Új privát üzeneted érkezett!

http://index.hu/gazdasag/magyar/colfob060202/
Olvastátok? Szerintem példaértékű!

A másik ami fölött nem bírok napirendre térni, hogy az Óbudai Gyémántból NORBI AQUA GYÉMÁNT ÉLETVíZ lett! Vajon ki fizetett kinek érte és mennyit?!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Csak iszonyú röviden, de pótlok majd és Ilba Neked is válaszolok!
A muffin isteni lett két félét csináltam, vagyis volt két tucattal csokis és "sima" fahéjjal és meggyel!
Kóstoló: Szilvi viszek hozzátok, ha lesz tali. De bárki feljöhet, ha még lesz szívesen megkínálom! De egy útat megspórolhattok, ha felhívtok előtte, hogy van-e még muffin különben nem jövünk... Kép
Az anyukám még mindig itt van, és ő a sajtófőnök itt mögöttem! Kép Érthető, hogy bővebben nem írok ugye???? Kép Kép
nikcsi
 
 


Sancsi!
jó nagy poci van a képen Kép
de egyen csak! a védőnéni meg boruljon, ha nem tetszik neki Kép

Cas!
ilyenkor mindig eszembe jut egy film, ami arról szólt, hogy egy reklámcsinálós pasit bedugtak a didliházba, és ott ő rávette az ápoltakat, hogy csináljanak reklámokat. Pont ott magyarázta nekik, hogy milyen snassz reklámduma, hogy a fogorvosok ezt a fogkrémet/kefét ajánlják . . . Kép

Nikcsi!
Kép holnap pont nem érek rá, jönnek haza anyósék, megyek értük a reptérre

Ilba!
Beni is szép nagy fiú Kép
szilvamag
 
 

 
 

Szilvi
Egy kis kitérő muffinért?
nikcsi
 
 


Nikcsi!
vigyázz, mert tényleg teszek egy kitérőt Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
Persze, mindenki tisztában van vele, hogy a reklámok 90%-a csak duma... de néha már felháborító nagy baromságokat tudnak mondani vagy éppen fontos dolgokat elhallgatni.
Szóval megérdelmik!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Lányok!
kikaptok!!! megfertőzék a kölkök Enikőt, ő is nagy papírzabáló lett. Még nem mászik, de ha papírt lát, rástartol és addig vergődik, amíg el nem éri Kép
szilvamag
 
 


Cas!
pedig egy valamire nagyon jók a reklámok:
nyelvtanulásra. Annyiszor mondják el a dumát, hogy benne ragad a füledben. Én anno egy reklámmal mentem át a nyelvvizsgán Kép
szilvamag
 
 


Szilvi,
Esküszöm Lilla papírzabáló vírusait másfelé terelgettem. KépKép
Tegnap a kisasszony megkaparíntott egy guriga WC papírt és apró cafatokra tépte. KépKép

Cas,
Ettől a víztől én is ki vagyok akadva. Mondtam is Gergőnek, hogy ezentúl akkor Szentkirályit veszünk. Szerintem a gyár fizetett Norbinak mert 10 ft-al drágább lett... Kép

Ilba,
Ez a kendő... KépKép Nagyon macsós!! Kép

Sancsi,
A védőnők sok hülyeséget is mondanak. Nekem is közölte annak idején: 30 perc a max. Na én csöndben meghallgattam, aztán nem tartottam be. KépKép Esetleg egyre még odafigyelhetnél, amikor a másik kell neki, biztos, hogy nincs már az első ciciben? Mert nálunk is gond volt, hogy a kisasszony nem volt hajlandó megküzdeni a kajáért, és így a zsíros hátsó tejet sokszor otthagyta.

