Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Monyoka!
De jo hogy raszantad magadKépKépKép!!!!!
Igy mar biztos hamar sikerulni fog!!!!!!!!
Hogy hogy meggondoltatok magatokat????

Eli!
Fel a fejjel!!Remelem bejon ez az uj allas!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


koszi csajok.Kép

ancsa a muszaly elmennem hiaba huzom,ez mar nem lesz jobb.ideges vagyok es feszult hogy mi a gond.Itt most nem a babadologra gondolok hanem a rendszertelen menzire.
azt akarom kideriteni mitol van.
szerintem tuti hogy hormonalis gondjaim vannak.
titkon remelem hogy ez a baj mert akkor kapok gyogyit es meggyogyulok.Ha nem ez a gond akkor addig megyek amig birok.Szerintem nyar vegen telen,johet a hsg.mar ha megcsinaljak ugy hogy a paromnak nemkell elotte kiskatonavizsgalatra mennie.

Kép
monyoka
 
 


En is azt sejtem hogy az lehet gondod mint nekem!Valoszinuleg azert rendszertelen a mensid,mert nincs PE-d!Kapsz ra gyogyszert es mar jon is baba!!!!KépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

ancsa neked milyen hormonod magas?

Kép
monyoka
 
 


ancsa neked milyen hormonod magas?

Kép
monyoka
 
 


Monyó,
nálad valszeg hormonális gond lesz! egy kis bogyószedéssel biztos hamar megoldható!
hidd el tényleg az is megnyugtató, ha megvan a gond! Kép

angel37
 
 


En hormonalisan rendben vagyok pedig a rendszeres UH szerint nem volt PE-m!Kaptam gyogyszert es most volt 2tuszom!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


angel az az igazsag hogy nagyon nagyon rettegek.
a remalmom a vervetel.10 esetbol 10 szer esek ossze.plusz ha beszelnek rola akkor mar kovalygok es levegore kell mennem.Most meg mar keszitem magam lelkileg hogy egy honapon belul tobbszor kell majd mennem.Mit mondjak..mar almatlan ejszakaim vannak emiatt.ha magas a hormonom es kapok gyogyit akkor kovetkezo honapban megint kell majd mennem vervetelre hogy ellenorizenek????

Kép
monyoka
 
 


hu ancsa az jo.ket tuszo egyszerreKépmikor kell megjonnie?mikor tudod meg hogy sikerult-e?

Kép
monyoka
 
 


Van mar valaki Dr.aki szoba johet?Vagy meg nem talaltal senkit????
Sajnos valoszinu hogy ellenorizni fogjak!
Gondolj arra,hogy miert teszed,es ugy konnyebb lesz elviselni!!!!!!
A tesom meg 28eves koraban is elkezdett sirni amikor vervetelre ment!Aztan amikor kivizsgalasra ment a baba miatt,akkor o is erre gondolt hogy a baba miatt kell!Most meg mar olyan sok dolgon tul van hogy megsem kottyan neki egy vervetel!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


8nap mulva tesztelek!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jaj, szegény... így nem bírod a tűt? Kép
Talán kicsit biztató, hogy több hormont is egy kémcsőből néztek, tehát egyszerre egy szúrás!
Ha van gond és kezelni kell, az ellenőrzést valszeg nem úszod meg Kép
Ó, én a kórházban úgy néztem, ki mint a sündisznó (legalábbis a kézfejem) Kép,
+ minden este hasbaszúrtak vérhígítóval (na azt én is utáltam... brrr)

angel37
 
 


Hú Ancsa,
8 nap! De szép Bálint-nap lenne! Kép

angel37
 
 


Ebben remenykedem en is!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ket klinikat neztem es egy magandokit.most varom hogy az egyik klinika elkuldje emilben az arait,a masiknak mar tudom.sajna nekem a penz is szamit.
kozepidoben akarok menni hatha lat valamit.hogy volt-e pem,vagy estleg tuszot.egy legyt ket csapasraKépKép
vervetel.amikor a kortizonom neztek(mellekvese termel egy ilyen hormont)akkor egy nap ketszer kellet mennem vervetelre.reggel 8kor es d.utan 4 kor.Iszonyu hoseg volt es en meg rovidujjuban ugy neztem ki mint egy jofajta drogos,a,ket lila kezemmelKépKép
azt is kibirtam valahogy.delutan mar azon nevettunk a barinommel hogy nezek kiKép
ja meg amikor erzestelenito nelkul kivettek a ragofogamat(akkor picit elajultam)akkor is csak nevettunk utanna azon hogy kint osszeesett a baratnom es amikor kileptem locsoltakKép
most is a baratnommel megyek hatha ugy viccesebb leszKép

