Új privát üzeneted érkezett!

Ti hogy tudjátok elviselni ezt lányt?egyk mondata a következő ellentéte!
Ezek szerint Ti is csak ilyenek vagytok...

Kár hogy nem tudlak innét elüldözni!
kívülálló
 
 


Inkább magadat üzd ki innen!!!!!!!!!!!!!!!!!

HESS-HESS innen rosz boszorkány!!!
Vendég
 


HMMMMMMMMMMM

Kép
breni
 
 

 
 

Ma 1cn.Kép Julcsi majd légyszíves javíts ki a táblán holnap.Köszike!

Angyal
Én az átjárhatóságiba belemennék,de inszembe,lombikba nem hiszem,mert még én sem vagyok rá kész!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ez már beteges!
Julcsi2
 


Julcsi, meglátod minden sikerülni fog! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Okr, sajnálom! Kép DE majd legközelebb, tudom ez olcsó vigasz!

Kép
elizabeth25
 
 


Kriszta!!

Kép
Vendég
 


Eli!

Nem tudod ki ez a rosz akarod??Nagyon idegesitö "csaj" vagy pasi!!
Vendég
 


Kívülálló!

Egyik ember ilyen, a másik olyan! Nem lehetünk egyformák! Téged miért idegesít ez? És miért húzod fel magad ennyire?
Mi szívesen meghallgatunk bárkit, vallástól, politikai hovatartozástól, és tulajdonságaitól függetlenül.
Az ahogyan te viselkedsz, az csak a te szegénységi bizonyítványodat mutatja! Jellemtelenül, arctalanul.
Mi is megmondjuk egymásnak a véleményünket, ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy megmondtuk mi is Elinek szinte mindannyian, hogy mielőtt babát szeretne, a házasságát rendezze, vagy így vagy úgy!
De azért nem vagyunk durvák és izléstelenek! Mindenkinek meg lehet a véleménye, de ez nem az a hely, ahol szükség lenne egy ilyen kivülállóra!
Megköszönném, ha nem zaklatnád fel többé csapatunkat és nem minősítenél minket, mert semmi jogod nincs hozzá így névtelenül!
Julcsi2
 


Kivülálló!Légyszíves hagyd el ezt a topicot.Ne rontsd el mindenkinek a "jó" kedvét.Ne kelljen könyörögni,ha bajod van Elizával beszéld meg vele,de ne itt.Nem tudom ki vagy,de menj innen.
Okr!Kép

Kép
breni
 
 


Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én gondolok efféléket... Kép

Editke, Kriszta, Julcsi,
Az anyagi oldalát még valahogy elő tudnánk teremteni, de lelkileg nem vagyok rá készen, és azt se tudom, egyáltalán alkalmas vagyok-e egy ilyen procedúrára (őrületbe kergetném a környezetemet, na meg magamat Kép)
De nem tudhatom, egy év múlva mit fogok gondolni...
Másfél éve a nagy sz*r közepén megbeszéltük, hogy ha úgy jövök ki a dolgoból, hogy nem lehet gyerekünk, akkor nem lesz, úgyis lehet tartalmas életet élni.

Szóval jöjjön az átjárhatóság! Kép

Eli,
jól mondod: a környezetemben és a médiában biztos mindenkinek menni fog! Kép
Jaj, Anettka is terhes!

Kívülálló,
te nagyon ráérhetsz, ha így csokorba tudod gyűjteni, hogy Eli mikor, mit mondott!!!

angel37
 
 


Nem tudom ki ez, bár van egy tippem, a lényeg, hogy nem foglalkozom vele, és sajnálom, hogy akár ki is ez, iderondít!

Kép
elizabeth25
 
 


Keditke!

Annak idején nekem is voltak rémálmaim,hogy mi van, ha nem marad meg, mert vérezgettem az elején. Anyukám mondta, hogy ha egészséges a baba, akkor vérezhetek akármennyit úgyis megmarad, ha nem egészséges, akkor tünetek nélkül is elhalhat a terhesség. Tudom, hogy ez nem vígasztal, de fel a fejjel és igenis lesz még + teszted és egészséges szép kisbabád.


