Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vacsi közben beugrok egy kicsit,hátha így kevesebbet eszemKép

Anita!
Bizti csavarogsz.Én remélem,hogy nem Vecsésen és holnap is beadhatom a szabásmintákat.

Andi!

Mi az Erzsébet téren lakunk,ez nincs olyan messze a lakóparktól.Nyáron sokat sétáltunk(és remélem fogunk is) arra.
A diéta tűrhető,most éppen sült csirkét eszem natúr joghurtos salátával.Az tetszik ebben,hogy tényleg nem kell éhezni.
Te mennyire vetted szigorúan?Ettél pl édességet?
Vettem édesítőtablettát is.Sajna sima ásv.vizet nem tudok inni,ezért Deitet iszom,ami cukorbetegeknek való.Szerinted az jó?

Ildi!
A Nededentről hallottam,de csak most esett le,hogy írtad.
Apósék ugye vasárnap jönnek,pesze de 10-kor,inkább nem mondok semmit.
Mi az Anyuval hétfőn tartjuk.Ragaszkodni szoktunk hozzá,hogy mindenkinek az adott napon ünnepeljük meg.A két fiú szülinapja pl 4 nap különbséggel van,de azt is külön megtartottuk.
Lesz torta,persze a Gabrielből,majd rakok képet.
Kap még egy játék babahordozót,könyvet,stb.
Jövő hét végén jönnek még a keresztszülei is(12-én),akkor tartjuk a húgom szülinapját is(neki 14-én van).
Anyukák szülinapja?Tőlem mehet.

Megyek tornázni,később még megpróbálok jönni.
Addig is itt van két kép a fiúk szülinapjáról(igaz már régi):Kép

Kép

Nóra

Lányok!
Szexvideokat nem megnyitni,mert azon jön a vírus!!!Kép

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra!

Nagyon jók a képek!Hogy mennyire hasonlítanak ezek a gyerekek?!

Ti is mindig figurás tortát rendeltek?
Az tök jó. Mi is a Gabriellből rendeltük a Dávidnak a vonatot.Csak olyan sok féle van,hogy alig tudtam választani. A Zsoltinak is rendelt anyósom a 30-ra halacskát és kamiont a Karamellből,az is nagyon jól megvolt csinálvaKép

Az az autó nagyon jó,de a bóhoc is nagyon aranyos.Õk kérték vagy te választottad?
Képes tortát csináltattál már?

Úgy látom nektek is beindult a szülinapozás.Nekünk ált. ősszel van több,de már most elkezdődik.Se vége,se hossza.Ma volt a hugomnak Emőke(,Kriszti ismeri,csak azért irom le a nevét) (26),sőt a kisebbik fia Balázs (ma van a névnapja),12-én apukám 50 éves, 16-án pedig a nagyobbik fia a hugomnak 5 éves.
Már nem tudja az ember,hogy mit vegyen,komolyan.


Kitornáztad magad?

Jócakát!
Ildikó
ilgya1
 
 


Juj,és remélem,hogy megussza mindenki"Kamaszutra"-t!
ilgya1
 
 

 
 

Szia Ildi!

Tornával kapcsolatban azt kell megállapítanom,hogy nagyon el vagyok lustulva.Jó,ha a felét meg tudom csinálniKépDe nem adom fel!

Igen mi is mindig figurás tortát rendelünk mióta a Tamara megszületett.Tegyem fel a többit is?
Egy év volt kivétel,amikor a Kristóf tejmentes diétán volt,akkor a Tamara is és a Kristóf is Sacher tortát kapott,mert azt meg tudták csinálni csak növényi alapanyagokból.
Egyszer volt képes tortánk,igaz nem fényképes,a Barbie volt rajta az ostyalapon.Ugyanannyiba került,mint ami fel van habozva,de nem volt jó.Az ostyán csak egy vékony átlátszó zseléréteg van,nagyon ízetlen.
Tényleg nagy a választék,de Kristóf már mondjuk kérte az autót.Viktor még nem tudott nyilatkozniKép
Ja,most úgy van,hogy a fagyis pult tele van tortamintákkal.Onnan választottunk,mert Tamarának nem volt elképzelése.

Tudsz feltenni képet a kamionról meg a halacskáról?Mi még nem rendeltünk a Karamellből,pedig itt van nem messze.

Itt van két kép a Tamara tavalyi tortájáról,ez az ostyás:
Kép
Kép

Jó éjszakát!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Látom zajlik az élet tök jók a képek!
Ildi!
Nem hinném hogy a fogíny masszirozás elősegíti a fog növekedést bár kitudja? Az enyimek előszeretettel ették kicsinek a fogkrémet Kép
Nóra!
Milyen fogyókúrát csinálsz? Én átérzem a helyzetedet mert én is fogyózom 15 kg fogytam eddig de még kéne vagy 10-15-öt Kép
Tornázni is járok az egyik barátnőmmel bár nem tudom mi lesz mert megy műtétre és akkor ki kiell hagyni , itthon meg nagyon lusti vagyok de úgy néz ki ez lesz a megoldás egy időre Kép
Idna!
Úgy irigyellek amiért jársz vezetni , én már legalább 5 éve készülök de mindig másra kell a pénzKép Most megint nagyon be vagyok indulva de nem tudom mi lesz. A párom se nagyon akarja félt, vagy lehet hogy csak az autót. Néha nagyon jó volna amikor sok az elintézni való tök szar buszhoz igazodni. Kép
Na mindegy majd egyszer nekem is lesz jogsim Kép

Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek,ma 1/4 11-kor keltünk felKépDe mindenki ám!Viktor 6-kor kért cicit,aztán köztünk visszaaludt.
Amúgy egész nap takarítottam.

Anita!
Apa átvitte a szabásmintákat.Remélem nem túl későKép

Kriszti!
Norbi updatet csinálok egy kis itthoni tornával kombinálva.Ma mondjuk a tornát kihagytam.
A barátnőm,akivel el tudnék járni tornázni terhes.Bár egyszer már jártunk együtt,amikor a Tamara volt 1 éves,de torna után mindig a McDonald's-ban kötöttünk kiKép

Képzeljétek!
Minden este,amikor lámpázom a Viktor fülét énekelni kell neki,hogy ott maradjon.Tegnap este jutott eszembe az "elment vadászni....".
A végén van,hogy "ide szaladt a nyulacska(és megcsikizzük a nyakát)".A Viktor ettől teljesen beijedt és kereste a nyuszit a pizsijében.Annyira,hogy félt még lefeküdni is,az ölemben kellett elaltatni.Ma is mutatta az ágyát,hogy oda szaladt....
Hihetetlen,nem?

