Új privát üzeneted érkezett!

Eliza,
tuti a 19-i pé? mérted v. LH teszt?

a sárgatest fázisban sztem sincs esély...

Ez eredmény kinez nélkül is ki fog derülni, és azért reméljük, hogy jól! Kép

angel37
 
 


Breni a doki nekem azt mondta annó, az egyik, hogy a következő mensi kezdetétől kell visszaszámolni, 12-16 napot, az az a 12-16 nap között van a pé. Tehát ha valakinek 30 napos a ciklusa, akkor a 14-18 nap között jó. Nekem pl. 32 mostanában. Tehát nekem a 16-20 nap között jó, elvileg, de nekem a 19.en volt a pé-m, úgyhogy elvileg ez bejön.

Mindjárt leírom a gyed-et meg a többit is.

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa,
nem lehet, hogy a closty befolyásolja ezeket a tüneteket? A megint megjöttben sok ilyet olvastam.
Remélem összejön most a baba/babák, de ha mégsem most, akkor ne törj össze nagyon, ha tudsz, oksi?

Okr,
ez aztán jó hír, hogy másodlagos. Kép

Eli,
"szép" magyar szavakkal illetted a fizudat. (megszid)
Én állami helyen melózom, és majd minden hónapban megéltem vmi hasonlót. Abban egyetértek, hogy ha sok minden összejön, egész jó érzés lelépni. Kép

Julcsinak mennek a drukkok nem egészen 1 óra múlvától. Kép

Zsuzska,
szia! Kép Mi van veled mostanában? Ritkán látunk itt.
potter_76
 
 

 
 

Angel, én azért bízom a kinezben, de annak örülnék a legjobban, ha baba ügyben nem kéne többet hozzá mennem, de úgy gondolom, hogy tényleg lelki dolgok maitt nem sikerült eddig, most már lelkileg hó tiszta vagyok, hát majd meglátjuk. Kép Angel, mindig érzem, de szomszédban van egy nőgyógy és átmentem hüvelyi uh-nra is. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Breni szóval úgy vannak a dolgok, hogy:

Nálunk a családi pótlékot, a szülési segélyt és a gyest egy helyen, a TGYÁS-t, a GYED-et megint egy helyen lehet igényelni. A TGYÁS-t a szülést követő 6 hónapban kapod, ami a bejelentett fizud 70%-a, általában. A GYEDET pedig, ha pl. decemberig szülénél a 2005. fizetésedből átlagolnák.(A GYED=az a minimálbér kétszerese, ami nem haladhatja meg a 85 000 Ft-ot, persze ez bruttó, ebből kb. 62 000 -t kapsz meg + a családi ami most 11 000 Ft = 73 000 Ft.)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok,tudtok nekem segíteni,már van egy 3 éves fiam és szeretnénk testvért.de azt hiszem nincs éret petesejtem mit tegyek
kriszti_andi
 
 


Szia Kriszti!

Üdvözlünk a csapatba!

Miből gondolod, hogy nincs érett petesejted?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
jaaa, ilyen szomszédsággal könnyű! Kép

Üdv Kriszti-Andi!

Tényleg, miből gondolod?

Hi, Potter! Kép

angel37
 
 


Eli,
a 85eFt az tényleg bruttóKép?
adi77
 
 


Adi igen, sajna! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok: a GYES pedig 23 000 Ft körül van.KépAhhoz mit szóltok?

Eli
Hát nem tudom!Én,ha táppénzen voltam,sokkal kevesebb fizut kaptam.(több,mint 20 000 Tf-tal)

Hello Kriszti!
Tényleg, miből gondold?


Odett
A több váladék a lutheális szakban természetes.(itt jegyzem,terhesen is)
Mi változott meg a clostytól?

Péknéanita
Nincs egy görbéd,amin látnánk a hőidet?Így igen nehéz hozzászólni!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Eliza!Köszi a felvilágosítást.Nálam az a baj,hogy most 37 napra jött meg,ezért nem tudom mikor van pé,mert lehet hogy a következő meg 32-re akar megjönni.Na mindegy,18-án mindenféleképpen kipróbálom az LH-tesztet akkor okosabb leszek.

Kép
breni
 
 


Okr!A gyes az mindenkinek 23.000 Ft?Vagy az is fizetéstől függ?

