Új privát üzeneted érkezett!

Na jó hallgatok rátok.Köszike
Lassan én is megyek haza,vagyis műkörmöshöz.Kép,alig várom hogy megint szép és rövid körmöm legyen,most karmom van,mint a cicámnak.

Kép
breni
 
 


sziasztok,hétfőn jövök,de úgy látom már senki sincs.Jó hétvégét mindenkinek.

Kép
breni
 
 


Csajok !!
Képzeljétek vérzek,ilyenkor ez normális vagy nem is vagyok terhes???De a teszt nem hazudik Kép,a dokihoz jan .30- án megyek ha elötte is + lesz!!!Kicsit bizonytalan lettem!!

Na ime a teszt!!

Kép

Gyorssan visszaolvasok,nem sok idöm van mert délután megyünk Kanizsára!!
Vendég
 

 
 

A teszt nem hazudik, de ha vérzel, akkor AZONNAL orvos! Én ezt tenném! Kép

angel37
 
 


Most mondtam meg a páromnak is, nagyon örült neki csak ö is fél (ha estleg elment a baba),a családba volt már olyan aki a 9.hónap alatt végig mensizet!Vagy csak bevéreztem ,nem tudom!!Lehet h elkéne mennem hétfön dokihoz,csak félek h befektet a korházbaKép!!
Vendég
 


Keditke!
Tényleg szép pozitív a teszted, de nagyon egyetértek Angellel, a helyedben rögtön indulnék az orvoshoz. Nehogy ezen múljon! Nekem azt mondta a dokim, hogy ha ilyen van, akkor azonnal hívjam fel, ezzel nem szabad játszani. Mondjuk ha nem görcsöl a hasad, akkor valószínűleg nincs baj, de légy óvatos, és vigyázz magatokra! Ha tudsz, még ma menj el orvoshoz, vagy legalább hívd fel és meséld el hogy mi történt!

Kép
Kép
banya1
 
 


Editke,
mondom, én tűznék dokihoz! legfeljebb csak az derül ki, hogy nincs gond! ha befektet, akkor befektet, ne félj tőle, a ti érdeketekben lenne...
(Erre vártatok már vagy másfél éve, nem! Kép)

angel37
 
 


Keditke! Ez már teljesen egyértelmű pozitív Kép De egyertétek az előttem szólókkal, mihamarabb orvos! Drukk, h ne legyen semmi baj Kép

Reni, neked is mennek a drukkjaim, hétfőn remélem, még egy zebrára jövök! Kép

Most megyek, jó hétvégét mindenkinek!

Kitti
Kép
kikike21
 
 


A barnázás nem gond, de a vérzés már nem "gyerekjáték" Én biztos még ma délután megnézettetném magam egy nőgyógyival.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


SZia Kikike, jó hétvégét! Kép

Editkeee!!! Meggyőztünk? Kép

angel37
 
 


Keditke!

Egyetértek a többiekkel! Irány a doki, most rögtön! Legalább hívd fel, hogy most mit csinálj!

Lányok, lehet, hogy én is babás vagyok? Egy hétig barnáztam és utána 2 napig volt csak vér , és csak kevés. A tegnapi rosszullétemről nem is beszélvE!!!Kép

Na jó, már megint hülye vagyok, ne is figyeljetek rám! Kép Ma este koktélos buli lesz!
Julcsi2
 


Megjottem en is!

Breni,Kikike!Kellemes hetveget!!!
Breni!MEGY A DRUKKOM+++++++++++++++++++++++++++!

Editke!
Nem biztos hogy roszat jelent a verzes!!!!Egy telefont azert megerne szerintem!Ha lelkiismeretes az orvosod akkor megnez meg ma!Ha nem akkor keress egy olyat aki komolyan veszi!Nem jo igy neki menni a hetvegenek!Ha nincs semmi problema,akkor viszont minel elobb betegacsi!!!!PIHENJ AMENNYIT CSAK TUDSZ!Szoritok hogy minden rendben legyen!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hétfön tudok csak menni,de akor mindenképpen!!!
A m.társam a 3.hónapba vette észre mert mensizett,van ilyen is,de jobb ha megyek a dokihoz!!
PUszi!!
Vendég
 


