Új privát üzeneted érkezett!

ancsa nekem is a 2-4 nap között és a 21-22. napon kell menni vérvételre! Gondolom ezeken a napokon végzett vérvételekből tudják megállapítani a szükséges dolgokat: hormonszintek, volt e peteérés stb...
Julcsi2
 


Igen,mar a hormon vizsgalatokon tul vagyok,csak akkor kesobb kellett mennem!
Azt viszont nem ertem hogy akkor rendben volt minden,pedig nem volt PE-m!Ez hogy lehet?

Vica!
Nem tudom olvasol-e minket!
Meglehet kerdezni hogy mi ujsag?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, sajnos nem tudom.
Julcsi2
 

 
 

Sziasztok!
Még új vagyok ebben itt, de remélem beleillek majd a "topikba". Sajnos nekünk sem jön össze a baa, pedig a férjem már kólát sem iszik és áttért az egészséges életmódra(ami nagyon nagy dolog nála!pláne a kóla!Kép
Úgyhogy most keresünk egy jó dokit és alaposan kivizsgáltatom magam. Nem tudnátok dokit ajánlani vhol pesten? Sajnos az én dokim azt mondta, it rohanunk, ráér még az a baba!de azért ezt szeretnénk mi eldönteni...
Mindenkinek mielőbbi babásodást:Barbi
Ja, és már a Liptai Klaudia is terhes...
barbi22
 
 


Üdv.Barbi!Én debreceni vagyok,nem tudok ajánlani senkit.

Kép
breni
 
 


Szia Barbi!!!

Én ajállanám a Forgács Intézetet,azon belül Forgács Tanár Úrat!!!Ha előről kellene kezdenem biztos hozzá mennék!!Egy tüneményes orvos,és az egész csapata!!Ez egy meddőségi központ ahol van a Tanár Úr magán rendelője,minden vizsgálatot megcsinál és garantálja a babát,persze ha nincs nagy gond!!!

Mi 20 hónapot vártunk babára,jártam orvostól-orvosig senki sem tudot segíteni és lám van egy pocaklakóm aki már 19 hetes!!Örök hálám a Forgács intézet dolgozóinak!!!!

Ugye Julcsi?????

Ha van kérdésed nyugodtan kérdezz,biztos a lányok is szivesen segítenek!!!
csanita
 
 


Barbi!!!

Mióta próbálkoztok????
csanita
 
 


Szia Barbi!
Miota probalkoztok?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Anita!
Hogy vagytok???Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Ancsa!!!

Jól vagyunk köszi,növögetünk,már egyre többet mocorog a drágám.Ma léptünk a 19-dik hétbe,csak úgy rohannak a hetek,pont most számolgattam már nincs sok hátra.Doki szerint június végén meg lesz,mert nagyobb a koránál,de nem is bánnám mert nem akarok óriás bébit növeszteni!!!
Nagyon élvezem a terhességet,szupi jó!!!

Julcsi!!!

Mikor mész vérvételre????
csanita
 
 


Orulok hogy jol vagytok!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Drága Anita! ha minden igaz akkor pénteken megyünk és kiskatonavizsgálatra is. Egyenlőre csak barnázok. Kép

Barbi! A Forgács intézet a tuti! Én most kezdtem odajárni és nagyon hálás vagyok mindezoknak, akik odairányítottak! Ha visszaolvasol egy kicsit a 2006.01.27-i hozzászólasok között megtalálod, hogy milyen élményem volt az intézetben! A honlapjuk a www.forgacsintezet.hu
Esetleg nézz be az ott található fórumra is, ott is mindenki áradozni fog róluk!
Szóval ha nem szeretnéd megjárni az orvostól orvosig szindrómát, akkor fordulj egyenesen szakértőkhöz, akik ráadásul borzasztó kedvesek és emberségesek is!
Julcsi2
 


SZia Anita!
Annyira jó neked! Kép

Üdv Barbi! Kép
Úgy látom nem éppen ötye vagy! Kép

Elmondás alapján nekem is tök szimpatikus a Forgács!

angel37
 
 


Szia Julcsi!!!

Akkor drukkolok péntekre!!!!Biztos minden ok lesz.
Kis kuka agyammal nem is mondtam,köszi a képeket,nagyon szépek vagytok!!!!
csanita
 
 


Olyan rosszul erzem magamKép!!!
Annyira faj a hasam!Szedulok is!
Ugy felek hogy nem sikerul most sem!Meg 13 nap!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Köszönöm, Ti is, de én azt hiszem írtam is! És a babóca is tök ari, akinek a kersztszülei vagytok!

Már alíg várom a pénteket!
Julcsi2
 


Ancsa, remélem gyorsan jobban leszel! Mitől lehet ez?
Megértem, hogy félsz, de minden okod megvan, hogy bizakodj! Kép Én nagyon drukkolok neked! Kép

angel37
 
 


Szia Ancsa!

Én is csatlakozom hozzád, úgy fájdogál a pocóm, hogy csak na! Kép Pedig még van 10 napom, hogy megjöjjön!

