Új privát üzeneted érkezett!

Én már megint csak most értem haza, reggel kórházban voltunk vizsgálaton, aztán meg anyuval kóricáltunk a Westendben.
Bébim 2800 g kb., jól van, és mától már nem is koraszülött, olyan jó. Kép
Amúgy meg jó fos idő van, asszem húnyok is egyet, mert ilyen időben ez a legjobb. Kép

Pusszanat
Vendég
 


Sziasztok, nálunk d.e nem volt net, aztá meg elsétáltunk a boltba, Minikém meg alszik kint a garázsban-nem akartam behozni, mert akkor tutira felébredt volna.

Kata, azért ez nem gyenge program, sőt nagyon-nagyon sűrű, vigyázz Magadra és pihenj!

Eszti, pont jó méretei vannak Bencének!Kép

És a sok alvás után még éjjel is jól aludtKép!

Kép
seriff
 
 


Hú, Kata, csak győzd a sok utazást! Ez a farsangi dolog engem is már előre aggaszt, merthát varrni jó lenne, de nincs mivel, meg amúgy sem tudok, csak segítséggel. Szóval marad a varrás nélküli eszkábálás. Amúgy vannak ilyen praktika oldalak a neten, ahonnan lehet ötleteket meríteni. Majd szétnézek neked, hátha találok valami gyorsan és főként egyszerűen elkészíthetőt. Kép

Serfi, garázsban a mini? Ez jó. Kép Én max. majd kint hagyhatom a folyosón..... na jó, ez viccnek is rossz volt....Kép

Most meg husit sütök, kolbásszal töltött egybesült karajt, már régóta szemeztem vele a mélyben, de most megkönyörültem rajta, és már bent sül. Kép

Uram levizsgázott, szóval megvan a féléve, már csak egy dolgozatot kell leadnia, de az már semmi.

Tegnap pedig ünnepeltünk, még virágot is kaptam (Kata, frézia is van benne, tudom, te is szereted), mert most egy éve, hogy először találkoztunk. Komoly, mi??? Kép Ehhez képest mindjárt megszületik a gyerekünk....elég mozgalmas évet csináltunk. De olyan jó, és elégedettek vagyunk, meg boldogok, más meg úgysem kell, nem? Kép Kép
Vendég
 

 
 

Eszti, gratulálok! Épp a minap meséltem Rólatok egy barátnőmnek! Szerencsések vagytok,h ilyen hamar így egymásra találtatok! Kolbászos karaj, nyammmmm

Bogi, élvezitek a napsugarakat?

Kép
seriff
 
 


Seriff milyen napsugarakra gondolsz????
Itt minden szürke, ködös, nyálkás, hideg és gusztustalan. Napnak pedig nyoma sincs....Kép
Vendég
 


Igen Serkó, nem tudom milyen napsugarakra gondolsz.KépSzóval nem, nem élvezzük...Kép

Csajod akkor jót aludt a nagy du-i szunya után? Szerintem nem ezen szokott múlni az éjszaka. Balinál van, hogy 3 nap után pihen ki egy mozgalmasabb napot.Hogy miért???

Kata, most írt a minimanó(minimano.hu), hogy náluk lehet 100 féle jelmezt kölcsönözni. Tudom, nem túl kreatív, de az tuti , hogy én nem fogok jelmezt varrni a gyerekeimnek, örülök, ha egy gombvarrás megy.Kép

Pénteken aztán jelentkezz, hogy mi volt, mert tűkön ülünk.Kép

Nálunk meg vasárnap lesz nagy ünneplés, Balu névnap, tesóm szülinap, csaja szülinap-névnap.Kép

Kata, megvan még nektek a Szép Házak 5. száma, mert én elkevertem, és abban volt egy ami nagyon tetszett nekünk.

Kép

Kép
babszy
 
 


HM?
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Jujj de félelmetes!
anniecoe
 
 


Kata, ezt találtam, ez a gomba még nem is olyan vészes, varrni sem kell. Kép Meg itt van még egy csomó.

http://www.gyermeksziget.hu/otletbazar12.php
Vendég
 


Csajok, én egyszer voltam papírcica-na az gáz volt.....Kép

Itt még most is süt a Nap! Költözzöm ide mindenki! VAgy együtt a bahamákraKép?!

