Új privát üzeneted érkezett!

Hali, milyen meglepi party?

Már nem lázas,vagyis 37.4,most alszik én meg szellőztetek,de szétfagyok....

Bog, Anyukám már nagyon várja,h megismerje Balut!Kép

Kép
seriff
 
 


Remélem akkor minél hamarabb meggyógyul.

Majd te is hozd el Hannát hozzánk.Kép

Bazsa szervezett Diának meglepi partit, Katáék is ott voltak, meg Márkék, meg barátok. Volt nagy csodálkozás. Egyébként igazad volt, 27-e volt a jó dátum.

Na pusz mindenkinek, ma kiugrunk telket nézni, Kata majd csörrenek.

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi,hajnalban még kellett kúp, de most megint 37.1.

Ti meg egymás között bizniszeltek telket?AlkudjatokKép!
Aha, éjjel írt Dia sms-t, h micsoda meglepi volt, míg él nem felejti elKép!

Kép
seriff
 
 

 
 

puncipuncipuncipöcöktető!!!!!!!!!!!!!!!!!
yoko
 
 


Hali!!!

Itthon vagyunk, apunak van internete és szuperül működő gépe!!!Kép Már nem is kell laptop, ez a PC nagyon kafi. Egész más így nézni, olvasni a babanetet. Hihetetlen, mintha nem is ugyanaz a fórum lenneKép
Időm persz nincs, mert mindenk ácsingózik a gépre, de a meglepi bulim tényleg szuper volt. Hihetetlen. Semmit nem sejtettemKép
SerfikémKép, remélem Hanci jobban van. Próbálok írni majd mailt, ha otthon is működnek a dolgok...
KatámKép A 24 állítólag nagyon király. Most megszerzem az első évadot és több barátnak a 2. is megvan. Azt mondják nem tudod abbahagyni ha elkezdedKép
Na megyek lassan.

Yoko ügyben írtam a rendszergazdának.

Pusza

Kép
diane
 
 


köszike, Pussyka, mármint, hogy írtál a gazdinak.
Szóval akkor remélem hamar intézed otthon is a villámgyors adsl-t.Kép

Hanci jobban van?

Kép

Kép
babszy
 
 


Helló!

Délben én is írtam a gazdának, remélem intézkedik!!

A meglepi bulija Diának tényleg kafi volt, szegény pindurkák fáradtak csak le. Remélem azóta kipihenték magukatKép
Bogi, megtaláltátok a telket?
Beszéltem Serfivel, Hannácska jobban van, nincs már lázaKép Hajrá-hajrá! Sok gyógypuszit küldünk!!

Van olyan vírus amitől kihagynak a betűk a billentyűzeten??!Kép Mert nekem most olyan vanKép

Eszti, merre vagy?!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Halló-halló!

Megvagyunk, már nem lázas, egy órája is 36.6 volt, persze kicsit bágyadt szemű, meg nyűgös, de.. Asszem ez kezd igazi hiszti lenni, komolyan, ha nem adunk oda vmit, vagy elvesszük a távirányítót elkezd bőgni, meg tépni a nadrágját....Döbbenet.

Ki egyáltalán Yoko? Minek írkál ide?

Hú, Dia és meddig maradtok otthon? Ráérsz a maillel, megkaptad a pizzás muffin receptet?

Babszy, Balu meggyógyult már? Lefotóztad Judit nénivel? Mármint a koncerten?

Kata, 24 -ről én is ezt hallottam, Enci teljesen kész volt, mert velem vetette fel, de én ugye nem néztem, a videót is csak beállítottam, persze, pont a legutolsó rész legeslegvége maradt leKép!

Edó?

Eszti?

Ancsa?

Kép
seriff
 
 


Lehet Esztiéknek mégse javította meg jól az a kafi kis szerelő a netet?!Kép

Úúú, mégis inkább szorítsak, h kisfiú legyen a pocaklakó?KépKép

Megnéztem ezt a 24-et, baromi drága egy évad, meg kéne nekem is szerezni, ja és a dvd csak feliratos. De azért még a kölcsönzőben is megnézem, hátha.

Megyek fürdetést segédkezni. Este meg a hbo-n a fülke lesz. Már láttam, de nem emlékszem rá, csak arra, h elég jó.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, megtaláltuk a telket,jól navigáltál minket.KépKlassz élőben is, de nekünk ez túl nagy egyelőre.Pszentivánon láttunk egy gyönyörű fekvésű telket, de ott meg nincs csatorna és gáz, ja és venni kell egy dzsippet.Kép

Én a 24-nek a legutolsó részét láttam, izgalmas volt, csak ennyit árulok el.Az egész történet 24 óra történéseit öleli fel, igaz?

