Új privát üzeneted érkezett!

Szia mindeki!

Hazaértünk.Elég hideg van ott kint,de azt mondják jövő héttől megint zima lesz.KépKép

Nagyon örülök én is,hogy minden manó és mama jobban van.Kép

De jó lenne tényleg egy tali.KépKépKépKép

Anikó
Jó tanulást.Kép

Zsuu
Neketek jó szórakozást a színházba.Kép

Éva
Úgy vettem észre,hogy a gyerekek nem szeretik ha túl nagy rend van a szekrénybe meg akárhol máshol.

Kép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Jo reggelt!!!

Heni,többiek.Sajnälom hogy nem tudtatok belépni.Én meg itt öriztem a topicot egyedül és egész nap magamnak irogattam.Kép
De legaläbb bekerültünk az archivumba,aztän meg az is eltünt.Még ilyet!!

Giuliano sokkal jobban van mär,igaz éjjel pocsékul viselkedett.Én vagyok az altato cumija.Vagyis hät a cici.Reggel megevett vagy 250 gramm Bifidust.Széklet majdnem teljesen normälis.
Talinak én is örülnék nagyon.Megszervezzük.
Heni!!Nagyon aranyosak a fiuk a képen,milyen mosolygos szemük van.A huncutsäg is ott ül az arcukon.
Itt fos ,ködös idö van.Tegnap szinte egész nap egy ködfüggöny alatt voltunk.Ugy uuuutälom!!!
zsuu74
 
 


Ja és nekem a kedvencek közé el van mentve a topic.
zsuu74
 
 

 
 

Zsuu
De legalább egy értelmes emberrelbeszélgettél.Nem?Kép
Nem csak a szemük zsivány...
Dodó tegnap óta mindent kidob a kukába.Állandóan azt kell figyelnem.

Te is cumi vagy?Nekem is ez a legnagyobb bajom,hogy néha csak játszócuminak használja.De nagyon örülök,hogy jobban van.KépKépKép

Az idő itt is elég ködös és nehéz.Majd megfulladtam reggel.
Most lefektetem Dót és szerintem megint lepihizek.Nagyon nyomi vagyokKép

De majd jövök.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


KépNo comment
zsuu74
 
 


Zsuu

Nagyon jóóóóóóóóóóKépKépKép

Hahóóóóóóóó mamik!!!!!!!
Merre jártok,mit csináltok??????

Kovács Roland
roli
 
 


Képmeggyogyult manoka

Mär egyszer feltettem ez a képet ,de valahovä elszällt a hozzäszoläsommal együtt.Közben elmentünk aludni,én felkeltem ,mert készülödnöm kell estére.(hajmosäs,ruha kivälasztäs stb..)de a Mano még alszik.Mär több mint 2 oräja.
zsuu74
 
 


Zsuu
Mit néztek?
Jó látni,hogy ilyen mosolygós lett Giuliano:
Dodó én most viszem aludni aztán takarítok ezerrel.Hátnem egy szinház,de program ez isKépKép
Többiek?Hmmmmmmmm
Lehet,hogy ma meg én beszélgetek majd magammal?
De elmentettem a topikot,ha zűr van állítólag akorr is be tudok jutni.KépMajd meglássssssuk!

Kovács Roland
roli
 
 


Biztos be tudsz jutni,mert én nekem el volt mentve és gond nélkül mindig be tudtam lépni.
Nem tudom mit nézünk,férjem biztos tudja ,de nem mondott semmit.Majd holnapra megirom.OK??
Én délelött elvégeztem a häzimunkäval.Sok sikert neked is hozzä.
zsuu74
 
 


Zsuu
Valami megint nem jó.Még mindig az én nevem van kiírva pedig te jártál utólsóként itt.
Na mindegy az a lényeg,hogy megvagy/tok.

Bár a többiek szabin vannak.
Kukucccccs!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Nekem is benne van a kedvencekbe, bár én az előzményekből szoktam belépni.

Attila Tv-t néz a macival:

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Csak gyors beszólok.
Éva
de jó,hogy itt vagy.Te egy oszlopos tag vagy.Tegnap Zsút szorakoztattad.ma meg engem.
Nem tudom mi van a többiekkel.
Most ki a nagyobb Attila vagy a maci????

Nekünk is volt Daninál.Nagyon szeretett az ölében ülni is dodózni.KépKépKép
Este ha nyugi van teszek fel pár képet.
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Ennek a napnak is vége. Ne tessék annyira sikongatni mert én reggel jeleztem, hogy csak este jövök. OK!!!

