Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Boldog Uj Evet!!!Kép
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Apa!

A segítségedre lenne szükségem, ugyanis a fotoalbumot nem tudom használni. Régen csináltam egy albumot, amit most szeretnék átalakítani, de nem tudom sem az azonosítomat, sem a jelszavamat.

Ebben tudnál segíteni?

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Köszönjük a jókivánságokat! Kép
Mtücsök, szia, arra emlékszel, hogy milyen néven volt az album?
apa
apa
 
 

 
 

Igen arra emlékszem és meg is tudom nézni, de semmit nem tudok vele csinálni. Se bővíteni, se átalakítani stb... mert kéri ezeket az adatokat.

Az album neve: TÜCSÖK


Köszi

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Szia!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a mai nap folyamán a szülészetek, kórházak résznél csak S betűig látom a topikokat. Mi lehet az oka?

Köszi Timie

Kép
timie
 
 


szia

a piactérre állítólag jó a már regisztrált felhasználói nevem és jelszavam. még sem tudok belépni és felvinni dolgokat. megnéznéd, hogy miért nem sikerül?
köszönettel

kriszta
szedo
 
 


Apa
Igaz,hogy véletlenül 2 topikot indítottam a Salgótarjáni kórház címmel,de most már 3-t látok belőleKépPedig csak az elsőbe szoktunk írogatni.A másik kettőt töröld ki,légyszives!
Köszike:Masni
masnika77
 
 


Szia Apa!
Nem találom a honlapon az Ultrahangos részt, ahol hétröl-hétre nyomon lehetett követni a babák fejlödését. Én vagyok béna, vagy ez megszünt?
Válaszodat elöre is köszi:
Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Szia Csikesz!
Nem szünt meg, csak az első oldalról felejtettük le az ajánlóját... Köszi, hogy szóltál, holnap korrigálunk, addig is: http://www.babanet.hu/ultrahang.php
meg a fotógaléria főoldaláról is elérhető!
apa Kép
apa
 
 


Szia ApaKép
KösziKépKépKép

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Apa!

Nekem nem tudsz segíteni????? Legalább annyit, hogy törlöd az albumomat. Köszi!!!!

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Szia Tücsök!
Kérek még egy kis türelmet, szerintem holnap meg tudjuk nézni, hogy mi van az albumoddal...
apa
apa
 
 


Apa!

Köszi! Nekem tényleg nem probléma, ha törlitek, majd egy új jelszóval és azonosítóval csinálok egy másikat.

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Kedves szerkesztő!

Furcsa kéréssel fordulok hozzád!
Van egy topik a szülészetek, kórkázak között. A békéscsabán szülők topik.

Annyit szerenék kérni, hogy a hozzászólásiamból lehetne törölni az orvosok nevét, illetve kipöttyözni vagy valami karaktert odatenni?
nagyon fontos volna!
Előre is köszönöm segítségedet!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kedves Apa!

Szeretnék a Szülészetek, kórházak/Margit kórház babái topikba egy archiválást kérni.

Köszönöm: Myra
myra
 
 


Apa,
csak annyit írok, hogy még mindig 2 SZENTIMRÉS TOPIK VAN...

vera
kisün
 
 


Kisün,
megpróbáljuk összevonni a két topikot...
apaKép
apa
 
 


Szia!
En irtam tegnap mailt!
Valaszoltam is csak,most vettem eszre hogy nem jo helyre kuldtem!
Biztos megoldodott amikor mar nezted!
Megirtam a tarsalgoba az uzenetet,nezet es amikor kuldeni szerettem volna nem csinalt semmit!Nem hiszem hogy nalam lett volna hiba,mert akkor sehol nem volt uj uzenet!
Szerencsere helyre jott,ugy hogy BOCSI!
Aniko

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Apa
Azt szeretném kérdezni, hogy a chat-ből ha kilépek, hogy tudok visszalépni a babanet főoldalra? Csak vak vagyok vagy tényleg nincs ilyen lehetőség? Nem lehet visszalépés gombokkal megoldani? Mert ha pl. társalgó "legmélyéről" lépek be, jó lenne oda visszalépni ilyen egyszerűen.

Köszi szépen!

Tündi
Vendég
 


Apa,
köszönöm Kép
kisün
 
 


Kedves Apa!

Szeretnék a Szülészetek, kórházak/Margit kórház babái és a Margit kórház szülészet topikokba egy archiválást kérni.

Köszönöm: Myra
myra
 
 


Kedves Szerkesztő! Sajnos eltűntek nálam a Szülészetek, kórházak nem csak regisztráltaknak topic-ok közül a S-betű utániak.

Keresném a Szent Imre Kórház, avagy a Tétényi kórház c. topicot.

Segíts légyszíves,

köszönöm,

Vilma
vilmanéni
 
 


Csatlakozom Vilmanénihez! HELP PLEASE!!!!!!

köszönöm,
Ficánka
ficánka
 
 


a
Névtelen
 


Eltűntek a gyermekek magzatok kor szerint topicok

Kép

Kép
katus73
 
 


Nekem is Kép Most kivel pletyózzak???
Apa, segíts lécccci!
Névtelen
 


Szia Apa,
kérlek mondd el hogyan törölhetem (törölhetem?), ha többször ment el egy hozzászólásom.
köszönöm,
anikó

Anikó
pupi5
 
 


<font color="ff6000">Apa!!
SOS!!!

Eltűnt a gyermekek/magzatok kor szerint-ből az összes topik.
rajta vagytok már???

Szilpa</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Apa!
A gyermeknevelés csődöt mondott. Tennél valamit?
Köszi:Éva
tuncimami
 
 


Apa!
A gyermeknevelés?
Fontos nekünk!
Köszönjük előre is segítséged!
Süni
Kép
süni_renóca
 
 


Apa! Gyereknevelés/örökbefogadás? Eltűnt !!!!!
Segíts kérlek, varázsold vissza!

Előre is köszi: Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Szia Süni! A végén kénytelenek leszünk itt levelezni..... Kép

Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Apa! Most már van gyereknevelés- topikok is vannak. Viszont eltünt az ÖRÖKBABÁRA VÁRVA BESZÉLGESSÜNK! Kép
Az örökbefogadók topicja már nem élt.... helyette a másik (fent nevezett) topic kéne.
Azt vissza tudod csinálni????

Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Szia Ggabszi!
Köszi, hogy szóltál, 10 perc és a topik megjelenik...
apaKép
apa
 
 


Szia apa!

Miért került legalulra,a gyermeknevelés topikban egy csomó minden,cimek nélkül??Nem jó igy!! Lehetne visszacsinálni,az eredeti verzióra?
Köszi:SZHErika
szherika
 
 


Szia Apa!
Eltűntek a fogamzás,várandósság,szülés --- fogamzás topikok.Csak az első 3 látszik!
Légyszi' javítsátok ki,ha lehet!

Szia:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Apa!

A gyermeknevelés Topikból,most már alulról is eltűnt minden.Hiányoznak nagyon.Valamit tegyél légyszi.Köszi.
szherika
 
 


<font color="ff6000">Szia APA!

Segíts légyszi!!
Nem tudok képet felrakni, mert a melléklet feltöltése gombra nem reagál semmit. Mit kellene átállítanom a gépen, hogy menjen?
Próbáltam a "\image" paranccsal is, de akkor meg csak egy egycentis keretet rakott ki, amibe beleírta, hogy "your image".
Teljesen le vagyok törve.. Kép

Előre is köszi

Szilpa</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szia Apa!
Nincs Fogamzas,varandossag,szules topik!Kép
Probald LEGYSZI megjavitani!!!!!
Elore is koszonom!
Aniko

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Segítsééééég!!!

Eltűnt a Várandósság, és a Szülés topic!!! Ma nagy karbantartás van? Remélem, visszakerül minden a régibe!

Köszönöm!

KépKép
titi_27
 
 


Szia!
Eltűnt minden!!!!!!!!
Már látom szóltak egy páran de én is szólok.
Köszike

Kép
breni
 
 


Sziasztok, köszi, hogy szóltatok, kb. egy óra türelmet kérünk, természetesen minden visszakerül a helyére....
apaKép
apa
 
 


Rendicsek, akkor jó munkát! Már alig várom, hogy találkozhassam a fórumtársakkal!

KépKép
titi_27
 
 


Koszonom!!!!!!!!!!!Kép
Aniko

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Apa köszönjük!!!
Kép
süni_renóca
 
 


A GYERMEKNEVELÉS/ÖRÖKBEBABÁRA VÁRVA BESZÉLGESSÜNK TOPIK LAKÓI NEVÉBEN TITEKET IS SZERETETTEL ÉRTESÍTÜNK!!!!

Muzsikával az újszülöttekért!

Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek&#8230;

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért&#8230;
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

&#8222;A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!&#8221;


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

ÜDVÖZLETTEL: A GYERMEKNEVELÉS/ÖRÖKBEBABÁRA VÁRVA BESZÉLGESSÜNK TOPIK LAKÓI
süni_renóca
 
 


Apa!
Köszike!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Apa!

A gyermeknevelés topikból még mindig hiányzik,az Angol nyelvre tanítás.Csinálj valamit kérlek.
Köszi.
szherika
 
 


Megvan!!
Köszike!!
szherika
 
 


Apa! Először is köszi, hogy visszavarázsoltad a topicot.Kép

Süni 528. hsz-t (lsd. fenn ) feltennéd a müködő topicokra? Vagy ez valamilyen technikai vagy moderálási elvbe ütközik?


Nagyon hálásak lennénk neked A GYERMEKNEVELÉS/ÖRÖKBEBABÁRA VÁRVA BESZÉLGESSÜNK TOPIK LAKÓI nevében!

Gabszi

Kép
Kép
ggabszi
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?