Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi
Á, szóval ti ide csuktátok be Kingát, ha már túl hangos volt?! KépKépKép
(Mi az ágyneműtartóba szoktuk... ld. http://zsom.uw.hu/sebi/kepek_18/20060122_08.html Kép)

Hmmc
Az tök jó, hogyha ilyen hamar megvan az eredmény!
Szurkolunk!!!
Sebi is befelé pakol néha, pl. a fogkeféjét a szennyestartóba, a távkapcsolókat-mobilokat az ágyneműtartóba... Mindennek megvan a maga helye! Kép

Myra, Boglárka
Ugye jöttök holnap?!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
és a programot ő választhatta ki Kép
egyben esti fürdetés is el volt intézve
szilvamag
 
 


Szóval a feltett kérdésemre senki sem válaszol? Kép Kép Kép
hmmc
 
 

 
 

Cas,
Mindenképpen!! Kép
Milyen meleg van ott? Ha garbós body-t adok Lillára, abban meg fog sülni???

Szilvi,
Kinga kiskori képeit nézve, látszik mennyire hasonlítanak egymásra a csajok!! KépKép

Lillát nem izgatja a forgó ruha látványa, ő raktárnak használja. KépKép

Kép
myra
 
 


Hmmc,
A szerdák kivételével bármikor. KépKép
myra
 
 


Hmmc!

jövő héten hétfő? kedd?
szilvamag
 
 


Szilvi
A hétfő jobb lenne, mert kedden fél 6-ra Pesten kell lennem.

HÉTFÕ??????
hmmc
 
 


Hmmc
Nekünk jó a hétfő!

Szilvi
És melyiket szerette? A kímélőmosást? Vagy az uncsi volt, mert nincs benne elég centrifugálás?! Kép

Myra
Sebi egy röviujjú bodyban, egy hosszú ujjú pólóban és harisnyában szokott lenni (esetleg naci is rá), és így teljesen jó. Szóval szerintem a garbó okés. Szandi/cipő se kell feltétlenül...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
csakis a kímélőt, de extra öblítéssel Kép

de várom már, hogy mi is mehessünk Tücsökzenélni
szilvamag
 
 


Szilvamag,
Szerintem meg Kinga valszeg már akkor sokat tudott, ezért kapott agymosást és nagymosást egyben:-)))))))))))))))))))

Boglárka,
Ennyire el vagyok maradva a kódolásban isKép De az újban úgysincs akkora mosolygó szájú smile, mint amekkora vigyorgó szám nekem vanKép :-)))))))))))))))))) Azért köszi a segítséget, majd igyekszem beletanulniKép

Hmmc,
Nekem kell kavinton, hééjjjKép Egyébként 19 hónap.

Viki
ccviki
 
 


Ja, és nagyon jó a mosógépes fotósorozat!Esetleg egy fotókiállítást összehozni a témában? Kép
ccviki
 
 


Viki
OKé, holnap én is bepakolom a gyereket! CSak az enyém felültöltős! Kép (Nem a gyerek, a mosógép!)
(Bár a gyerek is! KépKépKép)

Szilvi
Kép

Hmmc
Tök hülye vagyok, de mi hétfőn még itthon se leszünk, mert a hétvégén elutazunk.
Sebaj, a köv. talira majd benevezünk mi is, bár hiányzik nekem a banda, de Sebi még Koritól is tart, lehet, hogy még mindig sok lenne neki a nyüzsi...

Nikcsi
Köszi a vendéglátást mégegyszer! Lacinak hogy ízlett a süti?
Képzeld este beugrott egy barátném, őt is megkínáltam, be is termelt egy ültő helyében hármat, úgyhogy egy szem se maradt mostanra a tucatból! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
Igen én a negatív emberkéket vonzom! De tegnap kórházba menet tiszta segítőkész emberekkel volt dolgom!

Myra
Kirakós: na én azt hiszem megőrülnék, rám nem hat nyugtatóan, sőt. Ez türelem játék az pedig nem az én asztalom!

