Új privát üzeneted érkezett!

Ági, köszönöm!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Ancsa!
Mit fog nézni a doki? UH-z?

Vica Kép
HSG után jelenkezz, hogy mi volt!
én is kizárólag önzésből kérdezem! Kép

angel37
 
 


Vica!
Akarhogy is van,jo hogy neha hallatod a hangodat!KépKép
Majd ugye elmondod,hogy mi volt!!!!!!!!!!

Angel!
UH-val nezi majd a tuszoimet(mar ha talal)

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Ancsa,
a tábla alapján 13. napon leszel! reméljük lesz mit nézni! Kép

én akkorra már túl szoktam lenni pé-n! Kép

angel37
 
 


Igen,a 13.napon kell mennem!A doki kerte igy!
Kép
Te februarban mikor mesz?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Nekem 26 naposak a ciklusaim.Peteérésem a 10., 11. napon szokott lenni.Előfordulhat az, hogy vkinek egy hónapban több peteérése van?
Amikor éreztem, hogy van a peteérésem, akkor nem voltunk ugy együtt.A 20.ciklusnapon voltunk ugy együtt.Pénteken meg kellett volna jönnie.
Ma csináltam egy tesztet, negatív lett.
Egyáltalán lehetséges, hogy terhes lennék?
Ha nem jön meg, akkor mikor menjek orvoshoz?
ildike25
 
 


Szaisztok!
Breni sajnálom Kép

Zsuzska: sajnálom, gondolom, hogy mennyire rossz lehet, hogy most megint szórakozik veled a szervezeted! Remélem hamar megjön (ha már muszáj) és újra rendes ciklussal vághattok neki!

Kamilla: én még mindig DRUKKOLOK! lárom vannak egy csomóan, akik nem éreztek semmit!
Mondjuk a hőd tényleg elég fura, de ki tudja?!?!

Ancsa! mikor mész tüszőnézőbe?

Julcsi! Izgulsz a Forgács miatt?
Én már alig várom, hogy mehessünk! de még olyan soká van Kép

Ma voltunk vérvételen. Eredmény kb 2 hét.
A párom véradáson is volt, úgyhogy neki ott vették le, és küldték tovább vizsgálgatni.

Ildi! mikor érezted a peteérést? Mérted a hődet?
Akkor egyáltalán nem voltatok együtt?

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Ildi!
Szerintem 2hetet mindenfele keppen varjal mielott orvoshoz mesz!
En mas tanacsot nem tudok mondani!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Akkor ugy egyáltalán nem voltunk együtt.
A hőmet nem tudom rendszeresen mérni, de az utóbbi pár napban csak 36,5 volt.
Szóval semmi nem utal arra, de hát reménykedek hátha.
Ja, ha szedtem antibiotikumot, mert meg voltam fázva, az is bekavarhat, nem?
Tök örültem, hogy teljesen beállt 26 naposra, most meg nem akar megjönni.De még jele sincs.Semmi.
Most jut eszembe, hogy együtt voltunk akkor, de nem oda ment el.Meg akkor már a teszt is jelezné szerintem.
ildike25
 
 


Beuka!
Mar ennyivel is kozelebb vagytok a baba fele!!!Kép

HAJNI!
REMELEM NEM AZERT NEM JELENTKEZEL MERT BAJ VAN!!!!

En majd hetfon megyek tuszo nezobe!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ANcsa!
Igen közelebb vagyunk. Akkor szorítok hétfőn!
Hajni nem tud mindennap jönni azért nem ír, de nincs baj.

Kép
Kép
beuka
 
 


Ildi Kép akkor valószínű a szervezetet várat egy kicsit Kép, de még hátha...

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Koszonom!Kép
Tudom hogy nem tud minden nap jonni,csak azt hittem hogy megprobal hirt adni!Te beszeltel vele?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hát Angel én is kiváncsi leszek. Kép

Amúgy már 24. napja nem voltunk együtt a párommal, nem valami jó, de hát két hétig én voltam beteg, utána megy már másfél hete ő beteg, úgyhogy nem tudom, hogy mi lesz. Pont Szilveszter napján voltunk együtt utoljára. És ami a lényeg, ma vagyok a 14. napon, már a 12.-naptól kezdődött a termékeny időszak, bár már ebben sem hiszek. És ti hogy vagytok lányok?

Én most, hogy két hét után visszajöttem, komolyan csak annak örülök, hogy van net és tudok nektek irogatni, mióta újra dolgozni kell járni, rémálmaim vannak két napja, szóval nagyon gáz!

