Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Már megint egy körkérdéssel nyaggatlak benneteketKép

Viki kezdi kinőni a hordozóját és szeretnénk neki venni autósülést 9-18 kg-ig,de milyen márkájút ajánlotok,nektek milyen van?

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Bocs, én se tudok írni, nekünk jó a szerda 10 óra. (úgyis késünk, mint mindig Kép )

RITA gyertek Ti is, hogy legyenek nagyobbak is, Gergő, Bálint, Ati tudjanak játszani.

SZiasztok

KépKép
renáta29
 
 


Az előbb írtam, meg is jelent, most mégsincs....


ÉN sem tudok válaszolni, csak a talira reagálok.
Nekünk is jó a szerda 10.(mi úgyis késni fogunk, mint mindig Kép )

Rita, gyertek Ti is, hogy Ati, Bálint, Gergő tudjanak játszani!

Edit, de jó, hogy Ti is jöttök, olyan kíváncsi vagyok az ikrekre.

Sziasztok
Rena

KépKép
renáta29
 
 

 
 

Na, most meg kettő lett. Annyira sietek... Bocs

KépKép
renáta29
 
 


Szia Erika!Nekünk Chicco gyerekülésünk van,Dorka 4 hónapos kora óta utazik benne és úgy látom,hogy kényelmesen.Én nagyon sokat viszem őt autóban,így az volt a legfontosabb,hogy kényelmes és biztonságos legyen.És hogy jól belehessen kötni a kocsiba(mások az ülések,pl.anyu autójába nem is tudjuk berekni,mert 90 fokban ül olyankor)Mi a Móciban vettük,sokféle ülésük van.Szia
vnora
 
 


Sziasztok!

Mit csináljak nektek a babatalira?
Gesztenyetorta,joghurttorta vagy gyümölcstorta legyen?

A címünk:Bánhidai ltp.110.2/9.
Kaputelefonra Éder Albert van kiírva,a kaputelefont csak kicsit kell megnyomni,liftben pedig a 3-as gombot kell megnyomni.
Liftből kilépve jobbra lesz az ajtónk,világos fa lambériás,de a nevünk rajta van úgyis.

Az útvonal,aki autóval jön:
A bánhidai Plusnál kell befordulni és utána balra,majd tovább egyenesen és már látni is a tömbünket/rózsaszín 10 emeletes/ a máltai játszótérrel szemben van.
Ha a másik irányból jön valaki akkor a kórház fele kell bekanyarodni balra,az első kerszteződésnél jobbra,tovább egyenesen az út végén lesz egy lottózó és azzal szemben van a tömbünk.
Két tömb van egymás mellett109-es és 110-es/,a mi bejáratunk a felnőtt orvosi rendelő mellett van.
Ha valaki busszal jön,akkor a Hungária Biztosítónál érdemes leszállni,onnan a Plus előtt elmenni/a Plus mellett van egy hosszú 10-es/,a Plus sarkánál már lehet látni a rózsaszín tömbünket.

Remélem elég jól leírtam,ha mégsem találna ide valaki,akkor megadom a tel.számomat:06-20-4635276

Edit
ti kocsival jöttök?Majd segítünk felhozni a fiúkat,gondolom egyszerre nem fog sikerülni.

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Nóri
köszi az autósülés tapasztalatot,mi is Chicco-t néztünk a Móciban.

Reni
köszi a visszajelzést,semmi gond ha nem lesztek pontosakKép

MELINDA,RITA UGYE TI IS ELJÖTTÖK?
Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok csajok!

Szia Nóri! Üdv itt nálunk! Kép

Erika!
Eddig úgy néz ki, hogy szerda 10 nekünk is jó, bár nem tudom pontosan kiszámolni a busz miatt, hogy mikor fogunk odaérni. De előfordulhat, hogy egy picit később.
A gyereküléssel kapcsolatban. Nekünk olyan van, amit Gábor Némertországban vett. Nem valami komoly márka, de nagyon jól néz ki, Gergőnek elég kényelmes, és ami nekem nagyon tetszik benne, az az, hogy le lehet cipzárazni a huzatát, és így mosható. Ja, és még nagyon könnyű is. Kép

Rita!
Mi is nagyon ürölnénk, ha jönnétek, így Gergőnek Bálinton kívül is lenne játszópajtása.

