Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
Bocsi hogy eddig nem jelentkeztem, be vagyok havazva.
Na.Ma csináltam tesztetKép

PO ZI TÍV!!!KépKépKép

Eszerint 17 napos a picur.Nagyon jó!Mondjuk, már tudtam az első héten is, dehát azért egy teszt mégiscsak megerősíti az embert.El se hiszem!Nagyon boldog vagyok!
Virág, Anita!És aki reménykedik!Bízzatok!
Babások, ti meg vigyázzatok magatokra!

rimar
rimar
 
 


Rimar

Nagyon gratulálok!KépKépKép
Kívánok minden jót és boldog 9 hónapot!
Mikor szeretnél orvoshoz menni?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Rimaaaaaaaaaaaaaaaaaar!szuper megmondtuk!éljeeeeeen!látod sikerül a baba elsöre is!nagyon szép ésboldog kilenc honapot kivánok neked és a babonak egészséget!remélem azért nem hagysz el minket mert szeretnénk ám rolad is mindent tudni ugy mint buforol zsepyröl cupirol meg a ttöbbi babásrol!huh nagyon örülökn a babádnak szivböl gratulaKépKépKépKépKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

 
 

5babás és 4nem ez jo arány remélem lassan a 4átkeül az öt mellé!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


sziaszrok,
gratulálok rimarKép

annyira fáj a hasam mintha meg akarna jönni+nagyon hányingerem van, szerencsére holnaptók szabin vagyok ezen a hétenKép
ti hogy viselitek a tüneteket v. van olyan akinek nincsenek tünetei?

más:
hajfestés:
a barátnőm most kérdezte meg az orvosát, hogy lehet e festeni hajat/szőke/ az elején és azt válaszolta neki, hogy nyugodtan bár a túl gyakori nem tanácsos, az a káros amit belélegzünk a festés közben, de példaként elmondta, hogy a nagykörúti séta károsabb mint a festésKép
kumpibogar
 
 


Sziasztok!

Rimar! GRATULÁLOK!!!Kép

Kumpibogar! Nekem is szokott fájogatni a hasam, mintha meg akarna jönni. Ma 6hét4napos vagyok. De jó neked, hogy szabin leszel! Én is szívesen elmennék, mert állandóan álomszuszék vagyok. Igazi hányingerem nincs, csak néha émelygek, de az bármikor előjön, napszaktól függetlenül.

Én nem merem befesteni a hajam. Megpróbálom az első trimeszterben mindentől megóvni a picit. Lehet ez azért van, mert az első babómnál nem tudták megállapítani mi volt a baj.Kép

Péknéanita! Remélem nem adod fel! Tessék pozitívan gondolkodni! Amíg nem jön meg, megvan az esély, hogy babás vagy.Kép

Virág! Neked is a fentit üzenem.Kép Nagyon szorítok!

Legyetek jók, User.
user
 
 


Húú!Virág, hogy örültél nekem!Nagyon aranyos vagy, köszi.Többieknek is köszi!

Bufo!
Mielőtt elkezdtük a babaprojektet, elmentem decemberben a dokimhoz-tudod rákszűrés ilyesmi- és abban maradtunk, hogy ha itt a baba, akkor a második elmaradt menstruáció idején menjek vissza.Hamarabb ugyanis nem sok értelme van, csak a terhességet állapítaná meg, amit már tudokKépSzóval kb. 6 hetesen megyek, majd febr. végén.Meg aztán nem szeretném a kelleténél többet piszkálni a picit.Szerencsére ezt a dokim is így gondolja.
Mindenkinek köszönöm az érdeklődést.
Olyan furcsa, hogy most már én is babás vagyok!
rimar
rimar
 
 


Rimar ez csak természetes!ahogy elolvastam most az utso sorod könnyes lett a szemem mert elképzeltem hogy hogy érezheted most magad!egész végig azt mondtad elsöre nem sikerül tessék itt az eredmény SIKERÜLT!párod mit szolt?

