Új privát üzeneted érkezett!

mennyit írtatok, alig bírom visszaolvasni Kép

Nikcsi!
köszi, de beszerveztem már más talit szombat du.-ra . Jobbulást nektek, remélem csak még egy fogacska.
Enikőnek vettem egy fürdőgatyeszt, kis rózsaszín törökgatya, főleg amikor a bentlevő levegő a vízben feldagasztja.
Emlékszel, hogy kiakadtunk a harapós kiscsaj miatt, aki megharapta Kingát egy bababörzén?
Ez is el fog múlni, ha megharap, jelezd neki, hogy fájt, de ne foglalkozz vele többet. Hátha megunja egy idő után.
Dédipapa miatt részvétem Kép Õ már máshol ugratja a kollegákat Kép

kérdezz rá kérlek a pótnagyira, mailt is küldök

HAJRÁ DORINA!!!!!
és ápold egy kicsit anyát is Kép
Móni!
ne kívánj Te nekem ilyeneket! Várja csak ki az idejét Enikő foga Kép

Lilla, Sebi jobbulást nektek is!
szilvamag
 
 


Sziasztok! Én tegnap délutánra teljesen kidőltem, lázam is felment, feküdtem, mint egy darab fa! Kép Matyi szerencsére egész jól van, kicsit köhög még, kap Stodalt, szerintem hétvégére el is felejti.

Nikcsi! Nekem még mindig megvan az az 5 Dm-es tavalyi pont, nincs beragasztva. Szóval akinek kell szóljon, kitaláljuk hogy jusson el, mert ém ilyen betegen nem mennék sehova.

Jano! Budakalászon is van Tücsökzene, mi oda járunk, mert az nekünk közelebb van. Ha van kedved gyere nyugodtan, szerdánként van, tegnap indult, de be lehet kapcsolódni, mi sem tudtunk menni a nátha miatt (mint ahogy úszni sem ma Kép). Mi a 9-esre járunk, de van 9,30, 10,00 is, és talán még 10,30-as is. Itt nem szoktak olyan sokan lenni, szóval nem kell nagyon bejelentkezni helyfoglalás végett.
aranyhold
 
 


Hmmc
Hú, akkor még jobban szurkolok, hogy Dorinának jó napja legyen!!! Kép
A félévihez gratula!!! Nagyon ügyes a csajszi! Kép
Ilyen eredményekkel szerintem tárt karokkal fogadják majd.

Szilvi
Köszi! Kép Remélem a diéta helyrerázza majd, és aztán kezdhetünk mindent előlről.
Eddig bíztató... Bár ilyenkor mindig bizakodom! Kép
Csak el fog fogyni szegénykém! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

 
 

Aranyhold
Jobbulást! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok

Köszsönöm a krémes ötleteket, majd végig próbálom mi válik be.

Jano
Nekem szerencsém volt, vagy lehet, hogy a császárosokat mind oda viszik, mert a 2 szomszéd ágyban egyikük sem akart volna a babás részre jönni, de őket is oda hozták.

Hmmc
Dorinának egy kalappal. Kép

Myra
Köszi, én is a legbiztosabb helyen a Nyugdíjintézettől kérdeztem meg, és megnézték és vonják.
Neked pedig jobbulást.

Nikcsi
Nekem van 5 db régi matricám, és a kuponfüzetből 4 -et beválltottam, az már új matrica. De lehet keverni.

Betegeknek jobbulást, majd fdolytatom, mert FAnni felébredt és sír.
boglarka
 
 


Ezt láttátok az Index-en?

Leggyakoribb újszülött utónevek

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Hatalmas fejlődésen ment át a "Dorina". 1996-ban még sehol sem volt. Nagyon felkapták.
hmmc
 
 


Sziasztok!


Hát nem túl jó hírekre és hírekkel jövök, de ilyen az élet még mindig....

Nikcsi,
Õszinte részvétem a dédikédért:-( Kegyetlen az élet hozzátok is...