Muffin alapreceptet kérek!!!!!!
myra
 
 


Egy muffin receptet én is elfogadnék Kép

Sára is remegve kaparintja meg az elérhető közelségben levő papírokat. Mostmár legalább kiköpi, ha mondom neki, de utána kiabál, hogy adjam vissza.
Legújabb mutatványa, hogy addig piszkálja a kis körmével folpack-ot, amíg le nem tekeri.
hmmc
 
 


Hmmc!
akkor mindenki vigye a muffinját hozzád?? Kép
szilvamag
 
 


Még egy gyors szolgálati közlemény:
Elindítom az internet áttelepítési kérelmet, így ha egyszercsak nem jelentkeznék kikapcsolták a netünket. Sajnos 30 nap is lehet a szünet. Kép Addig telcsin tudtok elérni. Talikról kérek majd sms-t!! KépKépKép

Na megyek mert csomagolnom kell. Lillát pár napra száműzzük a nagyszülőkhöz, mi meg megyünk nagytakarítani. Térdig járunk a csiszolt festékporban. Kép
myra
 
 


Szilvi
Nagyon jó ötleteid vannak!!

Myra
Remélem hétfőn azért jöttök. Nálunk Sára is segített csomagolni. Beültettük egy nagy dobozba, tettem be játékokat és nagyon élvezte a helyzetet. Azóta is van mindig kéznél 1-2 doboz.
hmmc
 
 


Hmmc
Sebinek az alufólia a kedvence! Kép

Muffin alaprecept
(Ezt két másikból fejlesztettem ki, nekünk így ízlik a legjobban.)
1 pohár joghurt/kefir/tejföl, 2 pohár liszt, 3/4 pohár cukor, 3/4 pohár olaj, 1/2 tasak sütőpor, esetleg 1 tasak vaníliás cukor, esetleg 1 tojás
1 pohár kb. 200 ml
Ez így egy 12-es sütőnyire való
Lehet bele szórni mákot, diót, aszalt gyümölcsöket, csokidarabokat, kókuszreszeléket, gyümölcsöt, lekvárt, fahéjat, kakaót, meg ami még szem-szájnak ingere.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc,
Ha Szilvi továbbra is vállalja, hogy elvisz minket, akkor mennénk. KépKép
Nálunk az a baj, hogy Lilla egy helyben nem marad meg. Így a doboz is kicsi lenne. KépKép Õ is imád segíteni, széthordani, szétdobálni amit én már összeraktam. KépKép
Most azért visszük el mert a költözés elötti utolsó takarításnak esünk neki, és az vele együtt nem megy. Kép
Pedig nagyon segítőkész. KépKép Fest, tapétázik, takarít. KépKép
KépKép Kép
myra
 
 


Előkerestem a WC papír akcióját is. A mennyiséget szorozzátok be 10-el. Az nem látszik a képen. KépKép

Kép

Régen a kapott újságokból mindig a Cosmopolitan-t áldoztam fel, mert a vastag papír miatt tovább tartott, és azért nem fájt a szívem. Kép

Kép
myra
 
 


Myra
Nagyon ügyes Lilla! És nagyon szép lesz az otthonotok!!! Kép
(Irigyel-irigyel... Kép)

Ja, a muffin 180 fokon 40 perc.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Myra
A papír veszélyes, bár Sebi is nagyon szereti, meg a zacskókat és a celluxot.
De tegnapelőtt leharapott egy darab celluxot, feltapadt a torkára, és fuldokolt egy negyedórát, mire fel tudta öklendezni. KépKépKép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Myra, Cas!
enni is adjatok a gyereknek, mert úgy látom éhes,
azért próbálja másból meríteni a kalóriát Kép

Myra!
ígértem, viszlek
a gyerekmunkát a törvény bünteti!! Kép
szilvamag
 
 


most nézem csak, a recept ugyanaz mint ahogy az aludttejes sütit csinálom, csak én egy nagy tepsiben sütöm Kép
szilvamag
 
 


Cas!
A fityiszt anyósomtól örökölte.Kép Õ szokta úgy tartani az öklét.
Sajna az odadást ma éjszaka mellőzte a kisasszony. Hajnal fél 3-kor keltünk, és kisebb-nagyobb megszakításokkal(5-20 perc) reggel 8-ig üvöltött. Fogalmam sincs mi lehetett a baja, szerintem jön a hideg, az nem tetszik neki.