Kamilla!

Mi van veled??? Adj valami hírt magadról!

Betti
betti73
 
 


Lányok, reggel hallottam a rádióba, hogy még a Kiszel Tünde is terhes!

Kép
elizabeth25
 
 


Kriszta,
neked akkor most full megjött? Kép Kép jaj, drága Kép
azt hittem csak pecsét... Kép

angel37
 
 


Betti!!

Olyan édes vagy könnybe lábadt a szememKép!!

Annyira örülök ennek a topicnak,mi lenne velem ha ti nem lennétek,kinek panaszkodnám el a bánatom.
Vendég
 


Angyal
Annak indult,de aztán szépen meg is jöttKép
Én már nem is nézek csak Minimaxot!Ott senki sem jelenti be,hogy babát vár!Kép

Betti
Én is pecsételtem Adával,de muszáj volt dolgozzam!Igazat adok anyukádnak!

Editke
Azt mondom inkább,most ,mint esetleg később derült volna ki,vmi nincs rendben a babával.A természet szerencsére nagyon okos,és tudja mit csinál!Hamarosan egy egészséges,szép várandósságot is hoz neked!!!No persze azért akciózzatok,mert csodát azért nem tud!Kép

Eliza
Szted ki lehet Kívülálló??Vmi régi ismerősöd?Vagy topikos netán?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr nem tudom! Tényleg!
Gondoltam valakire, de azt most leellenőriztem, úgyhogy az nem lehetett! Nincsenek rossz akaroim, sem olyanok akik gyűlölnek, pedig elég sok a barátom és az ismerősöm. 26 év alatt nem fordult olyan elő, hogy bárki alám akart volna rakni! Na mindegy! Szerintem felesleges ezzel foglalkozni!

Kép
elizabeth25
 
 


Kriszta,
basszus Kép Kép

Betti,
igen igaza van anyukádnak!
amelyik baba meg akar maradni, az ugrabugrálás mellett is marad, aki meg nem életképes az sajnos... Kép

Kívülálló eddgi összesen 9-szer szólt hozzá, sztem azt mind ide...

angel37
 
 


Angel, ez így van!

Kép
elizabeth25
 
 


Szerintem ha legközelebb ir ne is vegyünk róla tudomást !!Na mit szoltok hozzá?!!

Nekem lépnem kell megyek dolgozniKép hu de nincs kedvem!!Sziasztok!!!
Vendég
 


Angel, sajnos vagy nem sajnos én nem tudom elképzelni az életemet baba nélkül! Kép
Én bármit megteszek. A párom nem kara elmenni a végletekig, ő azt mondja, hogy inkább akkor fogadjunk örökbe. Szóval abban egyetértünk, hogy baba lesz, vagy így, vagy úgy. Azt, hogy meddog megyünk el a beavatkozásokban, azt majd az idő eldönti. Majd meglátjuk hogy bírjuk. azt biztosan nem fogom engedni, hogy rámenjen a házasságunk. Cska olyasmibe megyünk bele, amit mindketten akarunk.
Az anyagiakban most szerencsések vagyunk. Nem vagyunk gazdagok, normál körülmények között nehéz lenne, de most volt egy nagyobb bevételünk és ez hálistennek nem jelent problémát.

Ha baj van velem, akkor úgy érzem, hogy az egészségem érdekében azt úgy is helyre kell hozni. Akár a hormojaim nincsenek rendben, akár el vagyok dugulva. Kép
Julcsi2
 


Sziasztok!

Tudom, kicsit én is olyan vagyok mint Eli, hogy megfogadom, hogy nem jövök, aztán mégis benézek, de nem tehetek róla, érdekel, hogy mi van veletek. Látom többen érdeklődtök, hogy mi van velem asszem tartozom annyival, hogy írok magamról pár sort.