Sajna én is szépen elkiabáltam magam a betegséggel kapcsolatban, Marci összeszedett egy csúnya torokgyuszit magas lázzal, aztán még hányt is. Mára Hanna is elkapta tőle, vihetem őket megint a dokihoz. De most kérek Olivérnek is antibigyós receptet előre, mert holnap nincs kedvem újra visszacaftatni 3 kölökkel a zsufi betegváróba, a szines bacitömegbe, úgyis mindegyiken végül ugyanaz a nyavalya jön majd ki.
Nekem már csak hangom nincs, de ezt a család inkább előnyként élvezi:-)

Myra,
Az elmúlt fél évben erősen képregényolvasó módban vagyok csak itt:-)Köszi az extra képet! :-)

Mucus,
:-)) Nőjjön nagyra odabent a pocaklakód!
Én is akartam kérdezni már tavaly, hogy miért nem "mutogatod" a beígért pocakot:-) De én sem szerettelek volna piszkálni a témával.

Nikcsi,
Még el nem felejtem: ha Korit érdekli már a mese, akkor mutasd meg neki az egyszervolt.hu oldalon az animációkat! Azok jópofa zenés versikék (Kaláka, Halász Judit, stb) Enyémek nagyon szeretik őket, már Olivér is naponta többször kéri, hogy kapcsoljam be neki a zenés tévét:-) Végig tapsikálja meg vezényli:
Kép
Aztán elmagyarázza Hannának a sztorit:
Kép
Marcinak meg a konyhában magyarázza a gépek működését:
Kép
Végül "bekever" nekem egyet-kettőt:
Kép

Szilvi,
Köszi a humoros képeket, nagyon tetszenek mindig, jöhetnek továbbra is! Kedvencem az iszonyat ronda "fekete özvegy-kutya":-)

Viki
ccviki
 
 



Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok,

Cas,
ma reggeli közben kaptam a telefont, hogy azonnal nézzem a TV"-t, mert az indigókról van szól. Gyors bekapcs, és volt egy állatira találó mondat: az indigók késsel a kezükben jönnek a világra. Ez tuti!

Nevek: nálunk feltétel volt, hogy ne legyen a gyerekeknek olyan neve, amelyek most divatosak. Háááát, Vilmost és Teát nem láttam a listán!

Körkérdés: ti mit adtok uzsira a babáitoknak? Nem vacsira, hanem uzsira.

Laga
laga
 
 


Laga
Hát túl sokat sajnos nem tudtam meg róluk így se... Ha lesz egy kis időm, végigszürcsölöm a netet a témában. Az mit jelent, hogy késsel a kezükben jönnek a világra?
Név: nálunk is feltétel volt, hogy ne legyen túl gyakori, de elsőre érthető, és mindenki számára ismert.
Viszont az a veszély mindig fennáll, hogy később kapják fel azt a nevet, és akkor mégis jó sok lesz belőle...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nikcsi
Nekem van beváltatlan Dm-es füzetkém. Ha valaki szeretne még vásárolni valamit szivesen a rendelkezésére bocsátom.

Aranyhold
Hol van kalászon a Tücsökzene?
jano74
 
 


Laga
Én uzsira joghurtot (bio), vagy Hipp duót adok Sárának, abban joghurtos, túrókrémes, stb-s gyümölcsök vannak. A túró rudiból a túró pedig elmaradhatatlan Kép
hmmc
 
 


Jano, a Tücsökzene a Faluházban van.

Laga, uzsira mostanában együtt megeszünk egy natúr joghurtot, vagy kefírt, meg valami gyümölcsöt (alma, vagy mandarin többnyire), és utána még szeret Matyi rágcsálni, ilyenkor vagy kölesgolyót kap, vagy bulátát, vagy valami házi sütit (muffin, vagy mézeskalács szokott lenni). Régebben ez biscotti volt. Nyáron, amikor délután lent voltunk, akkor vittem le gyümölcsöt, meg vettünk vajaskiflit és azt uzsiztunk.
aranyhold
 
 


Cory,
Hát akkor nem értem. Mindegy. Az biztos, hogy most a GYED-emből vonnak.

Aranyhold,
Jobbulást!! Átérzem...

