Új privát üzeneted érkezett!

Serfkó, ha most kezded el, még időben vagy. Minél nagyobb a gyerkőc annál nehezebb lesz. Én először azt hittem fordítva lesz, na mindegy. Nekünk már lehet, hogy késő...Balinál volt már 2 órás éjszakai hiszti is, amikor a cickóról szoktattam le. Ja most csak annyi a gond, hogy azt hiszi, hogy egész éjszaka vele alszom, mert úgy alszik el. Éjszaka felébred, és egyből keres, csak úgy alszik vissza, ha mellé fekszem. Hát ez van.

Bali már jobban van sokkal, remélem így is marad.Kép

Ja, Bali nagyon jól elvolt apukájával, nem is hiányolt egyáltalán.Képa munkahely pedig egyelőre fos, mert rengeteg melója van, a beosztottak se túl barátságosak, de majd belejön.Kép

Pussykám, lehet, hogy a cumi lesz a megoldás.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


ezek még apósom esküvőjén készültek
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Atyaég, mekkora csibész! Ú, én már nagyon várom,h láthassam!

Most a nappali alvással kezdtem,h nem ringattam, nem cicin alszunk el, hát volt egy félórás küzdelem, állandóan felállt az ágyban, sírdogált, megöleltem, vagy 15x biztos eljátszottuk, de nem adtam fel, igaz, potyogott a könnyem, de végül sikerült, közben megy a Halász Juci. Ha ezt megtanulja,jön az éjszaka....
Balinál sírni hagyás lesz?

Annyira édes, a kacsintós kép, az vmi csúcs!Kép

Kép
seriff
 
 

 
 

Serfi, ez a Halász Jucira elalvás nálunk is ment napközben kb egy éven keresztülKép Ügyesek vagytok,egyre könnyebb lesz, de lesznek rosszabb napok is erre készülj, a jobbak után. Egyszerűen van amikor nem akarnak olyan könnyen elaludni. Ez velünk is előfordul, de mi ugy ilyenkor tudunk olvasni, tévézniKép

NA most mennem kell reszemamma-t csinálniKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Bogi, szuper képek! Látom Balikának is nagyon jó áll az ingKép
Lassan megeszi az almát, és próbálkozom letenni aludni. Nekem nem okozna most gondot aludni egy jót.
Holnap reggel megyünk Pestre, vérvételre.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, azt hittem az Austral Open miatt nem írsz, hát mit csinál ez a Federer?
Köszi, remélem menni fog ez az alvás, végül is több,mint 2 órát aludt így d.e.Kép
ResszemammaKép

Kép
seriff
 
 


Szóval ma egy olyan nem alvós fajta napja volt a gyerekemnekKép Kikészített rendesen.

Serfi, néztem én is a meccset, úgy igazán csak a döntő szettet. Ez a Féderer igencsak verhetetlen. De előtte a Hingis meccs is izgis volt, kicsit megszorongatták.

Az alvás meg menni fog, de tényleg lesznek rosszabb napok (mint pl ma nekünk, egyszerűen nem volt hajlandó az ágyában aludni).

Most meg ananászt zabálKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon sajnáljuk, hogy nem tudtunk menniKép
A képek tutikKép A gyerkőcök nagyon édesek!! Peti eszméletlen vagány ebben a koptatott farosbanKép És milyen nagy már! Balázs is nagyon édi, az a kacsintás nem semmi!! Hanna rágja a bútorokat? Hát a fa bútorokon tényleg minden meglátszik. Szóval a karám nagyon jó. A mi nagyszobánkat már én is háborús övezetté nyilvánítottamKép
Hát ez az alvás dolog még nálunk sem az igazi. Serif tényleg most kezd el! Nálunk még mindig cicin alszik. Szerencsére éjjel nem igényli. Ma este viszont nem aludt 2 órát éjjel. Pedig meg kell tanulnia, mert a bölcsiben nem lesz anyaKép

Kata! Akkor Te most oda jársz dokihoz akinél Petit szülted?

Kép
edó75
 
 


Most délután úgy döntött már nem álmos, csak sikítozik, táncol az ágyában, jelét sem mutatja, h előtte a szemét dörzsölte-biztos belement vmiKép!