Cas
Tegnap nagyon jó volt, azt leszámítva, hogy Kori fáradt volt és aztán bedurvult. Szunya majdnem fél 7-ig volt, de este is szépen lefeküdt, éjjel nem kelt és még midig alszik (6.15)! A muffin isteni volt, ha összejön akkor valamikor én is sütök, majd kikupálódok ebben is és rendezhetünk muffin partit! Lacinak is ízlett! Dobozok még jöhetnek.

Hmmc
Nekem mindegy melyik nap, csak valaki vigyen el! Kép
nikcsi
 
 


Nikcsi
Egyáltalán nem volt semmi baj Korival! Aranyos volt!
Persze néha kicsit bevadulnak, Sebi miután hazajöttünk és játszhatott végre az apjával teljesen bepörgött, fel-alá ROHANGÁLT a lakásban! (Tényleg rohangált!) Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nikcsi!
ilyenkor sajnálom, hogy nem a 8személyes autót vettem meg. Bár azt a mai napig sem tudtam volna kifizeni.

gó bfflj5
-é,,,gy -98 mbnq0xxv
szilvamag
 
 


Szilvi
Ezt Kinga írta, vagy átváltottál babanyelvre?! Kép
(8 személyessel már parkolni se lehet a városban... Kép)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Myra
Hazajöttünk, és akkor vettem észre, hogy a gondosan kikészített cd-k és babamüzli meg itthon maradt.
Ez utóbbi lassan megromlik... Kép
Na majd jövő héten! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
igen, van egy titkárnőm Kép
ő tartja az ujját és én irányítom a betűkhöz
a végén pedig önállósult
de lehet, mert amit kinéztem, ott a "csomagtartóba" rakható plussz üléssor Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
Jó munkaerő a titkárnőd, teljes odaadással a rendelkezésedre áll napi 24 órában! Kép
Autó: na ja, de akkor meg hová teszed a babakocsit-csomagokat?!
Komolyan mondom, 3 gyerek fölött kénytelen az ember mikrobuszt venni...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


hál' Istennek napközben "szabad" vagyok. A titkárnőm különben tényleg egész nap foglakoztatna Kép
egyébként tényleg tehermentesít, ma reggel teregetek, ő addig Enikőre vigyázott. egyszer hallom trappol a folyosón, kérdem hova megy; elment Enikő szobájába egy pelusért, mert jött a "büfike"
autó: válassz, gyerek vagy csomag
szilvamag
 
 


Mini Mozart Kép

Kép

Én is gondolkodom rajta, hogy jobb lenne nekem is egy nagyobb autó, mert a csomagtartóba berakom a babakocsit és más nem is fér bele. Az elhatározás már megvan, már csak a pénz hiányzik rá.
hmmc
 
 


Lányok a Régiónak van honlapja? Segítsetek légyszi! Meg akarom nézni hánytól-hányig vannak nyitva, köszi!
nikcsi
 
 


Sziasztok,

Nikcsi,
megkaptam a CD-t Szilvamagtól. Hallgattátok már? Hogy tetszik Korinak?

Ilba,
Teus 5.-én lesz 9 hós. Egyébként alig mozog és a sok kaja + a kevés mozgás eredményeként drabális teste van.

Egyébként lehet hogy elkezd mozogni szép lassan: ma leesett az ágyról...

Akkor újra megkérdezem: ti adtok gombát a piciknek?

Laga
laga
 
 


Szerintetek Macintoshon is mu˝xik a smile?
.O
laga
 
 


Nem
laga
 
 


Sziasztok!

Olyan jók ezek a mosógépes képek, sajna én nem tudok ilyennel (még Kép) szolgálni, de itt van egy mai, ahol nagyon elmerült valamiben:
Kép

Nikcsi,
ez a Guliveres dolog ... Kép
Nekem a múltkor 3 pasi nézte végig, hogyan szenvedem fel magam babakocsival a régi fajta 60as buszra. De előreengettek! Kép

A táblázatot akkor megkaphatom? Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Laga
Én úgy tudom, hogy a gomba meglehetősen nehezen emészthető fehérjéket tartalmaz, így azt inkább később szokták javasolni a kicsiknek.
A gesztenyét kipróbáltátok? Hüvelyesekkel hogy álltok? Ezek mind jó fehérjeforrások, ha a húst nem szereti.
Esetleg sajt, joghurt?

