Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, jó reggelt!

Lara Kép Nagyon drukkolok, már nagyon várom a híreket Kép

Zsuzska olyan jó neked, h ilyen nyugodt tudsz maradni. Kép Nekem a ciklusaim látják kárát a nyugtalanságomnak. Kép

Ancsa, de szép helyen voltatok! Kép De hol is van ez? Kép

Julcsi jól sikerült a hajad? Jobban érzed magad rövid hajjal? Kép

Egy kérdés: A párom hogy tud elmenni kiskatona-vizsgálatra, azon kívül, h a nőgyógyászom adhat neki beutalót?
Én meg tegnap olyan béna voltam, lefejeltem az egyik ajtófélfát Kép, akkor azt hittem, h betört a fejem, de szerencsére csak egy nagy pukli éktelenkedik a homlokomon Kép Pedig már vagy 10 éve nem történt velem ilyen Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Sziasztok, jó reggelt!
Hát levágattam, meg is bántam. Képem még nincs. Nem is nagyon akarok. Pedig régen úgy szerettem. Most nem mertem nagyon rövidre és így nem olyan jó. Férjem egy óráig nem szólt hozzám és utána sem nagyon mert rámnézni. Jól össze is vesztünk. Nem hittem, hogy ilyen fontos neki a hajam. Pedig olyan szép hosszú volt.
Na mindegy!
LARA!++++++++++++remélem két csíkkal jössz!

Beuka, Kamilla!
Miért pont a Kaálit választottátok? Én egyébként a Forgácsot. A fórumokat olvastam (a Forgácsot egy másik honlapon) és így esett rá a választásom.

Mi már ebben a hónapban megyünk. (Feltéve, ha a rövid haj után apának még lesz kedve megmászni engem Kép)

Csinálom a táblát.,.-
Julcsi2
 


Szia Kikike!

Én nem tudom, hogy csinálnak katonaviszgálatot. Én nem akarok külön vizsgálatokra össze-vissza járni. Ezért megyek az intézetbe. Ott sorban megcsinálnak mindent. Felállítják a diagnozóst. Csinálnak egy kezelési tervet(akár inszemet, akár lombikot) aztán terhesgondozásra is lehet hozzájuk járni, meg szülni is lehet a dokiknál.
Szóval én eért vagyok az intézetek mellett. Nem kell olyan sok helyre járkálni. Kép
Julcsi2
 

 
 

Julcsi, ezek az intézetek hol vannak? Mert én Kecskeméten vagyok, és én itt még nem tudok ilyenről, h minden van egy helyen. Ha meg mondjuk Pesten, vagy Szegeden van, akkor már jobban járunk, ha több helyre elmegyünk, minthogy utazgatunk 100km-eket.

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Julcsi!Miért milyen lett a hajad, most meddig ér??Fru-frud van? Látod nem kellett volna...most már könnyen okoskodik az ember....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kikike, sajnos Kecskeméten nem tudok ilyen intézetet. És ebben igazad van. :

Meddőségi központok:
- Debrecen (Kaáli Intézet)
- Szeged (Kaáli Intézet)
- Győr (Kaáli Intézet)
- Tapolca (Kaáli Intézet)
- Pécs (Egyetemi Klinika)
- Budapest (Kaáli Intézet, Szent János Kórház, I. sz. Női Klinika, Dévai Intézet, Forgács Intézet, Nyírő Gyula Kórház)

Zsuzska, mostanra 5 kollegámmal találkoztam (mondjuk nők), akik szerint isteni lett és nagyon feldobott. Kép
Azért a párom véleménye eléggé lehangolt. Kép
Néha olyan érzéketlenek tudnak lenni. Sajnos hisztiztem is egy sort tegnap. Amit persze utólag tudom, hogy nem kellett volna. Utána olyan szánalmasnak érzem magam kisírt szemmel. És tudom, hogy párom is megrémül ilyenkor tőlem.
Julcsi2
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. 78 29 nap Budapest 35 év zebra
Banya 2005. febr. 67 28-30 nap Pécs 24 év zebra
Adi 2005. aug. 60 ? Rendszertelen Pécs 28 év zebra
Ancsa 2003. okt. 49 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba
Kikike 2005 május 41 .39-57 nap rendszertelen Kecskemét 21 év -
Elizabeth 2005.júl. 33 30 32 nap rendszeres Budapest 25 év -
Lara 2005. ápr. 32 24-36 nap Komló 26 év -
Kata 2005. dec. 32 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -
Reni 2005. szept. 27 33-34 nap rendszeres Debrecen 24 év -
Vk Hajni 2003. júl. 23 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Zsuzska 2005. jan. 20 28 nap rendszertelen Veszprém megye 25 év -
Kamilla 2005. máj. 20 24-26 nap Budapest 27 év -
Beuka 2004. szept. 19 27-35 nap rendszertelen Kalocsa 25 év -
Anita(Nyenye) 2005. nov. 10 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
O. Kriszti 2005. febr. 10 34-50 nap rendszertelen Salgótarján 28 év 2. baba
Nolina 2004. dec. 8 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -
Móni 2005. márc. 3 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Julcsi 2005. márc. 3 23-25 nap rendszeres Budapest 25 év - </pre>
Julcsi2
 