Szilvamag!
Nem csoda a nagy has, 24 kg-t híztam. Szerintem a védőnéninek nem fogom mondani hogy mennyi ideig eszik. Tuti azon is kiborulna hogy 4 óránként etetem, ahhoz úgy kell felkeltenem.

Myra!
Szerintem kiszopja a hátsó tejet is, mert ha csak a vizeset enné, akkor valószínűleg nem hízna 1 hét alatt 250g-ot, meg mikor kiköpi, meg szoktam nyomkodni, és
Ha még jön belőle tej, akkor ugyanarra teszem vissza.
Lehet ezért is tart olyan sokáig a szopi, mert küzdenie kell a kajáért.

Most megyek, mindenkinek jó hétvégét!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Lemaradásból, szóval van amire később reagálok majd...

Hmmc
Te írod, hogy nem válaszolunk. De Te se válaszolsz nekem! A dokiról és tücsökzenéről kérdeztelek, de már mindegy!

Szilvi
Kinga mindig is egy nagyon ügyi lány!
Jöttök holnap úszni? Hónap eleje van, szóval most lehet bérletet venni. Ha jöttök úszni viszek muffint, mert ma megint sütöttem 24-et! Kókuszos és csokis.
Csak fenyegettél és nem jöttél. Kép

Cas nagyon jó a recept, amit adtál! Köszi És tényleg jó, hogy virágos a kis muffinkapszula Stahl Judit szavaival élve.
Ha mész a szivacsoshoz nem hívsz fel, hogy mennyi lesz? Mert lehet, hogy engem is érdekelne.
Most, hogy nincs sajtófőnök, egész jó volt, csak ne lett volna itt háromnegyed 10-ig, de a hugomért ment 10.15-re Mammuthoz. Van végre melója!

Laga
Bocsi, nem szóltam, hogy már vissza is vittük a CD-t. Azóta nem hallgattuk, kicsit macerás. Berakom a dvd-be és bekapcsolja a tv-t is. Múltkor sikerült úgy kikapcsolnom ezután (persze nyomkodtam ezt-azt), hogy majdnem szervízbe kellett vinni a tv-t.
Nem semmi mozgásba kezd Teus?! NEM adok gombát Korinak.

Ilba
Nálam még a buszon a hapsik még előre is tolakodnak, kicsit jobban jártál!
Táblázatra nem szól senki semmit, tehát hallgatás beleegyezés-nek veszem!
Beni nagyon édi a maciban, és még mindig azt mondom, hogy nagyon komoly kisfiú! Aszta nem semmi mértetei vannak a gyereknek! Beni 12 hetes, Kori 12 hónapos és majdnem egy súlyban, hosszban vannak?!
Szóval hát, popó egyéb mosás miatt kivettük és a kezünkbe volt. Ezt úgy képzeld el, már bocsi a hasonlatért, Beni a maci figurában, mint egy homokozós figura és a tenyeredre alsó karodra akarod borítani. Érted? Az arcát pedig mosakodókesztyűvel mostuk. De sok emberrel ellentétbe mi előbb bekenjük a gyereket a mosakodókencével és aztán lemossuk, ahogy én is fürdök.

Cory
Köszi a webcímet, de sokra nem mentem vele. A nagykeres XI. kerületi nyitvatartást nem találtam, csak a skálásat.

Myra
Ekkora taplókat??? Azt hihették, hogy egy statiszta vagy, akinek az a dolga, hogy a gyereket ordítatsa.
Na ez a békás buszos dolog se volt semmi, de ha ennyire gáz van máskor is, akkor a sorompó után szálljatok át a 60-as buszra. Vagy nálunk a temetőnél sétálj át a bécsi úti megállóba és a 18-as vagy 18A-ra (bár elég ritka járat és csak régi buszok), mert az a McDoncinál áll meg, talán közelebb van a művházhoz.