Dorina,
Kezem lábam x-ben!!!! KépKép

Cas,
Én olvastam a neves cikket. Az a rossz, hogy egy csomó fiú név ami nekem már 15 évvel ezelött a kedvencem volt, most benne van az első 10-ben. Pedig annak idején szinte senki nem adta a gyerekének.
Indigó:
http://www.nana.hu/index.php?apps=cikk&cikk=13679
http://www.indigogyerek.org/kikok.htm
http://www.indigogyerek.org/viselkedes.htm
http://indigogyerekek.lap.hu/

Viki,
Lassan hátradőlhetsz, felpolcolod a lábad, és nézed ahogy a gyerekeid mindent megcsinálnak (sütnek-főznek-takarítanak) helyetted. KépKépKép

Laga,
Lilla mindig valami tartalmasabbat kap uzsira mert különben éhenhalna. Kép Tejpép, natúr joghurt gyümölccsel, kiflicsücsökkel, gyümölcsös bébiétel rizspehellyel, vagy ma például zsemlét evett Sága selyemsonkával, holnap pedig ki akarom próbálni a tejfölös túrót kiflivel. A CBA-ba vagy a Coraba lehet kapni bio tejtermékeket (joghurt, kefír, túró, tejföl). Én azt veszem Lillának.

Képzeljétek a lányom pár napja rájött, hogy az eddig elkerítésre-védelemre szolgáló sarokülő háttámlapárnáit oda tudja görgetni a nagy ágyhoz és akkor a segítségével simán fel tud mászni rá. Onnan persze megint egy csomó izgalmas tárgyat lehet elérni. Kép Azóta ezt a műveletet gyakorolja. Kép Lejönni is profin tud. Szépen megfordul, és lecsúszik. Kép Már egyszer se kell segíteni neki. Nagyon élvezi az új tudományát. Kép

Gyógyulunk!!!! KépKép
myra
 
 


Laga
Nálunk elég el vannak csúszva az evések. Reggel 8-kor szopi, 11-kor szopi, 2-kor főzi + szopi, 5,6 felé uzsi ( ami főleg gyümölcs) + szopi, este 9-10 szopi.

Igazából az uzsonna 3 fogásos. Kép Első a maradék főzelék, mert persze ahogy szopizni se akar sokat, főzelékből is 50-60 g-kat eszik jó esetben ebédre. Második fogás Sinlac szőlővel, mert nem hízott eleget és a dokinő felírta a Sinlacot. 3. fogás a gyümi. Na persze ez mind összesen 120-150 g. Réggebben volt 180g is, de ezt is besokalta, mint a szopit.
Az ő gyümi uszonnája után kb. 1,5 órával mi is megesszük a miénket és még akkor a miénkből kikunnyizza a paradicsomot, ekkor próbálok kiflit, kenyér héjat adni neki, de nem túl lelkes. Egy picit szopogatja és annyi.

És nálatok hogyan néz ki az evés?

Kipróbáltuk a mintába kapott vaniliás tejbedarát, de nem ízlett neki, én ettem meg, finom volt.Kép
Ha majd vettünk etetőszéket, kipróbáljuk újra úgy, hogy lássa mi is tejbepapit eszünk. Hátha akkor megeszi.

Tényleg, nem tudjátok mikor lesznek babahetek a boltokban?
boglarka
 
 


Boglarka, a corában most lesz február 1-14.

Az a névválasztás érdekes dolog. Nálunk is az volt az egyik szempont, hogy ritka legyen. Nekem fontos volt az is, hogy lehessen aranyosan becézni, mert amikor még kicsi, akkor az jól hangzik, de ha már nagyobb lesz, akkor meg legyen egy komoly neve. Pl. a Botond ezért esett ki.
aranyhold
 
 


Mennyi idős korig tart a gyerekeknél a mindent szétdobálok, lerángatok, kipakolok, széthordok korszak?? Én már kezdek beleőrülni!!!
Egész nap folyamatosan pakolok, és még így is kész aknamező a lakás... Mintha Lilla nem bírná elviselni a rendet. Amint visszateszem, ő rohan oda és újra szedi ki. Azért mindent nem tudok elzárni, vagy rögzíteni.
myra
 
 


Ne fájdítsátok a szívemet, hogy a ti csemetéitek már mi mindent esznek!!!
Nálunk most a menü: reggelire köles-alma, ebédre krumpli+zöldség, uzsira krumpli alma. Kép
És mostmár erre a tápira is gyanakszom... Kép
Ráadásul szegény tegnap hanyattvágta magát, és sikerült épp egy dupló-alapra landolnia. A tarkóján minden egyes bütyöknek ott a nyoma... Kép

Myra
Hát igen, pl. a mi korosztályunkban alig van Zsombor, most meg mekkora divatnév lett! Kép
A linkeket köszi, majd olvasgatom!
Lilla nagyon ügyes!
Letolatni innen-onnan már Sebi is tud, vicces, mert azért nem mindig nézi meg, merre halad, és néha elvéti, akkor nagyon mérges.
Sebi ma addig piszkálgatta a könyveket a polcon, amik be vannak szorítva, hogy egyet csak sikerült kiszednie. Szép meséskönyv, nagyon aranyosan lapozgatta, szerencsére finoman bánik a könyvekkel. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Myra
Sebi is rákapott a hurcolászásra, a játékait a konyhába, a konyhai-kacatjait a szobába, a szennyestartójából pedig viszi ki a ruhákat a fürdőbe a mosógéphez - iszonyú helyes! Kép
A visszarámolás részét én se szeretem, de mivel csak meghatározott helyekről rámolhat ki (és a többiből szigorúan nem), ez nem jelent olyan rettenetes mennyiségű pakolnivalót - persze azért épp eleget! Kép
Mondjuk nektek nehéz, kevés a zárt szekrényetek, amire rá lehetne szólni, hogy nem nyithatja ki, és pont, nekünk elérhető magasságban szinte csak olyan van. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Na belekukkantottam ezekbe az indigógyerek-linkekbe... Hát jó nehéz lehet a szülőknek, főleg ha ők maguk poroszos nevelést kaptak anno (márpedig szerintem a mi korosztályunkra inkább az volt a jellemző).

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szíves fogadtatást! Kép

Nikcsi,
ja, köszi, nem azért, csak azt hittem talán közeli szomszédok voltunk.
Részvétem a dédipapa miatt. Kép

Minden beteg babának és mamának is jobbulást kívánok!!!

A kajcsi témához (még) nem tudok hozzászólni, de az infókat raktározom, remélem nem felejtem el őket!

Viki,
nagyon szép gyerkőceid vannak, én most még nem nagyon tudom elképzelni, hogy lehet 3 gyerekkel bírni Kép De azért mi is 3at szeretnénk. Kép

Benedek is picit betegeskedik, ki is kellett hívni a doktornénit, a jobb szeme gyulladt be teljesen. A baj csak az, hogy már harmadszor, úgyhogy ha hétfőig nem javul, akkor már itt is a beutaló a Heim Pálba, át kell mosni a könnycsatornáját. Kép Kellett már valamelyikőtöknél ilyet csinálni? Én nagyon félek tőle.
Amúgy tök jól van, 2 napja tudja magát hason kinyomni!!!
Kép
Erika

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Myra!
saját tapasztalat szerint ne reménykedj, addig amíg férjhez nem adod. Kép
legfejjebb más lesz a földön
ma voltam a szivacsosnál, hívtalak, de ki voltál kapcsolva. Vettél már szivacsot?

Erika!
jó kis vasgyúró Beni
örülök, hogy van még "pasi" a csapatban
szilvamag
 
 


Myra: én csak azt tudom mondani, hogy a 4,5 évesem még ezt csinálja. Csak már feladtam a folyamatos pakolást. Naponta egyszer vagyok hajlandó pakolni Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok,

Ilba,
férjed játszon a fiatokkal legalább egy órát valamelyik este, de úgy szívbôl-lélelbôl és reggelre nem lesz a pici szemének semmi baja. (Nem vagyok bolond.)

Boglárka,
Teus kajálása így néz ki:

Reggeli: szopi
Tízórai: gyümi (délelôtt jó gyümit adni, mert ha délután kapják, akkor az éjjel rothadhat a beleiben és nyügis lehet tôle)
Ebéd: fôzi + szopi
Uzsi: szopi
Vacsi: tejpép + szopi
Éjjeli: szopi (már csak szigorúan egyszer!)

Most azon vagyok, hogy az uzsit kiváltsam valamivel, mert Vilmost kéne gardíroznom. A tejtermékek egy kicsit koraiak szerintem, fôleg annak, akit újszülött korában kipurgáltak anitbiotikummal. Esetleg egy kis sajton gondolkodtam. Ti adtok gombát?

Laga
laga
 
 


Sziasztok!