Ilba
Komoly a képen Beni! Kép
Busz: nekem akkora szerencsém van, most még a kis esernyőkocsival is folyton segíteni akarnak! Kép

Hmmc
Na apja lánya! Kép
A köv. autónk nekünk is tuti kombi lesz, mert most alig tudom beszenvedni a csomagtartóba a kocsit összecsukva.
Zsom nagyon profi, ő még 2 nagy sporttáskát és csomó egyéb kacatot is be tud mellé préselni! Kép

Szilvi
Nagyon rendes lányod van! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Laga,
A gomba nagyon megterheli a májat. Szóval nem.
myra
 
 


Laga!
próbáld .O helyett a : O-t Kép
igaz, hogy Teus be volt csomagolva múltkor és nem láttam csak a buksiját, de azért drabálisnak nem mondanám

Cas!
akkor nem is olyan kicsi az az autó, csak Te nem tudod optimálisan használni Kép
szilvamag
 
 



cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nikcsi,
nagggyon hülye kérdésem van. Ma vetettük be először a macinkat a fürdésnél és írtó bénák voltunk. Kép
Hogyan kell ezzel arcot, hajat hónaljat mosni? Mert nem ért bele a vízbe, de ahogy Korit nézem, ő sem ért bele.
Segíííííts! Kép

Beni el is gondolkodott, hogy most mit is akarnak ezek??? Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba
A Kisherceg ül a trónusán, és elmélkedik! Kép

Szilvi
Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! KépKépKép
Ja, és azt kérdezném, hogy hol vettél szivacsot (mintha emlegetted volna mostanában...)
VÁgatnék egy 100×100-ast Sebinek, mert nem akar elférni a kiságyban, így valszeg a járókában fog aludni.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
itt a Szentendrei úton. Ha megmondod mekkora kell, és max. mennyiért, Móniékhoz elviszem, ha mégis jönnétek.
szilvamag
 
 


Szilvi
Nagyon köszi, de ha minden jól megy megyünk du. a Corába, szóval odafelé/hazafelé beugranék és levágatnám. Szóval akkor hol van pontosan?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas,
Szivacsos: ha mész a Cora felé a Süba (most Csillagvár után ) után a sarkon van. Be kell menni egy udvarba, majd le egy nagy garázsba. Többnyire csöngetni kell, mert fennt vannak a lakásban. És ha jól emlékszem csak 16.00-ig vannak.
Kép
Műzli jó lesz a jövő héten is. Kép

Nikcsi,
Nem csak Te fogsz ki idiótákat.
2 napja a bíróságon (csak tanúnak kellett bemennem) 1 órát kellett várnom míg behívtak. Na Lillát eleve fel kellett keltenem a déli nagy alvásából, hogy odaérjünk, 45 perc volt míg oda tömegközlekedtünk, és még fél órát bírt csöndben a babakocsiban. De azután elfogyott a türelme, és elkezdett ordítani. Ha kiengedtem akkor meg ment volna a nyitott irodákba, amit nem engedhettem, úgyhogy azért is üvöltött. Ölben pedig teljesen hátrefeszítve magát üvöltve próbálta kitekerni magát a kezemből, tehát semmit nem tudtam tenni, de azért 2 bírónő is nekem esett, hogy ha kell fojtsam meg a gyereket, de legyen azonnal csönd. Mintha ez lenne a hobbim, hogy jókedvemből járok oda, és direkt üvöltetem a gyereket. Kép Persze a folyosón mindenki felháborodott, hogy látszik ezeknek nincs gyerekük. Kép A mi bírónőnk legalább rendes volt, vagy 50x bocsánatot kért, hogy ennyi ideig tartott.
Tegnap reggel pedig Békás busszal próbáltam eljutni Tücsökzenére. Hát már itt a Csillaghegyi uszodánál az ajtónak préselődve fértünk fel, de ezek után a következő megállókba is felszálltak. Az lett a vége, hogy 3 ember feküdt a babakocsin, 2 táska nyomódott a gyerek fejéhez, Lilla meg üvöltött kétségbeesésében, és SENKIT nem érdekelt. Késöbb amikor kicsivel több hely lett, egy belül álló hölgy felvetette, hogy ugyanmár engedjenek a babakocsinak kialakított részlegbe, mert akkor nem kéne minden megállónál föl le szállnunk, hogy le tudjanak szállni az emberek. Egy idősebb nő felháborodtan közölte, hogy ő ugyan nem enged beljebb. Kép