Mért is kéne kisfiúnak szorítani?Kép

Serfkó, Balu meggyógyult már, ma már nem is folyt az orra, Judit nénitől meg k... messze voltunk.Nagyon belejött ma a dumába, felismeri és mondja a 0,5,8-at.KépÉs visszamond egy csomó dolgot, azt hiszem ez a folyamat egyre gyorsabb lesz innentől.Kép

Ancsa olyan rég nem jelentkeztél!Minden ok?

Pussykám, gyerekek jól bírták a fárasztó napot? Hazaértetek szerencsésen?

Na megyek altatni, pusza!

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi, mi ez a hülyeség? Tegnap 37. 1 volt a legmagasabb, erre ma reggel 37.6. Megbolondulok.
Dr Bogi?

Bogi, a hiszti miatt írta Kata a fiútKép!

Kata, majd megnézetem a neten a 24-t, vagy megkérdem még tesómékat is hátha Nekik megvan.

NA és egy tegnapi esti kép.
Kép

Kép
seriff
 
 


De édes, Balu teljesen zavarba jött.KépKépKlassz a fogkefe, milyen márka? És micsoda pockó!!

Dr. Bogi most tanácstalan, nem folyik az orra? Dokibá mit mond?

Nem tom, az enyém pöcsös mégis tud hisztizni, nagggyyyon durván.KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Mam fogkefe, Pancit és Zsombit is felszereltük vele a múltkorKép!
Nem folyik semmilye, a fülét tépi, de csak kaja közben, ha megnyomom, nem fáj, legalábbis nem ordít. A torkát nem bírtam megnézni,mert nem nyitotta ki a száját. Dokinál nem voltunk, nem is hívtam, azt hittem,h elmúlt, mivel tegnap már nem volt 37.1-nél több, sőt este is csak 36.6.Nem is akrtam menni, de majd még ma megmérem később....

Kép
seriff
 
 


Serfi, ezt a képet apa kitehetné a rendelőbe is reklámnak!Kép És hát tényleg van ott pocak rendesenKép Ez a sinlac hatása is?? Serfi, a láz hasonló mint nálunk volt, én is elég tanácstalan voltam. Hívtalak is párszorKép Egyébként nem lehet hogy szopizás közben fáj a füle, mert akkor vákum lesz benne a szopás miatt? Csak gondolkodom, és egyébként meg fájni nem fáj, de azért érzi, de nem annyira, hogy sírjon, fogdossa?!

Bogi, jó h Bali meggyógyúlt! Ezek szerint megszerettétek HJ néni új lemezét is? Érdemes megvenni?
A telek valóban elég nagy.

Az idő megint elég szürke, és fos. De már csak egy hónapja van a télnek!!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


csak te puni seriff olyan szar ez a név hogy mindjárt elhányom magam!!!!!
IDIÓTA MINDENKI
Kivéve én!!!
yoko
 
 


Úgy látszik nem intézkedett senki!

Nézd Yoko, bárki vagy is, mi nem kértük, hogy írj ide, nem kell olvasnod a nevemet, ha nem tetszik, és akkor talán hányni sem fogsz! Nem ismerlek, nem gondolom, hogy el kéne magyaráznom,hogy miért ezt a nevet használom. Minek fárasztod Magad azzal, hogy ilyeneket írsz ide? Főleg,ha még idiótának is tartasz minket, miért olvasol?

Kép
seriff
 
 


Serfko, skypoltam neked.

Kép

Kép
babszy
 
 


Egyáltalán nem olvaslak sőt szarok bele hogy mit írkáltok ide SERIFFECSKE!!!!!!!!!!!!!!!
Én a halál tusája vok ugyhogy ne szorakozzon senki velem!!!!
Ja, és nyugodtan dobjatok ki engem, SEGGFEJEK!!!!
yoko
 
 


KépKép
Csajok, mondtam már hogy Bali tegnap 4szer belepisilt a bilijébe? Király!!

Kép

Kép
babszy
 
 


HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
ez tők jó!!!!
HAHAHA....
yoko
 
 


Bog, és hogyan kezdtetek hozzá?
Vmiért nem hallasz a skype-n, én hallottalak, de nem tudom,h akkor hova dugjam be a mikrofont.

Kép
seriff
 
 


Én egyszer hallottalak, néha nem működik Esztivel sem, de a csevegőbe tudsz írni.