Megyek,mert reggel kelni kell,jönnek Apósék 10-reKép(jó,hogy nem 8-ra).

Puszka

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Nagyon aranyos Tamara!Már komoly nőszemély!
Jó az a Barbies torta,ha lenne lányom.............(szép álomKép)biztos csináltatnánk ilyet.

Persze,hogy rakd fel a többi képet is!!!!!Sőt,kötelező!Kép

TornaKép
Csak így tovább!!!!
És képzeld rá kellett jönnöm,hogy el az utóbbi hetekben nagyon sokat híztam,65 kg bizti vagyok.
A példátokon felbuzdulva,én is neki állok fogyozni.
Mit is tornázol?
Tudom Kriszti az eljár,de én inkább itthon csinálnám,ha lehet. Az elején csináltam a Rubint Réka félét,amit a gyerekkel kell,de most már az nagyon durva lenne.Adjatok tippeket,köszike.

A Mc'Donalds-os torna utáni levezető nagyon tetszettKépKépKép
Hova jártatok? Õ fog mostanába szülni,igaz?Neki leszel a dulája?

Reggeli(déli)kelésKép
Nagyon helyes!!!!!!!!!!!!!Rád fért a pihi!

Majd mesélj a "buliról"!!!!Miket kaptak a gyerekek apóséktól?Kép

Nyulacskás sztoriKép
Nagyon durva!!!!!!Nem is gondolná az ember,hogy van ezekbe a picikbe ekkora félelem érzet.Honnan tudják ,hogy mi az a félelem?
Dávid is egyszer úgy megijedt Zsoltitól,a sötétben,hogy alig bírtam megvigasztalni.Kiment a teraszra dohányozni,a Dávid meg kinézett a teraszajtón,kint tök sötét volt,apja meg odahajolt az üveghez (nem ijesztő szándékkal),hát nem tudjátok meg,akkorát síkított,és odaszaladt hozzám,alig bírtam megvigasztalni.Szegény úgy sírt,úgy sajnáltam.


Itt van a halacskás(nagy pecás,Kriszti férjével egyetemben) és a kamionos(ez a saját autóját formázza,még a rendszám is ugyanaz,és a színe is fehér az övének) torta:
Kép

Kép


Kriszti!
Te is mesélhetnél,hogy miket csináltok ott,milyen gyakorlatokat.
Ja és el is felejtettem gratulálni a 15 kg-hoz,nagyon ügyes vagy,hogy végig csináltad.
És neked se kell már 15-t leadni,az tutti,most kb . 70 vagy 65,jól emlékszem?

FogmosásKép
Jól van,akor még várok egy kicsit a sőrtével.Maradunk az újjra huzhatóson.

Képzeljétek kint van alul az egyik rágófogának három pici hegye. Ez már a 7. fogacskánk lesz,hurrá!!!!!!!

Kinek lesz műtét? Milyen műtét? Ne idegelj!
Melyik barátnődnek?

A jogsi az tényleg jó dolog!Aki teheti rakja le!Engem apa alig bírt rávenni,hogy rakjam le annak idején(szerettem,ha furikázott velem ide-oda,meg féltem is tőle nagyon)de úgy örülök,hogy rábeszélt;

Na vége a szofosinak,megyek mosogatni!

Ja és sütöttem finom túrós -barackos piskótát.Ügyi vagyok??????

Na további szép vasárnapot nektek,írjatok,és pakoljatok fel minél több fényképet a gyönyörű babáitokról(Gyerekeitekről)!!!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Na szóval:
Nóra!
Köszi a szabásmintákat,tegnap voltunk vecsésen,de a tesóméknál sikerült megint felidegesíteni magam,ezért anyáékhoz már be sem mentünk.
Nimród ma meg egész nap lázas,meg reggel óta nagyon megy a hasa.Még tartalék pelusért is el kellett mennem .Ez persze nem baj,így vettem az Auchanban egy bébiőrt is.Már nagyon kellett.Most anyósomnál van,a párom meg szokás szerint elment biliárdozni az öccsével.
Na annyi minden t akartam írni de elfelejtettem.
Na mennem is kell,anyós pajti hozta Nimraódot,nagyon bágyadt,remélem nem lesz nagyon beteg.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Ismételten nagyon jók a képek! Sajnos én még mindig nem tudok kicsinyíteni!
Ildi! Jó, hogy rájöttetek, hogy mi a Dávidka baja.Tudom milyen frász van ilyenkor, amikor nem tudod mi van és hogy mit csinálj. Jól vagytok mostmár?
Párom is most szeretne fogyózni, így ajánlottak neki egy tutit, ha kéritek szívesen leírom. Lényege a szétválasztás, azaz, hogy a gyomorba mindig egyféle táplálék jut, ami könnyen lebomlik. 1nap-fehérjenap, 2. keményítő, 3. szénhidrát, 4. gyümölcsnap./90 nap alatt 15-20 kg/
Vikinek nagyon tetszett a mesebalett, sajnos nem lehetett bekukkantani hozzá, de amit mesélt az nagyon ari volt.
Megvan a jelmez! Hókirálynő lesz a lelkem.Az Ázsia Centerbe vettük 3990,-ért. Ez szerintem teljesen jó ár , mert néztem kölcsönző árakat is, azok is szintén 4000,- körül voltak.
Megyek , mert késő van.
Pusz mindenkinek! Sziasztok!
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Anita!
Szegény Nimród!Vajon mi lett vele?
Jobbulást kivánok neki!

Bébiőrt?Hogy hogy?Vagy ez olyan videós,ami megfigyeli?

Szilvi!
Helló!
Köszi,mostmár teljesen jól vagyunk.

Hókirálynős jelmez nagyon tutti!Illik hozzá!
Nem volt drága,főleg ha tényleg ilyen drága a kölcsönző.

Nagyon meggyőző a párod fogyókurás módszere,hát ha van kedved,leírhatnád.Kipróbáljuk.

Tamara!
Nagyon nagyon sok boldogságot kivánunk születésnapod alkalmából.
Kép



Doreszku!
Nagyon sok boldog névnapot kivánunk neked!
Kép

Ildikó&Dávid
ilgya1
 
 


Sziasztok csajok!
nem tanulok, csak elutaztunk egy hétre a szüleimhez, etgnap este jöttünk vissza. Még végig sem tudtam olvasni, annnyit írtatok.
Ezek a torták gyönyörűek! Össze is futott a nyál a számban!
Andi!
Azt hiszem mi egész közel lakunk, a Kispatak lakóparkban, úgyhogy csak néhány utca választ el minket.Ha szeretnéd, összehozhatunk egy találkozót, vagy egy közös sétát, szívesen ismerkedünk mi is.
Jöttek a fűtésszerelők, mennem kell, majd még jövök. Sziasztok.
Judit
judi
 
 


Sziasztok!
Ildikó!
Nem kamerás a bébiőr,csak a hangot hallom rajta.Mert így itt tudom hagyni őt ha alszik.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Bocsi,de tegnap olyan vacakul voltam,hogy csak olvasni volt erőm.

