Új privát üzeneted érkezett!

Angel, én már többször álmodtam, hogy szültem.
Szerintem ez nem a megörülés jele, csak, hogy nagyon vágyunk valamire, és arról álmodunk. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
nadehát nekem még álmomban sem sikerült!

Csak tudnám nekem mit írtak odafent... Kép

angel37
 
 


Angel, tudod, sosem feladni! Kép (bár tegnap este már én is kivoltam, mert furin éreztem magamat, és mondta a párom, hogy csak nem, de már gondolni sem merek rá. Kép Tuti, hogy nem! )

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Én már gyűlölök álmodni. Reggel mindig úgy érzem, hogy megkattantam. a férjemnek nem is mondom, hogy mindig babásat álmodom!
Julcsi2
 


Eli, amit írtál nekem, az még nem lehet szerintem ilyen hamar.
Julcsi2
 


Fel nem adtam, nem is fogom Kép, de már elmúlt belőlem a lelkesedés... Már nem vagyok annyira besózva pé környékén, és már a kisördög se mocorog annyira a ciklus végéhez közeledve.
Ez az egy év letörte a szarvaimat. Tudtam, hogy nem lesz könnyű, de ugye hátha... és nem.

Kiszámoltam, 14 ciklusom volt az egy év alatt.

angel37
 
 


Sziasztok!

Julcsi!
Hogy sikerult a vizsgad?Szoritottam am nagyon!!!!

Angel!
Hogy dontottel vegul?Varsz meg a vizsgalattal?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi, ez egyénenként változó. A barátnőm már másnap hányt, mikor terhes lett. DE én írtam, hogy nekem biztos nem az van, úgyhogy várom piroskát 11 .én.

Kép
elizabeth25
 
 


SZia Ancsa! Kép

Asszem kérni fogom... Kép

Mizújs veled?

angel37
 
 


Eli, ezt furcsának tartom, mert akkor még nincs terhesség, majd csak a beágyazódás után.... Aterhességi tüneteket a HCG szint megemelkedése okozza. Ebből következően, csak amikor már teszt ki tudja mutatni a terhességet, akkor jönnek a tünetek. Mivel a teszt is ezt méri. Szex másnapján a tesz nem mutat semmit. Legalább egy hét, de inkább kettő.
Julcsi2
 


Angel!
Remelem nem haragszol meg erte,de en orulok neki,hogy elvallalod!Egy lepessel kozelebb lesztek a babasodashoz!!!!!Nagyon szoritok nektek!!
Velem nincs semmi!Varok!Kicsit erzekeny a mellbimbim,de ez a gyogyszertol van!Kép
Nekem 14-en kene hogy megjojjon az orvosom szerint!Valentin nap!Mar elterveztem,hogy aznap reggel csinalok majd egy tesztet!Aztan az eredmenytol fugg hogy mit veszek majd a paromnak!
A jobbik esetben egy par kiscipot,a rosszabbikban pedig kivaltom a horgaszengedelyet!
Ti mit vesztek????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
dehogy haragszom! Kép remélem a doki is bevállalja! Kép

Ezek a nyomorult jelek ugyanúgy lehetnek a babásodástól, mint a gyogyitól... sajna csak várni lehet!
és persze nagyon drukkolni! Kép

Valentin? A Drágám hülyeségnek tartja, de majd biztos kap tőlem vmit, ha más nem elviszem vacsorázni - az nekem is jó Kép
és persze otthon majd folytatjuk Kép

angel37
 
 


Julcsi az az igazság, hogy én nem foglalkozom ezzel a kérdéssel, engem csak az foglalkoztatok, hogy nekünk sikerült-e ebben a hónapban, az a barátnőm-barátnőim dolga, hogy ez nálunk hogy van, hogy volt. Kép Amúgy a b.net chaten is beszélgettem már nem egy olyan lánnyal, aki azt mondta, hogy megérezte mikor teherbe esett. Nekem is vannak tüneteim, de én már nem reménykedek benne, hogy biztos attól van, nem is merek rágondolni. Úgy vagyok vele, hogy biztos mástól van, és úgy is megfog jönni 11.én, mert nem lehet máshogy. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


En is megereztem Marcit egybol!Olyan volt mintha egy kis borso lett volna ott lent a hasamban!Pedig mar akkor is eleg kover voltam,megis ereztem!Most viszont nem hasonlit ez az erzes arra,ugy hogy en ebbol selytem hogy nem sikerult!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa mennyi idővel az együttlét után?