Edó, mi is sajnáljuk, h nem jöttetek, lécci májust nézd meg Te is, h melyik időpont lenne jó!

Kata, én a nőit nem néztem, pedig be volt kapcsolva.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok,

úúúú, de jók a képek! Kép Mindegyik!
Ma nagyon tevékeny voltam, kitakarítottam, vasaltam és nagyjából összepakoltam a kórházi cuccost. Serfi, mégiscsak egy csomi lett, rájöttem, hogy ezt felesleges ketté szedni. A gyerek cuccát fogom külön kisebb táskába tenni. A legnagyobb helyet a sok betét, pelus, zsepi, víz, mellszívó, stb. foglalja.

Kata, és milyen vérvétel lesz? Ez már AFP ugye? Tényleg, te hol szültél, és most hol fogsz?
Itt fogtok Pesten most is?

Serfi, és Hanna hogy alszik éjjel? Sokszor ébred? Csakhogy tanuljak én is valamit a jövőre vonatkozóan. Kép Nem lehet könnyű sírni hagyni, veled érzek.
Vendég
 


Eszti, hát 3x ébred, 2-4-6kor. Még az éjjeli alvást nem ma kezdjük, de nem nagyon ahgyom ám sírni, mert bemegyek, megnyugtatom, meg simi, meg izé....
Ügyes vagy, h máris kész a cuccod, az enyém a pelenkázó tetején volt, és csak akkor hajnalban dobáltam bele a táskábaKép!

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Most értem haza jógáról!

Naggyon jók a képek, minden gyerek tök vagány, és jól viselkedik.
Mégegyszer köszi Dia (+Bazsa) a meghívást, kellemes délután volt, csak sajna későn értünk oda. De sereghajtóként távoztunk.Kép A két bébiről meg el se hisszük, hogy tudnak rosszul viselkedni!

Kata, remélem, apátok mosott hajat, hát még hazafelé is Petin röhögtem, olyan cukin ismételte az ominózus mondatot. Persze mi meg kacarásztunk rajta,úgyhogy nem hagyta abba.Kép
Tényleg nagyon csini a farmerja. Ebbe menjen csajokat hódítani!

Orsi, csak így tovább! Gondolom, előbb-utóbb eléred a célod, és mindenkinek jobb lesz! A kis asztalrágós csajszinak is kitartás!

Bogi, Bazsi kacsintós képe azért megér egy misét! És örülök, hogy jobban van. Azért jó, hogy legalább te jöttél!Kép

Eszti, te meg óvatosan tevékenykedjél mán, nehogy itt nagyon elfáradj!

Edó, sajna most sem sikerült találkozni...akkor hát továbbra is csak a neten kereszül üdvözöllek.

Remélem, nem hagytam ki senkit!
Jól öltözzetek fel, marha hideg van, és holnapra se reméljük sokkal melegebbet!
Puszi!
anniecoe
 
 


Sziasztok,

basszus, menni akartam ma Minimanóba, erre a -20-at nem bírta az autóm, és nem akar beindulni. Sajnos érzékeny az aksi a hidegre. Az a baj, hogy délután sem lesz sokkal melegebb....Kép
Na, mindegy. Itthon se rossz pihizni, csak úgy elterveztem, hogy veszek még egy-két apróságot. Kép

Serfi, hát ügyesen az alvással. És most mi a taktika?

Kata, na mi volt a vérvételen? Ja, az ananászt mi is imádjuk, hetente egyszer bevágunk egyet ketten, nasiként. Kép

Nézek valami harapnivalót....

Pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa! Remélem legközelebb találkozunk!

Serif! Nekünk a a máj. 13 biztos nem jó, akkor van apósom szülinapja.

Csajok! Ti ilyen zimába kiviszitek a gyerkőcöket?

Kép
edó75
 
 


Hi, ma csak 2x ébredt tündérlány, és délelőtt is cici nélkül aludt el,mint tegnap, kis tiltakozás, simi, sírdogálás-de én ott álltam, átöleltem, kivettem,megnyugtattam,visszatettem, és ezt játszottuk, úgy félóráig. De több,mint 2 órája alszik. Lehet,h átáll a napi 1 alvásra? Almaszósz és pipimell várja, ha felébred.