Bocsi, csajok, de most nincs ám sok időm. Fiúk elmentek kocsival a buszvégre, Gábor leadja a bevételt, utána nekem készülődnöm kell, mert ma megyek a fodrászhoz. Már alig várom. Szeretnék v.mi jó kis frizurát, de ki tudja, mi lesz belőle. Kép

Lola!
Nem leszek tőletek messze. A Zöld-szalon mögött van a fodrászat. Kép

Hugi!
Te hogy oldod meg ezt az aerobikos dolgot? Addig ki van a lánykáddal? Én is szívesen mennék ilyesmi helyekre, és rám is férne Kép (ráadásul nincs is messze a Kanári tőlünk), de nincs kire hagynom Gergőt.

Most megyek, meg akarom még nézi a Vertes Volan honlapján, hogy mikor jön v.mi buszom.

Ui.: Erika! Miért is akarsz sütni?

Kellemes napot mindenkinek!

Sziasztok
Melinda
oslany
 
 


Nóri!

Megnéztem az albumotokat, és nagyon szép a kislányod. A cumizós hintában alvós kép eszméletlen aranyos. Kép

Ja, és Lola! Kár, hogy ti nem tudtok eljönni a babatalira. Kép

Na, most már tényleg megyek.
oslany
 
 


Szia Melinda!

Köszi a visszajelzést,nem baj ha késtek egy kicsit.

Csak vendégvárónak gondoltam sütök valami fincsit ami mindenkinek jó.

Szia:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

MEGGY márkájú autósülésről van valakinek tapasztalata?

Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Már megint csak én vagyok aktív,én érek rá írniKép))))))))))))))))

Voltunk méreckedni,Viki 8150 gr és 73 cm/300 gr-ot hízott egy hónap alatt.

Megkérdeztem a védőnőnket,a dózsakerti közösségi házban,ahol a babaklub szokott lenni, a ternmet ki lehet bérelni 1000/óra.

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Szia Erika!Ismeritek egymást személyesen is?(akik ide szoktak írni)Nóri
vnora
 
 


Erika:töltöttem fel egy képet a bátyám ikreiről az albumunkba(dorka88)
vnora
 
 


Sziasztok!

Szia Nóra, én is megnéztem az albumotokat, a hintás kép az nagyon aranyos, be kellene kűldeni valahova.
Válaszolok Erika helyett, van aki személyesen is ismeri egymást, pl. Edittel kolléganők voltunk, Erikával itt ismerkedtünk meg, de nagyon közel lakunk egymáshoz, így sokszor tudunk találkozni.
A többiekkel találkoztunk már a máltai játszótéren, és Cirmikééknél.

Hugi: Sikerült a Te albumodat is megnéznem, Virág is nagyon aranyos, Te meg ahol mosolyogsz, ott szerintem igenis hasonlítasz az esküvős képeidre.

Örülök, hogy ennyien megyünk Erikához, az újakkal is megismerkedünk.
Kár, hogy Loláék nem jönnek. Kép

Erika:
Mi Bálintnak Brevi Grand Pix gyerekülést vettünk, nem ajánlom, nagyon nehéz, és picit szűk is. Úgy nézzétek a boltban, hgoy a gyereknek bundazsákban is bele kell férni, szerintem jobbak azok, amik 9-36 kilóig vannak. A miénk 0-18-ig. De nálunk most úgyis megörökli Benedek, Bálintnak meg kaptunk egy rokontól.

Aranyos vagy, hogy sütsz, a többiek biztos esznek majd, én most nem, mert elkezdtem fogyni, és már nem rontom el. Annyira örülök.

Melinda:
Olvastam, amit a házról írtál, irigyellek, biztos szép lesz, szépek a színek. A konyhában csak meg tudtok egyezni! Keresni kell valami köztest.

Remka:
Mi van Veletek? Biztos sok dolgod van, nálunk is rendetlenség van, ebédet megint rendelni fogjuk, nagyon rossz ez így. Főleg, hogy tél van.

Én kozmetikushoz megyek ma, addig még főznöm kell, úgyhogy elköszönök.

Sziasztok.

KépKép
renáta29
 
 


Erika:
Még annyi, hogy szerintem nem sok az 1000 Ft. Főleg, ha ennyien osztoznánk rajta. 2-2.5 órát lehet számolni, az 2-300 forint egy főre.

