Új privát üzeneted érkezett!

Banya,
köszi Kép. Én is neked!

Breni,
Kép

Móni, Angel,
mizujs? Kép
Ha semmi, akkor jó! Kép
adi77
 
 


Reni Kép
Okr! Köszönöm!
Julcsi2
 


Sziasztok!

Angel????

Betti, UH????????

Kamilla?

Babavállalás: Mi 7 éve vagyunk együtt a párommal. Ebből 4 év 280 km-es távolságban, utána 1 év albérletben, 2 éve saját lakásban. Miután végre összeköltözhettünk egymással foglalkoztunk, ha összegyűlt vmennyi pénz, azt elutaztuk. Kép Csak tavaly kezdtünk gyereket akarni, és 1 év volt, mire összejött. Én teljesen sosem éreztem magam késznek semmire, se az egyetemre, se a munkára, se a házasságra, se a babanevelésre. Az uccsót kivéve eddig mindegyikbe beletanultam idővel. (A meló egy részébe még nem, de majd folytatom, megvár.)
Továbbra is szeretnék majd több fronton helytállni, baba, meló és tanulás. Persze nem időben egyszerre.
Asszem a babaneten is kevesebbet leszek mostantól. Leesett, hogy még egy csomó dolgom van, és már letelt a terhesség fele. Szeretnék szülés előtt nyelvvizsgázni is, és még tök kuka vagyok németből.
Azért olvasgatok majd, és írok is, de nem minden egyes napon.
potter_76
 
 

 
 

Sziasztok!
Az egypercesre: én sosem kávéztam, és sosem voltam nagy dohányos, amolyan kocabagós, valahogy ezzel szerencsém volt, mert még ha akartam volna, sem tudtam volna rászokni. Kép
Én a babát mamámék miatt is szeretném ilyen korán, már egész kicsi koromban eldöntöttem, annyira szerettem őket mindig, és szerettem volna, ha még ők is ismerik a gyerkőcömet.
Adi, gratulálok, h ilyen szépen fejlődik a babád. Biztos nagy lesz az öröm, ha megtudja a család a nagy hírt Kép
Banya, neked is olyan jó, legalább mostmár érzed, h van ott valaki Kép Már alig várom a rókákat, tudom, h nem kellemes, de ezt már kibírnám, csak legyen baba Kép
Angel, mi a helyzet? Teszt? Megy a drukk! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép
Móni, neked is drukk, de csak halkan Kép
Julcsi, de legalább az esélytelenek nyugalmával mész vizsgázni Kép
Reni, nagyon sajnálom a cicádat Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Reni,
Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!

Breni!
Tudom hogy mit erzel most!KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ANGEL!!!!!!!!!??????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ági!

Jó munkát és tanulást Neked! Nekem is kell még egy szakmai nyelvvizsga. Járok is angolra hetente kétszer(csak most szünet van). De úgy gondoltam, hogy majd a babás hónapok végén, mikor már nem dolgozok keményen rávetem magam.

Mégegyszer köszi a könyvet!

Kikike!

Mikor a nagypapám meghalt két éve, az jutott eszembe rögtön, hogy nem fogja látni a dédunokáját és sajnos az esküvőnkön sem lehetett már ott. Sőt egyik nagyszülőm sem volt ott. SajnosKép
Egyik nagyapám a születésem előtt halt meg. Nagymamám akit nagyon szerettem és még most is borzasztóan hiányzik, 7 éves koromban halt meg. Nagyapám ahogy írtam most két éve. A nagymamám pedig, aki még él, már meg sem ismer, sajnos a gyerekeit sem, olyan mértékű agyérelmeszesedése van. Sajnos Kép
Pedig régen milyen finom kakaós beiglit és pirosra sült csirkét csinált nekem!!!!!!!!!!!
Már régóta nem tud főzni sem.
Julcsi2
 


Julcsi!
Nagyon sajnálom, nagyon rossz lehet/ett/, én nem nagyon tudom most még elképzelni, h bárkit is elveszítsek a szűkebb értelemben vett családomból, nekem még minden nagyszülőm él, és remélem, még sokáig fog is, és szerencsére mentálisan semmi bajuk.

