Új privát üzeneted érkezett!

Juj azért ez kemény lehetett! Kép
Mi meg használt lakásokat nézegetünk egyenlőre csak álmodozunk... nem valami fényes a fizetésünk. Velem tegnap közölték akiknek dolgozni szoktam, hogy Januártól nem fognak munkát adni, így ettől a kevés pénztől is elesünk. A lakásárak meg valami döbbenetesek.


Viszont ma gyönyörűszép hó esett! Kép Kép Kép
...és megyünk esküvőre! ...csak, hogy valami jót is írjak! Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Delfinke
Jók a képek!
Rólam is van egy kép kb ennyi idősen, hogy magamba gyűrök egy kolbászt! Kép

Itt a kerületben is nézünk... ha már egyszer férjecském ilyen közel kapott munkát. De keresünk a harmadikban, ahol anyuméklaknak... azért nem árt ha közel a segítség, és elég sok jópofa lakást találtunk Zuglóban ami szintén nincs olyan vészesen messze. de, hogy mikor szánjuk rá magunkat, hogy komolyabb lépéseket is tegyünk... első sorban rendesen utánna kellene nézni a támogatásoknak.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lányok!
Mindenkinek sikerekben gazdag,nagyon boldog új évet kívánok!
Kép
Ildi&Marcika

delfinke
 
 

 
 

Gottiani,
Üdv a csapatban.Kép

Macka,
Milyen volt az esküvő?

Boldog, sikeres, egészségben, szeretetben töltött új esztendőt kívánunk mi is mindenkinek! A lakást keresőknek pedig jó kis lakásokat.Kép

Kép

Hajni és Ákos

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!
Köszönöm,h ilyen kedvesen fogadtokKép
A kislányomat Emmának hívják, teszek fel róla egy képet.
B.Ú.É.K.mindenkinek!!!!!Kép
gottiani
 
 


Kattintsatok erre az oldalra és durrantsátok ki a lufikat!!!

www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf

Emma nagyon kis aranyos! és a neve is szép... nálunk is gondolkodó listán volt! Kép

Connie
Szép volt! De nem fotózkodtak a gyönyörű hóesésben! Ezt kihagyni! Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
...mi pedig ennyit nőttünk...
Az esküvőn mindenki azt kérdezgette, hogy tuti nem kettő gyerek van bennem???

Kép
Kép

...ez pedig a kis autónk! Kép ...téli álmát alussza...
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gottiani
Udvozlegy.Nagyon aranyos a kis Emma.Az en kisfiam is lassan 11honapos.Ot Tamasnak hivjak,december 2an szuletett.

Mindenkinek kivanunk bekes, boldog uj esztendot.Mi most Erdelyben "telelunk".Ha hazaerunk tobbet fogunk irni.
bizzo
 
 


Mamacka
Nagyon csinos kismama vagy! És bizony tényleg nagy pocid van ahhoz képest,h még van egy kis idő a szülésig.Nekem talán a szülőszobás képemen van ekkora hasam. Kicsi pocakom volt, de mondjuk én nagyon magas és vékony voltam, így a felszedett 17kg ellnére is kicsinek tűnt a hasam. Végül 3200g-al született EmmaKép
És mi lesz a neve a Pocaklakótoknak?


Nem tudnátok esetleg ajánlani egy jó gyerekorvost az Újhegyi sétányon? Kicsit kivagyok a miénkre, és váltáson gondolkodom.
Előre is kösziKép
gottiani
 
 


Gottiani,
Nagyon szép kislány Emma, és nekem is tetszik a neve is.Kép

A mi gyerekorvosunk a Pongrác u.-i rendelőben van, oda tartozunk, a kerület másik végén lakunk, nem az Újhegyen.KépÍgy sajnos nem tudok segíteni. Miért akadtál ki a tiétekre?

Mamacka,
csinos a pocid.Kép

Bizzo,
merre jártatok Erdélyben?

