Új privát üzeneted érkezett!

Monyo mi a baj? Kép

Kép
elizabeth25
 
 


julcsi igen.
elkezdtem verezgetni.Meg anyagi gondok.Szoval elegge osszejott most.

julcsi szertnelek megkerni hogy vegyel ki a tablabol.koszi.
talan par honap mulva visszatehetsz de most inkabb nem akarok benne lenni.

Kép
monyoka
 
 


Most azt mondanám, hogy menj dokihoz, dehát ha anyagiakban van gáz......
Nincs ingyenes nőgyogyi ott? Én mindenképpen elmennék!
Kiveszlek, ha azt akarod, bár nem szívesen!
Lányok ne csiáljátok ezt! Azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak túllenni ezeken a rossz dolgokon, hogy erőt adjunk egymásnak!
És gondoljatok bele, hogy mennyi mindent tanultunk egymástól! Itt van kitől kérdeznünk és mindenki szívesen megosztja tapasztalatait. És itt kibeszélhetjük a problémáinkat, amit egyébként nem igazán tudunk a családunkkal, az ismerősökkel megbeszélni!
Julcsi2
 

 
 

julcsi a dokit mar nem uszom megKép
a hab a tortan hogy meg epitkezunk is.tehat igy is lemondtam a babatemarol egy idore hogy osszejojjon a penz hogy meg tudjuk csinalni a hazat.Egy kis melora valakozok epp,meglatjuk mi sul ki belole.csak epp a dokira nem szamoltam hogy oda is el kell majd mennem.
elmehetek nem fizetoshoz is,de hat a magasrol tojik az emberre.
szoval par napja nem alszom,tiszta ideg vagyok egesz nap.

Kép
monyoka
 
 


Pedig az építkezés az csudajó dolog és ráadásul a közös fészek babáthozó tulajdonsággal is rendelkezik, úgyhogy fel a fejjel és inkább örülni tessék!
Annak pedig épp itt az ideje, hogy lásson egy doki! A sors is így akarja, látod?
Julcsi2
 


julcsi persze jo az epitkezes,meg orulok is neki.Lesz egy csodaszep konyham.A gyerekszobat csinaljuk meg konyhanak.orultem is neki.Meg megbeszeltuk a parommal hogy babarojekt leall addig mig be nem fejezzuk a dolgot.en szerettem volna vedekezni de a parom nem akar.

Kép
monyoka
 
 


Monyo meglátod minden rendbe lesz! Fel a fejjel! Kép
Látod nálunk is volt egy nehéz időszak, sajnos mindenhol van, de "Amibe nem halunk bele, attól csak erőssebbek leszünk". (Tudom, könnyű mondani!)

Kép
elizabeth25
 
 


eli annak orulok hogy jobb a kedved es nalatok minden rendben.

tudom hogy rendbejonnek a dolgok mert ez semmi ahhoz kepest amin mi mar keresztulmentunk a parommal es azt is megoldottuk.csak most le vagyok egy kicsit torve.A lenyeg az hogy szertem a parom o is engem es ketten erosek vagyunk es minden helyrejon majd.

Kép
monyoka
 
 


Monyo, az a lényeg, hogy együtt vagytok és szeretitek egymást!

Lányok drukkoljatok nekem ma estére, gondoljatok rám ezerrel! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


eli gondolatban veled leszekKépes drukkolok hogy sikerukjon.

Kép
monyoka
 
 


Köszi Monyo! Olyan aranyos vagy! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Én is drukkolok,de ezt úgyis tudod,ugye barátosném? Kép

Kép
breni
 
 


eli ne dicserj mert tavarba jovokKép

Kép
monyoka
 
 


Breni, ezt tudom! Kép Ha nem mondod akkor is! Kép)
Mi a lelki társak! Kép

Monyo látom már sikerült is, mert zavarba helyett tavarba írtad! Kép)

Kép
elizabeth25
 
 


eli igen,ha dicsernek akkor mar a betuket sem talalom a billentyuzetenKép

lanyok most hallotam a szomszed topikbam hogy ez a kozti verzes nem anyia tragikus.

Kép
monyoka
 
 


Monyo, az tuti, hogy annyit jelent, hogy a hormonháztartás valamiért felborul! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Nekem sincs jó kedvem, szombaton elpusztult a tengeri malacom, szegényt ugy megsirattam.:-(:-(

Julcsi, légyszi engem is vegyél ki a táblából, ha valami van akkor jövök.

sziasztok.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska, ne már! Kép

Mi van a babaprojecttel?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsan belesek,megyek lefekszem Marcival,mert nagyon faradt vagyok!

Reni!
Nagyon sajnalom ami a cicaddal tortent!KépKép
Van egy virtualis kisallat temeto a neten!Nekunk nagyon megnyugodott a lelkunk miutan 'eltemettuk"oda a kutyusunkat!Gyertyat is lehet ott gyujtani!Ha gondolod megadom a weboldalt!

