Új privát üzeneted érkezett!

Breni, neked meg már ott lapul a baby. Kép Szerencsés lesz az a február 20, majd meglátod!

Nekem csak a szám a nagy, egyébként totál elvagyok kenődve, de hát majd csak lesz valahogy! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Bárcsak úgy lenne.Néha nekem is a szám nagy,de legbelül meg én is el vagyok kenődve,csak nem mutatom.Bár most még optimista vagyok,de 2 hét múlva már nem biztos.Hacsak.......

Kép
breni
 
 


Meglátod, hogy nem fog megjönni! Én tudom! Kép

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Gondoltam megírom nektek is, hogy ma tszteltem egy pozitívat.
Julcsi, ezért szeretném, ha levennél a táblából, nem szeretném senki szívét keseríteni.
Ha valakit érdekelne az életem ,akkor a várandós topikban a 2006-os topikba megtalál.

Köszönöm lányok, hogy öntöttétek belém a lelket, mikor kellett. Szorítok mindannyiótoknak és mihamarabbi babásodást kívánok mindekinek.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok, szép jó reggelt mindenkinek!

Eli, úgy érted hogy akció előtt 8-9 napig ne legyetek együtt? miért?
Vendég
 


Anita!GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Szia Mindenki! Kép

Móni,
sajnálom, hogy ez történt Kép Kép
de mégis mi ez? konkrétan mit akarnak a laparral? csak körülnézni?

Tűzmanó,
még a tegnapihoz: sajnos ez így van...
három hónapig sztem titkolni (leginkább magam miatt, mert ugye hátha történik vmi Kép), utána viszont be KELL jelenteni!

Betti Kép
rágyúrunk az átjárhatóságra! Kép
most no flitter, szívecske van! Kép meg ha dokibácsi jól viselkedik, kap egy csikítát! Kép

Eli,
Kép kicsit korán jött, nem? Kép
Reméljük a március valóban a tiéd lesz! Kép

Reni,
a tied meg ez a hó! Kép

Anita,
gratula! Kép Kép

angel37
 
 


Anita
Kép

Eli
Sajnálom!Kép

Angyal
Ma este gondolok rád!!!!!Drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Reni
Drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Betti
Egy fotod nincs véletlenül?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok lányok!

Anita gratula!

Angel 7-11 között kellett egyébként is, de amúgy 7-8 án szokott megjönni, multkor a betegség miatt késett.

Tűzmenő, mert akkor erőssebbek a dolgok. Majd kiderül van-e hatása.

Kép
elizabeth25
 
 


Angel!Köszi KépMi újság?

Kép
breni
 
 


Anita a szerencsések közé tartozik, akinek 3 hónap alatt sikerült! Õ a mázlista! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi Kriszta! Kép Kép

Köszi Reni! Kép

Nagy semmi egyelőre, de remélem ma estére okosabb leszek! Jaj, úgy fosok, nem tudom miért! Kép

Nálam mai nap már esélyes lehet, de nem tudom mennyi kedvem lesz a tapizás és a hurkapálca után...

angel37
 
 


Angel Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Angel!Ma van péd?

Kép
breni
 
 


Azaz igazság, hogy a 3 hónap előtt elvesztettem egyet 7 hetesen az nagyobb szívfájdalom volt. Nem nevezném magam mázlistának!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


A gratulációkat köszönöm.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!

Nagyon nagyon nagy gratula! azt hiszem mindannyiunk nevében mondhatom, hogy szavesen látunk itt bármikor és tényleg szeretnénk ha mesélnél és tényleg nem szeretnélek kivenni a táblából!
Miért is fájna a szívünk, hiszen ezért vagyunk itt mindannyian!!!! És szívből örülünk, ha valakinek sikerül, mert nekünk is sikerülni fog és egyébként is!Kép

Sziasztok Lányok!

Eli Kép, de ahogy a kinez mondta: február 15.-21.. És tessék, valóban akkorra várható a PÉ!Kép


Moni, reméljük a lapar kideríti, mi történt ott bent! Aztán mindent bele, szemünk fénye akció!!!!!!!!! Kép Kép

Betti, én is hiányolom a pocakfotót!