Kép
seriff
 
 


Papírcica, ez jó Kép
Utóbbi inkább... (mármint Bahamák) Kép
Vendég
 


Köszi csajok, cukik vagytok. Este nézelődök majd köztük. (batman kicsit durva, de puszi érteKép) Én is simán kölcsönzök ám majd, ha kell. Most még kicsi ahhoz, h valami komoly jelmezt kapjon. Az a gomba jól hangzik, azt legalább ismeri, ellentétbe BatmannelKép

Eszti, ez a 2800g nagyon jól hangzik így szülés előtt 2-3 héttel. Szuper!!KépNem is kicsi, nem is nagy.Kép
Első gyereket várni a legjobb, legnyugisabb dologKépKép A második is szuper, de már kicsit se nyugis, Peti előbb is hasba rúgott, de ma már vagy tízszer kivédtem ezt, szuper reflexmozdulatokkalKép Szegény kistesó, már most nyomorgatva vanKép

Én úgy élvezem ahogy a Peti beszélKépKép Annyira, de annyira jó!!!Kép Egyfolytában mondja a kis dumáját, és néha olyan szavakat, h majd bepisilek a röhögéstől, és magzabálom olyan cukiKép És a szavak sorrendje se semmiKép

Most a farmerjét gyűrte a hóna alá, h ő abban indul sétálniKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Esztikém, mi bajod a Kecsóval??!!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sztem semmi, csak a a Bahamák jobbKép....
És elengedted sétálni?

Kép
seriff
 
 


Papírcicának igaza van, Kecsó rulez, főleg, ha még nap is van ott, de azért a Bahamákkal még Kecsó sem tud versengeni....sajna-bajna....Kép
Vendég
 


Gyerekek,ugye nem gondoltátok komolyan, hogy Petyát batmannek öltöztetném.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Én simásanKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kinéztem a gombás oldalon egy teknősbéka jelmezt. Ezt még úgy el tudom képzelni rajta. Anyukámmal holnap délután lehet megpróbálkozunk vele.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, sok sikertKép!

Bogi, miért ne?Kép

Mi holnap elutazunk-sajna nem a Bahamákra, de fürcsizni , vasárnap du jövünk vissza.

Kép
seriff
 
 


Jó utat, érezzétek jól magatokat!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Az egyik kolléganőmnél is pont ez a jelmezesdi van témában, de az ő gyereke még csak 1,5 éves. Bölcsisek körében is elterjedt ez a beöltözés? De hiszen ők még olyan kicsik, nem is tudják, mi van. Oszt még party is lesz a bölcsiben. Gondolom, főként a szülőknek. Kép

Bahamák? Asszem közelebb is van meleg hely. Vagy csak legalább a nap süssön. Kép
anniecoe
 
 


Kata,napok óta akartam írni,h nagyon jó a karácsonyi könyvemKép!Köszönöm!

Ancsa, nem tudom egy másfél éves sztem semmit nem fog még ebből.

Színlátás, kérdeztem tesómat,mert én nem találtam meg a könyveimben, de Õ sem tudja pontosan, csakhogy ovis korba már biztosKép.

Kép
seriff
 
 


Hellósztok,

mi meg partiztunk ma Bogival, jó kis napunk volt. Shoppingoltunk a Camponaban, kajáltunk is fincsit, Balika megint kétpofira tolta be a zabát, hihetetlen, begyűrt egy pár virslit, meg egy kis tál főzit.

Serfi, ti hova mentek fürdeni?
Vendég
 


Felsőtengelicre, ahol decemberben is voltunk, nagyon kis csendes, szolid hely. de majd felhangosítjuk, mert barátokkal megyünkKép!

Mit vásároltatok?

Kép
seriff
 
 


Ajándékokat, Bogi sógornőjének (leendő - Szasza csaja), meg az én uramnak.

