Új privát üzeneted érkezett!

Keditke!
Kár, hogy ennyire sok dolgod van Kép
Tök jó, hogy új házba mentek!
Most akkor annak szorítsak, hogy megjöjjön, vagy hogy ne?
Na mindegy annak szorítok, hoyg egyenesbe jöjjetek!

Kép
Kép
beuka
 
 


Lara!!

Nagyon drukkolok a köv. teszt erös + lesz!!Kép!!
Vendég
 


Azt nem csinalhatom meg hogy nem vallalom el amit kikuldenek!Akkor valami buntetest kell fizetnem ugy tudom!

Magadrol nem irtal!?

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Editke!
Most sikerult csak kielemeznem,hogy ma vagy a 36 napbol a 36-ban!!!!Teszt holnap????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Editke,Ancsa
Így karácsony után nálunk sem valami fényes a helyzet.Ráadásul két helyen vagyunk,és így sokkal több pénz elmegy,mint egyébként(a benzinről,meg a telefonszámláról nem is szólva)Jó lenne elmenni dolgozni legkésőbb márciustól.Persze jó,hogy tervezgetek,még azt sem tudom a férjemnek meddig kell még Debrecenbe csücsülnie,illetve az inkább a kérdés mikortól kell megint??
Ha itthon maradunk akkor no melo,mert a bölcsibe nem vették be Adát.Kétséges,hogy szeptemberben is beveszik-e.Hogy mi a francot csinálok így ,fogalmam sincs.Úgy lenne a jó,ha mennénk mi is a férjemmel.Ott,ha nincs hely bölcsiben,legalább a nagymamához elvihetjük.
Tudjátok mit?Sírjunk együtt!KépKépVilágvége hangulatom van!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ancsa81!

Nem voltam tüszőnézőben. Vagyis az orvosom nem rendelt vissza UH-ra.

Jaj! Lányok!
Olyan jól esik ahogy izgulunk egymásért!!

Kép
lara26
 
 


Okr! Lányok!

Nehogy már sírjatok!!

Kép
lara26
 
 


Nem sirok,csak epp nem vagyok a toppon!!!
Azt hittem hogy ha ilyen nagy adagot ad akkor visszahiv ellenorzesre!!
Nekem majd mennem kell a 13.napon!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jaj lányok, nagyon rossz olvasni, hoyg ilyen rossz kedvetek van Kép
Küldök nektek jókedvet!!!!Kép!!

MI most jöttünk fel a párommal ping-pongoztunk egyet, nagyon jól esik ilyenkor meló után levezetésnek.

Ancsa
velem semmi különös, várakozási szakaszban vagyok. Csütörtökön megyünk kiskatona kontrollra.

Kép
Kép
beuka
 
 


Biztos jo hireket kaptok majd!!!!!!!Kép

Mostmar megyek!
Jo ejszakat!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt!

Első vagyok? Ma nagyon sok dolgom lesz. Igazából nincs semmi különös. Még egy hét mensiig.

Beuka! Szerintem valakivel összekeversz. Az én párom még soha nem volt vizsgálaton úgyhogy nem tudjuk mi lesz, de remélem, hogy ő okés.

Olyan szar a görbém. Szinte nem is görbe. 36,6 és 36,75 között ingadozik még mindig pedig már 21. nap van. Ilyenkor már 37 szokott lenni. Nem is várok semmi jót a következő héttől.

Lara! Még mindig szorítok.

Keditke! Neked is. Gratulálok az új házhoz.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Lara, szerintem is elég lesz a két nap...

Beuka, olyan jó hogy írsz!
A barátnőm tanúja leszek, szegénynek meghaltak a szülei és tesoja ssincs..gyakorlatilag senkije nincs, csak én. Meg van egy 80 éves mamája.
Hétvégén megyünk esküvői ruhát nézni. Nagyon furi lesz, mintha én készülnék az esküvőre.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!
Szoktalak Titeket olvasni és párszor már írtam is.
Én ma vagyok a 36. cn-on!
Lara! Ugyanezt a fajta tesztet csináltam mint Te, és nekem is negatív.
Nem tudom mire vélni, mert már jó pár napja 36,9-37,1 a hőmérsékletem és este is magas volt.
Ráadásul a mellérzékenység sem múlik. Mindenesetre ma telefonálok a dokinak, hogy rendbe kellene hozni a ciklusomat. Íratok Clostyt is. Remélem normálisan áll hozzá.
Lehet hogy ezeket a tüneteket bebeszélem magamnak már csak.....
Egyébként a teszteken azt szokták írni 4 nap múlva csináld meg a következőt. De ha biztos akarsz lenni, 1-2 napot hozzáadhadsz.

Ancsa81!!!
Hasonló helyzetben vagyok. Azzal a különbséggel, hogy tudom hogy fel fognak mondani mert itt Bp-en megszűnik a cég és Debrecenbe költözik. Felajánlották a költözés lehetőségét de nem fogom elfogadni. Úgyhogy márciusig össze kéne hoznunk a babát mert akkor rúgnak ki (de még ezt sem tudom). Nem akarok másik állást keresni mert gyereket szeretnék és már nem halogatnám ha nem muszáj.
Ancsa, szerintem érdeklődj munkajogásznál vagy a Gyed, gyes.... topikon az indexen hogy mi a legjobb amit tehetsz ebben az esetben.
easter
 
 


Ez melyik fajta teszt? Mert akkor ilyet nem veszek.

A one step elég jó, nem?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


SZERINTEM AZ Lily volt, az a legolcsobb de egyben a legszarabbb is.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kamilla, Lily a márkája.
Szerintem soxor van hogy rossz a teszt vagy nincs elég hormon hogy kimutassa. Ez csak egy duma, hogy az elmaradt menstruáció utáni 1. napon.
easter
 
 


Zsuzska, gyorsabb voltál Kép)
Sajnos indulnom kell melóba Kép
Majd még jelentkezem. Drukkoljatok! Amíg nem jön meg van esélyem.
easter
 
 


Sziasztok!

<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 79 29 nap Budapest 35 év zebra
Banya 2005. febr. 68 28-30 nap Pécs 24 év zebra
Adi 2005. aug. 61 ? Rendszertelen Pécs 28 év zebra
Ancsa 2003. okt. 50 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba
Kikike 2005 május 42 .39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év -
Lara 2005. ápr. 33 24-36 nap Komló 26 év -
Kata 2005. dec. 33 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Reni 2005. szept. 28 33-34 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Vk Hajni 2003. júl. 24 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Zsuzska 2005. jan. 21 28 nap rendszertelen Veszprém megye 25 év -
Kamilla 2005. máj. 21 24-26 nap Budapest 27 év -
Beuka 2004. szept. 20 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év -
Anita(Nyenye) 2005. nov. 11 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
O. Kriszti 2005. febr. 11 34-50 nap rendszertelen Salgótarján 28 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 9 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Móni 2005. márc. 4 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Julcsi 2005. márc. 4 23-25 nap rendszeres Budapest 25 év -
Elizabeth 2005.júl. 2 30 32 nap rendszeres Budapest 25 év - </pre>
Julcsi2
 


Lara, a görbéd elég egyértelmű! Kép
Easter, mennek a drukkok!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++
Ancsa, Okr Kép Nagyon sajnálom, nem is tudok mit mondani, hogy hogy lenne jó! De gondolom, ha jönne a baba, az elég is lenne a boldogsághoz! Kép
Legszívesebben akkor én is mennék egyből táppénzre, de nem hiszem, hogy mernék az első 12 hétig.

Zsuzska,Kamilla nekem egyik teszt sem jön be, a one step is mindig csak egy csíkot mutat! Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép KépKép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Julcsi2
 


Sziasztok!
Ma nagyon jo kedvem vanKép,csak kitudja meddig!!!Csoteres van nalunk es varjuk a szereloket!Kép

Eszter!
Akkor te sem vagy konnyu helyzetben!!!!Nem probalsz meg masik tesztet csinalni?

Nekem most ekkora a hajam!Ez meg a reggeli loboncom!


Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


<font color="ff0000">Sziasztok Csajszik!

Felteszek pár képet Marcel babáról.

Kép
Kép

Mindenkinek kívánok minimum ilyen szép és egészséges kisbabát az elkövetkezendő időkre.

Gratula a Zebrákhoz.

Inci és Marcell(3hét+5napos)</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Szia Incike!!
Milyen szep kisfiu!!!!!!!!!
Ha lesz idod meselhetnel!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Incike, nagy édes kisfiad van!
Ancsa, Neked meg szép hajad! És ezaz, tessék jókedvűnek lenni! az élet szép!Kép
Julcsi2
 


szóval nagyon édes, csak lehagyom a betűket
Julcsi2
 


SZiasztok!

Lara??? Kép Szeretném látni azt a második csíkot! Kép

Editke,
lehet, hogy ez a hónap jön be? mikor nem is voltatok annyira ráállva a témára? Kép Küldök egy nagy drukkot! Kép

Ancsa,
örülök, hogy ma jó kedved van! Kép

Kriszta Drága,
Úgy szeretnék vmi tuti vigasztalót mondani... De csak annyit tudok, hogy tényleg ne keseredj el! Kép Te is mindig olyan aranyosan szoktál
Hátha mára jobb kedved lesz, mint Ancsának! Kép

Easter,
drukk! Kép

Julcsi,
én is mindig csak egycsíkosat kaptam eddig... Kép
sok alkalom mondjuk még nem volt, mert tul.képpen biztos volt, hogy negatív lesz, de más azértis akartam tesztelni! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok,hogy vígasztalni próbáltok.Nem mindig van ám sz@r hangulatom.Általában estére szokott tetőzniKépMost még reggel van,úgyhogy vidám vagyok!KépPersze nem a tények szoktak elkeseríteni,mert azokat meg lehet oldani vhogy,hanem a bizonytalanság.Az,hogy nem tudom,mi lesz februárban,a mi kis családunk háza táján.
De téma lezárva!!!!

Lara,Easter:
A Lilly nálam is mutátott 2x negatívat,mikor Adát vártam,de van akinek ez jön be.KépAz van pedig ráírva,hogy valamelyik kórházban is ezt használják.

Julcsi
Köszi a táblátKépNagyon ügyi vagy,hogy ilyen szépen rendezgeted sorainkat.Kérhetném majd,hogy a ciklusom hosszát javítsd ki 30-50 napra holnap?Most uis utoljára 30 napra jött meg.

Incike
Nagyon szépek vagytok!Éjszaka jól alszik Marcell?

Editke
Kíváncsi vagyok,mi történt barnázás terén.Van még?Teszteltél már?

Angyal
Köszike neked is!Most per pillanat jól vagyok!Kép

Ancsa
Majd csak lesz megoldás!Kép

Beuka
Kép

Zsuzska
Mikor lesz az esküvő?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Aug 26-án az egyik, a másikat még nem tudom..
Mi van kihalt a topic?

zsuzska80
Szombathely
 
 


<!--attachment: Marcell_baba_sz_let_se-332417.doc*mime_msword.gif*application/msword*28.2**Marcell+baba+sz%26uuml%3blet%e9se%2edoc --><center><pre>
Kép
Marcell baba születése.doc (28.2 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!Jaj,de megható volt.Köszönöm hogy leírtad,még erősebb bennem a vágy hogy babám legyen.Puszi Vigyázz a te szemed fényére.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Inci, gratula a gyönyörű kisfiadhoz! Olyan jó volt olvasni a szüléstörténetet, meg is könnyeztem Kép
Jó látni, h most egy kicsit jobb a hangulat, mint az esti volt Kép Remélem, így is marad, nem elkeseredni ám senkinek, bár tudom, milyen nehéz lehet.
Lara várom legalább a görbét Kép és továbbra is mennek a drukkok, meg mindenkinek, akinek most szüksége van rá Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Inci
Nálunk nincs a gépen World.elküldenéd mailben?Cím van a profilomban.

Reni
Milyen az idő nálatok!Üdv a férjemnek ,ha látodKép

Kikike
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!Nálunk csípős,de szép idő van.Oké,majd körbenézek hátha látom KépRemélem jobban vagy már.Fel a fejjel,tudom könnyű mondani.Kép
Nekem sincs vmi jó kedvem.Ma vagyok a 28 napon,még van kb.5 napon.Hát nem könnyű kivárni.

Kép
breni
 
 


<font color="ff0000">Okr
Elküldtem az e-mailre.

Éjszaka nem szeret aludni.01:00-04:30-ig fent kukorékol,elég nyűgös.

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!
Nekem is tudnad kuldeni mail-ban?Nem tudom megnyitni!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Reni
Remélem még vagy 260 napod lesz!!Kép
Én szeretném már,ha február-március táján,mi is ott lennénk.Szeretem DebrecentKép

Incike
Köszike,mindjárt nézem is!Kép
Az én lányom is sokáig ezt csinálta,sőtt van,hogy még most is.Hasa fájdogál?Vagy már a pocakban is ilyen hajnali kelő volt?

KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="ff0000">Okr
A hasamban is mindíg éjszaka kezdett el mulatni.Napközben nyugi volt és este 10:00-11:00 körül kezdett bulizni.</font>

Kép
Kép
incike
 
 


<font color="ff0000">Ancsa81

Elküldtem e-mailben.

Inci</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Okr!Köszi!Szerinted most kellene már valamit éreznem,ha igen?Vagy lehet nem is fogok?A cicim fáj,de ennyi,meg fehér bigyók vannak rajta,de a múlthónapban is volt,meg előtte.Kép

Kép
breni
 
 


Hú, hát én is megkönnyeztem! És most el is határoztam, hogy írni fogok ilyen naplófélét a babával kapcsolatosan. El is kezdem hétvégén, leírom az érzéseimet, hogy mennyire várjuk, hogy megfoganjon, majd a vizsgálatokat, a próbálkozásokat a tesztelést és hoyg hogyan mondtam el a pozitív erdeményt, a 9 hónapot és a születést. Milyen jó lesz majd olvasgatni nekem is és a gyereknek is, ha felnő. Kép

Incike, köszönjük!
Okr, javítom.
Julcsi2
 


Reni, nyugi, majd a pozitív tesztnek, meg az UH-nak hihetsz. Kép Egyébként elképzelhető, h nem is fogsz egy darabig érezni semmit, nekem egy barátnőm elmúlt 3 hónapos terhes, mikor rájött, h ő bizony terhes, ezért nem tudta már, pedig még csak 17 volt, viszont imádja a kislányát, ő a mindene Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Az előzőből kimaradt, hogy elvetetni Kép
Kicsit szétszórt vagyok Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Koszonom,megkaptam,de meg igy sem tudom megnezni!
Majd valamelyik nap megprobalom anyukam gepen!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Marcell baba születése

2005 december 15-öt írunk, péntek van. Szép napos idő van oda kinn.
Reggel riadva kelek és keltem a férjemet,hogy elaludtunk és már rég az orvosnál kellene lennünk. Felkelünk, berobogunk a SOTE I. Klinikára. Persze nagyon sokan vannak és a terhes ambulancián az asszisztens is csak 1 óra múlva jön ki, hogy összeszedje a kis kék könyveket. Eltelik már páróra, mire bejutok, ekkor 14:30-körül jár az idő. Még nem ettem semmit és korog a hasam is, innivalóm van, de azzal nem lakom jól. Bemegyek a nagy pakkommal.
Na nem is kell mondanom, hogy úgy néznek rám az asszisztensek mintha UFO lennék. Következik a CTG,vérnyomi és vizeletvizsgálat. Minden okés. Ki küldenek, hogy kicsit várni kell a dokira, ahogy kimegyek, már hívnak is be. Kérdez a fájásokról, és én vázolom a helyzet változatlanságát,hogy szinte folyamatosan vannak, hol kisebb, hol nagyobb intenzivitással. Na akkor 2-es vizsgálóba tessék befáradniVetkőzés, magzatvíz megtekintése, hogy nem e zavaros , de minden ok.
Közli a doki,hogy már ne menjek haza, ha nem sétálgassak 1 órát a folyosón és találkozzunk a szülőszobán. Szerencse, hogy itt a cuccom.
16:30 - Bemegyek a szülőszobába. Adatokat felveszik majd még vagy 3-man is, megvizsgálnak(nagyon rossz volt, kb., mintha próbababa lennék vagy kísérleti nyúl), hogy tényleg szülünk e ma. Egyértelműen szülünk
19:30 - Borotválás, stb.
20:00 &#8211;Fürdés. Rám teszik a gépet, és olyan csúcsokat produkálok, hogy csak, na. Közben folyamatosan ellenőrzik a hüvelytágulást. Mindenki repes az örömtől kivéve engem, aki már farkas éhes + szomjas + elviselhetetlen fájásaim vannak. A páromnak könyörgök 1 falat ehető valamiért, de nem engedi, hogy egyek.
22:00 és 23:00 között kapok cukros infúziót, hogy legyen energiám. Később kaptam oxitocin injekciót + kis idő elteltével fájdalomcsillapítót.
23:00-00:00 között már olyan erősek lettek a fájások, hogy szinte időm nem volt levegőt venni 2-t fájás között. A szülésznő arra kért,hogy még bírjam kicsit és ne nyomjak. Közben a párom folyamatosan diktálta a levegővételt és együtt lélegzett velem.
2005-12-16. szombat
00:30-01:00 között megvizsgálnak, a burok nem akar megrepedni,hát segítenek. Nem kellemetlen érzés,
sőt az alatt a maximum 1 perc alatt kész felüdülés, amíg elfolyik a víz. Na de, ami utána jön az igazi emberpróbáló.
01:30-02:00 között gátmetszés lesz, mert nem fér ki a feje. Nem fáj, olyan mint a szúnyogcsípés.
Jön a doki mögém térdel és most már tényleg nyomhatok. Folyamatosan azt hallom, hogy a 3. nyomásnál kinn lesz, de minden nyomásnál úgy kifáradok, hogy az utolsóra már szinte nincs is erőm. Kicsit pihenek és kezdődik elölről. Most az orvos is segít és teljes erővel, ahogy én nyomok Õ is nyomja a hasamat lefelé. Kint van a feje és hallom ahogy, a párom repes az örömtől majd kis szünet, talán 1 perc, de nekem legalább 1 órának tűnt. Bíztat a szülésznő, hogy fogjam meg a fejét,de már szinte nincs erőm megmozdulni.
02:58 - Na még 1 nagy nyomás és kint van Marci. Azonnal felsírt. A hasamon pihen magzatmázasan és még mindig kap tőlem is oxigént. Kicsit várnak még majd apuka elvágja a köldökzsinórt, ami szép kék színű az Õ elmondása alapján. Elviszik megfürdetni, kitisztítják az orrát, torkát stb. közben megszületik a placenta. Kitisztítanak és össze varrnak.
04:00 &#8211;Vissza kapom pólyába csomagolva ezt a kis falatka babát, aki ott szuszog a cicin.
Adataim:
Név: Papp Marcell
Súly: 3140g ,
Hossz:55cm,
9/10apgar .
Hát így születtem ÉN anya és apa boldogsága.

Minden néninek és bácsinak sok puszit küld: Marcell baba és Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Kikike!Köszi a biztatást.Képzeld nekem most 2 bnőm terhes 2 hét van köztük és az egyik bnőm a mai napig nem érez semmi a baba mozgásán kívül és egy percet sem volt rosszul,a másik meg egyfolytában még most is és mind a 2 fiú.Remélem hogy már van bent vki.Ne is beszéljünk erről.
Te hogy?Mi újság?

Kép
breni
 
 


Koszonom hogy beraktad ide!!!Tenyleg nagyon meghato!Nagy boldogsag lehet az ha ilyen szep szulesed volt!!!TOVABBI SOK BOLDOGSAGOT ES JO EGESZSEGET KIVANOK NEKTEK!!!!



Reni!
Ne legyel rosz kedvu!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Reni Kép Látod, ezért ne várj tüneteket, majd lesznek, kell lenniük, de lehetsz úgy is terhes, h nem érzel semmit Kép
Én ma reggel már meg sem mertem mérni a hőmet Kép a tegnapi 36,1 a 41. napon nem esett túl jól, úgyhogy már én sem merek hinni a mellfeszülésnek, érzékenységnek, ezek már a 16. nap óta vannak, csak azt tudom, h ha elkezdenek fájni, akkor még 1 hetem van felkészülni pirire Kép Most egyébként iszom ezerrel a cickát, h legalább hozza már meg a mensimet. Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Már megint kimaradt egy ha Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Incike
Köszi,hogy beraktad ide!
Igazán szép szülésed volt.
Akkor úgy 8 óra volt az aktív szak,ha jól számítottam.
A kitolás neked is olyan végeláthatatlan,és embertpróbáló volt?Mert én azt elég rosszul éltem meg.Még a hideg is kiráz,ha rá gondolok.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kikike, Kép
a cickát mintha nem szabadna a ciklus 2. felében! Bár egy kolléganőm is így szokta...

angel37
 
 


Angel, tudom Kép, de még a hőm alapján az első felében vagyok, és már inkább azért iszom, h megjöjjön, bogyókat akarok tömni következő ciklusban! Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?