User köszi a biztatást!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Ugy várom már hog mindenki bejelentse hogy babás persze velem együtt és ez a topic 2006-ban szülök néven mehessen tovább

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Ez nagyon jó hír Rimar! GRATULÁLOK!!!KépKépKép
Nagyon boldog kilenc hónapot kívánok!!!!

Remélem, most mi jövünk Virággal,aztán sorba mindenki.
Zárójelben megjegyzem egy kicsit fájdogál a cicim. Na, de nem akarom elkiabálni a dolgot, még lehet a mensi miatt is. De alig vártam, hogy hazaérjek és levegyem a cicifixem. Talán jelent valamit?! Nagyon boldog lennék én is, ha valaki itt lapulna bennem. Szorítsatok, hogy ne jöjjön meg szombaton. Előre félek egy kicsit.
Nagyon boldog vagyok, hogy ennyi babásunk van már.
Mesi, ha lesz időd dobsz egy táblát? Csak az új babásunk kedvéért, pesze, ha nem gond.
Ha nem jönnék, elmentem aludni. Ki kell pihennem a hétvégi bált. Szombaton ismét menni kell, kicsit besokallunk, de legalább kikapcsolódunk.
Remélem, a hangulatom is jó lesz, feltéve ha, nem jön meg, ugye.
Aztán 11-én ovis bál lesz arra is mennünk kell, a fiam táncolni fog. Tiszta anyja ez a gyerek. Kiváncsi vagyok milyen lesz, még soha nem szerepelt ennyi ember előtt. Majd mesélek!!!
A hab az lenne a tortán, ha addigra, már 1-gyel többen lennénk.Kép
Na mégegyszer, ha nem jönnék, akkor nagyon jó éjszakát mindenkinek, majd holnap! Bis Morgen!!!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Jajj anita most ugy beleéltem magam hogy babád van bizti nem fog megjönni!a cicifájás jo jel de igazad van lehet a mensi elöszele is hát remélem nem mint irtam nagyon várom hogy mindenki babás legyen!Huha sok sikert a kisfiadnak!És a bálba jo szorakozást elöre is tuti jo kedved lesz amikor 3an táncoltokKépÉn is parázok ettöl a héttöl pedig megfogattam nem veszek tesztet majd csak két hnapos késés után de tudom ugyse birom ki ha nem jön meg ugyis teszteelek!amugy nekem mikor a cicim fájni szokott mindig veszek fel topot hoyg tartsa mert amugy fáj

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Én ilyenkor nem bírok elviselni magamon semmit. Főleg most, hogy egy kicsit fáztam is, és kifeszült a mellbimbóm egyenesen fájt. Remélem, egyikünknek se fog megjönni.Olyan jó lenne! Remélem , nem csak vágyakozunk.Kép
Most, hogy itt ülök a gépnél, el kezdtem simizni a hasam, olyan jól eső érzés fogott el. Rimarra gondoltam milyen jó neki. Belépett a kismamák sorába.Kép
Bízom benne, hogy nem maradunk le tőle és mi leszünk a következők, bár én már alig győzőm kivárni mi lesz.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Hát én is bizom benne ha már lestoppoltuk ezt a honapot jo lenne ha bejönne!aztán következöbe meg titinek meg tücsinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Rimar!
GRATULÁLOK! Kép

Anita, Virág!
Mennek a drukkok ezerrel!!