Kép
elizabeth25
 
 


Nekem annyi tünetem van, hogy az a melltartó ami eddig jó volt, most hirtelenjében kicsi lett, előbb voltam kint a wc-n, olyan a két cicim, mint két ÓRIÁS LABDA Kép, még a szemem is kigúvadt, és a melltartó is halálra idegesít, meg olyan furi fehér folyásom van. Kép (bocsi a kifelyezésért)
De én szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy megfog jönni 11én. Bármiben lemerném fogadni!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa,
Sajnos nem tapasztalatból beszélek, de állítólag ahány terhesség, annyiféle lehet! Kép

Úgyhogy ez alapján ne legyen rossz sejtésed! Kép

angel37
 
 


Eli!
Egybol az egyuttletunk utan ereztem!Emlekszem hogy hason fekudtem,es ereztem azt a kis 'borso"erzest!
En is ugy vettem eszre tegnap mintha kicsi lenne ram a melltartom!Veled ellentetben olyan szaraz lettem,mint meg soha!Es ez sem jelent jot szamomra!
Neked viszont ezek eleg biztato jelek!!!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!
Ez a pici remenyem van nekem is!
Zsazsoka jol megvarat minket!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa lehet, de már nem merek hinni benne, meg folyton fájdogál a pocim, pedig az csak mensi előtt szokott elkezdeni fájni kb. 4-5 nappal, most meg 9 nap van még addig, ráadásul kedd óta fáj, ami azt jelenti, hogy már a mensi megjövetele előtt 11 nappal elkezdett. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, Eli,
igen, beágyazódás előtt nemigen lehetnek tünetek...
az inkább csak képzelt! Kép

ó, hogy én már hányszor érzetem tünetet! ami nem az volt! Kép
aki meg mégis teherbeesett, az úgyis azt fogja gondolni, hogy esetleg az akció utáni másnap, amit érzett, az már az volt!

egy hányás meg mástól is lehet!

Az talán lehet, hogy vkinél jó hamar beágyazódik...

angel37
 
 


Ancsa, köszönöm, nagyon ari vagy! Nem tudom, én biztosan adnék magamnak egy erős hármast! Kép Meglátjuk! Remélem hétfőn lesz eredmény!
Julcsi2
 


Ancsa,
én drukkolok, rajtam ne múljék! Kép

Zsazsókának biztos sok a munkája!
lehet, hogy csak késő este v. holnap tudjuk meg...

angel37
 
 


ANgel, egyetértek! Kép
Én is hányszor éreztem már! Hiába!
Julcsi2
 


Mikor lesz meg a parod eredmenye???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel majd február 11én meglátjuk, de látod Ancsa is azt írja, hogy megérezte. Kép Nem vagyunk egyformák, bár én nem állítottam, hogy nekem baba van a pocómban. A beágyazódás 3-4 nap. Mi hétfőn voltunk együtt, ha sikerült esetleg, akkor szerintem simán lehet a mellfeszülésem attól, a pocifájogatás meg nagyon sok nőnek van beágyazódás alatt. DE MÉGEGYSZER HOZZÁ TESZEM, BÁRMIBEN MERNÉK FOGADNI, HOGY BIZTOS EBBEN A HÓNAPBAN SEM SIKERÜLT! Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, amúgy én még ilyet nem éreztem, nekem fél év alatt ez az első eset.

