Új privát üzeneted érkezett!

A höm még mindig 37 felett van akármit csinálok ha mozgok ha pihenek mindigKépreménykedem de ugy félek a csalodástol!

A kakaoscsiga a sütöbe a turosbatyuval együtt!Küldök nektek isKép

Titi boldog szülinapot a férjednek ja és estére jo akciozást!

Anita na megcsináltad a tesztet?ugy izgulok!majdhogynem jobban mint magamért

Kép

Kép

remélem enyém is ilyen leszKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Hát még lehet egy kicsit korán csináltam meg,nem bírtam a reggelt kivárni, pedig ki kellett volna, és így negatív lett, de nem szomorodtam el, mert egész délelőtt ittam és lehet, hogy híg volt a pisi. Majd pár nap múlva (kedden pl.) csinálok egyet. A hasam változatlanul fáj, de nem úgy mintha meg akarna jönni, hanem mintha a méhem fájna ott lent középen. A hőm változatlan 37-37,2 között mozog. Így reménykedem.Kép
Látom mindenki kívános én épp hurkát és kolbászt sütök, mielőtt elmegyünk bálba jól belakom... És csinálok egy kis gesztenyepürét desszertnek.
Így kíbírom valahogy éjjel. Sajnos ez batyus bál, amit hozol azt iszol, eszel... Remélem a has fájásom addigra egy kicsit szünetel.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!jo hogy nem keseredtél el mert én sem hiszem el hogy nincs babádKépbiztos van pocaklako!nekem is fáj a hasam alja de lehet csak beképzelem

mégegyszer jo szorakozast!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

 
 

Köszi szépen. Már el kezdtünk készülődni. Ha tudok holnap jövök, de szerintem csak délután! Addig alszunk.
Mindenkinek szép estét!
Virág! Biztos te se képzelődsz... Majd hétfőn kiderül, hogy neked is babád van...Neked is minden jel arra utal... Különben is ez a mi hónapunk, megbeszéltük!!!Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


bizony ez a mi honapunk és remélem be is jön!Kép
Következö meg tücsié meg titié!
Na eszem a csigát végreKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


A fenébe, jól lemaradtam... én egész délután vásárolgatni voltam a zserbóhoz.

Anita, örülök neki, hogy nem keseredtél el, hisz lehetséges, hogy tényleg korai volt még a teszt. Tényleg várj még néhány napot, és reggel csinálj mindenképp tesztet. Jó bálozást Nektek, bár már biztos ott vagytok.

Virág, kész a csigád? Hűű, ezek a fotón nagyon jól néznek ki. Én sajnos nem tudok ilyet sütni. Kép A zserbónak most készülök hozzáállni, de lehet, hogy tolódik holnap délelőttre, mert már elég késő van.

Mesi, küldök Neked, ha készen lesz! Kép

A férjuram mindenkinek köszöni a köszöntést!!! Kép Igazából az volt eddig mindig is a kívánsága, hogy 28 évesen apuka lehessen. Hát, holnap tölti a 28-at, de ma is azt mondta, nem baj, hisz egy egész éven át 28 lesz. Szóval, kaptunk még egy kis időt.

Ma el kezdtem váladékozni is, szerintem ez jó jel, és ez a 36.2. Húúú, de izgulok!

KépKép
titi_27
 
 


Na, jól elnéztem valamit, nem frissített rendesen a gép... eszerint Virág már kész vagy a sütivel. De jó neked!!!

