Új privát üzeneted érkezett!

Szia Beeb,

én Ferenczi doktort ajánlanám neked.Sajnos a keresztnevére nem emlékszem.

Üdv,Vera
cicmadar
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Szívből gratulálok! Remélem már gyógyultan sikerült Botondot a világra hoznod és mindketten jól vagytok. Kíváncsian várom az élménybeszámolót.

Beeb!

A Dévais topikon ajánlottam már neked a Schöph-it, remélem Te is meg leszel velük elégedve. Az én orvosom dr. Arnold László, igazi úriember, még sohasem éreztem magam kényelmetlenül egy vizsgálat közben sem, pedig annyit járok a kórházba, hogy lassan törzsgárda-tagságot is kaphatnék. Érdemes esetleg több orvossal is elbeszélgetned, a személyes találkozás után biztosan könnyebb lesz dönteni.

Üdv
Morzsa-Zsuzsa
morzsanyul
 
 


Beeb,

Ferenczi doktor jó ultrahangos.
Arnold doktor is jó mivel lombikos orvos is biztos vannak ikerterhesei, Szőnyi szuper 3 gyermekes apuka és nagyon modern,nyitott orvos. Nem is tudom, nincsenek nagy elvárásaid így a legtöbb ott praktizáló orvos szóbajöhet Kép))
Talán Zita tud segíteni....

Kriszti

cuiccolo
 
 

 
 

Köszi csajok
Beeb
beeb
 
 


Orsi!

Gratulálok a kis Botondhoz,és szívből kívánok nektek jó egészséget!!!
Üdv:kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Beeb!

Arnold doktort ugyan nem ismerem, de Szőnyi és Ferenczi dokik kapcsán nagyon sok tapasztalattal rendelkezemKép

Ha gondolod keress meg mailban!

Heni

Kép
hencsi
 
 


Sziaztok!

Dr. Oláh Kingáról szeretnék kapni néhány infot.
beleolvastam a levelekbe, de nem találtam róla semmit. :-(
boci13
 
 


<!--attachment: Dani_B__K-333370.doc*mime_msword.gif*application/msword*92.2**Dani+B%26Uacute%3b%c9K%2edoc --><center><pre>
Kép
Dani BÚÉK.doc (92.2 k)</pre></center><!--/attachment-->
kisbora
 
 


Orsi, Melinda!

GRATULÁLUNK és sok egészséget, örömet kívánunk az egész családnak!

Kisbora
kisbora
 
 


Megszületett a babánk. Marcell. 3840g, 59cm. Tegnap hajnalban, 6-kor. A vége császár lett. Kép
képet kicsit később adok, nem volt időm még megfelelő méretre hozni....
Kispapáknak: tessék bent lenni!!!!
Kórházválasztóknak: tessék egy jó szülésznőt felfogadni!!! Aranyat ér!!!!
A miénk tökéletes volt, megjelent, segített, erősített... minden. és most sem hagyta abba... Kép
gyógyulgatnak... Kép vagyis a mama.
shiva74
 
 


Beeb Kép
Nekem is Arnold doki volt az orvosom. Szerintem is úriember és ami nem elhanyagolható szempont, hogy foglalkozik inszeminációval és lombikkal is, tehát nála már nagyon sok ikres anyuka szült, sőt nemcsak szült, de ugye ő hozta nekik össze a babát.

Orsi, Shiva Kép
Óriási gratula!!!!!

Kép

Kép
pkagi
 
 


Shiva!

Sok boldogságot Kép
lirian
 
 


MIT ÖSSZE IZGULTAM MAGAM...
izzadt a szemem rendesen. Kép
a boldogság megvan. Érzem tigris vagyok. Apatigris. Kép
nemsokára leírom okulásként a mi történetünket.
shiva74
 
 


<font color="0000ff">Orsi!

Gratulálok Botondhoz! Jó egészséget kívánok!

Shiva!

Sok boldogságot!
És várjuk a tigriskarmok nyomait a billentyűzeten.

Zita</font>
pzita
 
 


Shiva!

Szívből gratulálok és sok-sok tejcsit kívánok!

Zsuzsa
morzsanyul
 
 


Shiva!
Sok boldogságot nektek a kis Marcellhez!!
Szivből gratulálok,és jó egészséget anyának-babának!

Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Shiva

Jó egészséget és sok örömet kívánunk azúj családnak!

kisbora
kisbora
 
 


Shiva!

Ha nem vagyok nagyon tolakodó akkor megmondanád nekem, hogy mennyit ildomos adni a szülésznőnek ha felfogadjuk. Nekem Fehérfi Kriszta lesz a szülésznőm, csak nem tudom, hogy mennyit adjunk neki. Köszönöm, ha válaszolsz
halványka
halványka
 
 


Szisztok Lányok!

Nincsen közületek olyan véletlenül aki tudná, hogy tél végén-tavasszal indul e a korházban szülésfelkészítő tanfolyam?

Én májusban fogok szülni, de szívesen részt vennék ilyenen férjemmel együtt?

Előre is köszönöm, ha tudtok valamit.
További szép napot!
Kari
(21+1)
kari
 
 


Sziasztok!

Először is szeretném megköszönni mindenkinek a gratulációt a családom nevében isKép
Vasárnap jöttünk haza a kórházból.
Élményeim a szüléssel, kórházzal, személyzettel kapcsolatban nagyon pozítiv.
Császáros létemre 2. napon megindult a tejem, jól szopik a bébi. Hála mindenkinek, hogy nem akarták mindenáron "megtömni" a babát "v.mivel" hanem hagytak időt és ágynyugalmat a próbálkozásokra, összeszokásra.
Így 2 napja otthon a baba nagyjából 2,5-3 óránként ébred, eszik az igazi odafigyelést a 3 éves fiam igényli.

Íme egy 2 órás kép Botiról.

Kép

Üdv mindenkinek
Orsi+Botond 1 hetes

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Sziasztok!

A dokim akihez járok magánrendelésre elküldött a febr. elejére a 16. heti vérvételre és utána 1 héttel az uh-ra. Meg tudjátok mondani, hogy a Schöpfiben mikor van uh? És valaki megadná az itt található uh oldal linkjét. Valaki múltkor feltette, de már nem találom és elfelejtettem megjegyzeni.

Köszi: chr
chr
 
 


Orsi!

Nagy gratula. Továbbítsd a családnak. :o)
chr
 
 


pzita
 
 


Mennyibe kerül ez a 4d a söfiben?
gig
 
 


Sziasztok,
nemrég találtam "Rátok". Én 20 hetes vagyok és a Schöpf-mereiben fogok szülni dr. Garamvölyi Györgynél. Szűlt már nála valaki? Én is hallottam már a "3.emeletről". Kérdésem, hogy milyen anyagi vonzata van? A nővérnek és a szülésznőnek hogyan fizettek/fizettetek?

Melinda, nagyon aranyos a kisbabátok. Gratulálok!
birandi
 
 


Pzita!

Köszönöm, megjegyzem.

Üdv: chr
chr
 
 


Sziasztok!

OrsiKépNagyon édes a kis BotondKép
Mégegyszer:NAGY GRATULA!!!!!


Lányok!Lehet lefejt tejet felmelegített állapotban termoszban tárolni?Ugyanis hétfőn egy hivatalba megyünk,és nembiztos,hogy ott tudok majd szoptatni.


Sziasztok

Melinda. Vivi ma 3 hetesKép

Kép
kmelinda
 
 


Shiva!
Nagyon sok boldogságot Nektek!
szusi
 
 


Sziasztok!
Jó régen jártam már felétek Kép Gartula minden ujdonsült mamának, papának, babának Kép

Chr Kép
Ha csak sima UH-ra küldött, akkor telefonon tudsz idöpontot kérni, de azt nem tudom, hogy ez ugyanaz-e mint a 4D-s UH. A telefonban mondanak majd idöpontot, általában van csúszás, legalábbis tavaly még volt ilyen.

Melinda Kép
Öszintén szólva én nem nagyon tenném, inkább megkérdezném, lehet-e valahol szopiztatni. Milyen hivatalba mentek? Esetleg kocsiban? Vagy nagyon szégyenlös vagy?

