Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt Csajok!
Kamilla! Azért ha nem haragszol, én továbbra is erőteljesen drukkolok Neked, mert én sem éreztem az ég világon semmit. De tényleg semmit. Nem volt hányingerem egészen a 8.hétig, akkor is csak egyszer, nem jártam/járok gyakran pisilni, semmi. Nem is akartam elhinni, hogy terhes vagyok. Most már a 12, hétnél tartok, és ez idő alatt összesen 3-szor volt hányingerem, ebből a harmadik ma volt. Szóval mennem a drukkjaim ezerrel!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
banya1
 
 


Zsuzska, Kép. Tényleg menj dokihoz!
Vica, köszi az ötletet, apák részére nem javasolt valamit?

Kamilla, én a helyedben azért csinálnék egy tesztet. Csak, hogy bizonyosodj meg róla. Sokan nem éreznek semmit ilyenkor. Nem is tudom, hogy bírod ki. Azt hiszem a bizonytalanság a legrosszabb!
Eli, nagyon remélem, hogy bejön a kinez Neked!És majd nekem is!
Julcsi2
 


Csatlakozom Vicához, az almaecet tuti jó! Nekem bevált. De én nem bírtam elviselni az ízét, és inkább kapszulát vettem...Kép

Kép
Kép
banya1
 
 

 
 

<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 91 29 nap Budapest 35 év Kép
Banya 2005. febr. 80 28-30 nap Pécs 24 év Kép
Adi 2005. aug. 73 ? Rendszertelen Pécs 28 év Kép
Kikike 2005 május 54 39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év -
Zsuzska 2005. jan. 35 28 nap rendszertelen Veszprém megye 25 év -
Kamilla 2005. máj. 33 24-26 nap Budapest 27 év -
Anita(Nyenye) 2005. nov. 23 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
O. Kriszti 2005. febr. 23 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 21 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Kata 2005. dec. 18 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Móni 2005. márc. 16 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Julcsi 2005. márc. 16 23-25 nap rendszeres Budapest 25 év jan.26. 1.konz.
Elizabeth 2005.júl. 13 30-32 nap rendszeres Budapest 25 év -
Lara 2005. ápr. 12 24-36 nap Komló 26 év -
Monyoka 2005.Majus.21 11 1-100 rendszertelen Hajdújárás (Vajdaság) 22 év -
Vk Hajni 2003. júl. 9 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Ancsa 2003. okt. 6 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba
Reni 2005. szept. 4 33-34 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Beuka 2004. szept. 2 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év febr.21. 1. konz.</pre>
Julcsi2
 


Köszi Banya! Akkor még van egy pici remény.
De még legbelül sem érezted, valahol a szíved mélyén, hogy most sikerült?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Julcsi!
Nem, az apákra nem tért ki. De ha legközelebb találkozok vele, megkérdezem.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Köszi Vica!
Mi újság Veled? Hogy vagy?
Julcsi2
 


Julcsi!
Köszönöm jól vagyok. Hétvégére "várom a mensit", és utána ha minden jól megy, megyek HSG-re.
De bízom benne, hogy erre nem kerül sor.Kép
Veled mizujs?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Julcsi légyszi tegyél a tábla aljára.köszike

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kamilla!
Nem írnám ha nem így lenne de talán még a hozzászólásaimból is vissza tudod keresni: folyton azon dilemmáztam, hogy miért nem érzek semmit. Se testileg, se lelkileg. És az a durva, hogy most sem. Leszámítva azt a kis kevés hányingert. Bár az Anyukám is állítólag ilyen volt. Neki se volt semmi ilyen érzése, se kívánósság, se hányinger, se semmi. 2 hónapig észre sem vette hogy terhes. November legelején foganntam, és Anya szilveszterkor még vígan bulizott és pezsgőzött...

Kép
Kép
banya1
 
 


Kamilla!
Martinnál én sem éreztem semmit, csak akkor, amikor megmozdult. Kép

moni
 
 


Én csütörtökön megyek az Intézetbe és remeg kezem-lábam!
Remélem tényleg nem kerül sor. Valami más vizsgálatod volt már? Apát vizsgálták?
HSG az átjárhatósági ugye?
Julcsi2
 


Sziasztok!

Moni, Eli Kép
visszajöttetek?

Kamilla,
én is szorítok! + Kép
adi77
 
 


Julcsi!
Szorítok neked/nektek, hogy minden oké legyen csütörtökön.Kép
Apával minden rendben, már vizsgálták. Nekem is ebben a hónapban látott a dokim egy kis 26mm-es tüszőt, úgyhogy reménykedem. A HSG az átjárhatósági, igen.
Majd írd meg mélben a fejleményeket, jó?
Leléptem, pusz Mindenkinek!Kép
V.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Zuszka, oké, leraklak. De hát valóban a sokadik cn-n vagy, mégha sajnos nem is vagy babás! Kép A cn-ot hagyjam ki, vagy odaírhatom?
Julcsi2
 


Sziasztok Csajok,

Breni,
hmmm.