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!
Most az első körben utánanéztünk "kedves" Yokónak... Szerintünk is jobb lenne, ha szépen csendben elfelejtené a Babanetet és nem zavarná a beszélgetést... Voltak már ilyen kitartó seggfejek, ha nagyon felbosszantottak minket, lenyomoztattuk őket... Utána már nem vigyorogtak amikor megjelentünk a családjuk, iskolájuk környezetében...
Egyébként meg a legjobb levegőnek nézni ezeket a barmokat, a legbosszantóbb nekik, ha nincs reakció az okoskodásaikra...Kép)
További jó beszélgatést, érezzétek jól magatokat,
apa
apa
 
 


Apa, bár igazad lenne!

Kép
seriff
 
 


Na sziasztok,

hát akkor újra itt! Kép
Épp most ettem vajas-mézes kiflit, nagyon fincsi volt. Az idő továbbra is gány, de nem gond! Kép

Puszi és gyertek Kép Kép
Vendég
 


Apa, köszi!

Esztikém, örülök, h újra itt. Azért én már izgulok érted, ha hosszabb időre eltünsz. Ugye nem baj? Nyugi, nem foglak egyben vagy még? telefonokkal zaklatniKép (max a BogitKép)

Kaptam a Petitől egy gyurma autótKép

Bogi, és hogy történt ez a bilis dolog? Vitted oda, ő meg ráült, és kész, vagy kérdezgetted kell-e pisilni? Nálunk alapban minden kérdésre nem a válasz, de ezzel kapcsolatosan utána sem gondolja meg magát. Ügyesek vagytok, én tudom ám milyen nagy öröm ez!!KépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hanci hogy van? Orvosnál voltatok?

Kép

Kép
tikata
 
 


Hi!
VAgyok ám, csak kicsit el voltam mindenfelé, nem jutottam oda, hogy írjak.
Iván beteg, én még nem, amúgy minden OK.
Megyek ma este jógára. Már várom.

Kata, Peti is oda van az autókért, vagy csak véletlenül gyúrt azt?
anniecoe
 
 


Hát mi tegnap meg dőzsöltünk, elmentünk Pilisszentivánra, ott császkáltunk, pedig hideg volt, de olyan jól esett! Aztán pedig Szentendrén ebédeltünk, fincsi jókai bablevest, meg házi rétest. Kihasználjuk az utolsó alkalmakat....Kép
A héten mozihegyek lesznek (Üvegtigris ugyebár) és a Ráday utcai Vörös oroszlánba is megyünk holnap, teázni.
Na hát mi így. Kép

Serfi, hogy van kislányod?
Kata, bölcsi milyen volt?

Többiek?
Vendég
 


Tényleg, bölcsi milyen volt? Mikortól járatod Petit? Ott is fog aludni?
Bili nagyon egyszerű volt, mert Bali lelkesen próbálta ki magától, előszőr gatyában, aztán persze lehúztam neki.KépSzóval poénból csinálja, egyelőre.De ha nem juttatom eszébe nem mondja magától. Asszem játéknak tekinti, amit pár nap múlva meg fog unni.

Judit néni új lemeze jó, de sok régebbi számot is énekelt.

Serfi, csajod ugye már nem lázas?

Ancsa, Ivánnak gyógyulást, te meg el ne kapd.

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi, csajom nem lázas, sőt tök jól elvan, úgyhogy nyomom Bele a Cebiont, és kész, nem vittem el a dokihoz, mert jól van, nem is meleg, meg koradélután épphogy 36 fokos volt.Kép és minthogy hajnalban másfél órát énekelt, Apa megtiltotta, h 3után az ágyba tegyem, azt mondta, ha menet közben a szőnyegen elalszik, ám legyen, de az ágyban tilosKépKép...

Kata, nem is nem a válasz, hanem "persze" Kép!

És Iván még rá is tesz amolyan ffilapáttal a betegségre? Viccet félretéve, jobbulást Neki!

Kép
seriff
 
 


Még gyors bekukk jóga előtt!
Rá szokott tenni egy lapáttal, de most kivételesen hősiesen dolgozott végig a múlt héten, mert nem lehetett eljönnie betegszabira valami prezi miatt. Már javulófélben van, köszi mindenkinek!
Dehát a férfiak egyformákKép

Alszik mán a csajod a szőnyegen?
anniecoe
 
 


Jóest!