Kép
breni
 
 


Reni
Az mindenkinek annyi!Ezért kell munkába álljak augusztustól!
Ja,és a 2.évtől-a 3. évig van ez.Vagy ha nem dolgoztál szülés előtt,akkor 3 évig folyamatosan ez az ellátás van.(vagy ha feketén meloztál akkor isKép )De sztem ez itt senkire sem vonatkozik

KépKép

KépKép
okr
 
 


KrisztiKép
Nem érzékelem a cervix nyákotKép,pms tüneteim voltak, középidőtől őrjítő mellfeszüléssel, ami teljesen megszűnt, van helyette köz.idős hőhullám,cicim mensi előtt egy-két nappal fáj.Mensi tartott egy hétig, most 2 nap intenzív,utána alig valami.Hirtelen ennyi jutott eszembe.A váladék természetességével megnyugtattál, kösziKép, el sem tudtam képzelni, mi lehet.
odett
 
 


Odett
Valaki a cickától írta uezen tüneteket!Érdekes!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Iszok gyógyteákat, de vegyeset,term. gyógyász állította össze, kb. két hete,ez meg már a negyedik clostis hónapomKép. A teától semmit nem érzek, vagy még korai?-nem tudom.
odett
 
 


Angyal, Kép
háj...van még? Kép Milyen a torna?

Csajok, Betti hova lett?
lehet, hogy tegnap kicsit sokat reklámoztam babaügyben? Kép
Bocs, Betti. Kép

Képzeljétek,
a férjem (az ékesszóló, akitől már idéztem Kép) a hét elején azt mondta: "Már lassan olyan vagy, mintha nem csak dagadt lennél." KépKépKép
Azóta van felvillanyozva, mióta érzi a babamozgást. Kép Nagyon viccesek ezek a "férfias változások". Kép
potter_76
 
 


Potter
KépKépKép
Csatlakozom egy aranyköpéssel:
Tüszőrepi táján roppan ideges,feszült szoktam lenni.Azt mondja egyik nap a férjem:
Amilyen bolond vagy,tuti ma van p.é.-d!KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Potter,
jó a férjed! Kép Kép

A keddi gyakrolatozás kicsit még elefántosra sikeredett Kép, de majd ma talán ügyesebb leszek! Kép

Nem bánnám, ha hozna némi eredményt is...

angel37
 
 


Okr,
KépKépKép A te férjed tudja, hogy van olyan, hogy peteérés? Kép


6.éven szülészet gyakszi alatt folyton áradoztam, hogy milyen megható egy szülés, folyton bőgnöm kell... én is szeretnék babát, olyan aranyosak...eltelik pár nap...megint mondom...figyelmesen hallgat, majd megkérdi:
"meddig tart még ez a gyakorlat?" KépKépKép
potter_76
 
 


Az enyém mostanában lett járatos ezen témában!Kép

A férjedKépKépKépJópofa ffi lehet!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ági!

Itten vagyok, csak dolgozom, mert még van 23,5 napom, hogy átadjak mindent a kollégámnak. Kép Március 8-tól otthon vagyok, már nagyon várom. Egyébként csak papírformájú lurkófotóm van. Nem tudok szkennelni. Majd valószínű, hogy megyünk egyet mozizni UH-ilag, mert apa nehezményezte, hogy csak kb. 2 hónap múlva látja úrja a gyermekét. Ha megyünk, akkor fogok most már kérni elektronikus adathordozón is képet a babáról. Egyébként jópofa férjed van nagyon. Kép Jókat derülök a szólásain. Kép

Betti
21+6 (22+0)

Betti
betti73
 
 


Nálunk minden este az a műsor, hogy apuci szépen elbeszélget a pocimon (közvetlen közelről) keresztül a gyerkőccel. Kép Mondom ilyenkor magamban, hogy szegény gyerek milyen mormogást hallhat ebből. Kép

Betti
betti73
 
 


Köszi a férjem nevében a pozitív kritikákat...persze kizárt, hogy elmondjam neki is! Kép Nagyon szeretem, és örülök, hogy neki szülhetek bébit.
Na, még egy kedvencemet elmondom, aztán abbahagyom a reklámozást.
Kapcsolatunk elején így szoktatott le a durcázásról:
"Most akkor majd nem szólsz semmit, én meg kezdhetlek vígasztalni, ami tök sok idő, végül úgyis megenyhűlsz. Nem spórolhatnánk meg ezt az időt azzal, hogy el sem kezdesz duzzogni?" KépKépKép
Mondhatom, eredményes. Kép
Nna, biztos a hormonoktól vagyok ilyen rózsaszín. Kép
potter_76
 
 


Kép Kép Szerintem természetes ez a rózsaszínség!! Kép Párocskám már alig várja,hogy otthon legyek, hogy minden nap úgy jöjjön haza, hogy én otthon várom. Először egyedül, aztán a gyerkőccel.

