Új privát üzeneted érkezett!

Remelem hamar rendezodnek a dolgok!!!!Kép
Azt csak akkor tudom megnezni ha ott vagy?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


snoopy, lehet, hogy később volt e megtermékenyülés, ha ez esetleg az. Drukkolok, hogy az legyen.

Mennem kell, sziasztok.
potter_76
 
 


Szia Agi!
Tovabbi szep napot nektek!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Most egy kicsit en is elmegyek!
Nagyon faj a hasam,ledolok a gyerek melle!
Sziasztok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Ancsa!Neked is szép napot.

Kép
breni
 
 


Attól félek, hogy nekem is az lesz mint Snopynál, hogy nem mutatja ki a teszt és mensi se jön.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Látod ettől én is félek,inkább jöjjön meg és tudom nincs semmi baj, mint hogy nem jön meg és a teszt is negatív.Egyetértek veled.Olyan kilátástalannak érzem ilyenkor a helyzetet.

Kép
breni
 
 


Kamilla!Látod ettől én is félek,inkább jöjjön meg és tudom nincs semmi baj, mint hogy nem jön meg és a teszt is negatív.Egyetértek veled.Olyan kilátástalannak érzem ilyenkor a helyzetet.

Kép
breni
 
 


Kilátástalannak!?????????????? Ne vicceljetek már csajok! Bár nekem késne már 2-3 napot!Tessék pozitívan hozzáállni a dologhoz!
Annyian szorítunk értetek, hogy ebből egy csík nem lehet!
Tiszta szívemből kívánom, hogy zebraeső legyen a hétvégén! Ez annyira hihetetlenül szupi lenne!
Julcsi2
 


Kamilla,
ne így legyen, de akkor mi lesz? doki?

Reni,
te?

Ancsa,
kellemes dőlve levést, javulást a hasadnak! Kép

Potter és Hóvihar Kép,
sziasztok!

angel37
 
 


Julcsi,
úgy látszik mi vagyunk a másik véglet! Kép

bosszantó az mindenhogy igaz? ebből bizony csak egy zebrával lehet kimászni! Kép

angel37
 
 


Köszi Julcsi. Tök ari vagy. Kép

Angel, akkor meglátogatom a doktorbácsimat aki valószüleg majd ad egy beutalót vérvételre és elindulnak a folyamatok. Egyéb esetben szintén meglátogatom a doktorbácsimat, aki majd ad egy beutalót vérvételre. Ja nem, ha megjön akkor nem látogatom meg a doktorbácsimat és nem ad beutalót vérvételre. Ezesetben a párom látogatja meg a még ismeretlen doktorbácsit, aki majd ad neki egy tégelyt....... és remélem a gumikesztyűs akcióra nem kerül sor, mert akkor a párom világgá szalad és nem is látom többé.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kép
snopy13
Budapest XX. kerület
 
 
 
 


Kamilla, na ettől félek én is. Kistégely még oké, de gumikesztyű, áááááááááááááááááááááááá
Julcsi2
 


Kamilla,
aha...ez is egy szép folyamatábra lehetne

Én azt remélem, hogy 2-3 hét múlva látogatod meg a doktorbácsidat, aki UH-ra fog beutalót adni, és persze vérvételre is majd, csak egészen másmilyenre! Kép

A gumikesztyűs akció? Az én párom még megvan! Kép

angel37
 
 


Angel!Azt írtad:Reni te?Ezt mire értetted?Én nem megyek dokihoz,csak ha tényleg nagyon sokat késik és nem vagyok babás.
Julcsi!Azért kilátástalan mert alig lehet kibírni ezt a pár napot.Remélem neked egyből kimutatja a teszt hogy babás vagy nem kell várnod napokat,ezt kívánom neked.Kép

Kép
breni
 
 


Netalán-tán még élvezte is? Lehet, hogy az én párom is rájön, hogy nem is olyan rossz, és a végén még buzi lesz.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!Megyek haza.