Délelőtt dobok egy táblát, most mennem kell, mert Zsolti felébredt

MEsi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Szerintem mindenki babás lesz, és még 2006 ban szül. Dec 31 még nagyon messze van és mindenki belefér addig.
Anita, Virág
Nagyon szorítok! Ez a hónap a tiétek!
Kumpibogar
Nekem hányinger, émelygés van. Róka még nem volt remélem nem is lesz. Szerintem most rosszabb, mint Dáviddal volt. A hasam és a cicim nem fáj.
Ti már elmondtátok valakinek(család,ismerősök), hogy jön a baba?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Jó reggelt!
Mindig jó közétek betérni.Jó kis társaság vagyunk,mi?Meg az is jó hogy megoszthatom ezt az eseményt veletek, ugyanis a férjemen kívül még senki nem tudja.Az első vizsgálatig várni akarunk a bejelentéssel, de ha ti nem volnátok, biztos nem bírnám ki.
Virág!
Hogy mit szólt a párom?Nagyon örült neki, de velem ellentétben már az első pillanatban "tudta" hogy sikerült.Annyira bízott benne, hogy nem is történhetett máshogy.Még engem is nyugtatott, hogy a teszt is felesleges, mert ő tudja hogy megvan a babaKépÉn nem gondoltam volna hogy elsőre sikerül, szinte hihetetlen!Párom azt mondta, hogy ez a baba már nagyon várta hogy közénk jöhessenKépOtt toporgott az ajtóban, csak még nem engedtük beKép
Virág! Nagyon izgulok érted, megérdemelnéd már, hogy végre babás legyél és ez ÍGY IS LESZ!Mindenképp számolj be a hét eseményeiről!

Anita!
Nekem Te gyanús vagy!Egyébként nekem a várt menstruáció előtt kb 1 héttel kezdett el fájni a mellem, és én se tudtam eldönteni, hogy mi miatt fáj.Ja, meg melltartó nélkül nem tudok meglenni.A másik meg a hasam, nem kifejezetten fájt, csak éreztem, hogy van.De ami furcsa, hogy már az első héten is szurkált egy picit.Szerintem jó esélyed van.Úgyhogy drukkolok, hogy a hétvégén ne jöjjön meg!

Titi!
Nektek meg az akcióhoz drukkolok!Kb 5 nap múlva lesz ugye?

Hú lehet hogy kicsit hosszú lettem!bocsi
rimar
rimar
 
 


Sziasztok!Hát nem tudom ki mikor mondja el de szerintem elsö három honapba várjatok vele a dokik is azt mondják mert elsö három honap kritikus idö és ugye nem szabad elkiabálni!de azért ha nekem lesz babám veletek megosztom meg anyukámmal!igaz nálunk már mindenki várja a babát hogy mikor jön de 3honapig akkor se fogom elmondani türtöztetnem kell majd magam!Mindenkinek kösz a drukkot de szerintem hamarosan megjön érzem a hasamonKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Nekem nem drukkol senki! Kép

Mai tábla a FRISS BABÁSUNKKAL:

Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Elküldve 2006 Január 30 hétfő - 21h 35:

--------------------------------------------------------------------------------
Hát én is bizom benne ha már lestoppoltuk ezt a honapot jo lenne ha bejönne!aztán következöbe meg titinek meg tücsinek


Tücsi ezt még este irtam,ugyhogy szoritok én neked!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


36.6 a höm ugyhogy tuti megjönKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jaj, Virág!
Ne is gondolj erre! Majd ha megjött, csak akkor lesz biztos. Én drukkolok neked!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Jaj, sajnos nem tudtam hamarabb jönni, kicsit zsúfolt napom volt tegnap és ma is eddig, így lemaradtam a jó hírről.

Rimar, én is nagyon gratulálok! Most gyorsan végigolvastam a hozzászólásaid azóta, hogy ránk találtál, és mindvégig azt írtad, hogy meg vagy győződve, hogy baba van a hasidban. Ez annyira aranyos, és lásd, igazad lett. Milyenek a megérzéseid?! És hogy elsőre! Tényleg tiszta szívemből drukkoltam, és még egyszer... nagyon örülök! Vigyázz magatokra!!!

Virág, igaza van Mesinek, ne add fel, amíg nem jön meg!!! Tessék Neked is bizakodóbbnak lenni, nem feladni!

Anita, nagyon szorítok!!! Gondolom, vágysz már egy tesztre nagyon! Elvileg mikor csinálsz?

Mesi, annyira jó ez a táblázat, átlátható, így könnyebb a másikért aggódni, nem kell visszakeresni a hozzászólást, mikorra is várja a mensit... stb.

Mesi, én is drukkolok érted, tudod jól!!!