KépKép
connie
 
 


Áronnak hívják kismanót! Kép szinte napra pontosan egy év lesz köztük Connie Ákosával! Kép

Nektek is panaszkodok egy kicsit...
Annyira el vagyok keseredve... tegnap beszéltünk anyóssal és semiképpen nem akar belemenni a szobacserébe! Csak az a felfoghatatlan számomra, hogy miért nem... nem is ott alszik. A másik szobában meg egyszerűen nem fogunk elférni... Már nagyon feszültté tesz ez az egész jó lenne ha már elkezdhetnénk kialakítani a gyerkőc helyét, de egyszerűen nincs hova. Olyan szomorú vagyok... anyósom a másik fiát sokkal jobban szerette mindig is, mindig több mindent kapott és most is sokkal jobban támogatja. Az ő kedvéért biztos cserélt volna szobát is. Olyan drága ember a férjem nem értem, hogy miért nem szereti úgy ahogy megérdemelné...
Azt mondta három hónap múlva tud adni egy nagyobb pénzsegítséget a gyerekeinek,... de addig megszületik Áron. Hova tesszük??? Van egy pici szoba is. Azt javasolta tegyük oda. De én nem akarok a gyerektől külön szobában lenni. ráadásul ez meg apósnak nem tetszene....
Annyira nehéz... bízunk abban, hogy a Jóisten a legjobbat készíti számunkra, csak nehéz türelmesnek lenni.

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Tegnap Dunakeszin nézegettünk lakásokat... lehet újépítésűbe érdemesebb lenne belevágni... meg a 11 kerületben, de azok nagyon sötétek... Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gottiani!
A mi gyerekorvosunk az Újhegyi sétányon van; szerintem nagyon jó doki.A neve: Dr.Teuffel Ágnes.Csak ajánlani tudom!
Ildi

delfinke
 
 


Gottiani
Mi is az Ujhegyi setanyra jarunk, a mi dokink Banhegyi Beata.En nagyon meg vagyok elegedve vele.

Connie
En Marosvasarhelyen szulettem a csaladom meg mindig ott el.Minden karacsonyt itt szoktunk tolteni.
bizzo
 
 


Mamacka,
nálunk úgy van, hogy Ákos velünk alszik, és az ő szobájában van a pelenkázója, szekrénye stb., meg ott szárítjuk a ruhátKép, esetleg így felhasználhatnátok a pici szobát. Még egy jó darabig nem lesz igény úgyse saját "birodalomra" (és úgyis belakta már az egész lakást melleslegKép).

KépKép
connie
 
 


Bizzo,
Én meg Nagyváradon születtem.Kép De anyukámékkal együtt költöztünk ide, nagyszüleim meg már nem élnek. De évente kétszer így is megyünk, húsvétkor és világításra. Bár most ez változni fog, mert Ákost inkább nyáron vinném, én mindig megfáztam eddig, pláne mikor ősszel mentünk.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok

Mindenkinek Boldog Új Esztendőt.
Tegnap érkeztünk vissza a nyírségből. Anyukáméknak nagy örömöt okozott a kislányunk. Most volt az első karácsony utó és új év köszöntő igaz két unokájuk van, de most tudtunk először mi lemenni hozzájukKép az ünnepekre. Nem mertünk tovább maradni, mert nem tudtuk, hogy haza jutunk e autóval. Lemaradtunk a csodálatos havazásról, ami itt volt pesten. lenn, csak az eső esett, igaz szilveszter reggelre esett úgy 10 cm hó.


Üdv a csapatban GottianiKép
Mamacka édes a pocidKép
Delfinke, hatalmas étvágyú a gyerkőceKép
Connie az én férjem is erdélyi, Nagybányán született és ott is élt az egyetem elvégzéséigKép
Bizzo, nagy hó van erdélyben? Jövőre mi is megyünk ki, én is nyáron szeretnék elmenni erdélybeKép


pussz mindenkinek

Kriszta
szedo
 
 


Connie
Nem tudom nálatok,h van a Pongrác u.-n, de itt nem működik a tanácsadás a doki részérőlKép
Közölte,h ne vigyem a gyerekt csak ha beteg vagy oltás kell. A másik,h Emma mozgásfejlődée kicsit lelassult, amit nem vett észre. Ugyan már régen látta az előbb leírtak miatt, de a neurológus szerint észre kellett volna vennie!!!!

