Új privát üzeneted érkezett!

Szia Julcsi!
Remelem hamar megoldodik a problema!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


szia Ancsa!

Köszönöm, Te hová jársz dokihoz? Neked PÉ-d nem volt, ugye?
Julcsi2
 


Az en dokimnak a XVI.keruletben van a maganrendeloje,oda jarok!Egyebkent itt a helyi korhazban dolgozik!
Nekem most kimaradt a mensim,mert nem volt PE-m!Gyogyszert kell szednem hogy megjojjon,es majd utana meg PE csinalo gyogyszer jon!
Neked van PE-d???

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

LANYOK!
HOL VAGYTOK????
Mar az ebed idonek is vege!

Eli!
NAGYON-NAGYON BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK NEKED!
Te sem jelentkeztel meg ma!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én úgy érzem, hogy van. Billings is ezt mutatja és szúrkál is mindig az oldalam (szerintem a petefészkem) Ultrahanggal nőgyogyi nézte is már a tüszőket és renben vannak.
De most olyan helyre akarok kerülni, akik erre specializálódtak és mindent kivizsgálnak (páromat is)és ha inszem szükséges, vagy lombik azt is megtudják csinálni. ezért nem megyek már nőgyógyászhoz.
Julcsi2
 


Én itt vagyok,de nem tudok hozzászólni.
Én nem éreztem a pét,de volt tojásfehérje,de az még nem jelenti azt hogy van.Vagy igen?

Kép
breni
 
 


Akkor tenyleg jobb hogy olyan helyre mentek,ha van PE-d!
A tesomnak szerencseje volt ilyen teren,mert neki olyan nogyogyasza van,aki az inszemet is megcsinalta!Naluk ellenanyag termeles miatt kellett!
Remelem nalatok valami egyszeru gond van csak!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szerintem jelentheti azt is hogy van!Nekem is valami folyadekot keres a dokim mindig felidoben!Mivel nem talal nekem nincs PE-m!De neked van igy biztos van PE-d!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Remélem.Volt már mikor éreztem hogy szúrkál.Most 31.-én mintha azt éreztem volna de nem vagyok benne biztos hogy az volt.Nekem a doki annyit mondott amikor rákszűrésen voltam hogy egy picit kisebb a méhem mint az átlag,de ez valószínű hogy a gyogyi hatása még,de elmúlik.

Kép
breni
 
 


<font color="0000ff">Sziastok!

Ancsa!
Hát, nem könnyű egy 5 hetes baba mellett több helyen is fórumozni... Épp most vasaltam ki, addig aludt, most kezd ordítani... Kép
Kösz a bukás tippet, megpróbáljuk az ágydöntést, már én is gondoltam rá, de szerintem nem sokat fog segíteni, mert büfiztetéskor is szokott bukni, amikor függőlegesen van, meg a hordozóban is (bár ott picit össze van görnyedve, lehet, hogy azért...).
Szegéynkém abbahagyta az ordítást, elpilledt. Álmosító idő van ma, úgy látszik. Én is szívesen aludnék egy jó nagyot. Kép

Gyorsan feltöltök pár képet Kláriról:

Kép Kép Kép Kép

Puszi!

Proone & Klári (1 hónapos, 1 hetes, 1 napos Kép)</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Szia Reni!

Hogy vagy mostanában, látom még mindig ügyesen nem pörögtél rá túlzottan a témára! Nagyon jól csinálod!
Bár ebben a hónapban én sem adtam semmi esélyt magunknak.Ebben a hónapban csak egymással foglalkoztunk és PÉ körül csak lovaglóban sikerült, mert így tudunk egyszerre. És olyan-olyan jó volt!
Bocsánat, hogy ezt megosztottam veletek. Kép

Ja sikerült bejelentekznem. január 26.-ra kaptunk időpontot. Nagyon-nagyon izgulok. De örülök, hogy megtettem az első lépést.
Julcsi2
 


Beszeltek a lanyok valami tesztrol,ami a PE-t mutatja!Te nem probaltad meg ki??
En a PG-53-at nem ajanlom,mert nekem mindig mutatta a 17.napon a PE-t,pedig hat nincsen!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Proone!
Nagyon édes baba! Majd rekj még fel képeket, ha tudsz és persze ha van egy kis időd! Nem lehet könnyű!
Kép
Julcsi2
 


Sziasztok! Kép
Nem tudok mindent visszaolvasni. Bocs!
Szed vagy szedett valaki Closty-t?
Mik a tapasztalatok, ha megkérdezhetem?
Ha nekem ez a barnázás mensibe vált át, akkor utána elkezdem a Closty-t....