Editke!
Még ma orvos!!! Nekem úgy ment el a babám, hogy nem véreztem,sőt szinte semmi jele nem volt egy kis barnás maszaton kívül. Nem akarok semmilyen ördögöt a falra festeni, de tűz a dokihoz!!!
Ha befektet, azt se bánd. Nem nagy ár egy baba életéért.
rkitti
 
 


JULCSI!!!!!!BIZTOS AMI BIZTOS A PARTY ELOTT NEZD MEG!!!HA NEGATIV AKKOR NYUGODTABBAN TUDSZ KOKTELOZNI!!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Csajok!!
Köszönöm szépen hogy nagyon aggodtok értem!!
Most mennem kell,mindenkinek jó hétvégét!!
Sziasztok!!
Nem tudom mikor tudok jönni,de igérem ahogy idöm engedi jövök!!
Vendég
 


Ancsa, igazad van, de úgy utálok egy csíkot látni. Megfogadtam, hogy csak akkor csinálok tesztet, ha már szinte tuti a dolog.
És nem is megyek már haza sem addig. Most szaladjak ki venni és teszteljek a melóhelyen?Kép

Ó csak hülye voltam, ebben a hónapban azokon a napokon direkt csak lovagoltam, úgy meg nem lehet, nem igaz? Direkt azért, hogy ne görcsöljek a dolgon.
Julcsi2
 


Julcsi,
no azért nem kizárt! Kép

angel37
 
 


Ha minden hónapban csinálok egy tesztet még akkor is ha megjön, akkor csődbe megyek!Kép
Julcsi2
 


Maskor hany napig szokott meglenni??
Szerintem ugyan ugy teherbe lehet esni!!!
Te erzed hogy ez a mensi mas volt-e mint a tobbi!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Tudom hogy mit erzel!KépEn az utolso tesztet megsem akartam nezni,mert tudtam hogy negativ!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Sajnos nem tudok minden nap jönni,de azért közbe benézek ám!
Keditke, remélem minden rendben lesz,szorítok neked nagyon!
Breni, megy a drukk!!!Julcsi,neked is szorítok!!!
Én ma vagyok a 36.napon,tegnap(du-án) teszteltem egy szép negatívat,nem akrtam,csak nem bírtam tovább.Most már fáj a fejem, és a derekam,ami a mensi előszele.Kép
Mindenkinek kellemes hétvégét!
odett
 
 


Szia Odett!
Nagyon sajnalom!!!!!Kép
Neked is kellemes hetveget!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sajnálom Odett!
De fel a fejjel!

Nem csinálok tesztet, görcsölni görcsöltem. Biztos, hogy nem vagyok babás, felejtsük is el a hülyeségemet!

Jó hétvégét, ma már nam tudok jönni!
PusszKép
Julcsi2
 


Zsazsóka, csak most tudtam jönni. A clostitól két kolleganőm is terhes lett, az egyik mindjárt az első hónapban, méghozzá ikrei lettek, a másik a 2. hónapban,pedig előtte 3 évig nem védekeztek.
Én tavaly febr.-ban kaptam az első ad. amitől cisztám lett, májusban műttek,mert nem szívódott fel.Ez most a 3. clostis hónapom, és nagyon bízok benne...Mármint nem ebben a hónapban, talán a következő lesz a nyerő. Nekem a látásomat zavarta meg a closti de csak abban a pár napban amíg szedtem,és iszonyatos hőhullámaim vannak tőle,de csak középidőben.
Remélem nem kell sokáig szedned,mielőbb babás leszel!
odett
 
 


Szia Julcsi!

Jo szorakozast es kellemes hetveget!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lassan lépek! Szerdán leszek legközelebb!

Addig is a legjobbakat Mindenkinek! Kép

angel37
 
 


Szia Angel!

Jo pihenest!!!!
En is ezt kivanom neked!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Semmit nem olvastam vissza. Először írok magamról aztán ha még lesz időm akkor olvasok is Kép.

