Új privát üzeneted érkezett!

Aranyhold
Te mivel kened Matyi arcát a hideg ellen? Már elfelejtettem. S váltani akarok, mert a Gabi krémet elkezdték illatosítani és nem bírom a szagát.
boglarka
 
 


Boglarka, Nivea baby panthenolos HA krém. Corában tuti van.
aranyhold
 
 


Gabriella
Nekem ő a dokim, tavasszal szültem nála. írj mailt a calliope@index.hu címemre, és traccsolhatunk. Kép
A picihez gratula! Kép

Szilvi
Eurocenter vagy StopShop. Elsőnek Stop Shop, aztán ha nincs Sebinek pelus, akkor a másik.
1/2 11-11 felé indulnánk.

Viki
Jobbulást!
Az artikuláció jó látszik! Kép

Hmmc
Nagyon aranyos SÁra! Kép

Sebi rákapott arra, hogy ha nem rá figyelk mikor az ölemben van, akkor odafordítja a fejemet, hogy rá nézzek! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

 
 

Saci!
köszi, nekem csak egy fogkefe kell, ezt azt hiszem megveszem itt egyedül Kép
Enikő a kaját hagyja abba és "rámszól", ha nem figyelek rá

Móni!
a képek már az új házban készültek?
szerintem Sára tudja, hogy ha kinőnek a fogai, akkor vége a "csak a számba teszik és gyorsan lenyelem a papit" időszaknak. Ez pedig egy haspók számára nagy veszteség lenne Kép

Viki!
ti ruhában fürdetitek a gyereket? Kép
még szerensce, hogy ki tudja húzni a "dugóóóót"
szilvamag
 
 


Cas
Akkor mennyivel lógok? Viszem Tücsökzenére.
Szegény Sebi, hogy bírta hazáig? Pedig még föl is akartalak hívni titeket egy kicsit játszani, de a kánon közben elfelejtettem. Kép Na majd legközelebb viszek szórakoztatni valót Sebinek.
boglarka
 
 


Lányok!
akkor jöttök csütörtökön?
Móni! mit mondott a doki? jöttök ti is?
szilvamag
 
 


Boglárka
Összeszámoltam, 7976 volt összesen, abból lejön 15%, így lenne 6779,6, de lógok még 700-zal, szóval 6000 Ft-tal jössz.
Sebi meg azért bömbölt hazáig annyira, mert álmos volt, alig értünk haza be is szunyált, szóval most durmol. Kép Meglepett, mert későn kelt reggel, ilyenkor már csak ebéd után szokott aludni...
Majd legközelebb felmegyünk játszani. Kép

Nikcsi
3699 volt a pelus, -15% az 3144Ft.
Akkor holnap du. megyünk játszani és felvisszük, ha nektek is jó.

Szilvi
Mi valszeg csütörtökön dolgozni megyünk. Kép
Majd legközelebb...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Viki
hányás??? Brrrrr...ne is említsd!

Szerencsére nálunk én szedtem össze valamit, nem a kölök, remélem, hogy nem is fogja elkapni.
Torokfájás, takonykór és köhögés..Kép
Meg van a hányinger is...de az nem ettől.

Úgy hogy ha vannak jó, bevállt ötletek a terhességi hányinger csillapítására akkor azokat megköszönöm.
Igen! nekem kellKép

a betegeknek meg jobbulást!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus!!!!
Gratulaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

Szilvi!
A képek már az új házban készültek.

Ma voltunk a dokinál. Dorina már mehet suliba, Sára még köhög egy kicsit és folyik az orra, szerintem ez már a "nemfertőző" része ennek a virnyának. Erre a hétre nem tudom bevállalni a talit, mert itt vannak a szüleim (végre!!!), de a következő héten mindenkit szerettel várunk.
hmmc
 
 


Ismét egy gyors helyzetjelentés. Lilla továbbra is köhög és folyik az orra (de legalább láza nincs), az Apja is kezd beteg lenni, engem pedig az egy hetes köhögés-torokfájás után tegnap óta a takony is elborított. Alig élek. A legrosszabb, hogy Lilla mellett esélyem sincs feküni, és reggel óta megint folyamatosan üvölt. Azt hiszem erre a hétre is le kell mondanunk minden programot. KépKépKép
myra
 
 


Mucus! Óóóóóriáááási gratulaaaaa neked!!!!! Kép
Hányás ügyben viszont nincs tapasztalatom, nekem Matyival nem voltak ilyen jellegű tüneteim! Kép
Talán a gyömbér csillapítja!