KépKép
titi_27
 
 


Kész vagyok de enyém nem ilyen nagy hanem kicsikék!de isteni finom meg a turos batyu is!Kép

Tuti hogy tudsz ilyet sütni mert nagyon egyszerü én se tudok sütni de mostanába rákaptam igaz csak egyszerü recepteket csinálok!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
Nagyon jól néz ki a sütid!
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Anita!
Remélem, még mindig nem jött meg (Virág, remélem neked sem!)
Az a teszt lehet, hogy még tényleg korai volt. Biztos írtam mér de Zsolti 2 nap késés után is negatív volt nekem.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi!
Jaj, neked még az jutott eszembe, hogy ha ma ven a pé-d, akkor a párod akár tényleg apuka lehet pont 28 évesen, ha este megfogant a baba. Kép Kép
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Mesi, igen, este nekem is eszembe jutott. Hátha...
Mára visszament a hőm 36.4-re, szóval szerintem a tegnapi 36.2 volt a legalja, innen talán emelkedni fog. Szóval tuti, hogy most van peteérésem, tehát tegnap akár még össze is jöhetett. Azért még holnap ráerősítünk, had legyen biztosabb.
Ti hogy álltok? Neked is lassan várható a pé. Holnap felrakok egy görbét, itthonról ugyanis nem megy, nem tudom átvarázsolni jpg-be.

Virág, ugye még nem jött meg? Holnap már 6-a!!! Kép Megvetted már a tesztet?

Anita, milyen volt a buli, és ugye még te sem pirosodsz?

Na, megyek, közben főzöm az ebédet, mert a párom szülei jönnek szülinapi ebédre 2-re, de addig még itt vagyok.

Bufo, mikor kürtölöd szét a világnak a boldogságod? Kik tudják már?

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Holnap megyek dokihoz és ha mindent rendben talál akkor, aki rákérdez annak elmondom. De nem verem nagy dobra a 12. hétig.
A nagyszülők már tudják kb 1 hete.
Természetesen ti tudjátok még.

Boldog szülinapot a férjednek.
Jó főzőcskézést, finom legyen. Mi lesz a menü, a kedvence?

Anita, Virág
Remélem nem jött meg egyikőtöknek sem. Nagyon szupi lenne, egyszerre megint 2 babával gyarapodnánk. Szorítok!Kép

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szziasztok!

Tücsi ezek nem az én sütimröl készült képek enyémek kisebbekKép

Titi!még nem jött meg de este lement a höm ugyhogy már nem reménykedem!Még nem vettem tesztet majd holnap reggel mert ha már megvettem volna tuti nem birom ki hogy ne csináljam meg igy meg nincs kisértés!

Bufo!erre én is gondoltam már sokat hogy milyen jo lenne ha ebbe a honapba is lenne még két babás(+Rimar) és következö honapba megint kettö akkor lenne ám boldog ez a topic mindenki babás lenneKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre itt vagyok. Semmi változás. A hőm ugyanúgy 37,0, és még semmi jele a mensinek. A hasfájásom is elmúlt. Most már kezdem beleélni magam, hogy sikerült. A melleim egyre jobban érzékenyek. Remélem, már nem is fog megjönni. Igazi csalódás lenne akkor.
A bál jó volt. 3-kor értünk haza. Jól éreztük magunkat.Kép
Virág, ne keseríts el remélem , nem jön meg. Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Titi! boldog szülinapot a férjednek, és jó étvágyat az ebédhez, remélem, a tegnapi nap szerencsés volt.
Tücsi! Egyáltalán nem csalódtam tegnap, hogy negatív lett a teszt. Majd jövő héten csinálok még egyet. Nekem sose szokott késni, így adok 90%-ot arra, hogy baba van... Remélem, jól érzem!!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Köszi anita! Majd holnap kiderül de már nagyon félek mert megint beleéltem magam tulságosan!Na ma elkezdemm szedni az elevitet holnap meg jön a drágám és ha negativ a teszt akkor belehuzunk mondjuk ennél jobban mint ebbe a honapba nem lehet!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


a höm még nyugtat!37.0 ez az egy ami biztat mert másba már nem hiszek,de kétlem hogy ez a honap szerencsés lenneKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Most miért mondod ezt, lehet, hogy neked is baba van. a hőd elég megnyugtató. És babára utal.
Biztosan pozitív lesz a teszted.Kép

Én már nem mérem a hőm. Mikor felkeltem megnéztem, de változatlanul fent volt így megnyugodtam. A teszt a következő lépés. Az majd eldönti. Remélem...