Aranyhold
Mi csatlakoznánk! Esetleg mehetnénk vonatként, vagyis Szilviék bevárnának és esetleg megbikáznának.

Emberek, közlekedés: eleinte nehéz volt! Ma már én is simán oda megyek az áldozathoz és a könnyebbik felével felrakatom magunkat a közlekedési járműre. A felszállás könnyebben megy, a leszállástól nagy babakocsival félek, hogy megbotlok és leesek Korival. De még a sport babakocsival is szar közlekedni. Mostanában ezt a kórházas kirándulást marhára utálom! De BKV-val biztos gyorsabb, mert bedugul az Árpád-híd aztán meg a Róbert Károly körút.

Mucus
Ezek szerint lányt szeretnél! És a párod? Lesz egy figyelő bátyus!
nikcsi
 
 


Muffin recepthez: én már kevesebb olajjal csinálom, és még így is kijön a papírból is!
De ez a mostani ízesítés is nagyon finom lett! Kép Én vállalom, hogy viszek muffint Hmmc-jékhez, akkor csak el visz valaki tutira! Vagy hely hiján felajánlja valaki, hogy muffinoknak van hely, mi???? Kép
nikcsi
 
 


Szilvi
Adnék én, étvágya is lenne, de teljesen le kellett állnunk majdnem mindennel, jelenleg krumplit, almát, kölest, spenótot, céklát és salátát tud enni a kölök. Passz. Se husi, se kifli, se hüvelyesek. Talán a zöldborsót még megpróbálom... Kész vagyok. Kép

Sancsi
Sebi a közeledő illetve a már fújó széltől ordított sokat, és még ma is nagyon nehéz vele ilyenkor. Szerencsére hidegfrontra beszunyál, ma is tök sokat aludt, és mégis kidőlt este korán. Kép

Nikcsi
Zsom volt ma a szivacsosoknál, csengetett többször, de senki nem nyitott ajtót. Várt meg nézelődött egy darabig, hátha lát vmi mozgást, de nem volt semmi, úgyhogy sietett vissza melózni, mert ebédidőben ugrott ki.
Ha sikerül neki a jövő héten majd szólok hogy csörögjön rád, mostmár úgyis tudja a számod. Kép
Szóval kevesebb olaj is elég? Na majd kipróbálom...
3/4 10-ig?! Na ez az egy jó, hogyha anyu átjön, akkor sosem akar sokáig maradni... Bezzeg ha náluk vagyunk, jöhetünk haza akármilyen későn, akkor is megjegyzi szemrehányóan, hogy "Már mentek is?!".

Ma Sebi egyszercsak felmászott a szobájában lévő ágyra, ilyet még sosem csinált, a frász jött rám, ahogy láttam a gyereket a nappaliból, ahogy két lábon vágtázik végig az ágyon, hogy levadássza az órát. A szívem megállt, mertha dőlni kezd se érhettem volna el, hogy elkapjam mielőtt földet ér. Szerencsére megkaparintotta az órát, lecsüccsent, és teljesen szabályosan jött le az ágyról, de a frász jött rám. Mostmár tényleg nem hagyhatom magára egy percre sem. Jajjjj...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Ok, Nikcsi! Akkor tiétek a hely a kocsinkban! Muffin nélkül is jöhettek! Kép
aranyhold
 
 


Cas!
nemsokára egyedül hagyhatod, egyre ügyesebb lesz Kép
kaja Kép
ha nem sikerül a szivacsos, hívj fel, elsétálunk, aztán tőlünk este is elvihetitek