Én szorgosan mérem a hőmet, eddig 36.5 volt 3 napig, tegnap 36.4, ma már csak 36.3, és a 11. napon vagyok. Lassan eljön az idő! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Ja, a "legjobbat" elfelejtettem megírni. Tegnap voltam a reumatológián, mert már hónapok óta fáj a gerincem, és kérdezte, nem vagyok-e terhes, vagy nem tervezünk-e. Mert hogy mágneskezelést írt fel, és így vigyázni kellene a babával. Sokáig nem kellett gondolkodnom, kezelés lefújva, babaprojekt beindítva! Kép Aztán ha nem jön össze ez a hónap sem, majd a mensi megjöttekor elkezdem a két hetes kezelést.

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Ezt jó hogy írod, mert az állandó kenguruzástól nekem is nagyon fáj már a hátam, a testtartásom is tiszta görnyedt lett. Erre rendeltem magamnak egy mágneses háttartás javítót. Akkor én se fogom használni, csak ha megint megjön, akkor arra az 1 hétre.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Húú, Mesi, ha ilyet használsz, akkor tényleg ne tedd most átmenetileg! És reméljük, aztán a boldogságtól elmúlik minden fájdalmad, meg amúgy sem lehet már egy jó darabig ilyen mágneses bigyókra gondolnunk, mert hogy ebben a hónapban sikeresek leszünk, ugyebár?!
Mesi, én tényleg nagyon sok reményt fűzök ehhez a hónaphoz!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok,
Bizony semmi mágneseset. Én ékszert akartam venni, ami ugye hatással van erre-arra (nekem a szivemre), de felhívták a figyelmemet, hogy se terhesség előtt, se alatta, se szoptatás alatt nem javasolt.

Viszont a testtartásotok kihatással lehet a termékenységre, megtapadásra... Szóval meg kellene oldani valahogy a problémát, mert lehet ezért nem jön összeKépKép Próbáljatok testtartás javító tornát, vagy esetleg csontkovács???

Szóval én már az első babómat is csaszival szültem, mert szívritmus zavarom van és nem engedte a kardiológus. Aztán még mellé lett toxémiám (szerencsére csak az utsó 2 hétben szabadult el a "pokol"). Szóval én eléggé császár ellenes vagyok, így most is csak beletörődtem a szituba, mint örülnék neki.

Rimar,
Ezer gratula. Egyébként tényleg én is tudtam, hogy terhes vagyok, sőt azt is, hogy kislány lesz. De az elsőnél is. a következőt meg tudom már most, hogy fiú lesz. és szerintem kb.2-3 év múlvaKépKépKép

Virág,
Egyet ne tegyél, ne keseredj. Tessék gyakorolni addig is!!!

Cupicica,
Remélem kezdesz rájönni mi segít az állandó rosszul lét ellen. Kitartás...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy!
Itt vagy még?
A testgyertyát a köldökben kell elégetni, vagy a méh fölött?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Ma szabadnapom van, Dávidra anyósom vigyáz.
Így én egész nap nézelődtem vásároltam, és most értem haza. A párom áldását adta, hogy vehetek bármit ami megtetszik. Hát én éltem a lehetőséggel és költekeztem is, úgyis ritkán van ilyen alkalom. Kismamaruhákkal is kacérkodtam, de még nagyon korai így azt nem vettem.

Tücsök
Zsolti nem szereti a babakocsit, vagy kenguruval sokkal egyszerűbb?
Én csak ritkán használtam de az is elég volt ahhoz, hogy fájjon mindenem.
Neked is szurkolunk, a világért sem felejtenénk el!Kép

Virág
Mi most elkövettük az a hibát, hogy szóltunk a nagyszülőknek. A férjem nem bírta ki, hogy ne mondjuk el. Remélem nem voltunk nagyon elővigyázatlanok.

Zseppy
Semmi jele, hogy a kis csöppség ki akarna jönni magától?
Bár ha akar, ha nem csütörtökön megszületik igaz.Kép

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hát, lányok, olyan magam alatt vagyok. Tudom, hülye vagyok, de akkor is... egy kollegám pont most jelentette be, hogy kisbabájuk lesz! Annyira drukkoltam nekik, és nagyon örülök, hogy sikerült. Igyekeztem is mosolyogni, de biztos nem ment valami jól. Legszívesebben elbőgném magam, hogy nekünk miért nem sikerül???!!! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Titi
Nem szabad elkeseredni, fel a fejjel! Nektek is sikerülni fog, de lehet, hogy több idő kell hozzá. Nem vagyunk egyformák. Nézd csak meg vagyunk itt néhányan és mindenkinek máskor sikerült. Tudom, hogy rossz érzés, ha jobb úgy nyugodtan sírjál, lehet, hogy attól megnyugszol.
Különben is a jövő hónap a tiéd, tehát tuti a siker!Kép

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi!

