Új privát üzeneted érkezett!

Feltétlenül megnézem! Kép Köszi. Kép

Betti
betti73
 
 


Potter, hát ok, de te tudod, hogy mikor vicc, de a párom folyton csesztet, hogy fogyjak le, igaz van rajtam kb. 10-15 kg felesleg, mert voltam én 59 kg is, most meg vagyok 80 Kép, és kéne is fogyóznom tudom, főleg, hogy 168 cm vagyok, de fél 7 mire hazaérek és akkor már hulla vagyok! Igy persze, hogy rosszul esik amiket mondd, mert tudom, hogy esetleg komolyan mondja!

Betti gondolod, hogy akkor most nekünk befutó lehet ez a hónap, ha ennyi ideje nem voltunk már együtt? Az az igazság, hogy mikor a párom ilyeneket szól be akkor mindig elbizonytalanodom, hogy biztos-e ez a baba, mert ha szeretne nem mondana ilyeneket! Miért nem vett el akkor egy fotómodellt? Szkeneljek be róla nektek képet?

Kép
elizabeth25
 
 


Basszus volt ma egy rakat munka...Kép

Ancsa Kép
nem döntöttem még el, hogy tényleg kérjek-e, mert most belefogtam az aviva tornába (vagyis majd onnantól csinálom rendesen, ha megjött) és lehet, hogy adok még három hónapot a köv. látogatásig...

Betti,
biztos a posta! Kép
de, azért az is valami, ha nálad már nincsenek! Kép

Eli,
én is láttam Norbit, ahogy egyszer kifejtette a tv-ben, hogy hogy "edzette" magát a kisfiúra!

nem szép, hogy a párod ilyeneket mond Kép

a kinez által jósolt hónapban azért próbáljatok pé környéken együtt lenni!

Potter,
a hasonlat jó! Kép és igen szemléletes! Kép

ebben a hónapban mi se hagytunk ki az esélyes időszakból egy napot se! Kép

angel37
 
 

 
 

Sziasztok!

Ancsa!
Igen SMS-eztem Vele. Cuki a méhecske!

Kamilla!
Sajnálom. Én is azok közé tartoztam, akik noszogattunk a tesztre, kérllek ne haragudj. Egyáltalán nem azt akartuk elérni, hogy elmenj Kép
Ha egy kicsit jobban leszel kérlek gyere vissz!
Addig meg jó "regenerálódát" és megjövést (ha már muszáj) Kép.

Ági!
NAgyon tetszett a szemléltetés!!! Kép Kép Kép
És megmondom őszintén marha jót nevettem a párod "beszólásán" nekem tényleg poénnak tűnt! És az a lényeg, hogy Te is annak fogtad fel.

Eli!
Ez tényleg csunya volt a párod részéről Kép
Én épp tegnap hallottam egy sráctól, hogy 1 hónapig nem volt együtt a b.nőjével és az első akció után a csajszi terhes lett!
Úgyhogy én azt mondom próbálkozz be újra a párodnál!

Betti!
Ügyi vagy, hogy csak 3,5 kilót szedtél magadra!
Hegyes pocak hmmm az jó nem?
Tessék vigyázni azzal a takarytással! NEhogy gallyra menjen a hátad!

Angyal!
Akkor reméljük meglesz az eredménye!!! DRUKKKKK!

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Hajni megmondta az eredmenyuket????Rendben vannak ugye?

KEDITKE!!!!!!!!!!!!!!!!
JELENTKEZZ LEGYSZIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok lányok, jó reggelt!
Hogy vagytok? Én végre jobban aludtam, mint előző két nap! Jól vagytok?
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat és a hozzászólásokat! Aranyosak vagytok, hogy próbáltok belém lelket önteni és segíteni! Kép KÖSZÖNÖM!!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt!
Sehol senki?