Birandi Kép
Öszintén szólva, én a növéreknek nem fizettem, hozzáteszem, az 1. emeleten voltam. A csecsemösöknek adtunk, azt ugy, hogy mikor hazajöttünk, akkor 1 doboz Merci csoki fóliája alá becsusztattunk egy boritékot + a babaértesitöt. Én a saját dokimnak is igy adtam oda a pénzt a varratszedésen. Fogadott szülésznöm nem volt.

pusz
minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Én is a Söfiben szültem, régen írogattam is ide, de mostanában már csak olvasni nézek be néha-néha.
Gyorsan elújságolom, reggel kaptam egy sms-t Edtől:
"Barangó vagyok, 4.17-kor, 4260 g, 55 cm, megszülettem."

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Nagy gratula Ednek, és sok boldogságot az egséz családnak Kép

L
lirian
 
 


Birandi Kép
3. emelet:
4 féle szoba van:
1 ágyas új: 9000/éj
1 ágyas régi : 7000/éj
2 ágyas új : 7000/éj
2 ágyas régi : 6000/éj

Én 2 ágyas régi típusú szobában voltam. Az a külömbség a régi és újtipusú szobák között, hogy az új az egy picit tágasabb és több kép van a falon. (nekem ezt mondták amikor kérdeztem a külömbséget).
Én régi típusú 2 ágyasban voltam.
Van bennt hűtő, tv, és két szobához tartozó 1 fürdőszoba. Én teljesen meg voltam vele elégedve.

Én a nővéreknek nem adtam. Annyian voltak (állandóan cserélgették egymást), hogyha mindenkinek adtam volna.....
A csecsemősöknek sem adtam, mert nekem csak hozták és vitték a babát.

Az utolsó nap mindenki megjegyezte milyen szép a fiam. Gondoltam, na ezért nem adok, tudják hogy megyünk haza ezért mindenkinek most az én fiam a legszebb.
Én a dokimnak és az asszisztensének adtam. A dokimnak pénzt az asszisztensének ajándékkosarat.

Gratula Ednek!!!

Melinda Kép
Szerintem sem lehet, mert a melegített tejcsi csak 10 percig fogyasztható. Legalábbis nekem a kórházban ezt mondták. Mi is hétfőn megyünk el. A schömpfibe megyünk Hasi és koponya Uh-ra és a Heim Pálba, mert Dominak nyelvféke van és fel kell csípni a nyelvét. (már előre sajnálom)
Én a kocsiban fogok szoptatni, de biztonságképpen viszek tápszert. Igaz még nem adtam neki, de ha muszáj valahogy meg kell oldanunk a dolgot.

Tényleg még nem is tettem fel a kicsimről képet. Most pótolom. Kép


Kép

Kép

A képen 6 napos a drágám.

Ági

Dominik (2hét 3 nap)

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi!
én ugyan már nagyon régen vittem a babámat vissza a kórházba (merthogy lassan 4 éves a drágám!Kép )
de én a kórházban meg tudtam szoptatni....

Orsi!
Gratula a Kisfiadhoz!
Sok-sok tejcsit kívánok neki! :D

Ági
28+0
eveloagi
 
 


Sziasztok

ÁgiKépNagyon aranyos a babád!!

Inkább lemondok a melegített tejcsiről,megszopiztatom inkább én is az autóbanKép
Tápszert már adtam tegnap a Vivinek,Beba HA.Izlett neki.Tejcsim van bőven,fejem is rendesen,és megy be a méhűtőbe.Viszont azt sem tudom,hogy hogy kell fölmelegíteni.Mármint a lefagyasztott tejcsit.Tegnap forró vízzel próbáltam,de kiengedés után olyan furi voltKépTúrósKép,ugy hogy kiöntöttemKép

Ági,mi is megyünk hétfőn a kórházba,kontrollra,koponya uh-ra.11-12 körül.

Jók legyetek.SZIASZTOK

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Melinda Kép
Én nem forro vizben melegitettem fel, hanem "csak" langyos vizben állt, talán hirtelen tul forro lett a közeg, attól lett túrós. Normál esetben, ha felenged a tejcsi, akkor a zsiros része kiül a tetejére, de az sem túrós, csak más szinü és sürübb.