Szilvi! Matyi úgy néz ki náthás, szóval majd kiderül hogy lesz csütörtökre, de elvileg ráérünk.
aranyhold
 
 


Mucus!
jaj de jóóóóó
a hányásra nem tudok ötletet, én csak émelyegtem, azon a mélyhűtött gyümik segítettek
szilvamag
 
 


Mucus: gratulálok Kép Hányásra nincs tippem, pedig ennyi idő alatt már lehetne, de most már kibírom a végéig Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Mucus
Nagy nagy gratula innen is!!! Mesélj! Mikorra várható? Mikor derült ki? Részleteket!!! Kép
Ja, és én is csak émelyegtem, de ha nem ette semmi cukrosat, akkor nem volt gond.

Myra
Akkor megint nem jöttök tücsökzenére sem? Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Köszi lányokKép
igazából még nem hánytam, csak az inger kerülget, veszettül émelygek meg nagyon rossz a gyomrom.
A homeós bogyóból már kétfélét kipróbáltam...olyan semmilyen eredménnyelKép
Akkor most jöhet a fagyasztott gyümi..Kép

Cas
Mikor derült ki? hááát, a Mikulás hoztaKép
Most 12 hetes...és augusztusra várjuk.
Pont mint az elsőt, és pont akkorraKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Mucus
Na végre, már nagyon vártuk. Kép Gratulálok. Én is fagyasztott eperről halottam, hogy jó.
De úgy tűnik, Corynak sem vált be. Kép Nincs más hátra, mint a visszaszámlálás. Kép

Szilvi
Én nem tudom még a csütörtökömet, lehet, hogy be kell mennem a munkahelyre.

Cas
Ok. Viszem a pénzt és addig is köszi szépen.
boglarka
 
 


Mucus
Mennyi is lesz akkor a korkülönbség? A kisfiadnak már mondtátok? Mit szólt?
A cukor-mentes módszeremet esetleg próbáld ki pár napig, hátha segít neked is. Kép (De komolyan, még ubisalit sem tudtam enni miatta...)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
Hogy-hogy nem voltatok úszni? Pedig vittem a melltartó betétet is.
Tali ügyben mi a döntés? Korinak kicsit folyt éjjel az orra, de ez lehet, hogy a foga miatt van. Ja és éjjel min. 5-6-szori kelés van. Nagyon gyötri ez a fogacska. Kép

Erika
A Margit kórház amúgy nem tartozik azok közé, ahol szívesen szültél volna?
Tornát még mindig Anikó tartja? Igen mi rendszeresen járunk Korival úszni 5 hónapos korától. Én is tudok ezekről a pro és kontra dolgokról, de én figyelmen kívül hagytam. Kori már az otthoni fürdést is nagyon élvezte 2 hónaposan, akkor is úszott az egész fürdő, szóval mi ezért kezdtünk el foglalkozásra járni. Az első hely így utólag nem volt jó, mert kicsi helyiség, túl párás, vízhangos, stb. Aztán meg a foglalkozás is szimpibb itt Kaszáson.
A topicos társaság tényleg jó, főleg az elején volt nagy segítség! Nagyon édes Benedek és így a kép alapján többnek is néz ki, mint 10 hetes.

Hmmc
Ezer köszi a linket! Lányoknak jobbulást! Te hogy állsz egészségileg?

Cas
A wiwvel kapcsolatba nem lettem okosabb, meg vizuális alkat is vagyok, szóval gyakorlati mutogatást igénylek, köszi.

Jano
A kalászi öltöző tényleg kicsi. Nagyon szép és jó a hely, de mi kari és újév között, amikor voltunk nagyon kihalt is volt. Kori nagyon szereti a babákat, a kalásziban pedig tucat számra vannak.
Hova költöztetek? Eddig is a kerületben laktatok?

Laga
Na kíváncsi leszek milyen lesz Vilmosnak a kung-fu? Beszámolsz ugye? A nagyiékat nagyon irigylem!

Myra
Nem voltál pánikba? Nem szoktad ilyenkor a dokit, védőnőt vagy valakit felhívni?

Boglárka
Én azt olvastam, amikortól van foga, onnantól fogmosás. Múltkor megkérdeztem a dokit és legyintett, de múlt héten megvettük az elsőt (dm kuponnal), még nem használtuk.

