Új privát üzeneted érkezett!

Nina!Kép
sajnos ezeket a virágokat nem én készítettem ,de ilyenek szoktam.De azért köszi.Ezeket nagyon egyszerű elkészíteni,nem sok kreativitás kell hozzá, igaz nekem félig meddig ez a szakmám...
Hogy vagy különben?

Tralllala??????????????
Vendég
 


Lányok! Ezt egy internetes oldalon találtam a következő tanácsot, ami számomra nagyon meglepő dolgokat említ, főleg az első két ponton!?????!!!
(www.nana.hu)

Ha babát szeretnél, figyelj a következőkre:
1, kerüld az aszpirin szedését, mivel az hátráltathatja a peteérést
2, kerüld a tejtermékeket (a tejfogyasztás, a nők termékenysége drasztikusan csökken az életkor előrehaladtával)
3, a szakértők leghatékonyabb szeretkezési testhelyzetnek a misszionárius pózt tartják
4, ha menstruációs ciklusod 30 napnál hosszabb vagy 21 napnál rövidebb,
valószínűleg nincs rendszeres peteérésed, s ez meddőséget okozhat
5, mindenfajta síkosító anyaggal előfordulhat, hogy elpusztítja a spermiumokat vagy legalábbis hatást gyakorol a méhnyálkahártyára, s hátráltatja a megtermékenyülést
6, ne nézzétek a naptárt, ne számolgassatok, csak szeressétek egymást!
Vendég
 


Hajnesz, nagyon szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben mennyen.

Tralllala: Legyen életed legszebb napja.
tina30
 
 

 
 

Sziasztok!

Viki Kép
Lehet, hogy a peteérést nem segíti az aszpirin, de a méhnyálkahártya vastagodására bizonyítottan jó hatással van. Tehát a ciklus első felében ne szedjük, de a második felében annál inkább. Kép
Az érthető, hogy a nők termékenysége csökken az életkor előrehaladtával, de mi köze ennek a tejtermékekhez?? Ez egy nagyon buta cikk...Kép

Beszéltem a biológussal, a 8-ból 4 termékenyült meg, 3 éretlen volt, 1 még kérdéses, hogy elindul-e. ICSI volt, mert nem akart kockáztatni a megtermékenyüléssel. Holnap reggel mehetünk értük. Kép
hajnesz
 
 


Hajni!Kép
ez nagyon szép arány,remélem azért az egy kérdéses lustaság is beindul.
Holnap akkor nagyon szorítok..3-at kértek vissza???
Hány sejtesek?

Hát igen ezt a tejtermék-fogyasztást én sem értem...Képpedig ugye kell a fehérje.Az aszpirinről meg annyit,hogy nekem már a stimuláláskor fél szemmel szednem kell...mindenhol mást lehet hallani.
Akkor holnap nagyon nagyon szorítok neked és a manóknak!
Vendég
 


VikiKép
Csak nagy mennyiségben nem jó az aszpirin. Az a miniadag ami a babyaszpirinben van nem hátráltat semmit pláne ilyen lórugásnyi adag hormon mellett.

wish
 
 


Wish!
kösz az infót, én is így gondoltam,de nagyon tanácstalan lettem a cikk után.Szerencsétlen ember(én) mindenben kapaszkodik amiben a megoldást látja....
Kép
Vendég
 


LÁNYOK!!!! TEGNAP MEGSZÜLETETT 2-KOR TRALLLALA KISLÁNYAI. Kép ZSÓFI 52 cm 2500 G LUCA 45 cm 1800 G. Az adatokat sajnos emlékezetből írtam mert nem a válaszol gomot választottam ki hanem a törölt, ne haragudjatok érte a lényeg hogy jól vannak. Kép

Vikimi!
Azért lehet abban valami hogy a peteértést csökkenti az asziprin, mert nekem eddgi mingid szép számmal nőtek a tüszencsek most lassú tempóban nőtek és csak nyolc lett. Szóval lehet benne valami. Kép

Hajnesz!
Ezek szép eredmények, holnapra mega drukkk!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Gratulálok a kislányokhozKép

Zozo
Vendég
 


Kép

Zozo!
Veletek mi a helyzet???? Tessék már írni, képet küldeni, meg ilyenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
írtam egyszer ( nagyon rég) azt nem kaptad meg?
mindjár írokKép
Vendég
 


Trallala,
szívből gratulálok a kicsikhez, jó egészséget mindannyiotoknak és nagyon sok boldogságot kívánok az újdonsült családnak!!!!!!

Hajnesz,
nagyon sok sikert holnapra, szívből remélem, hogy ezalkalommal a Te álmod is valóra válik!! Írj amint tudsz, OK? Egyébként a Balázs a biológusotok? Ha igen, ő roppant jóindulatú és segítőkész, nem?