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Kikike!

Nagyon nehéz volt, de az élet megy tovább. Ha valami a nagymamámra emlékeztet, aki nagyon közel állt hozzám, akkor még ma is elsírom magam, pedig 18 éve halt meg. Õ sklerózis multiplex miatt halt meg(nem biztos, hogy jól írtam)
Nem tud valaki erről valamit? Úgy értem, ha jól tudom női ágon örökletes és talán szülésnél jelentkezhet először. Kicsit aggódok is emiatt.
Julcsi2
 


Na jó, felejtsük el ezta szomrú témát!
Ági, Neked milyen az áldott állapot?

Angel, jelentkezz!
Julcsi2
 


Julcsi,
az SM igaz, hogy fiataloknál jelntkezik először, de jellemzően nem a szülésnél, és nem öröklődik. (csak extrém ritka, hogy egy családban több ilyen beteg van) Ezt is csak könyvben olvastam, az egyetemen látott betegeknek nem voltak beteg rokonaik.
Szerintem nem kell emiatt aggódnod.
potter_76
 
 


Én egy nagypapámat ismertem,de ő meghalt 10 éves koromban,de nem voltunk nagy barátságban vele ezért nem is emlékszem rá.A dédimamám 96 éves korában halt meg amikor én 20 éves voltam,borzasztó volt.És egy nagymamám van aki 77 éves.Több nagypapát,nagymamát,dédpapát nem ismertem.És egyetlenegy unokatestvérem sincs.De van 3 tesóm,akik kárpótolnak.
Egy kicsit megnyugodtam.

Kép
breni
 
 


NA NE SÍRÁNKOZZUNK,FOGLALKOZZUNK EGY KICSIT JOBB DOLGOKKAL.

Kép
breni
 
 


Mi aposomat vesztettuk el amikor 7honapos terhes voltam!Semmi baja nem volt,aztan egyszer csak osszeesett es ennyi volt!KépNagyon sokszor eszembe jut hogy mennyire imadta volna Marcit!Képa

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyoka!
Regen jelentkeztel!!Nem voltal meg orvosnal????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyoka valamelyik másik topicba szokott lenni.Néha átmegyek olvasgatni és szoktam olvasni róla.

Kép
breni
 
 


En mostanaban nem lattam ott sem!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ebedido van,hogy sehol senki??????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok csajok, köszi, hogy hiányoltok és érdeklődtök! Kép A drukkokat viszont el kell raknom a következő ciklusra Kép

Hajnali fél 4 kor miklósbácsi félreérthetetlenül megérkezett Kép

Szemem, mint a húsvéti nyúlnak...nemcsak a nemalvástól... nagyon csalódott vagyok Kép

Nem is maradok most, mert nem lennék nagy társaság... majd később jövök...

0+1 Kép

angel37
 
 


Angel!
Kép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!
KépKépKép Megértelek.

Én inkább nem is írok most semmit magamról. Még nem jött meg, nem érzek semmit, reménykedni sem reménykedem. Tesztelést sem tervezek. Azt mondta a férjem, hogy majd szól, hogy mikor teszteljek, mert szerinte mindig én ronottam el eddig a dolgot a korai teszttel. Ami tudom, hogy nem így van, de babonából tényleg nem tervezek semmit. Elég volt már a sok pofára esés.

