Új privát üzeneted érkezett!

Szijjjjja Manó!
De jó,hogy jöttél.KépGyerkők,hogy vannak és apa gyógyul már?Hogy bírod?

Éva
Anyósnak ekkora takarítást kell csinálni?Meddig lesz?
Attila ezekszerint egyedül alszik el?

Tényleg manó te babáid egyedül alszanak el?

KépNem mai kép,de mindig így alszikKép

Kovács Roland
roli
 
 


Holnap este el is megy.

Attila általában nem egyedül alszik el, de ma nem tudtam elaltatni, így letettem. Úgy néz ki, hogy sikerült.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Attila így szokott megtépni:


Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 

 
 

Meg így

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!4

Nem tüntem ám el!!! Itt vagyok!! 5 napom volt, vagy 6, már nem is tudom, internet nélkül. Valami baja lett a routher-nek, aztán nem tudtunk felcsatlkozni a netre. Szerencsére már megjavították.
Alig győztem visszaolvasgatni az elmúlt napok eseményeit, pedig aztán most tényleg nem is dumcsiztatok sokat.
Örülök, hogy a kis Guiliano jól van, és hogy ilyen szépeket eszik.

Lego

Szia én amúgy Móni vagyok, és 3 decbabám van. Nagyon cuki a kis Dorkád!!!!

Alszatok mamik, vagy valaki azért itt van?!
manó3
 
 


...és,hogy tetszik neki.KépKépKép
Dodó megriadt,de vissza is aludt.
Nekem már tarkótájékon nincs hajam,mert mindig azt kapja el.Fúúúú de tud fájni.
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Hahóóóóó manó!!!!

Szerinted mi senkik vagyunk Évivel????Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Nem csak le van lassulva a gépem, vagy a net, na meg én is. Most megint elküldem egy hozzászólást, és szerintem megint nem tette fel, vagyis nem látom. Most megint leírjam?

Szóval, mi jól vagyunk, Apunk is meggyógyult, de kiderült, hogy nem is tüdőgyuszija volt, szerencsére. Már pénteken dolgozott is.

Babák jól vannak. Már 3 órája alszanak, bár többször már többször fel is sírtak. Egyébként én nem szoktam őket altatni, vagyis elalszanak maguktól. Néha-néha a Dorinát kell altatgatni kézben. Vacsi után leteszem őket az ágyukba, akkor még egy picit hancúroznak, de aztán elalszank.

Heni
Jól sikerült a farsang? Aranyos volt a Zorros kép!
manó3
 
 


Jól sikerült a farsang.Legalább is Dani ezt mondta.Majd kiderül a képekből.

Hogy derült ki,hogy nem tüdőgyuszija van?Csak megfázott?Kép

Neketek elejétől fogva három kiságyatok van?Mert egy csomó filmbe láttam,meg képeken,hogy az elején még egy ágyban vannak.
Lehet,hogy most hülyét kérdezek.Ti kaptok ruhákat meg kiegészítőket valahonnan,valakitől.Mert egy gyerek is egy vagyon,de három.....????

Kovács Roland
roli
 
 


Az előbb kifelejtettem a keresésből Anikót??????
Õ is elveszett.
Sőt most már Zsu és Viki sincs meg.

Heni
Én sosem merem lefényképezni, amikor alszik, mert félek, hogy felébred.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Félek én is,hogy felkelnek,de nem bírom ki olyan aranyosak.Álltalában nem is veszik észre,vagy csak megfordulnak.Kép

Zsu bulizni van.Legalább is délután ott volt.

Viki meg nem tud jönni mert apa elvitte a gépet.Írta nekem SMSben,hogy holnap lesz,de én csúnya nem írtam le nektek.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Úgy derült ki, hogy nincs tüdőgyuszi, hogy csináltak röntgen felvételt. A doki hallott valamit a tüdejében, erre rá is vágta, hogy tüdőgyülladás, de a biztonság kedvéért csináltak röntgent, ami bebizonyított, hogy nem az. Igen, "csak" megfázott.