Ilba,
Nemsokára Beninek is lesznek mosógépes képei. Kép

Tegnap vettünk egy gyereket is. KépKép

Kép
myra
 
 


Sziasztok!
Gombát még én sem adtam, de nem is volt még alkalmam rá, az embör nem szerti, ezért nem is szoktam főzni gombás kaját, meg eszembe sem jutott. De szerintem is ráér még!

Hétfőn szerintem tudunk menni Hmmc-ékhez, és valaki befér hozzánk is. Igaz nagyon hideget jósolnak, nemtom hogy fog beindulni a kocsi. Kép
aranyhold
 
 


Myra!
fiút is árultak? akkor máris megyek én is Kép

Aranyhold!
ha kell szólj és viszem a töltőt Kép
szilvamag
 
 


Szilvi,
Igen, de most csak a lány akciós. KépKép
Remélem pár év múlva is árulnak még, mert Gergő még egy lányt szeretne. KépKépKép
myra
 
 


Szóval akkor hétfő???!!! Jaj!!! De jó!!!!!!
Ma hasraesős napunk van, mert Sára próbálkozik az elindulással. Szerintem, ami nem megy azt még nem kellene erőltetni Kép
Mennem kell, mert megint üvölt Kép
hmmc
 
 


Myra!
akkor beszéljünk össze és legfejjeb cserélünk Kép Kép Kép

Móni!

juhéjjjj,
hányra?, mit vigyünk? hogy menjünk? stb.
szilvamag
 
 


Szilvi! Köszi! Már van töltőnk, meg hétvégén fullra feltöltöttük apuéknál. Remélem nem lesz gond.

Hmmc! Ugye küldesz valamikor egy útleírást! Kép
aranyhold
 
 


Hmmc
Nekünk a hétfő nem jó, de kocsi híján amúgy sem tudnánk menni.

ILba
Milyen nagyfiúnak néz már ki Beni, így gondolkodóban.

Myra
Szegény Lilla. KépEmlékszem, gyerekkoromban amíg még pici voltam a buszon ha tömeg volt fuldokoltam, mert úgy éreztem nem jut le hozzám levegő.
Én nem vagyok szívbajos és ha nem ajánlja fel senki, hogy segítsen, akkor kiszemelek egy áldozatot. Na azért a "munka" könnyebbik végét kapja meg. De eddig mér szerencsénk volt. Sőt még úgy is segítettek, hogy a férjem is ott volt és próbáltuk az új fajta villamosra feltenni, aminek a lépcsője felcsukódik. Hát az sem egyszerű eset, mert ahol jelzik, hogy babakocsi felszálló van, ott sem mindegy melyik szárnyánál, de azt már nem jelölték. Mi persze siettünkben a keskenyebbnél próbálkoztunk és beszorultunk. Se fel, se le. Aztán segítettek átpréselni Kép

Ez a Tücsökzene nagyon jótékony hatású, mert Fanni úgy kidől, hogy mire hazaérünk evés közben elalszik.Kép
boglarka
 
 


Myra
Köszi a térképet meg a leírást, holnap elzavarom az embört, ugorjon ki munkaidőben.
Emberek... Kép
Én gond nélkül hangosan megkérek mindenkit, hogy ugyanmár legyenek szívesek odaengedni a babakocsinak fenntartott helyre. Morognak, de beszólni eddig még nem mertek, lehetett akármilyen tömött a busz.