Kép
breni
 
 


Reni,
igen, ezt kérdeztem! Kép
Szia!

Kamilla,
nana, azt nem mondtam...Kép
de annyira nem szörnyű!
sőt még apukám se panaszkodott, pedig ő aztán azt is utálja, ha a torkába néznek!

angel37
 
 


Õ biztos nem olyan beszari!
Az enyém az orvos szó hallatán már kész van.
Kép
Julcsi2
 


Reni, Neked is kimutaja, majd meglátod, de a 31. napon még hogy tudta volna kimutatni?Akkor még nem is kellett megjönnie Neked!
Ha Eli ír Neked, akkor légyszi írd meg Neki, hogy nincs nálam telefon! Béna vagyok, otthon hagytam.Kép Biztos írt már ma nekem is.
Julcsi2
 


Hát valóban nem! Kép És képzeld, magától ment ráadásul a dokihoz, mert azt találta ki, hogy 25 év fölött ezt nem árt évente! kicsit csodálkoztam is...Kép ja, az igazsághoz hozzátartozik, hogy ez már lassan három éve volt, és azóta nem ment vissza! Kép
de sajnos nemsoká meg kell nézetni Kép

Bízzunk benne, hogy elég lesz a tégelyes móka is...

angel37
 
 


Na mennem kell!
További kellemes napot mindenkinek! Kép

angel37
 
 


Ja és szerintem akinek még soha nem késett az tényleg úgy rzi, hogyí két nap késés után már ki kell mutatnia. Én tényleg így gondolom. Viszont mensi előtt vagy mensi napján 100-ból egynek mutatja ki. Én hülye meg még akkor is szoktam csinálni.
De mostmár nem fogokKép Mivel már nem cigizek, ezért nem olyan sürgős, hogy megtudjam, nincs miért stresszelnem.
Julcsi2
 


Váó! Angel, le a kalappal a párod előtt!

Na sziasztok én is tűntem.....
Julcsi2
 


Sziasztok!
Jo pihenest mindenkinek!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Visszaolvasni nincs időm,de van egy gondom:nem jön be a hőmérős topik.Csak egy fehér lapot látok helyette.Azért fura,mert ez meg bejön.
Valakinél van még így?????????

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ma nincs olyan jó pörgés, mint tegnap Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Nálam még mindig semmi...Julcsi engem rakj le a tábla aljára, mert tuti nem vagyok terhes.
Csak megint elkezdi azt játszani velem hogy nem jön meg...Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok! Jó reggelt.
Nálam sincs semmi.
Julcsi, tényleg így van, hogy akinek sose késik, az már akkor elkezd reménykedni, amikor még csak egy-két napot késik. Én is így vagyok ezzel és már megőrülök! Pedig nem kéne annyira elbízni magam, mert nem érzek semmit. A női megérzésem azt súgja, hogy nem vagyok terhes, de azért még reménykedek.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Keditke!
Mi van veled? Olyan rég voltál! Remélem minden rendben.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!
Kamilla!Nálam sincs semmi.Lassan én is kezdek belehülyülni a várakozásba.Ma reggel majdnem csináltam tesztet,de lebeszéltem magam róla.Majd holnap vagy vasárnap.Akkor már a 38-39.napon leszek.Tegnap egész este égett a hasam és olyan volt mintha éhes lennék,de nem voltam.Fura.Egyébként mást én sem érzek.A párom olyan aranyos volt tegnap,puszilgatta a hasam és azt mondta biztos van bent vki.Kép
Julcsi!Ugyi vagy hogy már nem cigizel.Mióta?Én már 4-5 hónapja,mióta "eldöntöttem" hogy lassan babát szeretnék.

Kép
breni
 
 


Én is cigiztem, de én két éve szoktam le és én is a baba miatt. Viszont mikor megjön és mérges vagyok, akkor mérgemben mindig rágyújtok és olyankor tök jól esik. Aztán egy hónapig megint semmi.
Nekem szerencsére nincs otthon tesztem úgyhogy nem tudok kísértésbe esni. Mondjuk semmiből nem állna venni egyet a Rossmannban... De azért se!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Bocsi lányok!