Ne kenődj el, nem szabad. Én is hasonlóan érzek, de szerintem ez az esetünkben természetes. NEKTEK IS SIKERÜLNI FOG, LESZ EGY ÉDI-BÉDI TÜNDI-BÜNDI KISBABÁTOK!

Képzeljétek, lejártam a lábam, mire Zsoltinak tudtunk venni cipőt. De így egyből 2 párat vettem, nem akarok még egy ilyen cirkuszt.

Bufo!
Már babakocsival közlekedek, addig kenguruztunk, amíg nem tudott ülni. De a hátam azóta is fáj.

Ma beszereztem a testgyertyákat is, este ki is próbálom!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsök
Voltál már a Magyar utcában (7. ker, az Asztória szálló melletti utca közvetlenül, merőleges a Rákóczi útra). Ott mindig nagyon jó kis cipők vannak, és az áruk is elfogadható. Most ráadásul akció van. Jaj buta vagyok, ezek már olyan gyerkőcöknek vannak akik menni tudnak.
Végül hol vettél? Zsoltinak még csak kocsicipő kell nem?
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mesi,
Az sem baj, ha a köldöködben égeted. Ha "csak" a petefészekre és a méhre akarsz összpontosítani, akkor köldök alatt 5 cm (ez kb.egy arasz).

Ha hamarabb akar, jöhetne, de sajnos akkor is vágnak...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Sajna, egésznap el voltam havazva, nem tudtam előbb jönni. Köszi lányok, hogy aggódtok értem,de egyre jobban félek én is a szombattól.Félek, hogy meg fog jönni, bár még jelét nem érzem, a cicifájáson kívűl. Bár ez is elég érdekes, hol jobban hol kevesebbé érzem. néha lüktető érzés. Nem tudom mihez hasonlítani. Egyre jobban felfújodva érzem a hasam. Na mindegy.Kép
Virág, látom egésznap nem jöttél, csak reggel. Mi a helyzet, nagyon szorítok neked. Ugye nins baj, hogy nem jöttél. Kérlek, írj.
Én sem bízom nagyon benne, hogy babás vagyok, mert 36,5-nél megállt a hőm, már két napja ezt mérem. Bár este is megmérem, akkor meg 37,0 és 37,2. Jelent ez valamit, vagy csak a reggeli.
Jaj, lányok olyan borzasztó ez a várakozás. Úgy előretekerném az idő kerekét.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!Anita ne aggodj nincs semmi baj csak nem tudtam hozzászolni a témához de nagyon aranyos vagy hogy ennyire aggodsz értem!amugy nekem igen babagyanus vagy és ne feled rimarnak is ezt mondtam és lám bejött!nem akarom beleéd beszélni de a mell a has a höd még ha csak este is de ott van!szerintem bizakodhatsz!adok 80%ot hogy baba van ez meg már elég jo arány!Nekem még semmi jele a mensimnek de hát tuti megjön!ez van!

Titi!ne keseredj el én is szoktam igy lenni föleg ha olyannak jön össze a baba aki meg sem érdemli,de ha olyannak aki igen akkor nagyon tudok örülni!különben meg jvöhonapba te fogod bejelenteni ugyhogy nyugi!

Bufo a nagyszülöknek még jo hogy elmondtad azoknak (mármint én szüleimnek) én is elmondom a férjem családjának nem ök nem érdemlik meg hogy tudják!

Most megyek zuhanyozni aztán jövök!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Anita, Virág!
Helyzetjelentés? Ugyen nem jött még meg?