Wish,
Neked is ezer a drukk a stimukezdéshez!

Jó éjt csajok mindenkinek!
fanny1
 
 


Szívből gratulálok a Tralllala családnak!!! Isten hozott ZsófiKép és LucaKép!!!
Legyetek nagyon boldogok, sok tejcsit és nagyon jó egészséget kívánok!!!

Fanni Kép
Igen, most Balázs a varázslónk. Nekem is szimpi, örültem, hogy hozzá kerültünk. Kép

Csajok, köszi a drukkokat, holnap jelentkezem, remélem, ugyanolyan jó hírekkel tudok jönni, mint eddig!!!
hajnesz
 
 


Hajnesz!

Most latom, itt vagy!
Es hogy holnap??? Nagyon drukkolok!

Wish!

Neked meg drukk az ujrakezdeshez!!!! Menni fog, ugyesek legyetek!!!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Hajnesz!
Drukkolok nagyon, hogy ma is csodás híreket kapjál és négy manócska tudjon visszaköltözni ma a mami pocikába. Sok-sok pihenés és pozitív gondolatok!!!!!!!!!

KépKépKép Na hát ezek azok amiket nem szabad csinálni. Kép Kép Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok
Tralllala nagyon jó egészséget kívánok nektek!
monyo
 
 


Jó reggelt lányok!

Vikimi!
Végül is nem tévedtem nagyok a virágokkal kapcs., te is tudsz akkor ilyeneket, meg szebbeket is, én biztos vagyok benne. Velünk semmi mostanában, bár a hangulatom erősen ingadozik, már nagyon várom a köv. uht, ami sajna még egy hónap. A jó tanácsokkal kapcs. Nekem rendszertelen volt a ciklusom végig, de tökéletes peteérésem volt, csak a progeszteron kavart be a ciklus végére. Akinek hátrahajló a méhe, annak inkább a fiú hátul van pózt, szokták ajánlani. Egyébként jók lehetnek ezek a tanácsok azoknak, akik kb. a próbálkozás 2.-3. hónapjában járnak, de azért minket kicsit tudományosabban vizsgálgatnak, és nem csak ránézésre.

Hajnesz!
Akkor mostanában van a nagy pillanat, nagyon szorítok nektek.

Wish!
Akkor te pedig ma kezdesz ugye? Neked is mennek a drukkok ezerrel.

Tralllala!
Gratula a lányokhoz, mihamarabbi hazatérést, egészséget, és sok tejcsit kívánok.

Pusza
Nina
nina79
 
 


Tralllala!
Gratulálok a babócák érkezéséhez. Kívánok sok boldogságot és egészséget.

Rólam annyit, hogy megvolt az uh. Egy baba van, de nem vagyok egyáltalán szomorú.Lényeg a baba. Nagyon jó volt meghallgatni, az erős kis szívét. Betöltötte az egész szobát.Egy álom beteljesüléséhez közelebb kerültünk.Kívánom mindenkinek minnél hamarabb ezt a boldogságot.
Hajnesz szurkolok nagyon.
tina30
 
 


Hajni,

minden rendben ment? Hányan vagytok????
Küldöm a babatapasztókat!!!!!

Pihenj sokat és vigyázz magatokra!!!
fanny1
 
 


Hajnesz!
Remélem minden rendben otthon pihensz. Babócáknak nagyon nagyon drukkolok hogy ügyesek legyenek!!!!!

Tina!
Örülök, hogy minden rendben veled és emiatt tényleg ne légy szomorú a lényeg hogy az az egy ott van. Lehetőség meg még mindig adott egy esetleges kistesóért. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


TralllalaKép
Gratula a csajok érkezéséhez!
Remélem mindannyian jól vagytok és hamarosan láthatjuk is őket!

ZsebiKép
Kösz az infót!
Hajaj, úgy látom nagyon "ott" vagyok a listán, hihetetlen!

HajneszKép
Hatalmas megadrukkok!
Remélem csak fekszek, azért nem írsz!

VikimiKép
Pocakképet tettem fel a Kaális-babásaihoz, szerintem ez most nem mutat annyit, de majd csinálunk ütősebbet Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok! Kép
Hajni megbízásából Laosz vagyok (Hajni férje).
A transzfer szerencsére teljesen simán ment. Végülis négyen maradtak: 1 kétsejtes és 3 négysejtes bébi. A Choragon szuri marad, vasárnap és szerdán lesz 1-1. Kicsit érzi a petefészkeit, de ez reméljük, hogy jó jel.

Köszönjük a sok-sok drukkot!

