Új privát üzeneted érkezett!

Megjöttünk mi is!!!Manoka most készül elaludni itt az ölemben.

Szegény Dodo!!Talän holnapra jobb lesz neki.
zsuu74
 
 


Szia Zsuu!
Ti merre jártatok?Svájcban milyen idő van?

Remélem jobb lesz,mert szegénykém....
Jajjjjjj megszakad a szívem.Azt mondta a drnéni,hogy ez olyan fájdalom,mint amikor megcsapja a fogunkat a hideg.

Most takarítok,Dodó a járokában játszik:KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Szia Éva!

Köszi az üdvözlést!
Mi dokink szerint kell huzogatni nehogy nagyon fájdalmas legyen amikor fel kell rántani, de tényleg én is többféle véleményt hallottam már.

Roli!
Dodónak gyógypuszi! Szegény!

Kép,
Kép
sahi
 
 

 
 

Sahi
Elfogadjuk a puszit.Szegényem nagyon kivan.KépKépKép

Most kamilláztam le neki ettől egy kicsit megnyugodott.Amikor pisilnie kell akkor elkezd rohangálni a lakásban,mint egy veszett egér és üvölt.Ne tudjátok meg.Én meg állok tehetetlenűl.Bárcsak egy héttel öregebb lennék.

Kovács Roland
roli
 
 


Itt pocsék az idö,igaz szäraz ,de nyirkos.Fujjj!!!
Üdv!!! Sahi!!!!!!
Nälunk a doki azt mondta hogy nem szabad piszkälni.De én azért kezelgettem neki ,mégha nem is rendszeresen.Ällitolag rendben van neki,legaläbb is a doki szerint(12 hos kontrollon)Én azt sem tudom milyen mikor nem jo!?
Länyok a férjem lehet hogy agyonväg ,de én rendeltem egy ide-oda futkoso babakocsit.Jövö héten jön meg.Lehet hogy halott leszek addigra.
zsuu74
 
 


Veszünk neked koszorút.KépVicc
Mert most milyen kocsitok van?

Kovács Roland
roli
 
 


Otthon vettem egy Pierre Cardin babakocsit amit utazäsra,beväsärläsra szäntam.De csak vészhelyzetnek kellett.
Terepkocsi tul nagy hogy bärhovä elvigyük,szarul lehet összecsukni és igy azzal csak sétära megyünk.Kocsiba nem visszük nagyon sehovä.Ugyhogy szerettem volna egy jo összecsukhato kényelmes,szép kocsit.Meg is talältam és még egy utalvänyom is volt abban az üzletben ugyhogy olcsobban elhozhattam.De ez a férjemet nem fogja érdekelni.Elöbb adtam volna el amit otthon vettem futkosonak és utänna lehet ujat venni,de nem igy a megkérdezése nélkül.Pont Valentin napra jön meg a kocsi,assszem lesz nemulasssss!
zsuu74
 
 


Ezek a pasik!Kép
Dodókám most pisilte össze fürdöt.Nem baj legalább kijött.Most boldog.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok
Roli
Sajnálom Dodot, képzelem milyen fájdalmas lehet.
Reméljük holnapra jobban lesz.

Mi voltunk ma a dokinéninél, ö azt mondta hogy huzogassam neki minden este.De ne eröltessem.
Amugy Tomi 10,5kg és 81cm!
Ma voltunk találkozon a x kerületi mamikkal.Nagyon jol telt.
Bizti mi is jol éreznénk magunkat eggyüttKépFöleg hogy egykoruak a gyerekek.

Sahi
Üdvözlégy!
bizzo
 
 


Azt még hozzä kell tennem hogy az utalvänyt több mint egy éve kaptam és lejärt volna ha nem veszek valamit.Nekem mäs nem kellett.Viszont egy könnyen csukhato,kényelmes babakocsi minden szituäcioban jol jöhet.Nyäron a nagy melegben mikor a hätad közepére sem kivänod a cipekedést ,vagy esetleg ha összejöna kisteso akkor meg nem mindegy hogy mekkora babakocsiban szällitom G.-t.De a férjemnek ezek nem szempontok.
zsuu74
 
 


Szia Bizzo!
Nem is szabad erőltetni,mert beszakad?
Minket is mértek.13.5kgKép

Hol találkoztatok?Játszóházba?
Akkor te tapasztalt vagy a találkozzunk témában!KépKépKép

Zsuu
Most akkor tudja a férjed?Mennyi volt az a kocsi?