Szóval bazira elegem van ebből az egészből. Utálom, hogy nem tudom irányítani a dolgokat. Én megszoktam, hogy ha elhatározok valamit, akkor az meg is csinálom, de a gyerekcsinálás az pont nem egy ilyen dolog és ettől idegbajt kapok. A mensim is azért maradt ki, mert besokalt a szervezetem is. Le kellene teljesen kattani a témáról, de nem tudok. Fel kéne adni, de nem tudom, mert soha semmit nem szoktam feladni. Erőszakos vagyok, makacs és önző is. Hát ennyi.
Ahogy Keditke, én is várom a következő esedékességet, ami kb. február közepe és aztán doki. Addig meg kihuzatom két fogamat, amit már régen meg kellett volna tenni, de húztam halasztottam. Legalább addig se azért sajnálom magam, mert nem vagyok terhes, hanem azért, mert fáj a fogam.

Bocs, ha sokaknak nem volt szimpatikus amit írtam, de legalább őszinte volt.
A görbém meg még mindig egyenes, úgyhogy nem rakom fel, mert nincs mit nézni rajta.

És tényleg mindenki tehes a sztárvilágban! Ez szörnyű! Anettka remélem nem az űrben akarja megszülni a gyerekét.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla
Az elhatározom-véghezviszem nálam is így van!!!Kép
Anattka:Pedig ahol súlytalanság van,érdekesebb lehetKépKépGondoljátok csak el,kiúszik a gyerek a levegőbe!KépNo jó befejezem!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Még ezt muszáj leirnom azt tényleg lépek!!
A párom nem akarja a sok procedurát a dokinál,és meg nem eröltettem(30 éves koromig csak összejön a baba).Inkább mint hogy a házasságunk tönkre menjem,hisz most már 9 éve ismerem Kép és imádom ötKép
Juniusba lesz a 3.ház.évfordulonk,most már külön lakásunk van,csak jön majd a babo,de ezek szerint megvárja mig berendezkedünk és anyagillag helyre jövünk!De jol esett h leirhattam ideKép!!
Köszi csajok !!Pusz-puszKép!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Csajok,
háj. Kép

Addig ne parázzatok, míg Csala Zsuzsa nem lesz terhes. Kép

Editke,
örülök, hogy kicsit jobban vagy. Kép

Okr,
Kép
Tegnapi kérdésedre késve válaszolva: minden oksi, jól vagyunk, körfogat annyira nem nő, inkább szétterülök. Kép
Szeretnék még a szülés előtt németből nyelvvizsgázni. Ich habe dafür noch viel zu tun. Kép
potter_76
 
 


Julcsi,
azt akkor mondtuk, mikor nagyon úgy tűnt, hogy sosem lehet, és akkor számolni kellett ezzel is Kép
én is értelmetlennek érezném az életem gyerek nélkül... Drágám azt mondta, mindent meg fogunk tenni Kép de én (még) képtelen lennék lombikra Kép
nagyon-nagyon remélem, hogy összejön természetes úton Kép

Kamilla Kép
teljesen megértem, amiket írsz!
foghúzás Kép

Potter,
Csala Zsuzsa máris erőt adott! Kép

angel37
 
 


Na ez a körfogatos dolog értelmes volt...bravo Ági! Kép

Kamilla,
ismerős érzés. A nem jövök, aztán mégis...meg a szeretem megtervezni és véghezvinni a dolgokat is. Kép

Okr, Kép
Csak kell húzni rá egy szkafandert, mielőtt elvágják a köldökzsinórt. Kép

Ági
24+0 (24+3?)
potter_76
 
 


Ági!

Ez igen. Nyelvvizsga még szülés előtt! Kép 3 évig tanultam németet, de abbahagytam, mert sosem tudtam elmenni az órára a munkám miatt. (azért szerencsére van egy angol nyelvvizsgám.) Én is azon gondolkodom, hogy mit kellene tanulni majd, ha otthon leszek. Igazából csak pénzkérdés az egész. Kép


Kamilla!

Örülök, hogy leírtad az érzéseidet. Kép

Betti
betti73
 
 


Kamilla, ne hülyéskedj, úgy örülünk, hogy jössz!
Tudom milyen érzés: én azt hittem, hogy 3 hónap alatt tutira teherbeesek és tessék! Semmi!Mérges vagyok, dühös és néha kétségbeesett!