KépKép
renáta29
 
 


Szia Melinda!Köszi a dicséretet,Dorka kicsinek órákig ugrált a hintában,jól meg is erősödtek a lábai.Sokan mondták,hogy későn fog elindulni,mert nem fogja elbírni a lába,de 10 hónapos kora óta megy.Szerintem ez miatt.Szia
vnora
 
 


Neked is köszi Reni,majd ha adódik alkalom,beküldöm a képet valahova.szia
vnora
 
 


Sziasztok!

Nóri
köszi,hogy tettél fel képeket az ikrekről,édesek így együtt Dorkával.
Hogy hívják őket?Mennyivel születtek?Volt valami gond,hogy ennyivel előbb születtek?

Reni
köszi az infót ülés ügyben,majd kipróbáljuk jól felöltöztetve is az ülést,szeretném,ha kényelmes lenne.
Szerintem is jó a terembérlet ára,többre számítottam.
Már nagyon várjuk a szerdát,úgyis ritkán jön hozzánk vendégKép(
A lépcsőházbelieknél mindenhol betegek a gyerekek,így nem tudunk velük találkozniKép

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Szia Reni!

Elfelejtettem mondni,hogy egyik közös ismerősünk kisfiáról is van album itta babaneten:Domán baba 6 hónapos címmel.

Felhívtad vagy voltál a Zita kozmetikusnál Dózsakertben akit ajánlottam?
Szia:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Nóra, az Ági babójának már a terhesség alatt kiderült, hogy az egyik veséje nem megfelelően működik. Sokáig bizonytalanságban volt, hogy egyáltalán működik-e és mi lesz, ha megszületik. Szóval ezt a veséjét kellett megoperálni.
De én nem szeretek másról beszélni, mégha nem is biztos hogy a háta mögött. Szóval jó lenne Ági, ha jönnél és mesélnél nekünk! Légysziiii... Kép

Lányok, tök arik vagytok, hogy hiányoltok a jövő heti babataliról, tök jól esett. Nagyon sajnálom az újak miatt és persze az ikrekre már én is nagyon kíváncsi lennék élőben, mert nagyon édik képen! Sok-sok fotót csináljatok ám, jóóóó????

Erika, látod most többet hízott Viki! Végül is amiket leírtál, hogy miket szokott enni, biztos ízlik neki, finik lehetnek!

Nóra, én pl. Cirmikével egy évfolyamba jártam általánosba, de ez csak itt derült ki egy fotó kapcsán, a többiekkel (Editen és az esztergomi Remkán, meg rajtatok újakon-Hugi+Te rajtad kívül) találkoztam tavaly a Máltai játszón, meg most Cirmikééknél (de ott sem volt midnenki ott!)

Erika, autósülés téma: Nekünk is v.mi német van, nem jut eszembe a neve: 18 kg-ig jó! Kényelmes és dönthető még 2-3 fokozatban, menet közben is.Ne csak azt nézdd, hogy maga az ülés kényelmes legyen, hanem hogy az öv, ami az ülésben van, elég hosszú legyen. Mert sok 0-18 kg-osnál nem az ülést, hanem az övet növik ki télen, mikor sok ruha van rajtuk. A 9-36 kg-osakkal szerintem az a gond, hogy azoknak nem dönthető az ülésük! Van olyan 2 éves, aki 17 kg (mint bátyámék kislánya), így kinőtte már a 18 kg-st, de pl. Soma még simán belefér és ha így hízik még 2-3 évig biztos jó lesz, utána mi is 36 kg-st veszünk!
Érdemes körülnézni itt a neten, mi 2 éve a babaszobán vettük 7.500-ért és meg tudtam beszélni az eladóval, hogy mikor ment Pestről Győrbe, megállt itt Tb-án (100-as útnál taliztunk), ott meg tudtam nézni a saját szememmel és így vettem meg! Szerintem ezt nem tudja még 2-3 gyerek sem "elhasználni". Amúgy a legbiztonságosabb a Römer King, de bazi drága, 50 felett van, annyiért biztos nem vennék! A lényeg, hogy az az az E.... mittudomén mi bele legyen írva! A fennt említett márkát nem ismerem, írdd be keresőbe, mit ad ki rá? Nem próbáltad? Ja és a 9-36 kg-ost már csak az autó biztonsági övével kell bekötni, míg a 18-ast is-is. De ezt biztos tudod... Kép

lola77
 
 


Szia Lola!