Kismamik Kép
A párom unokahúgának most készitettem el (illetve egészitettem ki a korábbi listát) tapasztalataimat arról, mit érdemes beszerzni a babának. Ha van rá igény, feldobom ide.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!
Orsi, Melinda, Ági! Gratulalok, nagyon szépek a babák!!!
Melinda, sztem szoptasd meg Vivit, ha van tejed. Bárhol. Õ azt szereti legjobban. Ha szégyenlős vagy, vegyél fel egy bő pulcsit, alatta el tudod rejteni őt is. Egyébként hidd el, nem nagyon fognak bámulni, esetleg idősebb nénik (vagy más szoptató mamikKép kedvesen mosolyogni. Én láttam egy babát pl buszon is szopizni.
Amikor nekunk mennunk kellett vhova, és tudtam, hogy a hivalban nem nagyon lesz rá hely, akkor kerestem pl egy közeli McDonalds-ot, es oda mentunk be előtte.
A lefagyasztott tejet langyos vízben hagyd állni, aztán jól rázd össze. Nagyon hamar kiolvad.
Minyu, olyan jo, hogy te ilyen listákat készítesz, emlékszem, nekem mennyire segített.
Üdv,
Iza
masodik
 
 


Melinda Kép
Mi 13.30-ra kaptunk időpontot akkor megyünk.
Bár most azt mondtam, hogy előtte megyünk a Heim Pálba nyelvfelcsípésre és attól függ mennyire lesz nyűgös utána, ha megviseli, akkor inkább áttesszük más időpontra a koponya és hasi Uh-t, majd mglátjuk.
Valakinek volt már a gyerkőcénél nyelvfelcsípés?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok! Beeb!

Én a DR. Ferenczi Miklóst ajánlanám,mind a két lányomat Nála szültem. Sőt volt -sajnos- két nem sikerült terhességem is - azokat is a legprofibb módon kezelte.
6 éve járok hozzá, és már pár barátnöm is átment hozzá, és Õk is nagyon meg voltak Vele elégedve.
Középkorú és nagyon nagy szaktudású ember.Õ vezeti a genetikai uh. ot is. Ha kell a telefonszáma szólj.Nekem két kisleányom született nála gond nélkül.Az életem rámerném bizni.
Szia Lilla
lilla_anyu
 
 


Gratulálok az újszülöttekhez,egyik szebb mint a másik.Én minden kismamának azt tanácsolom, hogy amig teheti és van teje szoptasson.Nekem sajnos nem volt, csak nagyon kevés-bármit csináltam is-és lelkileg nagyon megviselt.Nagyon jó érzés volt a kicsit szoptatni, és borzasztó volt amikor már nem lehetett. Aztán persze tápszert kellett adnom.Most már nagyobbak a lányok és nem lett hátrányuk abból hogy tápszeresek voltak, de azért sokkal jobb lett volna, ha én tudom etetni Õket anyatejjel.
Birandi,

Én úgy halottam , nagyon jó szakember a Garamvölgyi.Úgy tudom, ha megkérdezed Õ meg is mondja, hogy mennyi a szülés nála.
Én 2 éve szültem és a varratszedés után adtam oda Neki a pénzt, és annyit amennyit én gondoltam.
Nekem a második gyereknél volt fogadott szülésznőm,és még neki adtam pénzt.Nagyon jó volt, bár Õ volt az elsőnél is a szülésznő csak akkor nem fogadtam fel még.
Egy biztos a legtöbb a szülésznőn múlik. Õ foglalkozik veled a legtöbbet. Pedig nekem a Ferenczi doki végig ott volt mind a két szülésnél.Folyton figyelt kérdezett, és nagyon megnyugtató volt.
Sziasztok!
lilla_anyu
 
 


Köszi lányok a segítséget.Kép

Vivi a második babám,de mindig tanul az ember új és új dolgokat.Na meg 6éves már a fiam,nem emlékszem úgy dolgokra.A szopiztatással nincs gondom,nem vagyok szégyenlős,csak egyszerübb lett volna elővenni a cumisüveget,és megetetni.Na most jó hülyeséget írtam!!Mennyivel nehezebb elővenni a cicit,és megetetni???!!!KépKép

ÁgiKépMi 12órára kaptunk időpontot,koponya uh-ra.
Nyugtalan vagyok,és várom már nagyon,mivel most kontrolra hívnak vissza minket.Amikor megszületett a Vivi,volt koponya és hasi uh is,de sajnos 2vérömleny van a kis fejecskéjében(most nemakarom szaknyelven leírni)Akkor azt mondta a dr nő,nem kell izgulni,ne féljünk,fel fog szívódni.Ez volt 3 hete.Most nézik meg,szívódik-e.Nagyon remélem,hogy rendben lesz minden!!