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok! Nagyon örülök hogy végre regisztráltam magam erre a fórumra, sok szeretettel üdvözlök mindenkit! Teljesen új vagyok még itt és nagyon jó érzés tudni, hogy nem vagyok egyedül. Mi még csak szerény 1 hónapja próbálkozunk de már most teljesen be vagyok zsongva...hőmérőzés, tesztek, stb.Kép
Vendég
 


Szia Tűzmanó, üdvözlünk a csapatba. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
ja, majd akkor meglátjuk! Kép

olvastam, hogy mit írtál, láttam, hogy nem állítod Kép
általánosságban írtam a véleményemet a tünet-nem tünet témához! Kép

a beágyazódás 7-10 nap is lehet!

angel37
 
 


Elizabeth nekem ugyanez van. Kb. félidő óta fájdogál a hasm, mintha megakarna jönni, pedig előtte mindig csak 1-2 nappal volt ilyen, sőt normál menzeszkor előtt nem is hasam szokott fájni, hanem a fejem az viszont erősen. Most pedig hasfájás, plusz cicfájás de félidő óta. A hőm azt hiszem leesett Kép de csak mostanában kezdtem méricskélni. A babanet kalkulátora szerint pont azon nap voltunk együtt amikor teherbeeshettem, de sajnos már túl vagyok 2 negatív tesztenKép..igaz türelmetlen is voltam...
Vendég
 


Üdv Tűzmanó! Kép

Ez a hónap még nyitva van? Kép

angel37
 
 


Tűzmenó neked mikor kell, hogy megjöjjön?

Angel, hát igen, majd meglátjuk. Egyébként a doki azt mondta, hogy a beágyazódás időpontja egyénenként változó, ugyan úgy, mint, hogy kinél mi jelentkezik és mikor, mármint tünet. Kép Ahány ember, annyi eset. Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Tudjátok, én ezidáig nem nagyon írtam fel a ciklusokat, de mivel kb 6 éve nem szedek bogyit elég szép pontos a ciklusom. Az utolsó kettőt tudom: december 6-án jött meg, utána január 5-én. 30 nappal számolva elvileg holnap. De dajnos tegnap már jött egy kis nyákos valami Kép ami el is múlt. Én is úgy érzem hogy ebben a hónapban nem jön össze.Kép de azért még reménykedemKép a tesztek is tévedhetnek
képzeljétek a legjobb barátnőm úgy esett most teherbe hogy kúppal védekeztek. Mivel második baba, nem akarták még, de most mégis nagyon örül neki. Hát ez van: van akire elég ránézni és terhes lesz, valaki évekig próbálkozik... Azért legyünk mi os szerencsések!Kép
Vendég
 


Hülye vagyok... most látom...

hányadik napon vagy?

angel37
 
 


Szerintetek a nyákos valami, amiben nincs vér az mit jelent? olyan jó lenne már pocakosodni...tudom, türelmetlen vagyok. Egyébként érdekes: én mindig azt gondoltam és most is azt gondolom hogy szerintem könnyen fogok teherbe esni...Pár évvel ezelőtt az akkori nőgyógyászom amikor egyszer éves vizsgálaton voltam rámnézett és azt mondta: az ilyen alkatú nők esnek a leghamarabb teherbe..bár így lenneKép
Vendég
 


Tüzmanó én már 3 éve nem szedek gyógyszert, hála nekem is tök pontosan szokott megjönni. Kép Nekem a b.net kalkulátor 24-29.ig írta, mi 30.án voltunk együtt, de egy hónapig előtte nem volt semmi, mert mind a ketten tök betegek voltunk. Ilyet még nem csináltunk Kép Reménykedem, talán jó nagy löket volt és bejött a dolog. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Tüzmenó, már lehet, hogy az is vagy. Ha holnap kéne megjönnie, és még semmi előjele nincs, cicifájás, hasfájás ilyenek, mondjuk azok a terhességtől is lehetnek. Érzel amúgy valamit?