Hajni szigorúan fekszik, a jótanácsokat (egyelőre Kép) megfogadja, de utólag majd mindent bepótol, úgyhogy írjatok sokat! Kép
hajnesz
 
 


Stella!
Bizony elfogytak az emberek előtted, de vigasztaljon a zöld részből bárki cserélne veled. Kép Kép Kép

Hajnesz!
Akkor írunk jó sokat, hogy legyen mit visszaolvasni. NAgyon örülök,hogy végül ennyi szépe embirót sikerült visszakapni. Annyira dukkolok nektetk, ennekmár tényleg sikerülnie kelll. Nagyon vigyázz magatokra és egy hatalmas puszi a pocikdra, ja nem is egy négy hisz négyen vannak. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnesz,
ezek szuper hírek, 4 manó az nem semmi! De ígérd meg, hogy most tényleg szigorúan csak pihensz, a lakásban már úgyis csillog-villog minden, a férjed pedig biztosan lesi minden kívánságod!
Továbbra is nagyon szorítok Nektek, tudod, a Nyírőben most nagyon jó széria van és mire én legközelebb megyek, már egy "pocakos" Hajnesszal fogok összefutni a hallban!

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


<font color="ff0000">Tralllala híradó!
"Sajna még sokára megyünk haza, Lucainkubátorban van és még tejcsit sem kaphat. Kép, de 3 óránként simizhetem fél órát. Kép Zsófi itt szuszog mellettem, már hízott is. Kép"</font>

A párja fog küldeni képet ahogy megkapom fel is teszem ide. Kép Kép


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


TralllalaKép
Lucának gyors erősödést kívánok!
Zsófi pedig hízzon csak tovább!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Tralllala!
Gratulálok a lányokhoz! Lucának sok tejcsit, hogy minél előbb utolérje Zsófit!
Stella! Már várom a te babáidat, mert utána már nekem sem kell sokat várni.
Mindenkinek jó egészséget!
Helga
28+0

Kép

Kép
hel29
 
 


TrallalaKép
Gratulálok a lányok születéséhez. Remélem Luca hamar rendbejön és nemsokára mehettek haza.

Én ma voltam tüszőnézőben, van 10 db 5-10 mm-ig. Elég szépen elkezdtek nőni. Fura, hogy a 10-es a baloldalon van, ahol az eddigi stimuk alatt alig akartak megnőni.

wish
 
 


Sziasztok lányok!

Végre van itthon internet!! Kép

Trallala,
gratulálok a babócákhoz, remélhetőleg Luca hamar összekapja magát, és már mehettek is haza! Biztos nagyon kis pirinyó.

Hajnesz,
nagyon sokat gondoltam rád az utóbbi időben, és szorítok ezerrel, ez a négy azért elég bíztató.

Wish,
te is szépen alakulsz, ahogy olvasom, mindent bele!!!! Kép

Tina,
az egy is csodálatos, nagyon örülök, hogy ő jól van, és szépen ver a szíve!! KépKép Vigyázz magatokra továbbra is!

Nekem is megvolt az uh, múlt csütörtökön. Mind a kettő szépen, egyformán fejlődik, az egyik 18 a másik 19 mm. Mondta is a Kósa, hogy mostmár nincs mese, nagy család leszünk! Kép
Ha a párom beszkenneli az uh képet, fel is rakom nektek.

Eszembe jutott, hogy maradtak nekem a stimuból mindenféle szuriznivalóim, ha valaki hasznát venné a közeljövőben:
7 doboz Fostimon (1ampulla+oldószer/doboz)
4 doboz Merional (u.a.)
1 ampulla Choragon+oldószer (5000-es)
meg egy halom fecskendő, és tűk, felszívó és beadó is.

Kép
baba888
 
 


Baba888
Nekem jól jönne a 4 doboz Merional, az 1 ampulla choragon+oldoszer (5000-es). Tűk,felszívó és beadó. Mennyiért adnád?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Wish!
Ez nagyon szép eredmény. Kép Nem is gondoltam hogy már ma mész tüszinézőbe. Kép Mikor mész legközelebb?
Drukkolok nagyon!!!!!

Hajnesz!
Neked meg fogynak a napok, de ahogy fogynak a napok a kicsik úgy nőnek a pocidban. Sokat gondolok rád!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish!
Fúúúú nem is gondoltam hogy már ma mész uh-ra. Ezek nagyon szép eremdények. Kép Elvégre nem lehet mindig a jobb oldal a jobb. Kép Kép Kép Mikor mész legközelebb?
Nagyon drukkolok!!!!!!!

Hajnesz!
Te is rengeteget jársz az eszembe napközben. Már fogynak a napok, de ahogy fogynak a napok úgy nőnek a babók a pocakban. Kép

Baba!
Várjuk nagyon az uh. képet. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kagyló,
4.000.-ft megfelelő lenne neked?
Amúgy hol laksz?