Ilba,
Nagyon aranyos Benedek is! Így hason is, de háton is hagyja magát fotózni? :-))
Hannának 8 hónapos korában mosták át a könnycsatornáját, addig sokszor csippásodott, hiába kezelgettük. Így utólag tényleg nem kellett volna halogatnunk, mert nem nagy dolog, minél kisebb a baba, annál kevesebbet fog belőle. Hannát abban a korban sem viselte meg egyáltalán. Valszeg csak az zavarta, hogy lefogták arra a pár percre, amíg tartott a művelet. Utána egyből elhallgatott és vigyorgott, szóval teljesen felejthető:-)

Laga,
Hannával is szokott apja esténként játszani, 1 órát is, de úgy látszik, neki még jobban csippásodott tőle a szeme:-))
Írjál már le lécci nekem bájital receptet Olivér részére is (vagy vmi varázsigét), hogy legalább 1-szer végigaludja nyugiban az éjszakát és ne kergessen ki bennünket a saját ágyunkból:-)

Myra,
A megfigyelésem szerint a pakolós korszak nem múlik el, csak átalakul:-) Valakinél egyre nagyobb káosz-rakásba, másnál az önállósodással párosul és rendezgetéssé válik. Enyémek is állandóan pakoltak a konyhában, főleg a konyharuhás és a receptfüzetes polcot és máig otthon érzik magukat a helységben és szekrényekben:-) Szerencsére enyémek inkább rendszeretők:-)

A fiaim meg tényleg háziasak, mindkettő lelkes résztvevője a takarításnak, főzésnek, mosásnak.
Kép
És gyerekfelvigyázást is szivesen vállalnak:-) Ha hagynám komolyan kezükbe vennék a háztartást. Pár óráig tuti üldögélhetnék körömreszelővel a kezemben, de aztán pár évig nem engedném őket a házimunka közelébe:-)

Viki

U.i:
Ezúton üzenem Janka anyukájának, hogy majd írok levelet, csak még keresem a résidőt a nagyregényhez:-))
ccviki
 
 


Ó köszönöm Viki, azért innen informálódom én rólatok addig is Kép

Janka anyukája Kép

És persze a többieknek is puszi! Kép
klara
 
 


Viki,
arra a bájitalra én is vevô lennék...

Laga
laga
 
 


Háát ahogy a tapasztalatokat látom, lemondhatok a rendről. KépKépKép

Szilvi,
Igen már vettem. Az elmaradt talin akartalak megkérni, hogy a maradék anyagból csináljunk még 4 kötőt, mert olyan hosszú a kiságy oldala, hogy teljesen ledől a szivacs. Ráadásul Lilla meglátta rajta a barikat és le se szállt róla, az ujjával nyomkodta lefelé. KépKépKépKép

Nikcsi,
Õszinte részvétem. Kép
myra
 
 


Myra!
dobd át valamikor az anyagot és megvarrom
szilvamag
 
 


Sziasztok!
Igyekszem írni ide is.
Lenen 1 kérdésem: Mi most vagyunk 1 hónaposak. 2 cicből szopizunk, ami általában másfél óráig tart(büfiztetéssel). Nem sok ez??? csak azért kérdezem, mert eddig kb. 3/4-1 óráig tartott.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Myra
a többiek már mindent leírtakKép
Törődj bele..Kép

Nikcsi
részvétemKép

Sancsi
nekem még az előző időtök is őrjítően sok lenne a fiam 10-12 perces szopi ideje után. De tudom, hogy sok baba így eszik, és lehet, hogy másodjára én is meg tapasztalom..
El alszik közben? Vagy gyengén szív?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sancsi
Hú, hát az tényleg nem kevés, de ha ennyire van igénye...
Az én fiam ennyi idősen 40-50 perceket szopizott 1 ciciből (neki egyszerre elég volt egy cici akkoriban, de volt hogy 1,5-2 óra múlva újra kajás volt Kép).
Az egyik cicit magától elengedi, és balhézik még a további kajáért? És a másik cicit is magától engedi el, és akkor elégedett?
Lehet, hogy ez csak átmeneti időszak, így "csinál" magának több tejcsit, és ha beáll újra a kereslet-kínálat, akkor lehet, hogy visszatér majd a régi rend.
Kitartás! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sancsi: igazából akár bele is férhet. Nekem az első fiam volt ilyen lassan evő. 1,5 óráig tartott egy szopi az első 3 hónapban, aztán rövidített rajta. Téged zavar?

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Viki
A mosógépes képről a Tom&Jerry jutott eszembe! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Laga,
Pedig bíztam benned:-)

Cas,
Azt a T&J-t nem láttam:-) Az jobb sztori a képnél is, hogy Hanna és Olivér nézegették a ringlisező ruhákat, míg én mosogattam kint a konyhában. Időnként benéztem rájuk, de 10 percig nem volt miért. Egyszer csak hallom Hannától:- Kérem vigyázzanak, az ajtók záródnak!
Persze, hogy Olivért akarta betuszkolni a gépbe, mert ő metróst játszott volna vele:-))

Sancsi,
A sógornőm kisfia kezdettől fogva bő 1 órát szopizott 2 ciciből, máig ezt teszi. Pedig már 7 hós lesz! A családi programok nagyban függenek Máté kajálásaitól:-) Evőtudománya természetesen messziről kikövetkeztethető: hatalmas gombócka a babó, kapálózáson kívül igazából még nem nagyon bírja megmozdítani saját tömegét:-)Szóval így is lehet:-)

Viki
ccviki
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma először nevetett hangosan a fiam! KépKépKép Olyan édi volt, a tükörben nézegettük magunkat, hülyéskedtem neki és annyira nevetett, hogy elkezdett csuklani is. Persze mire a fényképezőt előszedtük, már csak csuklott. Kép

Szeme javulgat, de még azért csúnya neki, hát végülis nem is hangzik olyan szőrnyen akkor ez a könnycsatorna átmosás, csak hát mégis a szeméről van szó ...

Laga,
hadd kérdezzem meg, Teus mennyi idős? Csak mert nézem a kajcsiját.

Sancsi,
szerintem ez a szopi hossz nagyon változó, Beni is 1 órákat szopizott, aztán 1 hónapja még fél órákat, mostanában meg már 5 perc alatt "elintézi" a dolgot. Aztán böfi, és 10 perc alatt megvagyunk mindennel. Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hmmc
Hogy-hogy váltottatok dokit? Ez már túl messze van? Neked jobbulást! A mi lakásunkba is 3-4 hete ideköltöztek a bacik, de már mehetnének! Tücsökzenére jártok még? Dorina eredményét csak február közepén tudjátok meg?

Szombaton hipp-hopp látogatáson voltam Caséknál és Szilviéknél.
Cas Köszi a dobozokat! Szilvi jó hogy mondtad, hogy menjünk vissza a Sübába, mert még tudtam venni Micimacis naptárat is (mivel hátulról mentem be).

Szilvi
Annyira talán még nem vad Kori, hogy egy vadidegent megharapna…
Hol voltál szivacsosnál? Van nagyon vastag is, nagy ágyba?

Boglárka
Ez a kajálás dolog tisztára dettó, mint Kori. Így utólag tényleg felesleges az aggódás, most már Fanni is sokat mozog nem? Ilyenkor én úgy vettem észre nem híznak, de majd utána megint Korinál így van. Csak a doki az emberre a frászt hozzák.

Myra
Biztos van különbség a két gyerek között, de napjába én is többször pakolok. És ahogy ezt látja már hajítja is újból a háta mögé!

Cas
Még hallani is szörnyű ezt a diétát, amit Sebinek kell csinálni?! Nem semmi, hogy Sebi onnan kiszedte a könyvet, Kori is nézegette aztán láttam, hogy tényleg jó szorosan vannak.

Erika
Reméljük nem kell a Heim Pálba mennetek! Nagyon ügyes Beni.

Laga és a többiek
Tegnap volt szerencsénk a Guliver játék nagykerhez. Ekkora bunkó nem embereket?! Leparkolunk, odamegyek a bevásárlókocsikhoz, csupa rozsda, retek. Kocsiból kivesszük a sport babakocsink, hogy Korit abba visszük. A csaj köszönés helyett rikácsolni kezdett, hogy nem lehet, tiltja a szabályzat. Hozzunk kocsit, de mondom csupa retek, de itt a szabályzat kell. Laci kiviszi a babakocsit, visszajön, hogy akkor inkább visszük kézben. Csaj azt nem lehet, itt van a szabályzat olvassuk el és amúgy is már csak negyed óráig vannak nyitva. Laci kimegy kocsiért, közben a csaj egy másikkal beszélget és mondja a másik, hogy miért ne vihetnénk olyan benti tologató? Undok csaj ennek a gyereknek még kell, hogy tartsa a hátát valami. Ekkor én: ez a gyerek már járni is tud! Csaj itt a szabályzat olvassam el! Amúgy meg van kártyánk? Én: szerintem fontosabb lenne, hogy a pénzem hagyjam itt, mint olvasgassak nem? Amúgy van kártyánk! A kínálat kicsit csalódás volt, drágább márkásabb játékok nem is voltak, pl.: chicco termékek nuku (kicsi kulcs az volt, de nem ezt kerestem). Sorok között infos pult, végre valahol egy ember is, odamegyek valamit irogat, ezért hozzá se szólok, várok. Megkérdezem, amit keresünk van-e? Mogorván: nincs! Most vagy általában? Nincs. Megyek Lacihoz, valamit még kérdezett, de mondtam ezektől felesleges valamit is kérdezni. Szóval marha nagy csalódással távoztunk! A kínálat még nem is zavart volna annyira inkább ez a bunkó hozzáállás!
Laga A CD-tek Szilvinél van már, köszi!