Eli!
Nagyon orulok hogy sikerult rendezni a dolgokat!!!Drukkolok nektek nagyon!!!!!

Monyoka!
Tenyleg probalj meg elmenni az orvoshoz!!Biztos nagyon szep lesz a hazatok!!!!Kép

Angel!
?

Kamilla!
?

Editke!
Sokat gondolok rad!Mar nagyon varom hogy jelentkezz!!!!!

Julcsi!
Hajni meg nem jelezte hogy mi lett az eredmeny????

Koszonom szepen hogy szoritotok nekem!!!!KépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, köszi szépen! Kép

Ti hogy vagytok? Mizújság?

Kép
elizabeth25
 
 


Jol vagyunk,koszi!
Este megyek orvoshoz!Mar nagyon ideges vagyok miatta!Azert is fekszem le,mert akkor legalabb gyorsabban telik az ido!

Zsuzska!
Meg mindig nem jott meg?Nem voltal meg orvosnal????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Majd kesobb jovok!
SZIASZTOK!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nem jött meg, majd rászánom magam a dokira, de nem könnyű. ha van valami info Móni talán megírja.

Most szünetelünk.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska, örülök, hogy jelentekztél, persze annak nem, hogy ilyen rossz hírekkel! Kép
Én a helyedben nem húznám-halasztanám a dokihoz menést!
Nézz be azért néha ide, mi mindig nagyon várunk. Sajnálom, hogy nem akarsz jönni és hogy a táblából is kilépsz! De persze azt Te érzed, hogy mi a legjobb Neked!
Julcsi2
 


Üdv, Csajok!

Nálam tegnap vendég jött Kép Kép Úgy látszik már sose fog elmaradni Kép Kép
Nagyon fogy a türelmem (ami sose volt Kép)...

Reni,
sajnálom a cicádat! Kép

Zsuzska,
sajnálom a tengerimalackát! Kép
a ciklusodat meg még jobban Kép
ezért gyere néha! Kép

Eli,
mi lesz ma este? kinez?
bocs gügye vagyok... Kép

Monyó,
a hőmérősbe nem írtam, de tényleg most már jó lenne egy dokilátogatás, egy hormonvizsgálat...

Ancsa, szia! Kép
Drága vagy, hogy hiányolsz! Kép
Sok-sok drukk neked a dokihoz! ++++++++++

angel37
 
 


Angel!

De nemcsak azért vagyok jókedvű!, hanem, mert most beszéltem a kineziológussal, mert 16.ára megbeszéltük, hogy megyek hozzá este fél 7-re, de aznap meg másnap szabin leszek, ezért átbeszéltem vele az időpontot de-tre, de a lényeg, hogy tudod Tomival ma van 30 napja, hogy nem voltunk együtt! Olyan aranyos volt, kérdezősködött meg minden, hogy megvettem-e azokat amiket megbeszéltünk stb, meg hogy a mai nap nagyon meghatározó lesz az életemben stb., és hogy ne izguljak! Kép
Nem tudom, hogy ma lesz e a nagy nap, elvileg február 15-21 között mondta, és azt beszéltük meg hogy 15.én leszünk együtt a Tomival és 16.án megyek hozzá és akkor már megtudja mondani már, hogy sikerült-e, de mikor most beszéltünk, nagyon titokzatos volt, adta a tanácsokat úgyhogy sosem lehet tudni! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eli,
akkor most tényleg megvan az okod a jókedvre! Kép
Drukkolok neked, és nagyon kíváncsi vagyok!

De most akkor ma fogtok akciózni? Miket kellett megvenned? Bocs, le vagyok maradva, és még lassan is forognak ma a kerekek Kép

angel37
 
 


Sziasztok!
Julcsi megadod a emil címed? Az enyém csgyongy&freemail.hu, ha kérdésed van írj nyugodtan.
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Hát nem ma "kell, csak már 30 napja nem voltunk együtt, mert én két hétig beteg voltam, aztán meg Tomi és most jöttünk rendben, úgyhogy remélem ma lesz már valami. A kinez. azt mondta, hogy február 15én legyünk együtt, és akkor 16.án megyek hozzá és már megtudja mondani, hogy van -e baba vagy sem, de aztán ma felhívtam, hogy mizújság meg ilyenek, aztán kérdezte, hogy voltunk e már együtt 27.e óta , mióta legutóbb beszéltünk, mondtam, hogy nem, erre ő, és ma lesz valami?, mondtam, hogy remélem igen, erre ő, tudod , amit megbeszéltünk, (azt beszéltük meg, hogy különlegessé kell tenni az alkalmat, vegyek sexy fehérneműt fel meg ilyenek).

Kép
elizabeth25
 
 


Gyors bekuk!!