Zsuzska,
ha nem jön meg én azért újra tesztelnék.

Kamilla,
KépKépKép
Azé nem olyan borzasztó a helyzet...esetleg egy kis terhesség. Kép Tesztelj mindenképp, mielőtt dokihoz mész, mert kinevet dokibácsi különben. Kép
Tünetek, meg a lelked mélyén...hááát. Ez alapján csinálhatnának egy merőben újfajta tesztet: "kérjük húzzon egy csíkot a kontroll csík mellé, ha a lelke mélyén terhesnek érzi magát, majd keresse fel nőgyógyászát". Kép
Na, bocs, ne haragudj, én is be voltam parázva, főleg mielőtt a 2 csíkost csináltam volna...hehehe, akkor a legjobban. Szerintem sem kell feltétlenűl vmit érezni. Én is azt éreztem, amit minden mensi előtt, csak kicsit hamarabb és erősebben, de valszeg fel sem figyeltem volna rá, ha nem késett volna. Na, ezt még be sem vallottam nektek, de 2 nappal az uccsó mensi előtt takarítás közben találtam a szekrényben egy tesztet, amit még akkor vettem, mikor késett, de mielőtt bevethettem volna megjött, aztén el is felejtettem, hogy van. Na, nem bírtam ki, és akkor délután megcsináltam, negatív. Aztán 1 óra múlva, mikor kidobtam volna, még megnéztem, és háááát...mintha lett volna mégegy halvány csík. De olyan, hogy tényleg nem tudtam, hogy csak látni szeretném-e. Na, szerintem én onnan sejtettem, a lelkem mélyén, höhöhö. Pláne, mikor nem jött meg. Kép Szerintem ha nem csinálom meg azt a korai tesztet, akkor a lelkem mélyén csak az lett volna, mint a többi mensi végén. Kép Persze nekem néhányszor késett, nem úgy, mint neked. Kép Na, szóval szerintem elég esélyes vagy. Kép
És lécci csinálj tesztet a 40. nap előtt, mert péntek óta esz a fene, hogy mi van veled, és akkor kénytelen leszek mindennap jönni, hogy mi van! Kép

Köszönöm csajok a névnapi gratulációkat! Kép
potter_76
 
 


SZia Potter!

Köszi a bíztatást, de most felteszem a görbémet, hogy mindenki megértse miért is nem akartam/akarok tesztelni. Ovulációnak semmi nyoma. Sárgatest fázis zéró. Mi is várhatnék egy ilyen hónaptól. Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Nekem nem jön be a görbéd.

moni
 
 


Én látom. JPG-ben van. Hogy rakjam fel, hogy te is lásd?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Most már bejött, nem tudom mi volt.

moni
 
 


Kamilla!
Én sem tesztelnék a helyedben. Várnék a 35. napig, majd utána felhívnám az orvosom.

moni
 
 


sziasztok.

latom sokan kuszkodtok a rendszertelen menzivelKépen is kozetek tartozom.Most az 1cn tol iszom a cickateat,remelem megjon 30-35 cn en.

eli jajdejo hogy ujra velunk vagyKép

moni,nekd is szivbol orulokKép

lanyok ma reggel mintha nyalkasodnek kicsit,de ilyenkor meg nem szabadna.11 cn en vagyok.A homet nem is tudtam rendesen megmerni mert surgos dolgom lett(wc)csak 5 percig mertem de mar akkor 36,5 lett.Felteszem a gorbem ha tudom.

Kép
monyoka
 
 


sziasztok.

latom sokan kuszkodtok a rendszertelen menzivelKépen is kozetek tartozom.Most az 1cn tol iszom a cickateat,remelem megjon 30-35 cn en.

eli jajdejo hogy ujra velunk vagyKép

moni,nekd is szivbol orulokKép

lanyok ma reggel mintha nyalkasodnek kicsit,de ilyenkor meg nem szabadna.11 cn en vagyok.A homet nem is tudtam rendesen megmerni mert surgos dolgom lett(wc)csak 5 percig mertem de mar akkor 36,5 lett.Felteszem a gorbem ha tudom.

Kép
monyoka
 
 


Kamilla,
hol méred a hődet?

Hello, Vica,
remélem azért az eredményt majd megírod. Szorítok.