Edó, én ugyan ki nem viszem ilyen hidegben. Elmentem a boltba, de majd szétfagytam, mellesleg találkoztam, 2 gyermekét hibernáló anyukával... A többi májusi időpont viszont okés?
Mert akkor még az is lehetne, h megkérjük Esztit, h a névnapját a 27-s hétvégén ünnepeljék,ahhoz úgyis közelebb vanKépKépKép!És akkor lehetne 20 vagy 21-én.Hm???

Kata, Davenport nyert vagy H.H? Pont a döntő játszma alatt voltam a boltban. Jó ez a görög Kép!

Kép
seriff
 
 


Serif, jól csinálod az altatást, csak így tovább. én megvárom amíg Bali teljesen meggyógyul, aztán hajrá.

Én is hibernáltam a gyereket ma de., de csak 20 percre, muszáj volt levegőt szívnunk ebben a gyönyörű, ámde igencsak hűs időben.Kép Bali is már vagy 2 órája durmol, hurrá...

Edó, és Peti már a saját szobájában alszik? Éjszaka felébred még? régen láttunk már képet a kis csibészről.

Kata, mikor lesz AFP eredmény? Végül elmentél a genetikai vérvizsgálatra? Azt hol csinálják?

Gyerekek, tudja valaki hogy mikor ér ide a tavasz?Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Hol-hol? Hát itt a nagyszerű kméti kórházban! Na Babszy, ehhez mit szólsz?Kép
Hm, pipimellett én ettem meg, de az almaszósz becsúszott, kis zsemlével kísérve. Fura egy ízlése van ennek a csajnak. Tegnap vacsi után, még falatozott Apával, zsemlét és prágai sonkát...

És, ha Bali meggyógyul akkor hogy lesz? Éjjel nem fogsz bemenni?

Kép
seriff
 
 


Serif! A többi időpont ok!

Bogi! Szerencsére a kiságyában alszik. Volt idő amikor lusta voltam visszavinni az ágyába ha éjjel felébredt, de az már kb. 3-4 hónapja volt. azóta ha éjjel felkel (nem mindig) akkor visszaviszemKép Aztán reggel 5-6 körül szopizik még aztán alszik még egy kicsit.

És itt a mi kis csibészünk:
Kép

Kép
edó75
 
 


Kicsit nagy ez a cipőKép! HuncutkirályfiKép!

Azt hiszem, nagy lelki törést nem okozott az új altatási módszer, mert így ébredt utána Hannácska:Kép

Kép
seriff
 
 


bocs, ciprusi, nem görög

Kép
seriff
 
 


SZIASZTOK!

Két kis mosolygós ördögfióka!!Kép
Serfi, nehogy nekem lelkifurdalj az altatás miatt! Miért okozna neki lelki törést?!KépKép Csak ne add fel!!
A ciprusi teniszezőre gondolsz aki kiütötte Rodickot? Sajna ma nem láttam teniszt, de mingyá utána nézek a mai eredményeknek.

Eszti, igen ott fogok szülni ahol az előzőt, és annál a dokinál. Ezért voltunk ma is a Margitban, mert 2 vérvételt, és a 4 uh-t ott csinálják. Jövő péntekre kaptam uh időpontot, előtte kapom meg a mai vérvétel eredményét. A genetikai vérvételt is megcsináltattuk, itt kecsón, ingyen és bérmentveKép

Ancsa, apánk aznap este mosott hajat, megszagoltatta a Petivel, és megint csak azt mondta: büdösKép Ennyit erről. Vasárnap meg a nyakába akart ülni az apjának, erre apánk sértődve mondta, h nem lehet, mert azt mondtad büdös. Mire Peti bújik az apjához és mondja: apa haja büdös nemKépKép A kis fifikásKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Serfi, Henin nyert.

Kép

Kép
tikata
 
 


Szóval apa haja büdös nem!Kép Ez klassz!Kép

Kata, szóval jövő péntek, reméljük megmutatja a legifjabb Tivadari, hogy milye van.Kép

Serfi, az ilyen éjszakai maratoni üvöltések-veszekedések után én is lelkiismeretfurdalást érzek, de a gyerek mindig hatalmas vigyorral ébred.KépHa hamarabb elvesztettem volna a türelmemet, nem csak 1,5 év után, akkor a gyerekem lehet, hogy jó alvó lenne.Képmindegy, utólag lehet okos az ember.