Köszi a részletes tájékoztatást és tanácsokat autóülés ügyben.

Lesz bőven kép,tudod,hogy én imádok fotózniKép))))

Megkérnék mindenkit arra,hogy hozzatok magatokkal pár játékot,főleg a nagyobbak,mert Viki korabeli játékaink ugye vannak,de a nagyobbaknak nem tudok adniKép

Szia:Erika

cseriviola
 
 


http://www.babaszoba.hu/services/smallad?cid=7;t=2;p=2;k=

Ezt találtam most!

lola77
 
 


Erika, term. neked! Meg ezt:

http://www.babaszoba.hu/services/smallad?cid=7;t=2;p=3;k=

lola77
 
 


Na jól van, most látom, hogy nem azt hozza be közvetlenül! Szóval a bébihordozók 3-4. oldalán vannak!

lola77
 
 


01.24-én Szab ka által felrakott Philippo jól néz ki, 8000-et megér! Ha gondolod méresdd le a max. hosszát a belső övnek. És én is lemérem a miénket, ami tényleg jó hosszúra állítható! És akkor tudsz viszonyítani!

lola77
 
 


Sziasztok,

Szinte mindent bepakoltam a táskákba!
Remélem nem hagyunk itthon semmi fontosat!
Ígérem csinálok majd fotókat.
Részemről örülök, ha egyátalán lécre tudok állni majd a sok babázás mellett. Rékának gyakran támad kedve cicizni csak úgy... szerintem szomjas, nem fogad el semmi más folyadékot (vagy csak nagyon ritkán) a pépet sűrűn szereti és gyümölcspürit eszik még. Ha hazajöttünk kezdjük 5 hónaposan a főziket majd.

Erika,
Babaülés: van isofix? Nálunk a családban már van mindenki autójában és nagyon egyszerű lenne átpattintani az ülést, de annó még nem olyan vettünk (römer quickfix van és jó lenne helyette az isofix), egyébként meg vagyunk elégedve vele.

Már megint mennem kell, de majd jelentkezem.
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Erika!
Mi a szempont az autósülés választásnál?És mennyit szántok rá? Szerintem is lehet használtan is szuper jót venni.
Egyébként 9-36kilósban is van olyan,ami saját biztonsági öves (Pierre Cardin),bár a háttámlája nem dönthető.Tehát csak akkor jó,ha stabilan ül.
Az isofix egy nagyon jó dolog,csak ahhoz megfelelő autó kell és sajnos nagyon drágák az isofixes ülések.
Phillippot most láttam előben,nálunk már az Olinak éppen jó lenne.Szóval nem túl nagy.De van belőle 9-36-os is,babashop.hu-n,új 19.980-ért.
Szerintem érdemes a 9-36-ost keresni,sokáig használható!
Meggyt interneten láttam,jónak tűnik.
Igen,autóval megyünk.A férjem visz,én nem tudok vezetni.Õ segít majd felcipelni a fiúkat.Úgyhogy ehhez,köszönöm,de nem lesz szükség a segítségetekre!Inkább majd vetkőzés-öltözéshez kérnék egy kis segítséget,ha lesz valakinek szabad keze!

Cirmike!
Jó utazást és pihenj minél többet!!!Képeket várjuk!

Pár friss kép a fiúkról,aztán elteszem magam holnapra:

Olivér:
Kép

Marci:
Kép

Beni:
Kép

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Gondoltam adok egy kis életjelet magunkról..
Azért nem irtam mostanában, mert visszaolvasni nem volt időm, és úgy nem nagyon szeretek irni sem.
Sajnos most sincs időm elolvasni a hozzászólásokat, mert szokás szerint megin nem egyszerre alszanak a fiúk és nem tudom, hogy Márk mennyi ideig lesz el a bébitornáztató alatt.
Sajnos mindannyian lebetegedtünk, az egész család köhög és náthás. A fiúk lázasak is voltak egy-két napig, most már szerencsére kicsit jobban vannak. Éjjelente alig aludtam valamit, mert félóránként keltem vagy a Márkhoz vagy a Martinhoz. Kép Még mindig elég nyűgösek napközben, de hát nem is csodálom.