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


szia anita!remélem igazad lesz és pozitiv tesztet produkálok,már rám férne

Neked tuti babád van ugyhogy tényleg már csak egy uj érvényes tesztelés kellKépaz elözö teszt hazudos voltKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Hát remélem, most eléggé hányingerem van pedig már vacsiztam. Úgy gondoltam elmegyek befekszem a kádba, hátha jót tesz.
Te holnap reggel tesztelsz? Akkor nagyon szorítok.Kép
Én holnap veszek egyet aztán kedd reggel megismétlem, hátha már nem hazudik.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Na, most mentek el a férjem szülei, fincsi lett az ebéd. Húsleves+mindenféle köret+husi. Annyira egyszerű, egyszerűen fűszeres, sűtű (vízzel készített) palacsintatésztába és utána reszelt krumpliba meghempergeted a husszeleteket (én csirkemellet szoktam), és kisütöd. Nagyon fincsi, és laktató!

Anita, virág, tök jó, hogy eddig még nem jött meg, reméljük, holnap sem fog. Virág, bízzunk egy pozitív tesztben. Mindent beleadtatok a pároddal? Akkor nem lehet hiba.
Anita, ha a hőd fent van, akkor tényleg nagy az esély!

Mesi, lassan tényleg csak ketten maradunk, de nem baj, én annyira örülnék ennek, ha sikerülne a lányoknak. Bízom benne, hogy ez a hónap nekünk is sikeres volt és lesz.

Én ebben a hónapban figyelem a hőmet, + 2 naponta együtt vagyunk, hátha ez segít. De ha nem jön össze, és megjön, akkor elmegyek arra a mágnesterápiára, mert még mindig nagyon fáj a hátam, aztán lesz ami lesz, egy hónapig nem fogok foglalkozni a peteéréssel. De bízzunk benne, hogy nem is kell!!! Kép

A drága férjem mindenkinek köszöni a köszöntést!!!

KépKép
titi_27
 
 


hát lement a höm 36.7-re nagyon gondolkodom hogy nem tesztelek holnap!szerintem tuti nincs baba és csak késik a mensim!

Huh anita hányingered van?Örülök neki(bocsi de tényleg) ez már elég jo jel és tnyleg annyi babatüneted van szerintem felesleges aggodni tuti baba van és mostmár az a lényeg csak hogy vigyázz magadra!

Titi lassan ti se maradtok ketten mert mindenki babás lesz!(kivétel én)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


A fenébe, Virág, ezt egyszerűen nem hiszem el! Miért esküdne össze a világ ellenetek? Mikor is mész a dokihoz? De jó volna, ha tényleg mondana valami kis "mellékest" is az éves vizsgálaton kívül. Miért nem sikerül?
Persze azért ne írjuk le még ezt a hónapot... bár a hő nem túl jó hír.

KépKép
titi_27
 
 


Virág
Nem szabad feladni. Még nem jött meg, igaz.

Anita
Ezek nagyon jó jelek. A hányinger nem kellemes, de mindenképpen babára utal, a többi tünettel együtt. Nagyon szurkolok egy pozitív tesztért.

Titi
Örülök, hogy jól sikerült az ebéd.
Bízom benne, hogy ez a néhány nap meghozza a sikret, és baba lesz. Mindent megtettetek érte.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Virág! ne keseredj el, azért csak tesztelj holnap. Legalább megnyugszol, hogy van baba. Ennyit nem késhet pusztán csak úgy?! Figyeld meg ott baba van...Kép Én tesztelnék a helyedben, holnap 6-a, hátha mégegyszer szerencsés lesz...Kép

Titi! Mi januárban spontán 2 naponta voltunk együtt, középidőben mindennap jól esett, mintha a párom érezte volna. Nekünk elméletileg bejött. Remélem nem kiabáltam el.
Hajrá!!!