Julcsi, köszönöm, sajnos ez tőlem mind messze van Kép
A párodnak lehet, h azért nem tetszett, mert még nem szokta meg, lehet, ha majd egy kicsit megszokja, meg is szereti. Nálunk is volt egy csomószor ilyen, mikor színt változtattam, vagy rövidebbre vágattam, h először fintorgott a párom, aztán meg két nap múlva már azt mondta, h milyen jó, de jól tettem Kép A kollégáidnak meg biztos igazuk van, ha már 5-en is mondták, h jó, akkor biztos nem lehet olyan rossz Kép És köszönöm, h betettél a táblába Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Kiki!
Megírnád a mélcmímedet? Szeretnék valamit kérdezni. Kép

Csajok!
Remélem mindenki jól van, pusszantok mindenkit!
Sajnálattal látom, hogy alig vannak a régiek közül. Üdv az újaknak. Jó babásodást és sok + tesztet kívánok!
Aki szeretne dumálni:harangozoattilane@gmail.com

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica! Kép
A címem: kiki.b@freemail.hu

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Sziasztok!

Szia Vica!
Remelem te is jol vagy????

Kitti!
Egyiptomban-Hurghadan voltunk!
A noverem is Kecskemeten lakik,es neki olyan a nogyogyasza,aki mindent kivizsgaltatott rajta is,meg a parjan is!Sot meg az inszemet is o csinalta!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Ancsa!
Egyiptomba egyszer én is el szeretnék jutni, főleg a piramisok miatt, azok mindig nagyon érdekeltek Kép Ti jártatok a piramisoknál? Kép
Megkérdezhetem, ki a nővéred nőgyógyásza? Egyébként azért kérdeztem, h nincs-e a páromnak vmi más út, hogy eljusson a vizsgálatra, mert én még egy 2 hónapig hanyagolni akarom a nőgyógyi-látogatást, amúgy biztos vagyok benne, h az én dokim is megcsinálna minden vizsgálatot, csak egyelőre még van egy kis bizodalmam abban, h doki nélkül is menni fog a baba. Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Szia Mindenkinek!

Lara,
nagyon-nagyon biztató! Kép +++++++++ Kép Kép Kép

A lapar sztem nálam befigyel febr-március környékén Kép

Julcsi,
tényleg nem tetszik a hajad? nem lehet, hogy megszokod és tetszetni fog? esetleg még vágni?

Ancsa,
én is nagyon szeretnék eljutni Egyiptomba! Kép

Kikike,
sztem ti még ráértek egy kicsit a vizsgálatokkal... nem próbálkoztok olyan régóta v. rosszul tudom?

Vica,
szia! Kép Kép Kép

angel37
 
 


Julcsi!Elizának javítsd már át légyszi 1cn-ra,ma megjött neki,de nincs elkeseredve.Beteg.

Az én párom is azt mondta teljesen magától,hogy ő is elmegy kivizsgálásra,csak úgy,hogy minden rendben van e vele.Jó mi?De én még várni akarok egy kicsit,hátha sikerül,ez a 4. hónapunk.

Kép
breni
 
 


Szia Angel! Kép
Mi május óta próbálkozunk igazából, de már azelőtt Karácsony óta nem nagyon védekeztünk, úgyhogy azért egy kicsit aggódok. Én most még nem akarok dokihoz menni, úgyhogy megpróbálom a homeós bogyókat, hátha rendbetesznek, kb. 2-3 hónapot adok nekik, aztán irány a doki, de addig is jó lenne tudni, h a páromnál minden rendben van-e, mert ha nem, nem akarok még azzal is időt veszíteni, bár ezt még majd meglátjuk.
Te hogy vagy? Kép
Reni, szerintem nem árt, ha tudjátok, h minden rendben, főleg ha ő mondta, h megy, akkor ne tartsd vissza, nehogy meggondolja magát, és mikor menni kéne, nem megy Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Kikike,
akkor azért már egy ideje gyűritek... Kép bocs, azt hittem még csak kevesebb!

