Új privát üzeneted érkezett!

Virág, ne már! Az nem lehet, ha egyszer sikerült, másszor is fog! Ha pedig nem jön meg, tényleg tesztelj, mert megnyugszol. Gondolom, tiszta ideg lehetsz már, hogy mi lehet. Hátha ez a hónap összejött! Én kíváncsian várom a fejleményeket!

Rimar, jól teszed, nehogy itt hagyj minket! Amúgy, jól vagy? És meséld el nekem, hogy sikerült elsőre? Van valami titkos recepted?

KépKép
titi_27
 
 


Virág!
Miért ne lehetne második baba? Mikor is mész a dokihoz?

Tücsi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszi titi aranyos vagy hogy biztatsz de a teszt nem megnyugtat hanem csalodást fog okozniKépnem vagyok tiszta ideg hogy nem jött meg csak már ugy vagyok vele jöjjön meg pontosan ne késen mert akkor csalodok egy jo nagyot mert beleélem magam hogy baba miattkésik!amugy van olyan sok embernél hogy másodiknál meddö már!

Hétföig nincs test!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

 
 

Na, mi lett a hozzászólásommal?! Mit is írtam?
Virág, ne mondj ilyeneket! Az nem lehet, ha elsőre sikerült, másszorra is fog! Csak valami miatt eddig még biztos nem volt itt az ideje!

Rimar, jól teszed, nehogy itt hagyj minket! Amúgy jól vagy? Hogy csináltátok, hogy első sikerült? Nincs véletlen valami titkos recepted? Kép

KépKép
titi_27
 
 


Na, tessék, mégiscsak elment a hozzászólásom. Ezt nem értem, néha meghülyül itt nekem a fórum! Kép

Virág, tényleg van ilyen, hogy másodszorra meddő lesz a nő? Én nem is hallottam még ilyet! Ez annyira szörnyű! De jó volna, ha eljutnál már dokihoz. Ha csak az éves szűrésre is, akkor is, legalább az útra rálépsz.

KépKép
titi_27
 
 


Jövöhétre bejelentkezem dokihoz! igen van olyan hogy meddö lesz valaki az elsö baba után!Na megyek alszom mert borzaszto álmi lettem este jövök

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Na, ez jó hír! Majd írd meg az eredményt! Jó pihit! Én vagyok, úgy 5-ig, addig dolgozom.

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Köszönöm,jól vagyok, csak egy kicsit feszül a hasam.Nem tudom, ez elmúlik?Vagy végig feszülni fogKépHamarabb elfáradok egy kicsit, többet kell feküdni,szóval minden OK.
Hogy jött össze?Igazából úgy hogy eldöntöttük.De nagyon, és elhittük, hogy sikerül is.Úgy terveztük, hogy elkezdjük a januárt élesben, mert hát ki tudja, mikorra jön össze a dolog?Decemberben elmentem dokihoz, dec1.-jén elkezdtem az Elevitet,és bíztunk.Ennyi.Nem is váratott sokáig magáraKép
És úgy érzem, lány lesz (Sára).Erre azért nem tenném a fejemetKépDe álmaimban mindig lány volt.Hát 9 hónap múlva kiderül.Ha minden igaz októberi baba lesz.
rimar
 
 


Virág!
Eddig neked milyen vizsgálatokat csináltak?Vagy kimondottan a meddőségre vonatkozót még nem csináltattál?Én se hallottam még hogy valaki egy gyerkőc után legyen meddő.Dehát ki tudja?Vajon mi lehet az oka?Elzáródás, vagy hormonális?Hormonszintet néztek már neked?Lehet hogy egy tök egyszerű hormonpótlásra van csak szükséged.Szerintem nem vagy meddő, jönni fog az a babaKép
rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Virágnak részben igaza van. A keresztgyerkőc elsöre jött minden gond nélkül.Majd három év sikertelen próbálkozás után mentek dokihoz és a második baba a 3. lombikra jött össze. Tehát lehetséges, hogy van ilyen, de nem ez a törvényszerű. Bár náluk midkettőjüknél probléma volt.
Virág:Ezzel nem akartalak elkeseríteni, de jobb ha elmégy dokihoz. Te is megnyugszol, és hidd el minden rendben lesz. Nem szabad ilyenekre gondolni, lesz babád, csak sokat gyakorolni és pozitívan hozzáállni.Kép