Betti
betti73
 
 


Huh, lányok én teljesen levagyok fáradva. Olyan álmos vagyok, hogy be sem tudom fogni a számat!

Kép
elizabeth25
 
 


Én is.Semmi kedvem bármit is csinálni,bár nem is csinálok.A többiek hova lettek vajon?

Kép
breni
 
 


Nem tudom, hogy hol vannak. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Nem jössz át a babanet chatre? Ott normálisabban tudnánk dumcsizni, gyorsabb!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Ancsa!Kép

Nekem a 16. és a 17. cn-n fájt a hasam.

<!--attachment: cikl-350142.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*163.6**cikl%2ebmp --><center><pre>
Kép
cikl.bmp (163.6 k)</pre></center><!--/attachment-->

Nem is tudom miért. Kép
Most aztán dolgozott a closty.

Kép
lara26
 
 


Lara
Nagyon jó a görbéd!
UH is volt?Nem a 13.napon volt inkább a p.é.?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Odett!
Az a folyas az ovulacio utan jelentkezik!Legalabb is en igy tudom!Nekem elegge feszulnek a melleim!

Lara!
Ez hogorbe amit feltettel???En nem tudom megnyitniKép!

Nektek mikor NEM esedekes a mensi?

Agi!
En is most olvastam az ovi klubbon,hogy a gyogyszertol is lehettem ilyen rosszul!Sajnos en ugy erzem hogy nem sikerult most semKép!
Hiaba is nem szeretnek osszeomlani ha megjon,biztos hogy nem fog sikerulni tartani magam!Hogy lattam azt a ket kis tuszot,azota en ugy gondolok rajuk,hogy ok mar az en ket babam!Nem szeretnem elvesziteni 'oket"!
12nap mulva kiderul!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mara elkoszonok!!
JO EJSZAKAT MINDENKINEK!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek! Kép

Hogy vagytok ma?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Láttátok a tegnap esti filmet a tv2-n?
Annyira magamra ismertem az első fél órából, hogy nem is néztem tovább. Végül lett gyerekük?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok Csajok!

Végre péntek. Kép

Kamilla!

Régebben láttam azt a filmet, ha jól emlékszem, akkor ikreik lesznek.

Egyébként hogy vagy?

Betti
betti73
 
 


Én felvettem vidóra, mert a párom mást nézett, de hétfőn este megnézem. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Kösz! Ma éppen jól vagyok, mert megyünk sielni a hétvégére Szlovákiába, úgyhogy most el lesznek terelve a gondolataim. Amúgy meg általában nem annyira jól. Még mindig várom, hogy megjöjjön, de nem akar. Viszont én meg akarok mensihozó gyógyszereket, mert nem akarok még jobban bekavarni a ciklusomba. Asszem most pihen a szervezetem. Meg én is.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ja, hülyeséget írtam az előbb. Pont, hogy NEM akarok mensihozó gyógyszereket. Bocsi

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Örülök, hogy jól vagy, úgy érzem, mintha lenyugodtál volna egy kicsit. Kép Jól teszed, hogy lefoglalod magad. A gondolatelterelés sokat segít.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Kamilla, nagyon jó a sielés, biztos jót fog tenni és a friss levegő meghozza a mensidet is, meglátod!
Megértem, hogy nem akarsz gyogyeszt bevenni.
A filmről lemaradtam!

Ági, az én férjemnek is hasonló beszólásai vannak: megnézi a naptárt és azt mondja, hogy lassan fel kell készülnie mert már régen volt sértődés és kifakadás! Kép Sajnos igaza van, azokon a napokon nekem semmi sem jó! Megbolondítanak a hormonok!

