Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

gottiani nagyon ügyi a kislányKép 10-től várom az anyukákat és a csemetéket toth.k@gawab.com a mail megírom a címet pontosan. hallottam a baba mama klubról,de fogalmam sincs, hogy hol van, mikor van.

kelimoni, mihelyt jó idő lesz ott leszünk a sportligeti játszótéren, tavaly nyáron is voltunk kinn fel is rakom a képet amit ott készült

Kép

bizzo megirtam az infokat újra, remélem most már jó lesz

delfinke
te meg akarsz ríkatni, az első és utolsó versszakba olvastam bele, de könnyeztem úgyhogy kimásoltam és majd egyszer, ha nem leszek érzékeny, vagy sírni akarok akkor végig olvasom jó sokszor

na pá megyünk reggelizni

Kriszta
szedo
 
 


De jo ez a kép!!!!!!!!!
Itt hány honapos volt Dorka?
Mikor született?És hogy álltok a szobatisztasággalKépÉrdemes korán elkezdeni?

Delfinke
Ti fél 3kor szoktatok menni sétálni?
Na és merre indultok?Csak azert hogy fussunk össze "véletlenül".
bizzo
 
 


KépKép
bizzo
 
 

 
 

szia bizzo

ez tavaly július végi kép (egész pontosan 0731) szobatisztasággal még nem próbálkozunk, igazán még nem tudatos a dologvégzés. tudja mi az a bilcsi, meg van a wc szűkítőnk is, ez lesz a hónap projektje, hogy próbáljunk bilcsizni a wc-n még sírva fakadt.

majd meglátjuk, hogy mit hoz a hónapKép

a fogmosás, viszont remekül megyKép erre már naon büszke vagyok reggel este fogat mos a gyerkőce, és szól, ha elmarad a fogmosási ceremónia

na szaladok, mert fő az ebéd vacsora, kicsit szétcsúsztam,(nem aludtam egész éjjel a gyerek kezét fogtam, mert vakargatta annyira kiszáradt a bőre, hétfőn rohanunk bőrgyógyihoz, egy ujjabbhoz, hátha ez talál már ellenszert az ekcémára)

Kriszta
szedo
 
 


Delfinke!

Olvastad a mélemet, hogy nem tudok mam menni a tóhoz? Válaszolj légyszi, mert ha potyára elindulsz, naaagy lelkiismeretfurdim leszKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Móni!
Írtam mailt; nincs semmi gond!

Bizzo!
Marci 2-kor kajál; általában 1/2 3 fele indulunk itthonról.Mi a parkba szoktunk menni; ott olyan jó nyugi van! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Na megjöttünk
2kor elindultunk, de senki sehol.
Szedo nektek ma apás napotok van?Kép

Elmentünk a tohoz is, de ott sem volt senki.Tamásnak annyira tettszettek a kacsák, le nem vette a szemét rolukKép

Delfinke
Ohegy parkba?Akkor itt mentek el elöttünk nem?Legközelebb ha van kedvetek csengessetek fel, és megyünk mi is, vagy akár meg is beszélhetjük.

Kelimoni,Gottiani
Ti hol laktok?
bizzo
 
 


Bizzo!
Nem, a sportligetbe szoktunk menni!

Ildi

delfinke
 
 


Delfinke
megkérdezném hol voltatok zenebölcsibe?(szerintem már kérdeztem 1szer?vagy csak akartam?)
tudnál esetleg egy telefonszámot adni?
na és mennyibe kerül?
bizzo
 
 


Bizzo!
Az Örsre járunk, a BKV házba.690.-Ft egy alkalom!
Telefonszám(be is kell jelentkezni) : 431-86-31

delfinke
 
 


Bizzo: mi a Bányató utcában lakunk, közel a tóhoz.Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Bizzo: Mi a Kozma utcában lakunk. Én is megyek néha a tóhoz, sportligetbe. De van,h csak sajnos az Újhegyi sétányig jutunk ahol intézem a dolgaimatKép

Üdv Anikó
gottiani
 
 


El kell mesélnem nektek:
MARCIKA MÁSZIK!!!!!!!!!!
Annyira édesen teper a szobában; bár még elég érdekes a technikája!
De annyira örülök neki!
Kép Kép