Összesítve régi dm-s matricákat
Livi 5
Cas pár
Boglárka 5 Felhasználható holnapig!!!!
nikcsi
 
 


Nikcsi!
én egy 10cm-est vettem, szintén ágyba (180*200 19e Ft.)De van vastagabb is, annak nem tudom az árát.
Ma hívom fel a másik boltot, hogy mennyiért varrnak rá huzatot.

Szegénykém, Te mindig kifogod a bunkó embereket?!

Sancsi!
nálunk egy napon belül is változó. Van, hogy 10 perc alatt mindennel készen vagyunk, van, hogy szinte le sem cuppant, máris reklamál a következő adagért. Kép
szilvamag
 
 


Szilvi,
Köszönöm! Kép

Sancsi,
Szerintem se gond. Gyerekfüggő. Lilla is 50 perccel kezdte, és ahogy nőtt úgy rövidült az idő. Esetleg arra figyelj, hogy ne aludjon rajta. Addig vedd ki a szájából.

Nikcsi,
Lillát 4 hónaposan, kenguruban egyáltalán nem engedték be a Gulliverbe. Végül mi se kaptunk neki semmit, csak magamnak egy 5000 db-os kirakóst, amit Lilla miatt fogalmam sincs mikor fogok kirakni. Pedig rám az ezzel való foglalatosság hihetetlenül nyugtatóan hat. KépKép Szerintem ott inkább nagyobb gyerekeknek vannak jó játékok.
myra
 
 


Myra!
nem is tudtam, hogy Te is kirakós-dilis vagy Kép
szilvamag
 
 


Sziasztok!
A Régióba nem szokatok menni? Még nem voltam, de állítólag jó és olcsó. Be lehet menni kártya nélkül is, de akkor kicsit drágább. Talán áfa különbség van.

Szopi ügyben! Én egy idő után mindig elvettem MAtyitól a cicit, eleinte 30-40 perc volt összesen ha két cici volt ha csak egy, utána csak egy cici volt és 10-15 perc. Õ sosem engedte el magától, amikor ki akartam várni, akkor a vége az lett, hogy elaludt rajta, de még álmában is cumizta.

Matyinak nem volt olyan időszaka, hogy a mozgás miatt ne/alig hízott volna, persze ő a vasgyúrók táborát erősítette mindig is! Kép
aranyhold
 
 


Viki
Arra gondoltam, amikor Tom és Jerry is kukkolnak vmit, pl. egy zongora belsejében, és az egyik hirtelen rácsapja a zongora fedelét a másik fejére... Kép

Ilba
Nagyon aranyos lehet a picúr! Kép

Nikcsi
Kell még doboz? És pár libero pontom is van még.
Képzeld, Sebi ma elkezdte utánozni Kori "indiánozását", tudod amikor nyitott szájjal hangot ad, és közben integet a kezével előtte, amitől olyan szaggatott kiabálás lesz. Tuti emlékszik rá, hogy Koritól látott ilyet, mert azóta még hasonlót se láthatott!
A könyvért megdolgozott, és utána nagyon aranyosan lapozgatta. Még az én meséskönyvem volt...
Diéta: legalább javul a bőre végre. Ma sütöttem neki kiflit, meg is evett egyet uzsira. Remélem ezt bírni fogja (így legalább tudom mi van benne).
Gulliver: Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


DM pontokkal mi legyen? Kinek kell?

