhatok-e a doktor úrnál, és ő mondta, hogy etikátlan lenne, hogy G. küldött bizalommal, aztán... Gondolom nem akarnak ilyen "beteglenyúlási" problémákat. De nálad akkor egyszerűbb a helyzet. Legalábbis én a helyedben nem haboznék, én nagyon megkedveltem Kósát.
Amúgy én nem teszteltem, annyira biztosra akartam menni, hogy megvártam a vérvételt, pedig karácsonykor nagy volt a kísértés, hogy a fa alá tegyek egy zebrás tesztet. Kép

Tina,
az az! Kép Ha nem eszem 2 órán át, már öklendezem, kajálnom kell. Igaz többnyire rá sem tudok nézni semmire, úgyhogy nem is szoktam gondolkodni már, hogy mit egyek, kiveszek valamit a hűtőből, és nyomom. Király, addig jó, amíg majszolok, aztán megint jön a hányinger. És kiszámíthatatlan, hogy melyik öklendezésből lesz igazi hányás, egyszerűen csak jön. Na jó téma. KépKép

Kép
baba888
 
 


Baba!
Jó hogy minden rendben van. Kép

Hajnesz!
Fú már pénteken mész is vérvételre, nagyon nagyondrukkolok neked!!!!!!!!!!!

Wish!
Holnapra nagy durkk a kicsiknek, ügyesek legyetek! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi mindenkitől a tanácsokat, ma már semmi pocakfájás nem volt.
Zsebi!
Nem lesz fagyasztás, nem volt arra alkalmas embrió.
Továbbra is szorítok, megy a drukk mindenkinek.
Claire
claire28
 
 


Lucia,
sajnálom ami Veletek történt..
Én a Nyírőbe járok és még nem tudom, mikor lesz a fagyibabás transzfer, majd ha megjön, akkor elkezdek számolgatni, talán belefér márciusba. Nekem mostanság az a problémám, hogy mostantól 3 hónapon keresztül többször megyek külföldre, igaz, hogy csak 3/4/5 napra, de úgy ugyebár nem lehet nekikezdeni az ET-nek. Jövő héten megyek a dokihoz egy megbeszélésre, aztán majd meglátjuk.
Neked mindenesetre sok sikert, majd számolj be a pénteki fejleményekről, jó?

Baba,
örülök neki, hogy minden rendben van, pihenj sokat, és kitartás, már csak néhány hétig kell kitartanod, aztán majd észre sem veszed és pillanatok alatt odébbáll rókakóma, reméljük, sok dolga lesz a topicban!

Tina,
köszi a jókívánságokat, de sajna majd csak 3 hét múlva megyünk síelni, addig még húzni kell az igát.. Te is vigyázz magatokra nagyon és kérünk UH képet!

Pusza: Fanni
fanny1
 
 


Fanni,

Szerintem az ET időpontját ne az utazásoktól tedd függővé. Én is ebbe a hibába estem, szépen kiszámoltam, hogy február elején lesz, még szabadságot is vettem ki, és az összes ügyeletemet február végére kértem. Február végén gyakorlatilag másnaponta ügyelek. Erre a nagy nap, ha összejön, akkor február végén lesz. Jó lenne ezzel kezdeni vmit, asszem, ez egyáltalán nincsen leszabályozva.

Na mindegy, engem egyelőre csak annyi érdekel, hogy szülessen egy egészséges kisbabánk. Sajnos az előző babát gyakorlatilag a terhesség végén veszítettük el. Senki nem tudja, hogy miért, nincsen ok rá. Elfogadni nagyon nehéz volt. Aki kívülálló, erre azt mondja, hogy ezt nem lehet túlélni. Amikor az ember benne van, tudja, hogy mindent túl lehet élni. Azt hiszem, ti, akik itt írtok, ezt tudjátok mindannyian.

És egyszer mindenkinek lesz gyereke! Ez még a lombik kor előtt is így volt. A nagymamámnak 10 év házasság után sem jött össze. 38 évesen nem jött meg neki, azt hitte, hogy itt a klimax. Végül mégis elment orvoshoz, de akkor már 4 hónapos terhes volt a mamámmal. És utána megszületett a nagybátyám is. A nagymamám ekkor 43 éves volt. Hogy miért alakulnak így dolgok, azt csak a Jóisten tudja.

Szóval mindenkinek lesz, és a nagy nehezen összejött lombik után nem győzünk hogyan védekezni, hogy ne potyogjanak azok a lurkók! Addig meg kitartás!!!