Mucus
GRATULÁLOK! Szerintem augusztusban tali lesz a Margitban! Timi barátnőm is akkor fog szülni, és a másik barátnőm is, de ő nem a Margitban! Kép

Aztán sokat nem olvastam még, mert belehúztatok! Kép
nikcsi
 
 


Cas
nagyon nagy rá az esély, hogy akár egy napon szülessenek. A különbség 3 év lesz. Picit előbbre szerettük volna, de ember tervez.....
A kistesó fogalmával tisztban van. Van ilyen jellegű mesekönyve is, meg az unokatesójának -akivel gyakran együtt van- nem rég született kistesója, így már a valóságban is látja, hogy mi az. Ki az! Õt nagyon szereti, nem bántja és ha én foglalkozok vele akkor nem féltékeny. Persze teljesen más lesz mind ez napi szinten.
Egyenlőre még nem mondtuk neki, picit várok, hogy látszódjon valami, vagy egy uh.-os felvételig.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Nikcsi!
azért nem voltunk, mert apátlanok voltunk (meg nagyszülőtlenek, meg bácsikátlanok) szóval mindenki lelépett a múlt héten, csak mi lányok voltunk négyen otthon. De ezt mondtam a múltkor, hogy azon szombaton biztos nem jövünk.

nagy a hallgatás és a lemondás taliügyben. Jól értem, hogy csak Matyiék jönnének?
sebaj, több jut nekünk
hogy miből, azt még nem találtam ki Kép
szilvamag
 
 


Lányok!
tud valaki egy jó pótnagyit?
Egy barátnőm márciusban szül és nyártól kéne valaki, aki egyre többször vigyáz majd a babára, amikor ő majd megy vissza dolgozni.
szilvamag
 
 


Végre visszaolvastam, igyekszem majd válaszolni is, de Lilla még mindig nagyon nyűgi.

Cas,
Sajnos megint nem tudunk menni. Kép Betegen közösségbe se akarom vinni, meg ebbe a mínuszba se szívesen vinném ki (a Békás busz nem a legközelebb áll meg hozzánk), hátha még rosszabbul lesz. És sem vagyok a toppon. Gondolom így már le is csúszunk a "helyünkről". KépKép Pedig Lilla biztos nagyon élvezte volna, és fogalmam sincs milyen más elfoglatságot találjak neki. A következő turnus meg ki tudja mikor kezdődik... KépKép
myra
 
 


Myra
Majd szólunk, és nem csúsztok le, azt hogy beteg a gyerek szerintem meg fogják érteni.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Myra! Budaklászon is lesz, pont holnap indul, és ott azért nincs akkora túljelenkezés, volt aki a 4-5-dik alkalom után kezdte és simán befért! Mi fogunk jártni, bár a holnapi nap nálunk is elég kérdőjeles, Matyi ma reggel már köhögött is, nekem is fájdogál a torkom.
Szóval Szilvi még mi sem vagyunk 100%-os tali résztvevők, és ha így haladunk, akkor ezt a hetet mi is itthon töltjük. Pedig olyan jónak ígérkezett, péntek kivételével minden napra lett voltna programunk. Kép
aranyhold
 
 


Kép
szilvamag
 
 


D?1D??k,

tegnap kipróbáltam, hogy milyen lenne 3 gyerekkel. Itt volt a keresztfiam, aki 2,5 éves. A srácok állati jól eljátszottak, Tea meg le volt nyu˝gözve a sok történéstôl. Csak akkor volt gáz, amikor mindenkire egyszerre jött rá a pisilés. A keresztkölök most tanul leszokni a pelusról, szóval nagyon résen kell lenni nála.
Aztán a férjem meg is kérdezte, hogy "na, milyen 3 gyerek?" én meg csak hárítottam, hárítottam...

Szilvamag,
miért "szerencsére" nem indigó a lányod / lányaid?
A barátnôd ilyen hamar vissza akar menni dolgozni? Muszáj neki? Ha igen miért? Elsô gyerek lesz?

Mucus,
akkor itt nyilvánosan is gratula! (Mi már méleztünk ez ügyben a múlt héten, mert állati gyanús volt a "kolléganô"!) A fiadnál nem volt hányingered?

Cory,
ugye most nem azt akarod mondani, hogy neked még mindig hányingered van???!!!