Meg felskypeoltuk egy régi általános iskolai osztálytársunkat, tök jóban voltunk vele, és ahogy nosztalgiáztunk, úgy jött az ötlet, hátha van skype-ja. Hát volt, úgyhogy ez is klasszul jött ki. Kép
Vendég
 


Serfi, te emlékszel a Palla Grétára, ugye? Na vele skype-oltunk.
Eszti montenegro itt maradt, de majd megnézem egyedül.Kép
Orsikám, jó pihenést, rátok fér, meddig maradtok?
Kata, holnap hányra mentek uh-ra? Nektek is jó hétvégét!
Ja, Eszti, azt a kis fokhagymát is megérezte az emésztőrendszerem.Kép
jóccakát

Kép

Kép
babszy
 
 


Hali!

Képzeljétek, tündéri jelmezt vartunk a PetinekKép Kisegér. MAjd lesz fotó is. Szerintem jövőre az ovis jelmeze is ez lesz.Kép
Holnap fél tizenegyre megyünk uhra. Én is gondolom ki a Palla Gréta. Õ nem vargás lett?
Bogi, tesódék kapcsolata már ilyen komoly? Az esküvő is ki van már esetleg tűzve?

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,én már nagyon várom,h kiderüljönKép!

Igen,emlékszem Rá, és mit csinál,és hol van, és van már családja?

"Jószakát!"

Kép
seriff
 
 


Kata, remélem jó lesz ma az UH, és nagyon várjuk a híreket! Kép Jó mulatást kisegér fiacskáddal holnapra! Kép
Boguskám, sajna-bajna azt a fránya fokhangyát, pedig annyira picit raktunk bele.

Ancsa, ti merre a hétvégén? Valami pihi így a tél közepén, hosszú hétvége, ez meg az?

Serfi, jó pihenést és jó pancsit Hancikának.

Puszi
Vendég
 


Jó reggelt!

Kata, izgulunk!!!Kép

Várjuk a képeket kisegérkéről!

Serfi, Gréta a régi pasijával (gimis szerelem)nyomul, Szigetszentmiklóson élnek egy házban, egyébként egy filmes cégnél dolgozik, dok. filmeket készítenek.Még nincs babájuk, de gyűrű már igen. És olyan szép mint régen, legalábbis Eszti bátyja szerint...Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Fú, mi is izgulunk, hogy kit rejt a pocak!!!KépKép

EsztiKép Örülök, hogy még ki tudtál ruccanni a Bogihoz, ráfért nagyon!!! Jól vagy? Minden megvan már Bencusnak? Mindennap gondolok rád/rátok!!
PussykámKép Boldog nevenapját a nagy fiadnak!! Máris elverted a 13.havi fizudKép??? Tátráról van valahol valami info?
OrsikámKép Itt írok most. Örülök a Sinlac sikerének, vagy a csirkecombnak, vagy a szalonnának???KépKép Ágónak üzenem, hogy REJTVÉNYÚJSÁG!!! Amiben rengeteg van. Azzal úgy ahogy telik a nap! Ja, azt is elfelejtettem, hogy örülünk a ruháknak, csak kérdés, hogy jut el ide. Ötlet??Kép A pocakos kép nagyon szuper édi!!!
Jó utat mindenkinek, aki meg marad annak szupi pihenést. Talán még a nap is kisüt holnap!!Kép

Rólunk. Minden percemet lefoglalják. Egész nap mosok, vasalok, pelenkázok, etetek, énekelekKép (nevör endingKép) Szuper édik! Dumálnak. A Zsombor már hatalmasakat kacag, olyan babásan. A Pannus "csak" vigyorok ezerrel, viszont hangosan sikongat örömében, olyan csajosan!!! Õ továbbra is alszik 9-től reggel nyolcig, Zsombi meg hol így, hol úgy. Tegnap inkább úgy volt. 11-kor dőlt ki. Egyem a szívét, de inkább küzdök vele, mert utána 8-ig ő is alszik. Ki tudja meddig lesz ez így? Most itt csuklik mellettem hangosan. A nappalok változóak. Azért van, hogy estére már kicsit kiborulokKép Várom a tavaszt!! Ki még???
Lassan 4 hósak.

na pussz

Katus! Jelentkezz!!!

Mikor lesz akkor megint tali???

