Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Új vagyok itt és egy kis segítségre lenne szükségem. Próbálkozunk, de egyenlőre eredménytelenül. Hőmérőzök, látom is a változást, de pontosan nem tudom, hogy mit kell látnom és az mit jelent. tudna nekem valaki segíteni??
sbrigi
 
 


Mar ezzel a majdnem 3evvel kicsit komolyabban vehetne a doki!
A meddosegiben legalabb megvizsgalnak mindent!!
Kivanom nektek hogy vegre valaki orvosolja a bajt,es vegre megfoganjon a kisbabatok!!!Kép

Szia Brigi!
Lejjeb a homeros topikban erre 'szakosodott"lanyok vannak!Probald meg naluk,biztos elmagyaraznak mindent!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


én is így gondolom, ennyi idő után már csak véletlenül is össze kellene jönnie Kép. A meddőségivel, csak az a baj, hogy el kell mászkálni Győrbe vagy Pestre. Bár azt mondják, hogy Tatabányán is van, de szerintem nincs semmi. Majd kicsit utánna járunk és kiderül mi a helyzet.

Ti hogy vagytok? Olyan rossz hogy nem tudok senkiről semmit Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Sziasztok!

Akinek késik megadrukk,hogy ilyet lásson,mikor tesztel:Kép

Hajni
Remélem megtaláják,miért nem sikerült eddig a baba.Onnan már legalább tudjátok,milyen kezelés szükséges.Drukk,hogy mielőbb babás legyél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brigi
Mindjárt előkeresek neked egy cikket.

Puszi:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi Kriszti aranyos vagy, én is nagyon bízom benne. Csak nagyon félek az a baj. Meg nagyon magam alatt vagyok most. Talán ha meglesz az eredmény akkor megnyugszom. Legalábbis remélem

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Brigi

Hőmérőzés. Mikor van a peteérés?
Az ébredési hőmérséklet mérése hasznos tájékozódó módszer a peteérés otthoni vizsgálatára. Nem kell hozzá más, mint egy hőmérő, toll, papír, és egy kis házimunka.
Sok nő szeretné tudni, van e peteérése. A házi módszer a következő. A menses első napjától kezdve – ez az első ciklusnap – minden reggel az ágyból való felkelés előtt mérjük meg a testhőmérsékletet. A mérést a szájban célszerű végezni. Érdemes digitális lázmérőt beszerezni, mivel a tizedfokok leolvasása így könnyebb és a mérési idő is csak egy perc. Az eredményt felírjuk, majd néhány nap után elkezdhetjük a hőmérsékleti görbe rajzolását. Ehhez használhatunk milliméterpapírt, vagy magunk is elkészíthetjük az ábrát vonalzóval. A vízszintes tengelyen vannak a napok, a függőlegesen a mért hőmérséklet. Ha készen vagyunk a görbénkkel, azaz megjött a következő menses, lehet értékelni az eredményt.
Normál 28 napos ciklust feltételezve az első ábrához hasonlót fogunk látni. Az első két hétben a hőmérséklet ingadozó, egyik nap például 36.5 C, másnap 35.8 C azután 36.7 C. Az ingadozás 1 egész fok is lehet, a görbe „fűrészfogszerű”. Tüszőrepedéskor (latinul ovuláció) a hőmérséklet leesik, pl. 35.5 C-ig (bár ez nem mindig tapasztalható), majd a következő napokban a tüszőrepedés hatására elkezd emelkedni. Tehát ha volt tüszőrepedés a görbe további szakasza platóhoz hasonlít. A hőmérséklet 36.8-37.0 C körüli, az ingadozás csak 1-2 tizedfok, a görbe lapos. A menses közeledtével a hőmér-
séklet ismét leesik.KépKép
Ha valakinek nem volt peteérése, a második ábrán látható görbéhez hasonlót kaphat. Az első két hétben tapasztalt „fűrészfogszerű” szakasz a következő mensesig tart, a platószerű szakasz elmarad.
Mi a helyzet azokkal, akiknek a ciklusa hosszabb, mint 28 nap? Náluk a görbe első szakasza nyúlik meg kb. annyi nappal, amennyivel a ciklusuk 28 napnál hosszabb. A platószerű szakasz náluk is kb. 14 napig tart.


Egy hónap szorgalmas munka után a következő információkkal lehetünk gazdagabbak: a peteérés tényét a hőmérséklet emelkedése és a platószerű szakasz kialakulása mutatja. A tüszőrepedés ideje, a platószerű szakasz kezdete előtt van (esetleg a hőmérséklet esése jelezheti). Órára, percre természetesen ezt nem tudjuk meghatározni és a tényét is csak utólag állapíthatjuk meg. A következő hónapban viszont nagy valószínűséggel hasonló időpontban fog bekövetkezni.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Hajni!
Itt vagy még?

