Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa,
mit hogy hogy? Kép

angel37
 
 


Hogy hogy beneztel?Ebbol arra kovetkeztetek hogy tenyleg jobban vagy!Es ennek nagyon orulok!!!!
Azt gondoltam hogy biztos azert nem jossz mar ilyenkor hogy legalabb otthon mellozd a baba temat!Igy volt?
Bocsanat mindenkitol,de nagyon porgos vagyok mostKépKépKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Esténként nem szoktam jönni, mert nincs netünk otthon, ami nem is baj! Kép De most a szüleimnél vagyunk, és itt van! Kép
A témát sajna nem tudom mellőzni! Kép

angel37
 
 

 
 

Node mindjárt ide akar férni a párom, úgyhogy nincs sok idő!

angel37
 
 


Kis ordogod hogy van???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!

Egy picit hasonlít, de ennek felfelé kell, hogy ívelődjön. Kép
Ez nem eshet le. Kép

Kép
lara26
 
 


Lara!
Igen!KépEz biztos fent is maradKép!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt!

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!


Jó reggelt mindenkinek!
Képzeljétek kaptam egy állásajánlatot, holnap megyek. Kép Kiváncsiságból, hátha. Kép

Hogy vagytok egyébként ma reggel?

Kép
elizabeth25
 
 


Velem annyi van, hogy 37.0 a hőm, már három napja, de a pocim ma reggel tök elkezdett fájni. Ami furi, és nagyon örülök neki, hogy a mensi előtti barnázgatás még nem kezdődött, és egy pati sincs rajtam, az arcom olyan, mint a "babapopsi". Holnaptól viszont bármelyik nap várható a mensi, egészen szombatig. Úgyhogy tuti befutó, szerintem. Kép EZ VAN! Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Helló Eliza!
Nem érzem jól magam,szédülök hányingerem van.Még mindig érzem a jobb petefészkem,mintha egy teniszlabda lenne ott.Olyan fura.
És egyébként hogy vagy?

Kép
breni
 
 


Ezt leszámítva? Kép
Pont sírok! Eltört a mécses, nem bírtam tovább! Kép Ez van!

Kép
elizabeth25
 
 


Üdv!

Reni,
ez a teniszlabda nem lehet egy jó kis PÉ? Kép

Eli,
mi a baj megint?
nem jó hír az álláslehetőség?

angel37
 
 


Eliza!Gondolom mit érzel.De hidd el hogy nem lesz semmi baj,ha most nem is sikerült még a febr.15.-ei sikerülhet.Bízz benne kérlek.Mást úgysem tudsz tenni.Oké?Ne légy ennyire szomorú.

Angel!Szombaton du kiváncsiságból csináltam 1 LH tesztet,nem kellett volna még de csináltam és volt 2 tök erős csíkom,este el is kaptam a páromat.Hát csak reménykedni tudok.....Veled mizu?

Kép
breni
 
 


Reni,
akkor az időzítéssel nem volt gond! Kép reméljük a legjobbakat! Kép ++++++
hányadik napon vagy?

Velem semmi... pé közeleg, holnap megyek dokihoz!

angel37
 
 


Breni köszi a biztatást, de ettől most nem igazán leszek jobban. Én már nem bízom semmiben sem! Kép

Angel az a baj, hogy megint úgy néz ki, hogy megfog jönni és már nehezen birom, eddig tartottam magamat, de most kész. Kép Az álláslehetőség jó ajánlat az Érdi Orvosi Rendelő (tudjátok olyan nagy rendelő ahol van minden), ott az igazgató keres egy titkárnőt. Holnap megyek megbeszélésre. Nagyon örülök neki, de majd meglátjuk. Eddig a baba miatt nem váltottam, pedig lett volna más lehetőség, mert mi lesz ha összejön, ezt játszom már 7 hónapja, de most már nem fogok ezek morfondírozni, majd kiderül. Állandó stresszben vagyok most is, már teljesen kész vagyok! Arról nem is beszélve, hogy én keresek a legkevesebbet a cégnél, a legutolsó raktáros, akinek van egy szakmunkása és keres 128 000 Ft nettót én meg 108 000-t amiből soha nem kapok meg annyit.

Kép
elizabeth25
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 105 29 nap Budapest 35 év Kép
Banya 2005. febr. 94 28-30 nap Pécs 24 év Kép
Adi 2005. aug. 87 ? Rendszertelen Pécs 28 év Kép
Kikike 2005 május 68 39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év -
Anita(Nyenye) 2005. nov. 37 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
O. Kriszti 2005. febr. 37 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 35 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Kata 2005. dec. 32 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Móni 2005. márc. 30 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Elizabeth 2005.júl. 27 30-32 nap rendszeres Budapest 25 év -
Lara 2005. ápr. 26 24-36 nap Komló 26 év -
Vk Hajni 2003. júl. 23 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Ancsa 2003. okt. 20 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba
Reni 2005. szept. 18 33-37 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Beuka 2004. szept. 16 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év febr.21. 1. konz.
Kamilla 2005. máj. 47 24-26 nap Budapest 27 év -
Julcsi 2005. márc. 4 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év febr.23vérvétel </pre>
Julcsi2
 


Eliza!Tudom,csak próbállak egy kicsit jobb kedvre deríteni.De nem megy.KépNem írok akkor most semmit neked.De gondolok rád.