Masodik,Képköszönöm a gratulációt!!Kép

OrsiKépHogy vagytok??Hogy van a kis Botond??


SZIASZTOK MElinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Mi sem tűntünk ám el, "nagyképűen" állíthatom, hogy most kezd kőrvonalazódni vmi kis rendszer a mindennapjainkban.
Boti szépen beállított magának egy 2,5-3 órás evést, késő du. kér csak sűrűbben, gondolom ilyenkorra apad vmelyest a tejecske mennyisége, habár rendületlenül fejek, eszem iszom napi kb 3-4 litert, de ha megfeszülök sem jut tartalék a fagyasztóbaKép
Na mind1 csak neki legyen még jó sokáig elég.

Szóval kórházi élményeim nagyon pozítívak, egy dolog volt nagyon rossz, hogy tök betegen mentem szűlni, és mivel műtétre készültünk, utána amikor köhögnöm kellett egyfolytában friss sebbel, na azt az ellenségemnek sem kívánom.

Dr Bányász Tamara volt az anesztes, nagyon-nagyon aranyos, mindennap bejött, adott tanácsot étkezésre, szoptatásra...stb.
Végül is sikerült a spinálnál a 6órás tűre szert tennem, a 3. szúrásra tudta viszont csak badni, mert elég rossz gerincem van. Ez a tű meg sokkal vékonyabb és tompább, mondta hogy ha nem sikerül akkor jön a 24 órás tű.

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Bocsi nem fejeztem be teljesen az előző levelem, most etetek, de írom majd tovább az élményeimet.

MelindaKép
Nagyon drukkolok, hogy Vivivel minden rendben legyen, majd írd meg mi volt az UH-n.

ÁgiKép
Nagyon szép babátok van, édesen mosolyog a képen.
Dominiknak szorítok, hogy ne fájjon neki a nyelvfelcsípés.
Szegény!
Milyen picik és mennyi mindent kell kiállniuk. Én egy szuri miatt is úgy tudom sajnálni őketKép

LillaKép
Üdv köztünkKép

Szép napot mindenkinek
Orsi+Boti 12 napos

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Melinda Kép
Tegnap voltunk a Schömpfibe és most gondolkodtam, nem te vagy az a szőke hajú lány, aki odament az asszisztenshez, hogy régóta vagytok ott és kontrollra jöttetek vissza és nem a férjed fogta végig a leányzót?

A nyelvfelcsípés hál istennek nem viselte meg Domit. 5 perc sírással megúsztuk. Kép Kétszer vágtak bele ollóval, így sikerült. Mostmár tudja nyújtogatni a nyelvét. Kép Haláli. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Ági!KépÖrülök,hogy Domi jólviselte a tegnapi napotKép
Igen, mi voltunk azok!!!KépKépMiből gondoltad,hogy én lehetek az?
Ti is előttünk mentetek be?KépKépÍrj valamit magadról,biztosan emlékezni fogok rád,hogy ki vagyKépEgyedül voltál?Vagy a pároddal?Milyen szinű a hajad ....stbKép

Tök ideges voltam,Ottvoltunk már fél 1-től az uh-n,és csak szólítottak,szólítottak előttünk be mindenkit,pedig mindenki utánunk érkezett,és végül is kiderült,hogy az ambulancián a nő,nem jól vitte be az adatokat a gépbeKépIdegesek voltunk a párommal a vizsgálat miatt is,hiszen nem tudtuk,szívódik-e az a vérömleny,vagy sem.Szóval,ideg a köbön.Bent az uh-szobában(a vizsgálat közben már nembírtam tovább,és szégyen-nemszégyen,elpityeregtem magam,és a párom szeme is könnyes lett,miközben vártuk,hogy a dr.nő mondjon már valamit)Végül is az eredmények azt mutatták,hogy felszívódóban van az a vérömlenyKép
6 hét mulva kell visszamenni kontrollra.
Sajnos a tegnapi nap óta alig van tejcsiKépKép
Áradoztam itt pár napja,hogy a fagyóba is kerül,annyi van,és lám,:most ki kell egészíteniKépKép
Reménykedhetek,hogy vissza jön a tejcsi??Lesz még,vagy már el fog apadni?