Betti a Te férjed is édes lehet. Tök jó, hogy beszélget a babával, nem minden férfi tud pocaklakóval kommunikálni!

Eli, én nem tudom, hogy van a táppénz, de én még egy évben sem voltam 18 napot táppénzen, mégis olyankor mindig kevesebb fizut kapok!

Ancsa, nagyon remélem, hogy a két kisbabád megmarad Veled! Ígérem küldöm az energiákat.

Okr! Remélem nem kell mukába állnod!

Mi ma voltunk vérvételen, eredmény nem lesz, majd csak ha a 21. napi is megvolt. a kiskatonavizsgálatnak viszont ma meglesz. Nagyon izgulok! A mensim vacakol velem. Már a 27. napo vagyok és csak barni volt eddig. Aztán most volt egy kis Piroska és görcsölök is! Jobban szerettem volna ha korábban megjön. Hamarabb túllettünk volna a vzsgálatokon.

Reni, a PÉ után szerintem is esélytelen a teherbeesés egyészen a mensiig.
Julcsi2
 


Sziasztok!
Kamilla, én végignéztem a tegnap esti filmet, lett gyerekük, három is, hármasikrekKép.

Ancsa, én nem tudom mikor nekem mikor NEM esedékes, mert, egyre hosszabb ciklusokat produkálok, a legutolsó 37 napra sikeredett,idegőrlő volt.Én már teljesen össze vagyok zavarodva, vhol azt olvastam, az első három clostis hónapban ált. összejön,nagyon-nagyon bíztam a 2.-3.-ban is, de ebben már nem,most egy nagy adag félelem van bennem.
odett
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a tanácsot, megfogadom. 23 vagyok és már 1 év 2 hónapja próbálkozunk. Most már ideje lépni vmi komoyabb irányba...
Csanita!Gratula a picihez! További problémamentes pocakosodást!Kép
Julcsi, Csanita köszi, már veszem is kezembe a telefont!
B
barbi22
 
 


Sziasztok!!

Az esti filmet csak vmemelyik nap tudom megnézni (videora vettük),mert a párom a csendört nézteKép!!Pedig azt már ezerszer láttukKép!!
El se hiszitek de napról napra jobban vagyokKép!!
Mindenkinek jó 7végét.Nem tum mikor tudok jönni,mert szombaton dolgozom, hétfön meg 6-18-ig Kép.

Sziasztok!!
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek! Kép

Lara,
drukk neked Kép, bár a görbédet én se tudtam megnyitni, de biztos nagyon szép! Kép

Kamilla,
érezd jól magad a sielésen, talán ki tudsz kapcsolni egy kicsit A témából! Kép

Julcsi,
jó eredményeket a vérvételhez!
pedig milyen szép lenne, ha már nem is lenne szükség minderre! Kép

Odett,
nem tudom, mi okosat tudnék mondani... azért reménykedjünk, hogy bejön ez a hónap! Kép



A filmet nem láttam Kép moziban voltunk. A hármasikrektől tuti frászt kapnék...

angel37
 
 


Editke,
de örülök, hogy jól érzed magad! Kép kellemes hétvégét! Kép

angel37
 
 


Szia Angel! Bizony szép lett volna!
Pár hete mikor írtam, hogy álmodtam valamit és nem írom, le, mert akkor nem válik valóra a következő volt:
amikor mentünk az Intézetbe, a doki megvizsgált és azt kérdezte, hogy miért is mentünk mi oda, mikor a pocimban lapul egy babóca.
Hallgattam mint a sír és mégsem vált valóra! KépKép
Editke, úgy örülök, hogy jobban vagy! Nálunk is csendőrösdi volt, de én meg is feledkeztem a filmről!
Julcsi2
 


Lányok mindenkinek eljön majd a maga ideje, az biztos! Csak győzzük kivárni! Kép Odafent már megírták az életünket/sorsunkat előre. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi,
azért gondolom most nagy erőt ad, hogy belefogtatok a vizsgálatsorozatba!

Vmelyik nap azt álmodtam, hogy a szobában a két kolléganőm terhes és direkt mutogatják nekem a nagy pocakjukat, és közben mondják, hogy nem is akarták, csak összejött! Kezdek megőrülni???
Másnap mondtam, hogy velük álmodtam, de azt azért nem mondtam, hogy mit... Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?