Hányinger: egyszer Vilmos amikor beteg volt, megkérdeztem, hogy hányingere van-e. Erre azt mondta: kettô.

Más: Vilmos rájött, hogy a hús, ami az asztalra kerül, valamikor élô állat volt, csak hát meghót. Valaki megölte. A hétvégén csirkecombokat vettem ki a mélyhu˝tôbôl. Csak állt és nézte, majd azt kérdezte: "anya, ki ölte meg a csirkecombokat?"

Kung-fu: amint lesz tapasztalat, írok.

Tali: csütörtökön angol + szülôi értekezlet + jön haza férj. Esélyek: áááááá!!!

Laga
laga
 
 


Bocs!

Minden betegnek jobbulást!!!

Laga
laga
 
 


Sziasztok!

Nikcsi,
Igazából nem szerettem volna a Margitban szülni, bár a Húgom és a Férjem is itt született. Egy barátnőm szült 2,5 éve a kórházban, nincsenek kellemes emlékei. És bár tudom, hogy egy véleményre nem lehet alapozni, az Istvánról viszont csak jót hallottam, így különösen örültem annak, hogy ott ajánlottak orvost.

A tornát még mindig Anikó tartja, nagyon szerettem járni, csak sajnos a 28. hétig veszélyeztetett terhes voltam, így elég későn kezdhettem el.

Meglestem Korit, látom neki is van a fürdőkádba ilyen macija, amire rá tudjátok fektetni. Mikortól kezdtétek el használni?
És Te laksz a Táborhegyen, ugye? Megkérdezhetem hol? Mi sokáig a Perényi úton laktunk, Anyósomék még mindig ott vannak.

Ugye lányok nem baj, hogy nem Margitos létemre írogatok ide?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba
Dehogy baj, örülünk Neked! Kép

Nikcsi
Annyira sajnálom ezt a mai napot! Kép Ha tudtam volna, hogy Sebi csak ilyen későn alszik, felmentünk volna délelőtt, mert így meg egész nap csak unatkozott itthon. Kép
Bár a kéményseprőket akkor is meg kellett várni... (na az is egy nagy lufi volt, amit azok csináltak).
Sebaj, bepótoljuk még!!! Kép

Laga
Milyenek az indigó gyerekek? (Vhol hallottam már róla, de fogalmam sincs, mit...)
Ja, és örülj, hogy Vilmos ennek ellenére hajlandó megenni, hogy tudja, hogy döglött állatot eszik... Kép

Én meg lassan beleőszülök a kiütésekbe... Kép Sebit diétáztatnom kell megint, de lassan már nincs mire, ráadásul folyton éhes a szentem. Kép
Az lehet, hogy a bugyipelus gumírozott dereka irritálja a gyerek bőrét, de csak hátul?!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
Nagggyon jó a kép, amit küldtél!!! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Szerintem lehet, mert Fanninak is ott szokott lenni pár piros kiütés.

Myra
Eléggé benne vagytok ebbe a fránya betegségbe. Kép Lilla szerintem is nagyon élvezné, mert a járni tudó gyerekek ki-be rohangáltak a kör közepére.
boglarka
 
 


Ismét itt, és igyekszem pótolni az elmaradást. KépKép

Cas,
Féltünk a vacsi megcserélésétől, de szerencsére könnyen ment. Egyik nap úgy döntöttem, hogy akkor mától kipróbáljuk, és azóta fél órával a fürdés elött kap enni. Csak az első és harmadik nap reklamált a lefekvés ellen. Hamar megszokta, hogy fürcsi után rögtön alvás jön. Kép Már a kezemben hanyatt vágja magát, és szinte alszik is. Kép
Nem lehet, hogy Sebinek megül az izzadság a hátgumírozásnál, és azért van ott kiütése?

Boglárka,
Igaz nem engem kérdeztél, de azért válaszolok. Kép Mi hideg ellen a Babylove Wind und Wetter krémét használjuk és Lilla érzékeny bőre tökéletesen bírja.

Viki,
Nálunk sajnos a párna nem megoldás. Lilla kb. 2 percig maradna rajta.

Ilba,
Örülünk mindenkinek. Kép Legalább egy kicsit élénkül a topik. Kép

Mucus,
Nagyon gratulálok!!! Kép Igaz nekem már az a mondatod gyanús volt, hogy minden érdekel ami a Margit kh. ez évi sorsával kapcsolatos, csak nem akartam rákérdezni. Kép Gondoltam úgy is elöbb utóbb megtudjuk. KépKép
Én is úgy tudom az Elmex fogkrém a legjobb. Kb. 10 éve nem is használok mást. Kép És homeós változata is van.
Hányinger ellen nekem semmi nem használt. De annak idején nagyon ajánlgatták a kólát és a citromos szénsavas ásványvizet. Egy próbát megér. Kép

Laga,
Lilla éjszakai alvása változó. Hol nyugodtan, hol zaklatottan alszik, de a 10-12 órája mindig megvan. Mindenesetre nálunk is csak a hálózsák jöhet szóba. Van olyan éjszaka, hogy 5 percenként máshol más pózban fekszik. Azzal viszont szerencsém van, hogy nem kell hozzá felkelni. Ha fel is ébred, szépen visszafekszik magától és alszik tovább. Jelenleg még egy szobában vagyunk (Békáson már lesz saját szobája), és attól függően, hogy milyen alvásszakaszban van amikor bejövök, felébredhet rá. Ilyenkor kb. 10 mp-re felveszem, visszateszem és alszik is tovább. Most például arra se ébred fel, hogy ezeket a sorokat 1,5 méterre gépelem tőle. Szóval változó. Nappal viszont iszonyú zajérzékeny. Olyankor nincs nála se mélyalvás, se visszaalvás. Ha mondjuk 10 perc után felébreszti valami zaj, akkor annak az alvásnak már lőttek. És érdekes módon késöbb se pótolja be. A második délutáni alvása szigorúan csak fél óra.

Laga, Nikcsi
Fogsokk: miután semmilyen nyugtatásra, és babusgatásra nem reagált, megpróbáltam kizökkenteni. Mindent mutogattam és csináltam ami máskor jókedvre deríti, vagy nagyon érdekli. Persze ezek is csak 3-4 mp-re voltak elegendőek, aztán folytatta ahol abbahagyta. Először akkor hagyta abba, amikor hideg vízzel megmostam az arcát, másodszorra pedig amikor kínomban bekapcsoltam neki a TV-t. Na akkor meg azért izgulhattam, hogy az én "30 mp-nél tovább nem ülök egy helyben" lányom, nyugodtan fekve végignézett egy Csipet-csapat részt. Kép "Vajon most meg miért ilyen nyugodt?" - Hogy nekem már semmi nem jó. KépKép
Az első rohamnál még nem voltam pánikban, de a másodiknál már bőgtem és egyfolytában azon járt az eszem hova tudnám gyorsan elvinni. De mivel utána minden a régi volt, nem vittem sehova. Másnap amikor Anyunak meséltem, ő mondta mi lehetett ez.

Mi nagyon kifogtuk ezeket a bacikat. Kép Gergő most megy bele, mi meg stagnálunk. A szüleim is nagyon betegek. Már nem is tudom ki fertőzött meg kit. Kép
Ha lehet menni, a jövő héten már mindenképpen mennénk Tücsökzenére. Megkérdezitek?
myra
 
 


A képregény módban működők kedvéért: KépKépKép

Kép
myra
 
 


Itt van megint nagyanyós, elhozta a gázszámláit, hogy számoljam ki, jól számoltak-e. Kép

Myra
Nagyon aranyos ez a hacuka! Kép
És jobbulást!
Izzadság: hát előfordulhat, bár nálunk nincs vmi meleg, mondjuk mostanában kicsit jobban fel van öltöztetve idebent (tudod, ha anya fázik, akkor adunk a gyerekre mégegy réteget...Kép, majd meglátom ha kicsit kevesebb cuccot kap, javul-e.
(A tücsökzenét meg persze, hogy megkérdezzük.)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Laga: de, egész pontosan azt akarom mondani. A leghosszabb hányáskimaradás eddig 1,5 hét volt. De most 1,5 hete megint napi szinten van. Hát ez jutott.

Betegeknek jobbulást! Mi is azok vagyunk Kép

cory 32+6

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


ezek szerint a holnapi buli ugrott
remélem a következőre mindenki egészséges lesz

Laga!
indigó: lehet, hogy az én ismereteim rosszak, de nekem erről a hiper, "túlfűtött" gyerekek ugranak be. Persze számos előnye is van, de egy az ismeretségi körömben lévő gyerek után úgy érzem az én türelmem nem bírná.
szilvamag
 
 


Laga
Nagyon csini Lilla. Kép
Tücsökzenére meg jöhettek.
Köszi a krémet, megnézem ezt is, mert a DM-ben a Nivea-t nem találtam.
boglarka
 
 


Sebi sztrájkol, sehol nem hajlandó aludni, csak itthon, úgyhogy nem sokra haladok a melóval anyuéknál egy viháncoló kiskrampusszal nehezítve. Kép
Viszont holnap legalább nem kell mennünk... Kép
Engem meg a kiütések fognak az őrületbe kergetni, holnaptól megint alma-krumpli-tápi-víz diétába kezdünk, mert SZÖRNYEN néz ki a kölök. Kép

Nikcsi
Ha holnap is későn kel a haramia, felmehetünk hozzátok délelőtt játszani? Vinnénk a pelust is.

Myra
Szóltam a csajszinak, aki tartja a tücsökzenét(ő a Gál Gabi?), hogy betegek vagytok, de jövő héttől jöttök, minden oké.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas,
Sajnos nálunk is ez van. Lilla is csak itthon az ágyában hajlandó aludni. Még a babakocsi se jó. Kép
Nem lehet, hogy Sebinél esetleg valami zöldségen lévő vegyszer okozza a kiütéseket? Gondolom semmi újat nem adtál neki. Olyan meg nincs, hogy egyszer van kiütése tőle, egyszer meg nincs. Illetve Lillánál észrevettem, hogy fogzásnál sokkal hajlamosabb a pöttyösödésre.

Tücsökzenét köszönjük!! KépKépKép
myra
 
 


Sziasztok!

Boglárka
Az én lányom egy óra elött néhány perccel született. Nem kaptam egyböl helyet a baba-mama részlegben, igy néhány napot külön voltam kénytelen tölteni töle. Ezen nagyon fel is háborodtam, mivel én a szülést követöen azonmód jeleztem, hogy szeretnék a gyerekkel lenni, de nem adtak rá lehetöséget. Sokakat viszont egyböl a baba-mamás szobákban helyeztek el. Utáltam már könyörögni. Sikerült nagyon rossz tapasztalatot szerezi egy csecsemös növér fásultsága okán is. Elképesztö, milyen utálatos és rosszindulatú tud valaki lenni egy amúgy kiszolgáltatott friss anyucival. Nagy összességében kedvesnek találtam a növéreket és valóban van bennük segitö szándék.

Cas
Mi az a Tücsökzene?

Myra
Majd keresek és összetömöritek egy képet, hogy alkalmas legyen feltételre.

Nikcsi
Én nem a kerületben lakom, nem is Budapesten, hanem Pilisvörösváron. Ott épitkeztünk a párommal és végre - részben - lakható a ház.

Aranyhold
Remélem, egyszer összefutunk. Jár más is oda a fórumról?
jano74
 
 


Boglárka,
Most beszéltem a könyvelőnkkel, és direkt megkérdeztem: a GYED-ből vonnak nyugdíjjárulékot, a GYES-ből nem.
myra
 
 


Myra
Lehet, hogy tényleg vmi vegyszer, az almát nyersen kapja (mosva-hámozva-reszelve), a köles bio és mindig ugyanaz a márka. Zöldségeket a piacról szerzek be, eddig nem volt gond azzal se, de ki tudja. Húst meg ahol szépet kapok, bár napok óta nem adok neki egyáltalán, és ma már szörnyen nézett ki.
Lassan asszem kénytelen leszek elnézni a biopiacra. Ja és fűszert se kap semmit.
Mostmár inni is csak vizet fog kapni, nincs mit mást, mert már az is gyanús amit eddig kapott.
Meglátjuk.
Alvás: nálunk szerencsére a babakocsi még okés, de mostanában ahhoz is nagyon hideg van.
Jönne már a tavasz!
A fogzás is gyanús, mert sokat kotorászik a szájában, folyik a nyála (pedig már rég nem!), de nem nagyon látom a bűnöst...

Jano
A tücsökzene egy zenés-énekelgetős-játékos foglalkozás piciknek (ovis kor előtt), nálunk itt a művházban csinálják, elég jópofa. Anyukák+gyerekek, fél óra egy foglalkozás.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok,

Arckrém: mi a Bübchen Wetter krémjét használjuk. Elônye, hogy ha már kipirosodott a pofi és akkor kenjük be, nem csíp. DM-ben kapható.

Indigó: elôször is azért indigó, mert az aurájuk indigókék színu˝. Azt tartják, hogy ez a legfejlettebb aura sprituális szemmel. Azt mondják, hogy azért vannak itt az indigógyerekek, mert feladatuk van. Leginkább az, hogy emeljék az energiaszintet, és mert a mai emberek morális szintje a béka segge alatt van. Nekik kellene átsegíteni az embereket egy magasabb fejlettségi szintre. Persze ezt nagyon leegyszeru˝sítettem most. Külön szakirodalma van ennek. Ha egyszer véletlenül elvetôdök egy talira viszek majd errôl könyvet. Ja, nem. Minden könyvünk el van csomagolva. Na akkor majd ha beköltöztünk.
A viselkedésük meg azért ennyire kiborító, mert tiltakoznak. És állati érzékenyek a méreganyagokra ( kaja, levegô ).

Tavasz: hát azt mi is várjuk! Bár, szerintem inkább most legyen kemény tél mint pl márciusban. Olyan jó lenne egy szép tavasz. Azt se szeretem amikor a télbôl egybôl átmegyünk nyárba. Szóval most oké a hideg, aztán februárban jó lenne némi enyhülés és márciusban meg kiskabát. Megbeszéltük?
laga
 
 


Myra: a gyesből semmi mást nem vonnak, CSAK nyugdíjjárulékot.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Kinek van még régi dm-s matricája? Fogjunk össze, mert már nincs sok idő 31-ig!

Honnan tudom, hogy a foga miatt folyik az orra Korinak vagy beteg? Ma ahogy adtam neki a banánt éreztem, hogy a felső végre kibújt, de csak az egyik.

Hmmc
Mit mondott doki bácsi? Az egyik már egészségesnek van nyilvánítva?
A fogak miatt ne izgulj, bár Korinak ne lenne. Én olyan boldogan szoptatnék még tovább is, de ez a majd' 12 hónapos kín már kezd elég lenni. Ja és a kajálás, na és a fog összefüggése???? Korinak ha darabos a bébiétel, öklendezik, majd kihányja. De ha banánt, narit, kekszet, stb. adok, akkor avval semmi gond.

Aranyhold
És fittbalt már találtatok?

Boglárka
Bár Lívit kérdezted, de azért én is belekotyogok. Szóval ilyen hideg időben nagyon jó a fürdető/mosakodó kenőcs (Unguentum hydrophilicum nonionicum)! Nekünk a doki ajánlotta és tényleg nagyon jó. Tudod a keresztanyám kozmetikus, szóval az én bőr típusomra kaptam krémet, de néhány óra múlva megint száraz, fehér lesz, de a mosakodó krém nekem is nagyon jó.

Viki
Jobbulást! Bár most nem tudom pontosan, hogy álmodtam vagy igaz, de talán az utóbbi, tegnap éjjel nekem is volt hasmarss.Kép

Cas
Érdekes, hogy Sebi irányítja a figyelmed. Kori meg mit csinál? Ez normális ennyi idősen, nem oviban van ez? Szóval hozza a mesekönyvet, olvasok, de ő már lapozni szeretne, a kezem ott tartom, hogy gyorsan elolvassam, erre a kezembe harap. Ha játszunk és valamit akar, akkor harap. Mi lett az én szelíd gyerekemmel? Lehet, hogy kimaradt a veszetség elleni oltás? Kép
HÁT MÉG ÉN HOGY SAJNÁLTAM, HOGY NEM JÖTTETEK!
Ma du. lemegyünk Korival dokihoz, mert nem biztos, hogy ez a foga. Ha meg az akkor megnyugszom.

Szilvi
Tényleg mondtad, hogy szűk családi kör lesz! A kavinton, hol is van?
Tali én szívesen mennék, de nem tudom, hogy most fertőzünk-e vagy sem? Nem inkább, de a dokihoz megyünk. Kép
Pótnagyi: szomszédba a gyerkőccel 2 hónapos korától van a csajszi. Vili (Villő) lassan 3 lesz és ovis, megkérdezzem?

Myra
Arra gondoltam tegnap, hogy mi fenntartjuk a helyed. Mármint mi elmegyünk, de Kori pont ma 9 után ébredt (persze nem először, hanem 3-szor).

Laga
Ez a Vilmosos kettő hányinger nagyon tetszett!!!!

Ilba
A torna tényleg jó volt, bár én sose tartottam könnyűnek! Pedig 13. héttől 36-37-ig jártam heti kétszer.
A fürdetőkádba születésétől kezdve benne volt az a maci (bár a miénk nem maci, csak sima kék műanyag), biztonságot adott neki, és 7 hónapos koráig tudtuk használni, utána már csak ülni akart.
Nem a Táborhegyen, hanem a Testvérhegyen lakunk, az óbudai temetőnél fent. De ha még pontosabban szeretnéd tudni, akkor megírom priviben.
Persze, hogy nem baj, ha irogatsz, sőt!

Képzeljétek dédipapa meghalt, nagyon hirtelen 83 évesen tűdőgyuszija lett és a szíve nem bírta. Ami még nagyon rossz, hogy február 15-én lesz a temetés. Pont azon a napon halt meg apu, mindjárt egy éve, és ugyan abba a temetőbe lesz a szertartás, ugyan az a nem pap mond beszédet. Annyira kedves, mókás ember volt papa! Az utolsó észnél levő napjánál (altatták utána) is viccelt a dokikkal! Kérdezték, hogy van-e cukra? Papa: itt? Dokik újra: van cukra? Papa: persze, de csak otthon vagy 20 kiló.
nikcsi
 
 


Ja és néhány kép, mert már ezer éve tettem fel:
Hugom újabb szerzeménye, Kori még buccol is vele szeretetből
KépKép
Kép
Mesenézés 2 percig Kép

Kori már köhög, de még milyen csúnyán! Kép
nikcsi
 
 


Szilvi
Azt hiszem az úszás kimarad, a bérletünk odaadjuk?
nikcsi
 
 


Nikcsi
Átjöttünk az itteni dokihoz. Nagyon szimpatikus nő és egy utcányira van a rendelő. Sára és Dorina is gyógyultnak van nyilvánítva, a változatosság kedvéért nekem folyik az orrom és tüsszögök napi 150-et.
Mostmár nagyon elegem van a betegségekből!!!!
Részvétem a papád miatt.

Cas
Sárának kb. 9 hónapja folyik (ömlik) a nyála és a szájában matat a kezével, de fog még sehol.
Eddig minden fogzási teoriám megdőlt. Szoktam neki mondani, hogy lehet nyűgösködni, de csak akkor hogyha ebből 2-3 napon belül fog lesz. De még sehol semmi. Fogatlan vén banya Kép
Ha így megy tovább Enikőnek is hamarabb lesz foga Kép

Szilvi
Sajna a talit le kell mondanom, mivel nem szeretnék senkit megfertőzni. Legközelebb nálunk találkozunk!!!! Dacolva minden járvánnyal.

Holnap megyünk felvételizni Dorinával a 8 osztályos gimibe. Szorítsatok!!!
hmmc
 
 


Laga
Komolyan, a tv2-nél olvassák a topikunkat, ma reggel volt szó az indigó gyerekekről a Mokkában. Kép

Nikcsi
Nekem még van egy pár tavalyi pontom, szívesen átadom!!! A pelussal együtt felviszem majd vmikor, mert mi már úgysem együnk dm-be addig (jól feltankoltam most mindenből).
Ma akartunk átmenni játszani délelőtt, de ha vacakul vagytok, akkor majd a hétvégén bedobom.
A fogacskához gratula! De hogy így harap is vele?! KépKépKép
A dédi miatt részvétem. Kép

Hmmc
Szurkolunk!!! Biztos jól sikerül majd! Miből van a felvételi? Járt előkészítőre?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Nem járt előkészítőbe, mert akart. Fontosabb volt a tánc. Remélem, hogy fog sikerülni. Egyszer akar menni, egyszer nem. Ha holnap "nemakarós" napja lesz, akkor tuti, hogy elrontja. Majd kiderül. Szerintem én jobban izgulok, mint Dorina.
A félévijét tegnap hozta haza. Mindenből dicséretes csak matekból (bár ezt nem értem, mivel csak ötösei voltak), tesiből és énekből nem (ez már jogosabb, pedig ebből is csak ötösei voltak). Az első félévben nem is volt négyese, csak két 5 alája énekből Kép
hmmc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?