Ancsa, jobbulást az uradnakKép Neked meg jó jógázást! Én is voltam ma, kicsit gyengus volt. Ancsa, nálatok is van relaxáció az óra végén, vagy ez csak a lightos kismamáknak van? Mert sajna én még nem voltam rendes jógán, arra nem jutottam még el.

Serfi, ilyenre sose "persze" a válaszKép Én nem értem, délután nem aludhat a kicsi, mert akkor éjjel nem alszik? Ezt egy esetből vonta le?

Enyém uram meg elvágta ma este a kezét, és persze én voltam a hibásKép SzörnyűKép (nem is voltam a konyhában). Kicsit rosszul esett.

Előbbi párbeszéd Petivel:
-Anya, nézd kaki!
- Honnan vetted?
-Ott-és mutat az orrába. KépKép

És ezek a mocskok áttették a Grace klinikát szerdára, a született feleségekkel egy időpontba.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hellósztok,

most van Csányi S. a Mokkában. Ami jó, az jó! Kép Kép
Serfi, hogy sikerült az éjszakátok? Bogiék?
Még nem is mondtam, hogy tegnap megint voltunk CTG-n, vannak jóslóim, meg amúgy minden rendben, szóval izgi nagyon. Tegnap ismét telt ház volt a szülőszobán, éjszaka 5 baba született, és én is egy vajúdóval voltam CTG-n egy szobában, meglehetősen érdekes volt, ahogy beszélgettünk....néha abbahagyta a beszélgetést, ilyenkor jöttek a fájásai......átéltem én is nagyon, szerintem vele együtt "fintorogtam"....Kép
Uram ma vizsgázik, ettől egész reggel őt kellett darabjaiból összeszedni, hogy el is tudjon menni, nagyon rossz alkat vizsga szempontjából.

Puszi, szép napot nektek!

Eszti
Vendég
 


Láttam, láttam, én is pont most akartam írni, hogy nagyorrú Csányi barátunk továbbra is rokonszenves.Kép

Kata, azt hiszem súlyosbodó sorozat függőségben szenvedünk.KépKép Neked tetszik ez a Grace klinika, elég gyenge a történet, nem? Én továbbra is kitartok a Twin Peaks mellett.Kép

Serfkó, csajszid?

Andris fél 1-re ért haza éjjel, autópálya szerződéseket csináltak, amire 1,5 napjuk van, hahahaha, ennyit a milliárdok sorsáról.

Nem akar valaki meglátogatni minket? Unatkozunk ebben a fos időben. Annnyyyira unom a telet!!!!!!!!!!

esztikém, urad biztos átmegy, gyártottál megint puskát?

Kata, még jó, hogy csak az orrából szedte ki a kakit.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Boguskám, én csütörtökön tuti kiugrok, a héten még vezetek. Jövő héttől már meg van tiltva uram által.
Á, most nincs puska, szóbeli.....Kép
ÚÚ, ez a fél egy nem hangzik valami jól, gondolom most zombiként kering a folyosón.
Ennyi sorozatfüggőség kell. Én azt várom, hogy megint elkezdik vetíteni a szenttropét....hihi Kép

Csoki
Vendég
 


Jó reggelt!
Cincogok, mert nincs főnök...Kép

Kata, van a jóga végén relaxáció, kb. 15 perces. Villany lekapcs, és lazítás. Persze szövegre és zenére.Megvan az üteme, és a mikéntje. Néha esküszöm elszundítokKép

Bogi, mi lenne, ha én elmennék hozzátok, te meg küldesz ide valakit a munkámat megcsinálni? Megegyeztünk?

Én alig nézek sorozatokat, talán csak egyet, a Szül.feleségeket. A Grace kl.-ból egyet sem láttam, és a Twin P.-ből sem. Ez a klinikás nem a Vészhelyzet koppintása?

CSányinak nem baj, hogy nagy az orra...Képattól még cuki falat!

Pusz!
anniecoe
 
 


Én meg jól lemaradtam CsányirólKép Nálunk a Csibefutam megy....

Grace klinika vasaláshoz pont jóKép

A bölcsibe telt ház van, nem veszik fel a Petyust. De találtunk egy játszóházat, ami pont úgy működik, mint egy játszócsoportos bölcsi. De ez kicsit drágább, mivel nem állami. Megyünk ma is. Pénteken ott voltunk 11-13-ig. Kapott ebédet is, amit szépen evett. És összességében nagyon dicsérték a Petit, ügyes gyerek volt. Én majdnem végig az előtérben ücsörögtem, ő szépen játszott bent, csak néha jött ki hozzám, hozott nekem ezt-aztKép Az ebédnél meg bent sem voltam,(nem lehetett bemennem) teljesen nélkülem zajlott. Szépen evett, nem hiányolt. Hát így állunkKép

Eszti, izgi. Szerintem sokkal rosszabb mást vajúdni látni, mint átélni. Petinek megy a drukk!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Szuper éjszaka volt, komolyan, kettőkor ébredt fel Hannácska először, kajcsi, aztán szundi, aztán 5kor is uez, majd fél 8kor. És teljesen jól van, így ma sem mentünk dokihoz.