Anita!
Nimródnak jobbulást kívánunk!

Ildi!
A Szilvi által leírt diéta az ún.90 napos.Nekem drasztikusnak tűnt.Főleg,hogy a kávét pl csak tejjel tudom meginni,azt meg csak a fehérjenapon lehet.
A torták nagyon jók,főleg a kamion tetszik nagyon.A rendszámról jutott eszembe:
Kép
A többi tortáról csináltam egy albumot:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15895
Ja!Köszönjük szépen a szülinapi képeket!!!

Apósoméktól pénzt kapott a Tamara.Csak!Egyrészt jó,mert így legalább nem vettek hülyeséget,mint karácsonykor,de mégiscsak 7 éves!Na mindegy.

mindjárt megy Apa a tortáért,aztán ünnepelünk.Este jövök képekkel meg beszámolóval.

Addig is legyetek jókKép

Doreszqnak BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!
Kép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok???Mi újság?Sehol semmi?

Megünnepeltük a TamarátKép
Nagyon fini volt a torta is,így ma lőttek a diétánakKépMajd holnap szigor lesz!!!Hétvégén meg megint egy torta....
Abba az albumba,amit délelőtt csináltam már fel is raktam a képeket.
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15895
Bocsi,most megyek is,mert nagyon fáj a pocikám(nem azért,mert túl sokat ettem sajna).

Jatka,Anett!
Miért nem jelentkeztek?Remélem nincs semmi baj!

Jó éjszakát!!!
Kép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Eltűnt a tegnap esti irásom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szerencsére el volt mentve,bi-bi nem cs..... ki velem.............
Nagyon mérges lettem volna.

Sziasztok!

Nektek is vacakolt ez a topik délután?
Én hiába csinálok vele akármit,nem jött be a dolog.

Nóra!
Ó,de tutti jó rendszám:Kép

Megnéztem a képeket! Marha jó tortákat csináltattál Taminak,az a kis macis is nagyon jó,meg a Barbisok is!

Jó az album.KépMég jó hogy visszakukucskáltamKép A mostani is nagyon cuki.És a jácint a kedvenc virágom a frézia mellett.Olyan jó az illata.
Látom Viktornak is nagyon tetszett a torta.

Jó kis könyveket kaptt,de az a Barbies az utolsó képen,az bögre és micsoda még?


További jó ünneplést!

Mi ez a depis hangulat?Lefőtt kávé szindróma?Kép
Ja erről jut eszembe,a kávét azt nem hagyom diéta ide vagy oda akkor megiszom cukor nélkül is,de lételemem.Kép

Szia Judi!
Pusz-pusz!
Látod látod,már lesz kivel sétálnod,ha kitavaszodik.Kép

Andi!
Merre?

Anita!
Biztos nagyon bonyolult vagyok,de hogy hogy most vettél neki,tizenakárhány hónaposan bébiőrt?Lehet,hogy nagyon hűlye vagyok,de ez nekem nem logikusKép
Nem baj,csak kérdezem,hogy messze van a szobája a tietektől,és éjjel nem hallod,ha felébred vagy mi volt az indok?

Szilvi!
Na mizújs?

Anett!
Kicsi lányok?Mit csinálsz mostanában? Tanulás megyeget?

Kriszti!
Puszika!

Na meek lefekszem,kellemesen elfáradtam angol után.Olyan jól esik,mindenkinek ajánlom!!!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok én még új vagyok itt és nem is Vecsési.Sajna a Gyömrői,Üllői topicba nem írnak pedig én a 2között lakok.PÉTERIBE!Itt mindenki vecsési?Ez sincs messze.Nekem van egy kisfiam aki 4 hónapos volt 3-án.Vele vagyok itthon. Még majd benézzek ha nem baj.Sziasztok
Betti
raczbetti
 
 


Szia Betti!

Éppen akartam írni,hogy csatlakozz hozzánk,ha gondolod,mert ez egy nagyon barátságos topik,tele jó fej anyukákkal és gyönyörű babócákkalKépKépKép

Itt vegyes a felhozatal,még tatabányai anyukánk is van,de majd idővel mindenkit megfogsz ismerni.

Van egy táblázatunk,hogy könnyebben eligazodjunk egymás között és az újaknak is nagy segítség,ha akarod téged is beleraklak.

Péteri az jó hely,mi jártunk régebben horgászni,a tóra.

Hogy hívják a kisfiadat?
És mivel foglalkoztál mielőtt eljöttél szülni?
Mesélj magatokról!
És a kicsi fiú miket tud már?Hol szültél?

Mindenkinek üdv:Ildikó

Hol vagytok?Kép
ilgya1
 
 


<pre>
Nick Anyuka neve Gyerekek neve Születési idő Születési adatok Város Anyuka szülinap/névnap Egyéb
Ilgya1 Ildikó Dávid 2004.10.16 3050g és 54 cm Vecsés 1978.11.16 (28) márc.10.
Sunnymum Éva Gábor Vecsés
Kállai Anett Tamara Vecsés
Szonja
Nsyl Szilvia Viktória 2002.05.11 3590g és 55 cm Üllő
Anita23 Anita Nimród 2004.06.23 3700g és 56 cm BP.XXIII.
Jatka Judit Dóra Judit 2005.10.07 4050g és 53 cm Ecser
Judi Judit Ábel 2003.06.02 3900g Vecsés
Emma 2005.06.25 3800g Vecsés
Krisztám Kriszti Ketrin 1994.08.21 2800 g és 49 cm 09h15p Tatabánya
Kevin 1999.11.12 3350 g és 51 cm 18h 55 p Tatabánya
Krivita Nóra Tamara 1999.02.06 3600 g és 54 cm Vecsés
Kristóf 2002.06.04 4500 g és 57 cm Vecsés
Viktor 2004.05.31 3900 g és 58 cm Vecsés
Idna Andi Lőrinc Vecsés
Raczbetti Betti 2005.10.03 Péteri
</pre>
ilgya1
 
 


KépKép

Kép

Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk vecsésen kicsit,de sajna haza kellett jönnünk mert elkezdett esni ez a vacak hó.Én meg nem tudok csúszós úton vezetni.
Nóra !
Köszi a szabásmintákat,majd visszajuttatom nemsokára.
Ildikó!
Azért kellett a bébiőr,mert például most is már egy órája alszik az autóban a manóm,így nem kell kirohangálnom ebben a hidegben nézni hogy felkelt e már.Ha meg bent alszik és én esetleg valamit csinálok kint az udvaron akkor is jó.Eddig azért nem vettem mert amit nézegettünk nagyon drága volt.
Esik a hó,már utálomKép

Szép délutánt
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit barátnőzök délelőtt és máris mennyi olvasnivaló!De jó,de jó!