Kép
lucia1
 
 


Baba Kép
Ja, igen, én így sokkal könnyebb helyzetben vagyok. Azért elég nagy fejtörést okozhatott ez Neked, mert ki tudja, mi az etikus, nem?? És hogy melyik dokit "bánthatod" éppen meg a döntéseddel...Kép Nem beszégettünk mi már erről? Tök jó, hogy Zsuzsika így helyre teszi a dolgokat! Kép
Vicces volt ma reggel...csörög a telcsim: Kósa hív. Jesszusom, mi oka lehet? De csak érdeklődött, hogy mi a helyzet, mert nem jelentkeztem. Aztán emlékeztettem, hogy úgy hagyogatta meg, hogy pénteken menjek vérvételre, szerdán még sosem kellett visszamennem. Ja, jó jó, oké. Kép Mindenesetre jól esett, hogy hívott, gyorsan kértem tőle is jó sok drukkot. Kép

Lucia Kép
Nagyon meghatódtam a soraidtól, nem akarok olyanokat írni, hogy sajnálom, meg borzasztó, ami Veletek történt, mert a közelében sem járok annak, amit mondani szeretnék. Nagyon szépeket írtál, köszönjük!

Végülis úgy döntöttem, nem tesztelek. Nálunk is volt Choragon, az utolsót egy hete kaptam, nem tudom, ez mennyire befolyásolná a mostani eredményt, inkább nem stresszelem ezzel magam. Jaj Lányok, ez a legrosszabb állapot!!!Kép
hajnesz
 
 


Hajni,
majd most meglátod milyen édes a Kósa, mikor kiderül, hogy sikerült! Nagyon tud lelkesedni. Kép
Ülünk az uh előtt, végre megérkezik, persze azonnal lerohanják százan, hogy szegény az ajtóig sem jut el, ő meg csak vigyorogva hajtogatja, "tök jó!". KépKép
Nagyon imádnám, ha most tényleg te is megtapasztalnád! Kép

Kép
baba888
 
 


HajneszKép
Hát, tényleg nem a legjobbak ezek a napok. Már minden eldölt és csak várni kell az eredményt...rémes!
De milyen tündéri a dokid, hogy felhívott!!!!
De azért nin már olyan messze az a péntek!
Drukkolok nagyon!!!!!!!

BabaKép
Kitartás. Remélem hamarosan jobban leszel!
Küldd át a rókádat Hajnesznak! Tutira örülne neki, legalábbis kezdetben Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lucia,
szívszorító a történeted, de próbálj meg csak előre nézni és bízni a kis fagyibabákban, hát hiszen úgyis olyan szépek, biztos nagyon ügyesek is lesznek és tiszta erővel fognak kapaszkodni..

Hajni,
megértem mit érzel, én sem mertem volna tesztelni, de nekem megoldotta a kórház :-( Nagyon jó érzés lehet, hogy így törődik Veled a dokid, ez lelkileg nagyon nagy plusszt ad, nem igaz? Mindjárt itt a péntek és hidd el, én érzem, hogy Te fogadod legközelebb a rókakomát!
Drukkok továbbra is mennek ezerrel!

Wish,
minden okés a kis pocaklakókkal? Vigyázz rájuk nagyon!!

Baba,
kicsit jobb a helyzet? Hányadik héten is jársz Te, a 10. környékén ugye? De jó Neked, hidd el, még így rókástul is sokan cserélnénk Veled...

Zsebike,
mi ez az alkoholizálás a Kaális fórumon?? Tegnap olvasgattam azt a topicot is és folyamatosan abba botlottam, hogy bort, páleszt stb. kell inni. Ez a transzfer után napokra érvényes?? Én ráadásul még szeretem is a bort...

Na, megyek még egy kicsit dolgozni.

Pussz: Fanni
fanny1
 
 


Stella, Hajni,
ja azt nem is írtam, hogy tegnap este már a páromnak is szóltam, hogy rókakomát elküldöm, ha nem is melegebb éghajlatra, de szép sorban majd akiknek kell! Kép

Fanni,
igen, pénteken leszünk 10 hetesek, (de furcsa, hogy már ezt írhatom) Kép. Hajjaj, emlékszem én, hogy mennyire irígykedtem én is tavaly azokra, akiket rókakoma kínzott, hogy szerettem volna, ha engem is meglátogat! KépKép De az ember mindig elégedetlen... Kép Amúgy jó jel, meg minden, hogy meglátogatott végül, csak mostmár elég a vendégeskedésből. Kép

Az ET után én is minden este elszopogattam egy pohárka vörösbort, most persze rá sem tudok nézni, de most amúgy sem innék.

Kép
baba888
 
 


Fanni!
Hogy mi ez a piálás a Kaálison. A mi kedvenc dokink Krizsa mindig ezzel jön és van egy csaj akinek a negyedik siekrült eddig soha semmi el se indult neki és ő hozta most megint fel hogy neki "előírta" K. a vörösbort és a pálinkát. Kép Hát ezen most mindenki felbuzdult. Mondjuk bort ittam eddig én is minden eset egy kis pohárkával, de a pálinka már tulázs nekem, de a negyediknél bevetem. Kép Ellazítja amúgy az izmokat és ezért jó. Kép




Lucia!
Nagyon szép amit írtál. Kép
Szívszorító a történtetetek, de ahogy Te is írtad tényleg mi emberek mindent kibírunk és minden helyzetből fel tudunk állni. Ennyi baj után egyet tudok csak kívánni neked minél előbb jöjjön el hozzátok a csoda!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Csajok Kép
Köszönöm a sok jókívánságot! Végre itthon vagyunk!!! csak egy gyors helyzetjelentésre van időm két etetési, pelusozási, fejési ciklus közben. majd írok részletesen szívesen a szülésről és a kórházban töltött néhol csodás, néhol borzasztó pillanatokról is, amint lesz egy kis időm. Természetes szülésem volt, amit leginkább a szülésznőmnek köszönhetek, mert a dokik császárt akartak, viszont ő mindent megtett, hogy szülhessek, és (nagy nehezen) sikerült Kép
a lányok nagyon jófejek, ügyesen szopiznak, de ha anya éjjel egy picit pihenni szeretne, simán megeszik a hamit cumsüvegből is. szerncsére van sok tejcsim, már fagyaszottunk is belőle. nagyon más a két kiscsaj természete, de mindketten sokat mosolyognak és akkor mindketten elolvadunk a párommal...

Hajnesz, Wish Kép
nagyon drukkolok nektek, és persze többieknek is, hogy minél hamarabb átélhessétek ezt a CSODÁT!!!!
tralllala
 
 


Tralllala!
A pofámról ég a bőr egész héten nem is írtam SMS-t de ezt a meglepetés hogy otthon vagytok!!!!!!!
Nagyon ügyesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon boldog napokat kívánok nektek és várjuk az élménybeszámolót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Trallala,
nagyon örülök, hogy végre együtt otthon a család!
Tiszta szívemből kívánom, hogy legyen nagyon-nagyon sok örömed a két kis csöppségben!

Millió puszi mindhármotoknak!!
fanny1
 
 


Lányok!
Megjártam az immunológiai vizsgálatot, hát nem volt egyszerű a vérvétel, de túléltem. Március 20-án mehetek az leletekért. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


TralllalaKép
Örülök, hogy végre otthon vagytok és hogy minden rendben veletek!
Nagyon kiváncsi vagyok a szüléstörténetre. Külön tök jó, hogy természetesen tudtad megszülni őket!
További minden jót, sok tejcsit és nyugalmas napokat kívánok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tralllala Kép
Minden elismerésem a természetes szülésért, micsoda élmény lehetett!!! Olyan jó volt olvasni a soraidat, nagyon szép babázós hónapokat kívánok! Puszi a Csajsziknak! KépKép

Zsebi Kép
Ügyi vagy, biztos ez is rendben lesz! Mindig ilyen sokára lesz eredmény? Vagy ez nem is sok?

Fanni Kép
Tényleg jó fej a dokim, amennyire tud, segít, hogy az ember - idézem - "ne őrüljön bele a gyerekcsinálásba". Kép

Stella Kép
Már régóta akarom kérdezni, Neked mennyire nehéz a légzés a fiúkkal? Kibírható? Sosem panaszkodsz. Kép
hajnesz
 
 


HajneszKép
A légzéssel nincs semmi gond. Legalábbis alaphelyzetben. Lépcsőn felfelé azért már nem az igazi, háton feküdni pedig szinte lehetetlen, mert úgy már nagyon nyomnak mindent. Nem fáj a hátam és a derekam sem.

Nem panaszkodom, mert szerencsére nincs rá semmi okom!
Remélem hamarosan Te is megtapasztalhatod mindezt!!!
Puszi

Kép
stella9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?