Kép
monyoka
 
 


ancsa akkor 8 nap mulva kezem labam x ben miattadKép

Kép
monyoka
 
 


Barátnővel menni tényleg jó ötlet!
Régen mentünk párban nőgyogyihoz, és vinnyogva végigröhögtük a várakozást! Csoda, hogy nem küldtek el! Kép

Rágófogat érzéstelenítés nélkül! Te jó ég! Elég barbár a doki! Én tömetni se szoktam anélkül! Kép Bátor vagy, hogy engedted!

angel37
 
 


Koszonom Monyoka!
En is nagyon nagyon szoritok nektek,hogy sikeruljon egy igazan lelkes orvost talalnotok,aki megoldja a problemat!!Kép

Lanyok!
En most kicsit lelepek!Majd kesobb jovok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


angel.be volt gyulladva a fogyoker.kattanm egy erzestelenitot de nem hatot semmit.aztan kaptam megegyet de az sem hatot.Aztmondta a doki hogy ez mar egy lovat is kiutott volnaKépKép
kerdezte hogy vallalom-e hogy igy erzestelenito nelkul kihuzza,vagy varunk vele meg elnem mulik a gyulladas.
mondtam neki hogy en nem varok semmit,vegye ki.
akkor eleg jonak tuntek az eselyeim,de akkor nagyon beparaztam mikor az aszisztens hozta a vizes borogatas meg egy kancsoba vizet.huuuuuuu de feltem akkor.
nagyon fajt nem is tudom hogy birtam ki.
persze mielott kijottem azt mondtam nem is fajt,bolhacsipes az egesz.persze ok nevettek,tudtak hogy hazudok.
asztan egy fel ora mulva kezdett valamelyest hatni a zsibaszto.Olyan viccel volt meg a cigi is kiesett a szambolKépKépmeg csorgott a nyalamKép

Kép
monyoka
 
 


Bátor vagy, nem mondom! Bravó! Kép
Én tuti vártam volna!
A zsibbasztó vicces, mondhatni elmebeteg arckifejezést tud varázsolni! Kép
A fogamnál én akkor ijedtem meg, mikor kérte a doki a vésőt! Érzéstelenítéssel együtt is... Nem hittem el, hogy az a hang a pofámból jön! Kép Mint a kőtörés! Kép

angel37
 
 


Hol vagytok???????????

Kép
breni
 
 


Háj, Csajok,

Olik, nagy nagy gratula. Kép

Angyal,
faros zebra má nem is jó? Kép
Kivizsgálásnál előrébb van a kiskatona, mint a hsg. Mert ha -ne úgy legyen- párodnak nagyon rossz az eredménye, akkor nem is kell ezen a procedúrán átmenned. Vagy volt már díszszemle?
Persze megértem, hogy tudni szeretnéd, mi a szitu e téren...
Én jónak tekintem a cukrom. Kép Cukorszirup után 5.4 egész jó. Kép Megyek a héten táppénzespapírokért háziorvoshoz, ott majd megkérem, nézzék meg stixszel az éhgyomrit. A kórházban is kicsöppentettem stixre, amit a labor 7-nek mért az 5.0 lett, a második meg 5.5 a stixen. Szerintem valamit elírhattak a laborban. Vagy legalábbis remélem. KépKépKép

Monyó,
ha ennyire számít a pénz, miért mész magándokihoz? Térítésmentesen kórházi ambulancián nem csinálják nálatok?
Én is utálom, ha engem megszúrnak, bár azért nem ennyire, mint te. Sokkal jobb a tű másik végén állni. Kép
Eccer nekem is húztak így fogamat, jött a maradó a tejfog meg eltört, és bent maradt az ínyben az alsó része, begyulladt. Engem vagy anyát meg se kérdezett a doki (6 éves voltam), csak nekem esett, úgy, hogy nem hatott az érzéstelenítő a gyulladás miatt. Anya elájult, nekem meg marhára fájt. Remek volt. Kép