Betti!
Üdv a csapatban!Én is kíváncsi vagyok nagyon-nagyon!Vigyázat!Fénykép-függő topikKép

Anita!
Nagyon szívesen!Nem tudom,hogy a varrásleírást mikor tudom küldeni,mert kölcsönadtam a szkennert.Ja és csak a kismamásat küldd vissza.

Ildi!
Látom a Dávid nagyon kis kreatív,ez igen!Az a második kép nem semmi!!!Kép
A kávét én sem hagyom ki,de ha minden nap iszol tejet,akkor nem ér semmit a diéta.
A Barbie-s pohárban voltak cukorkák felfűzve nyakláncnak meg karkötőnek,az van a képen.Meg volt benne egy játékrúzs is.
Nekem bejött tegnap délután a Bnet,igaz a kedvencek között van.
A barátnőmnek azt mondta tegnap a doki,hogy még semmi jele a szülésnek.Igaz,papíron még van 2 hete.Már nagyon várom!!!!Ja,és tegnap mérték UH-on,3300 g-ra becsültékKépAz enyémekhez képest tök pici,de az ő lánya 2800g-mal született,így neki óriásbébi.
Ma megint nem tornázok sztem,olyan sz....l vagyokKépTiszta hormonzavaros vagyok,hol 9 hétre jön meg,most meg 7-re,legutóbb tök jó volt,most meg sem bírok mozdulniKépBrrrrrrrrrr!!!!!!!


Én szeretem a havat!!!!Inkább,mint a köd meg a takony idő!Bár ezt inkább csak szállingózásnak nevezném.Vagy még annak se,mert itt már nem is esikKép

Kép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Ildi!
Anyuci-adatok a táblázathoz:1979.08.28./07.11Kép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Ildikó!
Köszi hogy beírtad a táblázatot és engem is beírtál.Mi 2000 január óta vagyunk együtt a férjemmel és 2004 szeptemberbe volt az esküvőnk.Milán a I-es Női Klinikán született pesten a Baross utcába.Mi Péteribe a férjem papájával laktunk,de őmost januárba meghalt és egyedül lakunk most itt.Anyósék itt laknak mellettünk.Sajna nincs még házunk,de reméljük ez a miénk lessz mert már sokat költöttünk ide.Ez nem ilyen 1szerű mert a férjemnek még van 2 tesvére és anyós még nem nyilatkozott mit akarnak.Mi se ingyen kívánnánk hanem kifizetnénk a többieket(hitelt kéne felvenni)Nem könnyű az biztos!Milán már forog,ül ha felültetjük és állna is mert mindig rúgja ki magát ha fogjuk.Nagyon erős vidám baba,sokat mosolyog.Most a dfogaival szenvedünk.Mielőtt eljöttem szülni az uszodába dolgoztam Gyömrőn.Büfés és pénzutáros is voltam egyben.Egyenlőre ennyi rólunk.Nagyon ari a kisfiad.Milán 3050grammal és 53cm-rel születet(táblázathoz)

Nóra!
Szoktam énis a babaneten chetelni Betti néven.Te milyen néven vagy?Képet megpróbálok feltenni ide,de ha nem megy nézzd meg a babaneten Rácz Milán néven van albumom.Megy a fogyókúra?Nekemis kéne fogyni csak még szopik a Milán és vigyázznom kell.Hasazni már hasazok.Nem mondom hogy könnyű de muszály!!!Neked mennyi ment le és mennyi idő alatt?

Mindenkinek Puszi:Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK TAMARÁNAK!

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK DORESZQNAK!

Szia Betti!
Én is csatlakozom, örülök, hogy itt vagy!Már megis néztem a képeiteket, nagyon cukor a kicsi fiad!Milyen az új érzés, hogy anyuka vagy?

Igen, sajnos egy diétában nélkülözni kell egy pár dolgot és akaraterő is kell hozzá, ezért az ami.Bevallom nekem szerintem nem is sikerülne.
Azért leírom, hátha jó lesz vkinek.A párom ma kezdte el, így be is tudok majd számolni az eredményekről.
1.nap-fehérjenap
EBÉD:főtt v. sült hús,hal, tojás, sajt, joghurt,kefír, túró/20 dkg. összesen/Ehhez bármilyen nyers saláta, korlátlan mennyiségben.1 szelet kenyér is fogy. bár elhagyásával eredményesebb a diéta.Ebéd után 2dl. tészta nélküli leves.Tejet, sajtot csak ezen a napon lehet fogy.
VACSORA: u.a.csak leves nélkül.
2.nap-keményítőnap
E: bármilyen zöldséféle/ bab, borsó, zöldbab,lencse srépa,krumpli kötelezően főzve.Keményítő a rizs is.Ételízesítő, só, ketchup, főtt paradicsom használható.Nyers salátát is ehetünk korlátlan mennyiségben, vmint 1 sz. kenyér
V:u.a. csak kevesebbet
3.nap-szénhidrátnap
E:főtt tészta v. pizza v. bármilyen sós sütemény /1 adag pizzának megfelelően/kevés zöldség v. paradicsomszósz használható ízesítésként.
V:2 kisebb szelet torta v. 2-3 apró kalács, esetleg 3 gombóc fagyi, 1 szelet étcsoki v. sós süti, aki nem kívánja az édes ízeket.
4.nap-gyümölcsnap
E: bármilyen gyümölcs, korlátlan mennyiségben
V:u.a.

Reggeli mindig u.a., csak gyümölcs vagy gyümölcslé /100%-os/
Havonta 1-szer víznapot kell tartani/ na ezt nem bírnám ki/

Megyek, mert hazajött a párom.Puszi, sziasztok!
Szilvi
nsyl
 
 


Szia Betti!

Én nem szoktam chatelni.Bár egyszer regisztráltam,de nem tudtam elég gyorsan írni,hogy kövessem is az eseményeket.
Megnéztem az albumotokat,nagyon édi a Milán.
A fogyókúrát csak a múlt héten kezdtem,de a torna részét máris felfüggesztettem,mert ugyebár megjött és nagyon szenvedekKépÉn is szoptatom még a Viktort,igaz már csak 2-3.szor egy nap.Szülés óta kb 8 kg ment le rólam magától.Nyáron 72 kg-ig fogytam,de annak lelki okai voltak,így vissza is jött.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Szilvi!