Bufo!
Az Árkádban vettem ZSoltinak egy kocsicipőt (17-es lába van), meg egy picit nagyobb cipőcskét is (19-es) a Deichmannban, az jó lesz tavaszra, abban akár mászkálhat is már.
Én mikor terhes lettem Zsoltival, nem bírtam ki, és elmondtam mindenkinek.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok,
szerintem mindenkinek hamarosan összejön a baba és tök jó, hogy kb hasonló időben fogunk szülni /szeptember/Kép

egyébként nekem is nagyon fájtak(nak) a melleim+ én akkor kezdtem reménykedni amikor észrevettem, hogy régen fájt a fejem(migrénes vagyok) mert, hogy ez már biztoató jel és hát így is voltKép

tücsök én is felkerülhetek a tábládra? holnap leszek 8 hetes
köszi
kumpibogar
 
 


Kumpibogar!
Persze, hogy felkerülhetsz. A többi adatot is megadod? (kor, lakhely, hányadik kisérletre jött össze a baba, mióta próbálkoztok, van-e már gyerkőc)

Tücsök

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi!
Remélem, már jobb a kedved!Nem szabad így elkeseredned!Hinned kell ,hogy sikerül!Sőt!TUDNOD kell, hogy valahol most egy baba épp arra vár hogy megszülethessen közétek, csak a legmegfelelőbb időre vár.Lazíts egy kicsit.Persze mondani könnyű,tudom, de semmilyen "görcsölés" nem segít.Teljes lelki nyugalommal várom, és biztos vagyok benne, hogy hamarosan bejelented a jó hírt!Ez így lesz és kész!Nincs apelláta!
Ezek a sorok Virágnak is szólnak!

Én is azon tipródok, hogy mikor mondjuk el a családnak.Nekem is az tűnik megfelelőnek, hogy a 3. hó környékén.Na de kibírom-e addig?Majd kiderül.Megpróbálom visszafogni magam.

Sziasztok: rimar
rimar
 
 


Sziasztok!
Hát lányok nem vagyok a toppon ma reggel. Mint a csiga úgy mozgok, hiába ettem ittam nem jobb a gyomrom. Na mindegy nem panasz akart lenni. Kívánok mindenkinek minnél hamarabb ilyen kellemetlenséget.

Virág
Elseje van mi a helyzet? Remélem nem jött meg.
Csinálsz tesztet?

Tücsök
Kipróbáltad a testgyertyát, milyen volt? Remélem meglesz az eredménye. Ebben a hónapban mindent bedobsz, ezért érzem tuti a siker.
Deichmannban is vannak jó kis cipők, én is szoktam ott venni Dávidnak.

Kumpibogar
Már 8. hét repül az idő. Van már uh képed?

Anita
Egy kis időutazásban én is benne vagyok. Menjünk együtt.Kép Leghamarabb mikor akarsz tesztelni?
Én csak a jövő héten megyek, de már nagyon várom.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Köszi, hogy szurkoltok értem is, nagyon arik vagytok. Nálunk még nincs feljemény. Tegnap óta 1/2 óránként járok pisilni.Kép Jaj, félek elkiabálom magam. KépAztán a végén megjön. Olyan aggasztó ez a pár nap.
Ha esetlegesen nem jönne meg, tegyük fel, akkor hétfőn megpróbálnék egy tesztet, hátha...
Virág mi a helyzet? Ugye nem jött még meg!
Ma reggel is 36,6 volt a hőm, nem igazán babagyanús.Kép
Később jövök, ha tudok... Szép napot addig is nektek. Rosszat ne halljakKép!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


sziasztok!jelentem még nem jött meg de hát nem szokott pontosan megjönni!amugy kisfiammal február 6án csináltam tesztet ha addig nem jön meg(amit kétlek) akkor csinálok tesztet hátha szerencsét hoz ugyanaz a napKép

Osztom a véleményeteket a deichmannba tényleg jo cipök vannak mi legtöbbször ott veszünk Nimrodnak mert magas a lábfeje és nehéz rá cipöt találni ott mindig akad olyan ami jo és tetszik is!