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa nyugalom és pozitívitás a pozitív tesztért! Ez a jelmondat!Jó nagy petikék érnek ott, azért ez a hasfájás úgyhogy kitartás, azt a mindenit! Kép
Julcsi2
 


Nem tudom hogy mitol lehet!Kép
Lehet hogy mar olyan regen volt peteeresem hogy nem erti a szervezetem hogy most mi van!
Koszonom!Aranyos vagy!KépKépKépKépKépKépKép

Most kicsit elmegyek!
Majd kesobb jovok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lehet, hogy egy a dupla pé okozza! Kép

Most jut eszembe, hogy egy kolléganőm úgyanígy panaszkodott, hogy fáj a hasa, érzi a pét, és most otthon van két kéthónapos kisfiúval! Kép És volt összefüggés! Kép

Julcsi, mi lesz pontosan pénteken? Akkor mentek vissza? Bocs, biztos mondtad már...

angel37
 
 


Angel, vérvétel lesz nekem, amiből a hormonokat nézik és apának kiskatonavizsga!

A PÉ-t én is érzem mindig, van amikor erősen görcsölök is, mégse lett még baba soha, a fenébe! Kép Kép Kép
De akniek eddig nem volt PÉ és azért nem jött a baba, az más! Most talán jön!Kép
Julcsi2
 


Aha! Kép Drukkolok nektek! Kép

Ezt a pé-s dolgot most kifejezetten a két tüsző miatt mondtam Ancsának! Kép

Nekem is van pé, és az utóbbi fél évben (egy kivétellel) nem maradt ki alkalom se...a fenébe bizony! Kép

angel37
 
 


Sziasztok, holnap nem leszek! Ha tudtok gondoljatok rám 11 körül vizsgázni fogok!
Pussz
Julcsi2
 


Most jövök a dokitól:kaptam még bromot,azt mondta jól beállítottam magamnak az adagot
A PCO-m ra azt mondta még megvan,de amint tartósan magas prolaktin nélkül leszek,elmúlik majd,mert az a kiváltó oka.Merthogy másodlagos!!!!!!!!!!
Na,és mivel augusztusig jó lenne egy pozitívat tesztelni,kaptam clostyt is.Az 5. naptól 5 napon keresztül fél tabit kell szedni.Aztán UH-n ellenőrzi a hatást!
Tul.képp örülök,mert van rá lehetőség,hogy a fránya PCO-m elmúljon!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Este még folyt.köv!Addigra visszaolvasok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel!
3 fiu azert az kicsit huzos lenneKép!De nem banom!Ha azert faj igy akkor had fajjon!

Julcsi!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++Holnapra!

Kriszti!
Ez nagyon jo hir!!!!!!!!!KépKép
Akkor 4nap mulva mar kezded is?Remelem egybol hatni fog!Milyen ovatos az orvosod,hogy csak felet irt fol!

Lara!
Irtad hogy mennyire fajt a hasad!Meddig tartott neked?Most nekem is annyira faj,hogy nem birok mar kiegyenesedni!

Olyan mintha folyna belolem valami!Akkor ez jelenti azt hogy megrepedt????
Olyan aranyos a ferjem!Haza jott a munkabol es egybol megfogta a hasamat hogy na mit erzek?!Szegeny ugy aggodik,hogy ilyen rosszul vagyok!Furcsa hogy ilyen!Marcinal nem erdeklodott ennyire!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Latom nincs senkiKép!
Mara elkoszonok!
JO EJSZAKAT!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Azért ilyen óvatos,nehogy ciszta legyen belőle.Õ még várni kart 3-4 hónapot a clostyval,hogy teljesen jó legyen a laborom,de augusztusig kéne egy pozitív teszt,így már most felírta.Tudjátok,mennem kell dolgozni máskülönben(ami önmagában nem gond,sőtt..),de Adának nincs hely a bölcsibe.Így nem tudok menni!!!!A franc az egész bölcsöderendszerbe!
Itt lekéstük,mert egy évvel előre be kell iratkozni,Debrecenben pedig legkorábban májusban lehet ezt megtenni.Most ti értitek ezt?????????
(Decembertől odaköltözünk egy időre)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt!
Okr!Ez tényleg nagyon jó hír.Én már látom is azt a + tesztet,de csak suttogva mondom Kép

Kép
breni
 
 


Lányok, mindjárt szívinfartust kapok. 14 ezer Ft-al már megint kevesebb fizetést kaptam. Mindjárt beborul az agyam! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!!

Eli ez nem éppen jó hir azért sok az a 14 eftKép:Kiváncsi leszek nekem kifizetik-e a 12 óra tullórámat!!

Okr!!
Drukkolok minél elöbb + legyen!!
Vendég
 


Na sehol senki ??Akor én lépek ,vmit kéne reggelizni de mitKép semmit nem kivánnok!
Vendég
 


Eliza!De miért?