Nikcsi!
nektek mekkora-milyen kellene? megvegyem hétfő de.?
nem tudom még az uszit, Kinga és nagyapja nagyon menne, és viszont szeretnék hétfőre teljesen rendbe jönni, nem biztos, hogy kockáztatok
nekem is volt egy kis sztorim ma a reptéri parkolóban. Persze minden hely tele, egy nő előttem bénázik, majd beáll szabálytalanul valahova, én kikerülöm, majd arrébb egy autóval leegyeztetem, hogy ők mennek és meg majd beállok oda. A pasi még szépen berakosgatja a csomagokat, eltolja a kocsit, én jelzek, hogy beállok, erre a szabálytalanul parkoló nő mellettem terem és nem épp illedelmes stílusban közli, hogy ő erre a helyre várt, és engem csak "elengedett", és ő gyerekkel van, ezt aztán javította 'ő is gyerekkel van'-ra. De akkor is én álltam elől és be is álltam. Persze ezért is kaptam néhány dícsérő szót tőle.

Sancsi!
én a gyerek pocakjáról beszéltem Kép ahogy ül a kádban, csak úgy gönbölyödik oldalra is

Myra!
Lilla a saját tapétáját szorongatja? Nagyon jó lesz.
szilvamag
 
 


Sancsi: szerintem azért szopizik sokáig, mert ő egy ilyen tipus. Nekem az első gyerkőm 1,5 órán át szopott, a kicsi meg 10-15 percig max. Pedig a mellem ugyanaz Kép Tény, hogy a nagy most is sokkal lassabban eszik, mint a kicsi (4 és 2 évesek).
cory 34+2

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok

Lenne egy olyan kérdésem, h mi mostan vagyunk 8 naposak, s szopi után az egyik cicimből csak max 10 grammot tudok lefejni. Ez változik majd, lesz-e több vagy nem s keresnem kéne tejserkentőt?

köszi

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka!
mennyit szopizik még?
a két cici egyébként sem egyforma, és kézzel nem is tudsz annyit kipréselni, mint ahogy ők a kivákumozzák.

Mindenki!
van aki nem szereti a mazsolát?
szilvamag
 
 


Szilvi
Én nem szeretem a mazsolát Kép
hmmc
 
 


Én sem szeretem a mazsolát és semmilyen aszalt gyümit sem! Kép
aranyhold
 
 


Nikcsi
igen, az volt becélozva, de aztán ami lesz azt hozzuk hazaKép

Mazsola
miért?
egyébként én üresen megeszem, de a sütikbe nem teszek (pl. túrós pali)A fiam is szereti csak úgy üresen eszegetniKép

Kép a bunkó emberes sztorikért.
Velünk múlt héten kivételesen jó történt.
Mentünk az egyik bevásárló központba és a parkolóházban alig volt hely. Véletlenül elkezdett beállni a férjem az egyik tolókocsis helyre, de rögtön tolatott is ki, amikor szóltam, hogy ez nem lesz jó. Mellettünk áll egy biztonsági ember és rákiabált a férjemre, hogy miért áll ki????? Mondjuk, hogy nem rokkant kocsi vagyunk. És??? Azt mondja, ott ül hátul a kisgyerek! Álljunk csak be, nehogy már a legvégéről gyalogoljunk vissza vele, ha kapunk ott helyet egyáltalán.
Szóval ritka, de akadnak még ilyen emberek isKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Le vagyok maradva.

Ilba
A védőnő rám is mindig szívbajt hoz, de most már kezdek hozzászokni.

Cas
És már a müzli szeleteken, meg még egy pár dolgon is Norbi van. Kezd elegünk lenni belőle. Ismerőseim már bojkottálják ezeket, amiket eddig ettek, de ez már túl erőszakos nekik is.
Sebinek próbáltál már cukkinit adni? Fanninak ízlett nagyon.
boglarka
 
 


a kérdést azért tettem fel, hogy rakjak-e a muffinba Kép
(hamár ilyen felelőtlen ígéretet tettem)
szilvamag
 
 


Myra
Én azt mondom, amíg csak miszlitekre tépi a papírt addig jó. Kori így kezdi, majd jót nyammog és megeszi, ha nem vagyok résen.

Cas
Én 175 fokon és 25 percig szoktam sütni, ja légkeveréssel.

Akkor a hétfői talin sok muffin lesz nem? Kókuszos, csokis hozzávalók jók?