Most látom,hogy írtál.Annyit fűznék ehhez a diétához,hogy állítólag az a lényege,hogy a 90 nap letelte után megváltozik az anyagcsere és ugyanúgy lehet enni,mint a diéta előtt és nem hízod vissza a súlyt.Kép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Ilgya!
Ha gondolod csináltatok neked barbis tortát nem kell addig várnod míg lesz egy lányod Kép
MIndenkit irigylek aki délig alszik én is tudnék ha hagynának Kép
A Gabinak lesz mellműtéte mert annyira nagy neki főleg most hogy fogyott gondjai vannak vele és a doki javasolta.

Fogyókúra: Én is csináltam ezt a szétválasztást 2 éve jó is volt de amint rendesen ettem vissza is jött az a 10 kg amit leadtam. Úgynézki hogy a mostani jobban beválik már fél éve csinálom és még nem unom eddig kb 2-3 hónapig bírtam.
A tornára visszatérve elég sokmindent csinálunk nem ugrabugra pont nekem való.
Hasizom fekve csak a fej emelése felemelt lábakkal, majd keresztezett lábbal térd felé ferdén hajolva, behajlított lábakkal talp a földön.
Comb: oldalt fekve az alsó láb térben felhúzva a másik láb emel majd tolni hátra, széken ülve emelgetni piciket majd nyitni oldalra.
Kar: akár 1 seprűnyéllel a vállon oldalra forgás, nyújtott kar oldalra majd könyökben felfelé hajlítani.
Na most hirtelen ennyi ha kell még szóljatok.

Szia Betti üdvözöllek közöttünk Kép

Na megyek aludni sziasztok

Ja szépek a torták!
Mindenkinek jó fogyózást!
Ildi!
86-ról most 70 vagyok.
Pusza Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Anita!
Mostmár értem.KépKépKépKépKép
Én is utálok csúszós uton vezetniKép

Mi újság a házzal?Mikor költöztök?

Nóra!
Nagyon jó az a kép!Tök jó,hogy látszik a monitoron a képek.Dávid is szeret számítógépezni,mostanába az a mániája,hogy kinyomja,ettől meg égnek áll a hajam,azért az nem tesz neki valami jót. Szóval,ha nem jelentkezem egy darabig ,akkot megadta magát a gép.Jó lenne,ha valaki megadná a telefonszámát,hogy tudjak üzenni sms-ben.Priviben én is elküldöm,ha kell valakinek.

Nekem is a kedvencek között van a Bnet,de ez a topik egyáltalán nem látszott csak egy sárga mappa az elején.

De jó a barátnődnek,úgy irirgylem. Nemsoká babázhat. Első babaájuk?
Mit akarsz az tök jó súly,annál nagyobb már ne nagyon legyen,majd itt kint megnő.(Én megbeszéltem annak idején a Dáviddal.Kép)
Tök jó neki,biztos már izgul ezerrel.Kisfiú lesz vagy kislány?

Kezet foghatunk,nekem is megjött,sajnos.(Vagy írtam már?)Nem vagy hormonzavaros,ne aggódj,csak a szopi okozza ezeket a rendszertelen ciklusokat.Nekem is ez van!

Szia Betti!
A lakás dolog az nem könnyű az biztos.
Szilvi is mesélhetne mennyit szenvedtek.

Nagyon aranyos baba Milán,meglestem a fótókat.És milyen ügyesen ücsörög már,nem semmi,le vagyok döbbenve.Nagyon helyesek vagytok a közös képeken is!

Szilvi!
Köszi,hogy leírtad,én elraktározom,mert jól hangzik különben;majd mesélj,hogy halad a párod,oké?
A víznap az tényleg gáz,azt lehet,hogy nem bírnám ki. Na mindegyj,egyelőre elkezdek tornázni. A másik topikomban ajánlották a Calenitics tornát,majd megveszem a könyvet.
Addig meg lehet,hogy a Kriszti félét csinálom.Kép

Kriszti!Szia mia!

Oké,jöhet az a torta!!!!!!!!!!!!!!!!Váó!!!!!

Inkább mégse jó,mert akkor nem fogok lefogyniKépMajd legközelebb!Kép Brűhüm-brühűmKép

A te módszeredet nem tudod leírni? vagy az egyedi,neked lett direkt összeállítva?


Szegény Gabi,drukolok a műtéthez!Mikor megy?

Üdv Kevinnek és Ketrinnek is.!Puszikálom őket,úgy látszik nem tudjuk összehozni ezt a találkát.Nem baj közeleg a húsvét,akkor meg ti jöttökKépKépKép

Milyen lett a félévi?

Többieknek is hatalmas nagy pusz:
Ildikó
ilgya1
 
 


Ildikó!
Lakás dolog az nem1x-ű az tuti,de majd megoldódik.

Kriszti nagyon ügyi vagy hogy így le tudtál fogyni.Mennyi idő alatt sikerült?csak tornáztál vagy vmi módszered is van még.Nekemis egy 15 kilót kéne fogyni.Gratula neked a kitartáshoz!!

Nóra!

Péntek óta énse tornáztam mert lusta disznó vagyok.Megnézzted a képeim?arik mi?Nekem még nem jött meg csak mikor a doki felírt a 6 hetes kontrolon szopi mellett szedhető fogamzásgátlót és rá egy hétre megvolt 5 napig azóta semmi.Mikor jön meg ha szoptatsz?Tudom ez mindenkinél más,de mégis kb?

Szilvi!

Ismerem énis ezt a 90 napos diétát.Párom csinálta 1.5hónapig és 15kg-ot fogyott.Szerintem jó csak kell kitartás is hozzá mint minden diétához.
Jó érzés anyának lenni és nagy felelőség is,vagyis sokmindennel jár.Mindent leszámítva megéri.Mostanába nem vagyok kipihenve az bíztos mert fogakkal szenvedünk.

Remélem nem hagytam ki senkit.Mára ennyi!Amúgyma voltunk a 4 hós oltáson és 2 oltást kaptunk 1xre mert mi még a régi fajtát kapjuk.Elég jól viselte.

Puszi mindenkinek:Betti
raczbetti
 
 


Kép
Kép
Tettem fel képet a Milánról mert mondtátok.Most végre volt rá időm és sikerült feltenni.HURRÁ!!!
Smilee-okat hogy tudok itt írni?
raczbetti
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a dícséreteket nagyon jól esikKépKép
Elvileg egyedi összeállítású a recept, a lényeg napi 1400 kalória (először 1500 volt most már 1300) napi 6x-i étkezés minden étkezésnél más a kalória.
1/2 9-kor eszem utoljára pótvacsit így nem éhezem.
Mostanában kicsit rossz visszaállni mert még egy kicsit az ünnepek felborították a rendszert meg az a fránya vírus de talán most már visszaállok.