Editke!Az én párom csak azt nem akarja, hogy herénszúrják, ha nincs elég kiskatona. Megértem, tudomásul vettem és nem is erőltetem. Ekkor jönne az örökbefogadás.
De remélem, hogy ennél sokkal egyszerűbben fog sikerülni.
Én sem szeretnék semmi olyanba belemenni, amire rámehet a házasságunk. Nekünk most nagyon jót tett, hogy elmentünk a dokihoz.
Páromnak is, pedig nem is gondoltam volna.Most kérdezgeti, hogy mikor kell mennünk újra. Egy kicsit fellélegeztünk, biztatást kaptunk. Dokibácsi tutira ígérte, hogy lesz baba. Kép
Mielőtt elmentünk sokszor le akartam beszélni magam. Az embernek nagyon rossz érzés, hogy orvosi segítség kell ehhez a dologhoz. De ezen már túl vagyok. Nincs semmilyen ellenérzésem.
Julcsi2
 


Betti,
csak nem rúgnak ki egy kismamát a szóbelin, hehehe. Kép
Én gimiben tanultam, azóta nem, most fejezek be egy tanfolyamot, és keresek tanárt.
Rigó utcai középfokú nem hiszem, hogy menne, így TELC vagy Zertifikat, azok könnyebbek.
Egyébként a tanfolyam árának 30%-át leírhatod az adóból.

Julcsi,
szerintem a pasiknak babatémában is kell egy egészséges fokozatosság. Ha az lenne az egyetlen lehetőség, hogy herén szúrják végül, bele menne talán abba is. (Kizárt, hogy érzéstelenítés /altatás nélkül csinálják.) De így elsőre meredek. De addig biztos nem is kell eljutnotok. Ilyet még a megint megjöttben sem hallottam.
potter_76
 
 


Ági!

Kismamát tuti nem rúgnak ki! Kép Tessék majd szépen domborítani hasilag. Tudom, hogy leírható 30% , max. 60 eFt. Adótanácsadó tanfolyamot kellene elvégeznem (így dolgozhatnék később otthon is), csak sajnos 200 eFt a tanf.+ 105 eFt a vizsgadíj + jegyzetek. Kicsit húzós. Majd meglátjuk. Kép

Betti
betti73
 
 


Ági!

Állítólag, ha nincs kiskatona akkor már a hereszövetből tudnak nyerni! Ez jó hír sokaknak számára akik eddig ilyen probléma miatt nem válhattak szülővé. De nem jó hír a férjem számára!
Ebbe én biztos nem fogom belekényszeríteni. Tényleg elég durván hangzik! Hát nagyon remélem, hogy nem is lenne rá szükség!

tanulás. az utolsó rohadt vizsgám holnap lezs. Ami már pótvizsga és tavalyról hoztam mert már akkor sem sikerült. gondoltam na majd jövőre nagy pocakkal úgysem rúgnak ki. Hát pocak nincs, lehet hogy még egy félévvel kitolódik! Kép Mostmár hányingerem van a tanulástól. Képtelen vagyok a jogi szakszöveget és az adózás jogi szabályait bemagolni. A legrosszabb vuzsgatípus: minimumkérdéses. Hatalmas anyagból összesen 5 kérdés. 4 sosros bemagolt válaszokkal. 4 percet kapsz egy kérdésre, de igazából addig rá sem jössz, hogy mire vonatkozik a kérdés. Na jó meg béna is vagyok. Kép
Julcsi2
 


Betti,
gyes alatt ha jelentkezel fizetős isibe, akkor fizeti állambácsi.(asszem nem lehet nappali, csak levelező...?) Járj utána, hátha vonatkozik erre a tanfolyamra is.
Ismerősöm jogra jár így. Nemtom, táppénz alatt mi a helyzet.
potter_76
 
 


Julcsi,
Kép
Addig ne sirasd a vizsgát, míg be nem írják, hogy nem sikerült. Kép
5 jegyből még mindig valószínűbb, hogy a jobbik 4 jut neked.
A babatémában is mintha a végletekig pesszimista lennél. Tessék bizakodóbb lenni!
Szólt "nagytudású" ősanyád. Kép
potter_76
 
 


Nem Ági!!!!!!!
Teljesen optimista vagyok baba témában, tudom, hogy sikerülni fog! Tényleg! És jó kedvem is van!