Tűzmanó, szerintem 11-én mindenképpen legyetek együtt! Kép PÉ előtti 3 nap nagyon esélyes! Kép Tehát kezdjétek el minél hamarabb és fejezzétek be minél később a próbálkozást! Kép Ha a kiskatonák rendben vannak, akkor mehet kétnaponta. Egyébként valszeg jobb egy kicsit több napot kihagyni.Ahogyan a spermavizsgálat előtt is 3-4 napot kell szünetelni. Csak nehogy kihagyd az eélyes napokat!

Reni!
+++++++++++++++++++++++++

Okr! Mi újs Veled?

Angel, jövő hónap nekem is HSG! brrrrrrrrrrrrrrr Kép
Julcsi2
 


Julcsi
Szedem a clostytKép,és a 7.cn-n még mindig vérzem!Kép
Tanulok,az emeltszintű érettségire,azért írogatok ritkábban!

KépKép

KépKép
okr
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 106 29 nap Budapest 35 év Kép
Banya 2005. febr. 95 28-30 nap Pécs 24 év Kép
Adi 2005. aug. 88 ? Rendszertelen Pécs 28 év Kép
Anita(Nyenye) 2005. nov. 38 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év Kép
Kikike 2005 május 69 39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év -
O. Kriszti 2005. febr. 38 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 36 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Kata 2005. dec. 33 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Lara 2005. ápr. 27 24-36 nap Komló 26 év -
Vk Hajni 2003. júl. 24 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Ancsa 2003. okt. 21 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba
Reni 2005. szept. 19 33-37 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Beuka 2004. szept. 17 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év febr.21. 1. konz.
Julcsi 2005. márc. 5 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év febr.23vérvétel
Móni 2005. márc. 3 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Elizabeth 2005.júl. 1 30 nap rendszeres Budapest 25 év -
Kamilla 2005. máj. 48 24-26 nap Budapest 27 év - </pre>
Julcsi2
 


Mi lehet Kikikével?

Lányok! mivel másik táblázatot nem nagyon lenne időm és kedvem sem csinálni ezért szeretném Bettit és Ágit betenni ebbe, ha nekik nincs ellene kifogásuk! Persze legfelülre kerülnének és ha megszületnek a babócák, akkor a gólyákat pólyákra váltjuk! Mit szóltok hozzá?
Jó lenne, ha a táblában azok lennének, akik látogatják a fórumot! Akik régen nem voltak, őket talán ki is vehetnénk!
Mit szóltok?
a gólyásoknak, pedig jó lenne, ha már nem ciklusnapot írnánk, hanem hetet, vagyis amit az orvos megállapít az uh alapján!
Julcsi2
 


Julcsi,
HSG sorstárs! Kép
Én nagyon félek tőle, és nagyon nem bírom a fájdalmat Kép De már az is valami, ha ezután nem kerül sor laparra! Kép

A táblival kapcsolatos ötleteid OK!

Reni,
holnap v. holnapután! Kép
mondjuk a holnapi napot jobban sajnálnám, ha kimaradna! Kép

Kriszta,
haladsz a tanulással?
én annak idején minden mással foglakoztam helyette! Kép

angel37
 
 


Julcsi, köszi a táblát! Kép

A b.netes kalkulátor február 18-23 közé írja a pé-t, de az nekem az csak a 11 és a 16 nap között lesz, és nekem a pé-m a 18-19 nap körül szokott lenni!
Sok minden összevág, előbb jött mensi, a kinez amit mondott, a b.net kalkulátor, hát lányok 16-17 szabin leszek, és majd 19 jövök és elmesélem, hogy sikerült vagy sem. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!Nekem oké a táblával kapcsolatos ötleted.
Köszi mindenkinek a drukkokat,rám fér.

Kép
breni
 
 


Julcsi
Jó az ötlet!Légyszike a cn-m javítsd majd a táblán : 7 cn ma!

Angyal
Hát nem nagyon haladok,de mindennap egy kicsit előveszem a könyvet,és nekiülök!