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Igen, csak Virág ha jól tudom, nem is tud elmenni kint dokihoz a papírok miatt?! Így meg nem lehet túl egyszerű... pedig biztos megnyugvás lenne, ha kijelentenék, hogy semmi gond.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!megjöttem jajj hogy ti milyen aranyosak vagytok hogy ennyire aggodtok értem rimar még semmi ilyet nem csináltak!Ja a hasad késöbb jobban fog feszülniKép

Bufo!én még bizakodom és arra nem merek gondolni hogy nem jön össze csak néha!

Titinek igaza van ilyen vizsgálatokra papirok nélkül nem tudok elmenni,de jövöhétre bejelentkezem az évi vizsgálatra engem már az is megnyugtat,meg hát tudja dokim hogy nem akar a baba jönni ugyhoy biztos jol odafigyel nem talál e valamit!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Csajooook!hol vagytok?mindenki eltünt?Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Köszi Virág a választ!
Nem tudtam eldönteni hogy ez normális-e?Azt gondolom, hogy kell hogy feszüljön, hiszen nőKépcsak azt nem tudom, ez meddig normális.De lehet hogy erre az ember csak az elején figyel, amíg meg szokja hogy laknak a hasábanKép
rimar
rimar
 
 


Rimar!
A feszülés még semmi, majd ha rúgkapálni kezd!!
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Látom senkinél semmi változás.
Virág, veled mi a helyzet?
Remélem, nem jött meg.
Tudjátok mire jöttem rá, hogy eddig igazából nem is az ébredési hőmet néztem. Vagy az is annak számít, ha pl 5-kor megébredek, de nem szállok ki az ágyból, és csak forgolódok, és 1/4 7-kor mérem meg? Mert ma végre sikerült átaludnom az éjszakát és reggel az óra csörgésre ébredtem. Persze azonnal a számba dugtam a hőmérőt és 36,8 volt így. Ez már lehet baba hőmérséklet vagy még ez is alacsony. Este 37,1 volt, tudom ez nem számít, de akkor is megnéztem.
Egyébként semmi jelet nem érzek még igazán, se mensinek, se babának. Kicsit feszül a mellem, de ez mindkét esetben lehetséges. Ugyhogy ennyi. De még mindig van két napom.Kép Nekem pontos szokott lenni. Remélem, nem jön!
Lányok meséljetek! Mindenki el van havazva? Tegnap én sem tudtam nagyon jönni, elég sok volt a meló. Remélem, ma többször be tudok nézni.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


sziasztok,
tücsök
előre is köszi, szóval 27 éves vagyok (áprilisban leszek 28) bp lakok az első baba és hát a próbálkozás időpontját nehéz meghatározni mert bár szept. végétől próbálkozunk (az már egy elkezdett hónap volt) de októberben 1 hónap kimaradt hólyaghurut miatt tehát kb 2-2,5 hónap a tényleges próbálkozás

rimar
én nem bírtam ki és elmondtam az orvosi vizsgálat után (kb 7 hetes voltam) de csak a szülőknek (mert már nagyon várták) és néhány nagyon közeli barátnak+ oszt.vezető+csop.vezető+1 jó munkatársamnak de ők titokba tarják remélemKép

bufo:
még nincs uh kép, 17-re kaptam időpontot, hasi uh kértem, tényleg szerintetek a sote-n adnak képet? v. ezt kérni, fizetős stb...tud erről vki vmit?

virág:
nekem bejött a fejfájás szünet, remélem te is ezt tapasztalod mert nagyon kellemetlen a migrén....

tudom, hogy már az elején írogattunk, hogy ki hol, kinél szeretne szülni, de jól lenne tudni ha vki a topikból ugyanúgy a sote1-re járna v. járt az előző terhességnél tapasztalat csere miattKép
kumpibogar
 
 


Sziasztok!

Kumpibogar
Képet én mindig kaptam, azért nekem nem kellett fizetnem. A videóért igen, 2000Ft volt akkor amikor Dáviddal voltam terhes. Ez a Rókusban volt, a Sotén nem tudom hogy mi a helyzet. Nézz be a Sotés topikba ott biztos tudnak segíteni.