Kezdettől fogva három kiságyuk volt a babáknak. Szerintem jobb, olyan hamar elkezdenek forgolódni, aztán akkor már szerintem nem jó, ha együtt alszanak. Így meg mindjárt ezt szokták meg, hogy mindenkinek külön saját ágyikója van.
Ami a ruhákat illeti nagy szerencsénk volt, mert rengeteget kaptunk. Volt is már egy unoka a családban, tőle is örököltünk, na meg az ismerősöktől is kaptunk. Eddig csak egy téli overált kellett vennem, ami a ruhákat illeti semmi mást. Most lehet, hogy megszóltok, de én bizományiba szoktam járni, ha valami kell. Kivéve az ágyakat, azt újonnan vettük, na meg a bébihordozók, az egy vagyon volt. Mérőszalaggal jártuk a boltokat, hogy akkora ülést vegyünk, hogy mind a három beférjen az autóba. Darabja 20ezer, az elég durva volt. Most meg már más ülés kell az autóba, de ezekkel szerencsénk volt, szintén bizományiba tudtunk szerezni az előzőhöz képest szinte ingyen. (3 db-ot 10ezerért). Ami a babkocsit illeti, azt a várostól kaptuk ajándékba, ha meg kellett volna venni 170ezer lett volna. Szóval azért szépen támogattak minket. De akkor még nem ettünk....
manó3
 
 


Manó:Ez nem semmi!
Dehogy szollak le.Ímádok turizni.Dani oszt.társának anyukája ilyen bótot csinál.Mindig teszi nekem félre a cuccokat.Dani fiam hetente elfogyaszt egy farmert(focizik)Na most ha ezt butikba kéne megvenni.Amúgy mielött Dani megszületett bababizibe dolgoztam.Sőt még magamnak is szoktam venni.
De az a babakocsi nem kismiska170ezerért.Azért van bőr a képükön ennyiért adni.
Csak úgy beállított a polgármester vagy,hogy történt?

Kovács Roland
roli
 
 


Elmegyek most már én is lefekszem! Remélem, hogy nem fog rendetlenkedni a net és holnap tudok jönni. Majd megint így este-fele,mert holnap megyünk anyóst látogatni.

Jó éjszakát mamik! Szép álmokat!
manó3
 
 


Igen én is ezt teszem.
Holnap folytatjuk.KépKépKép
Kép
Jó éjszakát minden mamának és babának.

Kovács Roland
roli
 
 


Na ezt még gyorsan leírom, mert látom elkerülték egymást, a hozzászólások.

Eljött hozzánk látogatóba a Polgármester a helyi tv stábjával, köszönteni bennünket, mivel mi vagyunk itt Füreden az első hármas ikrek. Előtte azért a családsegítő központot keresztül érdeklődött mi van velünk, mikor jövünk haza, mire van szükségünk stb., aztán akkor végülis megmondták, hogy a "város" megvenné nekünk azt a babakocsit, ha elfogadjuk. Hát persze, nagyon örültünk neki. Egyébként az a kis riport még fent van a neten. Ha gondolod nézdd meg! www.furedtv.hu weboldalon a videotárban, ha jól emlékszek a 2005. március 23.-i adásban van.
Most már tényleg megyek aludni, felsírt valaki!

Szép álmokat!
manó3
 
 


Nektek is jó éjszakát!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szép jó reggelt!

Hol vagytok, mindenki alszik még?
Képzeljétek nem keltünk fel egyszer sem. Remélem nektek is jó éjszakátok volt.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Apa karjának a szörtelenítése

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Halihó Szép jó reggelt!

Most keltem!Gyerkők még alszanak,de mindjárt keltem Danit,mert megy apával vásáni.Mi nem voltunk ilyen jókisfiúk éjszaka.Egyszer felkeltünk.
Megyek most kakaót csinálni,majd jövök.