Mamacka
Nagyon szép az Áron nénKép
Teljesen meg tudlak érteni, min mész kersztülKép

Delfinke-Bizzo
A ti dokitok vizsgálja időnként a csemetéteket?


Delfinke
Ez a dokinő magas, vékony, barna hajú? Mert azt hiszem ő hozzá volt 1x szerencsém, és nagyon meg voltam vele elégedve, csak nem tudtam pontosan a nevét.

Szedo
SziaKép
gottiani
 
 


Gottiani!
Igen, ő az.Mi tényleg nagyon meg vagyunk vele elégedve, és kölköm is szereti!Mindig vigyorog, ha meglátja! Kép
Mi havonta megyünk tanácsadásra hozzá; de bármi gond van fel lehet hívni.
Mi a baj a ti dokitokkal?

Ildi

delfinke
 
 


Gottiani!
Ja, most már látom mi baj!Mit jelent hogy le van lassulva a mozgásfejlődése?
Csak azért mert Marci oxigénhiányosan született (vagy a méhben már károsult), és mi pl. hetente 2x visszük tornára.
Neurológus mit mond?

Ildi

delfinke
 
 


Gottiani,
Nálunk havonta van tanácsadás, de én még egyszer sem voltam oltás óta, mert a sógorom gyerekorvos (sajna nem Bp.-en), és megyünk hozzájuk havonta, ott is szoktuk lemérni Ákost, úgyhogy nekünk az a tanácsadás.Kép Meg őt szoktuk hívni a hülyeségeinkkel is.Kép De amúgy a dokinkat is lehetne hívni, nagyon rendes, és jól végzi a dolgát.KépA sógorommal együtt dolgozott régebben amúgy. És nagyon vicces volt, mert a sógorom pont akkor hívta fel, hogy hazahoztuk Ákost, mikor kint volt megnézni, és letette a sógoromat azzal, hogy újszülöttnél van, és nem ér rá. Később derült ki, hogy az unokaöcsinél volt.Kép

KépKép
connie
 
 


Gottiani

a mi gyerekorvosunk Bánhegyi Beáta doktornéni, az újhegyin. nem sokat viszem hozzá Dorkát, nem mindig vagyok vele megelégedve. hol megvizsgálja Dorkát rendesen, hol rá sem néz, attól függ, hogy épp milyen napja vanKép

majd jövök egy kicsit később, most mennem kell, mert Dori műsorozik (utálja, ha a gép előtt ülünk)
szedo
 
 


Delfinke
A neurológus azt mondta,h laza Emma csípője a lábai pedig feszesek azért nem mászik. Ugyanis azért vittem el hozzá, mert még 10hósan még csak nem is kúszott Emma, a mászásról nem is beszélve.
Tornára vagyunk ítélve, tanított nekem gyakorlatokat amit naponta 4x kell csinálnunk. 3 hete csináljuk becsülettel, és már meg is van az eredményeKép) Ugyanis kb 1,5 hét után elkeztett kúszni, és felült egyedül, a mai naptól pedig mászikKép Most olyan boldog vagyokKép De azért ideje volt, mert holnap 11 hós.
1 hét múlva kontroll a neurológián, kíváncsi vagyok dokinő mit mond.

És nektek milyen a torna? Marci hol tart a mozgásokkal?