Sajnos a fürdéstől nem múlt el a hányinger. Próbáltam egy kis narancsot enni, de nem ment.
Holnaptól én is újra elkezdem az Elevitet, remélem nem hízom majd el tőle nagyon. De igyekszem már most vigyázni erre a babára, ha itt van és megadni neki mindent, nem akarok úgy járni, mint 4 hónappal ezelőtt. Kicsit félek is, de megpróbálok nem gondolni a rosszra, remélem, ő már ide szeretne születni hozzánk.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita ne aggodj ez a babo megfog születni és nagyon fog örülni hogy ti lesztek a szülei!

A mensim már késett két honapot is január elött ugyhogy annak nem hiszek már meg a kivánoságnak se meg semminek de a höm eddig biztatott!hát majd reggel eldöntöm legyen e teszt!

Titi a héten valamikor bejelentkezem dokihoz és ahogy ismerem tuti mond egy kis mellékest is!

Fáj a mellemKép ugy biztam benne hogy ez a honap sikeres volt de szerintem tévedtem

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Dehogy tévedtél. Reggel csináld meg azt a tesztet és nyugodj meg!Kép Nem lesz semmi baj, hidd el.Szorítok!!!

Azt hiszem, elmegyek lefeküdni, a hányinger mellett már társult egy kis szédülés is, és nem sokat aludtam a bál miatt.
Reggel benézek!
Virág, addigra szeretném(nénk) tudni mi az eredmény!!!

Jó éjt mindenkinek, aludjatok jól!!!

Virág drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Köszi aranyos vagy!egyböl irom nektek ugyis!

Aludjjol!joéjt

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jó éjt mindenkinek, a párom kitúrt a net elől... holnap jelentkezem.
Virág, szerintem is tesztelj holnap, hisz a 6-a hátha most is szerencsét hoz!
Anita, örülök, hogy ilyen magabiztos vagy, hát, így tuti, hogy tényleg van baba!

Puszi Nektek lányok, holnap jövök!

KépKép
titi_27
 
 


Jó éjt mindenkinek, a párom kitúrt a net elől... holnap jelentkezem.
Virág, szerintem is tesztelj holnap, hisz a 6-a hátha most is szerencsét hoz!
Anita, örülök, hogy ilyen magabiztos vagy, hát, így tuti, hogy tényleg van baba!

Puszi Nektek lányok, holnap jövök!

KépKép
titi_27
 
 


VIrág!
Nehogy már elkeseredj! Tessék tesztelni. Az, hogy estére lement a hő, mert CSAK AZ ÉBREDÉS UTÁNI HÕ SZÁMÍT A NAPKÖZBENI NEM!!!!!

Képzeljétek, nekem ma reggelre felugrott a hőm. Ezek szerit megvolt a pé-m. Valószínűleg ezért fájt napok óta a petefészkem. De nekem eddig mindig a 18.napon volt, most úgy tűnik, a gyógytea előbbre hoztra a normális időre. De jó lenne...

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


hahó!
Nincs itt senki?
Tesztelősök, nagyon kíváncsi vagyok rátok!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Na, dobok nektek is egy görbét:
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok!hát nem hozott szerencsét a hatodikaKépKépKép negativ lett a teszt ennél erösebb egy csik nem is lehetne!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág?
De nem jött meg még ugyi? Akkor nem lehet, hogy még korai volt a teszt?
A hőd mennyi volt ébredéskor?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Virág! Nagyon sajnálom, de ne add fel, lehet, hogy korán nézted.Kép Lehet még nincs elég HCG.Kép

Mesi ez elég jól néz ki, lehet, hogy már tényleg volt pé-d. Nagyon szorítok!!!!!