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Proone!
Igazi nagy lany mar KlariKép!Es milyen aranyos!!!Kép
Sajnos en nem tudtam szoptatni,ezert a cumisuveget eleg sokszor elvettem tole,hogy ne termelje be olyan gyorsan az egeszet!Igy egy kicsit javult a helyzet,de eleg sokaig bukott Marci!
Koszonom hogy jelentkeztel!!!KépRemelem ha idod engedi azert adsz hirt magatokrol!!Tovabbi jo babazast kivanok!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Julcsi!Próbálom magam tartani ehez,hogy ne pörgessem be magam,de elég nehéz.A 2 hét szünet nagyon jó volt,bár hiányzottatok,de nem gondoltam a babára.Egyébként nagyon szeretnék már én is babát.De nem stresszelem magam.Az jó,ha jó volt,nincs is annál jobb Kép
Ancsa!Nekem is van PG-m,de meguntam nyalogatni,főleg hogy nem mindig láttam,nem foglalkozom vele.

Kép
breni
 
 


Breni!
Nem is telt meg el sok ido(ha jol emlekszem)amiota probalkoztok!Kivarja a legjobb idot,es majd jonni fog!
Jo nektek hogy ilyen 'lazan" kezelitek a dolgot!
Engem ez a hosszu ido mar nagyon turelmetlenne tesz!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
a dokid nem a tojásfehérjét keresi, hanem azt a folyadékot, ami keletkezik a megrepedt tüsző után! Legalábbis azt hiszem! Kép UH-val, ugye?

Breni,
a kicsi méh adottság, nem gyogyitól van! Kép egyébként az enyém is kisebb az átlagnál Kép de ez nem jelent problémát teherbeesés szempontjából, ha meg lesz majd benne vki, úgyis megnő épp akkorára, amekkorára kell! Kép

Proone,
nagyon édes a kis Klára! Kép

Zsazsóka,
rég voltál itt! Kép

angel37
 
 


Zsazsoka!
En mar tul vagyok jo par doboz Clostyn!Nekem semmi mellekhatasa nincsen,sot eddig hatasa sem volt!A regi orvosom eleg rosz adagolast csinalt nekem!Az 5.naptol kellett szednem 2x1-et,majd ra 3honappal megint(akkor lett a fiam,bar nem biztos hogy a gyogyszertol)!Most amiota a 2.babaval probalkozunk(tobb mint 2eve),akkor megint 5.naptol 2x1!Ra 3honappal megint!Majd ra fel evvel megint!Most uj orvosom van,aki a 3.naptol adta a napi 1db-ot 5napig!Ebben a honapban kimaradt a mensim,ugy hogy a kovetkezo mensinel a 3.naptol 3x1!!
Neked hogy kell szedned?Miota probalkoztok???
Kicsit hosszu lett,bocsi!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!
Biztos igazad van!!En nem ertek hozza!Sot en azt hittem hogy ugyanaz a ketto!UH-on kereste!
Mikor mesz orvoshoz?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!
Ez a 4.hónap hogy nem védekezünk,de csak akkor vagyunk együtt amikor kívánjuk egymást,de mostanában én sűrűbben kívánom,ez nem tudom mitől van.De azért próbálom úgy alakítani ha van kedvünk hónap közepe táján együtt vagyunk.Lehet ha nekünk sem sikerül kb.3-4 hónap múlva sem(amire gondolni sem merek)akkor lehet én is türelmetlenebb leszek.
Angel!
Én sem ijedtem meg ettől,én is úgy gondolom ez nem betegség.