Most megyek,mert már türelmetlen a gyerkőc!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel, az átjárhatósági vizsgálat, az már egyenlő azzal, hogyha baj van, akkor átjárhatóvá tesznek, vagy az egy másik külön beavatkozás? Lapart mikor szoktak csinálni, vagyis miért?

Okr! sorry, ezt biztosan benéztem, csak nem mindig van időm visszaolvasni, de igyekszem! Kép

Ja képzeljétek sikerült a vizsgám, amin múlt hét csütörtökön voltam.Ez volt az utsó!!!!!!!!!!! Kép Kép Kép
Jöhet a diplomamunka és államvizsga, nameg a nylevvizsga! Nem piskóta!
Julcsi2
 


Sziasztok!

Gratulálok Anita Kép!

Eli,
mindent bele, tied a hónap Kép!

Moni,KépKép
mielőtt teherbe estem, nekem is nagyon fájdalmas volt a menstruációm. Két napig csak feküdtem, szerencsére hétvége volt. Olyan volt, mint gyerekkoromban. Ezzel állt helyre a ciklusom. Nem lehet, hogy ez nálad is csak egy jó jel?
adi77
 
 


Sziasztok ismét!

Julcsi, 11-én nem korai egy kicsit? én úgy számolom hogy 16-a körül lesz pé.-m, az a 14. nap. Ezért gondoltam arra, hogy 14-én (Valentin!! és nekem a 12.nap), és 16-án kéne próbálkozni.

Vagy 13, 15, 17? ...Ti mit gondoltok? kezdek teljesen összezavarodniKép

Most akkor akkor a legesélyesebb ha lecsökkn a hő, vagy amikor utána felmegy? sajnos egy kicsit megvagyok most fázva úgyhogy ez a hónap hőmérőzésbőkl lehet hogy nem szerencsls..
Vendég
 


Julcsi,
gratula a vizsgához. Kép

Adi 12+4
adi77
 
 


Adi köszi, reméljük a legjobbakat! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi hatalmas gratula a vizsgához! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Még jó hogy a drágám bármikor kapható egy kis hancúrra. Olyan édes (képzeld Angel, az én drágám is 190 cm, pontosabban 193 -úgy nevettem a múltkor amikor írtál és én is drágámnak szoktam hívni amikor másnak beszélek róla) ő is nagyon szeretne babát, és már így is mindig a tenyerén hordoz..azt mondja nekem az én kis drágám: "Kicsim megmondod nekem mikor spricceljek és én készen állok..Kép "
Vendég
 


Julcsi én is gratulálok a vizsgádhoz!Kép

Anita gratula a pozitív teszthezKép
Vendég
 


Julcsi a megjegyzésbe írd oda légyszi nekem, hogy kineziológushoz járok dec. 16 óta, babaproject kezdete e szerint 2006.január 16. (EZT VALAHOGY SUVASZD BELE LÉGYSZI!)

Kép
elizabeth25
 
 


Köszönöm a gratulációkat!

Tűzmanó, a Pé előtti pár nap (2-3) nagyon esélyes és a PÉ napja. De utána már nem orvosilag egyáltalán, de csodák azért vannak!Kép Hőmérőzéshez nem tudok hozzászólni, én nem szoktam soha, én csak érzem a PÉ-t!

Eli, besúvasztom!

Adi hogy vagytok? Mesélj nekünk, biztos nagyon szép időszak ez számotokra! Túl vagy a három hónapon! Bejelentetted már mindenkinek, akinek kellett?
Julcsi2
 


Julcsi,
HSG-vel elvileg kiderítik, hogy van-e elzáródásod, és állítólag kisebbeket meg is tud nyitni. Ha ez OK, akkor ennyi volt ez a rész, itt nincs gond. Ha nem OK, akkor laparoszkópos műtéttel "átfújják" a petevezetőket, de sz*rabb esetben lehet, hogy azt sem érdemes, mert nem segít. Hogy pontosan mi az ilyen eset azt nem tudom, remélem nem is fogom/fogjuk! Kép

Az inszemhez mindenképp átjárhatónak kell lenni, hogy a petesejt át tudjon haladni a petevezetőn!

Elzáródottaknak marad a lombik! Kép

Gratula az utolsó vizsgához! Meglesz a többi is! Kép

Tűzmanó,
remélem nem ugyanaz a pasink! Kép Kép Kép

Ja, adós vagy még azzal, hogy milyen a teherbeeső alkat! Kép

angel37
 
 


Angel KépKép
Na szóval nagyon nem beszélhetek mert nem voltam még soha terhes. Ezt a nőgyógyászom mondta, de ő is tévedhet...hasra és fenékre hízós vagyok ez az egy tuti amit biztosan állíthatokKép egyébként elég széles a csípőm, felül nagyobb cici de felsőtestre nem hízok szerencsére. Én egyébként akkor annak idején (ez ui. 2 éve volt) semmiféle jelentőséget nem tulajdonítottam ennek, és a szavaiból úgy érzem nem gondolt semmire, csak úgy összességében mondta, hogy az ilyen típusú nők a tapasztalata szerint esnek könnyen teherbe.
Bár így lenne úgy szeretnénk egy kis Skorpió-tűzmanót...
Vendég
 


Tűzmanó én is olyan típus vagyok, mint te. Széles csípő, deréktől lefele hízós és kis bögyös. Kép , aztán látod. Már 7. hónapja próbálkozunk. Jó mondjuk mi heti 1 max. 2 alkalmat vagyunk együtt, állítólag ez is elég.

Kép
elizabeth25
 
 


Aha! Kép Sejtettem, hogy a "homokórás" testalkat lesz az! Kép

Ha a dokidnak igaza lenne, akkor nekem nem nagyon fog menni! Kép Kép

Szóval:
1.) Tűzmanó, így legyen! Kép
2.) kedves más alkatúak: nincs ebben semmi! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Anita!
Mar olvastam az elozmenyeket!Mar vartam hogy mi lesz a teszted eredmenye ma reggel!Es hogy megerezted!!!!!GRATULALOK!!!!KépKép

Julcsi!
En is gratulalok a vizsgadhoz!!!!Kép
A tablas dolog szerintem is jo otlet!!!!

Eli!
Sajnalom hogy megjottKép!De igy a normalis ha 28napra jon meg!Drukk a februari sikerhez!!!!!++++

Angel!
Majd varjuk a hireket!!!!

Tobbiek is sziasztok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi, viszont akkor nem értem. A babanet kalkulátora szerint beírtam még január végén mensi előtt, hogy jan. 5-én volt az utolsó. Erre kidobta nekem hogy a fog.időpontja jan. 19. Eddig tökre örültem is, mert akkor akcióztunk. Viszont arra tuti emlékszem, hogy a pé.-m előtte volt, nem utána. Akkor a kalkulátor miért nem korábbi napokat dobott ki - de miért nem pl. 12-13 napot adott meg 15 helyett?
Vendég
 


AngelKép

Eli azért nem keseretdünk el...ugye? 7 hónap az még nem a világ...még a dokik is azt mondják, hogy 1-1,5 év előtt ne is gondoljunk arra h gond lehet. Persze én is minden nap úgy húzom be ide a mhelyre magam h kész, nem bírom tovább... még dolgozni sincs kedvem.
Vendég
 


Az a kalkulátor nekem hülyeséget mutatott! Mikor beírtam az adataimat, simán kiírta, hogy ilyen hosszúságú ciklus nincs!!!
Vagy ez nem az? Kép

Ancsa,
köszi! holnapra hozom! Kép
ha még egyáltalán lesz kedvem felkelni! Kép

angel37
 
 


Angel akkor lehet, hogy valamit nem írtál jól be!

Ancsa, hát reméljük a legjobbakat!

Tűzmanó, hát elkeseredés, az van, 7 hónap "után", ne adj Isten, hogy neked is ennyit kelljen próbálkozni, akkor majd te is másképp fogsz hozzáálni, mint egy hónap után. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi,
hát tényleg szép ez az időszak Kép! Jó nézni a meglepetést és az örömöt a rokonok arcán. Egyébként még sokan nem tudják a környezetünkben, többek között a sógornőmék, jó néhány rokon...még a főnököm seKép...de majd apránként.
Egyébként tök jól vagyunk, leszámítva a reggeli néhány öklendezést, kutya bajom. Talán egy kicsit fáradékonyabb vagyok. Így téli ruházatban semmi sem látszik...csak az esti zuhanyzáskor nézegetem a tükörben a már egyre gömbölyödő pocakomat Kép.
Pénteken voltunk a 12. heti uh-on, minden oké a babával, sőt napra pontos méretei vannak. A nyaki redő: 0,9mm, az orrcsontja rajzolódik, úgy hogy eddig minden rendben.
Kívánom, hogy nektek is, minnél előbb hasonló élményekben legyen részetek Kép!
adi77
 
 


Adi most néztem, hogy ti egy hónappal később kezdtetek el próbálkozni mint mi és nektek már sikerült Kép, nekünk meg még nem Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi,
nagy gratula a vizsgádhoz, ügyes vagy! Kép
Párod hogy van?
Már akartam is reklamálnia tábla miatt. Kép
UH szerint ma 24+6 vagyunk, 2004. július óta próbálkozunk. Bp-en lakom, 29 vagyok, a ciklusnapoom 30 volt. És nemtom befér-e, de május 20-ra vagyok kiírva. (Már csak 3 hónap, jájj...)

Anita,
gratulálok a pozitív teszthez, boldog babavárást kívánok. Kép Évvesztes baba. Kép

Betti,
szívesen megnéznélek! Csütörtökön egy közös etetés? Férjem már megen elrepül külhonba. Kép De csak 1 napra! Kép
A gyereket tartsd kordában: kis heavy metaltól biztos hamar elfárad. Kép

Angyal,
szerintem a teherbeesős fajta melleket hord és méhet. Kép
Ja, és újabban aviva tornázik! Kép Ez szigorúan tudományos! Hogy megy egyébként?
Nehogy már a doktorbácsi kis hurkapálcája a kedvedet szegje! Kép
Képzeld, nemsokára igazi ötye leszek! Júliusban. De most még szigorúan 29. Kép

Szia Adi,
voltál már UH-on? Látom betöltötted a 12. hetet. Mi van veled??? Ritkán látunk.

Editke,
adj vmi jelet! Kép

Okriszti,
hajráhajrá! Kép Tanulj szorgalmasan!

Eli,
ez csak pihenés volt a tuti hónap előtt.

Móni,
Kép mid van pontosan begyulladva? Hogy vagy most? És mit akarnak pontosan a laparral?
Ha van otthon Algopyrined azt szedheted 6 óránként a mostanival együtt (gondolom a Cataflam testvére, ha 2x lehet egy nap).

Ági
potter_76
 
 


Egy kép a picúrról. Talán kiveszitek...szembe néz.
Kép
adi77
 
 


Eli, igazad van. Én csak azért mondtam ezt mert hiszek abban hogy nagyon sokat segít a pozitív hozzállás...Egyébként én se tudok a fenekemen maradni, egyből vettem már a 3. nap 3 tesztet pedig a mensi akkor még hírből sem volt sehol...és egyből bíztam benne hogy talán elsőre sikerül...hát nem jött össze. De gondolj arra, hogy minden egyes mensivel egy új hónap kezdődik, ami új esélyt és reményt ad. Előbb-utóbb csak sikerülnie kell! Egyébként -de ez csak az én véleményem nem kell rám hallgatni- szerintem ha baba-akciózás van, a heti 2 nem elég...
Vendég
 


Potter bárcsak a próféta szava szólna bellőled. Kép

És te hogy vagy?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
lehet, de szerencsére elég jól be tudom lőni a pé-met! holnap lesz v. holnapután! Kép

Szerencsére engem az első hónapok nem akasztottak ki, sőt egy icikicsit mintha meg is könnyebbültem volna, mikor megjött (remélem nem érti rosszul senki)... A fél évnél ütött be a ménkü Kép, meg most vagy két hónapja olyan egykedvű lettem... csináljuk, számolok, figyelek, de minden lelkesedés nélkül Kép
na jó a szex része érdekel! Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?