Myra
Már nálunk is sorakoznak a kibontatlan Puzzle-ok. Kép

Viki
Már akartam kérdezni, hogy a fejek helyett te direkt írod a "régi" kódjukat? Mert az új csak pont és száj, illetve nagy O betű. Kép
boglarka
 
 


Szilvi,
Már gyerekkorom óta. KépKép Legalább 15 doboz komolyabb fajta kirakóm van. KépKép Még pocakosan is a földön görnyedtem fölötte. KépKép (Jó-jó nekem azért nem volt akkora hasam... Kép)

Na a renddel kapcsolatban van egy jó sztorim. Ma a konyha közepéről vettem fel Lilla egyik rágókáját és indultam be vele a szobába. Erre visítva rohan utánam, kitépi a kezemből, visszamegy vele a konyhába és ledobja oda ahonnan felszedtem, majd mintha nem történt volna semmi, ismét otthagyva megy el mással foglalkozni.KépKép Ezek szerint ő úgy gondolja ennek ott a helye. KépKép

Ha összedobjátok a pontokat és holnap mentek DM-be, nekem kéne egy csomag Libero Baby & Go pelus (lila). Kép
myra
 
 


Jaj kifelejtettem:
Ki szeretném Lillánál próbálni a tojást. Azt tudom, hogy elöbb a tojássárgáját kell, de mennyit??? Felet? Egészet?
Arra emlékszem, hogy az unokatesómék csak egy babapiskótát adtak a gyereknek, és pár perc múlva az egész testén vörös foltok jelentek meg. Abba pedig nem túl sok tojás lehetett.
myra
 
 


Viki
Nekem ugyan még csak egy gyerekem, de ő is felügyeli a mosógépet (Kép készült:2005. Nov.). Nézi, mintha moziba lenne, egyelőre hatásosabb, mint egy rajzfilm. Kép

Sancsi
Minden kezdet nehéz, ne legyél kétségbe esve! Most kicsit nyűg, de majd amikor 5 perc lesz a szopi visszasírod!

Ilba
Ha a többiek is beleegyeznek elküldöm neked a mi kis privi táblázatunk, abba benne vannak a gyerekek száma és születési ideje.

Hmmc
Ahol Dorina felvételizett rendbe mentek a dolgok?

Aranyhold
Laci már többször is volt a Régióban, de hamarosan oda is elmegyünk, mivel Korinak lesz a szülinapja!

Cas
Tudom milyen az a hang! Bárcsak minden jót így beszívnának egymástól! A héten már jöhettek szerintem! Ha alvással nem lesz gond, akkor ma megyünk megint a Bethesdába. Ha alszik, akkor csütörtökön megyünk.
nikcsi
 
 


Na már bánom, hogy nekem felültöltős mosógépem van! Kép
Ja, és úgy tűnik, Sebinek nincs gondja a kiflimmel!

Nikcsi
Meglátom, hogy alszik, és akkor du. lehet, hogy felmegyünk játszani!
Vigyek vmit?

Myra
Szerintem egy negyed sárgája is pont elég elsőre... Olvastam különben, hogy a tojás majdnem olyan jó, mint az anyatej (nagyon sok hasonló anyag van benne), csak sajnos vannak pont olyanok is pluszban, amik allergiát válthatnak ki.
Rágókás-sztori KépKépKép Tudod, a rend csak a kisemberek mániája, a zseni átlát a káoszon!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nikcsi
Rendben ment Dorina felvételije. Kétszer 45 perc volt. Azt mondta, hogy jól sikerült. Nagyon remélem!!! Február 10-ig tudjuk meg az eredményt.

A mosógép nálunk is jobb, mint a tv. Kép

Úgy néz ki (lekopogom: kopp-kopp-kopp), hogy meggyógyultunk.
Mikor jöttök?? Mikor legyen a tali??

Nálunk is állandó pakolás van. Sára legújabb szórakozása, hogy egyik dobozból átpakol a másikba. Most éppen a dominót rakosgatja a doboz aljából a tetejébe. Estére a lakás úgy néz ki nálunk, mint ahol végigsöpört a tornádó. Bokáig járunk a sok vacakban. Engem már annyira nem zavar, megszoktam Dorinánál. Kép

Viki
Lehet, hogy kevés a Cavinton, amit szedek, de nem emlékszem, hogy mekkora a korkülönbség Hanna és Olivér között. Megosztanád velem ezt a infót? Kép
hmmc
 
 


a mosógép nálunk is nagy szám volt:
KépKép

KépKép
szilvamag
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?