Edó, ez a kép nagyon huncut, asszem te sem unatkozol otthon.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Kata, a Margitban szülted Petyát? Én is oda járok dokihoz!Legalább kikérdezlek, ha arra kerül a sor!Kép
anniecoe
 
 


Jaja, arra a ciprusira, jó meccs volt nagyon ez a mostani!Nem is tudtam, h Apa haja büdösKép!
Nem -nem nincs lelkifurdalásom, csak azért nem jó, h ott sír a karjaimban, és néz rám a könnyes szemeivelKép! De majd megedződöm! Tegnap meséltem Anyukámnak, h tanulunk, én is, egyedül elaludniKép, azt mondta simogassam be a szemét, nekem is azt kellett anno....

Kata, ez tök izgi, még egy hét és megtudjuk, h csajszi vagy pasi a következő Tivadari, vagyis, h leállhattok-e vagy lesz még harmadik isKép! Mi aznap elutazunk délután, de mindenképp írjál sms-t!

Kép
seriff
 
 


Hahó, van itt vki?

Kép
seriff
 
 


Én vagyok, csak most értem haza mindenféléből...Kép
Hogy aludtatok?
Vendég
 


Szia, vásárolni voltál? Most már aztán tényleg minden megvan?
Köszi, jól aludtunk, vagyis ugyanúgy, csak én vagyok a hülye, mert amikor Hannácska 9kor elalszik, én még fél 11-ig olvastam.....
Délelőtt is uúgy,mint tegnap-tegnapelőtt, de már én nem sírokKép!

Kép
seriff
 
 


Ügyes vagy, és csak így tovább! Kép (mondom ezt én, aztán majd pár hónap múlva én is jövök a dilemmáimmal)
Reggel CTG-n voltunk, meg ilyesmiken, minden ok a babucival, legközelebb hétfőn kell mennem. Épp megszületett egy babuci, amikor odaértünk, háááát, egymásra néztünk Petivel, izgatottan, de azért mosolyogtunk. Kép
Persze, minden megvan már, csak kinéztem egy cuki fejvédőt az ágyikóba, és azt megvettem, nagyon tuti. Majd csinálok képecskét. Kép
Vendég
 


Az kell, én nem hittem,h egy aprócska 2-3 hetes babának kell fejvédő,mert mondom úgyse mászik el odáig, hát tévedtem, nagyon hamar odaevickélt az én gyerekem-nem tudom hogyan,mert nem láttam, csak ott ébredtKép.
Ez volt az első ctg?

Ancsa, azért odajársz mert közel van a mhelyedhez?

Váry Balu meggyógyult már teljesen?

Zuggó-ikrek hogy vannak? Diácska, bár nem beszéltük, de vihettünk volna rucit Pancinak, mert azért van,amit már Hanci kinőtt, de Pancira még jó lehet, és mit tartogassam a következőnek, majd veszünk-túrunk-újakat! Igaz, Kata lányának is még jók lesznek!Kép

Kép
seriff
 
 


Eredetileg varrni szerettem volna, olyat, mint a szőnyeg-takaró, de ugye nincs varrógépem, az a lány, aki segített, ő pedig már megszülte az ikreket, szóval mostanában nem éppen mobilis. De ez is aranyos, van rajta csiga, napocska, maci, pillangó. És zöld-sárga színű. Kép
Ja, ez volt az első. És mától már a 37. hétben vagyok, szóval egy hét múlva már nem lesz koraszülött a gyerekem, azért ez jó érzés. Kép

Többiek hol vagytok???
Vendég
 


Ilyen a fejvédőnk. Szerintem cukker.

Kép

Kép
Vendég
 


Eszti, nagyon édes! Hű, de jó dolga lesz itt Bencének!Kép

Edó, elfelejtettem megköszönni a kávét tegnap! Köszi Kép! Azóta kell magyarázkodnom, h ki az a GusztiKép!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Ideértem végre. Elég nyűgös napunk volt, délelőtt net sem volt.

Eszti, nekem is nagyon tetszik a fejvédő!Kép Ctg-n ébren volt a Bence? Nem kellett ébresztgetni? Egy hét és teljesen meglehet nyugodni, aztán meg a 40. hét végén türelmetlenül várni már a nagy napot! És a kórházban láttátok a frissen született babát, vagy csak hangokat hallottatok? MIkor két ünnep között voltunk a kórházban uh-n, ott toltak el egy pindurkát a bevásárló kocsiban, és olyan jó volt látni, és akkor nagyon vágytam rá. Még a szemem is könnybelábadtKép Hülye hormonokKép Tegnap is gondolkoztam rajta, két vérvétel között, h felmegyek a szülészetre újszülöttet nézegetni. De nem tettem.
Baba-mama szobában leszel?

Serfikém, ügyesek vagytok. Én kénytelen vagyok belátni, a Petinek sétálnia kell alvás előtt, különben képtelenség mostanában letenni aludni. Úgyhogy duplán várom már a plusszokatKép A kislányért meg cuki vagy. Igen még egy hétig lehet reménykedni, aztán ott majd közlik, h anyuka az ott a kis kukija. Együtt megyek egy lánnyal akinek már a harmadik lesz, ők is kislányra hajtanak, mert már van két fiaKép

Ancsa, szíves örömest válaszolok a kérdéseidre, ha arra kerül a sorKép

Este meg ne feledjétek: Született feleségek!!
Ismeri valaki közülletek azt a sorozatot, aminek az a címe, h: 24?

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó reggelt.

Sűrű napom lesz ma, írok, aztán majd este leszek megint.
Kata, Bencus nagyon klasszul viselkedett, mocorgott rendesen. Csak hallottuk a babácskát, ha látjuk is, szerintem tuti pityorgok, mostanában ez nem megy nehezen...Kép
Az Istvánban mindegyik szoba 24 órás rooming-in, még a többágyasban sem viszik el, csak ha mondjuk zuhizni akarsz, és nincs kire hagyni. De remélem, hogy sikerül egyágyasba kerülni. Sajnos nagyon felkapott szülészet most, a bababarátsága miatt (nem adnak pótlást, cumisüveget, csaszi után is azonnal veled lehet stb. stb.) tegnap is az összes szülőszoba foglalt volt, és a múltkor 25 ágyra volt 34 anyuka, szóval eléggé nagy a zsúfoltság.

Te milyenben voltál Petivel?

Csajok, írjatok, hogy sokat kelljen ám este visszaolvasnom. Kép

Eszti
Vendég
 


Sziasztok!

Kata, ez a sorozat, a 24, nem 2004 nyarán ment? Én nem láttam csak tesóm nézte, meg Encinek kellett felvennem, amíg nyaralni volt.

Eszti, hová mész ma? Ne nagyon sűrítsd a napjaidat, inkább pihenj amennyit csak tudsz!Kép

Többiek?

Kép
seriff
 
 


Hello!

Eszti! Kafi a fejvédő!Kép

Serif! Szivesen a kávét! Remélem ízlettKép Guszti Kép Képzeld Petinek kénytelen vagyok mézes sütit sütni, mert amióta elfogyott(kb egy hónapjaKép) azóta mutogatja a dobozt amiben tartottuk. Szóval tegnap be is kevertem a tésztát. Jelenleg nagy dilemma előtt állok: süssek vagy aludjak?

Kép
edó75
 
 


Nem hiszi el, h nincs GusztiKép! és megsütötted a mézest végül? És Peti nappal is cicin alszik el?

Nem szép, h se Bogi, se Kata, se Dia, se Ancsa nem írt ma egy sort se!

Bogi, Balu hogy van? Te a tesód a napokban lép a (K)krisztusi korba, nem?

Kép
seriff
 
 


Serfikém, eltaláltad, éppen ma lépett Krisztusi korba.Kép
Baluka, köszi jól van, csak még folyik az orra. Még jó, hogy van ez az orrszívó porszívó.

Gyerekek, ismer valaki ilyen spéci szűrős porszívót, ami nem engedi ki a végén, amit az elején beszívott(atkák, por, egyebek)?

És ti hogy vagytok?

Az a kávé tényleg guszti volt. Mondtam már, hogy Bali imádja a kávét? Állandóan nyalogatja a kávés kanalat...Kép

Szombaton lehet, hogy megyünk Judit nénire.Kép

Kata ti jól vagytok? Serfkó, ma hogy ment a nappali alvás?