Connie
Nálunk is van heti 2 óra tanácsadás, de akkor egy lélek nincs a rendelőben, vagy csak akkor ha valaki oltásra jön.
Csak azt nem értem,h ha nem látja a doki a gyereket hónapokig akkor honnan tudja,h jól fejlődik? Most nem arról beszélek amikor az anyuka nem viszi be hívásra a gyerekét. Ha jól tudom akkor a dokinak is, és a védőnőnek is rendszeresen kell minden "gyerekükről" írni,h mit eszik, hány foga van, méretei, mozgásfejlődése stb. Így hogyan teszik? Írnak amit gondolnak? Ezzel nagyon megüthetik a bokájukat! Márpedig nekik muszáj írni, mert ellenőrzik őket.
gottiani
 
 


Gottiani!
Mi 4hónapos kora óta hordjuk Dévény tornára; Marci kb 7hónaposan fordult át hátról hasra.Most ott tartunk, hogy kb 3 hete négykézláb áll, és 2hete ül(10.-én lesz 10 hónapos).A kúszás és a mászás szerintünk ki fog maradni.
Neurológus nem mondta nektek a Dévény tornát?
Marcipánnak a háta feszes volt, a végtagjai pedig lazák.
Hova jártok neurológiára?

Ildi

delfinke
 
 


Delfinke
A II. GYerekklinikán voltunk a Tűzoltó utcában. Egyenlőre nem ajánlotta a Dévény tornát a dokinő, nekem tanította a gyakorlatokat. Meglátom mit mond majd 1 hét múlva. Bízom a szakértelmében, mert 32 éves gyakorlata van és ismerős doki küldött hozzá. De majd rá is kérdezek azért. Olyan rendes, mindent tök jól elmagyarázott.

Ti hova jártok? És a Dévény tornára? Sok jót hallottam a Dévény Anna módszerrőlKép

Anikó
gottiani
 
 


Anikó!
Mi egy héten egyszer a Moszkva térre járunk a központba, és most januártól jár ki lakásra egy másik gyógytornász(ő nem csak Dévényes) egy héten 1x.
Decemberben még úgy volt hogy kell járnunk a Petőbe is, de most már az kimarad; mivel már ˝kutyázik˝és ül.
Kép
Mi a 11.kerületbe járunk neurológushoz; én nagyon meg vagyok vele elégedve.Nagyon alapos, és kedves.
A Dévény módszer tényleg jó; csak meg kell szokni hogy a gyerek végigsírja.Eleinte én is a gyerekkel sírtam, tök rossz volt.
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Én is kőbányai vagyok és a mi gyerekdokink is Bánhegyi Beáta.
Ezek szerint többen is elég közel lakunk egymáshoz.

Most még nem nagyon lesz időm bekapcsolódni a beszélgetésbe, mert a másodszülöttem, aki a Péter névre hallgat még csak 13 napos, de szépen lassan szerintem csatlakozom a csapathoz.
Van elsőszülöttünk is, aki szintén fiú, Ákos. Õ nyáron múlt két éves.

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Szia Marcsi!
Még emlékszel rám a chatről?
Kép
Hatalmas gratula Péterhez!

Ildi

delfinke
 
 


Szia Marcsi

üdv a csapatban. mi a harmat u. 154 ben lakunk 16 hónapos lánykánk vanKép gratulálok az ujjabb gyerkőcéhez

Kriszta
szedo
 
 


Szia Marcsi!
Én is Marcsi vagyok és szintén 77 ha az az évszámot jelenti! Kép

Képzeljétek kismamik!
férjem összetörte a kocsit...
Épp akartam írni, hogy milyen jól kitaláltuk, hogy hazajár ebédelni, nő az önbecsülésem végre rendes feleségnek érzem magam aki főz a férjére... erre szegényke megy vissza kocsival két perces út!!!! és belemennek...
...nem a férjem volt a hibás csak az a baj, hogy nem töltötték ki a helyszínen a papirokat csak kapott egy névjegyet a hölgytől... most izgulhatunk, hogy a férje nem keményít-e be otthon... reméljük minden elrendeződik... még akár jól is kijöhetünk az egészből!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sikerült a nőcivel aláíratni, kitöltetni a papírt, így már reméljük nem lesz semmi gond!
Azt mondja férjem, hogy olyan kis aranyos volt... megvolt rémülve, hogy most mi lesz még csak másfél éve van jogsija azt is olyan nehezen szerezte meg valahol vidéken! Szegényke!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


szia Mamacka

éljen, én drukkoltam nektek naon. sajnos keveset tudok net előtt lenni, gyerkőce beteg lett, a sok jó friss levegő, no meg szegény anyukámék náthája begyűrűzött.
nemsokára te is megtudod mamacka, hogy milyen amikor a manó beteg. lányunk amúgy is bújós, de ha kicsit is köhécsel, akkor egyenesen doromboló kiscica, (mikor ő akarja természetesenKép

pusz mindenkinek

kriszta
szedo
 
 