0+28

moni
 
 


Moni!
Remelem a ferjed jo tanacsado lesz!!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok a Kép jel!
Mondjuk én sem vagyok a toppon, a férjem még mindig nagyon beteg, nem tududnk aludni sem, ügyeletre járunk...
Nekem is van egy kutyám, neki tavaly porckorongsérve volt és lebénultak a lábai, mindenki mondta altassuk el! Elsirattuk, de ugy hogy én egy hétig bőgtem. még most is könnyes lesz a szemem, ha rá gondolok.
Most ott futkos a kertben-köszönet egy szuper dokinak-igaz nem 100 -as , de jól van. Karácsony előtt megint beteg volt nem evett, hányás hasmenés stb. De abból is meggyógyult,és jól van.
Ezt a dolgot csak az tudja átérezni aki benne volt a dologban.Én mindenkit, Ancsát, Renit nagyon sajnálom, és együttérzek vele.Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Angel!
Sajnálom!Kép
Nagyon összebeszéltek a mikulásaink!

Julcsi!Kép
Köszi a biztatást! Sokat várok a vizsgálatoktól és a Closty-tól is, csak kicsit félek a csalódástól.

Mindenkinek szép napot!Kép

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Angyal,Zsóka
KépKépKépKépNagyon sajnálom

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel Kép

Nekem is elcseszett hangulatom lett.
Megpróbáltalak meglepni Titeket egy táblával. De BÉNA vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sehogy nem jön össze!
Ababaneten meg lehet csinálni? Én megcsináltam excelben, de csak csatolt fájlként tudom berakni.
Kép Kép
Elcsesztem a délelőttöt. Se munka se tanulás Kép
Julcsi2
 


Angel!Sajnálom.


0+22

Kép
breni
 
 


able
Julcsi2
 


Na jó, ez is egy próba volt, de nem lett belőle tábla Kép befejeztem.
Julcsi2
 


Julcsi
Kép

Breni
Akkor most a 0,az micsoda?Nem értemKép
A múltkor nem így írtuk:5/30-50,de mégsem,így se jóKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


A 0-t és sem értem,csak mivel más is így írta.

Kép
breni
 
 


Nekem sem sikerul felrakni a tablat!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nem tudja senki Kata e-mail címét vagy számát,hátha átadja vkinek a táblát,ha ő nem tud jönni.Bár jobb lenne ha jönne,csak így mi nem tudunk semmit.

Kép
breni
 
 


Angel, sajnálom Kép
Kriszta, szerintem pedig tényleg úgy lenne jó, ahogy te írtad, max ha vki nem tudja a ciklushosszat (mint én sem) az ?-et vagy x-et ír a / után, kinek hogy tetszik. Vagy hülyeség? Kép

36/? vagy 36/x Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Kata mailcíme: pkata1977@freemail.hu
Legalábbis a profiljában ez van. Remélem, nem baj, h beírtam.

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Van egy oldal ahol tudtok csinalni szalagot,mar ha at tudjatok rakni JPG-be!Nekem nem sikerult!Kép
http://www.lilypie.com/

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziazstok megvagyok.nem mentem orvoshoz.

Angel sajnalomKép

breni sajnalom a cicust.

temahozzaszolasok.

allat.Mi az utcarol fogadtunk be kutyust.Aztan megnezettuk az orvossal mert eleg furan viselkedett.A doki azt mondta hogyy szivbeteg es tudoproblemai vannak es nem sokaig fog elni.Kicsit nehez volt ezt feldolgozni de ugy tettunk mintha semmi nem tortent volna.Aztan egy nap mikor a parom hza jott ugralt mint a hulye nagyon jo kedve volt.Bementunk o meg elkezdte kaparni az ajtot(soha nem csinalt ilyet)kimentunk megsimogattuk ,o osszesett es elpusztult.Ugy temettuk el ketten a parommal hogy egymasra sem tudtunk nezni es hallgatunk.Tudtuk hogy ez lesz de szerintem meg most sem dolgoztam fel pedig mar ket eve volt.Azota orokbefogadtunk egy masik kutyust is.

Nagyszulok.Nekem 3 tatam es ket mamam van,joforman egy kivetelevel a dedszuleimet is ismertem.

babavallalas.
Ugy erzem mar elobb kesz voltam ra de csak hazzasag utan akartunk probalkozni.
eskuvo.Nekem a parom megismerkedesunk 2 hofordulojan aztmondta en leszek a felesege.A szuleinek is igy mutatott be.Volt is nagy riadalom a csaladban.Aztan egeszsegugyi majd anyagi okok miatt maradt el mindig az eskuvo.
1 ev utan koltoztunk ossze.Ez nem lett volna gaz de mindkettonknek ez volt az elso komolyabb kapcsolata igy sokan elleneztek.meg jo hogy nem hallagatunk rajukKép

Kép
monyoka
 
 


Szia Monyo!Örülök hogy jól vagy.Remélem nem baj hogy áthívtalak ide.

Kép
breni
 
 


Sajnos sokan vannak olyanak akik irigylik masok boldogsagat,es probalnak kicsit beleronditani!De ezert van az embernek ket fule!Egyiken be,masikon ki!
Orulok hogy jelentkeztel!!!!!Van meg szivargasod???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Elköszönök, most egy darabig nem leszek. Valószínű, hogy jan. 16-án már jövök.
Szorítok nektek, főleg annak aki most esélyes!
(Moni +)
Puszi!
adi77
 
 


Szia Adi!
Addig is vigyazz nagyon magadra!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Na rájöttem, hogy kell táblát csinálni. Az elsőt elég hosszadalmas lesz, de naponta javítani, az már nem gáz.
Most nem tudom megcsinálni, mert dolgoznom kell, de kb egy óra múlva meg tudom próbálni.
De lehet, hogy csak hétfőn. (Holnap nem leszek)

Szia Adi!
Vigyázz magatokra!

Üdvm Monyo, jó, hogy itt vagy!
Julcsi2
 


HOL VAGYTOK?

Kép
breni
 
 


En vagyok,csak odaraktam a kajat!Elneteztem az idot es nem lesz kesz mire jon a parom!Kép

Egyebkent tenyleg nagyon eltunt mindenki!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés
Gilinglanag 2002. márc. - 29 nap Budapest 35 év -
Banya 2005. febr. - 28-30 nap Pécs 24 év
Ancsa 2003. okt. 44 31 nap Kistracsa 24 év 2. baba
Julcsi 2005. márc. 22 23-25 nap rendszeres Budapest 25 év
Reni 2005. szept. 22 34 nap rendszertelen Debrecen 24 év
O. Kriszti 2005. febr. 5 34-50 nap rendszertelen Salgótarján 28 év 2. baba
Adi 2005. aug. - ? Rendszertelen Pécs 28 év -
Vk Hajni 2003. júl. - 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év -
Zsuzska 2005. jan. - 28 nap rendszertelen Veszprém megye 25 év -
Nolina 2004. dec. - 29-36 nap Kiskunhalas 25 év -

Beuka 2004. szept. - 28-36 nap rendszertelen Kalocsa 25 év -
Kamilla 2005. máj. - 24-26 nap Budapest 27 év -
Anita(Nyenye) 2005. nov. - 35 nap rendszeres Veszprém megye 26 év 2. baba
K. Editke 2004. aug. - 30-36 nap rendszertelen Letenye 23 év -
Elizabeth 2005.júl. - 30 32 nap rendszeres Budapest 25 év -
Móni 2005. márc. - 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba
Lara 2005. ápr. - 24-36 nap Komló 26 év -
Kata 2005. dec. - 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év -</pre>


Hát ennyi telt tőlem. Nem a legszebb. szükség lenne a cn-ekre!
Julcsi2
 


Tudom utána kellene néznem, hú, most megint mennem kell. Majd próbálom kitölteni, visszaolvasok, ha lesz időm
Julcsi2
 


Nahat Julcsi!!!UGYI VAGY!!!!!!!!
En annyi valtoztatast kerhetek hogy Kistarcsa-n lakom,es rendszertelen??????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Eliza ma van a 28.napon.

Kép
breni
 
 


Miert nem jelentkezik???????Tudsz rola valamit?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?