Edó, végül sütöttél vagy aludtál?Kép Én a másodikat javasoltam volna.Kép

Tényleg, akkor március végén van kedvetek hozzánk jönni? Május még olyan messze van.Persze lehet március eleje is, szóval kinek melyik hétvége nem jó?

Serfkó,te akkor hanyadikától leszel Szolnokon?

Hú, de hisztis ma a gyerekem, úgyhogy megye.

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Akkor Boldog Szülinapot Tesódnak!
Ma d.e. csak 20 percig tartott az elalvás, és d.u. meg csak 10 percig. Mi vasárnap, febr. 12-én megyünk haza, és utána leszünk ott.
Porszívó, passz. Mrcius 4-11-ig síelünk...

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Én akartam ám írni, de nem volt a lap alján a négyzet amibe lehetett volnaKép

Bogi, Szaszát Isten éltesse sokáig!Kép Márciusi találka jó, ott legalább tuti ott lesz BaliKép A márc első hétvégéje nekünk sem jó. A többi egyenlőre igen.

Nekünk ma jó és nyugis napunk volt. Peti édes volt nagyon, és annyira édesen karattyol egész napKép De a tegnapot ne is említsükKép

Eszti, te merre jártál ebben a hülye hidegben? Bár szép az idő az igaz. Én is babás szobában voltam a Petivel. 3napig 3 ágyasban, utolsó napra 1 ágyasba keültem.

Jajj, a lakás romokban, mennem kéne kicsit pakolászni, de annyira nincs kedvem, ha meg nem csinálom, akkor meg nem vagyok nyugodtan. Ördögi kör.
Ma este Petivel fürödtem. Olyan cuki voltKép Örült neki nagyon, mikor mondtam neki. Mutatta a vizet: Peti is, anya isKép

NA jószakát (Petit idézve)Kép
puszi

Edó, fincsi lett a mézes? (mert szerintem megsütöttedKép)

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó reggelt!

Tegnap megsütöttem a mézest. Fincsi lett. Peti alig bírta kivárni míg kihült az első sütéstKép Bevallom egy fél órára ledőltem Kép
Peti nappal is cicin alszik el, kivéve amikor a maminál cumival, vagy kint a szabadban cumi nélkül. Én nem tudom mikor hagyja abba a cicizést...?

Kép
edó75
 
 


Edó, ha Téged nem zavar, h cicin alszik el, akkor hagyd, ha igen, akkor meg....Erről Bbaszy tudna mesélniKép!
De volt már, amikor jól ment az alvás, nem?


Kata, honnan jutott eszedbe a 24?És meztelenkedtetek a kádban? Szeret így fürödni Pety? Mikortól szeret így? Mi egyszer próbáltuk, Karácsony körül, de nem nagyon jött beKép.
Na megyek, mert büdi van...
Láttad a meccset tegnap? Baghdatist?

Kép
seriff
 
 


Edó, majd pár év múlva (ha rajta múlik).KépKép

Szóval akkor marad a március 18-19, 25-26, ápr.1-2-ei hétvégék. Várom a voksokat.KépEsztikém, úgy vélem ti távol maradtok még ebben az időpontban.KépHa jó idő lesz (én sem gondolom komolyanKép)akkor ki is mehetünk majd sétálni.

Kata, szóval hárman 1 kádban??Kép

Bali is egyre több szót megpróbál visszamondani, olyan cuki. Ha megkérdezem, hogy mi vagy te Bali? - Bájtá (bitang)!mondja ő.Kép

Serfi, látod egyre könnyebben megy ez az altatás. Én nem is attól félek, hogy nem akar majd Bali cici nélkül elaaludni, hanem, hogy éjszaka ha felébred mindenképpen követel engem. erről gőzöm sincs hogy hogy lehetne leszoktatni.Kép

Gyerekek, valaki okos mondja meg nekem, hogy a gyerekek 2 éves koruk előtt mért nem tudják megtanulni a színeket? Bali rengeteg szót ismer már az anyacsavartól a Marsig, a színeknél azonban megáll a tudomány. Mert fogalmak? De már tudja, hogy kicsi, nagy, azok is fogalmak. Szóval nem értem én ezt.