Ildi

delfinke
 
 


Delfinke
Gratula a mászáshoz!!!!!! Tudom,h mekorra öröm ezKép

A mi Emmánk pedig tegnap volt 1 évesKépKépKép
gottiani
 
 


Delfinke
Nagy gratula Marcellnek!
Örülök hogy elkezdett mászni.
Látszik a torna eredménye.
Meglátod,mennyivel mozgalmasabb lesz ezután az életedKép

Gottiani
Isten éltesse a kis Emmát!
Tetszett neki a torta?
Tamás annyira meg volt lepödve,hogy nem is mert hozzányulni,pedig már sok szülinapi tortát látott azelött.
Ha meglesznek majd én is felteszem a szülinapi képeket.

Többiek merre vagytok?
bizzo
 
 


Szia Lányok!

Delfinke: Jaj, de ügyi kisfiad van!Kép Remélem, majd láthatjuk, hogyan teper a fiatalúrKép

Gottiani: Isten éltessen Emmácska!

Nálatok is ennyire hideg van? Vagy lehet, hogy csak a fáradságtól fázok örökké?

Ma egész nap azt énekeltem Gergőnek, hogy Süss fel naaaaap! Remélem, meghallotta Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok lányok

sorry, hogy nem voltam jelen, gratula a kislány egy éves szülinapjához, marci hajrá, rámodl anyáék holmijátKép
moni ma süt egy kicsit a napKép
tombol az ekcémánk, péntek este óta, már sírni tudnék a fáradságtól. ápolom a kiszáradt bőrét a lánynak. most jöttünk a bőrgyógyitól. Még mielőtt valaki megijjedne a lány nem fertőz, ez nem megy át senkire, Dorottyát tisztelte meg sajnos. a keze nagyon száraz, két seb van rajta, de már gyógyul az is. az állán meg van egy seb mert kidörzsölte a cumi.Kép

holnap várunk mindenkit aki tud jönni. főzök fini husi levest a nagyobb gyerkőcéknek, aki szeretné megeteti veleKép

üdv

Kriszta és Dorka
szedo
 
 


Szedo!
Pici lányodnak nagyon boldog névnapot!
Kép

Ekcéma:
Kép
Doki mit mondott rá?

Ildi

delfinke
 
 


Dorka baba!

Boldog Névnapot!
Kép

Szedo: Éppen most jöttünk haza, anyósommal sétálhattamKép
Gergő reggeltől ordít, nem tudom, mi a baja. Valszeg semmi, mert ha ölben van, akkor minden oké. Tegnap itthon volt apa....és ő imádja ölben tartani a kisfiátKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Köszönjük a jókívánságokat

Kriszta
szedo
 
 


Szép estét mindenkinek
Az én gépemen eltünt ma ez a topik de sikerült még befutni!

Szedo
Sok sok sok boldog névnapot Dorkának.Ezt neki küldjük, gondolom szereti még!
Kép

Kelimoni
Azt a jelet az anyos után hogy kell érteni?Kép
Tominak is volt egy idöszaka amikor egész nap ölbe kellett tartani,de mi megoldottuk egy hintával.Mai napig imádja, ki nem szállna belöle, és még ráadásul az elsö szava is a HIMMMBA voltKép

Delfinke
Hogy halad Marcell?

Holnap tali!!!
Addig is jo éjt mindenkinek.
bizzo
 
 


Kép
bizzo
 
 


Kép
tegyetek ti is képeket!!!Kép
bizzo
 
 


Szia Lányok!

Lemaradok a mai taliról is, sajna megbetegedtem. Úgy néz ki, a vírus engem sem került el. Most vigyázok, hogy Gergővel ne legyen gond.

Bizzo: anyósKép A közelünkben lakik. Sajna nem olyan jó, hogy ez így van. Nagyon az életünk része, ami nekem teher. Bővebben majd személyesenKép

Sütöttem kenyeret és kiflit. Mindkettőnek jó volt az íze, a kifli picit megégett, de a kenyér a képen látható szín ellenére istenien sikerült.
Kép

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


ügyi vagy móni

hogy vagy amúgy? minden rendben van?

itt volt Bizzo és a kisfia és a házunkból az udvarlónk az anyukájával (andi és marcell) olyan parti volt, hogy az naKép

Dorka a parti végeztével azonnal elaludt, még a meséje elejét sem hallgatta meg

Kriszta
szedo
 
 


Na, irigykedhetek megintKép Kép

Köszi Szedo, megvagyok, csak a fejem ne fájna. Pihenni nem tudok, mert mire lerakom a fejem, Gergő felébred. És most rajtam lóg, alig bírom fogni.

Próbálom lefoglalni magam, de nem sok erőm van. Egy nagy alvás segítene. Na, majd ha hazajön a férjem.Kép

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, remélem, gondoltatok közben ránk, "nemtudtakelmennikre"Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


lányok gépünkön generálszervíz lesz, így csak holnap estére leszek újra, de akkor bőven beszélgetünk majd

kriszta
szedo
 
 


Kelimoni
Gyogyulást kivánunk neked, remélem Gergö nem kapja el.
Te ilyeneket tudsz sütni???KépBiztos nagyon finom.

Gottianni
Veletek mi lett?Miért nem jöttetek?Kép

Szedo
Nektek még egyszer köszi a talit, jol éreztük magunkat.
Jövöhéten jöhettek hozzánk,amikor mindenki meggyogyul, és ráér.Kép
bizzo
 
 


Bizzo
Mi nem vagyunk betegek, csak babakocsi nélkül voltunk néhány napig. Volt egy új sportbabakocsink, de a 2. használat után elhagytam az egyik kerekét, amikor Kelimoniékkal sétáltunk. Volt rá garancia, így visszakaptuk az árát. A rendes nagy babakocsnkat ugye még ez előtt a kis "baleset" előtt kivittük vidékre a mamához.
El tudtunk volna végülis menni busszal+ gyalog, de leszakadt volna a karom. Így nem vállaltam be.
De tegnap du sikerült vennem egy másikat. Ma délelőtt fel is avattukKép És még megvan az összes kerekeKép
Fájt ám a szívem,h nem mentünkKép Örülök,h jól éreztétek magatokat!!

Kelimoni
Mielőbbi gyógyulást neked!!!!!!!!!!
gottiani
 
 


Sziasztok!

Kelimoni!
Jobban vagy már?

Lányok!
Nem jön ma valaki sétálni 1/2 3 körül a tóhóz vagy a parkba?

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok, hogy észben tartjátok, van némi bajom. na, már nem olyan vészes, kicsit ég a torkom, de már csak picit folyik az orrom. Szerintem nátha volt, el is múlik hamar.
Szedtem a coldrexet, fokhagymától, hagymától bűzlök és lemostam mindezt citromos teával, amit nagyon utálok. Este meg mézes tejcsi.

És ma a férjem is itthon maradt, ez a legjobb gyógyír számomra.Kép

Gergő nem kapta el, nagyon jó a kedve, folyamatosan vigyorog, olyan édes.

Delfinke!

Hívott a sógornőd! ( Jól emlékszem, hogy a sógornőd? ) nagyon aranyos hölgy, a hangja alapján igazi belevaló csajszi. Kívánom nekik, hogy minden úgy sikerüljön, ahogy eltervezték.Kép

Ma nem sétálunk, családosdit játszunk Kép, ez olyan ritkán történik meg, hogy 3-an együtt lehetünk.Kép

További szép napot mindenkinek!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok

szép estét mindenkinek. végre elindult a gépünk, már alig vártam.

jövő héten megyünk hozzátok bizzo ok

irjátok meg mikor és megyünk

kriszta
szedo
 
 


Sziasztok
Szerintem maradjon a szerda vagy péntek ,akkor Delfinkéék is el tudnak jönni.
De irjátok ti hogy kinek mikor jo.
bizzo
 
 


Bizzo!
Köszi, hogy gondolsz ránk is; mi szívesen megyünk.A kedd-szerda kívételével bármelyik nap jó nekünk.

Ildi

delfinke
 
 


sziasztok

hó show volt reggel a sibrik lavotta mádi harmat egy-két töpörödött törpördöge megszállottan rohangálni próbált a hóban. (köztük dorka lányom, ki gyorsan négykézlábra váltott, mikor látta, hogy a kétkerék nem elég. szánkóztak, lapátolták a havat sikitoztak. és üvöltöttek, mikor haza pateroltuk őket
dorka csatakosra áztatta a ruházatát.
kár, hogy szétszórva lakunk egymástól igazán jó móka volt lenn

na megyek további fánk recepteket keresni
kriszta
szedo
 
 


szia kriszta!