Kép
breni
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 93 29 nap Budapest 35 év Kép
Banya 2005. febr. 82 28-30 nap Pécs 24 év Kép
Adi 2005. aug. 75 ? Rendszertelen Pécs 28 év Kép
Kikike 2005 május 56 39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év -
Anita(Nyenye) 2005. nov. 25 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
O. Kriszti 2005. febr. 25 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 23 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Kata 2005. dec. 20 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Móni 2005. márc. 18 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Julcsi 2005. márc. 18 23-25 nap rendszeres Budapest 25 év jan.26. 1.konz.
Elizabeth 2005.júl. 15 30-32 nap rendszeres Budapest 25 év -
Lara 2005. ápr. 14 24-36 nap Komló 26 év -
Monyoka 2005.Majus.21 13 1-100 rendszertelen Hajdújárás (Vajdaság) 22 év -
Vk Hajni 2003. júl. 11 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Ancsa 2003. okt. 8 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba
Reni 2005. szept. 6 33-34 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Beuka 2004. szept. 4 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év febr.21. 1. konz.
Zsuzska 2005. jan. 37 28 nap rendszertelen Veszprém megye 25 év -
Kamilla 2005. máj. 35 24-26 nap Budapest 27 év - </pre>
Julcsi2
 


Jajj, azt hittem a képek miatt nem ment át. Szarakodik a képfeltöltés!Kép
Na megpróbálom törölni, mert így egy egész oldalt elfoglal.
Nagyon futtában olvastam vissza, úgyhogy remélem jó az adatfrissítés! Ha nem írjatok!

Sajnálom a negatív teszteket, nem is értem igazából! Kép
Julcsi2
 


Sziasztok Kép, csak beköszönni tudok most! Kép

Eliza,
örülök, hogy jobban érzed magad! Kép

Breni, Julcsi,
mi újság veletek? Bár a választ csak később fogom látni...

Velem nagy semmi van! Kép

Beuka,
köszi!!! Kép

angel37
 
 


Szóval jó reggelt mindenkinek!

Beuka, holnap megyünk, már nagyon remegek! Kép
Sperma-téma: nekem a dokim azt mondta, hogy a 8. nap után kezdenek elhalni. Tehát azért nem árt frissíteni, amikor csak lehet. Viszont egy-két napot meg nem árt kihagyni, hogy elég legyen.
Dehát ki tudja már, hogy mi a jó.
Egyébként pár nappal ezelőttz másoltam be sperma-témában egy tudományos cikket. Ott azt írják, minél többet vagyunk együtt, annál jobb a minősége és a kisérletek szerint, akik együtt voltak naponta kétnaponta, jóval nagyobb arányban estek teherbe.
Ennek viszont ellentmond pl az, hogy a spermavizsgálat előtt általában 4-5 napot ki kell hagyni, hogy jó legyen a minta. Na most akkor, hogy is van ez??? Kép

Kamilla, remélem hamarosan túlleszel ezen az egészen, feltöltődsz pozitív energiával és jössz hozzánk! Nagyon hiányoznál!
Julcsi2
 


Julcsi,
drukkolok neked, nagyon! +++++++++
hidd el remegnék én is, mint a kocsonya! Kép

angel37
 
 


Drukkolok én is Julcsi! Lányok nekem még mindig 36,2 a hőm. Mitől lehet? Ez a 25. napom. Még van jó egy hetem mensiig.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Köszönöm Lányok!
Nem tudom Anita, sajnos egyáltalán nem értek a hőméréshez.Kép
Julcsi2
 


Julcsi!Én is sokat gondolok majd rád.
Átírnád majd amikor ráérsz a táblában a ciklushosszt 33-37re.Köszike
Angel!Az égatta világon semmi sincs velem.Nem történt semmi,csak annyi hogy a cicám mostmár tényleg nagyon beteg,de ezt nem akarom leírni,mert mindenki csak szomorú lesz emiatt ez meg nem erről szól.Okés?Legyünk optimisták.
Már várom a ciklus végét,pedig még a menszim is tegnap múlt el,de olyan kiváncsi vagyok mi lesz ebben a hónapban,meg az LH tesztre.Olyan érdekes mindig csak ha ide jövök akkor jut eszembe a babaproject.Otthon nem,vagyis nem egyfolytában.Veled nem így van?