Iszonyatos rossz hetem van. A kiskutyusunk beteg, időnként nagyon rosszul van. Folyamatosan csomóban van a gyomrom. Kap naponta egy fél algopirint (valahol van benne y Kép), attól kicsit jobban van. Ma volt az első nap, hogy majdnem jó volt a kedve egész nap. Nagyon nem szeretem az ilyen időszakokat.

Közben meg magamon már az összes tünetet felfedeztem ami ..... Szóval már nekem is vannak fehéres kidudlik a mellbimbómon Kép, eddig nem láttam ilyet, de várható volt ha tudok ilyen tünetről akkor előbb-utóbb előjönnek Kép, bár javamra kell írni, hogy hányingerem még nincs, kívülezen kívül csak pisilni mászkálok két percenként Kép.

Na jó, abbahagyom, még megnézem a leveleimet, aztán jövök vissza hozzátok Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Incike, nagyon cukorfalat a baba Kép, és szerintem hatalmas, vagy csak le vagyok maradva Kép.

Editke, én is gratulálok. Reméljük semmi baj nem lesz a vérzésből. Végre megint egy zebrás teszt Kép. Remélem beáll már az enyém is a sorba, már nagyon várom, hogy kipróbálhassam Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lányok, szenvedek.Fáj a hasam, a derekam,és még mindig semmi. Akkor leszek bajban, ha holnap leszek beteg, dolgozok egész nap, és az első napom nagyon nehéz,pláne a minden lében kanál kolleganővel.
Hajni, akkor izgulhatunk érted is? De jó!
Most nekiállunk leszedni a karácsonyfát, de közbe vagyok.
odett
 
 


Szia Hajni!
Meg hany nap van addig???
Remelem hamar meggyogyul a kutyusotok!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én már tegnap előtt leszedtem Kép. Szerintem még három hónap múlva is tűleveleket fogok összeszedni, annak ellenére hogy söprés után még vagy fél órát mászkáltam négykézláb Kép.

Folglamam nincs, hogy lehet e izgulni értem, mert semmit nem érzek. De tényleg, még a szívem legmélyén sem. Pedig mindig szoktam. Csak reménykedek, és várok.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Editkének feltétlen javaslom én is a dokit, ha vérzik. Nekem sem fájt a hasam mikor bevéreztem az utóbbi terhességemnél. Jobb inkább megelőzni a bajt. Nem akarok vész madár lenni. De nekem fájdalom nélküli, olyan mint egy mensi, úgy vetéltem el. Nem szeretném, még a legrosszabb ellenségemnek se ezt a helyzetet olyan rossz volt. Inkább most orvos, mint később bánat.

Én a hétvégén, vagy a jövő hét elején leszek kb középidőben, de most minden csoda nélkül fogjuk átvészelni. Se lázmérőzés, se LH teszt, rábízzuk magunkat a sorsra, hátha így bejön. Próbálom nem beleélni magam a helyzetbe, talán így sikerül. De mire lesz még február 4 ?! Akkor kéne megjönnie, remélem nem fog. Még egy csalódás, az keserves lenne.Kép.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Elvileg vasárnap kellene megjönnie. Ha nem akkor utánna pénteken teszelek. Már be van az is jelölve a naptárba Kép. Mondom én hogy hülyülök Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na most mennem kell, megjött a párom, mgyünk vásárolni.
Jó hétvégét!
Drukk nektek!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Keditke!!

Annyira örülök a pozitív eredményednek!! Kép
Vigyázz magatokra!!
Ne terheld túl magad munkával!

Kép
lara26
 
 


Hajni!
Drukkolok hogy ne jojjon meg!!++++++++++

Anita!
Nektek is kellemes hetveget!!!

Lara!
Hogy vagy?????Kezded megint a clostyt?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Beuka!
Nem jelentkezel!!!Remelem jok lettek az eredmenyek???!!!!