Eli,
ha zavar a fizu, megértem. De akkor tutira ne felvételizz az orvosira, mert én is kevesebbet keresek, mint nálatok a "legutolsó raktáros". Kép
Szerintem esélyekkel nem állsz rosszul ebben a hónapban, még ezer százalékkal azért ne add fel! Kép

Julcsi,
szerintem képtelenség a férjednek nem fosni egy ilyen vizsgálat előtt. A "modern élet" (sok meló, hajtás, stressz, kevés alvás) nem kedvez a katonáknak, de hát marha nehéz váltani is. Kép Sajnálom, hogy így megviseli a párod, bár természetes szerintem.
A naptáros beszólás tőle nagyon tetszett! KépKépKép


Na, ez az egy katona is elég... Hát, elég bizony, ha már befúrta magát a petesejtbe. De mire oda eljut a rögö úton sok társa életét veszti, így nem árt, ha van "választék".

Breni,
jó hír a dupla csík. Kép

Ági
25+2
potter_76
 
 


Szia Ági!Magadról nem is írtál?Jól vagytok.Mesélj!Szerinted jó ha aznap voltunk együtt amikor csináltam a tesztet,mert én tegnap éreztem nagyon a pét,meg ma reggel egy kislabdát,de szombaton délután lett az LH 2 erős csíkos.Ha jók a kiskatonák meg az én cuccom is jó akkor van esély,ugye?

Kép
breni
 
 


SZia Potter! Kép

Én pont hogy a farost néztem ki! Kép

Seregszemle még csak tervben, de sajnos az előzményeim miatt az átjárhatóság az esélyes ludas...Kép És megnyugtató lenne, hogy ezt is megnéztük... Kép De holnap konkrétan rákérdezek!

Tényleg, megvannak még a tuti matricáid? Kép Kép Kép

angel37
 
 


Breni,
elvileg az LH csúcs utáni 16-36 óra alatt illik kiszabadulnia egy magára vmit is adó petesejtnek...szerintem jól csináltátok. Kép
Köszi a kérdésedet, jól megvagyunk. Kép A gyerök még mindig keresztben, mert amikor nagyot rúg, akkor az ellentétes oldalon le is fejel. Kép Amikor érzem, hogy ébren van, símogatom a hasam, amikor abbahagyom, akkor mocorog, aztán lapít egy sort az én jelzésemre várva, így kommunikálunk. Kép A hetek alapján most olyan 30 cm-es lehet, és 700-800 gramm. Kép Még nincs kismamatartásom, szerintem akkora a seggem, hogy símán egyensúlyban tart.
Most kezdek kicsit parázni az ismeretlen ránk váró élményektől...de sose várjon rám rosszabb feladat. Kép


Angyal,
nekem is a faros tetszett. Kép
Már megint letelt 3 hónap? Tuti matricák megvannak! A kérdés az, milyen viszonyban vagy a dokiddal...belefér egy szíves matrica is? Mer az is van! Kép
Ha most megeszek egy banánt, akkor ne dobjam ki a "csikítás" matricát? Vagy szerinted az nagyon nyárias? Kép
potter_76
 
 


Ági!Kép

Kép
breni
 
 


Bizony kereken 3 hónap, és megint épp 7-e! Kép

Szivecske? Jöhet! Kép Majd megmondom, hogy ne úgy értse, ez csak dísz! Kép

A csikítás inkább férfi testrészre való! Kép Kép Kép Ha a doki gondolja, ráragasztom! Kép

angel37
 
 


Angyal,
Kép
potter_76
 
 


Sziasztok! Szép napot mindenkinek!
Szia Angel, és szia Eli (Nektek külön!)

Na túl a hétvégén....Sajnos rossz hírem van. Péntek este megjött...Kép úgyhogy az első próbálkozási hónap kilőve...nem baj ez azt is jelenti hogy új hónap, új remények. Tiszta lappal indulunk megint.Kép
Vendég
 


Egyébként szeretnék üdvözölni mndenkit aki éppen itt tartózkodik!

Angel, Eli hogy vagytok? Jól telt a hétvége?Kép
Vendég
 


Angel Te már jártas vagy az ügyben, a véleményedet szeretném kérni, de ha más is tud annak is szíves venném a tanácsát. A babanet kalkulátora szerint az ovulációs időszak nekem febr. 13-18-ra esik. Mit javasoltok. Febr. 13, 15, 17-én jó az akciózás? Úgy értem tudnak újra termelődni ilyen rövid időszakok alatt a spermiumok? ....