Betti, és mindenki, akit érdekel,
a Spektrumon van egy nagyon jó sorozat, a babák fejlődéséről, nem olyan rózsaszínes, nyilvánvaló dolgokról szól, hanem olyanokról, hogy csak tátom a számat. Szombat este van, ismétlés hétfő és asszem csüt reggel. "Miből lesz a cserebogár?" a címe.
potter_76
 
 


megette az uzim a babanetKép

Kép
monyoka
 
 


megette az uzim a babanetKép

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok csajok!!!

Julcsi!!

Jól emlékszem,hogy Te a Forgács intézetbe mész orvoshoz???Bocsi ha mégse!!!

Mert mi oda jártunk és mindenkinek merem ajállani!!!!
csanita
 
 


Sziasztok csajok!!!

Julcsi!!

Jól emlékszem,hogy Te a Forgács intézetbe mész orvoshoz???Bocsi ha mégse!!!

Mert mi oda jártunk és mindenkinek merem ajállani!!!!
csanita
 
 


Szia Monyó!
Köszi Kép

A kinez azt mondta, hogy három gyerekem lesz, vagyis annyi van belém "kódolva", egy lány és két fiú. De most lányom lesz, és azt is megmondta, hogy február 15-21 között fog foganni. Mondta, hogy 15.én legyünk együtt a Tomival, 16.ra bevagyok írva hozzá, és akkor már megfogja tudni mondani, hogy sikerült a baba vagy sem.

Kép
elizabeth25
 
 


Móni, hello. Kép
Szerintem a doki úgyis azt mondja, hogy csináljon egy tesztet, mielőtt jön. Nem árt kizárni a legkézenfekvőbb dolgot egy fiatal lánynál. Kép Vagy megerősíteni. Lehet, hogy bánja 800 HUFja, de előbb utóbb úgyis vége ennek a ciklusnak.
Volt egy jó gyakorlatvezetőm nőgyógyászatból, ő mondott ilyeneket.
Na, mosmá nem okoskodom Kamilla helyett. Kép

Monyó,
sajnálom, hogy ennyit vársz a kivizsgálással. Barátnőm is várt pár hónapot, és a nőgyógyásza meg is mondta neki, hogy nagyon rosszat tett ezzel magának. És fogyjon le persze. Hogy halad a fogyókúrád?
potter_76
 
 


Potter. Hüvelyben mérem 10 percig és minden nap 4:30-kor. Valami gáz biztos hogy van, mert eddig is így csináltam és tuti szép kis görbéim voltak. Ez az első ilyen gyík!

Potter. Légyszi segíts. A "douglas"-nak mi a hétköznapi neve?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Eli,
megmondanád, mennyit fizetsz a kineznek?...persze ha publikus.
Kívánom, hogy úgy legyen, ahogy mondja.
potter_76
 
 


Kamilla!
Tudom nem vigasztal, igaz, még csak a 16. napon tartok, de hasonlóan alakul a görbém... Pedig nekem mindig szabályos szokott lenni. Még a cisztás hónapomban(amikor nem repedt meg a tüszőm) is szabályos volt.

moni
 
 


potter szepen lassan haladok.holnap lesz ket hete hogy fogyozok es eddig 2-3kg ment le.
eddig nem tornaztam de holnaptol azt is elkezdem.)

Kép
monyoka
 
 


Szerintem itt mi szép lassan mindannyian begolyózunk és pszichésen összezavarodik a mensink.
Megfigyeltétek, hogy mostanában itt közülünk nagyon sokan panaszkodnak összevissza ciklusokra? Hát nekem ezzel eddig soha nem volt bajom. Asszem nekem már érik egy babanet-elvonó, de még nem határoztam el magam teljesen.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


nem teszi fel a gorbem.

Kép
monyoka
 
 


Kamilla,
sajna ennél hétköznapibb neve nincs. (Latinul excavatio rectouterina) Kép A végbél és a méh közötti teret nevezik annak, aminek határait a végbél előtti és méh mögötti hashártya alkotja, vagyis a hashártya legalsó része, olyan zacskószerű. Pl hasüregi vérzések oda folynak le a gravitáció elvén. (Pl méhenkívüli, hasűri terhesség a nőgyógyászatban)

Monyó,
az szép! Ha tornázol, nagyobb az esélye, hogy meg is tudod tartani.
potter_76
 
 


potter ti jol vagytok.Novoget a pocid?