Virág
Remélem jó híreid vannak. Teszteltél már?

Zseppy
Tudom nem olvasod, de azért szorítok neked, hogy minden rendben legyen ma. Szép egészséges babód legyen.Kép

Péknéanita
Már izgulok, hogy mi a helyzet, már csak 2 nap.Kép

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!Hát még nem jött meg!De ne örüljetek még van idö és lehet nekem is 35 napos a ciklus mint anitánál!

Anita!szerintem neked már ott a baba a pociba!

Bufo hétfönél elöbb nem tesztelek!

Rimar szerintem ez most még enyhe feszülés amikor már a baba alig fog elférni akkor rájössz hogy na akkor feszül a hasad!Kép

Zseppy remélem minden oké!Lehet már ott a baboka a kezébeKép

Huh csajok ugy elszoktam kenödni pl mindig arra gondolok mi lesz ha egyedül én nem leszek már itt bababásKép

na de nem most összejött tuti(remélem)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Ne kenődj el, lehet, hogy nálam sincs semmi. Kép
Nem maradsz egyedül hidd el. Hétfő előtt én sem fogok tesztelni, feltéve, ha nem jön meg addig.

Babások, illetve nem babások. Mensi előtt felszoktatok puffadni? Én igen, és most 2 nappal mensi előtt teljesen be van esve a hasam, de a derekam az nagyon fáj.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!igen felszokott puffadni és nekem sincs puffadás!a höm meg 36.8!

Ja elöbb elfelejtettem irni a hödre!én egész nap mérem amikor pihenö helyzetbe vagyok hogy tudjam mikor mennyit mutat és hát nekem folyamatosan egész nap ugyananyit szokott mutatni!(kivéve ha mozgok sokat,mert akkor lemegy)És neked a 36.8 jo nem?mert alacsonyabb szokott joval lenni a höd vagy tévedek?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Hát igen azt hiszem. De este mindig 37 felett van valamivel. Nagyon remélem, hogy ez jó.
Akkor megnyugodtam, ha te se puffadsz. Remélem, jó jelKépKépKép!!!!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Hát én is!nem tudom de most valahogy olyan érzésem van hogy sikerült,de ugy félek csalodok!majd hétfön kiderül csak az a baj minden egyes késésel beleélem magam mégjobban!Anitaaa az jooooo nekem eddig sose volt 37 nekem a legmagassab 36.9!ugy érzem hogy babád van de tényleg nem dumálom beléd nehogy csalodj ezt csak halkan sugtamKépVáááá miközbe irtam neked mértem a hömn és 37.0hihetetlen megmérem ujbol biztos a méröm hülye!(pont most irtam hogy még sose volt erre tessék)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


na még kétszer mértem a biztos eredményért!következö 36.8 most meg 37 ugyhogy ez a biztos!és tizenegy ora van ilyenkor szoktam mindig mérni!na de nem reménykedem!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok, ezek nagyon jó hírek! Ez a hő dolog, elég bíztató. Virág, igazad van, hogy nem reménykedsz, és akkor inkább kellemes meglepetés érjen, mintsem csalódj!
Anita, már csak pár nap, és Neked is kiderül. Együttérzek, és bízzunk benne, hogy nem kell csalódnod, nekem az elmúlt hónap katasztrófális volt emiatt.

És ahogy már írtam, ez a hónap a tiétek!!! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Virág, Anita

Most, hogy visszagondolok nem volt semmi előjelem, és tessék sikerült. Lehet, hogy bebeszéljük magunknak, hogy mit kell érezni és érezzük is. Ha meg nincs semmi akkor pedig lehet, hogy siker van, nem tudom. Mindenesetre amíg nem jön meg addig lehet reménykedni. Csak nem szabad nagyon beleélni magunkat, mert akkor utánna nagyon rossz ha mégsem sikerült. De még nincs semmi veszve.Kép

Titi
Akció indult már, most kell valahogy pé-nek lenni nem?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Anita!
Nagyon-nagyon bíztató a hőd! Illetve hőtök, hiszen, Virág, neked is magas.
Csak azt nem értem, miért méred állandóan. Csak az ébredéskori számít!
Drukkhegyek nektek.