Mamacka
Örülök,h rendeződött ez a kis koccanásos dolog az autóval. Nekünk is volt egy kis balesetünk, de nálunk a férjem volt a hibásKép De senki nem sérült meg, nekünk is csak az autó. De mivel nem volt Cascon-k, elég borsos "ajndék" volt karácsonyraKép
Mi újság a lakás nézegetéssel? Vagy lecsillapodtak otthon a dolgok?


Marcsi
SziaKép) Mi még nem ismerjük egymást. Én a Kozma utcában lakom.
gottiani
 
 


sziasztok

Marcsi
Gratula a gyerekhez nem lehet könnyü két pici babával.De dupla öröm nem?
Neked mi a véleményed Bánhegyi doktornöröl?


Mamacka
Mikorra vagy kiirva?Biztos irtad fennebb csak nem sok idöm van olvasgatni.
Nagy szerencsétek volt ami az autot illeti, mert sokszor még kitöltött betétlapot sem fogad el a biztosito.(Az én férjem járt már igy)

Szedo
Gyogyulast Dorkanak.Tamás is most épült fel egy csunya megfázásbol.Ami az erdelyi hot illeti, két napig tartott sajnos, de legalább jol kiszánkoztuk magunkatKép

Gottiani
Én minden honapban vittem Tamást tanácsadásra amig betöltötte az évet.Minden alkalommal kedvesek és barátságosak voltak de ahogy olvasom nem mindenkivel állnak egyformán szoba.A lényeg hogy én elégedett vagyok vele.
bizzo
 
 


Sziasztok

Bizzo
Április 14.-ére! Már csak három hónap! Kép Kép Kép
Az még nem derült ki, hogy a biztosító elfogadja-e... jaj ne rémísztgess! Kép Kép Kép

Gottiani
Nézegetem nézegetem... hazajön a férjem nekiállunk telefonálgatni is, de egy kicsit megint reményvesztett lettem, hogy hol húzhatjuk meg magunkat... félek, hogy a hitelek sem egészen úgy néznekki mint ahogy mi azt elképzeltük... Kép



Nincs itthon a férjecském úgy hiányzik...olyan rossz volt nélküle ébredni. A szopipárnára ráhúztam a pizsijét és úgy aludtam... a szopipárna legalább nem rúgdosott le magáról egy idő után!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Bizzo

köszi a biztatást, gyógyulunk, gyógyulunk, étvágyunk is kezd visszatérniKép

Dori is szánkózott, a nyírségben szilveszter reggelére esett úgy 10cm friss hóKép

Mamacka hol néztek hitelt? priviben beszélgethetünk hitel ügyben, nekem tapasztalatom van benne, mi is vettünk fel hitelt és dolgoztam is ezen a téren. ha tudok, segítek, ne keseregjKép

Kriszta
szedo
 
 


Szedo
Én egyenlőre az interneten próbáltam meg utánna nézni, férjem meg beszélt egy tanácsadóval... valahogy elég ellentmondásosak amiket eddig olvasgattam....

Próbáltam tanácsot kérni egy internetes fórumon, de neszesemmifogdmegjól választ kaptam.

Jó lenne ha tudnál segíteni... rólunk röviden:

Én 28 éves vagyok, férjem 27. Április közepére várjuk első gyermekünket. (csak a gyermek megszületése után tudunk a második gyerekre megelőlegező hitelbe belevágni?, egyáltalán használt lakásra lehet... mit lehet?... vagy érdemesebb lenne újépítésűt keresnünk?)Használt lakásban gondolkodunk, olyan 10-11 millió között. Erre mennyi hitelt kapnánk és milyen módon? Mennyi önrészt kellene összeszednünk, és mennyit kellene havonta törlesztenünk... meddig?