Vizsga: ez már 3* nem sikerült.Szóval ebben nem vagyok bizakodó. De majd meglátjuk. Hátha szerencsém lesz!
Julcsi2
 


Sziasztok!

Editke!
Biztos lenyugszik a lelked ha mar tul lesztek a koltozesen,es nem kell majd nagyon hajtani a munkahelyeden!Biztos hogy akkor majd sikerulni fog!!!!!Kép

Kriszti!
Sajnalom hogy megjott!KépDoki bacsi majd biztos rendezni fogja a dolgokat,meg a parod is mar tobbet lesz otthon es jonni fog a kisteso Adanak!!!!Kép

Angel!
Annyira szeretnek valami biztatot mondani amitol jobban leszel!Nem vagyok a szavak embere,nem tudok sajnos szivhez szolo dolgokat irni!Kép
Ne menj bele semmibe addig amig nem vagy ra felkeszulve!Ne erezd ugy hogy rad van eroltetve!
Probalj meg arra gondolni hogy a parod is milyen pozitivan all a dolgokhoz!Hatha igy neked is konnyebb lesz!!!Szoritok nektek nagyon!!!

Kamilla!
Teljesen megertem amit irtal!Kép
En csak annyit szeretnek mondani hogy szerintem azert maradt ki a verzesed mert nem volt peteeresed!Azert vagyok ebben biztos,mert en is igy jartam!Rendszeres volt a ciklusom,aztan elofordult hogy kimaradt a mensim!Ez egyre gyakrabba valt,es a dokim megmondta hogy azert mert nincs PE-m!Kaptam a Clostyt es most lett egybol ket tuszom is!Szeretnem tanacsolni neked hogy mielobb menj el orvoshoz,es akkor vegre sikerulni fog amit elterveztel!!!!Kép

Julcsi!
Tudom mit erezhettel,mert en is nagyon feltem amikor eloszor mentem az uj orvosomhoz!Hiaba megyek minden honapban,meg mindig ugy ulok ott a varoban mint egy alkoholista!Remeg kezem labam!Szivbol orulok hogy raszantatok magatokat es jo helyre mentetek!Elszantsagot siker koronazza!Kép

Reni!
Remelem mar kicsit jobban vagy!!!

Kismamik!
Mikor lesz a kovetkezo UH?Azert ez igy nem er hogy mi meg nem is lathattuk a babakat!!!Tegyetek fel UH kepet ha tudtok!!LEGYSZIIIIII

Eli!
Ez a Kiszel Tunde meg az Anettka nevetsegesek mindketten!Ne is foglalkozzal veluk!

Odett,Lara!
Clostys tarsak!Hogy vagytok?Ti mikor tudtok majd eredmenyt?
Nem szoktatok kicsit furan erezni magatokat?Nekem olyan erdekesen faj a hasam mintha megakarna jonni!Vartam valami jelet amibol eszre veszem hogy kifakadtak a tuszok,de semmi!Se tojasfeherje,de meg csak a termekenysegi teszt sem mutat semmit!Szerintem nekem nem sikerult!KépMarcit elso perctol kezdve ereztem!Ez amit most erzek szerintem nem az!

Na befejezem!Kicsit porgok ma!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Csak gyorsan,a tanulásról:Most fogok emelt szinten érettségizni!Mennék fősulira!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Ancsa!Magadról meg nem is írsz semmit?A cicámra gondolsz?Hát el vagyok,néha jól,de néha szomorúan és akkor jól kisírom magamból a bánatom.Hát ez van.De nagyon jó az a weboldal amit ajánlottál.Örök hálám!!!