Kép
elizabeth25
 
 


Egyébként Angi én is azt hallottam hogy akár 10 nap is lehet a beágyazódás. Olyan csalókák ezek a testek : ráírják hogy 3 nap. De persze a beágyazódástól (kisbetűvel). Egyébként a barátnőmnek aki terhes, a teszt nem mutatott semmit a nőgyógyásza viszont igen.Kép
Vendég
 


Na, úgy látszik folyamatos fáziskésésben vagyok... Kép

Tűzmanó,
amíg nem indul be fullosan, addig lehet reménykedni! Kép
de ha csak a második hónapban jönne össze, még akkoris szerencsés vagy, hidd el! Kép

angel37
 
 


Persze Eli, pont azt amit Te. Félidő óta folyamatos alhasi fájás és cicifájás. Ilyen egyébként még sose volt. Max pár nappal előtte. De nem 2 hétig. Egyébként hányinger rám is rájött 2x de persze az még korai és mástól is lehet. Én beírtam a kalkulátorba az utolsó menzesz időpontját, és a jan. 19-t adta ki. Mi 19-én és 20-án is együtt voltunk..és pont úhgy hogy na most akkor elsőre összehozzuk a manót. Elutaztunk egy vidéki kis wellness helyre és nonstop akció..minden feltétel adott volt...ja és a kalkulátort csak utólag néztem meg...
Vendég
 


Angie tök igazad van. Tudom hogy ez a legritkább hogy vkinek elsőre...csak hát én már 3. nap mentem tesztért..mindig mindent azonnyal akarokKép
Én olyan kb. 6 hónapra saccolok, hogy összejön..
Vendég
 


Tüzmenó, hát jók az esélyeid, szerintem ha már 4 napot késik min. a kezdhetsz örülni. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Egyébként azt mondják sokan hogy úgy lehet a legjobban teherbeesni ha kiszakítanak a környezetedből és a mindennapi hajtásból. Van egy lány aki addig nem esett teherbe amíg vidékre nem költöztek, utána viszont szinte azonnal. Mi egyébként nem ezért utaztuk el, csak útközben döntöttük el hogy akkor mostantól nem védekezünk...elvileg tavasztól akartuk elkezdeni az akciózást úgyhogy még nyertünk is egy kis időt. Angie nem tudtam visszaolvasni mindent, Neked már van picurod, vagy az elsőt tervezed?
Vendég
 


Igen csak ezek a fránya tesztek meg a hőm.esés lohaszt. Most reggel hüvelyben mértem hogy egy kicsit feltornázzuk a szálat, de még mindig csak 36,8.

Jó étvágyat mindenkinek az ebédhez, aki előtte van. Én most egy kicsit elmegyek de később feltétlen jövök vissza. Sziasztok!
ja és Eli: azért én nagyon drukkolok hogy összejöjjön ..pozítív gondolkodás ne csüggedj, lehet hogy mégis összejött Nektek 11-e még olyan messze van...puszi!
Vendég
 


Milyen alkatú??? Kép
(Bár én erre nem adnék...Kép)

Ja a teszt, az egyben üzlet is! Hamarabb veszel, többet veszel! Kép

angel37
 
 


Én is mindent azonnyal akartam, annak ellenére, hogy tudtam, hogy nehéz lesz Kép
Saccoltam 6 hóra is, oszt már egy évnél tartunk... Épp ma írtam, hogy 14 ciklus!!! Kép
Előző pé-mnél wellnesselni voltunk, de volt már pé-m Rómában is...
Ja, nincs még picúrom...Kép Csak egy 190 centis Drágám! Kép

angel37
 
 


Huuuú lányok, milyen szerencsések vagytok, még a cicitek is nő??? Az enyémre is ráférne!!Kép
Szia TűzmanóKép, tényleg milyen alkat vagy? Hátha okosabb leszek,h. hova tartozok? A nővérem más alkat, van is 3 gyerekeKépKépKép
odett
 
 


Én is azt gondoltam 1-2 hónap,aztán...Elköltöztem, messze járok dolgozni,azért nem váltottam mhelyet, hogy azt a pár hónapot kibírjuk,de mindig bíztam a köv. hónapban.Épp tegnap mondtam a Páromnak, nem gondoltam h. ilyen nehéz lesz összehozni,és el sem tudom képzelni,h. ne legyen.
odett
 
 


Szia Odett!
Hat az en cicieim nem kene hogy tovabb noljenekKép
Mar lassan csak ilyen oreganyos melltartot fogok kapni magamra!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?