Szóval de. szomszédoltunk. Nagyon jó volt. Annyi játéka van a kisfiúnak mint egy játékboltban vagy még egy kicsitt több. Bius nagyon jó érzte magát és nagyon ki is fárasztotta a rengeteg új felfedezése. Du. pedi még sem jött a kislány mert az apukája vigyázott rá mert nem kellett visszamennie dolgozi. Azonban átjöttek a szomszéd gyerekek mamákka együtt. Úgyhogy baba-mama buli volt.

Bius ma megint nem sokat aludt. Kétszer fél óra. Nem szeret kiágyban aludni, nappal. A babakocsiban bezzeg durmolna két-három órát.

Édes kis fotók. Imádom őket. Rakjatok még!!!</font>
Vendég
 


Csatlakozhatok????????????????
Vendég
 


Hellllllóóóóóóóó béjbi!!!!

Megvagy!!!!Kép
Csak végleg lemerült a telóm.
Írj még,hogy lássam tényleg itt vagy.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok.Végre bejutottam közétek.Nehéz melo volt.:-)
Vendég
 


Heni drága!!!!!Most már nehéz lesz meszabadulni tőlem...Tudod,mint mindig!!!

Fiuk???Dorka kidölt már 1 órája.Azóta szenvedek.Köszi a segítséget,sajnálom telód....
Vendég
 


Lego
Mondtam én mindig,hogy ügyi csaj vagy!!!!!KépKépKép

Légy üdvözölve.A többiek szabin vannak ma.Én is lelépek egy kicsit,mert a skacokat rendre kell vágni.Nem bírnak magukkal,nem akarnak aludni és reggel korán kelünk.Addig nézz körbe nálunk.Kép
Írj magadról.mert az egy dolog,hogy én ismerlek,de a többi mami nem.

Sietek visszaKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Szia Lego!
Látom Henit már ismered, ahogy ő is írta, írj magadról és a fényképeket se felejtsd el.

Üdv
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Nem jött össze.
Dani mindjárt alszik.Dodó még főz a járókába.Két kavarás közt csak elalszik.Kép
KépEltolom....
...várok...Kép
...kinyitomKép
...megpróbálom kinyitni...Kép
..meg van!!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Mindenki!!!
Lego üzeni,hogy jön mihelyt apa visszaadja a gépet.Csak pont elvette amikor rájött,hogy hogy lehet képet felrakni.
Mi amúgy a TV_ből ismerjük egymást.Na nem sztárok vagyunkKép
Van ott is a TXT-n Baba-mama Chat szoba.Na innen.Ismerjük egymást tavaly augusztus óta,de még nem taliztunk soha.BrühühühüKép

Kovács Roland
roli
 
 


A francba egy órája töltögetem a képeket és nincs sehol!!!!!!! Mi a frász van itt?????
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Szétlövöm az egész berendezést!!!
Vendég
 


A francba egy órája töltögetem a képeket és nincs sehol!!!!!!! Mi a frász van itt?????

Szétlövöm az egész berendezést!!!
Vendég
 


A francba egy órája töltögetem a képeket és nincs sehol!!!!!!! Mi a frász van itt?????
Szétlövöm az egész berendezést!!!
Kép
Vendég
 


Most meg ez a sz@r megjelent háromszor. Mi van itt???
Vendég
 


Anikó

Ma jó sz@r.Nekem most este elég jól megy.Napközben volt gáz.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Anikó

NYUGI!!!!!!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Megpróbálom mégegyszer.
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
Vendég
 


Sziasztok
Nálam sem volt tegnap ez a topik.Igy volt meg egyszer(egy masik topik) de az 3napig tartott.Ha kedvencek között van akkor nem fordulhat elö?
Bocs lányok hogy ilyen ritkán irok, de dolgom mint a tenger.De mindig elolvasom amit irtokKép

Nem tudja valaki, hogy lehet egy képnek a hátterét megváltoztatni? Állitolag egy program kell hozzá, csak nem tudom melyik.KépNagyon fontos lenne.
bizzo
 
 


Ügyi vagy.KépKépKépKép

Nagyon jók.De jó az a csúzda.Hol vettétek?
A dobozos a legjobb,nem is mind jóKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


NA azért! Kicsit beijjedt a kis g..a!!!

Lego! Légy üdvözőlve. Képek, adatok, sztorik a beugró. Aztán dobok egy táblát.
Vendég
 


Kép
bizzo
 
 


Roli! Csúszda = ázsia (Kari ajándék)
Vendég
 


Édi a kicsike!

Én azt hiszem húzok aludni ez a képfelrakás kikészített.