Én egy évet adtam magunknak, a doki is... Kép

Az én párom is mondta, hogy megnézeti magát, úgyhogy itt is van lassan az ideje! Kép

angel37
 
 


SiasztokKép

lara Mar nagyon izgulok,de te mar tudod az eredmenyt,szoritokKép

lanyok en ma elkezdtem a fogyokuratKép

Kép
monyoka
 
 


Kikike!Hát lehet igazad van.Majd meglátom,hogy most megjön e.Utána megkérdezem,hogy elmegy e dokihoz.
Monyo!Ez tök jó!Drukkolok hogy sikerüljön.Nekem sem ártana,de nem vagyok ilyen erős hogy elkezdjem,bár nekem max.5 kilót kellene ledobnom magamról.

Kép
breni
 
 


Monyóka,
gratula az elhatározáshoz! Kép már negyed siker! Kép

Breni,
Nekem is le kéne adni vagy 2-3 kilót! Karácsonyra kaptam mérleget, azóta naponta vonz, hogy ráálljak! Kép

Mondjuk a testtömegindexem 20.7 Kép

angel37
 
 


Angel!20.7 az jó?Nem értek hozzá.Azt hol nézed?Elvileg nekem is jó 172 cm magas és 62 kilós vagyok,de engem mégis zavar,jobb lenne 58 kilósnak lenni.Na mindegy!

Kép
breni
 
 


Breni,
itt megnézheted magad, de úgy saccra a tied is kb ennyi...Kép

http://www.hazipatika.com/tools/bmi

Meg mindenki, akit érdekel! Kép

angel37
 
 


Angel már tényleg elég hosszú ideje, néha meg még többnek tűnik nekem Kép
Monyó, gratula, h így elhatároztad magad, drukkolok, h tudd is tartani Kép
Reni, én úgy tudom, h magasság mínusz 110 a nőknél a normális testsúly, úgyhogy a helyedben ezen nem aggódnék Kép
Viszont rám is rámférne a fogyózás, csak én a diétákat nem tudom tartani , a kondizással már próbálkoztam, de 2 hónap alatt nem volt semmi eredménye. Kép Igazából táncolni mennék újra, csak már nem tudom, hová, mind olyan gagyinak tűnik Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Nekem 21,55 az is jó!

Basszus Lara, tök jó lenne ha írnál!
Valaki nem tud mobilszámmot???

zsuzska80
Szombathely
 
 


Hello Lányok!
Én olvastam a megint megjöttben, hogy Lara tesztelt, és nem tudja mire vélni, mert elég fura lett az eredmény. Van kép is a tesztről, nézzétek meg.

Kép
Kép
banya1
 
 


Hát én azt negatívnak mondanám, de lehet, hogy még korai volt és egy nagyon-nagyon picit pozitív.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Én inkább a koraira tippelnék Kép, ilyen negatív tesztet még életemben nem láttam, pedig már találkoztam egy jópárral Kép
Lara én a helyedben tesztelnék még egyet néhány nap múlva, ha addig nem jön meg Kép A görbéd hogy áll?

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Sziasztok!
Én nem látom rendesen Lara tesztjét,mert pont belesüt a nap a monitorbaKépMindenesetre sztem inkább korai volt a teszt,mint egycsíkos!

Tegnap láttam a frizuráról beszélgettetek.Én is hajnövesztős stádiumban vagyok.Kicsit úgy jártam tavaly előtt,mint most Julcsi.Levágattam, rövidre ,mert 16 éves koromban tök jól állt.Sajna ez huszonévesen(lassan inkább 30)már nem volt olyan nyerőKépA szine viszont folyton változik.Szőke még nem voltam,de minden más már igenKép
Most épp vörös,piros melírral.Kép

Julcsi:A férjed meg fog barátkozni a hajaddal meglátod!Most biztosan fura még neki,de sztem neked is.Én mikor levágattam,mindig megrémültem ha tükörbe pillantottam,mert nem ismertem magamraKép

Baba:mi már 11 hónapja próbálkozunkKépAzt hiszem ennek a hónapnak is lőttek,úgyhogy mindjárt egy éve!!Én azt hiszem feladom már.Végülis már van egy kislányom,lehet ennyi volt rámszánva.Azért mindenkit buzdítok ne kövesse a példámat,hanem próbálkozzon kitartóan.Kép
Persze ha nem baj,írogatnék nektek,ett&#337;l függetlenülKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta,
mi is 11.hónapja Kép
Az egy évet azért várd ki..., csak hogy legyen kerek...Kép Tudom ennek semmi értelme Kép
De legjobb lenne, ha te sem adnád föl! Kép
Bár én is most nagyon közel járok hozzá...