Gondolkodtam azon, hogy kéne csinálni egy vendégkönyvet a neten (pl. a gportálon), ahová mindenki feltehetné a nevét, gyerekek születési idejét, egy két képet, stb. Azért lenne jó, mert szerencsére már olyan sokan vagyunk, hogy én már nem mindig tudom követni a gyerekek korát, és olyan nehéz visszakeresni, ha pl. kihagytam az újak bemutatkozó hozzászólását.
Vagy csak én vagyok igy ezzel?

Na, eddig tartott a játék, Márk már itt is van a kezemben. Kép

Megyek is, mert kicsit nyöszörög és nem szereteném, ha felébresztené Martint.

Réka
remka
 
 


sziasztok

csak egy kis gyors bejelentkezés

sajna nálunk most mindkét gyerkőc beteg,tüsszősmandulagyulladásuk(ha igy kell irni)van.ugyhogy sajna a babatalit most ki kell hagynunk.de február vége március eleje,ha nem jön semmi közbe akkor nálunk lehetne.persze ha nem dolgozom még addig.

Nóri és Hugi üdv közöttünk.mi környén lakunk két gyermekem van Hanna augusztusban lesz 6éves,Attila áprilisban lesz 3 éves.sajna én most ritkán tudok jönni mert nemrég költöztünk és még nincs netübk.

csajok érezzétek jol magatokat,legközelebb remélem nekünk is összejön

sziasztok

Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Sziasztok!

Remka:
Jobbulást a gyerekeknek, és Nektek is. Nálunk is legtöbbször váltott alvás van. Kép Most is Benedek alszik, Bálinttal rajzoltunk, most kicsit egyedül szinez.
Jó ötlet a táblázat, csak én nem tudom, hogy kell megcsinálni.

Rita:
Nektek is jobbulást, kár, hogy nem jöttök.

Edit:
Ezek olyan kis rosszcsont képek! Neked 3 felé kell már figyelned, melyik, merre megy a lakásban! Nálunk is kell újból mindenhova vakdugó, mert Benedek a konnektorokat, vezetékeket szereti.

Erika:
A kozmetikus, akit ajánlottál, most éppen siel. Nekem meg most sürgős volt a gyanta, úgyis az arckezelés a fontosabb, addig meg hazajön a Zita.

Cirmike:
Nem tudom, hogy még benézel-e, de ha van időd, nézelődj Ausztriában a bébiételeknél, mert a sógornőm olyanokat szokott hozni, amik itthon nincsenek. Pl. natúr csirke- és pulykahús. Hippes. Meg sokféle. Nagyobb kint a választék. Nekem sajnos kevés időm van Benedeknek főzni.
Jó pihenést!


Benedek fel is ébredt, még egy órát sem aludt.

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!Erika:az ikrek neve:Alex-Roland.A 26.héten születtek meg,670-830grammal.(ha jól emlékszem).4 hónapot voltak kórházban,de már minden rendben van,szép nagy fiúk.
Most láttunk a Tescóban ülést,8500 forintra van leárazva,elég kényelmesnek tűnik,36 kg-ig való.Megéri megnézni.A Kismamás bababörze dugig lesz új/használt üléssel,csak az áprilisban lesz.sziasztok
vnora
 
 


Sziasztok!

Lilla, a múltkor elfelejtettem írni,hogy gyertek nyugodtan. Várlak benneteket. Reméljük hamar jó idő lesz.

Most hétfőre is kérek izgulást, ugyanaz a helyzet mint mulkor, most nem volt semmi, csak megbeszélés, tolódott a dolog egy héttel.

Ja, meg ha valaki tud valamit olyan dologról, hogy mi az ha valakinek ciszta van a tüdejében, lécccci írjon nekem mélt nagyon fontos. Minden infó érdekel.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Lehet csatlakozni hozzátok?
Angi vgayok van egy 4 hónapos kisgengszter fiacskám Lackó. Bánhidai ltp-n lakunk.

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Lola
köszi a Philippo autósülést amit ajánlottál én is láttam a hírdetést,de láttam azt élőben és szinte alig van kipárnázva.
A hordozónk is ilyen márkájú de Viki nem igazán szereti,hosszú úton nyűgös,mert kényelmetlen.

