Új privát üzeneted érkezett!

Eli!

Mondom, ha _Neked bejön, én is hiszek benne. Az én környezetemben még senki sem volt, de ha lett volna és sikerült volna biztosan hinnék benne.
Hát remélem Te leszel az első! Tényleg nagyon örülnék!

Kamilla, nagyon drukkolok. Holnap teszt?Vagy a vasárnapi lelombozott, az még nagyon-nagyon korai volt!

Zsuzska, jelentkezz! Teszteltél?

Monyoka, a holnapiban benne leszel!

Okr, nekem itt megáll a tudomány, de azért köszönöm a segítséget. Azt hiszem meg kell elégedjetek ezzel a táblával!Kép

Eli, inúzió? Ez elég szarul hangzik. Gondolom munkába nem vágysz, de így nem igazi a pihenés!
Julcsi2
 


eli ha enyire felhuiz ne menj oda.
ok ilyenek mi meg masok vagyunk.Gondolom eszrevetted te is hogy ott nem az van hogy probalkoznak es valamikor osszejon.
Oda olyanok lepnek be akik mar terhesek,most tudtak meg hogy terhesek.
ne foglalkozz veluk.Nekunk nehezebb a helyzetunk,meg kell kicsit szenvedni a sikerert(nemtom miert).
Hiszem azt hogy nekunk is sikerulni fog.Ezeken a forumokon szinte mar csaladias a legkor(szerintem)ezert szeretek itt.
Ezt el kell fogadni,nekunk nem jon oszze egybol.

Kép
monyoka
 
 


Csanita én nagyon próbálom nem feladni, csak néha vannak mélypontok, mint ez a mai is.
Kamilla, mennek a drukkok!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép
Eli, tök jó, h ennyire hiszel a kinezben, már várom a pozitív tesztedet! Kép Amúgy megkérdezhetem, h mit tudsz, mikor fog összejönni /vagy azért akarod a párod vasárnap elkapni? Kép /, és mi lesz a neme? Olyan kíváncsi vagyok. Kép Gyógyulj meg hamar! Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 

 
 

Eliza!Helló!Jó hogy itt vagy!Puszi Kép
Rengeteg a munka azért nem vagyok,de olvasok.

Kép
breni
 
 


Köszi a drukkokat. Aranyosak vagytok. Eddig tényleg soha nem adott alkalmat az élet, hogy egy ici picit is reménykedjek, mert mindig előbb jött meg.
Görbét ne kérjetek, mert az katasztrófális! Az alapján tuti, hogy nem vagyok terhes (hüllő szinten vagyok), de én elhatároztam, hogy nem érdekel, az csak egy görbe, és amíg nem jön meg addig nem adom fel és kész!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Én nem szoktam mérni.Drukkolok nagyon.Te is drukkolj nekem,mert semmit nem érzek,ma vagyok a 34.napon,tegnap vagy ma kell(ett)(volna)megjönnie.Bár én csináltam tesztet a 31.napon de - lett.

Kép
breni
 
 


Adi, Banya,
valszeg jó helyen keresgéltek védőnő ügyben, mert egy helyen vannak a gyerekorvosokkal. De ha beléptek a Lakóhely szerint-Pécsi topikba ott választ kaptok.

Kamilla,
mennek a drukkok!!!!!!!!!!!

Tegnap voltam terhesgondozáson, és mivel a kis kézi készülékével nem találta a baba szívét az orvosom, megnézett UHval is. (Közben nem aggódtam, mert a várakozás közben folyton mozgott. Kép) Na, ebből sem derült ki a neme. Kép Feküdt, mint egy kis buddha a nagy hasával, aludt. Keresztben fekszik, amikor rúg egy nagyot akkor le is fejel a túloldalon. Kép

Tegnap együtt kakaóztunk Bettivel, nagyon aranyos hasa van. Kép

Csanita,
gratulálok a kislányodhoz. Kép

Monyó,
nekem is le kellett fogynom egy 5öst, hogy visszaálljon a normális mensim. Sok sikert!

Keditke,
a teszt szuper! Kép A 6-7. hétig nem nagyon látni semmit UHn, ne aggódj, utána biztos minden oké lesz. Mióta is próbálkoztatok?

Ági
22+3 (UH 21+6)
potter_76
 
 


Kamilla!!

Mennek a drukkok!!!!

Nekem is katasztrófális volt a görbém,össze vissza ugrált a hőm és Én mértem 37,1-et a 6-dik napon is,a 14-diken pedig 36,1-et.Aztán látod mi lett belőle!!17 hete itt csücsöl a pocakomban a kislányom!!
csanita
 
 


breni,reggel mermerhetned a hod azert. ha 37 felett van,az mar eleg biztatoKép

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Szerintem ne pazaroljátok rám a drukkot tuti nem vagyok terhes mivel, fél kezemen meg tudom számolni ebben a ciklusban hányszor voltunk együtt.Kép
Potter!Neked kisfiad lesz vagy kislányod?lehet már tudni?
Betti kérünk mi is pocifotót!!!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok Csajok!

Kamilla! DRUKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csanita!
Gratulálok a lányhoz, nekün fiú lesz. Pénteken derült ki.

Ági!

Neked is édes hasad van. Fincsi volt a kakaó, máskor is menjünk. Kép Tegnap (is) sikerült túlóráznom, már nagyon utálom a dolgot. Éjszaka megint kaptam két nagy rúgást, megint elzsibbadt az oldalam tőle. Majd tanítsd meg, hogyan kell idomítani a lurkót. Kép Egyelőre ő terrorizál engem. Kép

Betti
19+4

Betti
betti73
 
 


Betti,
ha terrorizál fordulj hasra, majd megtanulja, ki a nagyfőnök! KépKépKép Kakaózást felőlem is ismételhetjük. Kép

Zsuzska,
még nem tudjuk kit növesztek. Kép Szerintem egy kislányt, de ezt még nem sikerült tudományos tényekkel alátámasztani. Kép

Breni,
neked is mennek a drukkok!!!!!!!
potter_76
 
 


Zsuzska!
Nem számít a mennyiség!
A lényeg, hogy akkor legyetek együtt, amikor kell. Ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy kb két alkalom, amit PÉ-kor összesen maximálisan megtehetsz.
Azért elég biztató, hogy még nem jött meg! Mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++
Holnap tesztelsz egyet?
Szia Ági és Betti, jöhetnétek egy kicsit gyakrabban is! Kép
Julcsi2
 


Köszi Ági!Kép

Kamilla, Breni,
megy a drukk! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép
adi77
 
 


Betti,
gratula a kis fiúhoz! Kép

9+3
adi77
 
 


Betti,
gratula a kis fiúhoz! Kép

9+3
adi77
 
 


Hali,

Én már nagyon sokszor álmodtam azt, hogy gyerekem van és az álmomban mindig lányom volt. Ez szerintetek azt jelenti, hogy lányt szeretnék? Mert nekem teljesen mindegy. Tényleg nem tudnám megmondani, hogy melyiket szeretném jobban. A legjobb lenne mindkettő, de ne legyünk telhetetlenek!
Ti is szoktatok gyerekkel álmodni?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Nem én nem teszetelek, vasárnapnál előbb, de ugyis meg fog jönni!Szóval esélytelenek nyugalmával ülök itt.Kép
Szerintem Kamillának adjuk a drukkokat!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!
En valamelyik nap azt almodtam hogy meg gyorsan kikell mosnom a fehereket,mert nem fognak megszaradni masnapra ha megyek szulni!Ez mar a sokadik ilyen almom,de en mindig csak terhesseg es szulesig jutok el!

Mennek drukkkjaim+++++++++++++++++++++++++++++++!
Zsuzskanak is!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


persze Kamilla, én elég gyakran.Azt mondják ha lánnyal álmodsz akkor fiad lesz és fordítva.
Én is egy hajszállal inkább kislányt szeretnék, de végül is mindegy.
Csak azért álmodunk gyerekekkel mert nagyon foglakoztat a téma.
Bettinek azt hittem leánya lesz.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kamilla, én is szoktam. Vagyis kb. két hete álmodtam valamit. De nem íromle, mert akkor nem teljesül. Kép
Nem vagyok babonás, vagy mégis?

Majd meglátjuk Zsuzska, azért ne tűnj el, ha van híred. oké?
Julcsi2
 


O.k. nem tűnök el de tuti megjön.legalább is remélem hogyha nem vagyok terhes nem késik heteket.

Okr!Készen van a szemöldököd?Kérünk ám képet!
Pocakosok!Kérünk pocifotó!Légyszi-légyszi!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Köszi a drukkokat,még semmi.Én sem tesztelek hétvégénél hamarabb,de én is a szombati - teszt után már ugy érzem meg fog jönni.Én már rengetegszer álmodtam hogy terhes vagyok,vagy szülök,szoptatok,múltkor 3-as ikreket szültem,fantasztikus volt 2 fiu 1 lány.
Zsuzska,Kamilla drukk.

Kép
breni
 
 


Én is egyszer álmodtam, h van egy kislányom, meg épp készülök szülni, akkor reménykedtem, h talán az a hónap bejött, de sajna nem. Kép

Én most megyek. Mindenkinek drukk, akinek szüksége van rá!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép Kép Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Sziasztok!

Ma is vagyok egy kicsit, míg a párom suliban van.

Nem törpént semmi velem, úgyhogy nem tudok mit írni.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kriszti, tényleg, a múltkor kérdezted a tetoválást!
Szóval nem emlékszem mennyi ideig tartott, de ki lehetett bírni.Bátortalan voltam és csak nagyon vékony kontúrt csináltattam, de már megbántam. Így észrevehetetlen szinte, pláne, ha teszek rá szemhéjpúdert.

Szia Hajni, nem baj, ha nincs semmi, jó hogy jössz! Kép
Reni, drukk Neked is és nagyon ügyesek vagytok, hogy kibírjátok hétvégéig!
Julcsi2
 


Sziasztok lányok, holnap jövök.
Pussz
Julcsi2
 


Szombaton 2 órára megyek a kozmetikushoz,tetováltatni!Kicsit izgulok,hogy milyen lesz.Amint elkészül ,felrakom a képet róla.
Később még írok,de a gyerkőc már reklamál.

KépKép

KépKép
okr
 
 


HalihóÓÓ!!!

Kamilla!
Nagyon nagyon drukkolok!!!++++++++++++++++++
Kép mikor lesz teszt újra?

Zsuzska
Neked is Kép, annak ellenére, hoyg azt mondod keveset voltatok együtt. Sokaknak úgy sikerül, hogy mindössze 1× vannak együtt!!!
Tényleg szorítok!

Reni!
Drukkolok Neked is!!++++++++++++++++++++Kép

Hajni!
Sajnálom, hogy megjött Kép

Ancsa!
Mi van? végül megjött mnormálisan?
Jó későre kaptunk időpontot a Kaáliba Kép

Julcsi!
MIkor mentek a Forgácsba? első alkalom?

Kriszta!
Kívácsni vagyok milyen lesz!

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Beuka!

Mikorra kaptatok idopontot???

Ma is epp hogy volt egy kicsi!NEM TUDOM MIT CSINALJAK??Elkezdjem holnap a gyogyszert,vagy varjak meg?Es ha varok es megsem indul be?

Monyoka!Jo neked hogy beindult!Nekem nem szokott ilyet csinalni!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


LANYOK!
ADJATOK TANACSOT!!!!!MIT CSINALJAK???????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Te Ancsa,nem lehet az,hogy mégiscsak babás vagy?
Mert ha nem,hát nem értem a dolgot.

Mindenkinek aki teszt előtt áll:DRUKK+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++

Beuka
Mégis mikorra kaptatok időpontot?

Hajni
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ancsa! Bocsi, nem tudok nagyon visszaolv. de gondolom a clostiról van szó, ha nem akko a hsz-em tekintsd tárgytalannak. Szóval én kérdeztem a dokit, h ha csak picit van meg az már első napnak számít-e? Azt mondta, h "a 3. napon kezdjem és a lényeg azért menjen ki, mielőtt elkezdem" Tehát ha csak kicsit van meg akkor sztm. ne kezdd el. Vagy nem tudom. Nem tudod felhívni a dokidat?!
Vendég
 


Ancsa!
Én is azt tanácsolom, hogy próbáld meg felhívni a dokit. Mennyire kevés? egyáltalán nem lehet mensi? Lehet, hoyg holnap beindul! Drukkolok!

febr. 21-re kaptunk időpontot Kép
Addig meg még el kell végeznünk egy csomó vizsgálatot is.
(többek között hív, hepa B és C vizsgálatot, hüvelyváladéktenyésztés, meg vérvétel újra)
Ja és kell vinnünk házassági anyakönyvi kivonatot. Mi van azzal, aki nem házas? az már nem is mehet?

NA mindegy, majd kiderül, hogy mi lesz.
Megyek, mert a párom már melegíti az ágyat Kép

JÓ ÉJT mindenkinek, és holnapra JÓ MUNKÁT!

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka
Az tényleg sokára lesz még!Kép
De legalább addigra kész lesznek a kívánt vizsgálatok,és kezdődik a babásodás!KépKitartás!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Koszonom a tanacsokat!!!KépKépKép
Ha megint nem kiabalom el,akkor beindult!Most mar faj a hasam rendesen!Majd holnap kiderul!Ha igy marad akkor holnap vagyok az elso napon!Ugye?????

Beuka!
Tenyleg nagyon soka lesz mire eljuttok oda!DE!Addig is legalabb hasznosan telik az ido!Kép

Jo ejszakat mindenkinek!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jo reggelt!
En vagyok az elso???Kép

Julcsi!
Atirnal hogy inkabb ma van az 1.cn-om!?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Oké Ancsa, ezekszerint beindult? Hurrá, hurrá!

Beuka, mi jövő héten megyünk első konzultációra. Nekem sincs semmilyen vizsgálatom, majd ott csinálnak mindent. Szóval csütörtökön már biztosan lesz egy ütemtervem!
Ígyhát szerintem kb ugyanott fogunk járni február végére ahol Ti. meglesznek a viszgálatok.Kép
Aztán remélem pörögnek az események!
Addig is kitartás!

Tesztelősök mi újság?
Zsuzska, Kamilla, Reni?
Míg nem jelentkeztek nem teszek fel táblát! Kép _Babonából.
Julcsi2
 


Sziasztok!

Még mindig semmi!
Drukkoljatok tovább.
A párom mondta, hogy ő érzi, hogy most összejött. Sajnos én nem érzem, de remélem neki lesz igaza!

Beuka! Az hogy lehet, hogy csak olyan sokára kaptatok időpontot? És tényleg! Aki nem házas azzal szóba se állnak? Jó kis kilátások!

Hétfőn tesztelek. Addig meg lerágom az összes körmöm. Na jó, lehet, hogy péntek reggel.

Zsuzska veled mi van?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, péntek reggel!!!!!!!!!
Késett már így Neked? Én már biztosan nagyon elbíznám magam!
Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++

Sokan vannak a Kaáliban. Még a Forgácsban is(ami azért sokkal kisebb), csak 3 hétre kaptam időpontot.
Julcsi2
 


Nekem még sose volt 26 napnál hosszabb ciklusom, de tényleg ez az egyetlen dolog ami reménykedésre ad okot. Azért én úgy gondolom, hogy már egy kicsit "másképp" kéne éreznem magam, de semmi.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat.Még semmi,jelét sem érzem a menszinek,de másnak sem.Kép
Ancsa!Szerintem is beszélj az orvosoddal.

Kép
breni
 
 


Értem ne izguljatok!Tuti nem vagyok terhes!
Egyébként csak ma vagyok 30 napon, a multkor 39 napos volt!
Szóval a drukkokat adjuk másnak.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Breni akkor kezetfoghatunk.
++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Adok egy kis életjelet magamról. Nem nagyon érek rá jönni, elég sok a meló. De azért olvasgatlak benneteket. Egy kérdés?
Ti megszoktátok érezni a pé-t?
Nekem ma van a 18. napom és még semmit nem éreztem.
(35 napos a ciklusom).
Kamilla mennek a drukkok!!!!! Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 86 29 nap Budapest 35 év Kép
Banya 2005. febr. 75 28-30 nap Pécs 24 év Kép
Adi 2005. aug. 68 ? Rendszertelen Pécs 28 év Kép
Kikike 2005 május 49 .39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év -
Reni 2005. szept. 35 33-34 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Zsuzska 2005. jan. 30 28 nap rendszertelen Veszprém megye 25 év -
Kamilla 2005. máj. 28 24-26 nap Budapest 27 év -
Beuka 2004. szept. 27 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év febr.21.1. konz.
Anita(Nyenye) 2005. nov. 18 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
O. Kriszti 2005. febr. 18 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 16 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Kata 2005. dec. 13 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Móni 2005. márc. 11 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Julcsi 2005. márc. 11 23-25 nap rendszeres Budapest 25 év jan.26.1.konz.
Elizabeth 2005.júl. 8 30-32 nap rendszeres Budapest 25 év -
Monyoka 2005.Majus.21 6 1-100 rendszertelen Hajdújárás (Vajdaság) 22 év -
Lara 2005. ápr. 7 24-36 nap Komló 26 év -
Vk Hajni 2003. júl. 4 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Ancsa 2003. okt. 1 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba</pre>
Julcsi2
 


Anita!Elvileg ha 35 napos aciklusod akkor ha kivonunk 14 napot,akkor a 21 nap körül lehet péd.Én így tudom,de lehet előtte egy nappal is,vagy 2-vel vagy később,de akkor a ciklushossz is hosszabbodik mivel pé után 14 nap az tuti.Én ennyit tudok.

Kép
breni
 
 


Reni a számból vette ki a szót. Egyébként másko érzed a PÉ-t? Nekem alhasi fájdalom+tojásfehérje. Én most várom.
Neked szerintem is a 21. napon kell lenni.

Reni, Kamilla, Zsuzska!
Minden bizodalmam és drukkom a Tietek!
Kép
Julcsi2
 


Tőletek tanultam mindent,előtte én semmit nem tudtam ezekről a dolgokról.

Kép
breni
 
 


SZiasztok! Kép

Sajna nem tudok rendesen visszaolvasni Kép

Tesztelők? Esélyesek? Kép

Van valami hír?

Editke? Minden rendben? Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?