Kép
Kép
beuka
 
 


Igen itt vagyok!

Irtam neked mélt. Nem vagy MSN közelben?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hajni én is így gondolom, ahogy Te! Inkább velem lenne a baj. Én is jobban elviselném, és könnybben nekivágok bárminek, bármilyen műtétnek. De úgy néz ki, hogy nem így van, és párommal van a gond. Na februárban végre pontosan kiderül, de nagyon félek ettől!
Julcsi2
 


Ja és jó ötlet a meddőségi központ. Majd meglátod, hogy ott felgyorsulnak az események!
Julcsi2
 


Lehet hogy a fiúk is így vannak ám vele. Az is a baj, hogy őket nehezebben tudják gyógyítani mint a nőket. Vagy legalábbis kevesebbet tudnak értük tenni.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jó hétvégét!
Lányok: zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,zebra, zebra, zebra, zebra,

csak ismételgessétek Ti is!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép
Julcsi2
 


Így van Hajni, én is emiatt rettegek! Mi van ha egyáltalán nincs mozgékony sperma. Akkor nem hiszem, hogy tudnak tenni valamit. Kép
Vagyis felszúrják a herét és abból próbálnak venni, de ha ott sincs! Kép
És azt nem is tudom, hogy párom bavállalná-e! Remélem igen!
Julcsi2
 


Akkor csak a spermadonor, vagy az örökbefogadás lenne. De azt nehéz lenne megemészteni, hogy nem a páromé a gyerek, aki növekszik benne. ÉS főleg neki lenne rossz.
Jajj, nem is akarok erre gondolni. Rossz ez a bizonytalanság, inkább derülne ki, hogy mi a baj.
Julcsi2
 


Én tudom a páromról, hogy mindent bevállalna. Ezzel nincs gond. Csak én nem akarom kitenni ennyi mindennek. Szerintem én nem szeretném, ha donortól lenne babám. Inkább örökbe fogadnánk. Azt meg ő nem tudja elképzelni, hogy béranya hordja ki a babát Kép. Szóval ezzel sem lenne gond Kép. Nekem különben is nagyon régi rémálmom, hogy nem lehet gyerekem. Lehet hogy csak lelki okai vannak a dolognak, és nem fognak találni semmi bajt. De remélem nem így van. Ezt sem lehetne sokkal könnyebben kezelni.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lányok én úgy tudom, hogy ma már egyetlen spermiumból is lehet bébi, sőt akkor sincs tragédia, ha egy sincs, mert akkor nyernek a herékből
Szerintem a nőknél vannak olyan esetek, hogy egyáltalán nem jön össze a baba. Nem tapad meg, vagy nem tudja kihordani, kitaszítja a szervezet, vagy bármi.
DE NE LEGYEN EBBEN SMELYIKÜNKNEK TAPASZTALATA!!!!!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Hajni,
szia! Kép nahát ez a gyökér doki! Kép neki nyilván nem sürgős! Kép

Julcsi,
ez a hereszúrás nagyon rosszul hangzik...Kép

Azért én bízom benne, hogy a párommal nincs baj, elég vagyok én problémásnak!

Beuka,
így legyen, ahogy a végén mondtad! Kép

angel37
 
 


Nemsokára vége ennek a rémálomnak és a következő már csak úgy véletlenül becsúszik Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Julcsi,Hajni!
Most mar jo kezekben lesztek!!!!!Nem sokara ott lesz a pocitokban a babuci!!!!KépNe gondoljatok most rosz dolgokra!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Ancsa!
Te tudsz valamit arról, hogy meddig marad lent a hő tüszőrepedéskor?
Már két napja 36.3 a hőm. Ez a 20.napom és 35 napos a ciklusom.
Elvileg már lehetett a napokban pé-m ?!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


En ebben nem tudok neked tanacsot adni!KépNem ertek hozza!En annyit gondolok hogy ha 35 napos a ciklusod,akkor holnap kene hogy legyen,nem?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hát nem tudom, minden esetre az ügyön dolgozunk.Kép Azért köszi.
Azt hiszem elköszönök. Már késő van. Jó éjt!
Remélem, reggel elindul a hőm felfelé.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!
P.Anita!
Elindult felfele???

Potter Agi!
(ha ma tartod)NAGYON SOK BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK NEKED!!!KépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Üdv Mindenkinek! Nincs vmi nagy forgalom!

SZia Ancsa! Kép

Potter,
Boldog névnapot! Kép Kép

Anita,
ha 35 napos vagy, akkor 21. nap elvileg a pé! Ha így van, akkor 22. napon fog felmenni! Kép

angel37
 
 


Latom sehol senki!Kép
Engem most kicsit kiut ez a nagy adag gyogyszer!
NAgyon varom mar hogy milyen hirekkel jonnek a lanyok hetfon!!!

Odett!
Mi volt tegnap az orvosnal?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Editke!
Remelem jol vagy!!??Adjal hirt magadrol!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


HalihóóÓ!

Kriszta!
Nagyon tetszik a kis kép a II vonalról! Remélem holnap látunk egy párat!!!

Ági!
Boldog névnapot!

Ancsa!
Hogy vagy? még mindig kivagy a gyógyitól?

Julcsi!
Légyszi rakj le a tábla aljába, ma vgyok az 1cn.on Kép

Legalább tudom, hoyg mikor volt peteérésem, és úgy néz ki az időponttal nem vlt gond, mert tökre eltaláltuk.
NA mindegy már nem sok van hátra, hogy kicsit tisztábban láthassunk.
Holnap megyünk vérvételre.

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Te kuldtel nekem e-mailt???Ha igen,csak egy ures oldal jott at!!!!

Beuka!
Sajnalom hogy megjott!!!!!Kép
Igen sajnos kicsit megzavar a gyogyszer!!Pedig mar egy par dobozzal beszedtem es megsem volt semmi bajom tole!Mondjuk az is igaz hogy ekkora adagot meg nem szedtem!

Hajni!
Gondolok ratok holnap!!!!!!Kép

Breni,Kamilla,Zsuzska!
MAR NAGYON VAROM A HOLNAPOT!REMELEM JO HIREITEK VANNAK!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Beuka!

Sajnálom, hogy nem sikerült.

Esélyes lányok legyen már valami ösztönző hatás holnap!! Kép

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!
Szia AncsaKép
A legnagyobb tüszőm 10mm volt,holnap megint megyek,talán többet mond, azt mondta, majd beszélgetünk. Kicsit tartok tőle,h.annyit mond,ő többet nem tud tenni,s ez már a 4.clostys hónapom.Most olyan semmilyen a hangulatom,hétvégén elutaztunk,kicsit pihenni,s ez jóóóóó hatással volt rám.
Breni,Kamilla,Zsuzska DRUKK!!!
odett
 
 


Ancsa, Lara: köszi Kép

KAMILLA, ZSUZSKA, BRENI!
NAGYON SZORÍTOK, ÉS VÁROM A JÓ HÍREKET!!!

HAjni!
Gonfdolok én is rátok holnap!

JÓ ÉJT!

Kép
Kép
beuka
 
 


Ancsa, Lara: köszi Kép

KAMILLA, ZSUZSKA, BRENI!
NAGYON SZORÍTOK, ÉS VÁROM A JÓ HÍREKET!!!

HAjni!
Gonfdolok én is rátok holnap!

JÓ ÉJT!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Mától megint vagyok..... Kép, semmi kedvem dolgozni, meg semmihez sem. Olyan jó volt otthon két hétig. Kép

HOgy vagytok? Nagyon levagyok maradva, úgyhogy várom a "beszámolókat", kivel mi történt a két hét alatt, kik azok akiknek megjött és kik azok akiknek késik!

Irjatok ám!


Millió puszi


Elizabeth

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Nem tudom mi lehet a hőmmel. Tegnap 36,1 volt ma 36,3. Nem értem. Nem baj nagyon aktív hétvégénk volt. Majd kiderül. Már nagyon izgatott vagyok. Ma van a 23. napom.
Lányok mi újság veletek? És a tesztesek? Veletek mi a helyzet? Lehet gratulálni?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Jó reggelt!
Sajnos rossz hírrel jövök,ma vagyok a 4.cn-on,de ne szomorkodjatok mert én sem teszem.Oké?És hallani sem akarom,hogy sajnáljatok.Megegyeztünk?Egy kicsit rosszul érintett a dolog,de mostmár teljesen jól vagyok.De tényleg.Kép
Eliza!De jó hogy újra itt vagy.Én örülök neked.Hogy telt a hétvége?
Julcsi!Javíts át légyszi a táblát 4cn-ra és 33-37 ciklushosszra.Köszike

Kép
breni
 
 


Szia Breni!

Jól telt a hétvége. Mi már ma van, hogy 23. napja nem voltunk együtt Kép, a betegség miatt. Remélem a héten már nyélbe ütjük a dolgot.Kép Tudod a mi hónapunk a március. Kép Te befogsz még járni babásan dolgozni?

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Végre hallani felőled!
Mizujs? Mesélj a kinezről!!!

Lassan fontolgatom a visszatérésemet. DE csak lassan. Nem akarok nagyon belemélyülni a dolgokba.

moni
 
 


Sziasztok Lányok!
Reni, nem sajnálkozok, csak annyit tennék hozzá, hogy ez a természet kegyetlensége. Hiteget, aztán semmi.

