Új privát üzeneted érkezett!

Hät annyira nem ,de ma rämfért nagyon.LE KELL FOGYNI!!!Nagyon kifärasztott.Holnap pihi,szerdän megint kéne valamit csinälni,talän nyärig beindulna egy kis alakvältozäs.Jajj Länyok,miért vagyok én itt egyedül.Senkim sincs akivel mehetnék kicsit mozogni.Bezzeg ha otthon laknäk.
zsuu74
 
 


Naaaaa ne légy szomi.Bizti ott is van valaki.KépKépKép

Nézzétek!segítek néha takaraítani is.Igaz ritkábban,mint szétpakolni.KépKépKép
KépKép
KépKép
Most megyünk pancsizni!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Hol vagytok????Kép
Gyertek ide egy kupacra!

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Nagyon ügyes!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok

Roli
Szép tiszta lett a lakás!Igazi segitség.
Nagy fiad hogy fogadta a testvérkét?Nem volt féltékeny az elején?
Na és milyen érzés két fiu anyukája lenni?
Lehet hogy hülyén hangzik, tudom hogy minden gyerek egyforma, de én akkor is kislányt szeretnék másodiknakKépHa tudnám hogy az lesz, már ma nekifognék!

Lego
Rolad nem sokat tudok.Merre laktok?
Lehet irtad már csak akkor nem követtem annyira.

Zsuu
Tamás egyedül evett azon a képen, de ha én etetem akkor is szokott néha igy kinézni.Igazi kis malac.A krémturot biztos nem köpné ki!
Látogatoba jösztök haza?


Mamik
Jo lenne ha megtudnánk szervezni egy találkozot, most hogy Zsuu is jön.
Mit szoltok?
bizzo
 
 


Itt vagyok!!!Ti hol vagytok?????

Heni!!Micsoda segitség!!Ide is küldheted.
zsuu74
 
 


Kép
bizzo
 
 


Kép
bizzo
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Lenyúlta az uramtól a gépet egy csöppet.

Bius úgy elaludt mint a bunda. Még tejet sem ivott már az első cicin durmolt. Anyósom tuti kergette a házba délelőtt, hogy így kifáradt. HAHAHA!!!

Jók a képek. látom minden baba szeret pakolni. Az enyém is. Persze csak szét.

Nem is tudom válaszoltam már arra, hogy az Ázsia egy bolt, magyarul ÁSIA CENTER kint Újpalotán. Így már tudjátok hol van remélem. Ott vettük a csúszdát. Még jó, hogy kapcsolok. Bocsi, hogy fázis késésben vagyok.

Az én lányom mondja azt hogy: gyeje-gyeje, ott, baba, add oda, adod oda meg egy csomó olyat amit csak én értek. Nagyon sok mindent megért és megérteti magát ha akar valamit. Ha másképp nem akkor égtelen hisztibe vág addig míg a dolog úgy nem történik ahogy ő akarja.

Enni nem eszik egyedül kanállal, még nem nagyon érdekli, inkább játszik vele. Kicsi falatokat egyedül eszi meg a kiflit. Pohárból nem hajlandó inni csak anyósoméknál. Állítólag de én még nem láttam.

Puszika majd jövök holnap.</font>

<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24. 4000 53
Lego Viki 25 Becsvölgye Dorka 2004.12.26. 2580 48
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07. 3000 51
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>
Vendég
 


Na de szépen itt vagyunk.Nem is tudom követni.
Bizzo
Látom ti is pocakot növesztetek.Kép
Nosza szerveszkedjünk.Mindjárt jön Zsuu.Kép
Anikó
Közbe rájöttem az Ázsia szó jelentésére.Mennyit kóstál egy ilyen csúzda?Érdemes még venni?
Nem baj a késés csak érj ide.Ráérünk.Kép

Viki????
Többiek????

Kovács Roland
roli
 
 


Na szijjjasztok!!!
Itt is vagyok.Én a ZSENIIII.Igaz Heni???
Anikó!
Jó látni magunkat köztetek.KépKépKépHipppphippphurrrráááá!

Bizzo!
Most már asssszem mindent tudsz rólam.Kép
Vendég
 


Az!!!!Igazi Einstein!KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Lányok miért van az,hogy én csak várok az üzikre,válaszokra,de soha nem vált az oldal,csak ha kilépek belőle.Majd újra be.Miért????
Vendég
 


Länyok!!!Én tervezek Pestre jönni az otthon tartozkodäsom alatt.Tudni kéne azt is hogy Mano is eljönne e talira,ha igen akkor hänyadmagäval,vagy egyältalän hol talizzunk.Kinek mi az ötlete.Ki mennyire mobil???
zsuu74
 
 


Nekem DETTTTÓ.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Lego!!NEKEM IS KI KELL LÉPNI MEG UJRA BE HA AZ UJ ÜZIKET AKAROM LÄTNI.SZERINTEM MINDENKI IGY VAN EZZEL.EZ IGY MÜKÖDHET.
zsuu74
 
 


Nekünk No autó.Vikinek is ide kőőő jutnia valahogy.Igaz?????