Kép
breni
 
 


Sziasztok,

Julcsi,
beszélgetés lesz most, vagy lesz már vizsgálat is? Bocs, ha írtad, akkor kiment a fejemből.
Elhiszem, hogy izgulsz, de remélem, gyorsan túllesztek majd az egészen, és nem derül ki semmi rossz.
potter_76
 
 


Csajok,
tegnap megkaptam a védőnőtől a babakelengye listát.
80 !!!!! dolgot sorol fel. Lehúztam a felét, de még így sem piskóta.
Hát, Ancsa, Okriszta, le a kalappal előttetek! Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!

Agi!
Jobban jarsz ha inkabb azt az osszeallitast nezed meg,amit itt irtak ossze lanyok a Babaneten!Elsore tenyleg ilyeszto,de az igenyektol fugg,hogy ki mit es mennyit vesz meg belole!Nekunk 1db.rugink volt amikor Marci megszuletett!Nem akartuk elore megvenni,mert nem tudtuk mekkora lesz!Amig korhazban voltunk,addig vette meg Apa a ruhakat!En pl.cumisuveget sem vettem,mert ugy gondoltam en kis naiv,hogy szoptatni fogok es nem lesz ra szukseg!Mar ez is a korhazban kiderult,hogy sajnos venni kell azt is!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Julcsi,
köszi a táblát! Mennek drukkjaim!

Potter,
Nem küldenéd el a listád e-mailen, bár bocs ha nagy kérés, de olyan kiváncsi vagyok mik kellenek?! De gondolom be kellene szkennelni...stb. ha macera, akkor hagyd!
adi77
 
 


Sziasztok Csajszik!

Ági!

80???? Mi van benne?? Szerintem legközelebb én is kapok majd listát. Kép Nem áll szándékomban halálra vásárolni magam, főleg ruhákból nem. Kiváncsi vagyok, hogy mekkora lesz majd az én listám.

Betti
betti73
 
 


Nem tudom ti hogy vagytok vele!De en egyre tobbet nezegetem itt a hasznalt elado babadolgokat!Ahogy latom kilehet fogni nagyon jo allapotu dolgokat!!Van aki ugy hirdeti hogy uj,bontatlan a bolti arnal kevesebbert!Most ez igaz-e azt nem tudom!
Marcinal mi mindenbol ujat vettunk,de mostmar majd berem hasznaltal is!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kismamik!
Ezt talatam:

JAVITAS!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Valamit elrontottam!!!!!!!!!!!!
EZ NEM AZ AZ OLDAL!!!!
Mindjart megkeresem megint!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Oké Reni, javítom!
Ági, azt hiszem csak bezsélgetés és beütemezzük a vizsgálatokat. Ha jól tudom csinálnak egy hüvelyi UH-t is! nem is a vizsgálatoktól félek, hanem az ember ilyenkor olyan kiszolgáltatottnak érzi magát. Nem tudja mit mondjon el, mi az ami teljesen lényegtelen és az egész szitu.
De a következőre már vágyni fogok. Azt hiszem egy hónap alatt lezajlanak a viszgálatok.
Várom már, hogy pörögjenek az események!
Julcsi2
 



Kép
Kép
ancsa81
 
 


Reni,
nekem sajnos már net nélkül is mindig ott figyel a téma a fejemben Kép ezért maradtam a múltkro távol csak három napig, mert nem ez juttatja eszembe, és jó itt veletek! Kép Kép Kép
de igazad van, legyünk optimisták!Kép még egy hétig én is reménykedhetek! Kép

Potter,
80??? Mi a búbánat van azon a listán? Kép

SZia Ancsa! Kép

Ez a link nekem még olyan távoli... Kép

angel37
 
 


sziasztok.

az egyik ismerosom mondta hogy az elejeben nagyon keves ruhat vegyek majd mert nalunk az a szokas hogy akik mennek megnezni a babat azok visznek ajandekot.O is nagyon sokat kapott volt amit ki se bontott mert nem volt ra szukseg.
Na meg a nagymamak,gondolok ok is elatjak az ujdonsult unokatKép

Kép
monyoka
 
 


apropo nagymama.Kepzeljetek anyam tiszta depis.
Nem jar sehova mert mindenkinek van unokaja es nem akarja hogy barki is dicsekedjem mikor neki nincs.
naphosszat arrol almodozik hogy majd igy jatszik vele meg ugy setal meg stb.
Mar ketszer azt almodta hogy kislanyunk van.Tisztara be van kattanva.
eddig nem akarta elmondani mert felt hogy csak felidegesit vele.
En meg csak jot kuncogtam rajat hogy anyam jobban ra van gorcsolve a temara mint enKép

Kép
monyoka
 
 


Köszi Ancsa. Kép Hello Betti,
Asszem nálunk is apa szerzi be a cuccos egy részét "méret után". Bár ő ezt még nem is sejti. Kép
Itt nem csak a babának kellő rucik vannak, hanem pelus, babaápolás kellékei, etetéshez, meg ami extra nekem kell (tena betét pl Kép)
Van egy négyszeres anyuka barátném, majd ő még jobban lecsupaszítja a listát. Kép
Nincs olyan, hogy újszülött alapcsomag...mint a műsorszolgáltatóknál? Kép

Adi,
nemtom beszkennelni, de a 2006 nyári babás topicban ezt már megtették a lányok, még mielőtt csatlakoztál volna. Kérdezd meg, páran még biztos tudják, hol keresd.
Szerintem ha elmész egy babacucc boltba Pécsen ott lesz ilyen "szórólapuk", árakkal. Ez is egy pesti bolt ilyen kiadványa.

Julcsi,
szerintem eléggé jól fognak irányítani egy ilyen első beszélgetést, tudják, mire kíváncsiak, hogy kezeljék a szitut, hogy ne legyen nektek kényelmetlen. Én se szoktam a betegek előéletét végig elmeséltetni, hanem kérdezek célirányosan, csak olyat, ami a vizsgálatokhoz, kezeléshez, műtéthez feltétlenűl szükséges. Aztán elmondom, kb mire számíthatnak. Aztán megkérdezem, hogy van-e kérdésük az elhangzottakkal kapcsolatban.
Igaz, nektek intimebb lesz a téma, de szerintem nem lesz nagyon vacak. Kép

Breni,
cicadolog Kép

Háj, Angyal, Kép
ez milyen torna?
potter_76
 
 


Ez nem semmi Monyoka! És nem idegesített fel a dolog? Én tuti nehezen viselném. Tőlem ha megkérdezi anya, hogy megjött-e, már akkor is kész vagyok. És ugye elmesélte, hogy apa is kérdezte tőle, hogy nem lesz e még unoka. Nem vagyok mérges miatta, csak görcsösebbé tesz, hogy tudom ők is úgy várják min a messiást. És hogy sajnos nem rajtunk múlik....
Julcsi2
 


SZia Potter! Kép
az aviva torna dióhéjban: erősíti a női szerveket, optimalizálja a hormonszinteket, ciklusrendező hatása is van, és sok nőcinek segített már teherbeesni...
egy gyakorlatsorozatot kell rendszeresen elvégezni, és relatíve gyorsan hoz is eredményt...
na majd meglátjuk... ártani nem árthat!
Ha más nem, megvan a rendszeres mozgásom! Kép

Monyóka,
gondolom ez nagyon hiányzott Kép

Mi nem is szóltunk, hogy próbálkozunk, mert megőrülnék a kérdéektől, meg az állandó figyelem kereszttüzétől... Biztos így is várják a hírt, és meg is értem, de ahogy Julcsi is mondta, iszonyú a teljesítménykényszer!

angel37
 
 


Hát remélem Ági, itt is úgy állnak az orvosok a "betegekhez", ahogyan Te! Kép

Angel, ezt a tornát otthon lehet csinálni, vagy csak csoportos tornára kell járni valamilyen szalonba?
(értelmes voltamKép)
Julcsi2
 


Julcsi,
értem azért! Kép
Egyszer nem árt elmenni, ez egy négyórás "tanfolyam", és utána lehet otthon csinálgatni. Megvettem a könyvet, meg van hozzá zene. Kb hetente kétszer, egy 18 gyakorlatból álló sorozat, és egy gyakorlat kb egy perc.

angel37
 
 


ah lanyook dehogy izgat amit anyu mond.O
egyaltalan nem izgat es nem mondhatnam hogy kulonossebben a szivemre vettem.

julcsi.Kioktatam anyut hogy o kezdte el az elejen hogy nem szabad ragorcsolni stb,mostmeg o valotta be hogy kicsit ragorcsolt a dologra.Jot nevettunk az egeszen.Tolem sorolhatja minden nap akkor sem erdekel,sot a minap apu kerdezte meg hogy most akkor hogy is allunk.szepen elmagyaraztam a dolgot neki is.

angel nalunk az a helyzet hogy szinte az egesz falu tudja hogy probalkozunk.A baratnoim tudjak ok boltba dolgoznak.Egyszer mikor bementem es nezelodtem a penztartol odakiabalt a baratnom hogy hogy haladunk a babacsinalassal.Voltak vagy 10 en a boltba.mondanom sem kell futotuzkent terjedt a hir.Azota anyut kerdezgetik.
Engem sosem erdekelt mit pletykalnak a falauban.Amikor elkezdtem jarni a parommal az volt a tema hogy o drogos es dillerkedik is(csak azert mert allergias volt es eleg randa volt a szeme meg nonstop feketeben oltozkodik)
Szerintem mindenki foglalkozzek a maga dolgaval.
az eskuvomon a tema az volt hogy babas vagyok.

Kép
monyoka
 
 


ah lanyook dehogy izgat amit anyu mond.O
egyaltalan nem izgat es nem mondhatnam hogy kulonossebben a szivemre vettem.

julcsi.Kioktatam anyut hogy o kezdte el az elejen hogy nem szabad ragorcsolni stb,mostmeg o valotta be hogy kicsit ragorcsolt a dologra.Jot nevettunk az egeszen.Tolem sorolhatja minden nap akkor sem erdekel,sot a minap apu kerdezte meg hogy most akkor hogy is allunk.szepen elmagyaraztam a dolgot neki is.

angel nalunk az a helyzet hogy szinte az egesz falu tudja hogy probalkozunk.A baratnoim tudjak ok boltba dolgoznak.Egyszer mikor bementem es nezelodtem a penztartol odakiabalt a baratnom hogy hogy haladunk a babacsinalassal.Voltak vagy 10 en a boltba.mondanom sem kell futotuzkent terjedt a hir.Azota anyut kerdezgetik.
Engem sosem erdekelt mit pletykalnak a falauban.Amikor elkezdtem jarni a parommal az volt a tema hogy o drogos es dillerkedik is(csak azert mert allergias volt es eleg randa volt a szeme meg nonstop feketeben oltozkodik)
Szerintem mindenki foglalkozzek a maga dolgaval.
az eskuvomon a tema az volt hogy babas vagyok.

Kép
monyoka
 
 


Hű Monyó,
nem semmi! meg is ütne a guta!
igazad van, miért nem tud mindenki a saját dolgával foglalkozni!

angel37
 
 


Többiek hova tűntek? Eli? Reni?
Julcsi2
 


Itt vagyok. Áru jött és a raktárba voltam 4 órán át. Jól átfagytam, de már vagyok!

Kép
elizabeth25
 
 


En is vagyokKép!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én is itt vagyok.Nálunk otthon senki nem tudja,hogy próbálkozunk,csak anyu tudja,hogy nem szedem a gyógyszert,de azt is csak azért mert az elején mikor abbahagytam nagyon rosszul voltam a hiányától ő vitt el orvoshoz,és akkor mondtam,hogy mitől lehet a rosszullét.De azt nem tudja,hogy nem védekezünk.Bár nálunk nem erőlteti ezt a baba dolgot,mivel tudja mindenki hogy nem egyszerű egy gyereket felnevelni,sok pénz kell hozzá,mi 4-en vagyunk testvérek,anyukám tudja milyen nehéz.Tesómék 11 éve vannak együtt és még csak most házasodtak össze,mert most volt rá pénzük és ott sincs még gyerek,mert nincs rá pénzük.Hát ennyi.Bocs egy kicsit hosszú lett.

Kép
breni
 
 


Most nem vagyok olyan kedvemben, hogy hozzá szóljak a témához. Majd holnap jövök.

Sziasztok, legyetek jók!

Kép
elizabeth25
 
 


MI A BAJ ELI MEGINT???????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Válunk. Legalább is én! Elegem van!

Kép
elizabeth25
 
 


??????????????????????????????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nemreg meg ugy tunt hogy jo kedved van!Megint mondott valami bantot????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Annnyira sajnalom hogy nem alakul jol a kapcsolatotok!!!!!!!!Remelem azert sikerul megbeszelni a dolgokat es kibekultok!Szoritok ertetek!!!!+++++++++

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Eli, jézusom, mi történt?
Hiszen eddig a közös babátokról volt szó! és ezért is jártál kinezhez! Ezért harcoltok, vagy csak harcolsz?
Tényleg mi a baj?
Julcsi2
 


Lányok egyszerűen belefáradtam az egészbe! Egyedül nem megy. Már 25 napja nem nyúlt hozzám, kicsit durvának találom! Engem már az sem érdekel, hogy ha van valakije, hagyjon engem a p....ba, én mindent megtettem érte, imádom, szeretem, de nem vagyok egy szar akivel így bánhat, azért, mert ő már halál belevan kényelmesedve az egész kapcsolatba! Jött most valaki az életemben, lehet, hogy megbánom, de nem fogom elszalasztani, az tuti, ha minden jól alakul! Aztán keressen magának egy -15 kg-val könnyebb csajt, aki majd jól átbasz....a és majd elgondolkozik! 26 évesen nem vagyok hajlandó úgy elaludni, hogy sírok, a másik, hogy hazamegyek és ő hazaér fél 7kor, leül a tv elé és éjfélig tv-zik. Befejeztem! (Bocsi, hogy hosszú voltam, de olyan jó volt kiírni magamból a dolgokat!)

Kép
elizabeth25
 
 


Ne viccelj Eli!Ezert vagyunk!
Remelem jo dontest hozol!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hú, Eli nem is tudom mit mondjak. Beszéltél vele erről? Mi a reakció? Biztos, hogy szereted? Csak meg ne mbánd a másikat!
Szerintem eléggé össze vagy Te is zavarodva. Tegnap még a férjedtől akartál babát, mostmeg válni akarsz és van egy másik?
Próbálj egy picit megnyugodni! Ez most hirtelen felindulás szerintem. Üljetek le és beszéljétek meg. Vagy nem lehet?
Ha meg tényleg úgy érzed, akkor lépj! Fiatal vagy még, nem késtél le semmiről és most még könnyebb újrakezdeni, mint később!
Csak okoskodok itt, de nem tudom mit tennék a helyedben!
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?