Angel!Hát nagyon remélem,hogy sikeres volt.Ma vagyok a 18.napon.

Kép
breni
 
 


Breni köszi azért a biztatást! Aranyos vagy. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, köszi a táblát. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tűzmanó, nem akarsz a táblába kerülni?

Ági, Neked van valami jó recepted erre? Szerintem lehetetlen! Ráadásul párom barátja bejelntette, hogy jön náluk a 2. baba. Azt mondta párom, hogyha mégegyszer megkérdezik, hogy nálunk mi van már, akkor ő megmondja az igazat, hogy ő impotens. Szóval nem is gondoltam, hogy így megviselte ez a dolog. Alíg bírtam kiverni a fejéből ezt a hülyeséget. Talán nem is sikerült. Pedig én nagyon örülök, hogy az inszemhez elég. Sőt!
És én nem tartom kizártnak a spontán teherbeesést sem. Sokak sokkal rosszabb eredménnyel küszködnek. Én nem látom ezt olyan tragikusnak, de gondolom a férfiak ezt máshogy élik meg. Mindenesetre póbálom meggyőzni arról, hogy ez szép eredmény, hiszen én tényle örültem neki. És én nem bánom, ha inszemes baba lesz! Kép Kép
Ági, örülök, hogy nincs a cukroddal baj!

Ancsa, nem tudom, hogy mikor kell. Először megvárjuk a 21. napi vérvételt, aztán beszélgetünk, hogy mi a következő lépés. Azt hiszem nem úszom meg a HSG-t. Azért addig is hajtunk a spontán bébire!
Mindenkinek köszönöm a drukkot!

Hajni, remélem nem lesz a párodnak komoly baja! Írj, ha megtudsz valmit!
Julcsi2
 


Eli,
hát ezt a megint megjövős problémát sajna ismerem...Kép
én fél év után konyultam le, akkor jöttem ide a topicba Kép kb. második hónapja már igazából izgulni se tudok a ciklus második felében Kép

jó lenne, ha bejönne ez az állás, a váltás biztos jót tenne! Kép lehet, hogy a stressz miatt nem jön össze...

Reni,
így azért belőhető, hogy mikorra NEM kéne megjönnie! Kép

angel37
 
 


Szia Julcsi,
szegény párod akkor tényleg el lehet keseredve Kép
egyébként sztem sem kizárt a spontán teherbeesés sem! Kép

angel37
 
 


Angel!Gondolom 30-32.napon és képzeld az egyik horoszkóp febr.20-ra azt írta hogy ez a nap lesz az év lgjobb(szerencsésebb) napja akkor leszek a 32.napon.Kép
Julcsi!Szerintem sem add fel a spontán teherbeesést,bár én nem értek hozzá.

Kép
breni
 
 


Hú Reni! Kép
Aznapra izzítsál be egy tesztet! Kép

Az a fura, hogy a dokik egy csomószor azzal szeretnek példálózni, hogy egy db is elég a teherbeeéshez... akkor a 9M mozgó miért nem???
Persze én se vagyok andrológus! Kép

angel37
 
 


Angel, még egy ideig talán bírom, de majd elválik! Félek, hogy nem lehet babánk vagy nem tudom! Kép
Ti mióta próbálkoztok?

Julcsi, most olvastam vissza, nagyon sajnálom, de annak örülök, hogy lehet babátok, ha máshogyan is. Kép Mi a következő lépés?

Kép
elizabeth25
 
 


Angel ez érdekes téma amit felvetettél egyébként. Ahány doki annyi mindent mondd! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Nekem azt mondta a doki, hogy pont jó időben voltunk együtt, és ráadásul a 30 nap kihagyás, az nagyon-nagyon jó esély, ahhoz képest mégsem sikerült, vagyis nagyon úgy néz ki! Kép Miért nem?????

Lányok nekünk miért kell ennyire megszenvedni????

Kép
elizabeth25
 
 


Most telik le az egy év Kép
A december volt az egyetlen hó, hogy nem volt akció a kellő időben...

A dokik sztem abban se tudnak megegyezni, hogy kétnaponta szex v. naponta... Ha egyik módon csinálod, nyilván a másikat javasolják! Kép Lehet, hogy ezt is felírom a holnapi kérdéseim közé... Kép

angel37
 
 


Eliza!Hát ez nagyon kérdés.
Nekem egy jósnő aki tényleg jóslással keresi a pénzét,azt mondta hogy nekem sokkal többet kell harcolnom mindenért,mert ezzel vezekelek,mert előző életemben tettem vmi rosszat és ezzel büntett.Jó mi?Bár nem nagyon hiszek benne,de látni látom hogy nem megy semmi elsőre.