Én majd holnap próbálok egy tesztet. Ma elkezdtem az Elevitet, remélem ,nem lesz baja a kicsinek (már ha van). De én úgy érzem van. a párom vesz ma tesztet nekem, már tele van ő is izgalommal, úgy örül, de megpróbálja leplezni.Szerintem fél beleélni magát. De én már beleéltem, ma már meg se néztem a hőmet. Reggel alig vártam, hogy egyek, már kavargott a gyomrom. Ilyen nem volt a fiammal.
Pesze minden terhesség más. Eddig azért jól viselem, ezt kívántam.
Többiek veletek mi újság?
Zseppyről tudtok valamit? És Cupicica?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Tücsi nem jött meg de én már nem reménykedem negativ az negativ!nem hiszem hogy korai lenne mert ha jol számolok kikéne mutatnia!Ez van ebbe a honapba tuti nem fogom beleélni magam de olyan nehéz wááá

pedig most olyan boldogan csináltam a tesztet mert reménykedtem,nem jött be

Tényle zsepyvel mi ujság és a babájával?

A hömet 11kor szoktam mérni mert a reggeli nekem hihetlen alacsony mindig!ma pl reggel 34vol lassan a kihülés határánKép most mérem csak kivábncsiságbol

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Kép

Anita, Virág!
Titeket szeretnélek már áttenni a kismamák közé!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


36.7 tuti megjön ez van!ja teszt után kétnappal mindig meg szokott jönni!

Tücsi én tut nem kerülök a kismamák köz!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! De koránkelők vagytok... én most kezdtem dolgozni. Kép
Mesi, tényleg lehetséges, hogy már megvolt a pé-ed. Érdekes, tényleg segítene a tea? Én hétvégétől abbahagytam a folsavat, és kicsit javulgat is a gyomrom. Nem baj, Bufo, te sem szedsz vitamint, hát, régen sem voltak vitaminok, és akkor is egészséges gyerekek születtek. Talán a sok gyümölcs, zöldség evése a legjobb.
Én is felteszem a görbém. Mesi, ez a hónap tényleg nagyon esélyes neked. Én is igyekszem, de a párom épp fogfájásban szenved, úgyhogy szegényt gyötörnöm kell az akciózással. Pedig pont most a legesélyesebb.

Virág, annyira sajnálom!!! Kép Én annyira drukkoltam, de még azért mindig. Hátha... hisz tényleg azt írtad, hogy mindent megtettetek a baba érdekében.

Anita, már kíváncsian várom a holnapi teszt eredményét, de én is tutira mondom, biztos babád van. Aki ilyen magabiztosan áll hozzá...

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Mesi, hogy a csudába lehet beállítani azt, hogy ne ezt a 34 napos (múltkori ciklust) mutassa, hanem mint neked most a 15-öt, nekem a 17-et??? És még egy kérdés... a peteérést automatikusan fogja berajzolni, vagy nekem kell majd valahogy rákérdezni?

KépKép
titi_27
 
 


Tücsi!
Megnéznél nekem valamit? Ha van időd. Nézd meg nekem légyszi a számegyenesen, hogy hány hetes kismamának kellene lennem. Nem tudom, hogy bejelentkezzek-e már jövő hétre a dokihoz. A dokimnak minden csütörtökön van rendelése, és 16-re gondoltam. Nem tudom, hogy nem lenne-e korai még. De olyan kíváncsi vagyok.
Köszi, előre is.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Hú!Zajlott ám a hétvége!Visszaolvastalak benneteket.Sajna nem voltam itt mert elutaztunk a hétvégére.Hát izgalmas volt nektek az elmúlt két nap.
Virág!
Ilyet nem írhatsz, hogy tuti nem kerülsz a kismamák közé!A kudarc ott kezdődik, amikor feladod.Ezt ne felejtsd el, és ne add fel!Azért ennyi idő után én elmennék egy célzott vizsgálatra, bármennyibe is kerül.Mert lehet hogy egy tök egyszerű dolog miatt nem sikerül, pl. hormonszint, nem tudhatod.Lehet hogy csak egy halvány hajszál választ el attól hogy babád legyen!De ha Te nem hiszel benne, majd hiszek helyetted én.És odahiszek neked egy gyerkőcötKép

Anita!
Alig várom a holnapot!Nehogy elfelejtkezz rólunk, azonnal írd meg az eredményt!