Lányok!
Nekem 2 napja nagyon fáj a jobb petefészkemnél. Szerintetek mitől van ez? Peteérés még nem lehet, mert ma vagyok a 11.cn-on, és nekem mindig a 18.cn-n van. Azért csináltam LH tesztet is és negatív lett.

Virág!
Szerintem én maradok itt egyedül a végén.

Zseppy!
Vajon lehet már gratulálni?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Bufo, igen, próbálkozom, csak vannak kisebb problémák. Írtam is nektek fentebb, csak senki nem válaszolt rá... nem akarom, hogy ez a páromnak nyomasztó legyen, ő azt hiszi, csak azért akarok együtt lenni vele, mert most van itt az ideje... szóval, így azért nem túl jó. Most várakozó állásponton vagyok, szerintem ma nagyon jó volna egy akció, aztán 2 naponta... hát, én igyekszem. Beszúrom a görbémet, hogy lássátok, én hányadán is állok.
Kb holnapra már le kellene esnie a hőmnek. Csak nem tudom, mennyire fog, kíváncsian várom.
Kép

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Megértelek, mi néhányszor össze is vesztünk ezen.
A fiúk ezt másként élik meg. Nekik ez nem úgy fontos, ha meg megemlíted akkor rögtön meghátrálnak.
Remélem azért sikerül becserkészni. Szexi ruci, csábos kinézet annak talán nem tud ellenállni. Mindenesetre ha összejön érezzétek jól magatokat, és ne próbálj a babára gondolni te sem.

Tücsök
Nem lehet, hogy a torna felélénkítette a petefészked müködését egy kicsit és most mindent jobban érzel? Nem biztos, hogy már most van pé. az is lehet, hogy az érés során a növekedést érzed. Minden esetre ha dokihoz mégy említsd meg neki.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!még mindig 37 a höm de szerintem lassan lázas leszek azért,tegnap is egész délután aludtam olyan levert voltam bizti lappang bennem valami!elöbb irtam egy jo hosszu hozzászolást de nem tudtam elküldeni!Bufo igen reménykedem és általába ez szokott a baj lenni aztán most ebbe a honapba nem voltam ugy rákattnva erre most hogy késik már képzelgek és ezzel cseszem el!Tücsi nem maradsz egyedül az 100% én még itt leszek utsonak tuti!Nem tudja valaki zsepyt felhivni hogy mi van vele velük?már izgulokKépja tücsi a hömet azért mérem álandoan hogy lássam mikor mennyi de hát mindig egész nap ugyanannyi csak akkor megy lejebb egy kicsit ha mozgok vagy csinálok valamit !Na majd hétfön ha addig nem jön meg a teszt elmondja mi van szoritsatok nekemKépcsak olyan lassan telik az idöKépFérjemnek nem is mondok most semmit még azt se hogy késik meglepem(remélem a pozitiv tesztel)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Mai helyzet:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


már huszadszor mérem a hömet mert nem hiszem el a 37 és mindig pontosan ugyanannyit ir!37.14 se több se kevesebb most ez ad biztatást!hál istennek most jeleket nem képzelgek mármint mell has stb...

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
Nálad kicsit csalnom kellett, mert a program már elkezdte volna rajzolni a következő ciklusodat, szerinte már legalább 2 napja tesztelned kellett volna!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Miért Mesi, igazából aznap kell tesztelni, amikor meg kéne, hogy jöjjön?
Én ezt nem értem.
Tehát nekem már szombaton kellene egy tesztet csinálni?
És ha utána megjön?!
Ér a nagy csalódás....Kép
Szerintetek mikor csináljak? Ha nem jön meg...

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Virág, ezerrel drukkolok! De jó volna, ha ez nem betegség jele volna, hanem a babóé! Már annyira várom a hétfőt, hogy tesztelhess!!!