Szalagos fánk



--------------------------------------------------------------------------------

Hozzávalók:
- 3 dl tej,
- 3 dkg élesztő,
- 1 evőkanál porcukor,
- 5 dkg vaj,
- 2 tojássárgája,
- 1 pohárka rum,
- 50 dkg liszt

Elkészítés: 3 dl tejet meglangyosítunk, belemorzsolunk 3 dkg élesztőt és beleteszünk 1 evőkanál porcukrot. Amikor az élesztő megkel, 5 dkg vajjal, 2 tojássárgájával, 1 pohárka rummal, késhegynyi sóval és 50 dkg liszttel közepes keménységű kelt tésztát készítünk. Nagyon jól kidolgozzuk, ennek következtében elég lágy tésztát kapunk. Langyos helyen másfélszeresére kelesztjük. A kelés után nyújtódeszkára borítjuk, és ujjnyi vastagra nyújtjuk. Fánkszaggatóval vagy pohárral kiszaggatjuk, ruhával letakarva 30 percig kelesztjük. (Ha tovább keleszjük, nem baj). A fánkot középforró olajban egyenletes tűzön sütjük. (Fritőzben is lehet.) A sütésnél vigyázzunk arra, hogy a deszkán fekvő fánk felső része kerüljön az olajban alulra. Sütés elején az edényt fedjük be. Megfordítás után vegyük le róla a fedőt. A pirosra sült fánkot szűrőkanállal szedjük ki, és még melegen szórjuk meg vaníliás porcukorral.

Egye meg mindet, de előbb kattintson ide:
http://www.mindmegette.hu

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


sziasztok

köszi móni

ezt is kipróbálomKép

csörögét és egérkét sütöttem, már alig van belőle

Kriszta
szedo
 
 


Hol vagytok lányok?
Nálunk a vendégek váltják egymást, úgyhogy próbálom őket körbe ugrálni. Holnap is ez lesz. De senki nem alszik itt.
Most a férjem kivitte őket a piacra, úgyhogy nekiestem a gépnekKép

Tuti, holnap estére ki sem látok majd a szememen.KépKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


szia moni

sziesztázni próbálunk, míg a csajos alszik aztán gyerekzsurozunk hol itt nálunk hol megszálljuk a szomszédot

kriszta
szedo
 
 


Sziasztok

Mi játszoházban voltunk, de ezuttal én fáradtam el jobbanKép

Csütörtökön jo lesz a tali?
bizzo
 
 


Sziasztok,

egy három gyerekes anyuka nevében (és kérésére) írok, aki családoknál vállal takarítást (ált. Kispesten, Lőrincen, illetve a X. és XIV. kerületben). Most úgy alakult, hogy kevesebb a munkája, ezért új családokat is tud "vállalni". Szerintem nem drága; nem órabéres, hanem alkalmanként ötezer forintot kér, és ha kéred, vasal is :-))) Szóval ha valamelyikőtöknek szüksége lenne egy megbízható, fiatal takinénire, küldjön egy levelet a profilomban lévő e-mailre, és megadom a számát. (Állandó helyet szeretne magának, de vállal festés, felújítás utáni takarítást is, ill. egyszeri nagytakarítást, ha arra van szükség.)

Azért ide írok, és nem egy hirdetési netes lapba, mert ott már próbáltuk, és csupa szexajánlatot kapott... Itt meg azért ez nem fordulhat elő :-)))

Üdv, és jó egészséget nektek - Kata

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!