Kép
breni
 
 


Ancsa,
február elejére tervezem! Kép
hacsak vmi csoda folytán nem kellene jövő héten...Kép

Breni,
akkor jó! Kép

angel37
 
 


Akkor inkabb egy jovoheti CSODAT!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jobban tetszene nekem is! Kép

Annyira gyökér hangulatom van ma... Fogjam rá az időre? Kép

angel37
 
 


Lehet attol!
Nekem szinte percenkent valtozik!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nekem sincs valami jó kedvem,bár nekem tegnap óta fáj a hasam.

Kép
breni
 
 


Holnap mikor tesztelsz?Reggel?Parodnak megmondod hogy tesztelni fogsz?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Breni!
Szokott mensi elott?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ki tesztel holnap?
Ancsa!Én még messze vagyok,ma vagyok a 21.napon,ha minden "jól" megy akkor majd 33-34.napon lesz valami,na de ne legyen.Ha jól gondolom 31.-e körül volt pém.Amúgy aznap szokott fájni amikor megjön és nincs semmi vérezgetés előtte sem.

Kép
breni
 
 


Mennem kellKép!
Majd kesobb jovok!
SZIASZTOK!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angel!
Mostanában tényleg elég rossz az időjárás, nem hinném, h nehéz elhitetni bárkivel, h attól Kép Rám is igencsak rossz hatással van, főleg hogy már úgy hiányzik nekem az az igazi téli idő, sok hóval. Lehangoló...
Ugye, még mehetnek a drukkok? Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Elvileg Angel fog holnap!
Akkor lehet akar jo jel is ha fajdogal!!!Kép
Mostmar tenyleg megyek!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Te mióta vagy a férjeddel?Olyan jó neked hogy ilyen korán szültél.Bár én még most értem meg rá.Én is 81-es vagyok.

Kép
breni
 
 


Mar nincs is kedvem menni!Kép
Mi majusban leszunk 9eve egyutt!Mar elobb szultem volna ha rajtam mulott volna!1evet vartunk mire sikerult Marci!En mar eleg hamar ereztem hogy anya akarok lenni!Biztos azert,mert tudtam hogy megtalaltam a paromat hozza!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, most nézem, akkor ezek szerint ti is elég korán vállaltátok a gyerkőcöt, ezek szerint nem csak én vagyok ilyen "koránérő" Kép A drága ex állítólagos barátnőm tiszta hülyének nézett, h 21 évesen gyereket akarok, csak akkor nyugodtam meg, mikor az orvosom is bátorított.

Kitti
Kép
kikike21
 
 


Mi 5 éve vagyunk együtt.Már én is régebb óta gondolkozom rajta,mondom a páromnak,de valahogy még nyár óta vagyok benne biztos hogy már merem vállalni,megvan mindenünk hozzá,kocsit is most veszünk a tavasszal.Nekünk ez nagyon fontos volt előbb lakás,autó,spórolt pénz legyen a baba születése előtt,meg persze buli.

Kép
breni
 
 


Nekem is sokan mondtak hogy korai,de ez a mi dontesunk volt!A parom mar 26 volt akkor!Mindenki maga erzi hogy mikor van itt az ido ra!

Kitti!
Ti hazasok vagytok?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


A parom is igy volt vele,de ha arra varunk hogy meglegyen mindenunk,akkor lehet hogy soha nem lett volna gyerekunk!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mi még nem vagyunk házasok, mondjuk én nem is érzem, h feltétlen szükséges lenne ahhoz, h tudjuk, h egymáshoz tartozunk. Amúgy már kérdezte jópárszor, h hozzámennék-e, ha megkérne, majd ő tudja, mikor akarja, én nem sürgetem. Egyébként az én párom most 26. Kép

Kitti
Kép
kikike21
 
 


en ugy erzem neki ugyan olyan fontos volt az eskuvo mint nekem!Mi ezzel is fejeztuk hogy mennyire szeretjuk egymast!Nekem az is jo erzes hogy nem veszi le a gyurujet,pedig a munkaja miatt veszelyes is lehet!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nekünk hála istennek sikerült mindent megvennünk.De persze érthető az is ha valakinek nem megy olyan gyorsan.Na mi sem vagyunk milliomosok,de sikerült.Jöhet a baby.Az én párom idén lesz 27.Mi sem nagyon erőltetjük az esküvőt.