Anita!nem fogod elkiabálni de szerintem is tuti pocilako van te következel a sorbaKép

Kumpibogár!Ha most valakinek összejött a baba akkor oktoberbe szül akinek jövöhonapba az meg november!ugyhogy tényleg majdnem együtt!Na majd a fejfájást is figyelem mert én is migrénes vagyok hátha az jelzi nekem isKép

Rimar ilyenkor szerintem mindenki telekürtölné a világot de szerintem kibirod,ha azt vesszük hogy mindenkinek elmondod és netán baj lesz(ami senkinek ne legyen) akkor rajtad kivül mindenki csalodikKépaz meg tök gáz szerintem,de ezt mindenki maga döntse el!

Amugy ha nekem lesz kisteso mindenkinek irok ey képeslapot benne egy UH képpel és üdvözlöm öket pl anyut két unokás ként aput is mamámat is meg igy tovább.... csak már irhatnám a képeslapokatKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Micsoda izgalmak ezek, Anita, Virág, sokat gondolok rátok, és drukkolok Nektek. Anita, azért ezek az apró jelek tényleg utalhatnak babára!!! A hőd amúgy milyen szokott lenni? Vagy nem szoktad mérni? Mert nem olyan biztos az, hogy ez most alacsony.

Rimar, Mesi aranyosak vagytok, remélem, igazatok lesz!

Tegnap este azért sikerült a drága párommal összezörrenni, lelkifurdalásom is van miatta. Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de kezdek türelmetlen lenni, és az nem jó. Nem akarom, hogy az együttléteink óraműpontossággal történjenek. Mert hogy pl. most van lent a hőm, akkor irány az ágy. Már most érzem a nyomást, hát mit érezhet ő. Ez így nem túl jó. De eddig, ahogy visszagondolok, szinte mindig akkor voltunk együtt, amikor nem igazán volt babára esély. Így alakult, akkor volt kedvünk. Egyedül a december volt a tutis hónap, akkor próbáltam figyelni a hó közepére. Szóval Ti hogy vagytok ezzel? Nem nyomasztó ez egyikőtöknek sem?

KépKép
titi_27
 
 


36.4 a höm ugyhogy 100% hogy megjön!egyre esik le!Nem baj majd következö honapba jobban beindulunk

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Milyen csend van ma?!

KépKép
titi_27
 
 


Hát ja elég nagy a csend!Na szoval egész nap mérem a höm nyugi álapotba és végig 36.8 ugyhogy rájöttem hogy nekem a reggeli mindig alacsony ha akkor mérem a másik meg azt irtátok minél többet mozgok feljebb megy a hö hát nekem akkor lemegy!34.napon vagyok és még nincs jele mensinek de hát nálam ez már az elözö kéthavi késéshez semmit nem jelent!de még reménykedem csak hát tuti csalodok mert hát miért pont most?!Na megyek rendet dobni lakásba meg valamit fözni!pusz addig is mindenkinek

Ja megkaptam ma elevitet sogornöm küldte posátn és most nekiállok azt szedni!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jól teszed Virág, az elevit állítólag nagyon hasznos!
Drukkolok, hogy ne jöjjön meg... nem veszel még tesztet?

KépKép
titi_27
 
 


Én azért itt vagyok.Időnként rátok nézek ám, hogy mi a helyzet csak közben dolgozok és nem mindig van időm írni.De azért sasolok.
Virág!
Ne keseredj el.

rimar
rimar
 
 


még nem! igaz megigértem férjemnek már nem csinálok több tesztet abbol fogok rájönni hogy baba van ha nagy lesz már a hasam,de most elterveztem hogy ha nem jön meg 6odikán csinálok tesztet hátha szerencsét hozd de lehet azért fogok csalodni mert nem birom ki hogy ne teszteljek!de lehet már nem lehet második baba

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


még nem! igaz megigértem férjemnek már nem csinálok több tesztet abbol fogok rájönni hogy baba van ha nagy lesz már a hasam,de most elterveztem hogy ha nem jön meg 6odikán csinálok tesztet hátha szerencsét hozd de lehet azért fogok csalodni mert nem birom ki hogy ne teszteljek!de lehet már nem lehet második baba

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?