Okr-Kriszta!

Nálam se jön be a hőmérős topik. Kép

junko
Vendég
 


Sziasztok!

Két napig nem volt jó a gép, azért nem jöttem, de rájöttem, h így jobb is, már túl sokat gondolok a baba-témára, és ha olvaslak titeket, meg írogatok, akkor nem is fogok erről leállni, úgyhogy mostantól nem nagyon jövök. Julcsi, kérlek vegyél is ki a táblából, köszi. Azért drukkolok mindenkinek, h mielőbb legyen egy kövér zebrája Kép Még nem tudom, hogyan fogom kibírni, h ne jöjjek Kép , szeretlek titeket olvasgatni Kép

Kitti

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Elszállt amit írtam!!!!!!!!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁKép

Szóval:

Sziasztok Lányok!Úgy örülök, hogy nincs semmi híretek! De mivel nem csináltatok tesztet nem fogok tudni hétvégén tanulni a vizsgámra, mert minden erőmet kiszívja a drukk!
Zsuzska, én leraklak a tábla aljára, ha akarod babonából, de nem szívesen! Ne légy már ilyen kis pesszimista!
Remélem mindegyiktőtöket meglátogatja a gólya Kép

Lányok én most nem éreztem Pé-t!!!!!!!!!!!!! KépKép
Pedig mindig szoktam. Ici-picike tojásfehérje volt a 11. cn-on. Kétségbe vagyok esve!
A 8., a 11., és a 12. cn-on voltunk együtt. Azt hittem tegnap vagy ma lesz Pé.
Kamilla, ismerem az érzést! De úgy néz ki legalább 9 hónapig nem kell rágyújtanod! Azért remélem utána sem fogsz!
Julcsi2
 


Kikike, ezt már én is megpróbáltam. Nem volt jobb!
Szerintem nem ezen múlik. Nézd meg hány törzstag lett már babás, miközben írogatott!
Ne hagyjatok el minket! Móni, Vica, Kata, Kikike!!!!!!!!!

Na jó, ezt Neked kell érezni, de azért néha adj hírt magadról! Főleg zebrahírt, de amúgy is!Puszi
Julcsi2
 


Sziasztok!
Julcsi! Ezzel a kérdéssel nem vagy egyedül. Ebben a hónapban én se nagyon éreztem a pé-t.
Talán,ha 5 percig éreztem a hasam alját és azóta semmi. Tegnap és ma is 36,3 volt a hőm. Még nem indult meg felfelé, ez hogy lehet, nem értem. Ma már a 20. napom. Igaz én február 4 körül lennék mensis.
Segítsetek!!!
Mi ebben a hóban minden másnap együtt voltunk. Tegnap is!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, sajnos nem tudok segíteni. Én még csak ma vagyok a 13. cn-n, úgyhogy folytatjuk a szexet! Éljen!Kép
Ja, most voltam a toaletten és mintah lenne egy picike tojásfehérje. De máskor bazi sok van. Kép
Julcsi2
 


Julcsi, én most úgy érzem, h így jobb, aztán lehet, h néhány nap múlva nem bírom, és megint jövök. Ha véletlen sikerülne a zebra, biztos írok, de erre még egy jó ideig nem számítok.
Az a baj, h még így is, h minden reggel 36-36,2-ket mérek, reménykedem, h talán csak van benn vki, de sajna ez lehetetlen.
Anita elképzelhető, h még nem volt pé-ed, nekem is ilyesmi volt a hőm az első hónapban, mikor mértem, reméltem, h történt vmi, de aztán majd egy hónappal később megmutatta, h milyennek is kell lennie, szépen felment 36,7-37-re.