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt!
Tegnap annyi dolgom volt hogy időm sem volt jönni.De most itt vagyok.
Kamilla!Mi újság?
Eliza!Hogy vagy?De jó neked hogy már középidőben vagy.Én ma vagyok az 5.napon.Kép A héten veszek LH tesztet,csak nem tudom mikor használjam,mikor kezdjem el.Most 37 napra jött meg,előtte meg 33-34.Szerinted?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Na teszteltem egy negatívat, hogy ne mondhassa senki, hogy csak nyavalygok és lehet, hogy már rég terhes vagyok.
Nem lepett meg a dolog. Most inkább azon agyalok, hogy mi a fene bajom van.
Na mindegy. Nem fantáziálok semmit. Jövő héten beütemezek egy dokilátogatást és elkezdjük a "nagykivizsgálást".

Ne haragudjatok, de most egy darabig nem fogok jönni, mert pihenésre van szüksége a lelkemnek. Ki kell, hogy kapcsoljak. Nem tudom mennyire fog sikerülni, de mindenesetre megpróbálom. Néha majd beugrok, hogy mizujs.

Julcsi! Engem is berakhatsz a Zsuzska alá parkoló pályára.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt Lányok!

Potter-Ági!
Utólag is nagyon boldog névnapot kívánok neked! Kép

Kamilla!
Azért én is drukkolok nagyon neked!!!!!! Nekem sem volt semmilyen érzésem.

Pénteken voltam dokinál, pont elérte a köldökömet a méhem. Nekem nem lapult le a hasam, nekem valahogy hegyesebb, mint Áginak. Megdícsért a 3,5 kilóért a doki, próbálok normálisan hízni, szerencsére nincsenek zabálási ingereim. Nehéz kaját nem is bírom. Viszont ami bosszant, hogy hamar elfáradok, mire végigtakarítom a lakást kipurcanok. A derekam a gyenge láncszem. Kép Sajnos ez van, ez egy más állapot. Kép

Betti
20+4

Betti
betti73
 
 


Sziasztok Lányok!

Azért írok mostanában ide ritkán, mert nem igazán tudok hozzászólni, vagy a segítségetekre lenni, de olvaslak benneteket és szorítok mindenkinek.

Most többen küzdötök rendszertelen mensivel, mennek drukkjaim, hogy helyreálljon (tudom milyen sz@r)!

Tegnap óta "hivatalosan" is terhes vagyok, van kismama könyvem. Kép Bár még mindig nem volta uh-onKép, jövőhéten kapok beutalót, már alíg várom.

Adi10+3
adi77
 
 


Breni, ha Baby Marko-t veszel, abban van egy táblázat, ami alapján megtudod melyik napon kell elkezdened a tesztelést. Hát igen, én már vasárnap óta termékeny időszakomat élem, de hiába, ha nem vagyunk együtt Kép

Kép
elizabeth25
 
 


A kismama könyvet hányadik héttől adják?

Kép
elizabeth25
 
 


Kamilla,
ó...
Ne vedd a szívedre, ha most az eccer nem szokványos a mensid, van ez így néha.
Azé gyere néha! Kép

Ancsa,
sok sikert hétfőre.

Breni,
jól szól Eli, benne van a BabyMark csomagban a leírás...max 2-t kell venned.

Eli,
amikor először mész a védőnőhöz. Fakultatív, nekem a dokim azt kérte, hogy a 12. hetes UH előtt menjek el. A 11. héten voltam.
Szigorú szemmel rámnézett egy néni, mikor mondtam, hogy "Csókolom, terhes vagyok, kihez tartozom lakhelyileg?". Erre: "Elveteti vagy megtartja?" Kép
Utána megenyhült. Kép

Betti,
köszi. Kép
potter_76
 
 


Ági!Miért kell 2 a Baby Markból?

Kép
breni
 
 


Breni,
nem "kell". Csak ha a legrövidebb ciklus alapján kezded a tesztelést, és nem látsz pét, mert ezúttal hosszabb lesz, akkor lehet, hogy nem elég az az 5 tesztcsík. Alapjáraton elég egy is persze, nem is túl olcsó.
potter_76
 
 


Potter Kép Egyébként jól vagytok?

Kérdezted, hogy mennyit fizetek a kineznek! 5000 Ft/alkalom, az egy-másfél óra.

Kép
elizabeth25
 
 


Ági!Ja,oké?A rossmannban láttam 2000.-ért.De megéri ha ér valamit.

Van akinek LH teszt alapján sikerült teherbe esnie?

Kép
breni
 
 


SZiasztok! Kép

Ancsa,
bocs, tegnap dobbantanom kellett!
február 7-én megyek!
Ránkférne már vmi jó hír, igaz? Kép

Kamilla,
sajnálom, azért bíztam...Kép
biztos csak egy kivételes ciklus volt!
Várunk vissza! Kép

Potter,
jó kérdéssel indított a védőnéni... vagy tényleg ilyen sokan nem tartják meg? Kép

Eli,
hűha... akkor apa katonái már nagyon tetterősek!
a munkahelyváltáson már nem gondolkodsz?

Betti,
tényleg nem sokat szedtél magadra! Kép
sztem ne vidd túlzásba a takarítást! Kép
ja, a rókacsomagról lassan lemondok...

angel37
 
 


Angel, gondolod, hogy nagyobb az esély, ha ilyen sokáig nem voltunk már együtt? Csak az a gáz, hogy nem hinném, hogy a héten együtt leszünk, és nekem meg most van pé-m, de hát ez kit érdkel, őt biztos nem. Szerintem már nem kíván! Főleg, hogy mondtam neki, hogy - Nem akarsz könnyteni rajtam?? Kép ,, persze csak viccből mondtam, erre ő: - Hát az szeretném inkább, ha 15 kg-val könnyítenél magadon! - kedves, nem? Pasi ennyi ideig nem bírja ki sex nélkül szerintem. Úgyhogy most jól kisírtam magamat, és új lappal indítok.

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok.

kamillaKép

breni az lh teszt jo dologKép

eli,hat nem semmi frjed lehetKép

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
Szegenykem!Annyira sajnalomKép!Sajnos bejott a sejtesem hogy azert nem jon meg mert nem volt PE-d!Igazan tudom mit erzel,mert nekem is most ert veget egy ilyen ciklus!Lehet ir majd fol a doki valami gyogyszert es rendezodnek a dolgok!!!Remelem sikerul a kis lelkedet helyrehozni!!

Kismamik!
Agi!
Koszonom!Kép

Adi!
Koszonjuk,hogy szoritasz nekunk!Kép
Varjuk a hireket az UH-rol!!!

Betti!
Nem kell egyszerre kitakaritani az egesz lakast!Csinalj inkabb minden nap egy keveset!Ugy is megvarKép
Azt mar nem is irod hogy lattad-e a babadat!!!


Eli!
En ugy tudom hogy egy ido utan ha nem 'urulnek ki"a kisfickok,akkor elhalnak!
Valaki javitson ki ha nem igy van!!!

Reni!
Nem erre a tesztre mondtak hogy felbe lehet vagni?Akkor eleg lenne 1dobozzal is!

Angel!
Hat mar tenyleg jo lenne egy jo hirt hallani!!(mindenkitol!!!)
Akkor kapsz beutalot arra a vizsgalatra?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


eltunt az uzimKép

Kép
monyoka
 
 


nektek mukodik a kepfeltoltes?

angel en is ugy tudom ahogy mondod.A kiuritetlen spermak 8 nap utan elkezdenek meghalni.

Kép
monyoka
 
 


Ancsa!

Az ultrahang 1 héttel korábban volt. Ott láttuk a babát. Nagyon ficánkolt. KépMost csak sima terhesgondozás volt.

Angel!

Rókákat még karácsonykor elűztem magamtól, sajnálom, hogy nem kaptad meg. Senki sem vevő a rókáimra???? Kép

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Én a múlt hónapban LH teszt alapján próbáltam a párommal együttlenni. sikerült is a két erőteljes vonalkára ráhangolódni, de még sem jött össze a dolog, pedig nagyon bíztunk benne. Ebben a hónapban minden hókusz-pókusz nélkül próbálkoz(t)unk. Remélem sikerrel jártunk. SajnálomKép, de nekem nem jó tapasztalataim vannak az LH-val. De hátha nektek így sikerül! Hajrá!!!!!Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kép

Nekem sikerult!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Betti!
Akkor BOCSI!!!Olyan figyelmetlen vagyok!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Anita!Egy próbát megér.Ezt is ki kell próbálni.Hátha nekünk bejön,bízok benne mást nem tehetek.Ti mióta próbálkoztok?Mikor derül ki hogy sikerült?

Kép
breni
 
 


Szerintem is megér egy próbát. Ne érts félre, lehet, hogy nálatok bejön.
Szeptember végén 7. héten spontán elvetéltem. A múlt hónapban már próbálkozhattunk újra először. Sajna, akkor nem sikerült.Kép Most már túl vagyok a középidőn. Febr. 4-én kellene, hogy ne jöjjön meg. Nekem 35 naposak a ciklusaim. A hőmet nézegetem néha, de nem igazán akar felfelé indulni. Nem értem mi lehet velem. Még mindig csak 36,2 volt a hőm reggel. Pedig már a 24. napomnál tartok. Ebben a hónapban igazán rajta voltunk az ügyön, minden másnap sikerült összebújnunk. Péntek óta pedig mindennap együtt voltunk. A párom elég jó hangulatában volt mostanában, aztán levett a lábamról.Kép.... Én meg nem ellenkeztem.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Lehet, hogy úgy van, hogy meghalnak, csak akkor azt nem értem, bár lehet, hogy ez egyén függő, hogy pl. a Schobert Norbiéknál úgy jött össze a babájuk, a második, hogy egy hónapig nem szeretkeztek, mert fiút akartak, és azt mondta a doki, hogy ha sok idő kimarad akkor nagyobb esély van a babára, és egy hónap kihagyás után együtt voltak a Réka rögtön terhes lett, és fiuk is lett. Akkor ez most hogy van?

Kép
elizabeth25
 
 


Én már az egész dolgot nem értem. Valaki azt mondja minden másnap a jó, hogy újra egészséges és elégséges mennyiség legyen, mások azt mondják minnél többet vagyunk együtt az a jó. A harmadik azt mondja, hagyjunk ki egy pár napot, hogy elég érettek legyen... Akkor most melyik igaz???????????
Én már nem tudok a dolgokon kiigazodni. Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kép

Kép
monyoka
 
 


Anita, szerintem ember függő! Egy a lényeg, az ember legyen annyiszor együtt a párjával, ahányszor jólesik és kész! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Igazad van. Mi is akkor vagyunk együtt mikor jól esik. Õ, azért nem tudja annyira nyomonkövetni mikor van pé-m. Akkor legfeljebb én szoktam kezdeményezni, de még soha nem fordult elő az, hogy annyira a baba miatt akartunk volna együttlenni.Kép
Monyoka : Ez most mit jelent? Én nem értek hozzá!!!Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, ez a Monyó hőmérséklet görbéje.

Kép
elizabeth25
 
 


Azt látom, csak én nem tudok belőle kiigazodni.Kép!
Akkor mostmikor volt pé-je?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Angyal,
ha vki nem akarja megtartani, annak is el kell menni műtét előtt védőnőhöz. Gyakran a nőgyógyászok is ezt kérdezik először...praktikus, mert akkor nem vidámkodnak sokat, nem mutatják meg az UH-n az embriót, szívhangot ha a kismama nem ezt várja.

Breni,
én azért csináltam LH tesztet, hogy van-e peteérésem, mivel hőmérőzni nem volt értelme. (éjszakai ügyeletek) És abban a hónapban sikerült. Kép Van ilyen is.

A spermák folyamatosan termelődnek, kb állandó mennyiségben. Nemtom, hogy ennyi idő után "pusztulnak-e el" páran, de hogy nem mindenki, azt tuti.

Eli,
ne aggódj, a férjemnek is vannak ilyen beszólásai, mondjuk én viccesnek találom. Kép
Egyik kedvencem: kerestem a melltartómat, mielőtt moziba indultunk volna, de nagy sokára lett csak meg. Erre ő: "Na, akaszd már végre a nyakadba a melleidet és menjünk!" Kép
potter_76
 
 


Na, nemtom, érthető volt-e a sperma-utánpótlás téma.
Szemléletesen:
Volt pisilős játékbabátok? Kép (Nekem nem. Kép ) A száján betöltitek vékony sugárban a vizet, alúl meg kifolyik. Képzeljétek el, hogy a férjetek is ilyen, a sperma vékony kis sugárban folyamatosan pótlódik, alúl meg távozik (szex közben). Ha bedugják alúl a dugót (szexmentes állapot) lehet, hogy belűl purcannak ki fickók (nemtom, így van-e), de felűlről meg érkeznek a friss, érett társak. Ha kiveszitek a dugót, akkor jön ez is az is.
Így oksi? KépKépKép
potter_76
 
 


Ági!

Az én párom egyszerűen 'Pockos'-nak hív az utóbbi időben. Kép

Sperma-téma: nekünk abban a hónapban jött össze a baba (kisfiú), amikor volt 4 nap kihagyás. Előtte max. 1-1 nap maradt ki.

Betti
betti73
 
 


Betti,
képzeld, ez nem is most volt. Kép
Na, nálunk meg akkor, amikor semmit sem hagytunk ki. Kép
Írtam neked, hogy nézd meg, ha teheted a Spektrumon a "Miből lesz a cserebogár?"-t. Előző rész ismétlése csüt reggel 7:55, új rész szombaton 20:50-kor.
potter_76
 
 


Ági,
Láttam, hogy írtad, még nem bírtam rá reagálni. Kép A bemutatóját szoktam látni, sokat nézzük a Spektrumot egyébként. Múltkor valami ikerbabás műsor volt.

Betti
betti73
 
 


Az most is lesz szombaton, közvetlenűl előtte.
potter_76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?