Én minimálbérrel vagyok bejelentve, férjem 90ezer forinttal, de olyan 150 körül hoz haza.
Ráterhelni nem tudunk semmire...

A címem: drescher_marcsi@freemail.hu

Előre is köszi ha tudsz valamit mondani....
Jól rád zúdítottam...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Mamacka

huhh

kezdjük az elején. az a legjobb, ha szocpolt akarsz felvenni, ha új építésűt keresel, akkor teljes összeget kapsz és nem felét a kérhetőnek. Ha csak a megvásárolandó lakás a fedezet, akkor kb a 60 max. 70%-át kapjátok meg hitelben, ha a fizetésetek bírja. (jelen esetben a férjed fizetését fogják főként alapul venni, mert te babával gyedre mész) a fizetésnek a 33%-a lehet maximum a hitel törlesztő részlete havonta. ezt törvény mondja ki. hitelvizsgálatnál figyelembe veszik az összjövedelmeteket. nem hinném, hogy az első gyerek megszületését követően lehetne megigényelni a szocpolt két gyerekre.

bocs mamacka, most picit felfüggesztem az írást, mert vendégem érkezik

Kriszta
szedo
 
 


Macka,
Nekünk van egy nagyon jó tanácsadónk, aki a hitelünket intézte - meg azóta is minden pénzügyet - ha gondolod, megadom a számod neki, és megkeres. Nagyon ért hozzá a srác, és független tanácsadó intézetnél dolgozik, nem egy banknak vagy biztosítónak. És ismeri a gyerekes lehetőségeket is, neki is van négy.Kép És ingyen van a tanácsadás.

Szedo,
Jobbulást nektek.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Mamacka!
Örülök hogy megoldódott a kocsigond.Remélem lakást is minél hamarabb sikerül vennetek.
Mi most éppen Szigethalmon nézelődünk; nagyon jó árban vannak ott lakások.
Bár nekünk a lakáscsere még odébb van; de 2-3 éven belül mi is szeretnénk elköltözni innen.

Lányok!
Nektek nincs kedvetek összehozni pl.egy héten egyszer baba-mama találkát?
Eddig tök jó volt, hogy 3hetente volt találka a tavaszi babásokkal; de sajna nekünk poont akkor van már torna.
Kép
És úgy látom az én pici fiamnnak hiányzik a gyerektársaság.
A tali lehetne nálunk is, a nagyszobában elférünk simán 3-4 gyerekkel.
Na?

Ildi

delfinke
 
 


Mamacka

bocs, hogy csak most tudom folytatniKép

próbáljatok olyan bankot találni, ahol a fedezetet nézik és nem a jövedelmet. Mi is fedezet alapú hitelt vettünk fel, anno még 2003-ban, igaz két lakást tettünk be és így kevés önrésszel vásárolni tudtunk aránylag kedvező törlesztő részlettel lakást. Mi anno a postabanknál vettük fel a hitelt, tudomásom szerint nem változott a rendszerük, most hogy megvette őket az erste.

Szerintem éljetek a connie által felajánlott személy segítségével. Én is azért írtam ide, hogy hátha valaki még hozzá tud tenni valamit, és tud nektek segíteni.

Hogy vagytok amúgy, remélem jól érzed magad, így nagyterhesen isKép

Ildi

jó az ötleted, szívesen részt vennék ilyen találkozón, sőt jöhettek hozzánk is, igaz pici a lakás, de sok jó ember kishelyen is elférKép

Képzeljétek tegnap Dorkával meglátogattuk apát a munkahelyénKép az ötlet, hogy utazzak a lánnyal kiváló volt, csak tömegközlekedni budára az kész katasztrófa. már elinduláskor hezitáltam, hogy mivel is menjünk. babakocsival már el sem merek indulni, ráadásul csúcsban mentünk, fel sem fértem volna a buszra a kocsival (esernyő kocsink van, de még sem merek vele közlekedni) így viszont kemény négy órám volt egy 13-14 kilós csomagot cipeltem a karomon, volt úgy, hogy aludt a drága.
az én kellemetlenségemet leszámítva örömmel tapasztaltam hogy nem egy bátortalan gyerekkel áldott meg az ég, köszönt, integetett, ha vki tüsszentett mondta egészségedre, barátkozott és rohangáltKép
ma reggel negyed hétkor kelt és közölte velem, hogy menjünk azonnal apához anyaKép

na jó nem untatlak benneteket a történetemmel

legyen szebb napotok

Kriszta
szedo
 
 