Edit
nagyon édesek a fiúk,már nagyon várom a szerdát,hogy megismerhesselek benneteket és az újakat akiket még nem láttam.
Persze,hogy segítünk a fiúk levetkőztetésében.
Férjed addig elmegy csavarogni amíg itt lesztek?

Remka
örülök,hogy jelentkeztél,sajnálom,hogy betegek vagytokKép
jobbulást kívánunk az egész családnak!
Jó ötlet a vendégkönyv,már én is gondolkodtam rajta,csak sajnos nem vagyok annyira profi a számítógéphezKép

Rita
nagyon sajnáljuk,hogy nem tudtok eljönni,nektek is jobbulást kívánunk,gyógyuljatok meg mielőbb!
Nagyon örülnénk neki,ha nálatok is lenne babataliKép
Hanna szeptemberben már suliba megy?

Nóri
szerintem is szép nagy fiúkká cseperedtek az
ikrek.
Mikor lesz a,kismama bababörze?Pesten lesz gondolom,ugye?
Köszi,megnézzük a Tescóban is az ülést.

Hajni
akkor hétfőn újra szorítunk nektek!
Itt lesz a kivizsgálás Tatabányán?
A családotokban beteg valaki?
Sajna én nem tudok ebben a kérdésben segíteni,de itt a neten ha találok valamit akkor írok.

Angi
üdvözlünk közöttünk,örülünk,hogy ti is csatlakoztál hozzánk.
Erika vagyok,van egy kislányom,Viktória Lili ő 10 hónapos,és mi is itt lakunk a Bánhidai ltp-en a 110-es lépcsőházban.
Ti melyikben laktok?
A Reniék is itt laknak ezen a lakótelepen.
Titeket is szívesen látunk szerdán 10-től tartandó babatalálkozónkon nálunk.
Ha egy kicsit visszaolvasol akkor ott megtalálod ennek a leírását.
Van albumotok?
Írjál légyszí egy kicsit bővebben magatokról!
Mikor született,kinél és mennyivel a kisfiad?
Te hány éves vagy?Férjnél vagy?
Most mekkora a Lackó/kg és cm?/?
Mi a foglalkozásod?Hol dolgoztál szülés elött?

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Szia Angi!

Boldog névnapot kívánunk!
Kép

Szia:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Hugi
Hogy vagytok,Virág gyógyulgat?Mi is a baja?

Angi
bocs,ha esetleg nem most tartod a névnapodat.

Remka
az albumhoz milyen adatokra lesz szükség?
/gyerek neve,szül.ideje,szül.súly és cm,hol született,testvérek neve/?
Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem voltam, nem tudtam Virág miatt jönni. Vírusos fertőzése van, kapott gyógyszereket, elég ügyesen beveszi. Hólyagos torka, azért nem akar enni, de ma már egészen szépen sikerült ennie. Mivel a láza elmúlt, most Túró Rudi szindróma lépett fel, tiszta piros pötty a lelkem.
Eléggé nyűgös is, azért nem tudok jönni, épp csak arra volt időm, hogy visszaolvassak.

Holnap megpróbálok kicsit tovább maradni, Anginak üdvözlet.

Sziasztok

jobbulást, aki beteg, jó pihenést, aki utazik,

hugodugo
 
 


Sziasztok!Erika,a bababörze április 22-én lesz Pesten.minden évben kétszer van(tavasszal,ősszel)
Üdvözlet mindenkinek!Sziasztok
vnora
 
 


Sziasztok!

Angi!
Én is üdvözöllek!Írj magatokról és ha van,tegyél fel képet is!

Erika!
A férjem azt mondta,ha nem lesz más dolga (bár lehet,hogy megfűzöm,addig ugorjon be a Tescoba),akkor beül a mekibe kávézni meg olvasni.Õ ezzel jutalmazza meg magát!
Én is nagyon várom már,hogy személyesen megismerhesselek benneteket!Szorítsatok,hogy mindegyik fiam így gondolja!
Ja,egyébként a kiskutyámat (Marci) is viszem:küszöb,lábtörlő,papucs veszélyben!!!
Nem gond?

Hugi!
Jobbulást Virágnak!

Réka!
Nektek is jobbulást!Nagyon jó ez a vendégkönyv ötlet!Te megtudod csinálni?