Voltam dokinál,és még mindig semmit nem láttot uh-n ,azt mondta holnap reggel csináljak még egy tesztet és ha - akor mensi meghozzo gyogyszert ir fel,ha + akor meg 1 hét mulva találkozunkKép!!Csajok kész vagyok!!Vagy nagyon korai terhesség vagy álpozitiv tesztem volt!!

Én ugy döntöttem nem foglalkozom semmivel megvárom a febr.15.ét ,hogy megjön-e a mensim!!Vagy megyek másik dokihoz!!Kép!!
Mig rendbe nem jövök lelkileg addig teljessen elterelem a figyelmemet másra pl.lakás butorozás....stb!!
Vendég
 


Tényleg hallotatok már álpozitiv tesztröl??
Kicsit ki vagyok bukvaKép!!
Vendég
 


Sziasztok!
Nem tudok semmi újdonságról beszámolni azóta mióta nem voltam. Úgyhogy ne is firtassuk a témát.
Eli! Lenne egy nagyon földhözragadt kérdésem. Ha febr. 15-én lesztek együtt, akkor a kinez miből tudja febr. 16-án megmondani, hogy sikerült-e?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csajok!!

Láttom most nincs senki szerdán reggel leszek mert a párom 6-ra megy dolgozniKép!!Addig sajna nem tudok jönni de irjatok jo!! Mert nagyon bizonytalan vagyok!!
Vendég
 


Ancsa!Igen szeretném ha leírnád a honlap címét.Köszi
Keditke!Ne már!Biztos van ott valaki csak még szégyelős,mégt kis apró biztos azért nem látszik.Hanyadik napon vagy elvileg?

Kép
breni
 
 


Keditke!
Nem hiszem, hogy álpozitív volt a teszt, mert nem csak egyet csináltál. Az viszont lehet, hogy nem tudott megtapadni rendesen. Ilyenkor még egy ideig pozitívat mutat, amíg nem ürül ki a hormon.
De az is lehet, hogy minden Oké, csak még nagyon picike és nem látszik.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


56.napon vagyok!!
Vendég
 


Eli,
aha, most már értem!
drukkolok neked!

Editke,
mintha már a topicon lett volna ilyesmije vkinek...
nagyon sajnálom, ha nálad is így lenne Kép, de remélem a doki és az UH téved!
hányadik napon/héten tartasz?

Kamilla,
szia! Kép
nem kérdezek, de remélem azért a körülményekhez képest jól vagy!
A kérdésfeltevésed egyébként helytálló... (bocs, Eli)

angel37
 
 


Hú az már 8 hét!
Ezért ennek már látszania kéne...Kép
Nem erőltetted meg magad a költözésnél?

angel37
 
 


Szerintettek holnap teszteljek??Szivem szerint még várnák vele, h a köv hónapba megjön-e a mensi!!
Vendég
 


ÁÁ még nem költöztünk,majd március elején!!De akor mér volt + az a k... tesztKép!!
Vendég
 


Angel!!

Kinek volt ilyesmi??Nem emlékszek rá?Mitöl??
Vendég
 


Nekem elég késön szokott pé-m lenni (18.nap körül))!!Volt már olyan h 36.napos volt!!
Vendég
 


Kamilla, jótól kérdezed. A négy barátnőmnek is megmondta amikor még a teszt ki sem mutatta!
Biztos boszorkány! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Keditke nekem is 19.-20 nap körül van, tehát ma is. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


De mondjuk nekem 30-32 nap között szokott lenni a mensi megjövetel!

Kép
elizabeth25
 
 


Editke!
Bar tudnek neked tanacsot adni!Nem tudom hogy mi lehet!

Reni!
http://www.net-family.net/petmenny/index.php

Kamilla!
Orulok hogy jelentkeztel!KépKoszonom!

Angel!
Sajnalom!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Editke,
most láttam a hőmérősben: hasi UH-n lehet, hogy még tényleg nem látszik! bocs, azt hittem hüvelyi volt!

A pozitívság lehetne, azért, amit Kamilla mondott... Kép

Talán Monyónak volt egyszer álpozitív...

angel37
 
 


Azért köszi csajok mindent!!
Lehet ha lesz idöm akor felkeresek magánba egy nödokit aki talán többet foglalkozik velem!!!!
Vendég
 


Editke,
én tesztelnék, de tényleg, ahogy te érzed...

Az 56 nap akkoris 8 hét, mert uccsó mensi megjöveteltől számolják!

Eli,
én egyre kíváncsibb vagyok! Kép

angel37
 
 


Monyo!!
Ha neked volt ilyen ,akot erre mit mondott a doki ,h mitöl volt??Ha ide nem akarod leirni akor a mailemre légyszi:

eda_@freemail.hu

Sziasztok!Mai napra megszüntem!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?