Kép
breni
 
 


Eljegyzésünk az volt 3 éve.

Kép
breni
 
 


Szia Kikike,
Téged még nem ismerlek! A helyedben lennék én is szeretnék már gyereket.Úgy értem ha 21 évesen már meg van az igazi. Nekem kb. akkor körül indultak be az anyai ösztönök. De még várnom kellett az igazira.
És most már nagyon-nagyon szertnénk.De tudjátok, már bele sem tudom magam képzelni ebbe az állapotba. Néha nem is hiszem el, hogy velem megtörténhet egy ilyen csodálatos dolog. Olyan megfoghatatlan és távoli... Kép
Julcsi2
 


Ancsa,
ja hogy én? Kép
tudom, ezt mondtam, de nem biztos... 1.) lehet, hogy megjön 2.) csipkebokorvessző Kép
Kép Kép

Naná, hogy megmondom - ha mégis megteszem! Kép Főleg ha esetleg..., na ki sem merem mondani Kép

Kikike,
én sem vagyok feleség! Kép
a párom meg 27 Kép

angel37
 
 


Nekunk az elso 'elgyegyzesunk" az 3honappal azutan volt hogy osszekerultunk!Ez csak egy ezust gyurus,kettesben eltoltott unnep volt!Aztan 99-ben osszekoltoztunk,es meg akkor Karacsonykor megvolt a rendes csaladi eljegyzes,2000-ben pedig az eskuvo!Jo reg volt mar!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


SZia Julcsi Kép

Bocs, olyan sügér vagyok ma! Kép

angel37
 
 


Egyébkén is én azon a véleményen vagyok, hogy nem jó ez a dolog, hogy kitolódott a szülés korhatára. Ne értsetek félre, nekem semmi bajom azokkal a nőkkel, akik 35 körül szülnek. De szerintem az volt az optimális ahogy régen volt 21-22 évesen szülni és nem karriert építeni. És az lenne az igazán jó, ha a férfiak annyit keresnének, hogy anyukának nem kellene elmenni dolgozni. Csak max 4 órában, hogy ne bolonduljon meg.
Én ismerek olyan párt, ahol az anyuka nem ment vissza dolgozni. A gyerekért tud menni az oviba, suliba, vacsorát tud főzni a családnak, tanul a gyerekkel este, nem stresszes, jó a hangulata, türelmes a gyerekekkel.
Szóval harmónikus család és nagyon édes jó gyerekek!
Nem voltam mindig ezen a véleményen, de azt hiszem ez lenne az igazi.
Most mi van? Anya apa fáradtak, nincs energia,erő és türelem a gyerekekre, és egymásra sem, mindketten stresszesek!
Julcsi2
 


Szóval ha 19 évesen megtalálom a páromat, akkor már legalább négygyermekes anyuka lennék és 40 éves koromig egyfolytában szülnék! Kép Merthát én sok babucit szeretnék!
Szia Angel!
Julcsi2
 


JULCSI!TELJESEN IGAZAD VAN.DE JÓ EZT MÁSTÓL IS HALLANI.

Kép
breni
 
 


Julcsi!
En ugy mentem be a korhazba szulni,hogy neztem elozo ejszaka az ures kiagyat,es azt mondtam hogy kizart hogy nekem abban kisbabam fekudjon!Egyszeruen nem tudtam felfogni,elhinni!Igaz az anyai erzesek is kicsit kestekKépKépKépKép
Ez szerintem termeszetes dolog egy no eleteben!!
Foleg ha sokat kell varni ra!En mindig azt mondom,hogy aki nem kuzd meg a celjaert az nem is fogja ertekelni!Sajnos eleg sok peldat latok erreKép!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?