Szilvi
Akkor most ezt úgy veszem, hogy nem jöttök, ezért nem viszek muffint, majd hétfőn frisset. Jobbulást.
Szivacs: annyira nem fontos, de ha tudnám pár ezer, akkor okés lenne, vagyis hagyjuk, majd Zsom talán felhív, ők úgyis mennek oda. De ezer köszi!
nikcsi
 
 


Kép
sejtettem, hogy a muffin miatt volt a mazsolás kérdésKép
Mindegy! Ilyen úgy sem derült ki a körleveles kérdőívből:-)))))))
Egyébként én sem sütöm 40 pecig. Magas (180-200-on) fokozaton 5-10 percig amíg feljön, majd utánna leveszem hogy ne égjen meg és így még 10-15 perc.
Írjátok mindíg, hogy mikor milyen talikat csináltok, és pont eszembe jutott egyik nap, hogy muffin party miért nem volt még?Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok,

csoda történt a héten: Teus négykézlábra emelkedett! Örömtáncot jártunk!

Cas,
Tea éjjel szintén keresztben fekszik és ô is beszorul. Mehetek hozzá visszatekerni szegényt.

Szilvamag,
Teus bundazsákban és jól betakarva feküdt a babakocsiban, ezért nem láthattad a méreteit. Egyébként most azokat a ruhákat hordja, amelyeket Vilmos 1 évesen hordott...
Holnap lesz 9 hós (mármint Tea), hétfôn viszem mázsálásra. Majd megírom mennyit nyomott.
Ezzel meg még tartozom: www.holdnaptar.hu

Gomba: még én sem adtam.
Hüvelyesek: a borsó nagyon megy.

A sajtot hogy adjátok? Kézbe egy darabot rágni, vagy belereszelitek a kajába?

Hányra mentek Hmmchez talira hétfôn?

Új fejlemények Vilmossal kapcsolatban: úszni jár a Római Teniszakadémiára. (Nem a teniszpályán úszik, van medence vízzel.)

Myra,
ti a Corába is fényképezôgéppel jártok, vagy ez telefonnal készült?

Laga
laga
 
 


Laga!
köszi
sajt, amíg nem tudott rendesen rágni reszelve, kajába és csak úgy is, később hasábokra vágva. Kinga a mai napig is imádja reszelve, sőt már ő reszeli
Milyen a Római medencéje?
kérek képet Teáról!

tényleg időpontot nem egyeztettünk!
én most is a dél utánt tudom ígérni a bölcsi miatt
szilvamag
 
 


Csak egy gyors bekukk...
Olyan gyönyörű a Balaton, ne tudjátok meg! És olyan hangokat ad, mintha egy bálnacsapat beszélgetne alatta!
A korim meg otthon árválkodik a szekrényben... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Én is tervezek valami muffint sütni, de még nem találtam ki milyet!

Laga, én először reszelve adtam a sajtot Matyinak, belereszeltem a meleg főzelékbe, megoldvadt és nagyon szerette! Különösen borsófőzelékbe! Kép

Hmmc, amúgy a sok muffin mellé mit vigyünk még? Kép
aranyhold
 
 


Aranyhold
Nem kell semmit sem hozni, így is túl sok minden lesz. Muffin-hegyek Kép

Szilvi
Mi itthon leszünk egész nap. Teljesen jó nekünk a délelőtt és a délután is.

Laga
Ti délután - az orvos után - nem jöttök el?

Nikcsi
Ha HÉV-vel el tudnátok jönni Gödöllőig, akkor oda kimegyek értetek. Csak a visszautat kell még átgondolni.

Mucus
Ez a HÉV dolog rád is vonatkozik Kép
hmmc
 
 


Ja!
Megnéztem a vonatot is. A Nyugatiból indul, de megáll minden bokornál és így 1 órás a 30 km-es út Kép
A Volán az Újpest Városkaputól indul, az nem tudom mennyi idő alatt van itt.
hmmc
 
 


Nikcsi
Annyi eszem van, mint a naposcsirkének Kép
Aranyhold hoz benneteket Kép Kép
hmmc
 
 


sziasztok

tudja valaki, h kell-e igényelni gyes-t vagy gyed-et? ha igen, hol? s mikor?