Olyan jól lenne most összehozni egy novemberi kis picuritKép
Vendég
 


SZia Tűzmanó!Kép

Elvileg a kétnaponta akciót szokták mondani ... én azt mondom, min. kétnaponta legyen! Kép

Sajnálom, hogy megjött Kép

angel37
 
 


Jaj Angi, most olvastam vissza csak a mai levelezést.

úgy sajnálom szegény ELit, szegény nagyon szomorú..

én meg itt nyavalygok 1 hónap után pedig Ti is már egy éve próbálkoztok.Kép
Vendég
 


Angi,
Egyébként tökéletesen megértem szegényt és Téged is. Itt van pl. a barátnőm, akiről pénteken írtam. Õ úgy esett teherbe 2. gyerkőccel h abszolút nem is akarta (új pasija vn, aki nagyon fiatal hozzá) és kúp mellett elsőre teherbe esett. Tudom nem szép dolog irígykedni, engem mégis nagyon emészt..

Egyébként Eli, emit a mhelyről írtál tökéletesen átérzem. Én három éve vagyok egy hihetelen és sajnos egyre szemetebb multinál ahol kitapossák az ember belét minden nap, ahol csak sunyizás megy állandóan. Én itt vagyok a főnök titkárnője és minden nap úgy jövök be hogy a gyomrom forog az idegességtől, és mindennap úgy jövök be, hogy na most lesz az uolsó mert felmondok. És a baba project miatt eddig mindig kitartottam vhogy..Kép
Vendég
 


Eli , Ha elmész az új mhelyre és terhes lesz nem küldenek majd el próbaidő alatt?
Vendég
 


Semmi gond, én is szoktam irígykedni! Kép

SZtem a próbaidő alatt nem kell, hogy tudjon róla bárki is a munkahelyen, 3 hósig nagyjából még titkolni is lehet... Kép

angel37
 
 


Hát igen. Egyébként ha már nem próbaidős vagy akkor minél előbb meg kell mondani, mert a felmondási védelem csak onnantól él. Képzeld, anyukám mesélte, hogy volt egy lány aki bár tudott róla, mégsem közölte a munkáltatójával várni akart 1-2 hónapig. Aztán közben szépen felmondtak neki. Beperelte a céget, hogy jogellenesen küldték el, de mivel ő is tudott a terhességéről elvesztette a pert. Szép.. nem? Egyébként ha próbaidős akkor meg célszerű kihúzni a bejelentéssel addig amiíg le nem telik a próbaidő.
Vendég
 


Szerintem egyébként ez egy tök nagy szemétség. Miért vagyok én köteles pl. 6 hetesen a nőgyógyász papírját lebegtetve közölni a munkáltatóval h terhes vagyok? Az első 2 hónapban simán elmehet a baba Kép, utána meg majd azért keresnek a kirúgáshoz vmi okot, mert tudják h Te úgyis gyereket akartál...egy multinál még meg is köveznek egy ilyen húzásértKép
Vendég
 


Latom nincs mar senkiKép!
JO EJSZAKAT MINDENKINEK!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


A tegnapi napunk a kórházban végződött.
Szombat este megjött (Julcsi javíts 2. cn), szerencsére pontosan. Nem volt semmi bajom, még fejfájás sem gyötört. A tegnapi egész napom is jó volt. Majd 9-kor lefeküdtem,és nem sokkal utána begörcsölt a hasam. Iszonyatosan fájt. 10 körülhozattam Robival Cataflamot, de nem használt. Sírtam annyira fájt. Nagyon ki voltam,mert talán még ált. sulis koromban görcsöltem utoljára. Szegény férjemnek csak szorítottam a kezét. Annyira fájt, hogy megmozdulni sem bírtam. Fél 11-kor hívom Kaz orvosom, hogy mi van velem. Szerencsére pont ügyelt, így bevitt a férjem. (de mondta egyébként is bejött volna velünk) Megvizsgált,megultrahangozott, de szerencsére semmi kórosat nem talált. Bár nekem még vizsgálat sosem fájt, de most ahogy hozzáért a hasamhoz, sírni tudtam volna. Kaptam vénásan egy No-spa-Algopyrin keveréket. Azt mondta nagyon be van gyulladva. Kaptam antibiotikumot, meg egy port, ami szintén antibiotikum, egy adag van benne, a vesét mossa át, vagy mi. Fel kell oldani,meginni, 2 órán keresztül nem szabad wc-re menni, majd rengeteget kell inni. Így el tudtam aludni,hajnalban 4-körül megébredtem, akkor is fájt, de nem volt olyan vészes. Most is fáj, de amit kaptam fájdalomcsillapítót abból 2-t lehet bevenni egy nap, így még várok, hátha lesz még rosszabb...
Azt mondta az orvosom hogy, jó lenne a lapar mindenképp...