Moni!
Remelem jol vagy es a lelkecsked is rendben van meg!A vizsgad jol sikerult???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa

Édes vagy, hogy kérdezed, sajnos eléggé megszívatott bennünket a doki. Odamentünk 5-re, és kb 3/4 7-kor kerültünk be (pedig időpontra mentünk), és ráadásul a hormonvizsgálat eredményeinek elemzését kívül semmit nem csinált. KÉpes volt azt mondani, hogy menjünk vissza kiskatona kontrollra 3 hónap múlva. Hát ... neki! Mi oda többet nem megyünk vissza. Az KAáliban úgyis al lesz az első, hogy megnézik.
Hétfőn elmegyek a nőgyógyászpmhoz és kérek beutalót az intézetbe.
Hát így állunk. Nem tudtuk meg, hogy hányadán állunk a kiskatonákkal Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Editke
ANYIRA Örülök, hogy + lett a teszted!! GRATULÁLOK!!! NAgyon vigyázz magadra, és amint teheted menj el orvoshoz!!!

Lara
Nagyon sajnálom Kép

Hajni
DUKK++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!!

Csak beszurok egy ciket ami megnyugtatott!!Kép
De mindenképpen megyek dokihoz ha vérzek még hétfön akor hogyan vizsgál meg?!!A szül.kalkulácio szerint 5 hetes lehetek!!


"Ugyanakkor nem szabad figyelmen kívül hagyni a tényt, miszerint egyes esetekben több-kevesebb menstruációszerű vérzés még megfogant terhesség alatt is jelentkezhet, akár több cikluson keresztül is. Ez az "álmenstruáció" azonban többnyire a szokottnál kevesebb, rövidebb ideig tart, jellege tehát alapvetően eltér a megszokottól""

Sziasztok!!
Vendég
 


Beuka!
Nagyon sajnalom!!!KépAz orvosok raernek,mi nekik 3honap!!Nekunk egy orokke valosag!A Kaaliban legalabb jo helyen lesztek!

Editke!
Verzel meg???Ha nem sok es nem gorcsolsz akkor biztos nincs baj!!!KépAnnyit tud vizsgalni hogy probalja megnezni hogy honnan jon!UH-t nem biztos hogy fog csinalni!A lenyeg hogy minel tobbet pihenj,es ne idegeskedj!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Odett! Kép
Remélem, már jobban vagy!
Beszedtem a Closty-t. Nem éreztem semmi mellékhatást, csak a petefészkeim szurkálnak néha felváltva.
Jövő héten megyek a dokihoz.
Bízom benne, hogy ciszta nem lesz!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Szia Zsazsoka!
Drukkolok nagyon,hogy eredmenyes legyen+++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!Kép

Köszi mindenkinek a sajnálatát!

Ancsa81!Kép

Igen elkezdtem szedni a clostit, ma van a 2. napja! Kép

Te hogy vagy?

Kép
lara26
 
 


Köszi Ancsa! Kép
Aranyos vagy. Te hogy vagy?

Mindenkinek szép napot!Kép

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Lara!
Drukkolok neked is!Ez mar biztos jo lesz!!!Kép

Zsazsoka!
Kép

En jol vagyok koszonom!Mar ket napja hogy abbahagytam a Duphastont!Most varom a mensit!Legkesobb kedden megkell hogy jojjon!Ennyire meg soha nem vartam hogy mensizzek!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Editke!
Hogy vagy ma??????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az izgulást, de tuti meg fog jönni. Már fájdogál a pocakom, meg nyomott vagyok Kép. De nem szomorkodom, megyünk a dokihoz és minden rendben lesz Kép.

Bea, sajnálom, hogy ilyen rosszul jártatok a dokival. Pedig úgy vártam az eredményeiteket.

Ja, a kiskutyánk per pillanat jobban van, iszonyat rossz, és turbókutya. Össze-vissza szaladgál a lakásban, minden rosszat megcsinál amit nem szokott, és folyamatosan kaját kunyizik. Szóval most kicsi nyugi van.

Meg voltam a sógornőmnél jósoltatni, és babáról szó sem esett. Valahol lesz a családban, mert neki is és nekem is az jött ki, hogy hírt kapunk babáról, a páromnak meg semmi ez ügyben. Úgyhogy még várunk.

Na megyek, mert még egy csomó dolgom van otthon. Majd írok valakinek sms-t ha megjött, hogy tudjatok róla. Puszi mindenkinek és több szerencsét mint nekem.

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?