Delfinke

Nagyszerü ötletnek tartom ezt az összejövetelt.Az én gyerekemre is ráfér a társaság(meg nekem is egy kis kikapcsolodás).
bizzo
 
 


Kép
bizzo
 
 


Hajni az jó lenne!
Köszönöm...

Szedo
Neked is köszönöm!
Azt hiszem csak újépítésűt fogunk tudni megvenni használtra nincs sok esélyünk... csak azok meg mind nagyon kint vannak...

Jól vagyunk... ma egy kicsit furcsán fájt a hasam alja bal oldalt... de nem akarom hülyeségekkel hívogatni a dokit... Reggeltől egész mostanáig belenyilalgat... nemtudom mi lehet olyan furi..
...és fáj a fülem...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Nagyon megörültem, amikor rátaláltam erre a topicra. Két éve lakunk az Újhegyi lakótelepen, 200km-ről költöztünk ide. Így társaságom sincsen a kicsi fiamon kívül, aki e hónap 16-án lesz 2 hónapos.

Remélem, itt társaságra találokKépKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimon,
Üdv a topikban.KépHogy hívják a fiad? És honnan jöttetek ide?

Macka,
Oké, holnap felhívom a srácot.

Ildi,
Én is benne vagyok, már akartam is javasolni, hogy gyakrabban is összejöhetnénk mi is - bár tudom, ez eddig sem rajtad múlt.Kép Ha minden héten nem is tudok majd menni, de azért igyekszem minél többször. Nálunk is öszzejöhetünk majd.

KépKép
connie
 
 


Connie- a kisfiam neve Gergő. Kazincbarcikáról költöztem ide, a férjem tősgyökeres Újhegyi lakótelepi.
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni!
Üdv a csapatban! Kép
Bővül a kör, hurrá!
Kép
Merre laksz az Újhegyin?Én a Plus mögött (Kővágó u.)

Nektek melyik nap jó a találkozóra?Nekem a szerda és a péntek; a többi napon tornán vagyunk Manóval!
Jövő héten össze is hozhatjuk, ha gondoljátok!

Ildi

delfinke
 
 


Szia Delfinke!

Mi a Bányató utcában lakunk, a Profitól lefelé kissé, a 10-ben. Szívesen találkoznék veletek, nekem is jó a szerda-péntek. És hol és hogyan zajlanak a talik?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni!
Találkozót még csak most szervezzük; de reméljük nagyon jó lesz! Kép
Én inkább a péntek felé hajlanék, ha jó a többieknek.Jövő hét szerdától szeretném Marcipánt zenebölcsibe vinni; ami szerdánként van 10,30-tól.
De délután bármikor jó nekünk.
Kép

Szoktál sétálni már Gergővel? Ha igen merrefelé?
Én mindennap 1/2 3 körül megyek le Marcival; és mi a parkban szoktunk sétálgatni.

Ildi

delfinke
 
 


Delfinke!

Tehát még nem volt taliKép
Mi olyan 2 óra körül megyünk ki, persze ez függ attól, hogy milyen az idő, Gergő mikor eszik és milyen elintéznivalóim vannak.

Általában az Interspárban kezdünk, aztán a sétány, posta és a tó körül is bolyongunk időnként.
Remélem, rövidesen összefutunkKép

Ha valaki megismer, nyugodtan szóljon rám, szürke pierre cardin kocsink van.: Elég nagydarab vagyok és szemüveges. Képet sajna nem tudok mellékelni, de az albumban moon: kis családom és kis családom 2 néven vannak fotóinkKép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?