angel37
 
 


Angyal
Tudod,már harmadik hónapja bromozok.A hormonjaim nagyjából rendben.A tüszőrepikbe, bele még pontosan nem találtunk,de előtte,vagy utánna akcióztunk.Baba sehol.Mondjuk a visszamaradt méhlepény miatt sok apró heg is van a méhfalon.Lehet ezektől nem tud megtapadni ott semmi.A dokim felajánlotta,még régebben az abráziót emiatt.Hát én nem akarom!Sem clostyt,sem inszemet semmit!Ezt inkább jelnek veszem,és folytatom az életem 1 gyerekkel.

Téged viszont bíztatlak nagyon!Járj végig minden lehetőséget!Egy baba mindenkinek jár!!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, kettő is! Ne add fel! Jobb egy testvérrel a gyereknek is! Kép
Nekem márciusban lesz egy éve. De a fene sem tudja, lehet hogy már februárban sem védekeztünk. Azért nem tudom pontosan, mert már régóta nem szedek gyógyszert. De az esküvőre nem akartam nagy pocit az tuti és az májusban volt. Kép
Na mindegy!

A párom már nagyon kezd megbarátkozni a gondolattal. Kedveskedik. És mondja, hogy sokan dicsérték neki.

Hát jó nektek, Reni és Angel!
Az én párom nem megy ilyen szívesen. Persze nem ellenkezik, de magától nem is ajánlotta fel. Szerintem fél az eredménytől. Nem akar kudarcot vallani. attól meg végképp írtózik, hogy ott kelljen produkálnia.

Õ még várna szerintem, mindig azt mondja, sikerülni fog, csak ki kell várni. Hát én nem akarok tovább várniés nem ellenkezik.

Na megyek megnézem Lara tesztjét!
Julcsi2
 


Megnéztem..szerintem SAJNOS de negetív..de lehet korai volt...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Szerintem az is lehet, hogy rossz a teszt. Én is teszteltem jó néhány negatívat, de nekem mindig nagyon szép hófehér maradt a teszt a kontrollcsík mellett. Soha semmi folt nem maradt. Az egyik topikban az egyik lánynak is hasonló lett a tesztje, csak még nagyobb és erősebb folttal. Teljesen értelmezhetetlen volt. Én azt mondom, ez nem normális.

Kép
Kép
banya1
 
 


Kriszta,
megértem, hogy nem akarsz semmilyen beavatkozást! tényleg a te döntésed!
Mindenesetre köszi a biztatást!Kép
Az abráziót én örömmel bevállalnám, ha segítene rajtam, de most már egyre inkább úgy látom, hogy nem úszom meg a laparoszkópot Kép Meg még ki tudja mit nem Kép

Julcsi Kép
sztem mindegyik pasi tart attól, hogy vmi nem tökéleteset fog produkálni! De egy biztos, ha kiderül, hogy vmi nem okés, akkor azonnal lépni fog!
Egy év után már érdemes utánajárni a dolgoknak! Kép

angel37
 
 


Kitti!
Sajnos nem mentunk el a piramisokhoz,mert az nagyon messze volt a szallodanktol,Marci meg 2eves volt akkor es nehez lett volna vele egesz nap buszozni!Majd talan eljutunk valamikor oda is!De biztos nem mostanaban,mert ennek a hitelet sem fizettuk meg ki!
A noverem nagyon megvan elegedve vele,a fiatalabbik Nyiradi doktor!En nem tudom hogy kell-e kulon beutalo!

En is megneztem Lara tesztjet!En a helyeben csinalnek egy masik fajtat!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, akkor érthető, h nem mentetek oda el, egy kisgyerekkel tényleg nehéz lehet a hosszú utazgatás.
Az jó, h a nővérednek bejön az a doki, egyszer volt bent nálunk a suliban még úgy 3 éve felvilágosítani bennünket Kép Egyébként nekem anyukám járt hozzá, és ő nagyon nem szerette, csak azt már nem tudom, miért is. Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Sajnos rosz utazasi irodat valasztottunk,es nagyon rafaztunk!
En meg nem is lattam ezt a dokit!Annyit tudok rola hogy fiatal,es hogy nagyon alapos!Szerencsere megtalalta naluk azt a hibat hogy a tesom ellenanyagot termel a parja ellen!Igy lett nekik inszem!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Megnéztem a Lara tesztjét, én nem látok csak egy csíkot, lehet, hogy korai volt még!
De ide miért nem írt? Mi is úgy vártuk és küldtük a drukkokat!? Kép
Julcsi2
 


Sziasztok!

Éppen most értem haza!
Férjem feltette a görbét egy másik topikba.
Nem tudta, hogy ide is járok.
Gyors adom a képet nektek is.
Nagyon halvány valami látszik.
Majd pár nap múlva meglátjuk mit tud egy másik teszt.


Kép

Kép
lara26
 
 


Nem görbét tett fel, hanem tesztet! Kép

Kép

Kép
lara26
 
 


Lara, kíváncsian várom, h mi lesz még ebből Kép A görbéd még mindig nagyon bíztató, de nem akarom elkiabálni KépÉn még mindig nagyon drukkolok neked. Kép
Sziasztok!

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Lara, remélem a következő egyértelmű dupla csík lesz! Feltétlenül írj ide is, most is nagyon vártunk!
És drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Julcsi2
 


Tudom,hogy nagyon várt mindenki, de a párom nem tudta, hogy ide is irogatok.
De most mondtam neki, ha ilyesmi dolog van akkor erre a topikra is tegye fel!!!
Nagyon be van sózva!!

Kép
lara26
 
 


Szia Lara!
Mennyi az a par nap????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa81! Kép
Pontosan nem tudom. Kép
Szerinted a kettő elég?

Kép
lara26
 
 


En mar holnap csinalnek masikat!!De en nyughatatlan vagyok!
Biztos eleg a ket nap!!Kép
Mar szerettem volna kerdezni hogy te voltal a gyogyszer utan tuszo nezoben???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Naná, hogy elég! Addig is kilyukad az oldalunk!
Julcsi2
 


Lara
Végre nem vakít már a napKépSztem rossz volt a teszted,mert az a paca egy vonal kellett volna legyen.A következő biztosan egyértelmű pozitív lesz,látszik a görbéden is!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nemreg masztam ki a godor aljabol,es most megint ott vagyok!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Most irtam ala a kilepo papirjaimat!Nem tudom mit csinaljak!Olyan tehetetlennek erzem magam!Ha bejelentkezek munkanelkulire,es kiutalnak valami munkat akkor hova teszem a gyereket!Mi lesz ha terhes leszek???Nem is fogok kapni gyedet!KESZ VAGYOK IDEGILEG TELJESEN!
Ne haragudjatok hogy titeket farasztalak a gondjaimmal,de a ferjemmel nem lehet errol beszelni!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk.Kép
Még mindig barnázom(3 napja) ,kiváncsi vagyok megjön-e normálissan,pont most amikor szünetet akartunk tartani ,szorakozik velem a mensi,bár nagyon örülnék a babának,csak teljes anyagi csödbe vagyunkKép.Márciusba költözünk be az új házbaKép addig is rengeteg dolgunk van mégKép! Be kell butorozni....stb.
Az elsö törlesztö részlet a szülinapomon lesz(febr.15-ém)!!
Bocsi,csajok de visszaolvasni nincs idöm!!
A kismamáknak gratulla, és a többieknek mennek drukkjaim++++!!! Most is rohanok ,alig pihizek valamit, a melohelyen sok a munka(de ezt már irtam).Mindenkinek millio puszi!!!
Sziasztok!!



36/30-36.
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu kinek leszel az esküvői tanuja? Adigra biztos megnő megint a hajad, nagyon szép volt tényleg az esküvőtökön Kép

Lara a görbés még mindig nagyon jó! 2 nap múlva már biztos jó ereddmény lesz, és lehet, hogy már holnap is!
NAGYON NAGYON szorítok!!!!!

Kamilla ez tök jó, hogy a párod rászánta magát a vizsgálatra! Sokal jobb lesz utána, akármi is az eredmény! De nála biztos jó lesz! Nem nála kellett középsuliban már egy ilyet elvégezni? Akkor elvileg jó volt nem?

Julcsi látod a párod is belátta, hoyg jó lett a hajad! Szerintem a férfiak sokszor megrémülnek a változástól, attól, ha valami eltér a megszokottól. Meg lehet, hoyg attól is fél, hogy így még jobban megtetszel másnak is Kép
Azért ávlasztottuk mi a Kaálit, mert nekünk az van a legközelebb (Szeged).

Ancsa sajnálom, hoyg így a padlón vagy Kép fel a fejjel. Biztos lesz valami jó megoldás!
Mindenesetre a munkanélkülit vállld be, aztán max nem vállalod el a kiajánlott munkát, vagy elmész, és mi van akkor, ha lesz baba? Te boldog leszel, Õket meg otthagyod a francba!

Kép
Kép
beuka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?