Minket anyós szállt meg egy kicsit, de már hazament.
Emmának az utóbbi 2 napban volt egy kicsi hőemelkedése, 1x láza is. Nem tudom mi lehet, de szerintem csak újabb fogacska van útonKép, mert más tünet nincs, csak sok nyálKép

Jó vasárnapot mindenkinek!
gottiani
 
 


sziasztok

szépen süt a napocska.

tegnap elmentünk uncsitesózni. ne tudjátok meg. volt egy 3 és fél éves kislány, az állandóan anyáskodott dorka felett és mindent elvett tőle, eltolta a játékaitól Dorka egy óráig türte a kislányt, majd amikor csak tudott a lábára lépett bosszúKép

volt egy 5 és fél éves kisfiú. komolyan vette a báty szerepét okosan nyomott dorka kezébe játékokat, hogy ne vegye el a lányunk az ő játékát. nem volt mérges, ha feldöntötte a játékát, újra összerakta, és megkérde dorkát, hogy játszon picit arrébb. nagyon szerette a kislányunkat.

na pusz mindenkinek

szaladunk sétálni, majd utánna ebéd és áá

Kriszta
és Dorka
szedo
 
 


Mi lett veletek mamik?
Minkenki el van foglalva?
Én azt vettem észre magamon hogy minden szabad percemet gép elött töltöttem, és ez már a családot is kezdte zavarni.
De azért minden este bekukkantok.
És alig irtokKép
Delfinke?Gottiani?Kelimoni?Connie?
A talival mi lesz?
bizzo
 
 


Bizzo

Mi szivesen elmegyünk a talira Kép, nagyon szeretném ha most végre semmi nem jönne közbe!!!
Csürörtökön lesz? Nekünk az egész nap jóKép

Én is egy kicsit el vagyok havazva, keveset ülök a gép előtt.Ha mégis ide jutok, akkor lelkiism.furdalásom van,h mennyi mindent kéne csinálni.
gottiani
 
 


Hahó Lányok!

Bizzo: én még nem tudok mit mondani, mert Gergő napok óta 10 és 2 között alszik. Emellett már elkellene vinnem hallásvizsgálatra, ami csütörtökön 10.30-tól van. Jövhéten megyünk oltásra és addigra meg kell lenni minden vizsgálatnak, amire beutalót kaptam.

Úgyhogy meglátjukKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, bár inkább olvasó üzemmódban! Mióta Marcipán megtanult mászni, egy csepp szabadidőm sincs!

Hétvégén pedig az új honlapját csináltam; és végre kész:
www.gportal.hu/gurzomarci

Ildi

delfinke
 
 


na kezdhetem újra rosszat nyomtam. vacak kedvem van a vacak időjárás miatt. jöhetne már a tavasz. hullik a hajam, rohanni kellene orvoshoz, hogy vegyenek vért tőlem, milyen hiányom van. állandóan vedli a bőrt a talpam, folyamatosan sebes a sarkam. mennem kellene mamográfiára a melldaganatom óta fél évente kell járnom ellenőrzésre. (majd hallgathatom, hogy ugyan nekem minek, hisz fiatal vagyok, nem lehet daganatom)

szóval ma világ vége hangulatom és verekedős hangulatom van. kit kell megverni szóljatok

Kriszta
szedo
 
 


Gottiani
Ha el tudtok jönni,irj légyszi egy mailt és irom a cimet.

Bocsi lányok,rohannom kell!
bizzo
 
 


Sziasztok anyucik!
Rég jártam erre...

Tegnap előtt voltunk a dokinál... este fél kilencre voltunk berendelve... előre tartottam tőle, hogy akkor mikor kerülünk ágyba... háááát fél tizenkettőre sikerült is hazaérni!
Szegény feje már ő is nagyon fáradt volt... azt mondta a gyerek súlya 8900 gramm... kérdezem mennyi????? elismétli vagy háromszor... amikor mondom, hogy az egy kicsit sok lesz akkor eszmél, hogy miért mennyit mondtam?

Tehát Áron olyan 1800-1900 gramm és nagy kópé... eddig az összes UH-on fejvégű volt egészen babszemjankó korától, most így mikorra már lassan ideje lenne felvenni a fejvégű pózt megfordul. nagyszerű... azért remélem még sikerül rávenni a megfelelő kiindulási pozicióra! azt mondta a doki, hogy tegyünk hangos bántó zenét a fejecskéjéhez akkor hátha átrendezi magát!
Minden rendben vele gyönyörű veséje van! aranyos kisfickó! hat centis combocskája van és 8 centis fejecskéje...

Nagyon szeretjük!


32 hetes pociképek... holnap már 33!!!!

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?