Kép

Kép
babszy
 
 


Húúú Bogi ez jó kérdés!! Engem is érdekelne. Én azt hittem csak enyém gyerek színvak, de ezek szerint nem erről van szó. Nálunk vagy minden kék, vagy piros vagy zöld, de véletlenül se találja el milyen színűKép De akkor majd eljön ennek is az ideje, mint mindennek. Szerintem majd ha a Bali becsajozik, nem fog téged, éjszakánként hiányolni. Sőőőt!Kép

Serfi, láttam a 2005-ös Emmy díjátadást, ahol ezt is jelölték, illetve a főszereplőjét. És hallottam ez ment nálunk is.

Most mennem, kell megyünk bölcsit nézni!!KépMajd beszámolok utána.
Serfi, most kezdődik a Federer meccs! Hajrá-hajrá!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

mostanáig szar volt a net, a UPC szívatott rendesen, egy nem hozzáértő vette kezelésbe az ügyet, na hát olyan is lett. Azt mondta, hogy hétfőn délelőtt jönnek megnézni, erre MA délután beállított a technikus csávó, hogy akkor rossz a tévé???????? Mondom, nem, rossz az Internet, és hétfőre ígérték. A csávónak azt mondta a hölgyike, hogy mákos a tévékép...... Kép Na jó, itt már muszáj voltam röhögni. De rendi volt a csávó, és megcsinálta a netet, csak a routert és a modemet kellett áramtalanítani. Kép

Jajjjjjj....Kép

Most meg várom az uramat, mert mennénk fogdokihoz, neki tömni, nekem meg átvizsgálni....

Bogus, nekünk a március szerintem még korai, ez persze még függ attól, hogy ténylegesen mikor szülünk. Április eleje már jó lehet szerintem, addigra lehet, hogy 6 hetesek leszünk, az már egész jó (már ha nincs influenza járvány, amire akkor nagy a sansz). Kép De ezt most inkább ne hozzánk alakítsátok, mert mi vagyunk a legbizonytalanabb tényezők. Ha tudunk, megyünk, ha nem, majd Fersi néniéknél. Kép
Vendég
 


Kata, szegény MauresmoKép! Milyen volt a bölcsi? Oda fog járni Pety? Színeket, nem tudom, ha lesz időm, megkeresem vmi okoss könyvben!

Eszti, nem félni a fogorvostól! Mert nem bántanak!Kép

Kép
seriff
 
 


Kata, bizti nem megyünk holnap a városba, Hannácska megint belázasodott, 38.8. De mitől?

Kép
seriff
 
 


csákány!!!!
seriff:jöfireuöfg9eruvgjoijvg98erugiujr
gurigurijporjfovjrfjv pkwuriptwrlmfcélwjdksjvlémrlgkkergoiteogkrtfjbltjgrlgvkrélgvfrjgjlérefvmrejtgoir jelégmrkgvrtjlmf ,kgmfbklrefpoklgvkkj og uojjg joopjt tig euizf7939ö4u8t5it59853897t9u5tgr89uitf984r5tüö59ö4ö9rt54t9ö54t9 85m m u 79998ö998

babszy:Mint a bab!!!KépKépKépKépKép
ufruigvzre8zgöerjgivhfigihhgtrugrt89uguvrehuvgtuhgvtuig9uvrze bj uizt 9i 89 h z 8z io z7f6r7 tz uzg 6tf z8g ioh tf tf gz zf tf u9zh t6r u8z km h t7 io oiuz tz u iu gh h ih zg h7t8hiojtzft6 t8z ujo ju zg 8u hio gtzf ij gz t fzhuigt u hio tztio j ftz gui ggf ztgko jji tz gzuh oj izgt zzu j il
yoko
 
 


Sziasztok Csajok!

Hallom Dia jól meglepődött a meglepi partin.KépMi sajna nem tudtunk elmenni, helyette volt Judit néni a Millenárisban és Csodák Palotája a sogórnőmékkel. Balu nagyon cuki volt, végig csápolta Judit nénit igen komoly arckifejezéssel, feltételezem azért élvezte.Kép

Veletek mizu?

Szegény Hanna! Mitől lehet lázas? Gyógypuszikat küldünk!

Kép

Kép
babszy
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: