Új privát üzeneted érkezett!

Editke!
Mi ez a csupa szomoru arc?????Biztos hogy minden rendben van!!!!Nem vagy betegacsiban?Jo lenne ha most inkabb pihennel!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla, akkor 26-on és Zyuzska 28.-on? Javítom akkor, bocsánat lányok, nem tudom, hol szaladt el!

Editke, ilyenekre ne is gondolj!
Remélem minden oké lesz!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++
Egyébként görcsölt a pocid a vérzés vagy a barnázás alatt?

Kamilla, én megértem a tesztelést, sajnos én is elkövettem már párszor ezt a hibát! Kép
De mindig csak -
Julcsi2
 


Editke!
Mi ez a csupa szomoru arc?????Biztos hogy minden rendben van!!!!Nem vagy betegacsiban?Jo lenne ha most inkabb pihennel!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Most voltam wc-n es ugy nez ki hogy MEGJOTT vegre!!!!!!!!!!!!Annnnnnyira boldog vagyok!!!Na jo,meg azert nem olyan sok de legalabb beindult!Szerdan kezdhem a Clostyt!Megint tul beleelem magam!Most nagyon ugy erzem hogy a honap vegen vegre megfoganhat a baba(i)nk!Ebbol megint akkora pofara eses lesz hogy nem tudom hogy hogy fogom tudni feldolgozni!

Monyoka!
Azt igy nem tudom hogy hany napja kesik,mert az utobbi idoben nem volt rendszeres!Ma vagyok (vagy voltam)az 55.napon!Pentek reggel vettem be a 20.,utolso szem Duphastont!Ha beindul rendesen akkor ma jott meg!
Te bezzeg nem mondtad hogy megjott!!!!Mesz kivizsgalasra ha elmulik????
Sajnos en nem tudok ulo furdot venni,mert csak zuhanyzonk van!Akkora lavort meg nem lehet kapni sehol amibe en beleferek!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa! De jó! Húzzunk bele! Most ezerrel iszom a cickateát, hátha segít,valahol,valamikor azt olvastam, növeli a tüszőcskéket!
odett
 
 


Sziasztok!
Sajnos engem meglátogatott Piri,pedig nagyon nem vártam!!! Ma kezdtem ism. a closty-t,pénteken megyek Uh-ra,tüszőnézőbe.
Keditke, drukk,hogy minden rendben legyen!!!
odett
 
 


Szia Odett!
Nagyon sajnalom!!!Kép
Miert kell ilyen hamar menned a tuszonezobe?Nekem majd csak a 13.napon kell!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kép
Azert csak ovatosan azzal a teaval!!!!Mar sokat irtak rola a lanyok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én sem tudom,ezt az időpontot kaptam, a múlt hónapban a 8.napon voltam,és a 10.-en vissza kellett mennem, hogy nőttek-e? Akkor mondta, rendben, de nem kérdeztem mekkorák, mert gondoltam nem görcsölök rá, de így rosszabb volt, mert a ciklus végére eluralkodik rajtam a GÖRCS,és nem tehetek ellene, főleg , hogy a Sors is kitol velem, 37.-napon lettem beteg.Ezután mindig megkérdezem, magától nem mondja ám.
odett
 
 


Lehet akkor hogy most majd surubben fogja nezni!biztos arra kivancsi hogy kifakad-e!Mondta volna ha nem eleg nagy!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Odett Kép

Monyoka, akkor megjött? Ez jó hír, ugye?
Julcsi2
 


En most kicsit nem leszek!
Var a hazimunka!Kép
A haza menosoknek tovabbi szep napot!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, gratula pirikéhez Kép Kép Kép, drukk, h ez a hónap eredményes legyen! Kép
Odett, sajnálom Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


További szép napot! Kép
Sziasztok!

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Szisztok!

Csak egy szóra van időm. Ma vagyok a 2. napon. Lécccci javítsatok. Semmi letörés csak görcsölés.

Puszi szaladok tovább

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Julcsi,
Megpróbáltam átküldeni a táblát, bár nem túl frissek benne az adatok.
Engem nem feltétlenül szükséges beletenni az új táblába, mert nem biztos, h be tudok nézni gyakran és így fals 'eredményt' mutatna a tábla. De ma vagyok a 11. napon. Kép

Nemigen vagyok képben a dolgokkal, de sokat gondolok Rátok! Kép És persze drukkolok mindenkinek! Néha dobhatnátok egy emilt, h tudjam, kinek örülhetek! Kép
Melincsi szilveszteri lánykáját pont láttam. Kép Nagyon édes kis hajasbaba! Kép Sok tejcit, jó egészséget! Kép

Asszem, most ennyire futotta! Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!
Csak éltjelet adok, megvagyok, egy év múlva iylenkor továbblépünk a Kaáliba. Addig nem foglalkozunk a témával! Amúgy is itt az egyetem. Meg pénzünk sem lenne rá. Most ez jó, mert van mit várni!

Adi csüt.-ön vizsgázok, utána írok. Változtak a dolgok, u.ott találtunk olcsóbb telket, csak az utca másik részén van.KépKépKép

Na megyek tanulni!

moni
 
 


Hajni!
Sajnalom!Kép

Kata,Moni!
Koszi hogy jelentkeztetek!

Eddig tartott a jo kedvem!KépPirike meggondolta magat!Delutan ota semmi!Kép
Annyira elszomorodtam,hogy meghalt az a 4eves kislany,Rebeka!Az ember sajnalja ha egy felnott esik at egy ilyenen,de ha egy gyerek az nagyon sziven tud utni!Kegyetlen az elet!Megyek,gyujtok egy gyertyat erte!
Jo ejszakat mindenkinek!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

A 4 éves kislányról reggel én is hallottam a hírekben. A páromat is és engemet is sziven ütött.

Moni,
szorítok a vizsgákhoz!
Ha túl vagy rajta, jó tervezgetést kívánok! Kép

Banya,
írtam tegnap, de már nem voltál (terhesgondozás, védőnő ügyben) Kép. Te tudod hová tartozol? Jársz valahová? Az interneten próbáltam rákeresni... nekem a lakcím szerint a Lánc u-át (dr. Prehoffer Éva)dobta ki, de elbizonytalanodtam mert az oldal tetején az állt, hogy "gyermek házi orvosok".

Monyo,
gratula a mensihez Kép!

Ancsa,
most megjött végre?! v. csak szórakozik?

Kikike,
47 nap azért elég sok! Mensi?!
adi77
 
 


Jó reggelt!
Én is hallottam a kislányról.Ez egy tragédia.Kép
Remélem azért jó kedvünk lesz ma.Én ma vagyok a 34.napon menszi még sehol,nem is érzek semmit.
Eliza már jobban van a héten még nem megy dolgozni,kinezhez jár,csütörtökön megy utoljára,nagyon bízik benne.

Kép
breni
 
 


Sziasztok, jó reggelt!
Bocsi Adi, tegnap már tényleg nem voltam. Én bevallom őszintén, hogy nagyon kis tudatlan vagyok. Nekem az ég világon semmit senki nem mondott, annyival el voltam intézve, hogy a 12. héten menjek vissza. Se terhes gondozás, se védőnő, se kiskönyv, se semmi. Azt várom, hogy jövő héten a doki felvilágosítson mindenről. Honnan nézted le a védőnőket a netről?

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!

Kata elküldte tegnap a táblát, de sajnos én nem tudok jpg-ben módosítani, se beilleszteni, úgyhogy meg kell elégedjetek ezzel. Kép
Visszaolvasok és felteszem
Julcsi2
 


Banya,
hát én is elég tudatlannak érzem magam Kép!
www.vedono.lap.hu
majd "vidéki védőnői szolgálatok" majd "Pécs" és erre dobja ki a gyermek háziorvosi körzeteket.
Lehet, hogy ez rossz keresési irány...

Nekem írt beutalót a doki, de abból nem derül ki hová is kell mennem. De mondjuk én voltam a hülye, mert mondta, hogy melyik utcába, csak én akkor nem társítottam hozzá kórházat és sajnos azóta elfelejtettem. A férjem szerint a Mecsek áruház mellettibe. Szerinte a Veress Endrét mondtam. Nem tudom. De ott csak azt mondanák meg, hogy hova tartozom. Úgy hogy lehet, hogy mindegy. Talán telefonon többre mennék.

Annyit tudok, hogy ott kapom meg a terheskönyvemet, és legalább 4 alkalommal el kell majd menjek tanácsadásra...(ennek függvénye a segély is).
adi77
 
 


Sziasztok!

Tegnap pedig már úgy megkönnyebültem, h jobban van a kislány, erre hallom a híradóban, h meghalt. Teljesen letörtem Kép

Ancsa sajnálom, h szórakozik veled a mensid Kép

Reni, tök jó, h még nem érzel semmit, remélem, így is marad Kép

Julcsi, nekem ez a tábla is tökéletesen megfelel, a benne lévő adatok a fontosak. Kép

Adi, 47 nap tényleg sok, ma végre rávettem magam, h holnap megyek dokihoz, de a nőgyógyit még kihagyom, remélem, a háziorvosom is tud segíteni. Kép
Ne aggódjatok, senki nem úgy kezdi, h már rögtön tud mindent, mikor hova kihez mire kell menni, kérdezzetek a nőgyógyitól vagy a védőnőtől, biztos szívesen segítenek, vagy ha nem is szívesen, de ez a dolguk Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Hú milyen elfoglalt ma mindenki Kép!
adi77
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 85 29 nap Budapest 35 év Kép
Banya 2005. febr. 74 28-30 nap Pécs 24 év Kép
Adi 2005. aug. 67 ? Rendszertelen Pécs 28 év Kép
Kikike 2005 május 48 .39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év -
Reni 2005. szept. 34 33-34 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Zsuzska 2005. jan. 29 28 nap rendszertelen Veszprém megye 25 év -
Kamilla 2005. máj. 27 24-26 nap Budapest 27 év -
Beuka 2004. szept. 26 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év -
Anita(Nyenye) 2005. nov. 17 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
O. Kriszti 2005. febr. 17 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 15 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Kata 2005. dec. 12 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Móni 2005. márc. 10 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Julcsi 2005. márc. 10 23-25 nap rendszeres Budapest 25 év -
Elizabeth 2005.júl. 8 30-32 nap rendszeres Budapest 25 év -
Lara 2005. ápr. 6 24-36 nap Komló 26 év -
Vk Hajni 2003. júl. 3 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Ancsa 2003. okt. 2 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba</pre>
Julcsi2
 


Zsuzska, Kamilla!
Teszteltetek? Mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++
Jelentkezzetek!

Ja igen, tényleg szörnyű, ami Rebekával történt. Kép Kép
Julcsi2
 


Sziasztok.

Ancsa.MI?KépHogyhogy semmi?KépNalam is lealt estefele,szinte alig volt ,de reggelre mire felkeltem elontott mint a niagara.REmelem neked is beindulKép

hajni.SAjnalomKép

JUlcsi igen jo.Most kihagyom a dokit.Varakozo fazisban vagyokKép

Jo lenne mar ha kicsit felporogne a topik.)

Kép
monyoka
 
 


Monyoka, Te miért nem vagy a táblában?

Lányok!

A kinez olyan konkrétum,kat mondott Elinek, hogyha ez bejön akkor tutira hinni fogok benne és én is elmegyek. Bár egyenlőre erős kétségeim vannak. Dehát hamarosan megtudjuk, hogy igaza van e.
Remélem Eli mindent elmesél, ha jön.
Julcsi2
 


Sziasztok csajok!!!

Látom sok az új,sajna nem mindig tudom követni kivel mi van.Régiek már nem nagyon irogatnak.

Már nem a Kata csinálja a táblát???Pocakosokról nincs is tábla??

Mi jól vagyunk,poci növöget,holnap kezdjük a 17 hetet.Voltam AFP-n,minden ok.És a lényeg:KISLÁNY!!
Már érzem,mocorog a drágám de még ha csak fekszem vagy ha nyugalomba vagyok.

Drukkolok nagyon mindenkinek a mihamarabbi pocakosodáshoz!!!!!

Anita
csanita
 
 


Lanyok ti hogy szoktatok menzizni?Tudom hogy hulye kerdes,de..
Nekem iszonyatos.Altalaban egy hetig van meg.Abbol 3-4 nap katasztrofalis.Most vagyok az 5ik napon es mar elhasznaltam egy duo always(20 db)betetet es egy csomag tampont.
Anyagi csodKép

Kép
monyoka
 
 


julcsi A szomszed topikban(babaprojektesek)mar benne vagyok egy tablaban.Oda irogattam eloszor,es most is tag vagyok.Nem akartam szemtelen lenni es ide is beiratni magamKép

ancsa .Gratulalok a kislanyodhoz.Isteni.
Hogy fogjak hivni?

Kép
monyoka
 
 


Csanita, gratula a kislányodhoz! Kép
Ha egyszer összejön, én is kislányt szeretnék Kép

Monyó, nekem is elég sokáig szokott lenni, 6-8 nap, kb. 2 doboz tampon, a betéttel nagyon nem vagyok kibékülve, sosem tud a helyén maradni, mindig felhúz. Kép

Julcsi a kinezre én is kíváncsi vagyok, remélem Eli majd mindent elmesél Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Csanita,
gratula a kislányhoz!KépKépKép
Hányadik héten derült ki?
adi77
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁ,elszállt minden!.(KépKép

Röviden a lényeg:
Monyoka
Menj már el légyszi dokihoz!!!!!!!!!Nálam is voltak ilyen mensik,hormonzavar okozta.Mióta javulgat a dolog,rendeződik ez is,csakúgy ,mint a ciklusok hossza.Légyszi'Menj dokihoz!!!Az én kedvemért!!!Meg a saját egészséged miatt!!!!
Légyszi'Légyszi'Légyszi'Légyszi'Légyszi'Légyszi'

Julcsi
A táblához:kép mentése másként-ablakba beírod:tábla.jpg
Ha így nem elég jó még(mert van úgy)akkor elküldöd magadnak mailben,és onnan-másolás a képek mappába.
Egyébként szuper a mostani a táblánk is!!!!!Ügyi vagy!!!!!!

Adi,Banya
Nálunk az SZTK-ban van a tanácsdás.Minden nap más körzet védőnője rendel.Ez attól függetlenül így van,hogy hol szülsz.

Csanita
GratKépKépKépKépKép!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok lányok!

Végre volt hozzá lelkierőm tök betegen, hogy lejöjjek az internetkávézóba, megnézni mitörtént, mióta kiütött a kór. A megbabásodóknak nagyon sok boldogságot!

Julcsi, köszi, hogy csinálod a táblát! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


krisz.
Varok.Megvarom hogy most megjon-e.
nekem a sulyombol kifolyolag vannak problemaim.(mar ketszer volt ilyen)Tini koromban es asszem 17 evesen.
Tini koromban azt mondta a doki hogy fogyak le es akkor rendbejovok.Ez igy is tortent es bealt 30-33 napra.Most is ugy vettem eszre ahogy hiztam ugy nyult a ciklusom.Most fogyozok mar egy hete.
Ha elmegyek dokihoz ugyis ez az elso dolog amit mondani fog:lefogyni!

Kép
monyoka
 
 


szijjjjjjjjjjjjjjjja eli.
Jobban vagy mar?Meselj!Kép

Kép
monyoka
 
 


Monyoka
Hát figyu!Sztem nem jó dokihoz jársz!Volt már hormonlaborod?Uh?Mondott valami konkrétat a fogyáson kívül?

KépKép

KépKép
okr
 
 


CS. Anita, gratulálok a kislányodhoz!

Megpróbálom megcsinálni a másik táblát is, de sajnos nem olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik.Legalábbis az első táblát megcsinálni az hosszú és erre most sajnos nincs időm, pláne, hogy a babások elég ritkán jönnek és jócskán utána kellene számolni, hogy mi a helyzet.
De igérem majd megpróbálom. Jó, hogy jelentkeztél!

Okr!

Excelből kell másolni jpg-be, de jpg-ben nem tudok csinálni semmit. Ha gondolod elküldöm az excelt és megpróbálhatod, lehet, hogy Neked működik, vagy csak én vagyok béna és elmagyarázod.
Mindenesetre próbálj meg egy excel táblát jpg.-be másolni. Kata így csinálta.

Monyoka, szívesen felveszünk ebbe a táblába is!
Julcsi2
 


Regina Anna lesz a kislány!!!

Mindeggy volt mi lesz csak minden rendben legyen!!A két nagypapa rendelt kislányt,teljesítettük a kivánságaikat.

Adi!!
Mármint a neme mikor derült ki??16 héten,múlt héten voltam dokinál,és megmutatta magát nem volt szégyellős.

Kikike!!!
Már miért ne jönne össze???Nem szabad így hozzá állni a dolgokhoz!!!Mert akor biztos nem fog sikerűlni!!!Mi röpke 19 hónapot vártunk a csodára!!!!És nem adtuk fel egy percre se!!!!Nem szabad!!!
csanita
 
 


Szia Monyo!

Köszi, már egy fokkal jobban vagyok, de a héten még nem dolgozom, infúzióra kell járnom a Margitba. Kép
Ezt leszámítva tegnap voltam a kineznél, én hiszek benne, aztán mindenki más azt csinál amit akar, és már beszéltünk a babciról meg ilyenek. Még csütörtökön megyek, aztán majd meglátjuk. Kép

Apropó a barátnőm, az 5. is elment hozzá másfél hónapja, tök nem hitt az egészben, a kinez azt is megmondta neki, hogy melyik nap lesz terhes, január 10.et mondta neki (amikor pedig nincs pé.je a számolgatás szerint) Kép, és tegnap felhívott, hogy pozitív lett a tesztje. Hát én ezért hiszek benne. Kép

Úgyhogy tegnaptól kezdve nekünk is új élet a babaproject terén, úgy kell venni, mintha még csak most kezdenénk el a próbálkozást. Kép

És veled/veletek mizújság van?

Sajnos nem sokáig tudok maradni, még kb. negyed órát,mert megyek a dokihoz. Nem tudom, hogy a héten jövök-e még, de hétfőn biztos fogok írni.

Puszi mindenkinek!


UI: Mi már 3.hete nem voltunk együtt a párommal, mert azóta beteg vagyok, még ezen a héten sem leszünk szerintem, talán vasárnap, remélem addigra mind a ketten meggyógyolunk, úgyhogy lesz anyag az tuti. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


kriszti.Tinikoromban volt uhu.)akkor enyit mondott a doki.Minden rendben.

szeptemberben voltam dokinal.Szinten uhu.Minden rendben.
vervetel meg nem volt.

julcsi ha gondolod itt az adataim.
Nev:Monyoka
miota probalkoznak:2005.Majus.21
ciklusnap:5cn
ciklushossza:1-100,rendszertelen
lakhely:Hajdujaras(Vajdasag)
eletkor:22ev

Kép
monyoka
 
 


Julcsi
Nekünk itthon a gépen nincs world,sem Exell.
Csak segíteni próbáltam neked,de profi nem vagyok.Azért jutott ez a módszer eszembe,mert a fertys görbét is csak ilyen bonyolult módom tudom felrakni.
Sztem esetleg Incike tudná,mert a wold dokot is be tudta ide tenni vhogy.De ez is csakk tipp!

Incike
Most,hogy eszembe jutott,köszi a mailt!!!!!!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Eliza! Gyógyulj meg. Jó, hogy itt vagy.

Csajok. Nagyon rámférne egy kis drukk. 27 napon vagyok. Idáig eddig még nem nagyon sikerült eljutni, mert 26 napnál tovább sose bírta a mensim, hogy ne jöjjön meg. Egyelőre nem is nagyon érzem, hogy meg akrna jönni. Reggel még éreztem valamit, és gondoltam, hogy mire beérek meg is fog jönni, de semmi. És az érzés is elmúlt.

Zsuzska veled mi újság?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


eli szivbol kivanom hogy mihamarabb rendben legyel.Kép
A kinezhez sok sikert kivanok,remelem neked is bevalikKép
Ha josz majd akkor ugye reszletesen elmeseled mi volt?Kép
ja,vasarnap kapd el a parod es potoljatok be a harom hetetKép
nalam semmi zujs.megjott.Jol vagyokKép

Ancsa szep nevek.megegyszer gratulaKép
en kisfiut szeretnek,a parom kislanyt.Kép

Kép
monyoka
 
 


Kamilla.DRUK+++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Kép

Kép
monyoka
 
 


Kamilla, köszi, aranyos vagy, de nem tudok már sokat maradni, lassan mennem kell Kép

Monyo, köszi, én tutira veszem, hogy sikerülni fog és azt is tudom, hogy mikor. Ezzel már előnybe vagyok Kép Igyekszem majd vasárnap elkapni. Kép

Én kislányt szeretnék a párom kisfiút, hogy ebből mi lesz. Kép Én már azt is tudom Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eli
Örülök,hogy már jobban vagy!Kép

Monyoka
Sztem keress egy másik dokit!Ráfogni a túlsúlyra a dolgot,anélkül,hogy bármi mást nézne sztem felelőtlenség.Egy labor,és UH mindenképp kellene sztem.

Kamilla
Drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++
gyorsan rakj egy görbét,hagy lássuk mizujs!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Koszi Okr, aranyos vagy!

Most léptem be lányok a chatre, hát csak jól felidegesítettem magamat. Nem is nagyon megyek oda többet! Csak a nagyképűsködés megy ott, nem védekeztünk egyszer, de már is terhesek lettünk, mert nálunk jó a mag, meg a föld stb. Na szóval inkább nem mondok semmit, mikor az embert ezzel támadják be, mikor belép, olyan emberek, akik még gyereket sem akartak!

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?