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Szia Angi! Ahogy már Erika írta, mi is itt lakunk a Bánhidai lakótelepen, két kisfiam van, Bálint 3 éves lesz, Benedek 10 hónapos múlt. Lehet, hogy látásból ismerjük egymást.

Hugi! Remélem Virág hamar meggyógyul.

Igazából csak azért ugrottam be, hgoy megkérdezzem, hogy nektek sikerült-e a Rossmanntól képet rendelni. ERIKÁNAK igen, LILLA? Nekem mindig azt írja ki, hogy várakozás a szerverre, aztán meg hogy nem sikerült a feltöltés. 20 darabot már egyszer sikerült, de többet nem, és egyszerre lenne jó, mert annyirszor 199 Ft. a transzferköltség. (220 db. lenne)

Edit!
Megjött már a szakácskönyv? Nekem sokat kellett várni az Alexandriára, kétszer rájuk szóltam telefonon, hétfőre megígérték. Náluk a legolcsóbb, úgy tudom, és sok a megrendelés.

Jó hétvégét!

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Szia Edit!

Ez most komoly?Kiskutya?Vagy a kisfiad a Marci viselkedik így?Kép))

Szia:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Nincs itt senki?

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok minden infót leírni ha nem sikerülne szóljatok rám mit hagytam ki.
Turul u. 11-ben lakunk. Nincs albumunk, de megpróbálok valamit felszerkeszteni magunkról Kép
2005. szeptember 16-án szűltem Varjú Jánosnál kisfiam 3170g és 50 cm volt a szülést könnyűnek mondhatom.
Idén leszek 29 éves férjnél vagyok és Lackó az első babynk. Jelenleg (múltheti mérés) 6450g és 65cm
Végzettségem szerint közgazdász vagyok, az Illetékhivatalban dolgoztam.

Cseriviola!
Nem most tartom, de azért nagyon kedves vagy köszönöm Kép

Remélem mindenre válaszoltam.

Szerdai talihoz mit kell vinni?

Angi+LAckó

Kép
Kép
gangi
 
 


Képet elfelejtettem Kép

Hát Õ az én kis gengszterem
Kép

Kép
Kép
gangi
 
 


Teszek fel egy olyan képet is amin én is rajta vagyok. Úgy csináltattuk az Apának karácsonyi ajándékként :D

Kép

Kép
Kép
gangi
 
 


Szia Angi!

Nagyon aranyosak vagytok a képeken!
Köszi a bemutatkozást,szerintem minden kérdésre válaszoltál.

Szerdán pár játékot meg a picurnak enni-innivalót hozzál,más nem kell.

Velem egyidős vagy,én is idén,jún.25-én leszek 29 éves.

Olyan ismerős vagy,nem laktatok Dózsakertben is?Esetleg jártál be a dózsakerti Sparba?
De lehet,hogy csak hasonlítasz valakireKép

Mikor szoktatok lemenni sétálni,nálatok mi a napirend?
Tök unalmas egyedül sétálni,esetleg sétálhatnánk együtt?
A Viki mostanában délelött nem szokott aludni,délután viszont 2-3 órát.
Nálunk változó,hogy mikor megyünk le,általában délelött,de van amikor délután 16-17 órakor.

Szopik a Lackó vagy tápot kap?
Voltatok már babaklubban?
Biztos fogja élvezni a kisfiad a társaságot szerdán,persze te is.

Szia:ERika

cseriviola
 
 


Az új anyukáknak pár közös album címe,amik itt találhatók a babaneten:
-babatali-Tatabánya és környéke
-babanetes babák
-babanetes találkozó jan.3-án

Jó nézegetést,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


KépKépKépKépKépKépKépKépKép

cseriviola
 
 


Erika!

De én vagyok, sőt szoktunk is találkozni az utcán is. Kép

Lackó még szopizik, de sajna nincs annyi tejem ezért pótolnom kell neki.
Babaklubban még nem voltam. Amikor terhes voltam én egy másfajta kismamaklubba jártam az volt a neve, hogy fészekrakó azokkal az anyukákkal a mai napig összejárunk Kép

Jaaaaaaaaaaaa a lényeget meg nem is mondom én júni 28-án leszek 29 éves :DDDDDD

Jó éjt mindenkinek

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?