Kovács Roland
roli
 
 


30 ezret kell fizetnem rä.forintba ätszämolva
zsuu74
 
 


Figyelj!Ha úgy vesszük 30ezerbe került össz-vissz,mert volt az az utalvány.Max morog egy kicsit.Visszacsinálni nem lehet.

Gyors hajat mostam,holnap jön a fodrász.Dodó addig simán bekakált.Kép
Most megyek,mert cicizik és remélem el is alszik.Utánna még benézek,de nem sokáig,mert alig aludtam.
Holnap reggel orthopédiára visszük Dodót.De ott már nembántják.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


B.....a meg .Irtam és elszällt.Amugy is olyan lassu a gépem ma este.

Tényleg nem tud mär mit csinälni,max. mérgelödni.Majd megnyugszik.

Heni!!Akkor holnap vägatod le a hajad??Jol meggondoltad?

Ma én sem maradok fent éjfélig,fäj a fejem.Fos idö van ,biztos azért.De még vagyok egy kicsit.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Bizzo, Zsuu nektek is kösz az üdvözlést.

Van itt valaki ?????

Kép,
Kép
sahi
 
 


Zsuu!

A pasik már csak ilyenek szeretnek morogni, az én férjuram sem igazán értette minek nekem másik babakocsi is. De beletörödött.
Ti hol laktok?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Vagyok ám,de mint a tetű olyan lassú a gép.
Zsuu
muszály vágni,már kezelhetetlen.
Akartam képet küldeni,de holnapig se ér be.Majd holnap.
Többiek.Mi van kidőltetek tegnap?????

Kovács Roland
roli
 
 


Jéééééééééééééééé bement!!!!!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sahi!!Mi Sväjcban élünk.Amugy kaposväri vagyok!!

Nälam is nagyon lassu,de csak a Babanet
zsuu74
 
 


Roli!

Ez nagyon tetszik!!!!!!

Kép,
Kép
sahi
 
 


Länyok én elbucsuzok mära ,mert idegesit hogy ilyen lassu ez a fos!!Reggel jövök.Jo éjt mindenkinek!!!!
zsuu74
 
 


Nagyon lassu! Úgyhogy elmentem szundizni.

Zsu!
A férjem egyik nagynénje is ott él. Férjed svájci vagy munka miatt éltek ott?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sahi
Micsoda?
Amúgy te is TXT-ről jöttél?

Úgy látszik túlterhelt,vagy csak le van amortizálódva a rendszer.

Kovács Roland
roli
 
 


Jéééé!!Most meg tök gyorsan bement.Ki érti ezt.Na de tényleg lelépek ,mert fäj a fejem.Jok legyetek!
zsuu74
 
 


Olasz a férjem ,de itt született.Akkor jöhettek lätogatoba hozzäjuk ,meg ide is!!Hihi

Most mär tényleg megyek.Pääää
zsuu74
 
 


<font color="0077aa">Sziasztok!

Üdv. Sahi!

Bizzo! Adj tanácsot te tapasztal talizós. Hol volt? Mi vot? Hogy volt?

Lányok a fütyitémához nem értek. De gyűjtöm az infókat hátha kell a következőhöz.

Kép Bazi nagy hideg van és esett a hó. Legalább megmaradt volna belőle valamennyi.

Puszika! Jó éjt!</font>
Vendég
 


Roli
Daninak sok sok boldog szülinapot kivánunk, igy utolag is.Megérkezett végül az ajándék?
De jo fodrász...Házhoz jár?Én már anyit kiprobáltam és egy sem vált be.Decemberben vágattam le én is a hajam és nem bánomKép

Most néztem éppen, hogy az én fiam kukiját is jol "megeröltették", ki van neki pirosodva, pedig csak megnézték.Remélem nem fáj neki.

Sahi
Nem teszel képet nekünk?A nagyfiadat hogy hivják?

Zsuu
Milyen kocsit vettél?Én is kell keressek valami kisebbet a tavaszon, mert mostmár többet fog sétálni mint kocsiban ülni.Megmondtad már a férjednek?

Ami a talit illeti, a kerületi anyukákkal és babáikkal találkoztunk,igy nekünk könnyebben megoldhato mivel majdnem szomszédok vagyunkKépNemrég kezdtük, ez már a második volt, de pozitiv élmény volt számomra, és ahogy láttam Tamás is nagyon jol érezte magát.Neki is jo gyerekek közt lenni, nekem is jo, kis tapasztalatcsere, pletyo, ilyesmi...
A mi esetünkben azért gondoltam a játszoházra, mert az viszonylag "középen" lenne, és tuttommal egyikünk sem lakik akkora házban, amiben ennyi kis eleven gyerköc elférne...A játszoházban meg vannak külön részek különbözö korcsoportoknak, és ahova mi mennénk, ott rengeteg babrálos játék van, és el van keritve,nem tudnak bármerre szaladgálni.De az pénzbe kerül, és nem kevésbe.
Ez az én véleményem, de ha valaki tud valami jobbat,csak mondja...
bizzo
 
 


Ugy látom már mindenki elment, megyek én is.
Jo éjt nektek!
bizzo
 
 


Sziasztok!!