Kép
baba888
 
 


Baba888
Én most vettem 8 ampullát 7600 ft-ért. Szerintem annyiért sok lenne.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kagyló,
legyen 3.000.-. ?

Kép
baba888
 
 


no, itt vagyunk együtt...
Kép
...és külön. Kép

Kép
Kép

Kép
baba888
 
 


Baba!
Tök jók a képek. Amin együtt vannak be is tettem a táblába, a köv. frissítésnél látni fogod őket.
Azért tényleg hihetetlen hogy ketten laknak egy pociban. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Baba Kép
nagyon helyesek a fotók, tök szépen ki lehet venni Õket. Sokszor gondolok arra, hogy jééé, Csengus és Levi is voltak valah ilyen kis krumplik Kép

Tralllala Kép
Gratulálok a Kislányokhoz! Zsófinak egymillió puszi, Lucának egymillió-egy, neked meg sok-sok. Jó egészséget, sok tejcsit!!!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Tralllala császárral szült vagy végül sikerült az álma, és kibújtak maguktól? Hány hétre szült?
dzsúd
 
 


Zsebi,
köszi, jó lesz ott látni őket!Kép

Dzsúd,
szerintem is jól sikerült képek, a dokim más orvosok szerint is jó uh-s. Tök jó, hogy már ilyen kis babszem formájuk van. Kép

Arra én is nagyon kíváncsi vagyok, Trallala hogy szült végül!!??

Kép
baba888
 
 


BabaKép
Tényleg szuperek a képek!
Ici-pici kismanók KépKép!

Mi is ma voltunk dokinál. Minden rendben, a fiúk már 1300 gr fölött járnak!
És iszonyat erősek! Náha komoly fájdalmat tudnak okozni a mocorgásukkal, de ez nem panasz volt ám!
Ezen a héten a változatosság kedvéért Olivér koponyavégü, Botond medencevégü fekvésben tanyázott.
De szerintem már elkezdték az újabb fordulatot Kép!
Pusza Mindenkinek!
Holnap remélem több időm lesz netezni!
Stella
29+6

Kép
stella9
 
 


Dzsúd!
Ti hogy vagytok?

Tralllala már napok óta nem válaszol. Holnap írok neki megint, de nem akarok tolakodó lenni. Remélemminden rendben velük.

Stella!
Szép nagyra növeszted őket, de ez nem is baj, örülök nektetk nagyon. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnesz!
Remélem jól vagy, jó lenne ha jelentkeznél. Nagyon drukkolok neked és már az első héten mindjárt túl vagy. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!Kép

hétfőn elkezdtem szurkálni magam, most hosszú programmal próbálkozunk, remélem sikeresen.A legelső stimum is hosszú volt, de sajnos akkor a transzferig sem jutottam el(igaz akkor 2 napig magas lázam volt), kicsit félek hogy megismétlődik.
Legyetek jók!
Vendég
 


SziasztokKép
Hülye vagyok, mert én beszétem Hajnesszal két napja és még meg is ígértem neki, hogy megírom, hogy minden rendben. Azt mondta, hogy nem akar még a gép elé ülni, inkább pihenget, és néhány szurkáláson kívül egyenlőre nincs más tünete.
Mindenkit üdvözöl Kép

wish
 
 


VikimiKép
Ne is gondolj arra, hoyg megismérlődhet a múltkori eset!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Vikimi!
Most mindennek klapppppolnia kell rendben lesz minden. Drukkolok!

Hajnesz!
Küldöm a babatapasztó sugarakat, jól is teszed csak pihenjél. Kép

Wish!
Neked mikor kell ismét menni uh-ra vagy hétfőn már biztos punkció???

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltunk 4 D UH-n. A bébi 1312g, íme Õ:
Kép

Kép

Kép
hel29
 
 


Sziasztok lányok!
Már jó ideje nem voltam. Most olvasgatlak benneteket.

Trallalának külön gratula!!

Baba: naon jók a képek :-)

Remélem lassan mindannyian zebrásodtok. Én nagyon szorítok ám mindenkinek.

Velem mostanában semmi. Vagyogatok. Babaprojekt nem téma...majd nyáron. Addig a természetre bízom magam...meg a metforminra. A helyzetem nem javul, a ciklusom továbbra is több, mint 40 napos :-(

Holnap megyek konzira a központba...nemtom, miről beszélgessünk. Bizti elmondják, hogy a metforminnak kell adni 2-3 évet, nem szabad feladni, összejöhet a bébi véletlenül is, stb, stb. Ja és megbeszéljük a köv. beültetést is.

Na majd azért néha bekukk. Irjatok, mi van veletek.

Pusszancs

Gina
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?