Kovács Roland
roli
 
 


Roli
Nem baj ha én válaszolok a csuzdás kérdésre?
Tamás most kezd belejönni,vagyis eleinte ügyesen probálkozott vele, ami sikerült is, de egyszer leesett és azota nagyon fél.De 3-5 éves gyerekek is szoktak hozzánk jönni, és azok nagyon nagyon élvezikKép
De a te fiad számára sose lesz annyira érdekes mint nekikKép
bizzo
 
 


Bizzo
Persze,hogy válaszólhatsz!Köszi.Az tuti.Minden játékát unja.Bezzeg ami nem az...

Kovács Roland
roli
 
 


Szerintem akik messzebb laknak ök mondják meg hogy nekik hol lenne jo.Hova tudnának jönni.
Egyáltalán valakihez megyünk, vagy ...?
Én gondoltam a játszoházra, az elég jo helyen van, de ez csak egy ötlet.
bizzo
 
 


Hoh����.Elt�nt a rendszer.�ll minden.Rem�lem bemegy az �zi.
Bizzo
Egyetďż˝rtek.Az tuti lenne.Ott mďż˝g a manďż˝k se unatkoznak ďż˝s nem nekďż˝nk kell takarďż˝tani.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Roli,mé vagy te Roli?????Hová kell mennem?Autóval?
Hát nem nálam lesz a tali???Aszitttem,tevedtem?

Látom a hiba nem az én készülékemben van,megnyugodtam........huuuuuuuuuuuuuu.....
Vendég
 


Képmai Tupperware party utäni csendélet
zsuu74
 
 


Heni!!!
Bejött,látnod kéne.....hihihihihi
Vendég
 


Azé mer ez a hüle gép nem engedett be.akármilyen nevet adtam.Mindenre azt mondta,hogy ilyen már van,próbálkozzon mással.Na mondom Roli.Ezt a nevet tuti senki nem írja.Na ezé!!!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Zsuu
De jo.....
Igazi kisfilm, vagy képregény vagy mi.....Kép
bizzo
 
 


Zsuu!
Nálad legalább a műanyagok vannak alul...
Én annyira megbíztam Dorkában,hogy alulra a lisztet,cukrot,rizst,porcukrot,tésztákat stb raktam....hát képzelhetitek mi lett belőle....
Vendég
 


Viki
nálam is az van alul,mármint liszt,cukor....HIHIHIHIHIHI
Az előbb rossz volt a gép.Nem rejtjelezve írok.Kép
Zsuu
Minek neked a fiam.Szépen tudsz te is pakolni.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Miért nem írná senki ezt???Hát neked mien agyad van................folytassssssam???

Mániám lett a betűk eltúlzása...smsben ilyet nem tehettem...KépKépKép
Vendég
 


Na én tanultam a mäs kärän.Sogornömnél tavaly az akkor 1 éves fia kiöntött 1 kilo cukrot ,rä egy flaska szörpöt.El tudjätok képzelni ugye???Takaritäs befejezése utän még meglepte egy fél kilo rizzsel.Ne én ebböl nem kérek.Az elemozsiäs szekrény lakat alatt van.Csak a müanyagos vagy nyitva ,minden mäs beleértve a budi is ,lakat alatt.De igy is van dolgom vele böven.Ezt nem szabad ,azt nem szabad.Olyan vagyok mint egy karcolt cd.
zsuu74
 
 


Viki
Hááááááát neked milyen agyad van????

Kovács Roland
roli
 
 


Mano merre van???Oda is mehetnénk talizni ,märmint B.füredre.Gondolom Manonak könnyebb lenne igy nem??3 gyerekkel utazni!!??Horror lehet.Na de nekem mindegy ,megbeszéljük addig.
zsuu74
 
 


Zsuu!
Én sajna mindig a saját káromon tanulok.Bár még mindig ott vannak...magyarul nem tanultam semmit.
A pulusos szekrényt imádja kipakolni,meg a fényképeket.Ja és a dvd lemezeket szedi ki a tokból,majd autózik velük...Kiscsaj...
Vendég
 


Heni!
Zseni vagyok.Apa megmondta.Amugy Legot ki a fene írna rajtam kívül???Maximum Zsákos Frodo....KépKépKép
Vendég
 


Balatonfüred???Hmm,máris jobbak a kilátásaim..KépKépKép
Vendég
 


Ez a hülye macska most rókázott egyet.Lopott magának kaját,de nem bírta a bele.De viszont én meg pucólhattam.