Látom már elmentetek aludni. Én ma most tudtam leülni a géphez. Tegnap meg a férjem a munkahelyén hagyta, így hát nem tudtam jönni dumcsizni.
Ma keményebb napunk volt, kellett mennünk Veszprémbe is a babákkal. (kontrollra, félévente, évente megyünk, azért mert ici-picikék voltunk). Mondanom se kell, szakadt a hó, fújt a szél. Öröm volt összerakni a babakocsit. Aztán mikor hazaértünk mindenki nagyon nyügös volt, mert persze csak annyit aludtak, ameddig hazaértünk (30 perc). Aztán volt egy kis mosás, vasalás, este 9-kor álltam neki főzni is. Na mindegy nem panaszkodni akarok ám!! Na arról ne is beszéljünk, hogy mire elolvastam a tegnapi napot! Leglább 3 archívumot termeltetek!

Roli!

Én is úgy félek a kukuc dologtól, Gergőnek nagyon szük! Nagyon fájdalmas egyébként, nagyon sírt? Az számít, hogy szűk is meg le is van tapadva, vagy ugyanaz?!

Azt hiszem én is megyek aludni, nem tudom, hogy lesz-e holnap délelőtt gépem, ha lesz akkor jövök, ha nem akkor csak este!!! Jó éjszakát minden decmaminak!!!!!!!!!!
manó3
 
 


Sahi
Ezer bocsi, kicsit link vagyok ma.Most olvasom hogy Patrik és Tomi a fiaid neve.
Nekem is Van egy kis TomimKép
bizzo
 
 


Éva
Visszatérve a kuki témára.
Most hogy igy felmerült, kicsit utánanéztem a dolgoknak és mindenhol azt olvastam, hogy 1 éves kor után el kell kezdeni minden fürdéskor felhuzni a bört.
Minden doki mást most...
De ha gondolod megadom a cimét annak az oldalnak ahol én olvastam(ha még megtalálom)

Mamik
Még eszembe jutott valami...Kérdeztem a dokit meg a védönöt a 15hos oltásrol.Láttam rajtuk hogy mindketten zavarba jöttek, és csak annyit mondtak hogy az én Tomimnak nem lett semmibaja akkor miért aggodom, meg hogy az interneten sok hülyeség van.De állitolag mostmár külön adják be nekik.Azért érdemes érdeklödni, és megnézni az oltás szavatosságát.

Mostmár tényleg jo éjt....
bizzo
 
 


Jo reggelt Länyzok!!!

Olyan rossza hireim vannak hogy nem is tudom melyikkel kezdjem.Lehet hogy elhalasztjuk a hazamenetelt egy vagy több héttel.Barätnöm fia bäränyhimlös,az akihez jätszani voltunk pénteken.Igaz akkor még lappangott csak a fiäban,tegnap tört ki rajta.Ugye mi is elkaptuk??

Na ez mintha nem lenne elég ma reggel a mano läzzal(38,2)köhögéssel,rekedten ébredt.Igaz jätszik és jokedvü ,de lätom rajta hogy beteg.Hät ez nagyon hiänyzott most.A francba ezekkel a nyavajäs virusokkal,betegségekkel.Hät ennek mär sosem lesz vége???

Ugyhogy most värok még 1 hetet ,kb. akkor kéne kitörni rajta is a bäränyhimlönek.Igazsäg szerint utänna még 10 nap-2 hét a lezajläs ugyhogy valoszinü hogy 1 héttel utazunk késöbb.Na de majd még meglätjuk.
zsuu74
 
 


Halihó!
Mi már meg is jöttünk az orthopédiáról.Minden rendbe.nem gágogunk.KépKépKép

Éjszaka csak egyszer keltünk.Úgy néz ki kukac rendben vagy csak jobb.Kép

Majd jövök!

Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


Szia Zsuu!