Kép
breni
 
 


Angel, ahány doki, annyi félét mondd! Jobb ha az ember nem hisze egyiknek sem. Kép

Az a rossz, én pont azon gondolkoztam tegnap, hogy akik általában nem tervezik, vagy nem akarják, azoknak pikk-pakk ott a babó, akik meg nagyon szeretnék azokat meg szívatja az élet agyba-főbe. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Breni, nekem is hasonlót mondott az asztrológus ismerős, bár én nem hiszek abban, de azt mondta, hogy a babáért nagyon megkell majd küzdenem. Én úgy vagyok vele, hogy a 7 hónap nekem már elég sok! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Még ez se ilyen egyszerű...
Van aki, akarja, és megy is gyorsan! (három barátnőm kapásból)
Csak hát akiknek pikk-pakk megy nem topikolnak gólyaváróban, mint mi Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Lányok,ne szomorkodjatok!Küldök egy zebracsordát hozzátok:

Kép

Julcsi
A holnapi tábliban légyszike javítsd majd ki a cn-m!Ma itt tartok:
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel ez igaz! Kép

Az egyik barátnőmnek egy év alatt jött össze, a másiknak két év alatt, a négy barátnőm, akik meg a kinezhet mentek a végén, abból kettő 1,5 évig, a másik kettő pedig 2 évig próbálkozott vagyis próbálkoztak. Kép
Felhívtam a kinezt, kérdeztem tőle, mit kéne éreznem, ha babás lennék, mondta, hogy méh alatti has szurkálást (az nincs), pocifeszülést (az van, de a mensi miatt is lehet, bár ilyen még nem volt), meg egy hét múlva mellfeszülést (hát az is van jóócskán), de ezek szerintem mind a mensi előtti szokásos tünetek. Kép Mondta, hogy megnéz, hogy van-e valami, bár szerintem felesleges, mert úgy sincs semmi! Bár amég nem jön meg az előbarnázgatás, meg a reggeli hőm 37.0 addig talán még reménykedek! Kép, de ez szerintem nem sokáig lesz már így. Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi OKR, hátha segít! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Kriszta,
köszi! Kép
az enyém amelyik a seggét mutatja! Kép

Eli,

A kinez ezt is megmondja, mit kellene érzened?
Sztem azért a tünetek lehetnek mások! Kép

De jól mondod! Amíg még nincs pecsét sem, addig igazán nincs miért nem reménykedni! Kép Kép Elég onnantól letörni! Kép

angel37
 
 


Angel, hát köszi, de nem reménykedem, kisebb lesz a pofáraesés. Kép Elkönyveltem ez a hónap sem sikerült, majd jön amikor akar, most már "leteszek" a dologról.

Kép
elizabeth25
 
 


Az a "baj", hogy amég az ember nem volt terhes, nem tudja, hogy mit kellene éreznie, vagy, hogy mit fog érezni. Mindenkinél más!

Kép
elizabeth25
 
 


A babanet chat-en már megint valaki terhes lett, ráadásul úgy, hogy nem is "akartak második babát még". Na most ez volt nekem a kegyelemdöfés. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Neeeeeeeee!Ettől rosszul vagyok,nem akartak még 2.-at,akkor miért nem védekeztek valahogy?Ezt úgy utálom.

Kép
breni
 
 


Breni ez van!

Kép
elizabeth25
 
 


sziasztok.

angel ti mar elkezdtetek a kivizsgalasokat?vagy vartok?

breni ha a tesztcsik olyan eros volt mint a kontrol akkor jo eselyeid vannak hogy egy jo darabig nem lesz menzidKép

eli naugi,majd jon a babao amikor akar.)

Kép
monyoka
 
 


Köszi monyo, aranyos vagy, de most eléggé padlón vagyok, de majd igyekszem összeszedni magamat!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyo!Hogy vagy?Mesélj.Remélem hogy tényleg jó volt a teszt.Meg mi is este.Bízok benne.

Kép
breni
 
 


breni.en orvoskeresesben vagyok epp.
Ha megvan a doki akkor jon a hormonvizsgalat.
aztan nyaron bebabasodok es keszKépKép

Kép
monyoka
 
 


Monyo, ez a beszéd! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Monyó! Kép

A hormonvizsgálat már megvolt, bár sejthető volt, hogy nem ott a gond...
most rámennénk az átjárhatóságra!

Mi hír veled? Kép

angel37
 
 


Monyo!Úgy legyen.Minél hamarabb sikerüljön,azt kívánom.

Kép
breni
 
 


OK, már látom! Így legyen! Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?