Torna az sajna nekem is elmaradt nem is megyek egy darabig amíg a barátnőm meg nem gyógyul.
Majd itthon Kép
Ildi!
Megy a torta!!
Puszikat átadtam a gyerekeknek.
Oké húsvétkor megyünk!
A bizi 4-es lett nagyon ügyi angol ének 3-as de az annyira nem lényeg.
Betti!
Nagyon helyes a kis Milán!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beköszönök,és megkérek valakit,ha erre jár,megkérhetem,hogy próbálja ki a videót amit felraktam,hogy nálatok is működik-e,mert nem biztos. Jó lenne,ha megtudnátok erősíteni.Köszi!

Szia Kriszti!
Köszi!

És várlak titeket húsvétkor,na azért remélem előbb is talizunk azért.
Nagyon ügyes volt Ketrin!!!!Csak így tovább!
Majd angolból együtt fogunk gyakorolniKép

Jobbulást Gabinak!

Ne aggódj a torna miatt,majd bepótolod.Kép

Betti!
Nagyon helyes a kis Milán!

SmájliKép
kettőspont és ( = Kép
kettőspont és )= Kép
kettőspont és O betű =Kép
Ezek az alapvetők,de jobb oldalon a dokumentáció alatti menűpontban van sokkal több.
A mozgó szmájlik a gépen vannak,és a melléklet feltöltése segítségével lehet beszúrni. Kicsit macerás.Kép


Nóra kedves barátosném,merre csavarogsz? Hanyagolod netes barátnőidet?Ejnye-bejnye!Remélem még nem szül a barátnődKép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Sűrű volt a mai nap,de itt vagyok.
Ma voltunk kontrollon a Viktorral,azerencsére minden rendben.Csak épp felújítás van a kórházban,tök kavar minden,egy csomót kellett várniKép
Utána elmentünk a Ráday utcába az új lámpánkértKép
Végre ez is megvan!A dokinéni azt mondta,hogy szerinte egész télen lehetne kezelni így a Viktor fülét.
Délután voltam még anyagot venni a barátnőmmel a farsangra.Végre kitalálta a Tamara,fekete macska szeretne lenni.Az egyik osztálytársa meg fehér cica.Ma felhívtam az anyukáját a kislánynak és megkérdeztem,hogy mi lenne ha ők lennének a Frakk-ból a két macska?Tetszett neki is,így holnap ezerrel jelmezvarrás.

Kriszti!
Engem nagyon érdekelne ez az 1400 kaloriás fogyókúra!Én Rubint Rékára tornázom,az első kazira,az viszonylag könnyű.2x20 perc állva és talajon.
Most a szülinap miatt 2 nap elég húzós volt(torta!!!),de ma visszafogtam magam.Dél körül ettem egy kefírt 3 szelet Hamlettel,3 körül egy grillcsirke szárnyát és egy kis mellét(köret és kenyér nélkül),vacsira kb 10dkg párizsit retekkel.Ez benne van az 1400-ban?

Betti!
Ne izgulj a fogyás miatt,olyan kicsi még a Milán.Most a tejcsi a legfontosabbKép
Nekem augusztusban jött meg először,amikor a Viktor 15 hónapos volt(az első gyerekkel 10,a másodikkal 14 hós korban).Azóta most van meg harmadszor.

Ildi!
Köszi a hiányolást,jól esett!
A barátnőm még nem szült meg.Amúgy a 2. gyerekük,a nagy 7 1/2 éves,a Tamara barátnője,bár külön osztályba járnak.Most kisfiuk lesz,utolsó infóm szerint Gergő vagy Dávid lesz a neve,esetleg mindkettőKép
Ha megszületik kérek majd engedélyt,hogy tehessek fel képet.
Persze,tudom,hogy majd itt kint megnőnek,csak nekem 3600 volt a legkisebbKépLehet,hogy hihetetlen,de a 3 szülésem közül a középső volt a legkönnyebb,pedig a Kristóf hatalmas baba volt és indított szülés,mert 10 nappal túlhordtam.7 órakor volt burokrepesztés,8-kor jött az első fájás,10-kor pedig megszületett Kristóf.


Na bocsi,hogy így elkalandoztamKép

Jó éjszakát!Holnap megpróbálok a nagy varrás közepette is jönni.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Még egy kép az én kis számítógép-függő pici fiamról.Tegnap délután itt aludt el a gép előtt:
Kép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Jujj,de aranyos ez a kép!!!!!!!!!!Nem semmi,hogy így elaludtKépTök ari!

Fekete macska Kép

SzülésKép
Majd ha emlékszel még leírhatnád a születéstörténeteit a gyerekeknek.Nincs kedved? Úgy elolvasnám,hogy hogy viselted,vagyis hogy élted át az anyaság érzésétKép

Persze hogy tegyél fel sok sok képet,majd a picurról,ha megszületik.

Jó varrást!

Többiek!!!!Merre vagytok?

Ildikó

Nem nézted a videót????Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

A bölcsis bébiszitter nagyon bevállt nekünk. Lőrinc nagyon gyorsan elfogadta és ezen a héten hétfőn és szerdán már ő vigyázott rá délután 2-2 óra hosszát. Első nap még nagyon izgultam, de szerdán már könnyebb volt. Persze, mikor haza értem, nagyon örült nekem Lőrinc.
Ildi, nem kresszel kezdtünk, hanem vezetés elmélettel, ezt találtam egy kicsit nehéznek. Utána autós fizika volt, és most van kresz. Sokat kell tanulni és igyekszem a teszteket is töltögetni, nem egyszerű.
Az Erzsébet tér sincs messze tőlünk, mi is szoktunk néha arra sétálgatni.
Megnéztem a videotokat, nagyon-nagyon szuper!!!

Judit, tök jó, hogy Ti is a közelben laktok! Én is szívesen találkoznék Veletek, egy séta jó is lenne. Mikor szoktatok sétálni menni?
Lehet, már találkoztunk is, csak nem tudjuk egymásról, hogy ki ki. :-) Ti mióta laktok itt?

Nóra, nagyon aranyos a kisfiad, ahogy elaludt a széken. :-)

Ildi, a táblázathoz az adatok: Lőrinc 2004. 12. 29., 4020 gr és 58 cm. Az enyém: 1978. 01. 17./04. 18.