Kép
monyoka
 
 


Igen Anita, jól emlékszel!
Emailezhetnénk ezügyben egy kicsit? Lenne pár kérdésem! Köszönöm!
Egyébkén hogy vagy? Mi újság Veled, mesélj valamit!
Julcsi2
 


Monyó,
minden oksi, növöget. Mióta elérte a méhem a köldököm vonalát, azóta ellapult, nem áll annyira előre, mint pl Bettinek. Kép Engem még fejbever a lengőajtó. Kép A bébi egész sokat mozog, pláne ha nyomkodom a pocakom. A 23. héten vagyok, és 3-4 kgot híztam, de fogok majd még többet is. Kép
potter_76
 
 


Julcsi!!

Persze levelezhetünk!!!Nyugodtan kérdezz bármit!!!
Itthon vagyok,írj nyugodtan tudok is válaszólni eggyből!!

Jól vagyunk köszi,kisasszony mocorog,nagyon jó érzés!!!Pocakom növöget szépen,szerdán kezdjük a 18 hetet az uh szerint,menszi szerint "csak" a 16!!De a méretei a 18 hétnek felelnek meg.Pályázok az óriás baba címre!!!

Címem a profilomba!!
csanita
 
 


Potter-Ági!
Én is kérdezhetek valamit?
A HSG-re való beutalóm végén mit jelenthet az, hogy "Occ?"
Köszi!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica Kép
jó, hogy jelentkeztél, és drukk neked a 26mm-shez! Kép
Jó lenne, ha nem kéne, hogy sor kerüljön a HSG-re, de ha mégis, akkor írd meg az eredményt, és hogy milyen volt!

Kamilla,
látod Banyával is mi volt? Kép Szorítok neked, bármilyen is a görbéd! ++++++
Egyéként egyetértek Potterrel! Kép

Julcsi, Kép
már most csütörtökön mész? júj, én is nagyon izgulnék!

Eli,
nagyon kíváncsi vagyok beválik-e a kinez! Kép komolyan!

Monyó, Potter, Csanita
sziasztok! Kép Kép Kép

angel37
 
 


Szia Angyal!

Vica,
fogalmam sincs... Milyen szókörnyezetben van?
potter_76
 
 


Sziasztok!

Odett!
Nagyon koran voltal tuszo nezobe!Holnapra biztosan sokkal nagyobb lesz!Kép
Ugy irigyellek,hogy voltatok kikapcsolodni!!

Kismamik!
Olyan jo olvasni,hogy adtok hirt magatokrol!!Igy legalabb mi is tudjuk kovetni hogy mekkorak mar a babucik!

Hajni!
Mar biztos tul vagytok rajta!Remelem hamar tudsz jonni,es hirt adni!!

Holnap veszem be az utolso 3gyogyszeremet!Hetfon kell majd mennem megnezni a hatast!Most nincs tul jo eloerzetem!Kezdek kicsit kiborulni!Mar elore felek hogy mit fog mondani a doki!Na mindegy!Ezen is tul kell lenni!
En nem fogok Babanet szuneteltetest tartani!Engem ez tart egyben!Ha nem johetnek mar lehet hogy begolyoztam volna!Ram teljesen jo hatassal van!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ági!
Hát ez az hogy semmilyenben.
Megkéri a tisztelt nőgyógyászetot, hogy HSG szükséges és lennének már olyan szivesek és elvégeznék PONT. Utánna van ez. Vagy nem is "Occ?" hanem "Occu?" Talán occult vagyok? Kép
Ja és a leletena méhem anteflexióban látható. Ez meg mi?
Bocsi, hogy bombázlak a hüyleségeimmel.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
Kép Nemtom, merha kézzel írta, akkor bármi lehet. Kép Nem: "oké"? Kép
Anteflexio: A méhnyak és a méhtest által bezárt szög tompaszög. Ez a leggyakoribb, és tök normális. Az enyém is anteflexióban van. Kép
potter_76
 
 


Szia Vica!
Egyre surubben jossz,es ez olyan jooooo!!!!Kép
Mensi utan mennyivel kell menned a vizsgalatra?

Vegre elertem a dokimat!30-an hetfon 19.15-kor kell mennem!Remelem gyorsan eltelik az ido addig!
Szerdan jonnek a noveremek!Mar annyira varom!!Egy honapja nem lattam!Kivancsi vagyok mekkora mar a pocija!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsám!
El kell hogy keserítselek, mert kizárólag az önzőségem vezet ide hozzátok olykor. Érdeklődöm, ha nem tudok valamit, vagy jövök gratulálni, mert szeretem hallatni a hangomat. KépKépKépKépKép Na jó, vicc volt.
Szeretek tudni rólatok, de nem fogok csatlakozni ismét, mert annak nem lenne jó vége. És emiatt vagyok önző. Magam miatt.
HSG-re rögtön, ahogy elmúlik pirike, menni kell. nekem az vagy 7 nap.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?