Jó éjt!
Vendég
 


Kép
Kép
Most láttam a képeket, nekünk is ilyen csuzdánk van.Eleinte nagyon félt töle,de mostmár egyedül is boldogul.
Lego
Üdvözöllek.Képet akarunk!!!Kép
bizzo
 
 


Bizzo
Azt mondják nem,mert akkor egyből idejössz,vagy amelyiket kijelölöd és onnan mehetsz bármelyik topikba úgyanúgy.
Mindenesetre én mentettem,mert úgy veszem észre alattunk már megint nincs semmi.legalább is nálam.
Te manód is milyen mosolygos.
Háttér-PASSZ.

Csanikó köszi de mi azaz ázsia?Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Hűűűű olyan csúszdát én is akarok. Az a kisautó sem rossz.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Na ahogy felraktam a képem mindenki elhúzott.Szép!!!
Na megyek én is.
Jó éjszakát.Reggel jövök.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Na mégegyszer sziasztok.Mindenki elcsendesedett nálunk....Remélem azért még vagytok.Heni köszi a bókokat,szupirendi csaj vagy.

Dorka drágám 2004.12.26-án született.Az anyukája,aki speciel én vagyok 1981.04.28-án.

Képek????Na talán...Ha nem lennétek,majd holnao mindenki láthat minket...
Még homály vagyok az egészhez.

Heni!!!!!!!!!!!!!!!Mi az, hogy nem vagyunk sztárok????????Dehogynem....A maga módján...HEHE
Vendég
 


Nem sikerült.Majd holnap. jó éjt............................................................................. ................................................................................ ................................................................................ ........................................................
Vendég
 


Szép jó reggelt!
de jóóó már csak ma kell korán kellni.Péntek van!!Kép
Dancinak ma van a farsang.Már nagyon izgul.Sajnos mi nem lehetünk ott.KépÁllítólag a tancsi néni fényképez.Kíváncsi vagyok.Kép

Viki
Látom azért apa elég időben visszaadta a gépet.
Tessék dolgozzni a képeken!!!!!Kép
meg add meg Dorkád adatait.szül év,hó,nap(látom fent meg van)mennyivel született,hol laktok,hány éves vagy.Azt hiszem ennyi.

Anikó
Ennyi kell????

Eldobjuk Danit a suliba,vásárolok ezt-azt és jövök.Kép

Dani 4 nap múlva 8 éves.Már nagyon várjuk.KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Halihoooooo!Nos a kép maghaladja a max méretet.Huuuu,de jóóóó!Megoldom...Órák kérdése.Még bele kell rázódnom...

Heni barátném parancsára:
Becses nevem Viktória,2004.12.26-án szültem Zalaegerszegen,2580g-al,48cm-el.Pici lánykám Dorka nevet kapta.+9.hétre született,sajna volt egy kis bibi...elhalt a placenta-vmikor a 36hét után.nem vették észre(pedig kh-ban voltam),visszafejlődött a tökmag...
Most már behozta lemaradását:9,5 kg körül van,decemberben mérték utoljára,akkor 9140g volt.

Nagyon "jó" baba,mint bárki másé.Az éjszakát 4hós kora óta átalussza,csak mostanában nyafizik.Jön a foga.Eddig már 2(!!!) sikeresen kibújt,most felül jön egyszerre 3!!!Szegénykém jól megszenvedi.A mai éjszaka nem volt tekintettel anyucijára,aki egész éjjel a képekkel bajlódott.2-4ig fent volt....


Azt hiszem kezdetnek ennyi,majd menetközben kiderülnek még "titkok".

Szép napot nektek!!!
Viki
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Remélem, ti jobban aludtatok, mint mi.
Attila éjfélkor úgy döntött, hogy reggel van és kettőig nem sikerült meggyőzni ennek az ellenkezőjéről.
Most ébredezik, megyek.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Akarom mondani 39.hétre..........
Vendég
 


Viki

Kép kicsinyítés: jobb egérgomb - társítás - Paint - Ctrl W - ott lekicsinyíted és mentés másként.
Ennyi, már fel is teheted.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Köszi Évi!!!Próbálkozom....Kép
azt hiszem ok.Legközelebb újabb kép jön.Itt 11 hónapos.
Vendég
 


Hali!!!
Megjöttünk!Kép

Viki
Úgy ahogy Éva mondja.Kép

Éva
Hány százalékot szoktatok kicsinyíteni?Mert nekem vagy túl kicsi lesz vagy túl nagy.Ritka amikor összejön.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Viki!

Ez tuti kép,csak a gépet nem tudom megfordítíni,mertnagyon nehéz.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Béna vagyok!!!!Egyenesbe hozom...
Kép

Na mieeeen vagyoook??????
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?