Új privát üzeneted érkezett!

Az enyim is szokott nőni - mondjuk úgyse kell görögdinnyéket képzelni Kép, aztán szépen rendre vissza is ereszt! Kép

angel37
 
 


Nekem azt mondta az orvosom amikor egy ev utan lettem terhes Marcival,hogy majd a masodik konnyebben jon!Na ja!Mar lassan 2.5evnel tarunk!
Egyre tobbet gondolkodom azon hogy ezt a buntetest kaptam azert hogy a csaszar utani nehezsegek miatt azt mondtam hogy en soha tobbet...Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi!
Nagyon eltuntel!!!!!!!!!
Ha lesz idod raksz fol tablat????????LEGYSZI!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Ancsa annyira gáz volt a csaszi?

Kép
elizabeth25
 
 


Jaj, Ancsa! Ilyet ne is gondolj, hogy azért!
Engem hosszú évekig egyáltalán nem érdekeltek a kisgyerekek... Életem nagyobb részében attól féltem, hogy nehogy teherbeessek és védekeztem is ezerrel!
Bezzeg most! Kép

angel37
 
 


Hát csajok, engem lehet dobálni, de nem bánom, hogy császárom lesz!

Bár tudom Ancsa, neked adódtak utána nehézségek Kép

angel37
 
 


Eli!
Nem a csaszarral volt a baj,hanem utana begyulladt a sebem!Az ezzel jaro dolgok voltak nagyon rosszak!

Angel!
Ha most nem sikerul a kettobol egysem akkor teljesen biztosra fogom venni hogy ez buntetes az Istentol szamomra!Sajnos en ilyen gondolkodasu vagyok!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel te hogy élted meg a csaszit? Jobb mint a sima szülés? Nekem is az lesz.

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa,
a gondolkodásmódodat nem tudom megváltoztatni, de nem szabad ebbe belesüllyedni, hogy ezért nem megy! Kép

És akkor én mit szóljak? Kép Nem hinném, hogy bármiért is azt érdemeltem, ami történt... (még másfél éve)

angel37
 
 


Eliza,
nekem még nincs gyerekem, így sehogy nem éltem meg...

én mindig nagyon féltem a szüléstől, de az élet úgy rendezte, hogy csak császárral lehet, és nekem ez egy megnyugvás lesz a majdani terhességem alatt (már ha lesz, de azért remélem)

angel37
 
 


Ancsa, ilyenre ne is gondolj!, az én nővérem is császárral szülte mind a hármat, és az első után ő is azt monta ,többet nem. Meg anyukám is azt mondta az első után , aztán lettem én.Most mennem kell, de még jövök.Kép
odett
 
 


Ha hüvelyi úton szülsz akkor fáj piszkosul,ha császárral utánna.Egyik sem fájdalommentes,és nem is kellemes,sztem.(bár én simán szültemKép)
Ha most ikreim lesznek a clostytól feltétlen császárt kérek!!!!KépBár az első gondolom kitapossa az utat a másodiknakKépKépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Kriszti!
Mikor kezded a gyogyszert???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hova lett amit irtam?????????????????????
Nektek is lassu a Babanet?

Kriszti!
Mikor kezded a gyogyszert?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hova lett amit irtam?????????????????????
Nektek is lassu a Babanet?

Kriszti!
Mikor kezded a gyogyszert?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


BOCSI!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kép

Mindenki elment?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én elvileg vagyok, de nagyon totoga ma ez a babanet...

angel37
 
 


Most mar kicsit mintha jobb lenne!Kép
Nem sokan jelentkeztek ma!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Megyek en is mert szalad a hazKép!
Majd kesobb jovok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Most vagyok megint, kb 6-ig.

Bejelentkeztünka Kaáliba, február 28-ra kaptunk időpontot.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


SZia Hajni! Kép

Hú, akkor megvolt egy nagy lépés! Kép Drukkolok nektek, olyan régóta próbálkoztok már! Reméljük innen gyorsan jön a siker! Kép

angel37
 
 


Én is nagyon bízom benne Kép. Különben már most izgulok, nem tudom mi lesz velem addig Kép.

Ja, aki csinálja a táblát kijavítana 23 évesre? Bocsi hogy nem tudom ki az.

Sajna nem csak a babavárós idő telik, én is öregszem Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nahát én is izgulnék, hallod! Kép
Múltkor a dokim rendelője előtt elmentünk és már attól ideges lettem! Kép

Öregszeeeeel? Persze, mindenki... Na de az a 23 év igazán nem egy matuzsálemi kor! Kép

A táblát Julcsi vezeti nagyon ügyesen! Kép

angel37
 
 


Köszi szépen, akkor már névszerint kérlek meg a műveletre Julcsi Kép. De utálom, hogy így le vagyok maradva Kép.

Nem matuzsálemi, de már közeledik hozzá Kép. Egyre kevesebb van addig Kép.

Én úgy megnyugodtam, hogy a párommal minden rendben, és annyira kiakasztott a dokim, hogy meg kellett tennem ezt a lépést. 3 év már nem gyerekjáték. Már a másodikat készíthetnénk Kép. Sőt....

Látom te megértesz izgulás szintjén Kép. Végre még egy olyan lökött ember mint én Kép.

Ja, nem is dicsekedtem, megvan a fürdőszoba szekrényem anyaga. Már csak össze kell rakni. Azt kaptam öcsikémtől szülinapomra. Végre nem kell a dolgokat kapkodni, ha centriz a gép Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lököttségben nincs hiány! Kép

Viszont mennem kell! Remélem mindjárt jön valaki, akivel tudsz dumálni! Kép

Kellemes hétvégét, csajok!

angel37
 
 


Menj csak, különben is Beát várom msn-re Kép. Csak ha már itt voltál Kép.

Neked is kellemes hétvégét.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Háj, Csajok,
Julcsi,
kis gratula a szerinted 3-as vizsgádhoz. A többit majd ha fix. Kép
Férjed eredményét mikor tudod meg? Szorítok!

Hello Hajni, Kép
gratulálok a nagy lépéshez! Kép Biztos meglesz az eredménye. Kép

Asszem fennakadtam a cukorterheléses próbán. Kép Pedig én aztán fene édesszájú vagyok, megveszek, ha nem ehetek csokit. Az éhgyomri magas lett(7.o, pedig három hónapja még 4.0 volt), a 2. órás érték még várat magára, de egy órán belűl biztos meglesz. Pedig ma anyós rétest csinál. Lehet, hogy "behalasztom" hétfőig a beteggé nyilvánítást. Kép
potter_76
 
 


Na sziasztok!

Nagyon sajnálom Angel és Eli (akikkel korábban leveleztem) de sajnos bekaptam péntek du!Kép egy határidős feladatot - idáig bennt ültem a főnöknél - , utána meg utazunk el hétvégén
úgyhogy sajnos most egyelőre nem tudok visszajönni beszélgetni, pedig nagyon szerettem volnaKép
Kép
Vasárnap este próbálok visszanézni további hírekkel, ha nem megy, akkor hétfőn mindenképp..

Addig is kellemes 7 végét és minden szépet és jót kívánok mindenkinek!

Tűzmanó
Vendég
 


Hehe, a 2. órás 5.4 lett. Minél több cukrot eszem, annál jobb. KépKépKép
potter_76
 
 


Nahát mik nincsenek veled Kép. Tessék diétázni.

Nem írtál nekem semmit a cisztánkról?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni, dehogynem írtam még vasárnap.
potter_76
 
 


Hajni!
Ez igazan jo hir!!!!!Biztos hamarosan lesz babotok!!Kép

Julcsi!
Miert nem jelentkezel?Csak nincs baj?

Agi!
Amig nincs feherje a vizeletben addig nincs baj!!Vagy nem jol tudom???Az a ket nap meg igazan beleferKépKép!!

Akik mar nem jonnek,KELLEMES HETVEGET!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jan. 29. 18:38-kor írtam, nézd meg.
potter_76
 
 


Köszi-köszi. Bocsi, de ez az oldal kimaradt. Különben csináltak róla nagy képet, én egy sötét foltot látok rajta, a nagy világosban alul. Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja és azt nem írtam, hogy a párocskám most töltötte a 38-at, és fájdogál neki, azért is ment el tüdőszűrésre. Az írásodból kiindulva nem annyira jó hírek ezek. De addig már nem szekálom magam míg meg nincs a ct.
A múltkor néztem a neten hogy van e valami róla, és szinte egyből a patológiára jutottam Kép.
Ha állást keresek prnóoldal, ha betegségről kutatok patológia. Szóval tudok Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Eredmény:

70 M: nagyon szupi!!!!!!!!!!!!!!! Kép Kép
ebből 9 M mozgó : hát ez nem jó. Kép Azt mondta a doki, hogy ez a spontán terhességhez nem túl jó. Olyan 45% az esély, de az inszemhez kitünő. De azt mondja, hoghy kellene mégegyett csinálni, mert a 70 M nagyon jó, a mozgékonyságot meg befolyásolhatta a kora hajnali álmosság és a kényszer.
Az inszemet javasolja, de még kell persze az én kivizsgálásom is. Szóval a természetes út nagyon esélytelen, de annak örülök, hogy máshogy lehetséges! Kép Kép
Julcsi2
 


Nincs időm visszaolvasni, sajnos rohannom kell! Nagyon köszönöm a drukkokat!
Ne haragudjatok, hogy nem volt tábla, hétfőn azzal kezdem a napot!
puszi mindenkinek!
Jó hétvégét!
Bocsi a hibákért, gyosran írok!
Julcsi2
 


Julcsi!
KépKép!
Mikor kell ismetelni?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hajni,
szerintem se aggódd magad halálra addig, valószínűleg semmi komoly. Amelyik mégis, az általában nem fáj, hanem más tünetei vannak. És ezek, viszonylag lassan is nőnek. Ha jól látod, és mondjuk tavaly még nem volt ott, az is jó jel. Majd írd meg mindenképp, mi lett a CT eredménye!

Julcsi,
reméljük, mégtöbben fognak mozogni legközelebb! A doki nem mondta, hogy párod hogy intézze, hogy ne érezzen kényszert? Kép
potter_76
 
 


A 35 év amit írtam, csak amolyan húzzuk meg a határt valahol. A 38 azért elég közel van hozzá.

Csajok,
annyira megnyugodtam, hogy oksi a cukrom. Le is szaladok csokiért, nehogy felugorjon! KépKépKép
potter_76
 
 


Köszi szépen, nagyon megnyugodtam. Jövök ám bánkódni vagy örömködni az eredménnyel. Azért most besürüsödtek a dolgok. 10-e ct, 28 Kaáli.

Na megyek mert megjött a párom.

Puszi mindenkinek

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok Anyukák!( Aki emlékszik még rámKép )
Örömmel értesitjuk, hogy 2006.01.29-én 5.20-kor megszületett a kis Zolika. 51cm,3.94kg-val jött a világra.A szülés élmény volt számunkra.
Később bővebben leírom mindent.
Puszi
Olik és Zolika 5napos

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Olik!
Én mitt is gr4atulálok nektek!Kép

Felteszem a görbémet más jpeg-ben.
Kép

Kép
lara26
 
 


Olik!
Ezt jól megaztmondtam. Kép

Látod itt nem lehet unatkozni.

Kép
lara26
 
 


Ancsa!

Nekem 10.-e körül lesz az az idő amikor nem kellene már megjönnie. Kép

Kép
lara26
 
 


SZiasztok, benéztem! Kép

Potter,
akkor most végül jó a cukrod, ugye? Kép

Én egyszer úgy mentem laborra, hogy én barom (nemtom mi ütött belém) megettem egy óriás darab mákos beiglit és megittam egy jeges teát! Kép
Nézi a doki az eredményt! Azt mondja a cukra kicsit magas (bár ippeg hogy határ fölött volt), de ha esetleg evett előtte, akkor OK. Na akkor esett le, mekkora hülye vagyok! Kép

Julcsi,
a 70M tényleg szuper! Kár, hogy csak kevés mozog Kép
De jó lenne, ha a következő jobb lenne!

Hajni,
ha a ló nincs szamár is jó, igaz? Kép Kép
Remélem a párodnál nem lesz nagy gond! Drukk!

Lara,
ez a görbe jól alakul! Kép

angel37
 
 


Olik,
bár nem ismerlek így virtuálisan sem, de gratulálok! Kép

angel37
 
 


Jaj!Most vettem csak eszre hogy vagytok!!

Olik!
Gratulalok es sok egeszseget kivanok nektek igy ismeretlenul is!Kép

Lara!
Nekem is jonak tunik a gorbed,bar nem ertek hozza!
Hasonlit a multhavi gorbedre?Vagy nem hasonlitottad meg ossze?

Angel!
Szia!Hogy hogy?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Okr!

Ez nagyon jó: " az első kitapossa a másodiknak az utat".

Én is 2 babát szeretnék de nem egy időben! Kép
Olyan 2-3 év különbséggel.

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?