Bufo, igen, a női fifikák és csábítások eszközeit nagyon jól ismerem!!! Kép Csak már a férjem is átlát rajtam, persze, nemet nem mond, szerintem nem is akar, de azért a beszélgetések alkalmával kiderül, hogy nagyon jól tudja, mikor miért nyomulok annyira. Kép Valóban egy fárasztó nap után, amikor estig dolgozol, fura lehet, hogy én még akcióért "könyörgök".
Istenem, csak legyen eredménye. De ha nem, akkor legalább jó napjaink voltak, nem? Kép

KépKép
titi_27
 
 


Anita, a tesztek már a beágyazódás után röviddel kimutatják az eredményt. Hallottam már olyat, hogy még nem kellett volna megjönnie, és már pozitív lett a teszt. Szerintem ha megnyugtat, csinálj egyet szombaton. Legalább hamarabb megnyugodhatsz. Bár, ha csak később jött össze a baba, akkor lehetséges, hogy akkor még nem kimutatható. Ha viszont + lenne a teszt, akkor hamarabb lehetnél nyugodt boldog, nem?

KépKép
titi_27
 
 


Én ugy tudom hogy a mensi meg nem jöveteléek napjátol számolva 6-10nappal kell tesztelni!de mondom nekem elözöleg késett két honapot!most abba reménykedem február hat hátha megint babát hozKépVolt már valaki akinek 37volt ahö és nem baba volt?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, tudod, nekem a múltkor a 27, 28. napon 37,2 volt, aztán késett is egy hetet, de megjött. Sajnos. De ez semmit nem jelent. Én nem tudom, mennyi szokott lenni általában, mert még csak ez az első hónapom, hogy mérem. Lehet, hogy alapból ilyen magas a hőm peteérés után. Nem tudom.
Mesi, nem tennéd fel Te is a görbéd? A másik fórumban láttam, neked is vannak kisebb-nagyobb le-fel mozgások, ugye?

KépKép
titi_27
 
 


A nők túlnyomó részének az egyik legfőbb álma, hogy egyszer majd anyuka legyen. Ezt azonban nem is olyan könnyű kivitelezni, mint ahogy azt sokan még kislányként, babázva elképzeltük.
Először is, ma már a nők is egyre fontosabb szerepet töltenek be a társadalomban. Tanulnak, karriert építenek, és persze keresik a herceget a fehér lovon.
Mikor már nagyjából minden feltétel adott, akkor eljöhet az anyává válás ideje, ami nem is annyira egyszerű.
Hogy miért nem? Nos, elsősorban azért, mert egy-egy menstruációs ciklusban mindössze 15% az esélye annak, hogy valaki spontán teherbe essen. Ráadásul az életkor is meghatározó szerepet játszik abban, hogy mennyire könnyű vagy nehéz megtermékenyülni.
A 19-24 éves korosztály képviselői indulnak a legtöbb eséllyel, 30%-kal, őket követik a 25-33 éves hölgyek 18%-kal, majd a harmincas éveik végén járó asszonyok 13%-kal. Negyven felett még ez a picike esély is drasztikusan lecsökken, bár kiemeljük, hogy itt az első gyermeküket váró hölgyekről van szó.


ezt a cikket most találtam!jajj képzeljétek anyukámat lehet sikerült rábezsélnem hogy szüljön kisbabátKéptök jo régebben utáltam volna ha lett volna egy kisbaba tesom de most meg nagyon örülnék neki és anya azt mondta hogy gondolt már rá és lehet sikerült rábeszélnemKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


hát a te görbédhez képest titi az enyém hullámvasut de nem tudom igy berakni mint te!amugy nekem a höm mindig tök alacsony szokott lenni de most a honap másik felébe eléggé fent van!de a mai tuti láz lesz!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Óóó, Virág, ne már! Annyira szeretném, ha baba lenne.
Milyen érdekes lenne, ha anyukádnak is tényleg akkor lenne babája, mikor neked. Ez aztán szoros kapocs lehetne. De akkor jó fiatalon lehetett veled anyuka, ha még bevállalja a kisbabát.