OrsiKépÖrülök,hogy minden rendben van veletek.Mit szól a nagyobbik gyerek a válltozáshoz?Hogy fogadta a kistesót?
A tej miatt pedig ne aggódj,befog az indulni!!Nekem is így volt!Kép

Bocsika,kicsit hosszú lettem.Kép

Melinda+Vivien(3 hetes)

Kép
kmelinda
 
 


Melinda Kép
Igen szerintem mi pont előttetek mentünk be.
Szőke hajam van. Szürke nadrágban és fekete szövetkabátban voltam, a párom szürke dzsekiben és farmerban. (és állítólag szemtelenül fiatalnak nézünk ki Kép )
Pont akkor mentél oda szólni, amikor minket szólítottak. Innen következtettem ma ki, hogy valószínűleg te voltál. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Úgy hallottam,hogy Herczeg Szabolcs ebben a kórházban dolgozik.Meg tudná adni valaki a magánrendelője számát?

Előre is köszönöm:

Anikó ( a.juhasz2kukacchello.hu )
vakili
 
 


Szóval találkoztunkKép
Kár,hogy nemtudtunk egymásról,megismerkedhettünk volna személyesen is.KépMajd legközelebb.

Képzeljétek,kész lett a konyhabútorom.Merem ajánlani az asztalost,aki csinálta.Pontos,precíz,olcsó.Minden bútort megcsinál,kívánság szerint.Na jó,nem dicsérem tovább,ő a fateromKépDe tényleg precíz asztalos.Ha érdekel valakit,megadhatom a tel.számát.Ha megjön a párom,teszek föl képet a bútorokról.

MelindaKépKép
Vivikém 3 hetesenKép

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, kisfiam mellett nem sok időm van, korábban párszor írogattam ide.
Dec 2-án született meg Peti, pénteken lesz 8 hetes.
Mi is hétfőn voltunk koponya és hasi UH-n. Jaj, de kár, hogy nem olvastam előbb a fórumot, hátha tudtunk volna beszélgetni.
Hátha emlékeztek ránk: én is a férjemmel voltam, nekünk nem autós hordozónk, hanem mózeskosarunk volt, és abban feküdt a csöppség a földön.
Melinda, szerintem Ti ültetek a hátunk mögött. Egyszer engem megrémisztett a védőnő, hogy sokat eszik a fiam, ne ettől le is apadt a tejmennyiség. Majdnam elfogyott. Nekem az Urtica Urens homeós bogyó jött be nagyon, egy nap múlva ismét volt elég. Tudom ajánlani.
Pkagi, Ti az udvarra nyíló ajtó mellett ültetetek?
Állítólag a legprofibb anasztes a Sorbán. És nagyon jó fej. Érdemes vele szülés előtt beszélni, és akkor ha úgy alakul bejön. Annak persze ára van. csak jót hallattom róla.
Szilvi
deszi
 
 


Sziasztok!

Már többször akartam megírni Néktek,aprómamákKépde most Melinda tejcsökkenése miatt:
nekem anno a szülésznőm ajánlott egy tejelválasztást serkentő teareceptet, ami megkapható előzetes telefonos rendelés után a:
KELETI IZEK BOLTJA, Bp,XIII.ker Pozsonyi út 16.
ára: 100 gr cc 800 Ft.

Nekem/Nekünk beváltKép Dani 9,5 hónapos és még mindig csak szopik (apró kostólgatásokkal)

Üdv:
Andi
kisbora
 
 


Sziasztok!

SzilviKépErre a mózeskosaras dologra emlékszemKépKék volt igaz?Neked hosszú,szőkés barna hajad van?Inkább szőkés.Ha stimmel,tudom,emlékszem rád.A hosszú padon csücsültünk,ti pedig a hátunknálKép??!A párod vitte a mózeskosarat.
Na hát!Ha pár nappal előbb konzultálunk itt egy pár anyukával,igazi Schöpf-Merei netes találkozó lett volna.Kép
Na majd legközelebb.

ÁgiKépRátok tisztán emlékezik a párom,tudja kiről van szóKép

Andi köszönöm a tippet,nem járunk arra,mivel Halásztelken lakunk,és nagyon kiesik mindenKép
Most a homeos bogyót kezdtem el szedni,remélem SEGÍT!Akkor van még remény,hogy újra legyen tejcsi igaz??!!Kép

Pusz mindenkinek!!

Melinda

Kép
kmelinda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?