Moni, Eliza! De örülök, hogy itt vagytok!
Eli, ne haragudj, hogy nem válaszoltam. Lóti-futi volt a hétvége. Szóval: én a 12 hetet biztosan megvárnám!
Remélem már teljesen meggyógyultál. Megyek majd a kinezhez, de csak miután meglesznek a vizsgálataim. szóval kb. egy hónap múlva.

Beuka Kép De fel a fejjel, új hónap, új esély (milyen unalmasan hangzik már ez! Kép)
Julcsi2
 


SZiasztok! Kép

Beuka,
sajnálom Kép, drukkolok a vérvétel eredményéhez!

Reni,
jó, hogy így tudsz hozzáállni! Kép tényleg! Kép

Eliza,
üdv újra! Kép

Kamilla??? Zsuzska???

angel37
 
 


Negatív, de még nem jött meg!Utálom magam...pedig augusztus óta megjött rendesen...emiatt vagyok szomorú nem a negatív teszt miatt!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska,
sajnálom, hogy újra elkezdett rendetlenkedni a ciklusod! Kép
Tervezel dokihoz menést?

angel37
 
 


Szia Julcsi!

Én nagyon drukkolok nektek, remélem semmi bajt, nem találnak az orvosnál! Kép

Moni, a kinez nagyon jó, de majd csak akkor dicsérem agyon, ha tényleg bejön, amiket mondott. Kép Megmondta, hogy mikor fog foganni a babám, lány lesz vagy fiú és hogy hány gyerekem lesz az életem folyamán. Hát tavaly 28 kismamája volt úgy, mint én, nekik bejött, remélem nekem is. Kép És ti hogy vagytok?

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi, jól. És konkrétan? Hány babád lesz? Fiúk vagy lányok? KépKépKépKép
És hogy zajlik egy ilyen kezelés?

moni
 
 


Zsuzska!Velem is ez volt.Szerencsére nekem megjött.Így nem kellett dokihoz mennem.De te menj el dokihoz.Oké?Hanyadik napod?
Eliza!Kép
Kb.3-4 hónapos koromig gondolnám a munkába járást.Főleg hogy akkor már mennék a barátosnémhoz babázni,mert neki áprilisban jön a babuci.Mind a két bnőmnél.

Kép
breni
 
 


Sajnálom Zsuzska és Beni. Kép Kép Kép
Majd a következő hónap. Tudom könnyű mondani. De sajna ez van. A hónap eleje nekem is így sikerült. Aztán a mensi után mindig van új remény újra kezdeni.
De remélem ez a hónap jól fog, illetve a február jól fog kezdődni. Én febr. 4-re nem várom a mensit. Remélem összejött nagyon hajtottunk most. Kép
Csak a hőmmel nem vagyok kibékülve. Kép
Kamilla veled mizujs?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Bocsi, Breni akart lenni.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!
Nekem még mindig nem jött meg, de én érzem, hogy nem vagyok terhes. Pontosabban semmi olyat nem érzek ami miatt azt kellene gondolnom, hogy terhes vagyok. Úgyhogy tesztet sem csináltam. A mellem se feszül, a hőm is alacsony és picit se érzem rosszul magam. Azt hiszem Zsuzskához hasonlóan én is inkább azért vagyok kiakadva, hogy miért zavarodott össze a ciklusom! Én megvárom a 40. napot, aztán megyek dokihoz. Na jó, biztos ami biztos 40. napon csinálok egy tesztet, de itt most le merem fogadni, hogy negatív lesz.

Breni sajnálom, de legalább neked rendben van a ciklusod.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Csak azért ugrottam be, mert tegnap este egy orvos barátomtól (igazából boncmesterKép) hallottam a babásodás tuti receptjét! Gondoltam megosztom veletek.Kép
Bio boltokban állítólag lehet venni almaecetet, de olyat, ami sajtolt, tehát egy kissé zavaros. Ebből egy teáskanállal el kell keverni 1dl vízben + rakni kell bele egy kis akácmézet. Minden reggel meg iszol egy pohár ilyen löttyöt és pár hónapon belül jön a babó, ami MEG IS MARAD!
Ez az almaeset olyan folyamatok at indít el a szervezetben, ami helyre rakja a női dolgokat.
Remélem segítettem!
Pusz: Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla,
ezek nem jó hírek Kép sajnálom Kép
bár kiderülne addig a 40. napig vmi jó!

angel37
 
 


Kamilla!Olyan szemétség ez az egész.Nem mondanám hogy teljesen rendben van,de azért megjött igaz a 37.napon.Hát jobb mintha megse jött volna és terhes sem lennék.Nem kell ahoz semmit sem érezned hogy terhes legyél.Mindenképp menj dokihoz.

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?