Kovács Roland
roli
 
 


Na mi az???Ennyire nem lehetek gyors!!!
Vagy lépett aludni mindenki??Csak nem...
Vendég
 


Én minden lehetséges dolgot elpakoltam, amivel csak járhat,szekrényeket lezártam de még igy is talál magának valamit.Ujabban a számitogép egere a menö.Azt pedig nem tudom eltenni.
bizzo
 
 


Giuliano is imäd minent amit elér kipakolni.Hät nagyon elszomoritott hogy räjött arra hogy ha odatol a butorokhoz valamit arra fel lehet ällni és akkor magasabb.Most kezdhetek mindent még feljebb tenni és a butorokat leläncolni???A multkor rajzszögeket szopogatott,ma egy kocsikekekét,dvd-t is hozott mär a szäjäban logatva,mint a kutya a csontot.
zsuu74
 
 


Mondom,hogy az a macsek kell nekem...Imádom!!!!
Ja Heni,ezt kihagytam teloban:IMÁDOM A HANGOD HANGJÁT!
Vendég
 


Huha én mindig le vagyok maradva egy körrel....
bizzo
 
 


Viki!!Én csak irom äm az ötleteket,aztän együtt döntsük el.A kérdés az hogy Manot érdekli e a tali!!??Merre lehet??
zsuu74
 
 


Bizzo.Add Heni macskájának!Jó néven venné.KépKépKép
Zsuu!
Ez még csak a kezdet.Én is naponta 2x porszívózok,mert minden szöszt megtalál magának.
Vendég
 


Zsuu
Lehet,hogy kardnyelő lesz a fiad?KépKépKép

Azé érzékelitek.Február 6 archívumba.Ráadásul nem is egybe hanem kettőbe.Na erre varrjatok gombot!Kép

Dó távirányítóra és alacsonyabbnál alacsonyabb dolgokra áll.Azt hiszi ettől hűűűű de magas lesz.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Bizzo.Miért is vagy lemaradva??KépKépKép
Zsuu!Manot tényleg nem ártana megkérdezni,de Heniék nehezen jutnának el Füredre.Hmm?
Vendég
 


Hát ha ránézek az órára akkor bizti alszanak.Csak mi kukorékolunk,mint akinek semmi dolga.
Viki
ezt nem mondod komolyan.ÚÚÚtálom a hangomat.PFffúúúj

Nekem már füstöl a gépem,olyan gyorsan írunk.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Még én voltam mérges hogy minden nap porszivozni kell....
Szerintem Manonak 3 gyerek mellett nem olyan könnyü netezni mint nekünk...
De azért én is várom már!

Ezt ki találta ki hogy mindig ki kell lépni?Mást sem csinálok csak ki be mászkálok.
bizzo
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Megint kiharcoltam pár percet míg tölt a gép.

Tali: Nekem jó bárhol egyenlőre bármikor. Alkalmazkodunk. Balatonfüred is jó lesz. Kocsi van. Játszóház fizetős és akár sokan is lehetnek meg futhatunk száz felé. Jó lenne a Margit sziget de ahhoz még hüvi lesz. De egy nagy családi ház lenne a legjobb. Beszélek én a panelos. Takarítani segítünk a kaja pia meg összedobós lenne úgy is.

Csúszda: Szereti és olyan vagány, hogy a hajam égnek áll. Max az első két nap nem tudta, hogyan kell használni. Még a nagyobbik is használja. Magyarul nagyon strapa. Csak neki egy kicsit rövid. De tőle tanult meg hason csúszni. A szomszéd gyerekek meg egyenesen odáig vannak érte. Megéri és nem drága. Szerintem sokáig jó lesz. Tuti kihasználjuk. Habár ez is biztos gyerek függő mert Bius pl. hintázni nem nagyon szokott. Ha igen akkor is csak néhány percet.

Az oldalt frissíteni kell, hogy lássátok az új hozzászólást. Ha azonnaliba akartok levelezni akkor lehet chetelni valahol vagy akinek van msn-je az nagyon tuti. Én imádom. Csak attól is függővé válik az ember úgy mint az egész nettől.

Puszika</font>
Vendég
 


Heni.
Most majdnem leestem a székről.Ez jól esett,nevettem végre egy jóóót!
Vendég
 


Bizzo
Legalább az ujjaink kondiba lesznek.Kép
De biztos egy ZSENI volt.Kép

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?