Mi jól vagyunk, bár ez a hosszú út nagyon rázós volt.Azt hittem kirázza belőlem a picurtKép
rimar
rimar
 
 


Jajj csajok én még igy soha nem kenödtem el teszt miatt pedig három év alatt már rengeteget csináltamKépolyan magam alatt vagyok mert most ugy biztam benne meg olyan jo volt hogy szoritotatok gondoltam ha ennyien szoritanak biztos bejön!

Anita mostmár mégjobban szoritok és remélem minden rendbe lesz nálad!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia rimar köszi a biztatást!Még ezt a honapot végig csinálom!

Nem tudok elmenni dokihoz ugyanis ezek a vizsgálatok ezer euronál kezdödnek és azt nem tudnám kifizetni meg a doki meg se csinálná betegbiztositás nélkül!Ilyen áraknál nem csinál vizsgálatot betegbiztositás nélkül!

A férjem elöbb hivott most azzal nyugtat biztos nála van a gond(ez se egy jo vigasz) és ne mondjak olyat hogy nem lehet mégegy babám!elmegy kivizsgáltatja magát!de én nagyon érzem hogy velem van a baj és a megérzéseim ilyen téren általába bejönnekKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, nem tudom, milyen körülményeid vannak, de nem szoktál hazajönni? Nem volna érdemes hazaugrani egy kivizsgálás erejéig?

KépKép
titi_27
 
 


De szoktam hazamenni de magyaroknak hála nincs it betegbiztim mert benyögték otthon sincs most olyan vagyok a tb-nél otthon mintha nem is élnék!de ha nem változik a helyzet hazamegyek magándokihoz nála otthon tuti kevesebbet kell fizetnem mint itt!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Köszi Lányok, hogy szorítatok, azért szükségem van rá és rátok. Nagyon jó, hogy vagytok, legalább leírhatom, mit érzek. Persze a páromnak is elmondhatom, de mivel a világnak még nam akarom kikürtölni, így nagyon jó veletek megosztani.
Remélem, holnap becsikozódok.
Virág, te meg ne add fel a reményt. Talán még korai volt. Bízz benne, nem adhatod fel ilyen könnyen. Tudom milyen rossz. Én 7 hetesen elveszítettem egy babót szeptember végén és én is teljesen kétségbe voltam esve és tessék, lehet, hogy itt a kárpótlásért a következő. Én angyalkának hívom a babóm.
Ne csüggedj, várd ki a végét.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


köszi anita aranyos vagy hogy öntöd belém a lelket a többiekkel együtt de 3év alatt semmi nekem ez már sokKép

Ui:de tuti ezt a honapot is végig izgulom szokásomhoz hiven és nagy akarással cseszem el

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, szerintem is jó ötlet, hogy elmenj itthon egy magándokihoz. Tuti, hogy még így is kevesebbet fizetnél, mint odakint betegbizti nélkül. Szerintem indulj el ezen az úton. Ameddig pedig nem jösz haza, addig pedig csak így tovább, tessék próbálkozni. Gondolom, hogy már megcsömörlöttél, nem csodálkoznék rajta, de ha eddig kitartó voltál, ezután is legyél az, csak indulj el orvosi vonalon is!!! Én azt mondtam magamnak, ha 1 évig nem sikerül, utána elmegyünk mindenképp megnézetni magunkat. Fontos, hogy megnyugodjunk, tényleg nincs más oka a babátlanságnak.

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?