Andi

Andi
idna
 
 


Próbálok képet feltölteni Lőrincről, remélem sikerül.
Kép

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Végre,beindult a házvásárlás.Jaj csajok ,ez olyan jó:o el se tudom mondani mennyire örülökKép
Na más,ehhet a mensi témához:
Nekem a szülés után 8 hónappal jött meg ,pedig akkor még erősen szopiztunk,sőt majdhogynem csak szopiztunk.De most nem bánom,hogy megjött,persze pont ma,mert már jöhet ezek után a tesó is,(remélem)
Ildikó!
Elküldöm a telszámomat én mindig benne vagyok egy kis sms-partybaKép

Na sziasztok.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok csajok!Látom írtatok rendesen.nagyon helyes.

Kriszti!
Köszi szépen hogy dicsérted a fiam.Olyan jól esik!Kép=

Ildi!
Köszi need is a dicséretet és a leírást a Smilee-ról.Táblázathoz adatok:Milán 3050gramm és 53cm

Nóra!
jujj de nagyon édes a kisfiad ahogy alszik.Köszi a tájékoztatást a mensiről.Fogyi miatt sajna izgulok mert már nem érzem jól magam a bőrömbe.Jó lenne fogyni,de első a Milán úgyhogy muszály megnyugodnom.Jó varrást neked!

Andi!
Nagyon ari a te fiad is.Már bölcsibe jár?Vagy csak vigyázznak rá ha mész vezetni?Jó tanulást neked a vezetéshez és sikeres vizsgát.Ja most látom még 1 éves múlt úgyhogy gondolom még nem bölcsis.Rossz volt otthon hagyni?Gondolom igen.Énis nagyon aggódnék hiába tudnám hogy jó helyen van.Hát az anyák már csak ilyenek!!!

Anita!
Hol vesztek házat?Köszi nekedis a hozzászóléást a mensi témához.Tesót akartok?Üllőn laktok most ha jól emlékszem.Sok sikert a házhoz!

Betti
raczbetti
 
 


Anita,
Tök jó,hogy beindult a házvásárlás. Milyen lesz az új ház? És hogy találtátok?

Betti,
nem bölcsis még Lőrinc, csak most kezdtem el a jogsi tanfolyamot és ez idő alatt vigyáz rá bébiszitter, mert a rokonság nagyon messze van. Felhívtam a bölcsit, hogy vállal-e valaki onnan gyermekfelügyeletet, és szerencsém volt.
Igen, rossz volt először itthon hagyni, nagyon aggódtam, de most már látom, hogy nagyon jól kijönnek és szuperül eljátszanak. És hát a rokonság -sajnos- nem fog közelebb kerülni hozzánk, ezért később se lenne könnyebb-gondolom.

Jó éjszakát Mindenkinek!
Andi

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Majdnem kész vagyok a jelmezzel,már vsak a "szőrös" részek vannak(fül,farok)Kép
Persze megint volt segítségem,lehet azért haladtam ilyen jól:
Kép

Volt itt a másik kislány,aki a Szerénke lesz,megkért az anyukája,hogy nekik is varrjam meg a sapit.
Képet majd akkor csinálok,ha teljesen kész lesz,addig itt van a tavalyi bohócos,amit csináltam:
Kép

Andi!
Annyira szép a kisfiad!Lányos anyák reszkessetek!
Örülök,hogy bejött a bébicsőszKép
Hajrá,hajrá vezetés,nagyon szurkolunk!

Ildi!

Nem tudom megnézni a videotokatKépKépKépPedig már letöltöttem,amit kell itt van a gépemen,de ha rámegyek a honlapotokon a videora nem csinál semmit!!
Mi volt a nődokinál?Jöhet a kistesó?KépSzurkolok!

Többieknek is sok pusssz!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Ez igen!Csak nézek,hogy mennyit irtatok,nagyon helyes.Az új lakók nagyon aktívak,amit csak helyeselni tudok.Kép

Húha,először ezen a szép fiúcskán akadt meg a szemem,hát meg kell hogy mondjam nagyon helyes kisfiú.Igazad van Nóra a lányos anyáknak annyi!
És milyen kis komolyan ücsörög,hát meghalok rajta.

Utána következett a Tamis kép,hát Nóra te sem panaszkodhatsz.Kösd fel a gatyát,ha beindul a fiúzásKép(Na a csajoknak is annyi-Kristóf,ViktorKép)

Nagyon klassz a jelmez.Mit nem adnék,ha ilyen ügyesen tudnék varrniKép

Majd a cicásat is mutizd meg,oké?Nem csodálom,hogy ilyen gyorsan haladsz,ilyen segítséggel???!!!Kép

Andi!
Örülök,hogy meg vagy elégedve a bébiszitterrel,azért nem mindegyj,hogy mennyire vagy nyugodt az órán.Én most szerdán nagyon ideges voltam,nem tudtam figyelni rendesen,mert Dávidot sírva hagytam az apjával,alig bírta megvigasztalni,úgy sírt utánam. Most kezd anyásabb lenni megint.
Micsoda tantárgyak,hát esküszöm én ilyenre nem is emlékszem,vezetés elmélet,meg autós fizika?????Mik ezek?

Igen a teszteket töltögesd,az nagyon fontos,és próbáld meg csak a helyes választ megjegyezni.
Nálunk volt aki úgy csinálta,hogy hátul kinézte a jó választ a könyvből és csak azt tanulta meg.Így esélye sem volt a rosszat megjegyezni.nem tudom mennyire vált beKép

Köszi az adatokat,majd beírom a táblázatba.Nem semmi milyen szép nagy súllyal született LőriKép
Te is 78-ban születtél?De jó! Utólag nagyon sok boldog szülinapot kivánok,most látom,hogy most volt a szülinapod.Kép

Jaj,de jó,hogy meg tudtad nézni a videót,köszi az infót,mert akkor úgy látszik sikerült megcsinálnom.Majd még rakok fel.Olyan aranyos volt,ha zenét hall,mindig táncol.Az egyik Hooligans számra végig ropta,csak az olyan nagy kilóbájt,hogy nem engedi sehova feltölteni.KépPedig az nagyon szupi,ami most van fenn azt ki is töröltem,mert csak egy próba volt.Itt kb. 11 hós volt.

Anita!
Megkaptam az imélt,ment válasz!

örülök,hogy beindult a házvásárlás,majd tájékoztass a fejleményekről.

MensiKép
Nekem is kb.8 hónappal a szülés után jött meg.Én is úgy örültem,hogy na most már van peteérérs,hajrá babaprojekt,de semmi.
Erről jut eszembe, a doki b. szerint a szopi miatt kevesebb az esély a kistesóra nálunk,de még összejöhet.Kép Olyan aranyos volt,azt mondta,hogy nehéz dolog,mert most melyik kezébe harap az ember,érted?Na mindegyj,majd alakul,már nem görcsölök rajta.