Szegény manó!Jól kifogta.Nem biztos.hogy elkapta.Dani az oviba utolsó évben lett bhimlős addig ellenállt.De a bhimlő lappangás alatt is fertőz.
Lehet,hogy tavasz lesz mire jöttök.Az még jobb!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Ja még valami.A bhimlőnek 2-3hét a lappangása és utánna ha kijön kb 2-hét a teljes gyógyulás.

fel a fejjel!!!KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Az én nagyfiam is csak nagycsoportosan kapta el a bárányhimlőt, addig megúszta, hátha neked is.

Roli!

Igen a txt-ről, Viki hívott. Régebben próbálkoztam az itteni chat szobával, de ott az újakat nemigen akarják észrevenni.

Na megpróbálom a képet betenni. Puszi

Kép

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szia Sahi

Nagyon jók a képek.Mi apánk is szeret horgászni.Kép

Na igen a Chat.Én is próbálkoztam.No siker.Igaz itt klikkesedünk de ez jobb,családiasabb.

Ugye lányok???

Kovács Roland
roli
 
 


Végül is ha elkapta a mäsiktol akkor mär több mint 1 hete elkaphatta ,majdnem 10 napja hogy voltunk ott.Aztän azota mé 2x.Sebaj,azért jövünk majd.

Most beszéltem növéremmel,azt mondta hogy toljam el az utazäst egy pär nappal (ha kitör rajta is) és amig teljesen el nem mulik addig lehet näluk Giuliano,majd ö vigyäz rä.Az övéi voltak b.himlösek.Na igy is jo lenne.Addig legaläbb pihizek,csavargok,dolgaimat intézem.
zsuu74
 
 


Roli!

Viki írta, hogy ti már régóta ismeritek egymást.
És ebbe a klikkbe be lehet kerülni?
Szimpatikusak vagytok!
A horgászat mellé apa még a vadászik is.

Zsuu!

Patrikon pont akkor jött ki a bárányhimlő, mikor 2 nap múlva Németországba utaztunk volna. Anyósék ott laknak és évente csak párszor tudunk találkozni. Így elmentünk, szegény Patrik addigra gyógyult meg mire jöttünk haza, nem volt neki egy nagy élmény, de így is jönni akart velünk, 2 nap volt neki nagyon rossz. Tomi akkor volt 7 hónapos ő nem kapta el tőle.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Végigolvastam egy heti terméseteket, hogy egy kicsit jobban megismerjelek titeket. Örültem, hogy rengeteg kép volt, nagyon aranyosak, huncutok a gyerkőcök!
Egy kicsit bővebben magunkról!
Szomódon lakunk már 7 éve, de igazából Szomódhoz nincs közünk. Én bajóti vagyok, a férjem pedig tatai és Andrásnak hívják, ő 31 éves. Már 12,5 éve vagyunk együtt, ebből 8 éve vagyunk házasok. Először Tatán laktunk apóséknál,aztán 7 éve vettük ezt a házat Szomódon és ide költöztünk.. 99. áprilisban született a Patrik. Valahogy az egész terhesség alatt éreztem, hogy fiú lesz. A 36. hétnél az első NST-nél kiderült, hogy szívritmus zavara van, ezért be kellett feküdnöm a kórházba, a helyzet nem javult ezért másnap megcsászároztak. 2 órás korában légzészavara lett, ezért át kellett vinni Tbányára a koraszülött osztályra, (Szőnyben szültem). Kiderült, hogy tüdőgyulladása volt és erős szívritmuszavar, élet-halál közt volt egy hétig, két hetes korában kezdhettem csak szoptatni, 5 hetes koráig voltunk korházban, mire meggyógyult. Gyakran kellett ellenőrzésre járni, 3 hónapos volt mikor kiderült, hogy nem figyel, és az izomtónus eloszlása nem egyenletes, fel kellett menni Pestre Svábhegyre a fejlődésneurológiára, szerencsére nem találtak semmi kórósat, de tornáztatni kellett, szigorú napirend szerint naponta 5-ször fél órán keresztül, hat hónapos koráig ez így ment, de szerencsére teljesen meggyógyult és semmi sem maradt vissza a születése körüli zűrökből. Mindenesetre nem látszik rajta semmi, nagyon eleven de a kisebbik rendesen túltesz rajta A Patrik az iskolában jól tanul, nincs vele gond, itthon próbálja kitombolni magát, de amúgy nem rossz gyerkőc. Amikor a Patrik 3 éves lett, a papírgyárba nem vettek vissza, így Tatán helyezkedtem el egy cégnél könyvelőként. Szerettünk volna 3 éves korában tesót, de nem jött össze, egy méhen kívüli gyanús vetélésem volt. Hormonzavart is összeszedtem, így dolgoztam két évig és akkor újra próbálkoztunk volna , de meglepetésemre már terhes voltam, azt hittem csak beteg vagyok azért vagyok vacakul, ugyanis a Patriknál semmi terhességi tünetem nem volt, most másodszorra viszont kipróbáltam szinte mindent, a 20. hétig hánytam, vérezgetés , 31. hétnél terhességi cukrot állapítottak meg, diéta végig. Szerettem volna őt megszülni, így az utolsó pillanatig várt a dokim a császárral, de jó hogy megcsinálta mert mint kiderült, a jósló fájások már a régi heg mentén megrepesztették a méhem és egy erősebb fájással életveszélybe kerültünk volna mindketten. Így nagy rizikó lenne egy harmadik gyerkőc. Én másodszorra is fiút szerettem volna, de azért kicsit irigykedem azokra akiknek lányuk is van. Szóval 2004. szeptemberében megszületett Tomi az örökmozgó. Állandóan mozgásban van, nagyon eleven, eléggé dolgozik rajta, hogy égnek álljon a hajam, mondtam egyik barátnőmnek, hogy a Tomi sok őrangyalt foglalkoztat, hogy még nem esett baja. Mondani még csak pár szót mond, és az éjszakát is csak 3 hónapja alussza át.
A férjem asztalos műhelye van, ott dolgozik, két hobbija van, imád horgászni és vadászni. Én olvasni és kirándulni szeretek. A férjem szerint már egy kicsit sok könyvem van, de hiába ez a szenvedélyem, régen rossz ha betévedek egy könyvesboltba. Az én foglalkozásom mérlegképes könyvelő, és munkaügyis végzettségem van még.

Jó hosszú lett!
Puszi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!!!!
Mi ez erre nem jár senki!?Hol vagytok??????

Viki nem tud jönni.Nem jön be a net.Kép
Remélem mihamarabb visszajön.KépKépKépKép

Sahi
Ez nem semmi.Akkor aggódtál rendesen.De az a lényeg,hogy most rendbe vannak a gyerkők.Kép

Zsuu
Giuliano,hogy van?Sok-sok gyógyipuszi neki.

Manó
Nyugodtan panaszkodj.Néha kell azt is.KépKépKép

Dodó már teljesen jól van.Már megy le a duzzanat.Nincs sírás pisi elött/közben/után.Minden a legnagyobb tutkerájjjjj.Holnap azért megnézi a dokinéni.

Tessssssék csak jönni irogatni.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sahi!!Tök jo hogy ilyen hosszan irtäl magatokrol.

Heni!!G. 3 otät aludt,läzas és most itt ül az ölemben és liheg.Szerintem elkapta a b.himlöt.Olvastam a neten hogy a läz az vele järhat és torokfäjäs is lehet.
De legaläbb Dodo jobban van.
zsuu74
 
 


Szegénykém!Nem emlékszem pontosan.De a láz nem csak akkor jellemző ha már pötty is van????
Eszik kicsi manó?Itasd bőven.

Kovács Roland
roli
 
 


lehet elöbb is mär a lär majd beirom az oldalt ahol olvastam rola.Mindenféle betegségek jelen vannak az oldalon .Tök hasznos.
Eddig jol evett,de most épp enni kéne és räzta a fejét.
zsuu74
 
 


zsuu74
 
 


Nem baj ha nem eszik,csak igyon.kis manócsak kijutott nekimostanában a rosszból rendesen.Kitartás anya.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Most hogy itt belemélyülten a keresgélésbe,rätalältam a neten egy két dologra.Amit Giuliano 12 honaposan kapott oltäst(mmr) teljesen lerobbanthatja az immunrendszert mellékhatäsként és gyakrabban kaphat el a gyerek mindenféle virusos nyavajäkat.Na azota G. 3x kapott el valamit.1 és fél honap alatt.Azért nem semmi!!!!!!!
zsuu74
 
 


Nálatok van 12hós oltás???Most meg jön a 15hós,Vagy az ott nincs?

Kovács Roland
roli
 
 


Ja van mindkettö,de majdnem bizti hogy a 15 hos mmr-t nem engedem beadatni neki,csak a többit.
zsuu74
 
 


Már egyszer kérdeztem,hogy ott nem kötelező.De nem emlékszem mit mondtál.Válaszodból ítélve nem kötelező.De mit mondasz.köszi nem kérjük.Vagy hogy van ez?
Dodó most kapott be egy doboz gyümijoghurtot és most átrendezi a lakást.Kép

Többiek??????

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?