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Sziasztok! Kép

Kamilla, Reni,
szorítok nektek! +++++++++++++++++++++
kifúrjátok itten az oldalamat! Kép

Zsuzska,
sajnálom, ha így érzed Kép azért hátha! Kép

Kikike,Kép
ahogy érzed, tényleg, de én is csak két napig bírtam nem jönni! Kép
tényleg nézesd meg a hormonjaidat, de ez csak egy javaslat! Kép

Julcsi,
a kevés tojásfehérje is elég, nem? Kép
nekem sajnos semennyi sincs Kép

Anita, Julcsi,
én csak ritkán érzem a pé-t, pedig szokott lenni! Sztem attól, hogy nem érzitek, még lehet! Kép

angel37
 
 


Nem vagyok valami jól,ha felállok szédülök egy kicsit fáj a hasam,de nem tudom megmondani hogy hogy.Rossz a közérzetem.
Egyébként hol vagytok?

Kép
breni
 
 


Itt vagyok!

Reni,
nem tudom mit merjek mondani ezekre..., bár tudnék egy jót Kép

Nem szédülgettél már ez előző ciklusban is?

angel37
 
 


Előző 2 hónapban semmi bajom nem volt.Előtte pedig a gyógyszer befejezése után voltak rosszullétek,de annak már fél éve.Hát nem tudom.Holnap reggel kiderűl.
De csak hétfő reggel tudok jönni a jó vagy rossz hírrel.

Kép
breni
 
 


Én is szarul vagyok, de én érzem, hogy ez psychoszomatikus. Kezem lábam remeg, de ez az idegtől van! Õrület ez az egész!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Reni drukkolok neked! Kép Kép Kép Jó, hogy holnap tesztelsz!

Kamilla,
szegény Kép remélem nálad is hamarosan eldől, és remélhetőleg pozitív irányba! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!
Vegre megint van babanet!!!!KépKép

Lanyok!
Kikeszititek magatokat teljesen ezzel a varakozassal!Ennyi keses utan mar ugy is ki kell hogy mutassa,hogy mi ujsag van bent!
Drukkolok nektek nagyon:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska!
Ne legyel ennyire letort!!!!
Ha jol emlekszem te is szedted a Banya fele bogyokat,ugye??Lehet rad is olyan hatasa van mint ra!!!!KépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Egyszer jövök időben akkor sincs net.

Felhívtam valamelyik nap a dokimat. (most dühöngeni fogok nektek is)
Azt mondta, hogy a páromat küldjem el hétfőn délben az andrológiára. Semmi egyéb tanács. Aztán ha neki jók az eredményei, akkor kapok tüszőrepesztős cinciót, ha úgy se semmi, akkor átfúvásos vizsgálat. Erre én megkérdeztem, hogy nem kéne nekem hormonvizsgálat. A válasz: minek nekem az, ha a multkor láttunk 20 mm-es tüszőt, akkor biztos hogy minden rendben van a hormonjaimmal. Különben is, ha megyünk egy meddőségi központba ott úgyis megnézik.

Szóval iszonyatosan kiakadtam. Ezzel igazából azt mondta, hogy még próbálkozzunk csak egy-két évig. Azért a férjem, azt mondta, hogy ő elmegy megnézetni magát, aztán az eredménytől függ hogy merre tovább, de már nagyon kiváncsi.
Én meg félek, de iszonyatosan. Mi lesz, ha nem lesz jó? Hogy fogok nem sírni egyből? Én azt akarom, hogy velem legyen a baj. Azt könnyebben elviselem.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!
Vannak sajnos bunko dokik!En is megtapasztaltam!
Ez mar egy nagy elore lepes,hogy a parod elmegy!
Ilyenekre ne is gondolj!
Mikor kell menned a szurira?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Majd csak akkor, ha a párom eredményei jók. De szerintem már nem fogja megérni ez a doki velünk. Most megnézeti magát a párom, utánna meg elmegyünk valamelyik meddőségi központba. Nem fogok én itt szórakozni ezekkel a.......

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?