Láttam Csányit, én kitartok Darcy, és McC. mellett.Kép

Graceklinikát még nem láttam egyet sem, na persze, mert pont cicitime-ban van.

Eszti, remélem Peti már végzett is, és sikerült Neki!Kép Én is voltam utolsó reggelemen ctg-n, vsz én is fintorogtam, mert úgy fájt, h .....

Kép
seriff
 
 


Kata, Peti nagyon ügyes és milyen nagy már, hogy így elvan a többi gyerekkel. És együtt játszottak vagy mindenki a maga játékával? Nem is hallottam még ilyen játszóházról, hogy ebédet is adnak. Klassz.
Én egyelőre nem gondolkodok bölcsiben, de lehet, hogy majd muszáj lesz, mert Balázs nagyon szeret társaságban lenni, teljesen odavan az unokatesóm és a sogórnőm gyerekeiért. Inkább a nagyobb gyerekek érdeklik, saját korosztálya még nem igazán.Szóval majd meglátjuk.

gyerkőcöt előbb leraktam szopi nélkül szunyálni.(várom a dícséreteket.Kép)

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogi nagyon ügyes vagy.Kép
Én is leraktam az előbb szunyálni, de nem jött össze, még mindig itt sertepertélKép Once more....

Kép

Kép
tikata
 
 


Bogi, nagyon ügyes vagy!Kép Már nevelés van?

Ám tegnap, ha álmos lett volna az én kicsikém, persze, h elaltattam volna, 3 óra ide-vagy oda. Ma engedélyt kaptunk 4-ig. De mivel 11-13 ig aludt, hát nem vszKép.

Kata, és vhogy ki tud már mászni az ágyából Petya, vagy ez nem olyan ágy,aminek kivehető 2-3 rácsa?

Kép
seriff
 
 


Szerintem max fejjel kiesni tud. Rács nem kivehető. Ezt a pár hónapot már csak kibírja benne, sőt én nem is tudom hogy lesz utána?! Simán nem fog ilyenkor magától bentmaradni az ágyában szerintem. Lehet kell szereznünk mégegy kiságyat??!

Kép

Kép
tikata
 
 


Be ne köpjetek a férjemnek, de bizony 4kor aludt elKépKép!

Sztem akkor se rácsos ágyat vegyetek már NekiKép, lehet,h kimászik majdKép....

Kép
seriff
 
 


Húúú, Serif,4-kor??, hogy merészelte ezt tenni???KépKép

Kata, lehet ilyen legurulásgátlós ágyakat kapni, amit később leszerelhetsz.

Kép

Kép
babszy
 
 


Durva, de majdnem 3/4 6 -ig nyomta....
Én lasagne-t vacsizok és Ti?

Kép
seriff
 
 


Én barackos túrót, made by me.
Vendég
 


Én boci sajtkrémes fokhagymás pirítóst kakaóval vacsiztam egy fél órája.

Igen, leesésgátlós kiságyon gondolkoztunk, csak hát arról le tud mászni, a szobából meg kijönni. Ami az én fő problémámKép

Akkor Hannácska ma jó aludtKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hahó!

Ma még senki? Mi történt? Mindenki így jóllakott???? Kép
anniecoe
 
 


Én is ezt kérdezném. Nagy a pangás, csajszik!

Holnap reggeli után megyünk haza Szolnokra, uracskám tesómmal megy sielni a Kékesre. Pénteken meg megyünk Pestre uh-ra, gyerkőcre meg nagyapja vigyáz otthon. Szombaton farsangi buliba megyünk Pestre (akikkel szilvesztereztünk, az a banda), vasárnap meg veszprémbe megyünk kisunokatesót nézni (aki jan1-én született). Ez lesz a programunkKép Elég sűrű, lesz mit pihenni a jövőhéten!
Petit szombaton jó lenne beöltöztetni valaminek. De minek!? Ajjaj, úgy érzem ez az elkövetkező tíz év állandó kérdése leszKépKép

Esztikém, kis Bence igencsak februári gyerek lesz!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: