Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Jó homályos, de ha nem kicsinyítem le ennyire, akkor nem engedi feltenni. Mesi, a tied hogy a csudába ilyen szép éles?

KépKép
titi_27
 
 


Virág!
Nem teheted meg hogy nem jelentkezel!
rimar
 
 

 
 

Köszi Rimar!
Én a jövő hétre tervem, csak a magam megnyutatására.
A múlkor mikor elhalt a babám, akkor is ilyen tájban voltam és már akkor megmondta, hogy kisebb a koránál. Ha most megnyugatat azzal, hogy akkora amekkorának lennie kell, akkor már megnyugodhatok.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Titi!
Én nem jpegben mentem el, hanem png file-ként, akkor kicsi lesz a file méret és éles marad a kép.
Szerintem, ha a múltkor ilyen hosszú volt a ciklsod, lehet hogy megint az lesz, és a mai nap pé esélyesnek tűnik. Szerintem még nem volt pé-d. HA a 33 napból levonod a 14-et, az ugyi 19. Tehát simán lehet ma vagy holnap a pé-d. Szerintem.
Nem tudom, miért ilyen hosszú neked a skála, nekem mindig automatikusan igazítja. Ennyire nem értek a programhoz.
Azért próbáljatok ma is akciózni! Bár ha tegnap este fájt a pocid, akkor akár este is lehetett pé, és holnapra felmegy a hőd. Az akció azért mégsem árthat Kép Babásodjunk be mindketten, veled együtt akarokmost már szülni!!! Punk-tum.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Hát, látod, Mesi, simán lehet igazad! Erre nem is gondoltam. Kíváncsi leszek, most mikor fog megjönni, hány napra. Márha megjön. Jaj, hát akcióznék én, csak drága férjem kikészítem! Nálunk azért nem olyan megszokott ez a kétnaponti együttlét, főleg nem mindenféle fájdalommal. Szóval, még a holnapi napot betervezem, de nem tudom, sikerrel járok-e odahaza Kép Kíváncsi vagyok a holnap reggeli hőmre.

KépKép
titi_27
 
 


Emelkedj hőőőőőm, emelkedj!!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Úgy legyen emelkedjen!Kép
Igen ez az "erőltetett menet" néha fura. De gyorsan beleszoknak, és hát ha összejön a babó akkor már nem sok ingert érzel, és nem értik most akkor miért nem. Sajnos nálunk igencsak ritkultak az együttlétek mióta baba van.Kép Egyrész állandóan fáradt vagyok, másrészt a gyomrom este sem jobb. Nappal pedig a párom dolgozik és Dáviddal is csinálni kellene ilyenkor valamit. Tehát korlátozódik az együttlét.Remélem nem lesz így huzamosabb ideig.

Rimar
A 6. héten kezdődött a rosszullét addig nem volt. Azóta pedig folyamatos egész nap, hullámokban. Én nem szedek semmit, mert rosszabb volt tőle. Dáviddal pedig nem voltam rosszul, csak reggel volt rossz addig amíg nem ettem.

Virág
Miért nem jelentkezel? Remélem minden rendben van.

Tücsök
Szépen emelkedik az a hő, csak így tovább.Kép

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Lányok! Hol vagytok?

Rimar, én már most érzem a torkomba a gyomromat. Lehet, hogy tünetmentes leszel az se ritka, az első babámnál én se éreztem semmit.

VIRÁG!!!!!!!! HOL VAGY!!!!!!! BAJ VAN?????????

Titi! Emelkedik már a hőd?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Melyik az érzékenyebb teszt. A 10ml-es vagy a 20ml-es. Bocsi, kicsit tudatlan vagyok...Kép
Csak, mert a mai 20-as volt, de ma 10-eset szeretnék.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
A 10-es az érzékenyebb.Egyébként ha jól tudom, nincs is annál érékenyebb.
rimar
 
 


Anita!
A 10-es az érzékenyebb.Ha jól tudom, nincs is annál érzékenyebb.
rimar
 
 


bocsi, én voltam a bénaKép
rimar
 
 


Nem gond. Köszi. Sajna ehhez nem értek, de gondolhattam volna egyébként.
Ma 10-eset veszek, az van a Tesco-ba is. Így nem kell a gyógyszertárba menni.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Jaj, hadd' dicsekedjek:
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Nagyon ari a kisfiad. Majd otthonról én is megpróbálok feltenni képeket. Persze, ha sikerül.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Tücsök
Gratulálok!
Most ült fel először?
Nagyot nőtt a régebbi képekhez képest.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mesi, de ééééééééééédi!!! Kép Virág, merre van vajon??? Egész nap nem jelentkezett?!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, nagyon hallgattok! Igaz, én is... kicsit el vagyok keseredve, nem tudom, miért várat meg a peteérés. Lehet, hogy tegnap azért fájt volna a hasim? Akkor viszont holnapra fel kell, hogy menjen a hőm, de akkor viszont megint kitolódna a mensim. Nem értem!!! Miért???!!! Ennyire érzi mindenem, hogy babót akarok? Ennyire nem izgulhatom szét magam?! Kíváncsian várom a reggeli hőmet. Istenem, bárcsak felmenne! De azért holnap akkor még ránk fér egy akció!

Anita? Holnap tesztelsz megint?

Bufo, igen, sajnos ez az erőltetett menet, sőt, néha az életünk is feszített tempóban megy. Még az a szerencse, hogy kollegák vagyunk a férjemmel, így kicsit könnyebb a dolgunk, mindent meg tudunk este vitatni, de hullák vagyunk már ilyenkorra. 1/2 6-ig dolgozunk, aztán főzés, házimunka, őszintén... nem mindig van energiánk már estére.

Mesi, mennyi idős is már a picur?

Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Kriszti!
Vettem a Tesco-ba 10ml-s tesztet, majd meglátom. A párom szerint várjak csütörtökig. De én nem bírom ki addig. Majd még eldöntöm.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Tücsök!
Nagyon aranyos Zsolti baba!(Ha jól emlékszem a nevére)6 vagy 7 hónapos?De milyen aranyosan mosolyog!Tündér!Nagyon szerencsés vagy hogy ilyen tuti kisfiad van!Aztán meg nemsokára jön a kistesóKép

rimar
rimar
 
 


sziasztok!ne hari amiért eltüntem de nem voltam valami jol,egész nap feküdtem mert egyik pillanatba vert a viz másikba majdnem megfagytam, meg hát az internet is cseszekedett!

Olyan aranyosak vagytok hogy igy aggodtok értem nagyon jo érzés hogy igy hiányoltok!a mensim nem jött még meg!de most ezerrel akciozunkKép

Anita én megmondtam hogy baba vanKépKépKépKépGratulálok és nagyon szoritok hogy minden rendbe legyen de vigyázz magadra

Tücsi édi a kisfiadKép

Rimar,Bufo hogy érzitek magatokat?rosszullét?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Köszi Virág neked is. Örülök neki, hogy nincs baj. Remélem, hamarosan te következel. Már nagyon aggódtam érted, azt hittem valami nagy baj történt. Pl.: megjött. De hála az égnek nem így történt.
Igyekszem vigyázni magunkra. A mellemet már nagyon érzem teljesen meg van feszülve.
Tegnap vettem egy számmal nagyobb BH-tKép ( melltartót)Így már kényelmesen vannak a cickóim.
Nem tudom jövök-e még ma, mert nagyon fáradt vagyok. Lehet tesztelek egyet holnap is. Egyre jobban vágyom rá, bár újat már nem tud mutatni.Kép
Ha nem jönnék jó éjt mindenkinek!
Akcióval teli szép estét Titinek, Mesinek és persze neked is VIRÁG!!! Hajrá!!!!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Ha nem jönnél akkor neked is joéjt és szép babás álmokatKép

Ha megjön akkor is jövök az nem bajnak számit hogy az miatt nem tudnék jönni hozzátok!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Örülök neki Virág, hogy előkerültél, de annak nem, hogy nem érzed jól magad. Remélem, holnapra jobban leszel.
Én lassan elteszem magam holnapra, az előbb is elaludtam, és még hajat akarok mosni.
Jó éjszakát mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
KÖszi a bókokat Zsoltika nevében. Egész pontosan 3 nap múlva lesz 7 hónapos. Nem most ült fel először, már 1,5 hete próbálkozik, de szerintem most már stabilan ül. Most az a legújabb, hogy állni szeretne, állandóan próbálkozik és egyre ügyibb.

Titi!
Mennyi a hőd ma reggel?

Virág!
De jó, hogy előkerültél. Mondom én, nem volt még pé-d, tessék írni a hőmérsékleteket és amikor csak lehet akciózni. Így sikerülnie kell!

Dobok egy mai görbét. Ezek szerint tuti megvolt a pé-m.
Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok! Hol vagytok?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
Én itt vagyok, látod, ma is én voltam az első hozzászóló.

Mi újság veled? Teszteltél újra?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha még befogadtok. Ez a második próbálkozós hónapunk. Sokáig szedtem fogamzásgátlót, így most szerintem eléggé össze van zavarodva a szervezetem.. Viszonylag sok kérdésem lenne hozzátok, ha lehet.
bugristigris
 
 


Szia Mesi! Teszteltem igen, de ez meg negatív. Nem hiszem el. De tényleg. Szombaton csinálok egy újat,veszek valami gyógyszertárit nem Tescosat. Ennek nem hiszek. Hisz a melleim mint két labda, hányinger rendesen van. Ugyhogy ezt a negativat nem hiszem el.

Szia Burgistigris! Üdvözlünk körünkben.
Ha tudunk segítünk.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Nos, először is, nem akar megjönni a menstruációm. Ma vagyok a 43.cn-en. Nem is ez a legfurább, hanem az, hogy megmértem kiváncsiságból a hőmet és 36,9 volt ma és tegnap is. A fertility a 37.cn-re teszi a pé-t. Lehetséges ez? Találkozott már valamelyikőtök ilyennel? Vagy bekrepált a szervezetem? Kép
bugristigris
 
 


A hős görbéhez nem értek talán, Mesi. De szokott ennyit késni? Teszteltél már? Ha nem én tesztelék a helyedben egyet.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Már teszteltem, de negatív... Nem értem mi van velem, gondolom a hormonjaim rendetlenkednek. Kép
Anita!
Régóta olvasgatom, hogy mi van veled, nem hiszem el a negatív tesztet... hisz már produkáltál egy halvány pozitívat, nem? Csinálj mégegyet, az a biztos!
bugristigris
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Bugristigris, üdvözlünk! Persze, hogy befogadunk, itt mindenki nagyon barátságos, és igyekszünk segíteni, ha tudunk. Mikor hagytad abba a fogamzásgátlót? Mert gondolom, annak elhagyása okozhatja a késést. Én 9 év után hagytam abba, hál' Istennek ugyanúgy megjött pontosan, mint alatta, de úgy hallottam, ez a ritkább. Ha 37. napra teszi a peteérést, akkor még odébb vagy a mensivel, és így a hőd lehet valós 36.9. Szóval, szerintem lehetséges, hogy kimarad a mensid a gyógyszer miatt.

Anita, ez nem lehet igaz! Negatív? De ha hétfőn pozitív volt, akkor ennek nem kell hinned, így van. Várj a hétvégéig, és szombaton tényleg vegyél egy másikat.

Húúú, Mesi, ez nagyon szép görbe! Tutira babás leszel ebben a hónapban. Az akcióitok pedig egyszerűen irigylésre méltóak, és jó időben!

Nekem reggelre felment a hőm, fel is teszem a görbém. Viszont tegnap nem voltunk együtt. Szerintetek az a tegnapelőtti talán elég lehet, és még azért megfejeljük ma. De ha a spermák 3 napig élnek, akkor elvileg van rá esély, és nem reménytelen.

Kép

Ez a görbe már megint olyan ronda, nem értem, Mesi, pedig áttettem png-be, de még úgy sem fért be, lekicsinyítettem, és ennyire mentem vele sajna.

KépKép
titi_27
 
 


SziasztokKép

Jó pár napja írtatam nektek, talán még emlékeztekKép Nem tudtam jönni, most azonban itt vagyok és vissza olvastam egy kicsit.

AnitaKép
Nagyon izgulok érted. Ez a negatív teszt nekem sem testzik, feltétlenül vegyél egy újat. A qupidot nagyon dícsérik az érzékenysége miatt.
""Magyarországon a legérzékenyebb egyfokozatú terhesség-meghatározó teszt.

A nap 24 órájában elvégezhető!

A QuPIDo teszt alkalmas a terhesség legkorábbi kimutatására, hiszen a HCG jelenlétét már 10 mlU/ml koncentrációban is kimutatja.

A megtermékenyített petesejt beágyazódását követő 1. napon már biztos eredményt mutat."" Szerintem próbáld meg eztKép Drukk-drukk!

TigrisKép
Én is nagyon új vagyok itt, de örülök neked, mert a mi esetünk hasonló!. gyógyszert szedtem, és ez a 2. hónap a próbálkozással. Most vagyok a 8. napon.

MesiKép
Gyönyörű a görbéd!! Tankönyvi! Én nem tudok hőmérőzni, mert a kisfiam miatt álandóan ugrálok a éjszakaKép
Zsoltikára igazán büszke lehetszKép


A többieknek is szép napot, még jövök!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Titi, köszi a kedves fogadtatást.
Novemberben hagytam abba a gyógyszert, 8 évig szedtem. Kiváncsi vagyok mikor áll be. Neked is szép a görbéd. Ti mióta próbálkoztok?
bugristigris
 
 


TitiKép
Szuper, hogy felmet a hőd!! VégreKép És az akciók időpontja tökéletesek, főleg ha ma is rádolgoztok! Jobban nem is jöhetett volna összeKép
(A múlt hónapban nekem is 17. napon volt a peteérés azt hiszem. Akkor fájt a mellem és a hasam alja. )

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Koda!
Neked megjött rendesen a gyógyszer abbahagyása után? Sosem rendetlenkedett a mensid? Mennyi idős a kisfiad?
bugristigris
 
 


Szia Koda! Igen, reménykedem, hogy jókor voltunk együtt. Persze, Mesit azért meg sem közelítem. KépReméljük, a gyógyszer hamar kiürül a szervezetedből.

Én tavaly januárban hagytam abba a gyógyszert, közel egy éve, 9 év után. Aztán vigyáztunk az esküvőig, és júliustól (lagzi után) próbálkozunk. Eddig sajnos nem jártunk sikerrel. Én ezt a gyógyszer hatásának, a sok stressznek tudom be, illetve annak is, hogy tuti, nem voltunk együtt épp peteéréskor. Úgyhogy 1 hónapja hőmérőzöm, és nagyon sok sikert remélek tőle. Az első éles hónapom az előző volt, mivel karácsony után azért lehetett volna esélyes együttlét. Szóval, én igazából erős próbálkozásnak ezt a hónapot mondom elsőnek.

KépKép
titi_27
 
 


TigrisKép
Azt persze elfelejtettem írni, hogy ez a 2. hónap, hogy abbahagytam a gyógyszert. De már a múlt hónapban sem védekeztünk, mivel az én gyógyszerem 4-5 nap alatt kiürül. (orvost kérdeztem meg ezzel kapcsolatban). Bár gondolom kell még 1-2 hónap, amíg minden visszaáll odabent. 2 évig szedtem.
Amúgy az első gyógyszermentes hónap után, vagyis nemrég megjött rendesen, 28 napra. De ahogy Titinek is írtam, szerintem kissé kitolódott a peteérésem a 17. nap körülre. Na de az is valami, hogy azért kezd visszaállni a ciklus.
A kisfiam Marci júniusban lesz 3 éves. Kíváncsi vagyok, hogy a tesó mikor akar jönni.Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


TitiKép
Te egy gondolat olvasó vagy! Pont azokat írtad le, amiket meg akartam kérdezni! A hőmérőzés szerintem is jó kiinduló pont. Nekem is ez segített Marci összehozásábanKép
És bizony nagyon fontos, hogy a peteérés időpontját tudd. Lehet, hogy neked kicsit később van, mint másnál. És ha a nagy átlag szerint cselekszel és csak a 10-14. napon vagytok együtt, akkor bizony kicsi az esély a babára. Így viszont be tudod határolni a nektek esélyesebb napokatKép Úgyhogy hajrá!!
Dokinál voltál már ezzel kapcsolatban? Én úgy fél év után talán elmennék egy hormonszint vizsgálatra. Az csak egy vérvétel, nem terhel meg annyira. És legalább látod, hogy ott nincs bibiKép Na de ne erről még ne beszéljünk, mivel még csak most kezdtétek célirányosanKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok csajok!Üdv köztünk bugris tigris!szerintem valakinek a nagy babaakarástol is késhet,már hallottam ilyenröl hogy annyira várja a gyereket valaki hogy még a mensie is kiamarad!

Titi ezek szerint megvolt a pé-d és tök jo idöbe akcioztatok,de ne hagyjátok abba mert még lehet hogy késöbb is lesz vagy késöbb lesz csak!

Mi most ezerrel akciozunk,a párom ugy bekattant hogy mindennap akcio vanKép

Anita!ne máááár ilyen nincs hogy negativ,biztos hogy rossz volt az a teszt

Szia Koda!Biztos kell 1vagy 2honap hogy helyre álljon a rend hiába ürül ki pár nap alatt a szerevezetednek meg kell szokni hogy nincs többé fog.gátlo

Én még életembe nem szedtem fog.gátlot de már azon gondolkodok iratok fel egy dokival,mert otthon egyik csajnak ugyanez volt a gondja mint nekem nem jött a baba 2év alatt és elment dokihoz és azt mondta doki ir neki egy honapra fog.gátlot hogy helyre álljon,lehet nekem is azt kéne!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Köszi Lányok a bíztatást. Fogok még venni egy másik, nem Tescos, hanem gyógyszetári tesztet. De hétvégéig nem csinálok másik. Tudom, hogy az első volt a jó és nem adtam fel, a tüneteim egyértelműek. Holnap bejelentkezem az orvosomhoz és megbeszélem vele mikor érdemes mennem hozzá. Már meg szeretnék nyugodni, hogy nincs baja az angyalkámnak.

Mesi, Titi nagyon szép a görbétek, remélem ez a hónap nektek is kedvez. Szorítok nagyon.

Virág örülök neki, hogy nem keseredtél el nagyon. Neked is kívánom, ha ez a hónap nem is sikerült, de a következő sikerüljön.Kép Drukkolok, ahogy Te nekem.

Koda, sajnos nálunk a gyógyszertárban csak egy fajta teszt van, nem vagyunk nagy város, gondolom felesleges sok félét rendelniük. Ami nekem pozitív lett az a GRAVI-HCG volt. Ilyet veszek mégegyet, nem olyan Tescos bovlit. Pedig ez utóbbi 10ml-s volt, a hcg-s pedig 20-as. Na mindegy, én tudom, és érzem a tüneteimen, hogy babám van itt a pocimban.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Virág!
Hűűű, ezek a minden napi akciózások nagyon jól hangzanak! Bár tudnánk, hogy most hányadán állsz már a peteéréseddel meg a ciklusoddal. Most már mennyi ideje is késik? Örülök, most olyan jókedélyűnek tűnsz!

Mesi,
légyszike, tégy fel egy számegyenest, azt annyira szeretem! Vagy ha elküldöd, és megmutatod, mit hogy kell, szívesen segítek, és akkor felváltva tudnánk feltenni. Hmmm? Mit szólsz hozzá?

Koda,
lehet, hogy tényleg csak a peteérés késett, és nem fog kitolódni a ciklusom. Jaj, ha pedig egyáltalán nem jönne meg!!!

Amúgy lehet, hogy egyszerűen hülye vagyok. Képzeljétek, este kíváncsiság kedvéért megmértem a hőmet, megint ESTE 36.3. Na, mondom, nem hiszem el, irány a hüvely, 37.3. Aztán persze egy mosás után Kép irány vissza a szám, és 36.9. Lehet, hogy egyszerűen valami miatt nem mértem jól a számban, és tegnap is megállt 36.3-nál? Nem tudom, talán vennem kellene egy digitálisat.

KépKép
titi_27
 
 


Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a Fertility-ért fizetni kell? Most látom, hogy 14 nap múlva lejár a VIP-em, és azt írja, hogy utána ennyi, meg annyi? Létezik ez? Tudtok róla valamit?

KépKép
titi_27
 
 


Nekem digitális van, kimondottan erre a célra vettem.
A számegyenes tényleg jó ötlet. Remélem, gondol rám Mesi és valami édit rak nekem fel.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Húúú, Mesi, wc-n voltam, és olyan fura érzésem van. Akár már ott lehet belül a kis poronty. De jó volna! De mint mondtam, igyekszem nem beleélni magam, és eddig úgy érzem, sikerült is. Valahogy most kevésbé vagyok bezsongva, mint a múlt hónapban. Bár biztos vagyok benne, hogy ez az idő múlásával azért változni fog, és még mensi előtt meg fogok halni egy tesztért! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Titi 7napja késik de mint irtam ez nálam nem jelent semmit!sebaj a nap akciozások csak meghozzák a várva várt babotKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Igazságtalanság!
10 körül írtam egy csomót, és most nem láto sehol!
eltűnt a hozzászólásom!

Számegyenest mindjárt rakok fel.

Újak!
Üdv. HA benne akartok lenni a táblában vagy ti is akartok számegyenest, adjátok meg az adataitokat lécci.

Titi!
Ha lejár a VIP akkor fizetni kell, ha VIP akarsz maradni. Én nem akartam az maradni, nem fizettem. Kicsit kevesebbet tud így, de a hő regisztrálására azért megfelel.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kép

Vaooo, csak próbálkozom. Végre, sikerült megcsinálnom, hogy ne legyen olyan homályos! Húúú, mekkora boldogság ez nekem. Végre, látom az értékeket! És nem is hiszem a szememnek.
Na, jó, nem fárasztalak tovább benneteket a hőmmel, hisz reggel óta nem változott semmit. KépKép Csak egyszerűen nincs kedvem dolgozni. Segítség, nem fog a munka!!!

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?