Kép
breni
 
 


Ancsa,
nem kell visszamenned, hogy megnézzék, megrepedtek-e? Hogy lett-e sárgatest? Lehet, hogy csak ma vagy holnap reped, nem?
Nekem semmi sem látszik a 18. hetes UH képeken. Kép
Bettinek vannak profi felvételei, ott tessék reklamálni. Kép
30. héten lesz a következő nekem. Az még 6 hét.
potter_76
 
 


Még hat hét???????????? Kép
Már én is úgy szeretnék látni képeket!!!!!!
szia Ancsa! Remélem úgy lesz mindkettőnknek, illetve sokunknak! Néha kell egy kis lépést tenni előre, ha a sors nem sodor arra amerre szeretnénk, aztán minden megy magától!
Julcsi2
 


Sziasztok!
Csak bekukkantottam.
Velem semmi különös, azt sem tudom pontosan hányadik napon vagyok, jövő hét elejeén kellene megjönnie, mostanában nem 28 napra jön, kicsit hosszabb.
Lesznek újabb vizsgálatok, és lehet, hogy belevágunk a lombikba, De ez még nagyon képlékeny.

moni
 
 


SZia Ancsa! Kép

Köszi, nagyon drága vagy! Kép Kép
Tudod attól féltem, hogy esetleg gyökérnek tartanátok, hogy nem vállalnék egy lombikot (helyesbítsünk: még nem), mert úgy nézne ki, mintha nem is akarnám igazán... na jó, téma lezár! Kép

Remélem a két tüszőcskédnek meglesz az eredménye! Olyan régóta várod már!

Jaaaaj, Kiszel Tünde, ááááá

Anettkában az a fura, hogy nemrég fejtegette a médiában, hogy neki hogy keresztbehúzná az űrbeli terveit egy terhesség... vagy ez volt a vakítás?

angel37
 
 


Szerintem máshogy nem tudott kibújni ebből az űrbeli hülyeségből. Így megúszta a magyarázkodást. A legjobb ok, hogy babás lett, na mindegy!

Móni! A 25. cn-on vagy, mint én. gratulálok az elhatározáshoz és érzem, hogy fel vagy dobódva! ezzel a hozzáállással lehet, hogy nem is lesz szükség a lombikra!
Ugye, majd beszámolsz a fejleményekről?
Julcsi2
 


Móni írtam mailt!
Julcsi2
 


Csajok!Nekem az olyan furcsa ha valaki nem védekezik sehogysem azt állítja nem tervezte a baba.De könyörgöm,ha nem védekeznek sehogysem az nem azt jelenti,hogy terhes lesz valamikor?Ez engem úgy tud idegesíteni.(Anettka is ezt nyilatkozta)

Kép
breni
 
 


na, Anettka egyre jobb...

Julcsi, ez jó! Kép

Reni,
ja! ez tök idegesítő tud lenni!
Mikor ismerettségi körben is mondja vki, hogy nem is védekeztek igazából már mióta, és nahát! tök váratlanul összejött! (és most nem problémásokra gondoltam)

na megyek enni!

angel37
 
 


Jó étvágyat!
Julcsi2
 


Reni!
Probalok odafigyelni mindenkire!Engem erdekel hogy ki hogy van!!!Nekem ti vagytok a 'baratnoim"!!!Azert mertem ajnlani azt az oldalt,mert nekunk is sokat segitett!
Magamrol annyit tudok irni csak amit az utolso sorokban irtam!Probalom figyelni hogy tortenik-e valami!Varok!

Agi!
Mennem kell majd 8-an vervetelre!Nem tudom ezt hogy szamolta ki a doki!22.napon!Progeszteront fog nezni!
Ilyen sok idot kell varni a kovetkezo UH-ig?Nalunk 4hetente kell menni!

Betti!
Akkor toled kaphatunk kepet?????

Angel!
Koszonom!En is remelem hogy legalabb egynek sikerul!Kép

Moni!
Ahogy irtam multkor e-mailben!NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kittivel mi lehet???

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?