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Móni
köszönömKép
A holnapi nap sajnos nem aktuális, majd esetleg egy másik alkalommal amikor nálatok lesz.
Hozzám "elég közel" kerültél, legalább is a többiekhez viszonyítva, mert mi pont a Hév vonalán lakunk, így Gödöllő kb. 15 perc.

Otyka
nekem a mh. intézte.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok,
nekünk a holnapi nap bizonytalan, mert a doki után Teus alszik és ha ébred, akkor el kell valamit intéznünk a városban. Persze pont ellenkezô irányban a városban. A férjem szerint semmi jóra ne számítsak a közlekedést illetôen.
Utána elméletileg Tea fél 3kor megy aludni, bagyis elôtte kéne odaérnem a talira, de nemtom délelôtt mennyit alszik, és mennyi idô alatt végzek alvás után. Szóval nem sok seélyt látok. Pedig ha mennék fel tudnék ajánlani szállítást valakinek, de a bizonytalant nem akarom igérgetni...

Aranyhold,
Matyinak a borsófôzit pont úgy csináltad 9 hósan mint saját magatoknak? (Borsó fôz + habarás: liszt + tej - lehetôleg anya)
Mondjuk a borsót tuti kell még passzírozni nálunk.

Zöldbabot mikortól adtatok a bébiknek? Én még nem próbáltam.

Szilvamag,
továbbítom a férjemnek a kérésed, miszerint képet szeretnél Teusról. Tudod, én full béna vagyok hozzá...

Laga
laga
 
 


Ja igen a Római medencéje:

1. van egy 25 méteres úszómedence, nemtom milyen mély, de biztos az
2. van egy kacsaúsztató kezdô úszóknak, mármint gyerekeknek és bébiknek
3. van egy bazi nagy pezsgôfürdô

És totál üres az egész!
Árak: heti egy úszás gyerekeknek 5.000,- havi pénz
felnôtteknek ha úsznak és nem csak kísérgetnek: 14.000,- 10 alkalom és 2 hó alatt kell elhasználni.
Szerintetek ez drága?

Laga
laga
 
 


Sziasztok lányok!
Gondoltam most már (megint) beköszönök ide is, illene itt irogatnunk már, hisz nemsokára leszünk 3 hónaposak. Kép

Ilba, olvasom hogy csütörtökön voltatok 12 hetesek?? Ez azt jelenti, hogy nov.10-én szültél?? Talán találkoztunk is a kórházban, mert én akkor szültem a kislányt. KépNem semmi méretekkel rendelkezik a gyermek.. Kép

Velünk minden oké, Aisa ma szinte egész nap alszik. Jól belakmározik, huncutul vigyorog, aztán nyöszög kettőt a cumiért,és már húzza is a lóbőrt. Most is már egy órája ennie kellett volna (nálunk nagyjából beállt a 3 óránkénti kajálás), de még mindig csendben szunyókál....Én meg már unatkozom...
Mindenkinek tündéri a gyerkőce, sokat visszaolvasni nem tudok, de a képek nagyon jók! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Szilvamag! Kép Tény hogy nagy a pocija. Biztos ezt is az apjától örökölte.

Lenne 1 kérdésem. Nincs valami jó tippetek hasfájás ellen??? Adom Enéhnek az infacolt, de úgy vettem észre, hogy nem használ. Általában hasra fektetem, és paskolom a fenekét míg nem távoznak a szelek belőle, de ezt rendszerint teli torokból üvöltve aszisztálja végig.
Próbáltam már a köményes teát is, de az se használt.
Jah! És kb. mennyit kéne alunia egy 6 hetes babának? Mi kb. 12-16 órát alszunk 1 nap.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?