Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa!Kép
Akkor neked mielőbbi mensit!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Szia Hajni!
Orulok hogy jobban van a kutyusod!!!!Kép
A mensi miattKép!!
Mikor mentek az orvoshoz?

Zsazsoka!
Koszi!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hajni
Én azért még,ha nem haragszol,bizakodom a zebrádban!!!!!!Kép

Ancsa
Hogy mennyit várat magára a mensi,sajnálom!Persze,ha meg nem várod jön ügyesenKép

Lara,Zsóka,Ancsa
Ikervárományos Képlányaink:Drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Sziasztok!

Ancsa!
Köszi Kép és igen, én is remélem, hogy ott jó helyen leszünk. Gondolom nem jövő hétre kapunk időpontot, max a jövő hónap közepére, úgyhogy addig még asszem beiktatok ehy UH-s pé-nézést (már ha a dokim is beleegyezik Kép)
Nagyon szorítok, hogy megjöjön végre a mensid, és helyreálljon a ciklusod!!!

Hajni!
Sajnálom a tüneteket, de én én is drukkolok még!!!!
Örülök a kiskutyusnak! most Õ nálatok vann benn a lakásban, vagy a szüleidnél?
Attól még, hogy a párodnál nem merült föl a baba híre, még lehet, hogy nálatok lesz! Csak Õt anyira meg fogja lepni, hogy ezt még a jóslat sem érzékeli Kép

CLOSTY-s lányok! HAJRÁ!!!!Jó lenne, már egy ikerzebra is Kép
Mi már mindketten túl vagyunk a párommal a clostys kúrán Kép

Tegnap bálban voltunk és annyira jó volt!
Végre bulizhattam egy kicsit felszabadultan!
Javaslom mindenkinek! Itt a báliszezon!
Teljesen kikapcsolja az ember lányát!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kriszti!
Koszi!Kép
Sikerult elkapnod az uradat?Kép
Te mikor kezded el a clostyt?

Beuka!
Holnap kersz idopontot?Nem biztos hogy olyan sokat kell varni!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Aranyos vagy Kriszti! Köszi! Kép
Én örülnék neki. De nem vagyok telhetetlen...
KépKép
Te is kezded a Closty-t?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Ancsa,Zsóka
Férjelkapás folyamatban!!!!KépKép

A clostyt talán februárban kezdem,de lehet előbb kipróbálom a fogigátlós kúrát.
Az arcom megint csupa ragya.Pedig 2 hónapig szinte egy pattim sem volt már.Még mensikor sem.Azt hiszem a bromo adagja is kevés most.Szerintetek???Tudjátok most fél adaggal megyek!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!
Lehet hogy nem jo az az adag amit szedsz!Nem kontrolalja az orvosod??Biztos az is olyan hogy jol kell eltalalni a mennyiseget!Vettel valami cseppet a multkor!Nem lehet azzal kiegesziteni?Mondjuk en felek keverni a dolgokat,inkabb csak azt szedem amit a doki mond!
Mi az a fogigatlos kura?
KELLEMES EJSZAKAT NEKTEK!Kép

Breni!
Mar nagyon ideges vagyok!Remelem jo hirekkel jossz reggel!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


KATA!
MIERT NEM JELENTKEZEL?MI A BAJ?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok. Elkezdek visszaolvasni, nem tudom meddig jutok, 1 hét kimaradt.
Azért röviden felvilágosíthatnátok mi történt Kép?!
adi77
 
 


Jó reggelt Lányok!

Keditke! Menj orvoshoz mindenképpen. Én is véreztem és azonnal fel is hívtam a dokit. Nem kell aznnal rosszra gondolni, de mindenképpen orvoshoz kell menni.

Megvolt pénteken az ultrahang. Nagyon megható volt megint. Apa is bent volt és ő is nagyon meghatódott. Rendben van minden, úgy tűnik, hogy kisfiunk lesz. Annyira látszott, hogy még én is észrevettem azonnal. Kép Kis maszatunk egész végig hadonászott a kis kezével. Nagyon mozgékony kis lurkó. KépMinden mérete rendben van, az AFP-n is csak mosolygott a doki, annyira tökéletesek voltak az értékek. Szóval nagy a boldogság.