Hmmc
Lesz ez még rosszabb is, Sebi 1 hónapja jár, erre tegnap sikerült nagy hacukában megint olyat taknyolnia, hogy felrepedt a szája, dőlt belőle a vér, de még az orrán is látszott, hogy az is kapott a parkettától rendesen! Kép

Boglárka
A tücsökzene Sebinek is jó, hazafelé már a Kiscelli utcánál beszunyált, és aludt 2,5 órát! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nikcsi
Na meddig aludt Kori? Sebi felébredt, mikor hazaértünk, és nem is tudtam visszaaltatni, mert kipisilt a pelusából, és éhes is lett, alig győzte kivárni, hogy megfőjön a krumplija! Kép
Milyen lett a muffin? És milyen volt anyukáddal?
Én is sütöttem, most kókuszos-csokidarabosat (nagggyon jó lett), és rájöttem miért jók a virágok: észreveszed, hogy van rajta papír. Egy fehér muffinon a fehér papír, pláne ahogy belesül, nem észrevehető, jóízűen beleharapsz, aztán köpködhetsz! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


lányok!
kérek én is kósolót!!!!
nem csak mesélni róla!!!
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Mi is készülünk a Corába, én pizsit szeretnék neki és az utazóágyba matracot. Meg aminek nem tudok ellenállni. Kép
És ha még lenne egy ilyen édi szöszke kislány ... Kép

Hadd dicsekedjek, ma 12 hetes Benedek, 6 kiló és 64cm kb. (ezt ahogy mi le tudjuk mérni Kép)
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba
Meleg pizsik sokféle van a Corában, én is vettem párat! Ráadásul elég jó árban! Csak szerintem érdemes még hétvége előtt kinézni, mert elég nagy az érdeklődés, nehogy lerabolják...
Micsoda kendő! Kép

Szilvi
Oké, akkor mailben csatolva küldök egyet! Kép
A köv. parti legyen muffin parti nálunk? (Ha a palcsi már uncsi...)
Csinálok egy csomó alaptésztát, kirakjuk a belevalókat, hoztok még pár sütőt, és akkor mindenki keverheti szája íze szerint... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szóval azt mondjátok, hogy most érdemes lányt venni?Kép De lehet elővételben is? Mert nekem csak aug. környékén lenne rá szükségem...

Ilba
édes ez a képKép

És a mosómedve sorozat is tetszett a többi gyerkőcrőlKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok megint!!!

Képzeljétek! Éjjel 7!! órát aludtunk aludtunk egyhuzamba. El se akartam hinni. Már hallgatóztam hogy lélegzik-e még. Remélem Enéh megtartja e jó szokását!

Mindenkinek köszi a válaszokat.

Cas! Szopizunk, bealszunk, újra szopizunk, majd elkezdi ráncigálni a cicimet, (gondolom nem jön belőle), és utána kiköpi, majd kér még enni. Akkor rakom rá a másikra. Szopi, alvás, majd ha jóllakot, egy elégedett sóhaj kiséretében kiköpi.

Cory! Engen egyáltalán nem zavar hogy másfél órát eszik, de mikor mondtam a védőnőnek, az majdnem leesett a székről, és közölte hogy az sok! Lehet, de inkább, minthogy utána a kajáért üvöltsön.

Viki! Mi még csak 5 hetesek vagyunk, úgyhogy a gombócság miatt nem aggódom. Főleg hogy az első 3 hétben semmit sem hízott a lánykám.

Lánykámról képek itt: www.eneh.gportal.hu

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsi
A szopival ügyesek vagytok! Ha így esik neki jól, és neked is oké, akkor ezen ne görcsölj, nincs két egyforma gyerek, a védőnő is csak a nagy átlagból indul ki, ne zavartasd magad.
A 7 óra alvást irigylem! Kép Sebinek mostanában valahogy kicsi az ágya a nagy forgolódásban, így kétóránként kelünk kigabalyítani a takarójából, és visszafordítani hosszába, mert keresztben nem fér el... Kép
Megnéztem a képeket, látom ő is teljes odaadással tud aludni, és nagyon aranyosan mosolyog!
Az is jópofa, ahogy fityiszt mutat a világnak! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?