Új privát üzeneted érkezett!

Már kezdem érzem az alhasamat. Köszi. Most kezd fájni, na meg a derekam. A múlt hónapban is 18. nap körül volt.
Gratulálok én is Reni, Kamilla, Zsuzska.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita! Ne gratulálj csak drukkolj egyelőre.

Köszi Kép

Szia Angel! Hol jártál?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


SZia Kamilla,
Hosszú pé-s hétvégén! Kép
Bár őszintén szólva a reményeim a béka segge alatt... Egész ciklusban béna kedvem volt, pedig pé után feldobottabb szoktam lenni... Semmi komoly rosszkedv, csak olyan egykedvű vagyok...

Te ciklusod hogy áll? Hőd?

angel37
 
 

 
 

Kamilla, Breni,
jól hangzik. Kép Kamilla, nem kell tutira érezni vmit, így is lehetsz terhes. A melleid nem "eresztettek még le?" Kép
Én nem emlékszem, hogy babásat álmodtam volna a terhesség előtt, mert valahogy szinte lehetetlenségnek tűnt, hogy nekem is összejöjjön. Azóta biza előfordult, és mindig kislányom lesz. Kép

Azt hiszem csak házasok vehetik OEP támogatással igénybe az inszemet/lombikot. Biztos szóbaállnak másokkal is, csak akkor jó sokat kell fizetni. De lehet, hogy elég az élettársi szerződés. Bár ezt a megint megjöttös lányok biztos jól tudják. Annak a könyvnek a hátuljában vannak ezek a rendelkezések részletezve, amit Julcsinak adtam.

Zsuzska,
nem tudok pocakfotót küldeni, mert nincs fényképezős telcsim, sem digitális gépem, sem scannerem, no meg persze kép sem készült. Na, és lusta is vagyok. Kép Ha már jó nagy pocim lesz, szeretném ha a párom csinálna rólam képet (nem digitálisat). Kép De most lemértem magam, 90 cm a legnagyobb kerületem hastájon, köldök alatt 2 harántujjal. Kép

Angyal,
jössz már? Kép
potter_76
 
 


A hosszú pé-s hétvégét én túró-kúrának öööööööööööö vagyis kúró-túrának hívom. Bocsi. Kép

A ciklusom jól áll, a hőm meg szarul, de az szar is volt egész hónapban, úgyhogy elhatároztam, hogy azért is addig reménykedek amíg meg nem jön! 28cn. Pénteken lehet, hogy tesztelek, ha eljutok odáig.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Látod Potter, pont ez a baj, hogy MELLESLEG sem érzek semmit!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Én sem érzek semmit sehol sem.
Anita!Nekem sem gratulálj,mivel nincs mihez.Csak drukkolj,de nem muszáj.Kép

Kép
breni
 
 


SZia Potter! Kép Vagyok! Kép

Az ilyen meddősségi intézményeknél nem úgy van, hogyha nem vagy házas, akkor közjegyző előtt kell hitelesíteni az élettársi kapcsolatot?

Kamilla,
Kép Kép
Drukkolok neked jó? Bár én ki nem bírnám péntekig...Kép

angel37
 
 


Breni,
de, de muszáj! Kép ++++++++++++++++++

angel37
 
 


Sziasztok!

Julcsi,
köszi a táblát Kép!
adi77
 
 


Ági, regnap tanulás helyett a könyvecskédet olvastam Azért sok érdekes dologra lehet lelni benne.

Kúró-túra, hát ez jó!Kép
Én úgy érzem a ma esti akció lesz a tuti!
Julcsi2
 


Julcsi!
Koszonom a javitast!!!Kép
TUTI jo estet kivanok nektek!!!!Kép

Szia Angel!
Ez joo otlet!!KépBizom benne hogy sikerul!!!!++++++
Ha sikerul tuszot novesztenem 30-ra,akkor lehet en is szabadsagoltatom a paromat!Bar gyerek mellett nem lenne egyszeru!

Milyen jo!Olyan rendes ez a 'Piroska" hogy meglatogatott a neve napjan!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok.

termeszetesen mindenki szamithat az en drukjaimra is.Kép

julcsi koszike hogy betetel a tablaba.)

en tegnap elakartam kapni a zuramat de nem akarta.(olyan szomi lettemKépaszonta hogyha majd teljesen elmulik a menzim es akkor nagyobb lesz az elvezet.
hehehe ma reggelre teljesen elmult,estere uuuuuugy elkapom hogycsak naKépKép

Kép
monyoka
 
 


Julcsi!Akkor tessék apára ugrani.Le ne feküdjetek addig aludni,oké?Kép

Kép
breni
 
 


Szia Monyoka!
Akkor rovid mensid volt,nem??
Milyen elkapos kedve van ma mindenkinek!!KépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyo!Olyan jó hallani hogy jól vagy.Ne is hagyd hogy elszaladjon előled,kapd el a gabancát.Kép

Kép
breni
 
 


Hát bevetem majd bájaimat.Csak megint hullák leszünk. Munka után még tanfolyam mindkettőnkenk. Jó későn érünk haza.Kép

Bemásolok Neketek egy cikket.
Julcsi2
 


Szóval lehet, hogy már ismeritek. Én már nem is tudom kinek higgyek:

Ausztrál tudósok állítása szerint a gyakori ejakuláció javítja a sperma minőségét, így hát a gyakori szexuális élet hatására - nem csupán a nagy számok törvénye alapján - egyre jobbak a megtermékenyítés esélyei.
Dr. David Greening, a sydneyi Mesterséges Megtermékenyítés Központ (IVF) nemzési problémákkal foglalkozó orvos szakértője azt mondta, az önmegtartóztatás kifejezetten káros a spermatermelődésre nézve.

"Kétségtelen, hogy a spermákban nagyfokú DNS-károsodás megy végbe önmegtartóztatáskor, minél gyorsabban kerülnek ki, annál kisebb a károsodás." - mondta Greening a Daily Telegraphnak.

Az a gondolat tehát, hogy az önmegtartóztatás növeli a spermák számát vagy minőségét, valószínűleg teljesen téves. Azok a párok, akik fogantatást szeretnének, a legjobb, amit tehetnek, ha a termékeny időszakokban a lehető legtöbbször szeretkeznek.

Greening legújabb módszere alapján a gyermekáldásra vágyó pároknak szeretkezniük kell legalább minden második napon a nő legtermékenyebb napjáig, és csupán ezután szabad leadniuk a megtermékenyítésre szánt spermát, ami az előző napok gyakori ejakulációja során sokkal jobb minőségűvé vált.

Dr. Greening egy olyan pár kezelése során kezdte tanulmányozni a gyakori ejakuláció által kiváltott hatásokat, akik előzőleg már mindent kipróbáltak - teljesen sikertelenül. Greening módszerével végül náluk is sikerült a fogantatás.

Az orvos és munkatársai a kutatások során megkértek 42 férfit, hogy egy héten keresztül minden nap ejakuláljanak, azután összehasonlították a tőlük kapott mintákat a kísérlet elején beszerzettekkel. Kiderült, hogy 5 kivételével az összes férfi spermáinak minőségében határozott javulás volt észlelhető: a DNS-károsodott spermák száma a felére csökkent egy hét alatt.

Mivel a spermák DNS-károsodása a leggyakoribb ok, ami a megtermékenyítést gátolja, ez az igen egyszerű és természetes módszer forradalmi újításnak számít a problémás fogantatás területén.
Julcsi2
 


Hol van mindenki?
Mindenki elrohant szexelni?
Julcsi2
 


Sziasztok Csajszik!

Kamilla!

Neked ezer drukk!!! MELLESleg nekem sem volt semmilyen tünetem, csak vártam, hogy jöjjön az a fránya mensi. Aztán már itt dagad a pocim, meg szinte minden nap kapok egy két kedves rúgást belülről. Kép

Ági!

Lemérem én is a pocimat, kíváncsi vagyok, hogy hány cm. Kép

Betti
19+5

Betti
betti73
 
 


Betti!
Köszi a drukkot. Nagyon be vagyok már sózva!
Nem akarsz dobni nekem pocis képet?
kamilla306@freemail.hu
Már mindjárt félidős vagy!

Elolvastam mit írt a doki a Babanet rendelőben a terhességi tesztekről: Biztonsággal csak az elmaradt mensi után jó egy héttel mutatható ki.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


De rosz volt ez a mai nap!Hianyzott a babanet!!!
Kamilla!
Hogy dontottel?Mikor tesztelsz??Szerintem mar holnap reggel is kimutatna!Kép
Mennek a ++++++++++++++++++++!!!!!!!

Breni,Zsuzska!
Nektek is szoritok nagyon!!!!!+++++++++++++++Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kitti!
Veled mi ujsag????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hello Lányok!
Párszor már írtam ide lehet hogy ismerős lesz a nickem Kép
Csak szeretném Nektek elújságolni, mert nagyon boldog vagyok, hogy szombaton pozitívat teszteltem, terhes vagyok!
Szeretnélek biztatni Benneteket, hogy ne görcsöljetek!
Rendszertelen volt a mensesem a tabletta abbahagyása után, nem mértem a hőmet nem görcsöltem rá csak sokszor együtt voltunk spontán és összejött! Nem is reméltem hogy volt peteérésem de volt!

Még kicsit félek hogy elvesztem de már anyának érzem magam!

Nektek is ugyanezt kívánom, sikerülni fog!
easter
 
 


Sziasztok!! Kép

Esélyes lányok hajrá!!

Keditke mizujs? Kép

Kép
lara26
 
 


Easter!!

Gratulálok!!
Tudom a terhesség nem betegség hanem állapot, de azért pihenj sokat.

Kép
lara26
 
 


Angyal,
nemtom, jogászt kérdezz. De asszem az is elég.

Easter!
KépKépKép Gratulálok!

Julcsi,
ezt a gyakori szexes dolgot már én is hallottam régebben. Én annak hiszek, amelyik komoly folyóiratban jelenik meg, kísérletesen alátámasztva. Kép
Szerintem sem árt a sok szex. Kép
potter_76
 
 


Easter!
GRATULALOK!!!!!KépKép
Biztos sokunknak erot ad a te sikered!!!

Lara!
Veled mi ujsag?

Agi!
Hogy vagytok?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
jól, köszi. Kép
Most éppen a hasamra helyeztem a fülhallgatót, a bébi éppen Red Hot Chili Peppers koncertfelvételt hallgat. Kép A küzdőtéren van. Kép Nem szeretném, ha a sok komolyzenétől eltunyulna. Kép
Eddig terhességem alatt sokat beszéltem/ hallgattam német nyelvet. Nem lehet elég korán elkezdeni a nyelvtanulást neki sem, höhöhö. Kép
Hogy van a nővéred?

Betti,
asszem pár centit csal ide-oda, hogy csak ilyen merev praktikeres centink van...tudod, ami gombnyomásra visszapöndörödik. Kép
potter_76
 
 


Pár hszt sikerült elolvasgatnomKép

Easter
Hatalmas Grat!!!!!KépKépKépKép

Potter
Én megálmondtam a terhességi teszt után,hogy lányom lesz.Mindig aztláttam,hogy odaadják,én meg gyorsan kibontom,és cunija van!
A dokimmal meg is beszéltük a 12,hetes UH-hogy szte,és sztem is lány!Mindenki jól körberöhögött bennünket.Hát,aztán lány lett mégis!!!!KépKépKép
Én már akartam írni neked a múltkor,hogy általában a nemét meg nem mutató gyermek lányka!Szégyenlősek ők már ott is!!!KépKép

Ancsa
Akkor most megjött rendesen?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Megjottem,csak most furcsiztunk!
Kép

Agi!
Lassan minden teren jaratos lesz akkor a babucitok!Kép
Koszonom kerdesed!Penteken erik el a 17.hetet!!KépMultheten csutortokon voltak vedoneninel!Meghallgattak a kis szivet!Nekem ez ujdonsag,mert nalunk nincs ilyen kutyu!Jovoheten megyunk 4D UH-ra!Mar nagyon izgulok!!!!Ti mentek majd???

Kriszti!
Igen!Tulsagosan is!De nem baj,mert igy kezdhetem penteken a gyogyit!Kép
Ada mar alszik?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
De jóóóóóó!!Nem baj,ha bő,mert régen volt már,és le kell válnia minden régi nyh-nak.
Akkor kezdődik az új clostys hónapod!!!!Drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Igen,már alszik Ada

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr,
hétfőn megint volt UH. Na, a kis "büdös" most bezzeg szétrakta a lábait...csak pont a medencecsontomnál, és a doki már nem tudta beforgatni a vizsgálófejet, így megint nem láttuk. Kép Most akkor szégyenlős? Kép

Ancsa,
nem vágyom most még 4D UHra, esetleg ha már husi lesz. De lehet, akkor sem. Lehet, hogy legközelebb már a nemét sem kérdezem meg, hogy maradjon meglepetés. Képzeljétek! Lehet, hogy apa bejön a 30-31. hetes UHra. Mióta érzi a kezével a mozgásokat teljesen el van lágyulva. Kép Minden este ő keneget be szétrepedés ellen! Kép Szóval fejlődik a családunk. Kép
A kép Kép
potter_76
 
 


Sziasztok, még fent vagytok?
Visszatérek egy kicsit Julcsi írásához. Ha mi két naponta vagyunk együtt, pl tegnap voltunk és ma elméletileg lehetett pé-m és ma nem vagyunk ráhangolva az összebújáshoz ( egész du. tapétáztunk, fáradtak vagyunk) attól még összejöhetett?!
Tegnap, igaz fürcsi után 36,1 volt a hőm, ma szintén fürcsi után 36,8.Tudom reggel kellett volna néznem, de nem akarom újra eljátszani a minden áron babát akarok témát, mert a múlt hónap is ezért volt csalódás. Csak kíváncsiságból néztem meg.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!!!

! Örülök, hogy végre normálisan megjött!
NAgyon édes fiad!

akkor valóban február végére kb egyformán leszünk. remélem azért, mert már lesz pocaklakó Kép
Fúú ez az ütemterv kifejezés teljesen a munkahelyemet juttatja eszembe. Úgy látom Te is dolgozo ütemtervekkel Kép

úgy néz ki sokan járnak a Kaáliba, azért kaptunk olyan soká időpontot Kép
NAGYON SZORÍTOK NEKED!!!!

remélem eredményes volt a pé-es hosszú hétvége!!!

úgy néz ki, a bébi nem akarja, hogy megtudjátok Kép
Tök jó, hogy már a párod is be fog menni a következőre!

Kép
Kép
beuka
 
 


Gratulálok a kisfiúhoz!!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kriszti!
Koszi,ari vagy!!!Kép
Eleg sok regi lehet,mert majdnem fekete dolgok jonnek!(bocsanat)
Szerintetek nem baj az ha kicsit rasegitek zuhannyal??Egyszer azt hallom hogy nem szabad,maskor meg azt hogy lehet! ????

Kicsit en is felek tole!Mi fizetjuk be oket,mert latom szegeny noveremen,hogy nagyon rosz neki,hogy meg csak egyszer lathatta!Naluk nem olyan az UH hogy az anyukanak is megmutatjak!Az orvosa maganrendelojeben lattak egyszer,de az is egy nagyon regi gep!Most volt 30.eves,es ez egy maradando ajandek lesz neki!Olyan ajandekot szerettem volna neki,aminek a legjobban orul!Azt hogy lathatja a kisbabajukat!
Biztos a parodnak is nagyon meghato pillanat lesz,amikor eloszor meglatja!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


szerintem összejöhet! Attól függ, hoyg a tegnapi kiskatonák meddig bírták odabenn!
Szerintem fürdés után felesleges mérni, hisz a víz hőmérséklete erősen befolyásolhatja.
Na meg reggel kellene. Akkor egyébként mindig magasabb, mint napközben.

Kép
Kép
beuka
 
 


ez nagyon szép dolog tőletek!!
Ettől jobb ajándékot nem is kaphatna!

Kép
Kép
beuka
 
 


Anita!
A tegnapi elvileg meg jo mara is!Kép

Beuka!
Koszonom!Kép
Mikor lesz a verveteletek?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Anita
Az alacsony hő jó,mert p.é.-kor leesik,ill. előtte is alacsonyabb,és azok az esélyes napok.Mikor fenn a hőd,már nem valószínű,hogy teherbe tudsz esni!
Húúú,dejavum van!!!!!

Potter
Igen,szégyenlős!A párod el lesz ájulva a babától.Az enyém mindig bennt volt,és láttam a könnyeket a szemében(titkolta,hogy lett volna)Kép

Ancsa
Nem vettem észre,hoigy a kisfiad képét tetted föl,bocsika!Nagyon aranyos!KépKép
Sztem felesleges a zuhany!

Beuka
Drukk a februárhoz!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi, hogy megnyugtattatok. Így már jobban alszom.
Azt hiszem elteszem magam holnapra, reggel 6-kor kelek.
Ha tudok holnap jelentkezem.
Jó éjt mindenkinek.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


elvileg jövő héten. A hormonos csak akkor, ha megjön. De jó lenne ha nem jönne meg...

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!!!

Bea!!!!

Válszoltam ,és küldet a kiscsajszimról képet.

Mindenkinek jó éjszakát!!!!
csanita
 
 


köszi Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Anita!
Jo ejszakat!

Beuka!
Latom kicsit rendszertelen neked is!Meddig varsz majd a tesztelessel?

Csanita!
Mi nem lathatjuk?????Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Még nem is merek arra gondolni. Max jövő hét végén. De tényleg nem is akarok róla beszélni, mert még annyira messze van Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Ancsa,
elvileg mensikor tágabb a méhszáj, hogy kiférjen a cuccos. Szerintem jobb, ha onnan csak kifelé megy vmi és nem befelé. (pl fertőzés) A fekete az alvadék? Az nem túl jó, bár nem csoda, ha ennyi nap után jön meg csak. Most nem jut eszembe, volt hormonvizsgálatod?

Beuka,
még csak LEHET, hogy bejön. Kép És azt mondta, hogy azért, mert én szeretném. Höhö. Kép
Drukk jövő hónapra.

Okr,
én is ilyen reakcióra tippelek. Kép Aranyos lehetett a férjed.

Mér vagyunk ilyen aktívak ilyenkor? Telihold van? Kép
potter_76
 
 


Ági
Köszi! Kép A hold fenn van úgy látom, de hogy teli van-e??? Kép
Valóban nagy a nyüzsi és ez jó!
De lassan nekem is mennek kell ,emrt reggel nem bírok felkelni.

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
OK!!!!

Agi!
Szerintem alvadek!Mindig sok szokott jonni ilyenkor,csak most a szine kicsit sotetebb!Volt hormon vizsgalatom,teljesen rendben van!

Lanyok!
En elkoszonok!Kép
Agyba dugom a lurkot,mert mar nem lehet birni vele!Porog 1000-el!!Kép
Tovabbi jo dumcsizast!
Jo ejszakat!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?