Betti
19+3

Betti
betti73
 
 


Jó reggelt!
Sziasztok lányok!Szombaton teszteltem egy negatívat,nem bírtam tovább,pedig szoktam tartani magam,de most nem sikerült.Akkor voltam a 31.napon,de azóta sincs semmi jele a menszinek.Tegnap egész nap pisilni jártam,pedig kb.3-4-szer szoktam menni egy nap.

Kép
breni
 
 


Betti gratulálok hogy tökéletes minden.Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok Csajok!
Hello Adi! Milyen volt a sítúra? Hogy bírtad? És egyáltalán hogy vagy?
Keditke!
Ugye minden rendben van?! Jelentkezz!
Eli! Mi van Veled? Remélem már meggyógyultál...!

Kép
Kép
banya1
 
 


Betti!
Ugye megmondtam, hogy kisfiatok lesz? KépKépKép
Gartulálok!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica!

Kép Örülök, hogy benéztél!!! Kép Én is éreztem, hogy fiú! Kép

Betti
betti73
 
 


Nagyon jó látni, hogy boldogok vagytok. Örülök nektek.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok lányok!

Nemsoká dobok egy táblát!
ReniKép, hátha csak korai volt! Míg nincs mensi, bármi lehet!
Editke, jelentekezz, remélem minden oké!

Betti gratula! Örülök, hogy minden oké!

Kriszti, nekem is tiszta ragya a fejem, attól félek valami hormonbajt derítenek ki majd az intézetben.

Beuka, mi pénteken voltunk buliban és én is nagyon élveztem! Mi is megyünk jövő héten, csak nem a Kaáliba, hanem a Forgácsba.

Hajni, remélem azért nem, lesz Pirike és a jóslásba való hitünk is megdől ezáltal! Kép

Ancsa, mi hír? Megjött?

Anita, csak hajrá, így kell ehhez hozzáállni!

Zsazsóka, remélem ciszta helyett más lesz!
Odett,ugye nálad sincs Piri?

Bízom benne, hogy jövő Karácsonykor mindannyian pici babával, vagy legalábbis nagy pocakkal ülünk a fa alatt!
Julcsi2
 


Szia Betti, én is gratula, de hogy lehet megérezni??Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Szia Vica!!!!

De jó, hogy vagy! Nem szoksz vissza hozzánk? Olyan jó együtt örülni és izgulni!Ugye, hiányzik?
Julcsi2
 


Zsuzska, Julcsi!

Köszi a gratulációt. Kép

Zsuzska! A családban mindenki lányt tippelt, de valahogy nekem volt egy olyan érzésem, hogy fiú. Kép Amikor rárakta a doki a hasamra a kütyüjét és pont alulról látszott a popsija, majdnem felkiáltottam, hogy nicsak ez nem egy kis zsacsi és a hozzá tartozó szerszám?? Kép Annyira egyértelmű volt, hogy az nem a köldökzsinór. Kép Szuper dolog ez az UH!! Pláne, hogy korszerű a gép.

Betti
betti73
 
 


Julcsi!
Ti hiányoztok, de a téma nem. De megértitek biztos. Nem, nem szokok vissza, örülök, hogy eddig kibirtam. Ha hírt hallok, úgyis jövök, vagy ha nekem lesz hírem, akkor meg pláne.
Pusz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Oké Vica, értettem!
Írok ma!
Pussz és azért gyere néha!
Julcsi2
 


Szia Banya,

Jó volt a síelés! Jót tett a levegőváltozás.Kép Jó hó volt és sütött a nap. Nem volt terhes tünetem. Itt elég szutyok most az idő Kép, a közérzetem is rosszabb lett. Reggel már öklendeztem. Veled mizujs?

Most tartok a 11-ei napon. Keditkéért és Laráért izgulok, vajon zebrássak lettek e?!
adi77
 
 


Adi!
Velem köszi semmi különös. Továbbra sincs az ég világon semmi tünetem. Majd jövő héten kiderül, hogy ez jó vagy rossz, jövő hétfőn hívom fel a dokit, hogy mikor megyek hozzá. Ha minden igaz, ma vagyok 10+2. A hasam sem nőtt, a puffadás már néha eltűnik, olyankor látom, hogy igazából nincs változás. Kép
Izgulok a jövő hét miatt. Velem kb. ennyi.

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!

Betti!
(en is megmondtam!!)ORULOK HOGY RENDBEN VAGYTOK!!!!Tovabbi jo pocakodast!!!Kép

Vica!
Jo hogy neha benezel!!!Kép

Julcsi!
Sajnos meg mindig semmi!Kép

Zsuszka!
Nem biztos hogy mindenki megerzi!En vegig kislanyt ereztem,pedig megmondtak hogy fiu!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Banya!
Ne aggodj!!Biztos minden rendben van!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi, dobsz egy táblát?

Kata, merre jársz??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Banya,
nekem már meg van az időpontom, febr. 1-én megyek nőgyogyihoz, akkor kapok beutalót vérvételre és ultrahangra. Már alíg várom. Most olyan bizonytalan vagyok Kép, a hasam is kicsit leeresztett, honnan lehetnék biztos abban hogy a babó él e egyáltalán bennem Kép?! Már szeretnénk eldicsekedni az ősöknek is, de félek, hogy elkiabáljuk.

Julcsi,
köszi a táblát! Kép

9+2
adi77
 
 


Adi!
Nem ertem!Ma vagy a 11-ei napon!Ez mit jelent???
Kicsit sokallom azt a febr.1-et!Nem lehet elobbre kerni??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,

Most olvasom vissza amit eddig termeltetek (már jan 12-énél tartok) Kép!
Jan. 4-én voltam nőgyogyinál (csak kézzel vizsgált meg) és az elején havonta kell járni (febr. 1.).
adi77
 
 


JA!MAR ERTEM!!!!
Akkor kitartas addig!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa! Köszönöm, legyen igazad!
Adi! Teljesen megértem a félelmedet, én is ebben a cipőben járok. Nekem annyival jobb, hogy én már voltam egy uh-n, és láttam a Prücsköt. De szerintem nem lesz baj egyikünkkel sem, biztos természetes, hogy így aggódunk...

Kép
Kép
banya1
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 84 29 nap Budapest 35 év Kép
Banya 2005. febr. 73 28-30 nap Pécs 24 év Kép
Adi 2005. aug. 66 ? Rendszertelen Pécs 28 év Kép
Ancsa 2003. okt. 55 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba
Kikike 2005 május 47 .39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év -
Kata 2005. dec. 38 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Reni 2005. szept. 33 33-34 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Vk Hajni 2003. júl. 29 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Zsuzska 2005. jan. 26 28 nap rendszertelen Veszprém megye 25 év -
Kamilla 2005. máj. 27 24-26 nap Budapest 27 év -
Beuka 2004. szept. 25 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év -
Anita(Nyenye) 2005. nov. 16 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
O. Kriszti 2005. febr. 16 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 14 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Móni 2005. márc. 9 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Julcsi 2005. márc. 9 23-25 nap rendszeres Budapest 25 év -
Elizabeth 2005.júl. 7 30-32 nap rendszeres Budapest 25 év -
Lara 2005. ápr. 5 24-36 nap Komló 26 év - </pre>
Julcsi2
 


Nem nagyon tudok jönni mert sok a meló. Remélem nem maradtam le semmiről, ha igen sikítsatok és javítok!

Kamilla, mi újság? Teszt?++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++

Kata Kép Jelentkezz a hírekkel!
Julcsi2
 


Sziasztok.
Julcsi. Köszi a táblát. Egy apró megjegyzés. Én is 26 napon vagyok mint Zsuzska.

Betti! Gratula a kis pöcköshöz! Pedig én is lányt mondtam!

Potter ti tudjátok már?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Én hülye-barom, teszteltem ma reggel, de annyira mérges voltam utána magamra, hogy csak na!Fú, de szar volt! Természetesen negatív lett.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Julcsi,
köszi a táblát és a babys gólyát!Kép

Okr,
utólag is Boldog Szülinapot kívánok!Kép

Betti,
gratulálok (szerencsés ultrahanghoz)a fiú babához! Kép

Keditke,
Nagy gratula a zebrához!!! Kép
Vigyázz magadra, pihenj sokat!
adi77
 
 


Móni,
kár, hogy így eltűntél! Kép
Azért néha nézz be!
adi77
 
 


Kamilla!Én is így jártam csak szombaton a 31.napomon és elvileg ma vagy holnap kell megjönnie.Én is mérges voltam magamra,de ez van.Mikor tesztelsz legközelebb?Én biztos megvárom a hétvégét,ha addig nem jön meg.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Reni, Kamilla, sajnálom, h negatív lett, de azért még drukkolok, h ne jöjjön meg. Kép

Betti, gratula a tökéletes kisfiadhoz! Kép

Banya, Adi, ne aggódjatok, biztos nem lesz semmi baj! Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Kikike!Tök hülye vagyok hogy megcsináltam.Mert így még a remény is meghalt.KépMár nem gondolom hogy nem jön meg.Egyébként még semmi jelét nem érzem.Gravi tesztet vettem.Az jónak számít?

Kép
breni
 
 


Reni nem tudom, még nem használtam olyat, de olyanokat olvastam most róla, h elég jó, én szinte mindig Gabrielt vettem. Az azért jó, h nem reménykedsz, mert így legalább már nem fogsz nagyot csalódni. Ha meg végül mégsem jönne meg, akkor meg még nagyobb lenne az öröm Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Banya,
te voltál már terhesgondozáson? V tudod már, hogy melyik védőnőhöz tartozol?
adi77
 
 


Szerintm én 28 napon vagyok!
Kamilla neked mikor jött meg nem dec. 20-án??
Most tényleg belekeveredtem!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Gyors bekuk!!

A mensi másfél napig tartott,azt megint barna(de kevés).Voltam dokinál még nem látot semmit uh-val(itt Letenyén hüvelyi uh nincsKép ) olyan korai lehet a terhesség!!Adott egy papirt ha estleg alhasi fájdalom lenne akor azonnal be kell menni az ügyeletre,mivel a méhen kivüli terhesség gyanuja is lehetKép!! De két hét múlva kell visszamennem ,remélem már lát valamit!!!
Nem lettem okossabbKép!!De türelem babát teremt!!"remélem"!!!

Kamilla!Kép még korai volt a teszt nem?
Vendég
 


Zsuzska nekem 22-én jött meg, szerintem akkor 26cn van ma. De ha neked 20-án, akkor tényleg 28 cn-en vagy ma. Akkor nem vagyunk egy napon, bocs.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Keditke,
örülök, hogy a vérzés elmúlt Kép!
Szorítok, hogy ne legyen semmi gond. Ilyenkor átkozottúl hosszú lehet 2 hét!
adi77
 
 


Szisztok.

Keditke.Gratulalok a pozitiv teszthez.Remelem hogy minden a legnagyobb rendben leszKép

ancsa mikor hagytad abba a menzihozo gyogyit?Nekem megjott tole.Abbahagytam 5 nap utan es 2 napra ra megjott.Meg mielott megjott elote este vettem egy jo kis cickaulofurdot.Es csoda tortent mert nem voltak gorcseim.Picik se,eszre se vettem rogton hogy megjott.Neked hany napja kesik?

Kép
monyoka
 
 


Szisztok.

Keditke.Gratulalok a pozitiv teszthez.Remelem hogy minden a legnagyobb rendben leszKép

ancsa mikor hagytad abba a menzihozo gyogyit?Nekem megjott tole.Abbahagytam 5 nap utan es 2 napra ra megjott.Meg mielott megjott elote este vettem egy jo kis cickaulofurdot.Es csoda tortent mert nem voltak gorcseim.Picik se,eszre se vettem rogton hogy megjott.Neked hany napja kesik?

Kép
monyoka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?