moni
 
 


Szia Móni!

Nagyon sajnálom ami veled történt! Kép
Mielőbbi gyógyulást kivánok!

Kép
lara26
 
 


Szia Moni!

Bár nem ismerlek, ennek ellenére nagyon sajnálom. Felfázás?-vagy mi történt Veled? Kép
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Julcsi légyszi írjál át 1 cn-re, és 28-30as ciklusra, köszi!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi vagy tudod mit? 30-ra írd légyszi! Köszi!

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt!
Eliza!Úgy sajnálom.

Kép
breni
 
 


Breni nagyon köszi, de már nem érdekel az egész!
Mindjárt hívom a kinezt ha egyedül leszek. Kiváncsi vagyok mit mondd. (Még csak kicsit van meg, ép hogy....., de nem érdekes)

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt Csajok!

Móni!
Sajnálom, hogy így jártál. Kép Remélem, hogy nem lesz nagyon szükség a további fájdalomcsillapítókra. Majd jelentkezzél, hogy hogy vagy!!

Eli!
Kép

Olik!
Gratulálok a picúrhoz!! KépBárcsak már én is itt tartanék! Kép Úgy várom már, hogy meglegyen a picúrom, de még 4 hónapot kell rá várnom.

Angyal!

Ma mész dokihoz? Most már tényleg csinálhatna valami komolyabb kivizsgálást. Most már csak sima matrica? Semmi flitter, vagy ilyesmi?? Kép

Ági!

Nekem már kismamatartásom van! Kép Úgy nézek ki oldalról, mint egy kacsa. Kép Amúgy sem mondhatni, hogy lapos lenne a hátsóm. Most már elég nagy a dudor is elől. Kisfiam hol keresztben, hogy fejjel lefelé leledzik. Elég rendesen zsibbasztja a gyomromat, noés rúgja is. Ha előre hajolok, akkor meg jön a kaparászás alul, mert nem tetszik neki, hogy összenyomom a buksiját. Valamit ki kell találnom, mert nem hagyhatom, hogy már most a fejemre nőjjön. Kép

Betti
22+4 (22+5)

Betti
betti73
 
 


Na beszéltem is vele. Mondta, hogy ő tudta, hogy megfog jönni (mivel hol van még március, mivel márciust céloztuk meg baba ügyileg, hogy akkorra össze fog jönni, legkésőbb március végéig), sőt én 11-re vártam, ő meg még multkor megmondta, hogy 7én fog megjönni. A lényeg, hogy nekem mindig olyan görcseim voltak, mint állat, most meg nem is éreztem, hogy megjön, sőt még a szokásos barnázgatás sem volt napokig előtte. Õ meg mondta, hogy azért nem fáj meg ilyenek, mivel az úgy nevezett női fakkomból minden kilett oldva. Lányok én hiszek, hogy március végéig össze fog jönni a babó, de ha nem, én hülyét kapok. Mondta, hogy ahogy megbeszéltük 15én legyünk együtt a Tomival, előtte 8-9 napig ne, ami egyszerű lesz, mivel most megjött, és 16án megyek, és addig még bármi lehet. Hát az az igazság, hogy nem arra fogok készülni, hogy azt mondja, ott a babó a pociban, hanem arra, hogy itt a következő időpont, ekkor legyetek együtt stb. De márciusig még kibírom!

Kép
elizabeth25
 
 


Bocsi lányok, hogy hosszú voltam!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Ez a beszéd,ezt az Elizát szeretem.Márciusra tuti befutó vagy.
Én ma sem érzem túl jól magam.Kép

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?