Szia Betti!
Látom ügyeskedtélKép

Oké beirtam a tábliba az adatokat,csak még nem volt időm új táblát rakni,ma megpróbálom.
A te születési dátumod direkt nem adtad meg?Kép

Jatka!
Anett!
Fegyelmi lesz!Kép

Kriszti! Te hogy haladsz a jelmezzel?

Judi!
Szilvi!
Merre csavarognak a hőlgyemények?
Mit szóltok a nagy hóhoz? Van sok hóember a kertekben?

Na megyek,mert jönnek át hugomék a kisfiúval játszani.Puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Most épp rossza a gépünk, nem ismeri fel a modemet, egy másikról írok.
Nagyon cuki képeket raktatok fel! HA megjavul a gépümk, én is fogok.
Andi!
Ilyen tárgyakra énsem emlékszem, ez valami új lehet. Jó, hogy bejött a gyerekvigyázó. Majd szeretnék róla beszélni. HA írnál egy e-mail címet, megbeszélhetnénk egy találkozót. Nem vagytok túl messze....
Nóra! Te nagyon ügyesen varrsz? TAnultad, vagy csak magadtól tanultál meg ilyn klasszul szabni-varrni?
Anita!
Hogy álltok a házzal? Milyen lesz?
Megyek, mert megígértem Ábinak, hogy építünk egy hó-Malackát, ugyanis tegnap apával építettek egy Hó-Micimackót. (nem is tudtam, hogy a férjem hó-szobrász)
Na sziasztok, öltzözünk, még jövök, a gép engedi. Sziasztok!!
Judit
judi
 
 


Sziasztok!

A tegnapihoz képest igen nagy pangás van!Már mindenki hétvégézik?
Kész vagyok a cicus-jelmezzel,bár lehet nem is lesz rá szükség.Tamara beteg,tegnap este lázas volt,fáj a torka meg a hasaKép
Azért ha nem lesz holnap lázas,akkor elmegyünk a farsangra.

Én örülök a hónak,ha nem esne,akkor sem lenne még tavaszKépTúl korán van még.
Viktor nem szereti a havat!Tegnap is kint voltak,de ő állandóan be akart jönni.

Ildi!

Tegnap nem reagáltam,bocs,szüléstörténetet majd írok valamikor,csak most tök hulla vagyok már megint.Az új topiklakókat túl korán dicsérted,nekik jár már fegyelmi?Kép

Judi!
Köszi a dicsértetKépNem tanultam varrni,egyszer csak elkezdtem.Örököltem a varrógépet,van vagy 20 éves már.Tamara volt olyan 1 éves,amikor a Kismama magazin szabásmintáit kezdtem gyakorolni.Később vettem Burdákat,elolvastam a varrásleírást.
Remélem lefényképezted a Hó-Micimackót és Hó-Malackát,mert nagyom kíváncsi vagyokKép

Most megyek,sziasztok!

Jó éjszakátKép

Nóra

Ui:Nektek is ilyen idióta nagy betűkkel ír mindent?!

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Nóra!
nagyon jó a jelmez és jó hogy ilyen segítséged van.Beteg még a lányod vagy már jobban van?Voltatok farsangon?Nem tűntem el csak tegnap nemtudtam jönni mert babalátogatóba voltunk messzebbKép

Andi!
Akkor mostmár nyugodtabban otthagyod a fiad a babysitterrel.Jó ha így elvan valakivel.Jót tanulást a vizsgához.

Ildi!
Nemdirekt nem adtam meg a szül évet.BocsiKép
Most pótolomKép1983.aug.11 névnap:Feb18
Tesót mikorra tervezitek?Már most szeretnétek?

Megyek mert főzzni kell és a Milán se marad már nyugton.Jó hétvégét.
Puszi nektek.Többiek merre vannak?
Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Küldtem Neked mélt a citomail-re! Müxik még? Ha nem, megírnád (profilomban) hova küldhetnék Neked privát emilkét? KÖSZIKE!!!

Nemsoká jövök, de most foglalt a gép + jövő hét elején meg le lesz gyalulva.... Bocsika, rohannom kell! A névnapi köszöntő naon-naon jól esett! KÖSZÖNJÜK!!!!! Kép

Puszika, Doreszq és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Megvettük a házat.Hurrá.
Majd írok bővebben,de megint beteg lettem.Volt egy kis izgalom a ház körül,szerintem belebetegedtem.De végül is a mienkKép
Jó éjt
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Nóra az 1400 kalóriát oszd el úgy hogy a sorrend ez legyen:
7,00-270 kcal
9,30-180 kcal
12,30-360 kcal
15,30-180 kcal
18,00-270 kcal
20,30-140 kcal
ha számolgatsz akkor elvileg mindent ehetsz Kép
többet nem mondok mert nem egyszerű a dologKép
mindenkinek más de hátha így is beválikKép
Sok sikert hozzá

Ildi!
Én is remélem hogy nem csak húsvétkor fogunk talizni, mert az még nagyon messze van már olyan rég duncsiztunk mi van veletek?
Ketrin köszöni a dicséretet, a gyakorlás az sosem árt Kép
A jelmezekkel sehol sem vagyok még nem is tudjuk mi lesz a Kevin. Ketrinnek jó mert az osztájtársa ad neki kölcsön ők mazsorettezni fognak és még háremhölgyek is lesznek törökbasával. Majd csinálok képeket remélem jók lesznek.
Most megyek mert akváriumot kell takarítanom. úgy utálom de olyan szépek Kép

Minden gyermek nagyon édi nem is lehet mit mondani nagyon cukik hamarosan én újítok, már itt lenne az idejeKép

Pusza Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok cak bekukkoltam,de nem írtatok sokat.

Anita!
De jó nektek hogy megvan a ház.Mesélj róla ha ráérsz.Jobbulást neked.Kép

Kriszti!
Tegyél fel képeket mert kíváncsi vagyok.Ketrin mazsorettezik vagy csak farsangra öltözik be?

Többiek merre vannak?
Megyek énis mert apa jönne a géphez.Sziasztok

Betti
raczbetti
 
 


--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok!
Szóval nem nagy sztori igazából.Annyi volt hogy még gondolkodtunk a házon mikor felhívta a párom a tulajt,hogy akkor szeretnénk a házet,erre közölte,hogy jó,de van rá egy komoly érdeklődő aki már az OTP-vel jött megnézni a házikót.Úgyhogy végül is egy délután alatt kellett döntenünk.De a mienk Kép
Apa most van az ügyvédnél.
Már jöhet a tesó is ,remélem olyan hamar összejön mint Nimród.
Teszek fel képet a háziról is meg a csemetémről is.
Puszi :Anita
Kép
Kép

Kép

Kép
anita23
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?