Fersikém! A május szerintem mindegyik OK! De legyen inkább az eleje, hogy minél hamarab!!! Persze minden Bogiéktól függ! Balinak muszáj ott lenniKépKép

Kép
diane
 
 


Pussykám, üdv néktek. Képek esetleg? Telhetetlen vagyok? Emlékszem Bali is ilyen korában kezdett hangosan gurgulázva kacagni, ugye Kata, te nevetetted meg először Lajosmizsén.Kép

Punci v. kuki, ez itt a nagy kérdés.

gyerekek, akkor március 25-26 jó nektek a következő talira??????????????

Köszi a köszöntést!

csók

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó a március!
Nézem a linket.
Kép:

Kép
Kép

pussz

Kép
diane
 
 


Minden Bazsinak puszi a kobakjára névnapjuk alkalmából! Kép

Én csatlakoznék a tavaszt várókhoz, mert elegem van már a télből!
Eszti, még nem tudom, hogy lesz-e szokásos téli nyaralás, mert szabi szempontjából uram nem nagyon mobil, de azért reménykedem! HA nem külföld, akkor belföld mindenképpen, mert régen volt már nyár, amikor Horváto.-ban lógattuk. Kell a pihi, mert nem bírok nekiindulni az évnek nélküle. Komolyan.

Így aztán a márciusi hétvégéket még nem tudom előre, a májusiakat pláne, de ne tőlünk tegyétek függővé a dátumot, mert ha OK, akkor mindenképpen megyünk, ha meg nem vagyunk itthon, akkor legalább ti talizzatok, és engedjétek össze a bébiket!Kép

ÉS bi-bi, én is tudom ki a Palla Gréta. És Eszti tesója mikor látta, hogy tudja, hogy még mindig szép? Kép

KAta, már 2 órája tudod, hogy kuki vagy punci. Izgi!)

Bogi, nem bírod a fokhagymát? Miért?
anniecoe
 
 


Ancsa,köszi, átadom!Nem bírom a fokhagymát, mert szar a gyomrom..., családi(vámpír) vonás.Kép

Látom, akkor mindenki tudja ki aza Palla Gréta, majd mondom neki.Kép

Kata?????????????????????????????????????????

Képek cukik!!Zsombin kiütközött az értelem, ahogy olvasgatja azt a könyvet, vajon kitől örökölhete???KépKépKép Most mind a két gyerek tiszta anyja (szerintem).
Szálloda tetszik?

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!!

Ha még valaki nem tudná az eredménytKép Minden rendben van, láttuk a pici mindenét, édesen mozog.
A doktornéni látta azt is mi van a lábaközöttKép
Hát úgy néz ki kislány lesz a lelkemKépKép Nagy az öröm, még el se hiszem. Most megyek fogat mosatni.

Dia, ezek a babák egyszerűen mese szépek!!! Tökéletesek úgy ahogy vannak!!

Még majd jövök, csak gondoltam leírom mi van, hátha valaki még nem tudta...

És a Balázsokat isten éltesse sokáig!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Íme egy kép a kis egérkérőlKép

Kép

puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Hát ez nagyon cuki!!!És milyen ügyesen megvarrtad!Kép

Katuskám, úgy örülök, hogy neked is csajod lesz, határozottan javul a fiú-lány arány.KépÉs most mekkora a bébi? Mostmár elárulsz szóba jövő lány neveket? Esetleg neked is ajánlhatok, mint Serfkónak, pl.: Aranka, Marietta, a Dzsesszika a kedvencemKép, de a Klementina is egész jól hangzik, és az Eugénián is elgondolkoznék a helyedben.Kép

Hú, de korán keltünk ma is, legalább jut idő kicsit rendbe rakni a lakást, jönnek ma anyukámék-tesómék.

Kép

Kép
babszy
 
 


Egérke vmi nagyon édes! Remélem, h hamarabb jöttök du!Kép

Babszy, a Jutocsát miért nem mondod?
Nekem tudjátok melyik fiúnév tetszik-nem mintha aktuális lenne-a BrúnóKép....Léccike meséljél Galyatetőről, h ott van-e heverészős medence!

Váry és Zuggó Balázs, utólag is Nagyon Boldog Névnapot kívánunk Nektek!

Dia, látom Zsombinak bejön a TescoKép! Ágó még egyben, lehet, h szülinapi ajándék lesz Zsiga?Már nem nekem, hanem az Apjának-uakkor,mint én...
Rucikat kiötöljük, de pl ha képes lennék kiválogatni a héten,akkor elvihetném Szolnokra, beadnám Anyukádhoz....
Ja,és éljenek a ma 4hós Gyönyörűségek!

Kép
seriff
 
 


HAli!

Serfi milyen volt a hétvége? Estetleg képek?
6-ig tornázni vagyok, haza jövök fogatmosni, és megyünk, remélem nem felejtjük el vinni a cuccaidat sem ami itt van.

Bogi, névnapi buli hogy sikerült? Képek?

Még nincs nevünk, nem titok a dologKépKép Se fiú, se lány. Vannak elképzeléseink, de ugye először tudni szerettük volna mi is lesz a picúr? A Jutocsa és Dzsesszika igen esélyes, lehet, h két neve is lesz, ha nem tudunk választani. Tivadari Jutocsa Dzsesszika. Igazán jól hangzik. Leírni, se semmiKépKép
Bogi, szerintem nekünk még megvan az a szép házak, majd elteszem és vigyázok rá.

Ágónak szurkolok, mej írd mag ha van valami.

Kép

Kép
tikata
 
 


Hétvége klassz volt, főleg Apának,mert én ugye annyira nem csipantom a meleg vízben ücsörgést, de azért úsztam,és 6 percig szoliban is voltam.Hannácskára mindig vigyázott vki, állandóan babusgatták a többiekKép!Az étteremben nem maradt az etetőszékben,hanem mászkált a földön, szerencsére szőnyegpadlós volt,és nagyon tisztaKép.Most sem fényképeztünkKép.A 31 fokos gyermekmedencében nem volt őszinte Hanna mosolya, de a 34 fokos termált már bírta, Apa fülébe csimpaszkodva álldogáltKép....
Én mégajánlanám a Dzsenni-t,és a Szamantát isKép.

Kép
seriff
 
 


Kata,ha nem megy a fogat mosatás,csak mutasd meg Petynek azt a képet....Ja,mégis készült fotó, de nem vizes, csak a szobában, akarjátok?

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Ilyen késői órán nem tudok szebb lánynevekkel előállni, de mindenkinek gratulálok, mert a krémjét sikerült összegyűjteni, megkönnyítve ezzel a kis Tivadari névadási problémáit.Kép

Orsi, kérjük a vízmentes képet is, persze!

Egérke cuki!Kép

Lemaradtam az Ágóról? Ismerem?

Hol van mindenki? Eszti valahogy nem kukorékol itt hajnalban (se). Mi a pálya?

Megyek, jóccakát!
anniecoe
 
 


Jó reggelt!
Nincs itt senki? Mit csináltok ebben a napsütéses hidegben?

Kata, fogad hogy van? Bírtál vacsizni? Jövő héten,vagyis két hét múlva visszakérem a könyvet,és odaadom, okés, csakhogy vmi szebb nevet tudjatok választani,mint amiket mi Bogikával javaslunkKép!

Ancsa, nem ismered Ágót, egyetemi barátnőm, csak Dia is ismeri meg Kata is, és lehet, h Bogi is emlékszik Rá, és múl vasárnapra volt kiírva szülni, és még semmi....

Eszti, jól vagytok? Ctg?

Kép
seriff
 
 


Tengelici kép:Kép
tegnap,itthon:Kép

Kép
seriff
 
 


Jaj, de édi! Kép Úgy látom Hanna szereti, ha fotózás van. Mindig pózol. Cuki bogár! Ez a piros gatya meg piszok jó!
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagy a pangás erre. Mi ott tartunk, ha Peti itt van, nem lehet írni, mert ő akar gombot (bombot) nyomni és fényképeket akar nézegetni. Most lement az apjával a tárolóba, én meg kihasználom ezt.

Voltunk bölcsiben. El is mentem fél órára, nem volt gond, de mire visszamentem, gyerek az előtérben ült, és vette a cipőjét, h ő köszöni és megy. Ez után többet volt kint nállam, mint bent a teremben. Azt gondoljuk, jobb lenne, ha nem lennék ott, ezért pénteken megpróbáljuk, h eljövök és csak ebédután megyek érte.