Manó
Megnézem,ha lesz időm.KépKépKép

A kora reggeli szőrtelenítés,nem fájdalamas???KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Nekem nem fájt

Manó
Én megnéztem, aranyos nagyon.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Jóóó reggelt!!!
Szia Évi!Dorka is mindig ezt csinálja+tele van piros csíkokkal a karom,ugy kb 2 fog hosszuságuak.Kép

Roli!Kakaóóóó???Váltottatok???Vagy adagolod nesquiket a cicibe...KépKépKépKép
Vendég
 


Kép
bibibííííííííííííííí
Vendég
 


Manó
Nem engedi a gép,hogy megnézzem.Kép
Mindig csak a virtuális stúdiót adja be.Akármelyik kisfilmet szeretném mindig kiírja,hogy a mittom mien protokoll nem engedi.Kép
Pedig tök érdekel.
Dani nem ment apával vásáni,most át kell adnom neki a gépet.
Dodó még mindig alszik.

Többiek is biztos alszanak még.Kép

Ébresztőőőőőőőőő!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Hellllló bébi!!!!
Jó reggelt nektek is.Dorkám is fent van?
Látom ügyeskedtél.Kép

Neeeeem is adagolom.Ez a kakaó szigorúan Danié meg az enyém.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Heni!!!
Dorka????Negyed8-kor ébredt!!!Kép
Ilyen még nem volt....
Ja!Nekem se engedi az a protokoll..........Kép
Irgumburgummmmmm!
Bocs,elfelejtettem,hogy nem kávézol.........
Vendég
 


Kép

HEHEHE.Csúnya pulyka.......
Vendég
 


Dodó most kelt kb10perce.Legalább délután én is lepihizhetek.Kép

Dancikám összevissza nyomkodta a gépet,most minden oldalra került.állíthatom vissza az egészet.

Viki
Apa megint pulykázik?????

Megyek főzniKép
Husileves, paprikáscsirkeKép
Nálatok mi az ebéd?

Majd próbálok bekukucsálni.
KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Heni!!!
Mailed érkezett!!!!!
Je,nem csak teCCCCCCet ez a pukkkkka.Kép
Ebéd:anyóséknál...(husileves,rántott pulykacici...)
Du. babanézőbe megyünk.Hurrrrrrrá!!!Kép
Édibédi Domikám.Dorkának is megy a fogmosás,csak még alíg van mit..

Puszka,én is kukucskáló üzemmódban vagyok...
Vendég
 


Viki
Hova mentek babanézőbe?????
Mi játszótérre megyünki,ha nem lesz nagyon hideg.Dani apával focizik,mi meg sétáluk,meg ki tudja.
Ebéd mindjárt kész.

Jó étvágyat mindenkinek.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Heni!
Lentibe,egy isminkhez...
Ja,már anyósnál vagyunk,ebéd lesz.Dorka elaludt.
Mentem.Pusz,este leszek.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tüntem el csak családozom és ilyenkor próbálom hanyagolni a számítógépet. Apa is itthon van ami ritkaság.

A képek tutik, az ikres filmecske nagyon édi.

Lego Lenibe mentek jól látom? Amúgy ti hol laktok? Nekem is van rokonom Lentibe sőt ott kötöttem házasságot is és ott éltünk egy darabig.

Pusz most csak ennyi fér bele majd jövök.
Vendég
 


Ebéd meg volt.Fiúk alszanak.megyek én is pihizni.
Szia Anikó
Örülök,hogy beköszöntél.Kép
Ti,hogy tudtátok megnézni a filmet?
Mert én belementem a videókba ott kikerestem a számát és rákattinottam.Egy pillanatra beugrott a töltés,de aztán rögtön a hiba.Kép
Na majd még próbálkozom.
Jó pihenést mindenkinek.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok időnként, de nagyon rossz a hétvégénk. Manócskának úgy néz ki 3 foga jön egyszerre a alul a 2 szemfog, fent meg a bal szemfog. Hát nagyon kivagyunk. Állandóan sirdogál, semmi nem jó, aludni sem jó, nemigazán eszik, de szerencsére inni azt nagyon szeret. Próbálgatjuk a mindenféle ecsetelőket, cseppeket, de nem használnak. Most egy kicsit elszunyokált, de nagyon nyugtalan az álma. Éjjel összesen aludt 3 órát én annyit sem.Állandóan lesegettem.
Elkiabáltam felébredt. Futok.
marcsi41
 
 


Sziasztok!

Mi is az anyóséknál ebédeltünk, husilevest, meg rántott husit, így ma sem kellett főznöm. Örülök, hogy meg tudtátok nézni a filmet, bár nem tudom, hogy Rolinak milyen hibát ír ki, én pl. simán megtudtam nézni.

A babák egyébként mindig ebéd után szoktak aludni, de most hogy nem itthon voltunk, csak uzsi után tudtam őket letenni, és már több, mint egy órája alszanak. Valószínű későbbre kell halasztanom a fürdetést, mert aztán nem fognak elaludni. Valaki már fel is sírt, megyek, majd még benézek!!!

Helló!!!!!!!!!!!!
manó3
 
 


Haho!!!!

Na én is ideértem végre.Ti aztän termeltetek tegnap ota rendesen.Nem is olvastam vissza teljesen.
Tegnap nagyon jo sikerült a buli.Jol viselkedett Giuliano,alig kellett vele foglalkozni,végig a gyerekek nyomäban volt.Sokat jätszott,jol kifäradt.Este 9-kor értünk haza.Gyorsan lezuhanyoztunk és tettem is le aludni.Mi meg tv-ztünk egy jot.Reggel 9-kor keltünk és utänna gyorsan összekészülödtünk,mert ismerösök meghivtek minket reggelire.10.15-re értünk oda.Jol bekajältunk,gyerekek jätszottak egy nagyot és utänna elmentünk egy nagyot sétällni.Szerencsére kaptunk kölcsön babakocsit ,mert Giulianonak aktuälis volt az alväs és nem birtuk volna vele.2 orät sétälltunk,mikor visszamentünk ,ittunk még egy kävét és hazajöttünk.Lefeküdtem pihizni,addiga férjem csinält nekünk vacsit.Nemrég fejeztük be.Most jätszunk egy kicsit a Manokäval és lassan megy fürödni.
zsuu74
 
 


Szép estét minden kedves anyukának és szépséges babókának.Kép
Mi is hazaértünk a babanézőből.Olyan irigy vagyok.Úgy szeretnék egy csöppséget,újra...
Nagyon fura volt Dorkához képest...mintha hópihét emelgetnék..KépKép

Dónak is tetszett,bár inkább csípte,karmolta volna...És persze féltékeny volt,ha fél percre megfogtam.
Most locsiztunk,mindjárt vacsi,majd remélem reggelig alvás.Ma 3/! órát aludt összesen.

Anikó!
Lenti tőlünk kb.25km.Lenti és Zalaegerszeg közt lekunk,Becsvölgyén.Ismerős???Mikor éltél zalában?Mennyi ideig?Nekem nagyon sok ismerősöm lakik Lentiben,sokat járunk arra.Nyáron remélem mégtöbbet.KépKépKép
Viki
Vendég
 


Hahóóó!
Látom lassan ideér mindenki.Kép
Most csak beszólok,mert apával fürdenek és még dolog van de leszek.
Addig is viszlát.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk.

Lego!
Lenti ben 1994.04.09-én kötöttem házasságot egy helyi fiúval. Ott éltünk majdnem egy fél évet aztán Bp-re költöztünk anyámékhoz. Miért történt így azt nem tagolom. Ha sokat jársz oda akkor talán ismered a rokonaimat. Az akácfa utcában laknak a másodunokatesóim a gyerekekeikkel meg a szüleikel. A nagyapám Pertikeresztúron született onnan jött fel pestre. A testvérei mind Zalamegyében laknak. Az anyám meg én már itt születtünk. Én a vendégjárások alaklmával ismertem meg a férjem. Talán öt is ismered, övé volt a Zsó cukrázda. Színtén az akácfa utcában van, azaz volt mert már németek lakják azt a házat is meg a kétoldalt melette levőket. Amiből az egyik anyósomé volt. Mind hármat ugyanaz a német család vette meg.

A többieknek is üdv majd holnap jövök.
Vendég
 


Anikó!
Sajna ennyi adatból nem jutottam semmire.Kép
Akácfa út okés,a cukrázdát nem ismerem(még nem voltam benne).Ami késik,nem múlik...Petrikeresztúr tőlünk kb. 5-6km.KépKépKép
Sűrűn jártok zalában???

Heni!
Képzeld apa megint netezni akar,vagyis vmi nyavalyát telepíteni.Pedig én pörögni akartam.Na ha gyors lesz még belesek ma este...
Megkaptad mailt?????????????????????
Puszka
Vendég
 


Viki
Megkaptam,csak még nem volt időm válaszolni.
Most megteszem,meg rakok fel képeket a délutáni csavargásból.Kép
Itt vagyok ám!!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szóval kimentünk a játszótérre.Nem mondom,nem izzadtam,de jó volt kint.Kép
KépKép
KépKép
KépKép
Nagyon hamar ránksötétedett.De már vigasz,hogy fél5kor még világos volt.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, most nincsen itt senki.
Roli
Nagyon aranyosak a képek, de az utolsó nagyon cuki!! Én is tennék fel képeket, de sajnos frisseket nem tudok, mert nekem nincsen digitális fényképezőnk, csak a sógoroméknak, így ilyennel ritkábban tudok fényképezni. De ha lesz majd teszek fel én is.
A képen látok egy bébikompot, ti még használjátok, na és a járókával hogy álltok?! Én pár hete "leselejteztem" a járókát egyáltalán nem maradnak már meg benne, persze már mindegyik menni akar, aztán abba egyszerre hármójuknak azért nem megy, pedig nekünk nagy volt.
manó3
 
 


Azt hiszem tényleg nincs ott most senki, úgyhogy elmegyek szundikálni!!!!

HOlnap nem lesz gépem délelőtt, úgyhogy valószínű csak este jövök!

Jó éjt decmamik!!!!!!!!!!!!!!!
manó3
 
 


Manó
Vagyok csak maileket gyártok.KépKépKép
Bébikomp csak porfogó.Alig használta.Későn vettük és korán megtanult járni.Jároka használjuk,de csak délutáni szunyára,meg este fürcsi után már no mászka.Na meg ha takarítok akkor is beteszem,ne lábatlankodjon,meg legalább addig rend van.Kép
Ti használtok kompot.Abból is három van?

Várunk holnap.Gyere!!!!Kép

Marcsi?Bizzo?Évi?Zsuu?TI merre jártok????

Kovács Roland
roli
 
 


Megvagyok

Heni
Én is lefényképeztem, de csak reggel mertem, amikor már ébredezett:

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Én is vagyok még.Az ember most feküdt le.Filmet néztünk eddig!!
zsuu74
 
 


Na mivan felébredtünk???
Csak nem éjszakai baglyok leszünk?KépPedig már indultam csucsuzni.

Évi
Nagyon édes Attila.ugye,hogy nem kelt fel.Legyél bátrabb anya!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Képszülinapi zsuron
zsuu74
 
 


De assszem megyek is,mert ideszáradt a szemem a monitorra.Kép
Holnap korán csörög az óra.kezdődik a hét.

Jó éjt nektek,meg a távolmaradottaknak.Kép

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?