Kép
breni
 
 


Reni, csak azt akarom kérdezni hogy eltemetted oda a cicádat ahova az Ancsa mondta?
Én igen a Gerzsont...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Kriszta,
az alapjában jó hír! Kép
Tudom, nem nagy öröm a bromó, de tök jó, hogy a pco el fog tűnni! Kép

Ancsa,
kiegyezhetünk eggyel kevesebben is! Kép

Eliza,
na szép Kép
de ez hogy lehet?
milyen munkaszerződésed van? nincs megállapítva a béred és rögzítve? (na ezt most jó hülyén írtam)

Reni, Edtike,
sziasztok! Kép

angel37
 
 


Breni nem tudom miért, tele van a faszom velük! Kép
Ha terhes leszek, és beigazolódik, megkapom a kiskönyvemet, be sem fogok jönni másnaptól! Ebből elgem van, de kurvára! Mást meg többet kapott, mint az alap fizuja! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Angel, de igen, de itt ezek a dolgok nem számítanak! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Zsuzska!Igen,sajnosKépKoszika néven van,nézzd majd.Én is megnézem Gerzsont.Kép
Angel!Szia.Mi újság?
Eliza!Ez nem ferr.Nem igazán értem.Ez maszek cég?

Kép
breni
 
 


Breni, igen, az. Egy házaspár alapította, 5en voltak, most meg már vagyunk 35.en. Egy maszek cégnél azt csinál amit akar, egy államinál nem. Hát ez a szívás. Kép
Amúgy női megérzés, hogy ebben a hónapban nem sikerült nekünk a baba, de ez van. Én már nem is akadok ki ezen. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza,
azért ez marha jó...
ha nagyon akarsz tudnál akkor lépni! ha máskor nem, legalábbis ha sikerülne babásan lelépned, és már nem piszkálhatnának!

Eli, tudom, vannak női megérzések Kép, bár be is tudnak csapni Kép A kinez mit mond?

Reni,
semmi Kép

angel37
 
 


Eliza
A múlt hónapban nem voltál véletlenül táppénzen?Az a fizud 70-75 %-a.

HázikedvencekKép

Mindenkinek kösz a drukkot!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Igen láttam gondoltam hogy Õ a Te cicád...nekem még mindig olyan rossz ah rágondolok..meg ha ott olvasgatok...majdnem bőgök...
Sajnálom a cicád!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Okr, 15 napot a cég fizet, és az az egy napra eső fizu 80 %-a. Megkérdeztem a pü-st. (egyébként 2 hétig voltam) 96000.-et kellett volna kapnom, na mindegy nem lényeg, ez van! Remélem már nem sokáig kell itt lennem!

Angel, hát a kinez semmit. Elvileg majd 16án mennék hozzá, de most pénz hiányában nem fogok, meg is írtam neki! Hát majd elválik mire jutunk!
Hát amúgy nem bánnám, ha a női megérzésem becsapna! Lesz ahogy lesz.

Ti hogy vagytok ma lányok?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Hanyadik napon voltatok együtt?Az már lehet az utolsó 14 napban volt,akkor már nincs esély a teherbeesésnek.Nem?

Kép
breni
 
 


Most hívtam fel a Családügyi Minisztérium ügyfélszolgálatát, megérdeklődni a szüléssel járó dolgokat, kiváncsiságból, mert már 6 ember 6 félét mondott a gyeddel kapcsolatban. Nagyon rendesek voltak. Mindent megkérdeztem. Kiokíthatlak titeket! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Breni a 20.on, nekem 19.én volt pé-m. A teherbe esésre bármikor van esély!

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!Nekem leírhatod!Tudom,de a utolsó 14-ben szerintem nincs.De a 20 az jó nap.Kép
Én azért drukkolok neked.

Kép
breni
 
 


csajok!!!

a mai napra megszünnök,megyek dolgozniKép.

Eli!
Kitartás,szerintem ezen ne görcsölj,majd jönni fog a baba megláttod,annál rosszab ha idegeskedsz!!!A poén anyunak akor sikerültem "én" amikor mensizettKép ki gondálná!!
Puszi!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!
Szia Ancsa, puszikállak!
Mint clostis sorstárs jelentem, semmit nem érzek,ugyanúgy,mint az elmúlt 3 clostis hónapombanKép.A fehér folyás tegnap jelentkezett,mint már két hónapja, gondolom pé után, ez valami hormon lehet.?A dokimnak említettem, de csak annyit kérdezett, nem rózsaszínes?-mondtam nem, kérdés letudva.Megfigyeltem hőhullámom is csak középidőben van, hála, mostanra már az is elmúlt.A cicim nem fáj, pedig szerintem ha sikerült kellene,a closti óta teljesen megváltozott minden,már nem igazodok ki magamon.

Julcsi! nagyon szorítok, h. sikerüljön a vizsgád!!!
odett
 
 


Sziasztok!

Már régen voltam itt, nem nagyon volt időm írni, de azért olvastalak titeket.
Nekem 4-én kellene (nem ) megjönnie. Már csak 2 nap.
Nekem mindig nagyon pontosan szokott megjönni 35 napra. Nagyon boldog lennék, ha nem jönne meg, hiszen dolgoztunk rajta ebben a hónapban rendesen.Kép
Reggel a hőm 36.8 volt. Nem tudom elég-e ez a hőmérséklet a babához?!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?