Serfi, köszi, teljesen jól vagyok. Vacsizni is tökéletesen tudtam. Kár, h nincs több kép.

Szorítsatok, h minél előbb el tudjuk adni a lakást és a telket. Jó lenne nagyon..

Edó, ti hogy álltok? És hogy vagytok? Nagyon eltűntetek!! Jelentkezz mán!KépKép

Csajok, én olyan fáradt vagyok. Pedig még nincs is tavasz, hogy ráfoghatnám.
Holnap megyünk Pestre, hosszú nap lesz.
pusszancs
Bogi-Eszti páros is eltünt teljesen. Ugye azért szóltok, ha kis Bencus megérkezett??!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Itt vagyunk, azaz vagyok, esztikém még egyben. Ma volt ctg-n, 1 ujjnyira ki van tágulva. Úgy érzem a héten lesz valami...Kép

Most jöttem haza tornáról, alig tudok menni, ilyen erősítős valami volt, amit én nem szeretek mert rohadt unalmas, a hagyományos jó kis aerobic már nem létezik?? (viszont van: has-burning, step, spin bike, pilates, ilyenek.KépBeszereztem egy olyan trendi fekete fitness cipőt, hát nem is lógtam ki a sorbólKép, de még kell feszes gatyát és haspolót is szereznem, na és ne is említsem akkor a bronz bőrt és a tanga bugyit. Ezekkel a kellékekkel igazi fitness baba lehetnék.KépBocs, de ilyenkor szociológiai tanulmányt lehetne írni a fitness clubok közönségéről.Kép

Serfkó, olyan édes ez a Hanna, már várom, hogy élőben újra lássam.

Kata, azóta volt komoly érdeklődő az ingatlanokra? Ti annak idején néztétek Érdet vagy Diósdot? Mi szétnéztünk arra (10 perc innen), és vannak nagyon szép részei, nyilván azok sem a mi pénztárcáknak.Kép
Petike meg szép lassan megszokja a bölcsit,dont vöri.

Ancsa, te hova jársz jógára?

Na arréb vonszolom magam...

pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi,enyém férj még nem ért hazaKép....

Bogi,ezt imádtam én is az aerobicokbanKép, Szolnokon a Kiss Móni(Járai A. csaja) tartott olyan jófajtát. Itt az isiben nem nagyon vannak cicamicák,inkább melegítős asszonyok.Nekem még fekete cipőm sincs hozzáKép

Bence is szülinapi ajándék lesz?Kép

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt, na jövök kukorékolni! Kép
Kata, én nagyon drukkolok, azért is, mert eladni mostanában marha nehéz, pang a lakáspiac. Szóval hajrá!
Serfkó, kiscsajod édes, mint eddig is, olyan kis huncut mosolya van!
Még nem is mondtam, Dia, hogy a te gyerekeidet meg mintha pumpálnák, akkorák már, főleg a fiad. Azért a mosolyok nem gyengék már, gondolom, odáig vagy, ahányszor csak megteszik. Kép

Hát én meg megjártam a napokban egy pár dokit. Először az orromban égettek eret, mert hát már hónapok óta vérzett minden nap az orrom. Aztán megnézték, egy vénácska kilógott, de most már ok, nem is vérzik azóta. Nem akartam, hogy a szüléskor gondot okozzon.
Nahát, tegnap meg voltunk méhszájvizsgálaton, ami meglehetősen szar vizsgálat, nem is csinálják mindenhol. Asszem, majd ilyenek lesznek a fájások is, csak erősebbek. Na igen, ahogy Bogi mondta, egy ujjnyi már, a CTG-n minden ok volt, megint két vajúdóval voltam egy szobában, már kezdek hozzászokni a látványhoz.

És hogy egy kicsit mazózzak, nőgyógyi után elmentünk fogorvoshoz is urammal, két fogamat kellett betömni, de most már ez is ok. Uram pedig megszabadult egy bölcsességtől. Jól néztünk ki tegnap este, mindketten zsibbadt arccal. Kép

Bogicám, ha nagyon szeretnél, szerintem férjecskéd biztosan vesz neked szerelést, amivel jó mimikrit tudsz kialakítani a tornán...Kép

Na csók mindenkinek.

Eszti
Vendég
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: