Új privát üzeneted érkezett!

Virág, most láttam a hozzászólásod, az igazság az, hogy nem igazán tudtam végigolvasni az elmúlt napi fejleményeket, mert a szüleimnél folyton rohangálok. Szóval, köszönöm a hiányolást, és a szurkolást!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam Hozzátok és Veletek izgulok és szorítok mindenkinek! Én is akartam írni még, ahogy elindult a topik, mivel mi most januárban kezdtük volna a babaprojectet. Aztán terven felül még karácsony előtt zebrás tesztet produkáltam Kép Kívánom, hogy mindenkinek sikerüljön!

Anita!
Téged szeretnélek megnyugtatni, hogy a halvány csík is babát jelent. Én az első babámmal 3 tesztet csináltam, mire a harmadik tényleg határozott kétcsíkosnak mutatkozott, az elsőn éppen hogy látszódott a második csíkocska. És a lényeg, az a bizonyos első baba immáron már 13 hónapos örökmozgó fiúcska Kép Úgyhogy hajrá, pár nap múlva ismételj tesztet és meglátod erősebb lesz!
Amint úgy érzed, jöhetsz a 2006 őszi topikba is, már vagyunk egy páran Kép

Mindenkinek sok-sok drukk: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

A halvány kétcsíkosoknak nagy-nagy GRATULA!
Beindult nálunk is a zebraeső!

Koda!
Üdv köztünk.

Bufo, Titi!
Nagyon szorítok nektek! Ha van valami, feltétlenül írjatok!

Még a végén itt maradok egyedül, mert mindenki babás lesz Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 

 
 

Hi Lányok!
Már a cicim is érzékeny, és ma 3x is felfordult a gyomrom. De lehet h csak produkálom a tüneteket. Még egyelőre nem fogadom a gratulációkat, majd ha már tuti lesz! Kedden tervezem a 2.tesztet, de az is lehet, h egyből dokihoz megyek. Jó lenne már biztosnak lenni!Mesi!
Azért Neked is szorítok, h összejöjjön!
Bufo, Titi!
Lehet h együtt fogunk babásodni? Mikor teszteltek? Amit én csináltam, az már az esedékesség előtt is állítólag jó eredményt ad, azt írták a 12napos babát is kimutatja.
Ha jó hírrel szolgálhatok, megosztom Veletek!
Na puszi Mindenkinek, szép álmokat!

Nitta
nitta76
 
 


Szia Nitta!
Szerintem ez elég egyértelmű jel, főleg, ha a teszt is - ha még halványan is, de - kétcsíkos lett. Drukkolok Neked. Milyen tesztet csináltál? Nekem ma volt a 28. napom, és még nem jött meg. A tüneteim ugyanolyanok, mint mikor megjön, pattanás, hasfájás, és már volt egy rózsaszínű folyásom is, de azóta eltelt 2 nap, és nem jött még meg. Reménykedem! Én csak a hét végére terveztem a tesztet, mivel az 5 nap késés, és eddig mindig pontosan jött meg. De már azt tervezem, ha keddig nem jön meg, megcsinálom. Csak azt nem tudom, milyet érdemes, ami szuperérzékeny. De bár itt járnék már! Annyira izgulok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást. Ma egész nap benneteket olvastalak, a régebbi hozzászólásokat. Jókat nevetgéltem, igen jókedvű kis társaságKép

NittaKép
Igen, engem is érdekelne a teszt neve. Persze még nem aktuális, de csak az lesz nemsokáraKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, ma mennyit tudok jönni, mert Zsolti tegnap lázas lett (39 fok) Kép, nem tudom, ma mi lesz a helyzet. Az biztos, hogy megyünk a dokihoz.

Bufo!
Teszteltél?

Nitta, Titi!
Az jutott eszembe, hogy ha nem hisztek a tesztnek, mérjetek reggel egy hőt! Ha fent van, tuti nem fog megjönni!!! Kép Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Nem bírtam tovább csináltam egy tesztet.
POZITÍV!!!!Kép Nem akarom elhinni. A második csík is rendesen és jól látszik.
Fucsa mert semmi olyan tünetem nincs mint Dáviddal annak idején.
Azért még csak kicsit vagyok boldog, majd ha az UH is jót mutat akkor bízom benne teljesen.

Tücsök
Szegény nagyon gyenge?
Jobbulást Zsoltinak.

Koda
Én most Gábriel tesztet csináltam, de nem tudom milyen érzékenységű volt.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo!

Jaj, nagyon-nagyon GRATULÁLOK! Kép Kép Kép

Zsoltika közérzete jó, ici-picit nyűgös, étvágya van rendesen, csak kicsit köhög (száraz köhögés), és ma reggel is 38 fokos volt.

Mikor mész dokihoz?
Azért ne menj el innen tőlünk (Viki és Cupicica is eltűnt), mert a végén tényleg itt maradok egyedül és depressziós leszek.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsök

Eszembe sem jutott elmenni innen. Engem érdekel hogy mik a további fejlemények. Valakinek szorítani is kell a többiekért.
Köszi a gratulációt.
Ma du kell felhívnom a dokit a rákszűrés eredményéért és akkor megbeszéljük, hogy mikor menjek hozzá.

Örülök, hogy Zsolti kicsit jobban van. Ha eszik az jó.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Ez tök jó Zsuzsa. Gratulálok!!!
Mesi! Nem maradsz egyedül ne félj, még én se vagyok babás, legalább is nem tudok róla. Én most vagyok középidős kb. De rajta vagyunk az ügyön.
Olyan jó hallani benneteketKép, már majdnem mindenki babás, csak én nem. Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Bufo, hát ez annyira jó hír, én is gratulálok! Én sem bírtam ki, én is vettem egy tesztet, most csináltam, de sajnos negatív. Azért még mindig bizakodom!!! A remény hal meg utoljára.
Mesi, én még itt vagyok Veled, és valószínűen leszek is kitartóan!!!

KépKép
titi_27
 
 


Bufo!
Sok-sok gratula! Kép Kép Bízom benne, holnap én is így fogok már örülni...

Tücsök!
Zsoltinak jobbulást!

Titi!
Sajnálom,h nem zebrásodtál be, de azért ne add fel!

Koda!
Ha jól emlékszem a teszt neve Rapipreg Direct.

Na mennem kell vissza dolgozni Kép Jók legyetek, és kitartás, nem feladni senkinek sem!

Nitta
nitta76
 
 


Bufo szivböl GRATULÁÁÁÁÁÁLOOOOOOK!De jo van pocaklako!

Tücsi!Én sem megyek el ugyhogy nem leszel depis!Amugy meg lassan neked is lesz pocaklakodKép most te jössz a sorba!

Anita nem vagy egyedül én sem vagyok babás!két napja nem szedem a lafolt mert nagyon görcsöl a hasam egész lentröl!nem tudom mitöl van,remélem nincs semmi bajom!de azért kihagytam a lafolt hátha attol pedig nem mellékhatás!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a gratulációt.
Továbbra is szorítok mindenkiért! Hajrá!
Senki ne adja fel. Nekünk is a 4. hónap ez.
Mindenkinek sikerülni fog!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Köszi a bíztatást, és Zsoltinak a jókívánságokat.

Annyira belelkesültem Bufo-n, hogy vettem én is egy tesztet. Persze negatív lett Kép. Igaz, még csak 7 napja volt pé-m, lehet, hogy egy kicsit korai volt.

Bufo!
Szerintem nektek most kislányotok lesz,Kép ha másképpen érzed magad, mint a kisfiaddal.

Anita!
Én sem maradok ám ki a felsorolásból! Én sem vagyok még babás! Kép

Nitta!
Te mikor mész dokihoz?

Kismamák!
Én szívesen látnék UH képeket is ám a pocaklakókról, he fel tudjátok ide dobni!!! ;)


Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsök
Legyen neked igazad.Kép
Most úgy vagyok vele mindegy csak bent is maradjon addig amig kell. Bár egy kislánynak nagyon tudnék örülni.

Nitta
Szorítok!
Dokihoz mész holnap, vagy csak újabb tesztet csinálsz?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Csak 2 napig voltam távol, és majd fél órát olvastamm a szuper híreket!!
Bufo!
Szívből gratula a kis pocilakóhoz, írtó kis ügyesek voltatok apával.KépKépKép
Mesi, Anita!
Nyugi én is maradok, mi csak márciusban kezdünk neki az igazi gyártásnak.De utána is maradok, szuper a társaság.KépKép
Mesi! Jobbulást Zsoltinak, mit mondott a doki??
Titi!
Ne keseredj, el, a barátnőmnek akkora negatívot mutatott ki a Blue Clear mikor pocis volt, hogy csak na!!! Várjuk meg míg megjön, illetve ne jöjjön meg!!! Azért ha nem jön meg, ugorj be jövő szerdán a dokinkhoz, hátha talál benned valakitKépKépKép
Nekem azt mondta a múlt héten a dokikám, hogy ha heti 2 alkalommal szedek elevitet, és a többi napokon folsavat, elősegítem hogy az egyébként is törekvő leendő pocilakó ne csak éppen megfoganjon, hanem benn is maradjon, mert sokszor, pár nap után észre sem vesszük ,de úgy döntenek mégsem maradnak, és látszat nélküli spontán vetélés, észre sem venni.
Na elég az okoskodásból, szurkolok mindenkinek, Jó nagy kalappal lányok,
puszi Pami
pamacs1
 
 


Sziasztok!

Bufo,Tücsök!
Holnap reggel tesztelek, aztán ha valóban 2csíkos lesz, elmegyek du a dokihoz is! Úgyhogy szorítsatok!
Tücsi, még tényleg korai volt, de nem csodálom az izgalmadat! Ilyen zebralázban ez természetes! Kép Azért sajnálom, h nem lettél 2csíkos, de ne add fel, és még lehet + is akár, mondjuk 10 nap múlva!
Bufo, és szerinted is kislány lesz?

Nitta
nitta76
 
 


sziasztok!

Zsoltika állítólag valami vírust szedett össze. Egyszerűen nem megy le a láza 38 fok alá. Nagyon-nagyon nyűgi, de a doki szerint csak lázcsillapítót adjak neki, C-vitamint és itassam sokat.
Szegénykét úgy sajnálom. Most beteg életében először.

Nitta!
Drukkhegyek.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!
Nyugi biztos nem lesz semmi baja, a lényeg hogy nem komoly,a felnőttek is írtó nyűgösek ha betegek, de legfőképp a "férfi nem" korosztálytól függetlenül....Kép 1-2 nap és kiheveri, és újra fülig ér majd a szájaKépKép
pamacs1
 
 


Mesi,
Ne izgulj. De együtt érzek Veled. Nekem is nagyon rossz volt, amikor először beteg volt. Szerintem én jobban szenvedtem, mint Õ... A hetedik nap meg még tényleg korai! Az igaz, hogy a halvány csík is csík, de legalább 3 nap a megtermékenyülés és 7 nap a beágyazódás. Szóval 10 napot biztosan kell várni...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!
Bufo én is szeretnék garatulálni!!!Kép
Már én is egészen biztos vagyok benne, hogy van pocilakóm, de még orvosnál nem voltam. Nem is tudom, hogy mikor menjek, ilyen korán is meg tudja állapítani, hogy minden rendben van-e?
User
user
 
 


SziasztokKép

Mesi!
Képzeld, én is most jövök a dokitól. Marci kisfiam is beteg, vírust szedett össze. Reggel 5-től folyamatosan megy a hasa és hány. És lázas is..De mivel minden kijön belőle, gyakorlatilag semmit sem tudok adni neki. Még lázcsillapítót sem. De hamarosan ugyan olyan rosszcsontok lesznek, mint régenKép

Akik tesztelnek, teszteltek: Szorítok!!

Lányok! Akinek van már gyerkőce!
Ti mit csináltok, hogy a gyerekektől ne kapjátok el a betegségeket? Vagy ezt mások hogy csinálják? Vagy bízzak benne, hogy én nem fogom ezeket elkapni? Hm?? Mert mi van, ha épp megfogan a baba, én nem is tudok róla, de a gyerkőc hazahoz valavi nyavaját mondjuk a bölcsiből?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda,
Ezen feleslegesen izgulsz. Vagy elkapod, vagy nem. Mondjuk nálunk az van, hogy én mindig elkapom tőle az aktuális nyavaját, de Õ tőlem soha. Doki szerint ez azért van, mert sokkal koncentráltabban találkozik az oviban a betegségekkel.

Nálunk pont akkor jött össze a pocaklakó, amikor gyerkőc tavaly májusban bárányhimlős volt. Egyél C-vitamint. Gyógyszertárban rá lehet kérdezni, hogy milyen immunerősítőt ajánlanak. Akár homeopátiásat is. Gyerkőcnek én javaslom adjál oscillococoniumot. Ez immunerősítő, hetente csak egyszer kell adni. Azt nem tudom, hogy felnőttnek is ajánlják-e...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


User a doki 3 hetesen kitudja tapintani a babát de elötte már a méhszáj szinéböl is megtudja mondani van e pocaklako az UH-n meg megtudja mondani minden oké!12hetes kor elött mondjuk a dokik nem nagyon szoktak biztatoakat mondani csak utánna mert 12hetes kor elött bármi lehet!de ne aggodj ha van pocaklako tuti minden rendbe!

Koda!Szerintem majd a pocidba lévö baba nem kaphatja el a betegséget!Én a 9.honapba fáztam meg ugy is szültem de a babának semmi baja nem lett csak én szenvedtem mert császár után ha köhögnöm kellett lekellett nyomnom a sebemet hogy ne fájjon!

A c vitamin hatásos hogy ne kapj el semmi nyavaját!Én nem szoktam arra figyelni hogy nehogy elkapjam kisfiamtol mert ilyenkor ha beteg jobban a közelségemre vágyik igy muszály mellette lennem ugyhogy vagy elkapom vagy sem!általába nem mert nem igen szoktam beteg lenni!

Joéjt mindenkinek!

Megprobizok a kisfiamrol felrakni ide képet remélem sikerül ha nem akor sory!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


sikerül!szupi!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
Nagyon helyesek vagytok!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szép Jó reggelt Lányok!
Ettől szebb nem is lehetne... reggel megvolt a 2. teszt is, és P O Z I T I V lett!!!! Kép Kép

Köszi a szurkolást Mindenkinek!
Olyan boldog vagyok!!! Imádlak Benneteket!
Pusszantás!

Nitta
nitta76
 
 


Szép jó reggelt, újabb gratuláció NITTÁNAK!!!!!KépKépKép Írtó klassz hogy egyre több zebrás üzit kapunk, mint a gyerekgyártás központja olyan ez a topicKépKép
Reméljük fertőző ez a betegség, és mindenki aki itt van elkapja minél előbb....KépKép
Virág ,nagyon helyesek vagytok mind a ketten, ténylegKép
pamacs1
 
 


Nitta!

GRATULÁLOK!

Zsoltinak lement a láza Kép, de még nagyon nyűgi.Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Virág
Helyesek vagytok.

Koda, Tücsök
Hogy vannak a gyerkőcök?

User
Mi a helyzet, nagyon csöndben vagy?

Nitta
Nagyon gratulálok!Kép
Ezek szerint ha minden jól alakul akkor egyszerre fogunk babázni hárman is.(User)
Nem tudom kislány lesz e, de semmi olyan érzésem sincs mint Dáviddal.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


NittaKép
Kép

VirágKép
Teljesen igazad van. Ha beteg a gyerkőc, én is autómatikusan bújok hozzá, szeretgetem. Most is együtt aludtunk, egész nap az ölemben volt. Akkor más sem csinálja másképpKép
Tényleg szuper a kép!

ZseppyKép
Húú....bárányhimlő nekünk még nem volt, de azt azért elkerülném mostanábanKép Na de a bölcsi semmire sem garanciaKép

MesiKép
Remélem jobban vagytok már!

BufoKép
Köszi az érdeklődést. Sajna este volt még egy hatalmas hányás, de azóta lekopogom egész jól van. Bár a hasa még mindig megy. Most itt dumál az ágyból, hogy vegyem ki....Mintha nem tudna járni 3 évesenKép
További szép napotKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lyányok,
Én terhes lettem és a munkahelyemen utánam még négyen. Szóval biztos fertőző. Szóljatok, hova menjünk látogatni jó sokan pocakostólKépKépKép

Virág,
Megfázás és csaszi??? Én most feküdtem ki. Ma megyek a dokimhoz mit is csináljak, mert elvileg arról volt szó legkésőbb jövő héten csaszi. Ja, és jósló fájásaim vannak rendesenKépKépKép

Ha minden igaz az 5 hetes embriónak már lehet hallani a szívhangját. Legalábbis uh-n. De tényleg nem nayon szoktak csinálni semmit. Engem a 10. héten küldtek vérvételre. Viszont, ha van valami alapbetegséged, akkor mindenképpen menj dokihoz. Nekem szívritmus zavarom van, amire szedek gyógyszert, de először le voltam tiltva róla, aztán járhattam a kardiológiára mit szedhetek helyette, mert nagyon rosszul voltam.

Hajrá Lányok, mert én is át akarom adni a stafétát ám a jövő héten legkésőbb.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Nitta, én is gratulálok Neked!!! Ez már akkor tuti fix! Igyekszem én is visszatérni közétek, hétvégén Miskolcon voltam, és nem igazán voltam netközelbe, de ma már dolgozom töretlenül.

Mesi, a tanácsodra tegnap úgy döntöttem, hogy lesz, ami lesz, el kezdem ma reggeltől mérni a hőmet. Hát, elég érdekes, 37,2. Nem tudom, mi a fene van, egész este fájt a hasam, de még mindig nem jött meg. Lehet, hogy egyszerűen azért nem jön meg, mert van bennem valami gyulladás, vagy beteg leszek. Annyira gyenge is vagyok. Mindenesetre ha nem jön meg péntekig, akkor csinálok egy másik tesztet.

Pami, én is ClearBlue-t csináltam, és negatív lett. Szuperérzékenyt kértem a patikában, és olyat, amit egész nap meg lehet csinálni, és ezt kaptam. Lányok, Ti mit tanácsoltok? Nektek melyik teszt vált be? Pami, Neked legyen igazad!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Ezek szerint akkor fent van a hőd! Ez babóra utal(hat), hacsak nem vagy beteg. De a hasfájás is babóra utal(hat), mint már oly sokszor mondtam, Zsoltival nekem 6 hétig olyan erős hasgörcseim voltak, hogy a falat kapartam.

Zseppy!
Pontosan mikorra vagy kiírva? Miért akarnak már jövő héten csaszizni? Hozzánk jöhetnétek látogatóba, én szeretném elkapni tőletek a terhességet Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!A képet azért raktam fel hogy megnézhessétek milyen édes az én drága kisfiam és hátha kedvet kaptok ti is és raktok fel képet!Zseppy igen megfáztam mielött szültem és nagyon gáz volt a köhögés a császár után!
Valaki lécci világositson fel,mikor megy fel a höm?mert én már tök nem értem eddig azt hittem ha van pé-m de aztán olvastam hogy nem akkor és már azt se tudom mi van!na akkor mikor megy fel a hő meg le?
nitta gratulááááááááááálok!dejoo van pocaklakod,egyre több a pocakos ugyhogy lassan a nem pocakosakra is rátüszenthetnétek egy kicsit hátha mi is elkapjuk és nekünk is lesz pocilakonk!

Szép napot!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


tücsi!miket irsz titinek?ha fent a hö babora utal?nane nekem már 3napja görcsöl a hasam de nagyon még enni is alig tudok!nehogy már hogy babám van én már nem merek reménykedni de a höm még sose volt ilyen magas és ma fent van meg tegnap is elég magas volt és a hasam is wáááá!áááá bizti nem lehet csak elkaptam valami nyavaját!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, én sem vagyok nagyon tisztában ezzel a hős dologgal, de annyit már sikerült megértenem, hogy peteéréskor leesik, aztán szépen felmegy, és akkor esik le megint, amikor megjön. Ha a menzesz környékén fent van, akkor még nem várható, hogy megjön. Amúgy Mesi a nagy hőszakértő, ugye Mesi, jól értelmezem így?!

KépKép
titi_27
 
 


Virág
Nagyok a képeink nem akarja elfogadni, és én hülye vagyok a kicsinyítéshez. De van itt a babanet albumban kép bufo(Dávid) néven azokat meg tudod nézni ha van kedved.http://www.babanet.hu/album/main.php?album=2418

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi!
Nagyon jól mondod. Tehát ha meg kéne jönnie, de a hőd még fent van, akkor 1-2 napig még tuti nem jön meg. Na jó, 99%, hogy nem jön meg.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Nekem multhéten mult el a mensim ugyhogy még egy darabig nem jön meg,ma a hőm 36.9 ennyi még sose volt ha nem voltam beteg!de most nem vagyok beteg csak a hasam görcsöl!de most nem élem bele magam mert megint csak csalodok egy nagyot ha meg baba van annál nagyobb lesz az öröm!

Bufo nagyon aranyos a kisfiad szép a szeme!Kistesot már tudja?Ha igen mit szol hozzá?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Teszek fel én is 2 képet Zsoltikáról!

Kép

Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Bufo!

Meglestelek ám!
Nagyon helyes kisfiad van!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Én is megnéztem, Bufo, nagyon ari a kisfiad, gyönyörű, hatalmasak a szemei! Mesi, nagyon édi a kisfiad! Virág, tényleg nagyon helyesek vagytok együtt! Szóval már jó sokatoknak van egy bébije!

KépKép
titi_27
 
 


Virág
Ha megkérdezem hol a baba akkor a hasára mutat, majd az enyémre, és közli "Dávidé üres,anyáé baba".
De nem hiszem ,hogy teljesen tisztában van a dologgal. Mondtuk neki mit szólsz lesz kistestvéred örülsz majd neki, erre közölte helikopter kell. Még sok idő van addig amíg itt lesz, igy majd csak felfogja.

Tücsök
Tündéri a kisfiad. Látom az evés hasonlóan megy mint nálunk.Kép

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet az újaknak!

Nagy gratula a csíkosoknak!!!KépKépKép

Óriási drukk a többieknek!!!

Nem a saját jószántamból tűntem el! Péntek reggeltől hétfő délelőttig kórházban voltam.Kép
Mivel csütörtök hajnaltól péntek reggelig szinte folyamatosan hánytam, és semmi sem maradt meg bennem, az orvosom jobbnak látta, ha befektet, mielőtt kiszáradnék és valami baja lenne a babónak.
Infúziókat kaptam meg B6 vitamint és homeopátiás bogyókat + diéta, hála Istennek a kórházban egyáltalán nem volt róka, és azóta sem. Ha érzem, hogy valami nem stimmel, azonnal rágok valamit (pl. háztartási keksz), akkor jobb lesz.
A héten még itthon kell maradnom. Nem tudom, mikor tudok jönni megint, mert jelenleg is egy internet caféban vagyok.Kép

Mindenkinek minden jót kívánok!

Cupicica
cupicica
 
 


Jaj, Cupicica!
Vigyázz magatokra! Szorítok!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Cupicica, én is drukkolok, hogy minden egyenesbe jöjjön, de az már jó jel, hogy azóta jobban vagy. Pihenj sokat, és vigyázz magatokra!
Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Cupicica, én is drukkolok, hogy minden egyenesbe jöjjön, de az már jó jel, hogy azóta jobban vagy. Pihenj sokat, és vigyázz magatokra!
Kriszti

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?