KépKép
titi_27
 
 


Jajj titi én is nagyon szeretném már hogy legyen babám!anyukám most nyugtatott meg hogy ne aggodjak mert nálunk a családba mindenki nagyon termékeny és nincs olyan hogy örökölhetném a meddöséget(mert már azon is aggodtam) hát anyum most lesz 41éves de olyan szervezetileg is meg külsöleg is mint egy 30éves.mesélte hogy valamelyik nap a gyárba mondta a portásnak hogy csak cigiért ugrik ki erre a hülye portás rászolt hogy tudja anyukája hogy cigizik ilyen fiatalon?mikor anyu megmondta hogy unokája van köpni nyelni nem tudott!19évesen szült!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Engem is 19 évesen szűlt anyukám. De csak egy húgom van, aki 24 éves, és még esze ágába sincs férjhez menni és gyereket nevelni. Az enyémmel beéri és várja a következőt, hogy azt is döncölhesse. Saját magának még nem tudja elképzelni az anyaságot. Most is nagyon szorít.
Gyerekek, egyre jobban fáj a derekam. KépKép Nem tudom örüljek, vagy sem.
Ma 4-ig vagyok, majd este benézek, ha tudok. Ha addig lesz időm még mielőtt elmegyek bekukkantok.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


jajj anita a derékfájás általába rossz jel nálam!de hát a mensi jelek meg a terhes jelek hasonloak ugyhogy tényleg nem lehet eldönteni hogyKépKépde én nagyon nagyon szoritok és bizom még mindig abba hog nekem van igazam és baba van neked!

Ui:a höm még mindig 37 se több se kevesebb ugyhogy nem valoszinü hogy lázas vagyok!egy baj van kezdem beleélni magam a babába!és félek a csalodástol de hát lestoppoltam a honpot hátha bejön!szurkál a hasam olyan mintha kis tükkel böködnének ez nem olyan mensis elöjel!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Kép Virág, ezek nagyon jó előjelek, és ha úgy érzed, ilyen még nem volt mensi előtt, akkor talán joggal reménykedsz! Majd meglátjuk, mindenesetre 6-án kiderül. Az hétfő, akkor egyszerre tesztelsz Anitával... de jó volna, ha egyszerre mindketten babásak lennétek.
Upsz, akkor aztán tényleg egyedül maradunk itt Mesivel, de sebaj, hamarosan mi is követnénk benneteket, ez nehogy akadály legyen!

KépKép
titi_27
 
 


titi ari vagy hogy biztatsz épp ezért fogom belélni magam aztán hétfön meg jol orra esem!de anita remélem nem!sajnos én már azt se tudom mi van mensi elött után közbe mert én eddig már mindent beképzeltem és félek most is ez van de tényleg majd hétön kiderül jo lenne ha anitával együtt lenne pozitiv és ti meg tücsivel a köv.honapbaKépszoritok nagyon nektek!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok, én nagyon félek, a múlt hónapban nagyot csalódtam, nem akarom újra átélni azt. Egyenlőre sikerül a gyógyszertár mellett elhaladni, úgy hogy ne vegyek tesztet, de már egyre nehezebb és nehezebb. Pedig a hétvégét meg kell, hogy várjam. Jaj, mit nem adnék érte, ha baba lenne a pocimban....
Virág remélem babára utaló jeleid vannak. Ha nekem nem, legalább neked sikerüljön.Aztán szépen sorban mindenki. Nem lehet az élet ilyen gyalázatos, hogy valamelyikönk kimaradjon az idén. És az már csak ez a hónap és akövetkező, legalábbis nálam.
Szorítok értetek is Mesi és Titi, remélem nektek ez a hónap kedvező lesz.Kép
Később jövök, egy kicsit összetakarítok.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


hát lehet megjön mert mostmár görcsöl a hasam aljaKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Nane.......
Az nem lehet.....Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Virág!
Atól hogy görcsöl, nem biztos hogy megjön. Én Zsoltival az első 6 héten végig görcsöltem, de olyan erősen, hogy szinte a falat kapartam. MagneB6 jó görcsoldó!

Anita!
Elvileg a gyógyszertárban lehet olyan tesztet venni ami 2 nappal a beágyazódás után jelez, de én Zsoltival 3 napos késésnél negatív tesztet produkáltam, és csak 10 nappal később (a 41.napon) mertem újra kipróbálni, akkor pedig már pozitív lett.

Titi!
Neked nemsokára pé-d lesz! Hajrá!
Dobok egy görbét:
Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?